Czarna lista part 2 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 17:38   #2251
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
UWAGA
Mam podejrzenia, że użytkowniczka Et_na to Pati334 -Patrycja W. , która w ubiegłym roku mnie oszukała
Dziewczyna wysłała mi szmaty, a kiedy zażądałam odmiany powiedziała, że ubrania z paczki którą do niej wysłałam ukradli na poczcie!
A teraz umieszcza te niby skradzione rzeczy w swoich wątkach.
Pierwsze 3 zdjęcia robione przeze mnie i na mnie
Dwa ostanie jej.
Chcę zwrotu moich rzeczy! Ja Twoje nadal trzymam w worku!

Odniosę się jeszcze do tej wypowiedzi. Właśnie segreguję notatki i znalazłam adres Et_na i to nie jest Patrycja W. a Teresa W. z Zielonej Góry....Wymieniałam się z nią więc mam większość adresów zapisanych. Być może zaszła jakaś pomyłka? Wiem, że została zbanowana ale może to nie o tą osobę chodziło? Czy została wykryta przez ten program do wykrywania klonów?
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 17:53   #2252
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Odniosę się jeszcze do tej wypowiedzi. Właśnie segreguję notatki i znalazłam adres Et_na i to nie jest Patrycja W. a Teresa W. z Zielonej Góry....Wymieniałam się z nią więc mam większość adresów zapisanych. Być może zaszła jakaś pomyłka? Wiem, że została zbanowana ale może to nie o tą osobę chodziło? Czy została wykryta przez ten program do wykrywania klonów?
majko to ta sama osoba, moderatorka sprawdziła IP i host
tylko wysyłki robi na siebie i na kogoś z rodziny
pisałam również do moderacji na Szafie.pl i potwierdzili ( ale właśnie z tego względu, nie mogli zablokować jednego z kont)
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 17:54   #2253
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Przekupka: 85 pkt / 97% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
Odniosę się jeszcze do tej wypowiedzi. Właśnie segreguję notatki i znalazłam adres Et_na i to nie jest Patrycja W. a Teresa W. z Zielonej Góry....Wymieniałam się z nią więc mam większość adresów zapisanych. Być może zaszła jakaś pomyłka? Wiem, że została zbanowana ale może to nie o tą osobę chodziło? Czy została wykryta przez ten program do wykrywania klonów?
a może np. podawała imię swojej matki ?
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 18:29   #2254
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Przekupka: 204 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Tak już wiem wszystko. Dzięki
Napisałam bo zauważyłam inne dane. W razie pomyłki.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 16:35   #2255
Paulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Paulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 270
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
GG do Paulkaa
Dot.: Czarna lista part 2

ja sie z nia wymieniałam i wymiana normalnie doszła do skutku, bluzka co prawda byla dziurawa ale powiedziala ze bierze to na siebie i dosle mi cos jak mi sie spodoba u niej. Napisalam do niej na szafa.pl za co dostała bana i ona mowila ze nie ma pojecia wogle o co chodzi, ze wiele wymian z tego wzgledu nie doszlo do skutku, ze ona powysyłała rzeczy i ze teraz, w tej sytuacji pewnie nie dostanie tych za ktore sie wymieniala... nie wiem ile w tym prawdy...

A tak na marginesie, wymienila sie któraś z Was z dziewczyna o nicku Zdam ?? dostala potwierdzenie nadania? bo nie odzywa sie...
__________________

Odpisz w moim wątku!

Edytowane przez Paulkaa
Czas edycji: 2011-05-27 o 16:38
Paulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 16:38   #2256
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Dziiewczyny mam problem

wyminialam sie z wizazanka - umawialysmy sie w kwietniu.

Wyslalam jej nowe perfumy - o wysokiej wartosci, (3 meskie - 80, 70, 40 zl, puder- 30, damski perfum z feromoami - 40 zl co daje razem kwote ok. 250-260 zl) nie uzywane (z wyjatkiem jednej - ale wiedziala o tym) ona miala mi wyslac kilka rzeczy z ubran + lakier + pierscionki.

