Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII ! - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-28, 06:58   #2251
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
W villeroy&boch

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



Jak to może będą na wigili a może nie i dlaczego musisz im zrobić prezenty?i dlaczego oni się nie składają?

Właśnie dziewczyny a jakie macie pragnienia prezentowe? Co wam się marzy od świętego Mikołaja?
Ja mam długa listę.. ale ogólnie tylko kupie prezent tż jakiś wypasiony, bo na urodziny nie dostał i będzie miał już taki lepszy
Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
ja za tydzień w środe lub w czwartek bede robić ciasto
Możesz wkleić przepis ? Albo link?
Sama się zapatruje na piernik

Zaraz zerkne co w tym rossie jest. Swoją drogą nie wiedziałam że w GM są woski stacjonarnie coprawda to drugi koniec ale od czego mamy metro...


57 dni do Wigilii !
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 07:33   #2252
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Ja mam długa listę.. ale ogólnie tylko kupie prezent tż jakiś wypasiony, bo na urodziny nie dostał i będzie miał już taki lepszy

Możesz wkleić przepis ? Albo link?
Sama się zapatruje na piernik

Zaraz zerkne co w tym rossie jest. Swoją drogą nie wiedziałam że w GM są woski stacjonarnie coprawda to drugi koniec ale od czego mamy metro...


57 dni do Wigilii !
Wlasnie z kolezanka w pracy zrobilysmy karteczke z odliczaniem dni do Swiat i zawiesilysmy na oknie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 07:48   #2253
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mnie Ali zupelnie nie jara i w takim nawale tandety nie jestem w stanie wyluskac zadnych perelek
Jak ktos potrafi to zazdroszcze ;D
Ja zamawiam same pierdoły, ktorych nie chce mi sie szukac w sklepach. Wyjatki to cebule za 0,01$ jak dojda wszystkie to wam wrzuce foto i szalik ale jeszcze idzie wiec nie wiem co przyjdzie.
Rzeczy na prezent za bardzo nie widze, chyba ze cos za wiecej niz nascie dolarow a takich rzeczy sie jakos boje.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 07:50   #2254
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja lubię wywoływać zdjęcia. Lepiej się ogląda i co na papierze, to na papierze. 😊



Wczoraj rodzice pytali co chce dostać, a ja zonk, bo nie wiem. 😐
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 07:53   #2255
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Jedna z Was prezentowała woski Kringle Candle, które zakupiła. Wśród nich znajdował się Comfy Sweater. Czy jest on podobny do Soft Blanket od Yankee Candle czy zupełnie nie? Polubiłam Soft Blanket, ale samo korzystanie z wosków YC jest dla mnie nieco problematyczne, zaś KC uwielbiam i szukam jakiegoś odpowiednika
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:10   #2256
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Mi się marzy właśnie jakaś ładna mała zawieszka. Ale przejrzałam już tyle różnych stron i nadal nic mi w oko nie wpadło.

Kurcze, u nas kolejny dzień deszczu, nie ma jak na spacer iść. Tzn. może i jest ale ja z tych lubiących deszcz tylko jak siedzą w domu z gorącą herbatą. Wczoraj zamiast spaceru była kawa i słodkości u koleżanki. Jak tak dalej pójdzie to się w żadną ładną kieckę na Wigilię nie zmieszczę
A tutaj rano mróz -2 stopnie, ale już powoli słońce wychodzi

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja od miesiaca kupuje zlota bransoletke i nie moge sie zdecydowac. Jakos jak kupowalam mamie to lepiej mi szlo
Mnie zawsze lepiej wychodzi kupowanie prezentów wszystkim wokół, uwielbiam to robić

