Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-16, 21:57   #2371
silvyetta
Raczkowanie
 
Avatar silvyetta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 468
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Dobry wieczor
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Po prostu musisz się nastawić, żę to jest Wasz dzień, który możecie przeżyć tylko raz, więc nikt nie może Wam zepsuć humoru. A tych którzy Was olewają trzeba też olać i cieszyć się z tych gości, którzy chętnie przyjdą
dzieki,postaram sie
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
silvyetta teraz dopiero zobaczyłam filmik do końca, bo przedtem nie chciał iśc dalej nawet fajny mieli tem fragment z cza czą w kółeczku i potem też chcieliśmy coś zmajstrować i połączyć tego walca z czaczą ale nie chcemy sobie psuć tak romantycznego momentu cza cze na pewno nie raz zatańczymy w czasie weseliska
niom,fajnie,ze swiadkowie tez tanczyli,bo z czyms takim sie jeszcze nie soptkalam,ale popieram Cie w 100%dla mnie tez pierwszy taniec jest najbardziej romantyczna chwila wesela,pierwszy taniec z mezemmysle,ze dla mnie w tym momencie bedzie tylko on na sali i wszyscy znikna
Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
My mamy "See the day" w wykonaniu Girls Aloud
Moze nie jest jakaś typowo ślubna, a tekst to już w ogóle nie pasuje , ale piosenka mi się podoba
nie znalam,ale poszukalam szybciutko-sliczna jest i jak najbardziej sie nadaje
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Pamiętacie,jak pisałam Wam że przybiłam sobie uszy.Noi jedna dziurka zaczeła mi się babrać.Zapominałam się by je-dziurki przemywać spiritusem salicynowym Druga dziurka jest ok. No,ale chciałam ściągnąc kolczyki wczoraj,by dziurki odetchneły i aby je przemyć noi nie moge,kręce kręce i nie schodzi ten motylek ( bo mam te kolczyki od kosmetyczki,bo po miesiącu moge ściągnąć i zmienić na inne )
ja na swoje dziurki(uszy,pepek)uzyw alam alantanu i wszystko super sie goilo
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
http://www.sfora.pl/Oto-naukowy-spos...zenstwo-a22242
Z 1 punktem się zgadzam
A dalej są bzdury poczytajcie np:


7. Marszczyłeś/aś brwi na zdjęciach w młodości? Masz większe szanse na rozwód niż ci, którzy zawsze się uśmiechali.

11. Tancerz lub choreograf ma 43,05 proc. szans na rozpad małżeństwa, matematyk - 19,15 proc., treser zwierząt - 22.5 proc.

12. Rolnik? Twoje małżeństwo raczej nie jest zagrożone. Masz na to zaledwie 7,63 proc. szans. Fizyk jądrowy jest jeszcze mniej zagrożony rozpadem związku - 7,29 proc., optyk - 4,01 proc.

15. Jesteś kobietą i służysz w wojsku? Już pakuj walizki. Takie małżeństwa o 250 razy częściej kończą się rozwodem niż te, w których to mężczyzna jest żołnierzem
jakie bzdury!ja pewnie tez powinnam pakowac walizki,bo dot.mnie punkt nr 6 a poza tym wg statystyk malzenstwo z obcokrajowcem ma male szanse na przetrwanie...

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

podziwiam za ten gorsecik na noc poślubną nasza pewnie będzie wyglądała tak, że najpierw z radością wygraole się z sukienki a potem padniemy na wyrko i będziemy spać albo jeszcze najpierw przeliczymy koperty, bo wszystkie koleżanki mi mówią, że pierwsze co po powrocie do domu (albo pokoju) to liczyły kase

u Nas jutro będzie równiótke 8 tygodni do ślubu
za 8 tyg.ja tez kupilam gorsecik na noc poslubna i zamierzam wykorzystacZarowno gorsecik jak i Mezusia
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
sie zachmurzyło i wieje chyba będzie u mnie padać troszke
wczoraj troszke popadało popołudniem i było przyjemnie ale tylko chwilke póniej znów było duszno.
Tak się dzisiaj zastanawiałam, gdzie się Black podziewa dawno jej nie było u nas