Wyslalam paczke zgodnie z terminem i czekalam na swoja. Minelo 2 tygodnie i nic. W koncu poprosilam o ska nadania. Dostalam go. Paczka przyszla 2 dni poznije, i byla wyslana w dniu w ktorym dostalam potwierdzenie.

A co do samej paczki dostalam bluze i lakier - i tu bylo ok.
poza tym
'nowy' pasek - z dziura ktorej nie idzie przeszyc, poprawic itp bo jest pleciony jakby
pierscionek - bez oczka
legginsy - mialy byc czarne dlugie kryjace S,M - rozm. a byly 3/43 z jakimis dzetami doszytymi szerokie na Xl napewno
kurtke - z zepsutym zamkiem

Chcialam sie dogadac z wizazanka jakos. Zeby cos mi doslala. Mila wyslac mi zdjecia. Nie dostalam. Chciala zebym cos wybrala od niej, ale mnie nic nie interesowalo juz z jej watku. Na sile mialam cos wybrac?
W koncu zalozyla po miesiacu nowy watek - znalazlam bluzke ktora mis ie podoba. Napisalam do niej, ze chcialabym zeby mi ja doslala. Nie zgodzila sie

Powiedziala mi poziej ze nie mozemy sie dogadac to zystawmy przekupki. Wiec napislama ze wystawie negatyw. Na co ona sie ourzyla - twierdzi ze od niej wyludzam te bluzke i tez straszy negatywem.

Kosmetyki ktore jej wyslalam porozdawala i nie ma jak sie odmienic.

A ja nie wiem co zrobic. Stracilam bardzo na tej wymianie.
Uwazam ze zasluguje na negatyw, ale ja nie mam powodu zeby go dostac. A jestem pewna ze go dostane jesli ja jej wystawie negatywa.

Bardzo prosze o rade, co mam zrobic teraz Wizazanki?
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 16:40   #2257
touchmeiamfamous
Zakorzenienie
 
Avatar touchmeiamfamous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24 012
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

wystaw jej negatywa i powstawiaj zdjęcia tych rzeczy, jeżeli ona Ci wystawi w odwecie, to zgłoś sprawę do Złośliwca i wyjaśnij o co chodzi- prawdopodobnie przekupka, którą ona wystawi Tobie zostanie anulowana/
touchmeiamfamous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 18:02   #2258
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez touchmeiamfamous Pokaż wiadomość
wystaw jej negatywa i powstawiaj zdjęcia tych rzeczy, jeżeli ona Ci wystawi w odwecie, to zgłoś sprawę do Złośliwca i wyjaśnij o co chodzi- prawdopodobnie przekupka, którą ona wystawi Tobie zostanie anulowana/

wlasnei boje sie ze nie usuna mi przekupki

kilka razy juz widzialm u niektorych dziewczyn ze nagatywa dostalam, zglosilam do moda i jeszcze sie tym nikt nie zajal..

najgorsze ze ta osoba ma ponad 50 pozytywnych przekupek! i jednego negatywano a moj bylby drugi.

dziekuje za rade
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:04   #2259
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Mod nie ma uprawnień żeby usuwac przekupki, takimi rzeczami zajmuje sie Zło, do niego powinnaś się zgłosic.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:57   #2260
moniq909
Zakorzenienie
 
Avatar moniq909
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gorlice.
Wiadomości: 7 458
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Mod nie ma uprawnień żeby usuwac przekupki, takimi rzeczami zajmuje sie Zło, do niego powinnaś się zgłosic.

rozumiem dziekuje
__________________

always & forever. ♡

f&g by charlie.
moja walka: 42.1->55.
moniq909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 19:53   #2261
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
Przekupka: 63 pkt / 98% pozyt.
GG do mmona24
Dot.: Czarna lista part 2

wizazanki to maja pomysly...
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje

Edytowane przez mmona24
Czas edycji: 2011-05-31 o 20:08
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 20:04   #2262
ldzlejdildz
Zakorzenienie
 