A jeśli chodzi o łańcuszki, to chciałabym coś w ten deseń:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zloty-naszyjnik-zw-x-x09-n45-ca10332.jpg (57,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zloty-naszyjnik-zw-x-x07-n45-aa10052.jpg (57,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NASZYJNIK-ZGE-NZ0090-C-aniakruk.pl-30.jpg (56,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NASZYJNIK-ZGE-NZ0080-C-aniakruk.pl-30.jpg (56,6 KB, 9 załadowań)
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:24   #2257
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
A tutaj rano mróz -2 stopnie, ale już powoli słońce wychodzi


Mnie zawsze lepiej wychodzi kupowanie prezentów wszystkim wokół, uwielbiam to robić

A jeśli chodzi o łańcuszki, to chciałabym coś w ten deseń:
Moze obczaj tu: http://www.sotho.pl/ maja duzo takich delikatnych zlotych lancuszkow
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 08:34   #2258
Sunmore
Raczkowanie
 
Avatar Sunmore
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mnie Ali zupelnie nie jara i w takim nawale tandety nie jestem w stanie wyluskac zadnych perelek
Jak ktos potrafi to zazdroszcze ;D
Mówisz? To pewnie też bym nie umiała. To tak jak z lumpkami. Są dziewczyny, które ubierając się tam wyglądają jak milion dolarów, a ja nigdy nic fajnego znaleźć nie umiem. Moja znajoma ubiera siebie, siostry i ich dzieci, zawsze jej zazdrościłam.

Przewinął mi się gdzieś temat pakowania prezentów. Od dwóch-trzech lat kupuję różne gadżety takie jak ozdobne taśmy, zawieszki, sznureczki i planuję jak je popakuję. A jak przychodzi co do czego kończy się na klasyce - złoty papier i wstążki w szkocką kratę. Może w końcu w tym roku się uda. W końcu to rok przełomów! Realizuję plany z kilku lat! Udzielam się na wątku, zamówiłam woski, mam już nawet kominek ( tzn. będę miała w piątek), zaczęłam robić przetwory. Sama siebie nie poznaję! Jakoś mnie mobilizujecie
__________________
_________________________

Sunmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:57   #2259
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Możesz wkleić przepis ? Albo link?
Sama się zapatruje na piernik
http://www.mojewypieki.com/przepis/piernik-staropolski

prosze
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:06   #2260
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Przewinął mi się gdzieś temat pakowania prezentów. Od dwóch-trzech lat kupuję różne gadżety takie jak ozdobne taśmy, zawieszki, sznureczki i planuję jak je popakuję. A jak przychodzi co do czego kończy się na klasyce - złoty papier i wstążki w szkocką kratę. Może w końcu w tym roku się uda.
Ja od roku stawiam na "rustykalny sposób pakowania prezentów", że tak to ujmę. Szary papier, sznurek jutowy, delikatne białe zdobienia, gałązki. W tym roku mam jeszcze materiał w czerwoną kratę.
Czekam na papiery do pakowania prezentów z Lidla. Są tanie i wystarczają na sporą ilość prezentów
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:10   #2261
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
co do zdjęć.. ja staram się wywoływać. Na allegro. Tanio, duuuużo i jakość jak od fotografa. Teraz jak na święta pojedziemy to mam zamiar wywołać, bo już się nazbierało.. oj duuuuuuużo. I o wiele fajniej się oglada w albumie😃😁😁
Oo, a mogę spytać u kogo wywołujesz? Ja zwykle byłam zadowolona z laboratorium MediaMarkt, ale ostatnio mi tak przekłamali kolory, że szukam alternatywy, najlepiej niedrogiej , ale to jednak jakość ma być priorytetem...
__________________
Zapraszam do wymiany
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 09:13   #2262
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
W villeroy&boch

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



Jak to może będą na wigili a może nie i dlaczego musisz im zrobić prezenty?i dlaczego oni się nie składają?

Właśnie dziewczyny a jakie macie pragnienia prezentowe? Co wam się marzy od świętego Mikołaja?
W sumie to nie mam pomysłu Może zażyczę sobie Meteoryty Guerlain, to jedyne co mi przychodzi do głowy.