a teraz pada sobie deszczyk u mnie pada sobie równo

ide poćwiczyć na brzuszek po raz 1, ciekawe ile wytrwam
ale fajnie,ze u Ciebie deszczyk,u nas pewnie juz z miesiac nie padalo i dalej gorac
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Pisałam Wam,że po ślubie chcemy jechać nad morze.I zacydowaliśmy,że pojedziemy do Pobierowa.Znaleśmy fajną oferte domków z bali.A ja bardzo lubie takie domki Fajnie tam
To jeszcze nie podróż po slubna,choć po slubie.Na taką zagraniczną pojedziemy sobie w innym czasie.
Narazie tz chce jechać nad nasze polskie morze i płodzić dzieciaczka,zapowiedział że będzie tankował do pełna
superzeby mu tylko pompa nie wysiadla
Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Nom,koochany Jak da rade,to niech tankuje ile wlezie,racja ( a zdradze ci/wam co powiedział,a z czego się za przeproszeniem lałam/śmiałam) Powiedział,że mam nie wypychac spermy jak we mnie zatankuje ( bo wylatuje ) Ja zdziwko,to zacisne nogi i tyle
heheh to bedziesz musiala za kazdym razem na glowie stawac,albo "swiece"robic
__________________
nasz slub 02/10/2010
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
— Phil Bosmans
silvyetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 22:37   #2372
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
Dobry wieczor
Bry wieczór



Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
ja na swoje dziurki(uszy,pepek)uzyw alam alantanu i wszystko super sie goilo
O,tego nie znaju Wiesz,tylko ja tak sobie przemywam od czasu do czasu jak mi się przypomni.



Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
jakie bzdury!ja pewnie tez powinnam pakowac walizki,bo dot.mnie punkt nr 6 a poza tym wg statystyk malzenstwo z obcokrajowcem ma male szanse na przetrwanie...
Nie ma co,bzdury i nie ma co w to wierzyć.W ogole,ten ktoś kto to pisałam może się puknąć w łepetynke.


Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
za 8 tyg.ja tez kupilam gorsecik na noc poslubna i zamierzam wykorzystacZarowno gorsecik jak i Mezusia
Ulala,będzie się działo


Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
superzeby mu tylko pompa nie wysiadla

Nom A co do pompki to postaramy się by była zawsze pełna,zwarta i gotowa. Jedz jogurcik naturalny,zwiększa popęd seksualny ( choć z tym problemów nie mamy )

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
heheh to bedziesz musiala za kazdym razem na glowie stawac,albo "swiece"robic
Spokojna Twoja rozczochrana Dam rade
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 06:06   #2373
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Dzięki za rade Nie wiedziałam o tym,że spirytus salicynowy wysusza.Mi go poleciła kosmetyczka tzn powiedziała bym sobie kupiła i przemywała,noi tak też zrobiłam i własnie miałam przebijane pistoletem. Mówisz,że babrze się przez to,że pistoletem,igłą lepiej???
Mad, ja miałam dawno temu uszy przebijane pistoletem i nic mi się nie działo
Dopiero jak zmieniałam kolczyki, to zmieniłam na srebrne (tzn. myślałam, ze to były srebrne, ale niesety nie były) i zaropiało mi jedno ucho - okazało się, że mam uczulenie na metale. Ale szybko wtedy zmieniłam na złote, nie pamiętam już czym to przecierałam i się zagoiło. Nic nie zarosło, nic się nie stało.
Więc nie sądzę, że problemy po przebiciu ucha mają związek z tym, czy ktoś przebijał pistoletem czy igłą.
Może po prostu masz wrażliwe uszy albo pan/pani w salonie nie przebiła ich profesjonalnie .....
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 06:48   #2374
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

dziewczynki wpadłam na chwilkę, trochę się już stresuję, wczoraj mialam okropny dzień, nic nam nie wychodziło, ludzie nam odmówili już po rozliczeniu pieniążków, starsza wymyśliła że zamiast w fioletowej pójdzie w czarno- złotej sukni, bo kompresie u fryzjera miałam jeszcze większe siano na włosach i myłam w domu i trzymałam maski jeszcze przed północą, pokłóciłam się z teściową ( nażekałam do niej na kwiaciarnię- a ta myślała że na nią nazekam i się popłakała, mi było głupio, musiałam się tłumaczyć aż się sama popłakałam kończąc już w nocy winietki ) Z TŻ też napięcie wczoraj było przez tą sytuację z mamą, pomimo tego mam nadzieję że dzisiaj będą same pozytywne emocje, pozadrawiam Was wszystkie dziewczynki w ten upalny dzień i dziękuję za życzenia
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 07:17   #2375
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość

Trzymajcie jutro kciuki bo wybieramy się do Księca Księdza po pozwolenie na slub w innej Parafii.
Czekam na te maile i mam nadzieje,że sie doczekam.Czekam m.in na maila od dekoratorki,bo chce wiedzieć czy akcpetuje co jej wysłałam,a wtedy zamówie zawieszki na wódke ( bo chce mieć pod kolor )
trzymam kciuczki

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dziewczynki wpadłam na chwilkę, trochę się już stresuję, wczoraj mialam okropny dzień, nic nam nie wychodziło, ludzie nam odmówili już po rozliczeniu pieniążków, starsza wymyśliła że zamiast w fioletowej pójdzie w czarno- złotej sukni, bo kompresie u fryzjera miałam jeszcze większe siano na włosach i myłam w domu i trzymałam maski jeszcze przed północą, pokłóciłam się z teściową ( nażekałam do niej na kwiaciarnię- a ta myślała że na nią nazekam i się popłakała, mi było głupio, musiałam się tłumaczyć aż się sama popłakałam kończąc już w nocy winietki ) Z TŻ też napięcie wczoraj było przez tą sytuację z mamą, pomimo tego mam nadzieję że dzisiaj będą same pozytywne emocje, pozadrawiam Was wszystkie dziewczynki w ten upalny dzień i dziękuję za życzenia
pomimo wczoranszych niejasnosci , napewno to dzisiaj dla Was bedzie wspanialy dzien, tesciowa powinna zrozumiec , ze ejstes zestresowana nie ma sie co dziwic

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

A tak w ogole bo dluugim opoznieniu dostalam dzis @ czyli mi sie skonczy dzien przed slubem , po prostu super
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 08:11   #2376
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześć
Zanim nadrobię to się Wam pochwalę, że jestem już "nauczycielem" - obroniłam się wczoraj na podyplomówce - z pracy dostałyśmy 6 (pisałyśmy ją w grupie), a z obrony dostałam 5

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
tak, ale za to jaki bedzie efekt z fryzem i makijażem a nie taki rozczocharniec
TŻ zaniemówi z wrażenia jak Cię zobaczy, skoro wszystko trzymasz w tajemnicy. Mój chodzi ze mną na wszystkie przymiarki, więc już takiego efektu nie będzie

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
rozsmieszylas mnie swoim smiechem

Bylam dzisiaj zrobic blond pasemka(tzn odrosty) i wreszcie wygladam jak czlowiek ehhh . I mi pani kosmetyczka brwi wyrwala.
To fajnie, że Cię rozśmieszyłam
za tuning wyglądu

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja jestem dobra mi sie pokićkało i myślałam, że to ty jutro wychodzisz za mąż a to przecież certina jestem normalnie the best ale i tak Ci zycze powodzenia, tak ogólnie :P
Każdemu się może pomylić
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 08:28   #2377
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki
To super,że podchodzisz na luzie do obrony Wow,zostanie ci potem tylko 3 tygdnie do slubu.Super.
Dzięki
Kciuki się przydadzą, bo na pewno będzie ostra debata
Właśnie od dziś mam równe 3 tygodnie Ale jeszcze to do mnie nie dociera, że będę mężatką.
Chyba Wam jeszcze nie pisałam, że pani fryzjerka stwierdziła, że z takim facetem, to się nie mam co zastanawiać, tylko się hajtać Bo TŻ po mnie przyjechał na fryzurę próbną i się upewniał czynie chcę wody (ale jaj już miałam na stoliku), a potem jak gadałam jeszcze z fryzjerką to ona zapłacił za mnie, a ja tego nie zauważyłam i się pytam ile płacimy, a babka na to, że narzeczony już zapłacił i właśnie, że nie ma się co zastanawiać tylko się z nim hajtać