Avatar ldzlejdildz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź!
Wiadomości: 5 207
Przekupka: 60 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

ale od takich rzeczy chyba jest plotkowy? czy się mylę? Zresztą tam już to opisałaś i dziewczyny powiedziały co o tym myślą, więc nie wiem po co i tu ta sama sprawa?
__________________
polej mi ciut więcej wina.

ldzlejdildz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 07:07   #2263
karcia1988
Rozeznanie
 
Avatar karcia1988
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 813
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

hej dziewczyny
mam problem z jedną Wizażanką tzn umówiłyśmy się co do wymiany wysłałam jej paczkę, ona miała mi wysłać w tym samym czasie czekam już miesiąc i nic... pisałam do niej dużo wiadomości na profilu i pw ale ona już od jakiegoś czasu nie jest aktywna na Wizażu tzn ma nadal konto ale sprawdzałam jej ostatnią aktywność i było to na początku maja... co mam zrobić? bo już chyba dłużej nie ma co czekać
__________________

karcia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 08:05   #2264
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez karcia1988 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
mam problem z jedną Wizażanką tzn umówiłyśmy się co do wymiany wysłałam jej paczkę, ona miała mi wysłać w tym samym czasie czekam już miesiąc i nic... pisałam do niej dużo wiadomości na profilu i pw ale ona już od jakiegoś czasu nie jest aktywna na Wizażu tzn ma nadal konto ale sprawdzałam jej ostatnią aktywność i było to na początku maja... co mam zrobić? bo już chyba dłużej nie ma co czekać
spróbuj skontaktować się z nią na fb lub innym portalu a jeśli nie ma lub nie odpisze to trzeba iść na policję.
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:20   #2265
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
Przekupka: 114 pkt / 100% pozyt.
GG do Depresja2010
Dot.: Czarna lista part 2

tak wygladaja rurki americanos na fotkach u 92martynka922 ( fotka 1,2),a 3,4sa zdjecia prawdziwe spodni ktore dostałam!!!!!!wystawilam neutral,ale powinien byc to negatyw ja nie wiem skad dziewczyna bierze zdjecia,ale to nie zdjecia jej spodni i do tego jak mozna nie rozrozniac rurek od zwyklych prostych spodni jestem mega zła:m ur:mega:mu r:meg a!!!!!!trafia na czarna liste,nie bede sie bawic w jakies odmianki bo nie mam na to czasu ani nerw
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1220132.jpg
Wyświetleń: 186
Rozmiar:  47,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1220133.jpg
Wyświetleń: 126
Rozmiar:  55,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1260603.jpg
Wyświetleń: 121
Rozmiar:  66,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1260605.jpg
Wyświetleń: 128
Rozmiar:  67,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez Depresja2010
Czas edycji: 2011-06-02 o 10:22
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:35   #2266
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
tak wygladaja rurki americanos na fotkach u 92martynka922 ( fotka 1,2),a 3,4sa zdjecia prawdziwe spodni ktore dostałam!!!!!!wystawilam neutral,ale powinien byc to negatyw ja nie wiem skad dziewczyna bierze zdjecia,ale to nie zdjecia jej spodni i do tego jak mozna nie rozrozniac rurek od zwyklych prostych spodni jestem mega zła:m ur:mega:mu r:meg a!!!!!!trafia na czarna liste,nie bede sie bawic w jakies odmianki bo nie mam na to czasu ani nerw
a ja myślałam że nic trapezowej spódniczki nie przebije widzę że tu naprawdę trzeba pytać czy rurki to rurki....
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:35   #2267
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 13 pkt / 93% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
tak wygladaja rurki americanos na fotkach u 92martynka922 ( fotka 1,2),a 3,4sa zdjecia prawdziwe spodni ktore dostałam!!!!!!wystawilam neutral,ale powinien byc to negatyw ja nie wiem skad dziewczyna bierze zdjecia,ale to nie zdjecia jej spodni i do tego jak mozna nie rozrozniac rurek od zwyklych prostych spodni jestem mega zła:m ur:mega:mu r:meg a!!!!!!trafia na czarna liste,nie bede sie bawic w jakies odmianki bo nie mam na to czasu ani nerw
Ja wymienialam sie z ta wizaznka i wszytsko bylo ok. Kurcze moze jakos byscie sie dogadaly, Twoj blad tez ze o wymiary nie poprosilas... z tego co widac to spodnie nie maja zadnych wad, mysle ze to moze kwestia niedogadania.... Czasem tak jest ze na zdj ciuszki wygladaja troche inaczej niz w rzeczywistosci...
No to nie jest takie oszustwo jak w przypadku tych butow nike czy spodnicy....
Oczywiscie nie staje po niczyjej stronie, jestem ciekawa co ma do pwoiedzenia 92martynka92
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:37   #2268
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Przede wszystkim to dziewczyny maja problem z nazwami... Rurki to dla nich skinny, skinny to rurki i jeszcze upierają się, że mają rację zamiast sprawdzić
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:41   #2269
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
Przekupka: 114 pkt / 100% pozyt.
GG do Depresja2010
Dot.: Czarna lista part 2