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
No właśnie na to trafiłam, a zupełnie o coś innego mi chodzi Miałam na myśli taki pas poziomy z odchodzącymi kilkoma pionowymi i żeby na tych pionowych były gwiazdki, najlepiej na prąd (łopatologicznie to napisałam, wiem, ale nie wiem jak to po normalnemu określić )

Bardzo podobają mi się takie gwiazdki
Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Piszecie wszystkie o Ali, a ja nawet nie wiem jak tam coś kupić. Chyba pora się ogarnąć, bo z tego co czytam całkiem fajne rzeczy można tam znaleźć


Ja też nigdy tam nie kupowałam I jakoś się zebrać nie mogę, może to i lepiej, mniej wydam
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Ale wiesz... Ja swoją choreografię wprowadziłam w życie Na leżąco Tak miotałam się po łóżku, że w pewnym momencie chłop upewniał się, że jakiegoś ataku nie mam



Wyszedł mi jakiś mocny, dość ostry. Z pewnością można by to jakoś ogarnąć, popracować nad proporcjami, ale już nie chce mi się bawić. Jak coś to kupię gotowca




Wiecie, że poza tym, który zaraz się zacznie, zostało nam do Świąt tylko 7 weekendów?
Myślę, że musiało to bardzo ciekawie wyglądać

Też miałam ten problem z ostrością likieru, trzeba dać naprawdę niewiele przyprawy, wg mnie w przepisie diana's kitchen jest jej za dużo.

Wow, to niewiele!

Martyna, jeśli nadal jesteś zainteresowana Terracottą, to możemy robić jakieś biznesy

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Ja mam długa listę.. ale ogólnie tylko kupie prezent tż jakiś wypasiony, bo na urodziny nie dostał i będzie miał już taki lepszy

Możesz wkleić przepis ? Albo link?
Sama się zapatruje na piernik

Zaraz zerkne co w tym rossie jest. Swoją drogą nie wiedziałam że w GM są woski stacjonarnie coprawda to drugi koniec ale od czego mamy metro...


57 dni do Wigilii !
Tylko przypomnę, że w Złotych też są

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
Ja także z tego korzystam i polecam, wychodzi genialny

Wczoraj zapaliłam wosk Yankee i z przykrością stwierdzam, że trochę wywietrzał, mimo że w torebce strunowej był Muszę sprawdzić w jakim stanie są pozostałe

Orientujecie się może czy w Poznaniu jest jakiś jarmark świąteczny?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:51   #2263
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
O widzisz! Dzięki! Dla świętego spokoju jak będę to odwiedzę, żeby się upewnić czy to tam widziałam te woski, które dobry miesiąc nie dawały mi spokoju
Widzisz, to ta "skomplikowana sytuacja" pod tytułem "dziewczyny/chłopaki naszego rodzeństwa" Jedna z tych osób to dziewczyna mojego wujka, która jeszcze do rodziny nie należy i ciężko oczekiwać od niej zrzutki, a druga to narzeczona mojego brata, która przychodzi zwykle po wigilii w swoim domu, więc też od niej zrzutki nie bierzemy, ale prezenty, choćby symboliczne kupić wypada, ona też nigdy z pustymi rękami nie przychodzi .
Nie kupowałabym im prezentów, dostaną je od swoich partnerów, nie powinniście czuć się w obowiązku żeby im robić prezenty. Dodatkowo jeżeli ktoś przychodzi po wigilii - czyli na waszą wigilię nie przychodzi to tym bardziej nie robiła bym takiej osobie upominków.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Kelis95 Pokaż wiadomość
a w jakiej dzielnicy mieszkasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od kilku lat Wawer.