isiaczek wymieniam się z nia po raz drugi bo dałam jej szanse i po raz drugi zamiast rurek dostaje proste spodnie wiec trzeciego razu nie bedzie,pisze jak wół: rurki ,jakbym chciała zwykle spodnie to bym sie nie wymieniala,po drugie pisała,ze sa zalozone raz,co mija sie z prawda bo guziki od rozporka ostro lataja,jeden ledwo sie trzyma;] i jak az tak bardzo moga sie roznic wygladem? rurki sa zwezone w nogawkach to kazda dziewczyna chyba powinna wiedziec,tymbardziej jak siedzi w wymiankach
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 10:42   #2270
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim to dziewczyny maja problem z nazwami... Rurki to dla nich skinny, skinny to rurki i jeszcze upierają się, że mają rację zamiast sprawdzić
sądzę że to nie jest problem nazwy, tylko "odpowiedniego" układania ubrań do zdjęć
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 10:44   #2271
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Przekupka: 13 pkt / 93% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Fakt, pojawia sie na wizazu problem z nazwenictwem:d Dla ednych rurki sie zwezaja na dole, dla innych to proste nogawki Dlatego ja staram sie przy kazdym ciuchu podawac rozmiar zeby nie bylo glupich nieporozumien
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 11:05   #2272
Marciia
Zadomowienie
 
Avatar Marciia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 946
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

No widzę, że rureczki jak się patrzy, przynajmniej na dwóch pierwszych zdjęciach, niektóre wizażanki to potrafią się ustawić nie ma co... Ja bym jednak nalegała na odmianę na jej koszt, bo to niezły przekręt, widać że spodnie elegancko podwinięte na dole udają fajne rurki
Dla mnie to oczywiste - jak się wystawia rurki to powinny być na dole węższe niż np na poziomie łydki, w innym wypadku powinno się pisać że spodnie mają proste nogawki..
Marciia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 11:07   #2273
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez 7medeis Pokaż wiadomość
sądzę że to nie jest problem nazwy, tylko "odpowiedniego" układania ubrań do zdjęć
Ale to szczerze mówiąc było od kiedy pamietam, czyli jakieś 4 lata To znaczy - dziewczyny tak zaginają koszule że te sa taliowane zamiast proste, tak zaginają spodnie że mają ładne wcięcie między udami tak, jakby leżały na supermodelce itd. Wydaje mi się że na płasko położone spodnie nikt nawet przychylniej nie spojrzy, za to te pozaginane mają spore wzięcie Może w związku z tym przydałaby się i zasada, że zdjęcie ma byc naprawdę "real photo", czyli odzwierciedlać rzeczywisty kształt ubrania. Bo inaczej to idzie się zajechać, zadająć pytania o każdy drobiazg.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:07   #2274
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Jeanette83 Pokaż wiadomość
Ale to szczerze mówiąc było od kiedy pamietam, czyli jakieś 4 lata To znaczy - dziewczyny tak zaginają koszule że te sa taliowane zamiast proste, tak zaginają spodnie że mają ładne wcięcie między udami tak, jakby leżały na supermodelce itd. Wydaje mi się że na płasko położone spodnie nikt nawet przychylniej nie spojrzy, za to te pozaginane mają spore wzięcie Może w związku z tym przydałaby się i zasada, że zdjęcie ma byc naprawdę "real photo", czyli odzwierciedlać rzeczywisty kształt ubrania. Bo inaczej to idzie się zajechać, zadająć pytania o każdy drobiazg.
Dokładnie,przydałaby się taka zasada, bo widzę że pomysłowość niektórych wizażanek przekracza nawet moją wyobraźnię
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:11   #2275
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
Przekupka: 114 pkt / 100% pozyt.
GG do Depresja2010
Dot.: Czarna lista part 2