Ja też chętnie pod choinką znalazła bym jakieś złote drobiazgi ☺ łańcuszek z przywieszka, kolczyki, bransoletkę ehhh mam słabość do biżuterii ale z drugiej strony jestem w tym temacie niesamowicie wybredna 😜.... No i prezent z którego zawsze się cieszę to perfumy i kosmetyki-takie których używam na codzień - zapasy zawsze mile widziane. Chciałabym też jakiś fajny szalik taki długi robiony na drutach 😀albo futrzaty duży komin - taki który może służyć za szalik i kaptur jednocześnie...
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:56   #2264
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:58   #2265
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Dziewczyny, w Jysk sa kocyki http://jysk.pl/do-domu/boze-narodzen...tek-sniegu-mix
I mnostwo pieknych rzeczy, dzisiaj ide na polowanie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 10:34   #2266
Sunmore
Raczkowanie
 
Avatar Sunmore
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Obczailam stronę JYSK. Mam wrażenie, że sporo rzeczy widziałam w zeszłym roku. Ale tak czy siak ładnie O dziwo ten sklep jest u mnie w mieście więc się muszę wybrać!
__________________
_________________________

Sunmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 10:40   #2267
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Dzień dobry dziewczyny !
Wczoraj z Ali dotarły do mnie właśnie różowe nauszniki - ja lubię drobiazgi z Ali,mam trochę świątecznych ozdób, a nauszniki będą jako dodatki na 6 grudnia dla dzieciaków przyjaciółki itp ,zamówiłam tego kilka i myślę że dziewczynki będą zadowolone
Przyszły mi już bombki i skarpety na kominek,czekam na ozdoby do sztućców i poszewki na poduszki ,ale dziś jeszcze mam w planach przejrzeć Ali bo może coś jeszcze wynajdę .Według mnie jest tam sporo tandety,ale nie tylko,mozna coś wynaleźć .Nawet kilka sukienek i strojów kąpielowych mam .
Wczoraj któraś pisała o Christmas garland więc juz taka sfocusowana wrócilam do domu i tez sobie odpaliłam.Szykuje się do nowego zamówienia ,i pewnie trochę w Goose Creek teraz pójdę .
W yves rocher już świąteczne kosmetyki.
W katalogu Pon Prix swiąteczne dodatki
Sinsay wczoraj od razu po zakupie wysłał mi paczkę ,dziś będę miała już świąteczne kapcie na nogach
Jeśli nie będzie padać w poniedziałek i wtorek myję okna ,i to już bedzie mycie świąteczne - ostatnie w tym roku .
Zaraz listopad i jestem szczęśliwa .
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 10:43   #2268
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
W sumie to nie mam pomysłu Może zażyczę sobie Meteoryty Guerlain, to jedyne co mi przychodzi do głowy.


Bardzo podobają mi się takie gwiazdki

Ja też nigdy tam nie kupowałam I jakoś się zebrać nie mogę, może to i lepiej, mniej wydam

Myślę, że musiało to bardzo ciekawie wyglądać

Też miałam ten problem z ostrością likieru, trzeba dać naprawdę niewiele przyprawy, wg mnie w przepisie diana's kitchen jest jej za dużo.

Wow, to niewiele!

Martyna, jeśli nadal jesteś zainteresowana Terracottą, to możemy robić jakieś biznesy


Tylko przypomnę, że w Złotych też są



Ja także z tego korzystam i polecam, wychodzi genialny

Wczoraj zapaliłam wosk Yankee i z przykrością stwierdzam, że trochę wywietrzał, mimo że w torebce strunowej był Muszę sprawdzić w jakim stanie są pozostałe

Orientujecie się może czy w Poznaniu jest jakiś jarmark świąteczny?
W arkadii tez
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 11:14   #2269
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja juz papiery do pakowania prezentów kupiłam Załącznik 6711656
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 11:26   #2270
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;66856326]Ja juz mam cześć prezentów i nie moge sie doczekać aż bedzie choinka żebym mogła juz je zapakować i pod choinkę włożyć i dokładać hehe [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
(...)
Mam identycznie Dobrze, że jeszcze nie mam papierów ani wstążek, bo pewnie już szalałabym z pakowaniem.

Wiecie, że poza tym, który zaraz się zacznie, zostało nam do Świąt tylko 7 weekendów?
Ja też jakoś w tym roku nie mogę się doczekać pakowania prezentów póki co są mocno zdekompletowane, ale już myślę o wstążkach, papierach... ach!

Piękna pościel!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
(...)

Zaraz zerkne co w tym rossie jest. Swoją drogą nie wiedziałam że w GM są woski stacjonarnie coprawda to drugi koniec ale od czego mamy metro...

57 dni do Wigilii !
Yankee są też Złotych Tarasach, Blue City, Factory Annopol, chyba Atrium Targówek...trochę tego jest tu i tam
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 11:32   #2271
Sunmore
Raczkowanie
 
Avatar Sunmore
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 106
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;66886761]Ja juz papiery do pakowania prezentów kupiłam Załącznik 6711656[/QUOTE]

Bardzo ładne papiery! Aż sama nie wiem który mi się podoba najbardziej. Gdzie kupiłaś te w renifery?
__________________
_________________________

Sunmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 11:34   #2272
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Bardzo ładne papiery! Aż sama nie wiem który mi się podoba najbardziej. Gdzie kupiłaś te w renifery?


Wszystkie w Tesco, mam po drodze wiec kupuje tam większość
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 11:47   #2273
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Tz mnie namowil na konkurs, bo wieki nie bralam udzialu. Puscilam zgloszenie przed snem i wygralam bon na 50zl haha
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 12:03   #2274
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Obczailam stronę JYSK. Mam wrażenie, że sporo rzeczy widziałam w zeszłym roku. Ale tak czy siak ładnie O dziwo ten sklep jest u mnie w mieście więc się muszę wybrać!
Ja nie wiem, w zeszlym roku nie bywalam w Jysk w ogole
A teraz mam go po drugiej stronie ulicy

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tz mnie namowil na konkurs, bo wieki nie bralam udzialu. Puscilam zgloszenie przed snem i wygralam bon na 50zl haha
Gratulacje!!!!!
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 12:45   #2275
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 017
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Jedna z Was prezentowała woski Kringle Candle, które zakupiła. Wśród nich znajdował się Comfy Sweater. Czy jest on podobny do Soft Blanket od Yankee Candle czy zupełnie nie? Polubiłam Soft Blanket, ale samo korzystanie z wosków YC jest dla mnie nieco problematyczne, zaś KC uwielbiam i szukam jakiegoś odpowiednika


Comfy sweater jest baaaaardzo dziwny i wiele osób mam problem z określeniem, czy go lubi, czy nie. Mnie się podoba bo jest inny, ale na pewno nie jest podobny do Soft Blanket.
Żaden z zapachow KC nie jest podobny, ale z tych praniowych to fajny jest Clean Linen i Warm Cotton



Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
A tutaj rano mróz -2 stopnie, ale już powoli słońce wychodzi


Mnie zawsze lepiej wychodzi kupowanie prezentów wszystkim wokół, uwielbiam to robić

A jeśli chodzi o łańcuszki, to chciałabym coś w ten deseń:



A mnie korci to http://www.zozodesign.pl/sklep/naszy...ywieszkami-13/



Chce już być w domu, zakopać się pod kocykiem, zapalić wosk i oglądac zaległe seriale
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 13:19   #2276
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mnie Ali zupelnie nie jara i w takim nawale tandety nie jestem w stanie wyluskac zadnych perelek
Jak ktos potrafi to zazdroszcze ;D
Cytat:
Napisane przez Sunmore Pokaż wiadomość
Mówisz? To pewnie też bym nie umiała. To tak jak z lumpkami. Są dziewczyny, które ubierając się tam wyglądają jak milion dolarów, a ja nigdy nic fajnego znaleźć nie umiem. Moja znajoma ubiera siebie, siostry i ich dzieci, zawsze jej zazdrościłam.
Haha miałam dokładnie to samo napisać co Sunmore! Tak jest też z lumpeksami. Moja kuzynka też ubiera całą rodzinę i kupuje świetne rzeczy. Czasem mi coś też wypatrzy i jest super, a jak ja weszłam raz czy dwa to po prostu tandeta, nic nie znalazłam...