ja nawet bym nie wpadła żeby cos zawijac przeciez to zwykle oszustwo nic wiecej!!!!!

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Marciia Pokaż wiadomość
No widzę, że rureczki jak się patrzy, przynajmniej na dwóch pierwszych zdjęciach, niektóre wizażanki to potrafią się ustawić nie ma co... Ja bym jednak nalegała na odmianę na jej koszt, bo to niezły przekręt, widać że spodnie elegancko podwinięte na dole udają fajne rurki
Dla mnie to oczywiste - jak się wystawia rurki to powinny być na dole węższe niż np na poziomie łydki, w innym wypadku powinno się pisać że spodnie mają proste nogawki..
to samo jej napisałam
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 12:51   #2276
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

a według mnie na fotkach ewidentnie widać, że są spodnie są pozawijane, a przede wszystkim trzeba pytać o wymiary.
po za tym rurki to nie skinny, to skinny zwężają się ku kostkom, a rurki są przy kostkach takie jak na wysokości łydek więc co do nazewnictwa to nie widzę tutaj winy pierwsezj posiadaczki spodni.
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:10   #2277
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
Przekupka: 114 pkt / 100% pozyt.
GG do Depresja2010
Dot.: Czarna lista part 2

proste spodnie to spodnie proste czyli takie jak na fotce ( te od niej tak własnie wygladają i nie mow mi,ze tak wygladaja rurki admirable)rurki inne sa i zdania nie zmieniea wymiary i tak sie nie zgadzaja
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1595857285.jpg
Wyświetleń: 53
Rozmiar:  48,5 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:17   #2278
ki_sia
Zakorzenienie
 
Avatar ki_sia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7 669
Przekupka: 68 pkt / 97% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

jesli chodzi o wizazanke 92martynka922 to ja dostałam od niej spodnie, które miały być w rozmiarze 38 i faktycznie taki rozmiar jest na metce, ale od razu widac, ze rozmiar jest zaniżony, byłyby chyba dobre na 40/maałe 42 i o tym powinna poinformowac.. dopiero po kilku dniach i juz po wystawionym komentarzu zmierzylam spodnie i okazało się,że są szersze niz podawala, ale rowniez nie mialam ochoty na kłotnie i odmiany.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

a jeśli chodzi o zdjęcia to przecież wyraźnie widać, ze spodnie są zawinięte. jak mogłaś tego nie zauważyć.
__________________
ki_sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:22   #2279
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

dziewczyny ale własnie taka niechęc do klótni, wyjasniania czegokolwiek prowadzi do takich sytuacji ze dziewczyny będą wywijać trapezowe spódniczki na tulipany i robić w balona inne.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 13:24   #2280
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista part 2

Cytat:
Napisane przez Depresja2010 Pokaż wiadomość
proste spodnie to spodnie proste czyli takie jak na fotce ( te od niej tak własnie wygladają i nie mow mi,ze tak wygladaja rurki admirable)rurki inne sa i zdania nie zmieniea wymiary i tak sie nie zgadzaja
to ze zdjęcia rzeczywiście nic nie mają wspólnego z rurkami jednakże na wcześniejszym zdjęciu ewidentnie widać, ze są pozawijane i chyba widziałaś to, powinnaś zapytać o wymiary, skoro na dodatek piszesz, że już miałaś problem z tą wizażanką. Powinnyście się odmienić i po sprawie.
admirable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-29 07:24:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.