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Nie kupowałabym im prezentów, dostaną je od swoich partnerów, nie powinniście czuć się w obowiązku żeby im robić prezenty. Dodatkowo jeżeli ktoś przychodzi po wigilii - czyli na waszą wigilię nie przychodzi to tym bardziej nie robiła bym takiej osobie upominków.
W zasadzie narzeczona mojego brata przychodzi po wigilii, ale z prezentami na nią zwykle czekamy, bo brat też dla niej zostawia pod choinką i ona zawsze przynosi nam prezenty, więc jak moglibyśmy jej nic nie kupić?
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 13:42   #2277
Inal
Rozeznanie
 
Avatar Inal
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;66886761]Ja juz papiery do pakowania prezentów kupiłam Załącznik 6711656[/QUOTE]
Cudowne Ja mam jeszcze 2-3 całe rolki z tamtego roku.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tz mnie namowil na konkurs, bo wieki nie bralam udzialu. Puscilam zgloszenie przed snem i wygralam bon na 50zl haha
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Piękny,chokery bardzo wpadły w moje gusta Póki co ,posiadam 2 materiałowe z Mohito.

Co do prezentów,chyba najbardziej marzę o ... maxi ball Lindt'a. Chętnie przyjmę ładne body,bieliznę , kolczyki wkręty,grubą lokówkę czy perfumy. Reszta pomysłów wkracza w wyższy budżet.
__________________
You can not describe the passion. You can only live it! #F1
Inal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 16:21   #2278
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Dziewczyny, chciałabym mężowi kupić zegarek.. Taki do ok. 300 zł, na co dzień. Mąż biega w dżinsach, T-shirtach i bluzach. No nie umiem się zdecydować, może macie jakieś sprawdzone modele?
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 16:25   #2279
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Comfy sweater jest baaaaardzo dziwny i wiele osób mam problem z określeniem, czy go lubi, czy nie. Mnie się podoba bo jest inny, ale na pewno nie jest podobny do Soft Blanket.
Żaden z zapachow KC nie jest podobny, ale z tych praniowych to fajny jest Clean Linen i Warm Cotton
Dzięki wielkie.
Osobiście nie mogę się doczekać aż kupię ponownie woski Kringle Candle. Mimo, że w Lublinie znalazłam sklep wypełniony po brzegi woskami i świecami, nie mam za bardzo kiedy tam pójść. Może dopiero za tydzień. I koniecznie muszę kupić coś typowo świątecznego

Co do wosków Yankee Candle, nie mam z nimi zbyt dużego doświadczenia. Czy to normalne, że po dwóch-trzech paleniach, zapach jest mniej intensywny niż na początku? Nawet "na sucho" pachnie słabo, za to ten, który trzymam w zamknięciu jest wciąż mocny. Z Kringle nie miałam tego "kłopotu", do tej pory opakowania po daylight'ach, które paliłam rok temu pachną nieziemsko.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 16:55   #2280
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym mężowi kupić zegarek.. Taki do ok. 300 zł, na co dzień. Mąż biega w dżinsach, T-shirtach i bluzach. No nie umiem się zdecydować, może macie jakieś sprawdzone modele?
Ja uważnie przygladalam się tż.. widziałam ze podoba mu się zegarek swojego taty. Wiec na wzór tego dostał swój. Może po prostu zagadaj (póki się nie domyśla ) na galerii czy coś.. facet może tego nie powiązać a będziesz wiedziała co jemu się spodoba
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.