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Pamiętacie,jak pisałam Wam że przybiłam sobie uszy.Noi jedna dziurka zaczeła mi się babrać.Zapominałam się by je-dziurki przemywać spiritusem salicynowym Druga dziurka jest ok. No,ale chciałam ściągnąc kolczyki wczoraj,by dziurki odetchneły i aby je przemyć noi nie moge,kręce kręce i nie schodzi ten motylek ( bo mam te kolczyki od kosmetyczki,bo po miesiącu moge ściągnąć i zmienić na inne )
Ojoj Pewnie nie obkręcałaś tych kolczyków kilka razy dziennie Może poproś TŻta żeby Ci pomógł

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ehh troche mnie tu nie bylo, wiec chyba nie dam rady nadrobic...
ja juz po panienskim bylo the best

ze spraw slubnych zdazylam w miedzyczasie odbyc wizyte u brafitterki i kupic bielizne pod suknie, kupilam tez sexy gorsecik na noc poslubna do tego zamowilam winietki ii chyba tyle

wczoraj sie ne jednym kierunku obronilam na piateczke wiec zostala mi jeszcze jedna obrona na wrzesien

spirytus strasznie wysusza i podraznia. polecam Octenisept
za udany panieński, załatwione sprawy i obronę
Faktycznie octenisept jest super

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
To z nim chyba tak jak z moim, jak jechaliśmy pierwszy raz nad morze to jego rodzinka się śmiała, że K. będzie za mną z ręcznikiem chodził A jak skakaliśmy po falach i co nieco mi się obsunęło to tydzień nie mógł przezyć choć nikt nawet nie widział
To z Twojego TŻta jeszcze większy zazdrośnik niż z mojego

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
http://www.sfora.pl/Oto-naukowy-spos...zenstwo-a22242
Z 1 punktem się zgadzam
A dalej są bzdury poczytajcie np:


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
albo jeszcze najpierw przeliczymy koperty, bo wszystkie koleżanki mi mówią, że pierwsze co po powrocie do domu (albo pokoju) to liczyły kase
Całkiem możliwe, że tak będzie Chociaż mam sznurowaną sukienkę, wiec jak TŻ mnie będzie rozwiązywać, to może nabierzemy jakimś cudem sił
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 08:39   #2378
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Pisałam Wam,że po ślubie chcemy jechać nad morze.I zacydowaliśmy,że pojedziemy do Pobierowa.Znaleśmy fajną oferte domków z bali.A ja bardzo lubie takie domki Fajnie tam
Super pomysł

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Omg,nieźle Dzisiaj było o pewnej starszej wiekiem parze.Zachcieli mieć dziecko i miała kobieta invitro,ale poroniła i myślała że się już nigdy nie uda.Okazało się,że wszczepili jej 3 a poroniła 2 ( oczywiście nie dziecko wszczepili wiadomo o co chodzi ),więc jedno się uchowało.Noi poszła do lekarza,bo się źle czuła,miała wzdęty brzuch,zmęczona najpierw lekarz podejrzewał u niej raka jajnika/ów,potem z usg okazało się że jest w ciąży. W wieku 57 lat urodziła zdrową dziewczynke
Ooo.. tego odcinka akurat nie widziałam Ale ciekawy ten program jest

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Nom,koochany Jak da rade,to niech tankuje ile wlezie,racja ( a zdradze ci/wam co powiedział,a z czego się za przeproszeniem lałam/śmiałam) Powiedział,że mam nie wypychac spermy jak we mnie zatankuje ( bo wylatuje ) Ja zdziwko,to zacisne nogi i tyle


Matko włączyłam sobie o to taką muzyczke.
i drogie PM-ki pobujamy troszeczke
Jak Iza Kuna w Lejdis
Co za muza

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Trzymajcie jutro kciuki bo wybieramy się do Księca Księdza po pozwolenie na slub w innej Parafii.
Czekam na te maile i mam nadzieje,że sie doczekam.Czekam m.in na maila od dekoratorki,bo chce wiedzieć czy akcpetuje co jej wysłałam,a wtedy zamówie zawieszki na wódke ( bo chce mieć pod kolor )
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 08:41   #2379
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
To fajnie, że Cię rozśmieszyłam
za tuning wyglądu
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 08:43   #2380
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość
za 8 tyg.ja tez kupilam gorsecik na noc poslubna i zamierzam wykorzystacZarowno gorsecik jak i Mezusia
Dobre

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Nom A co do pompki to postaramy się by była zawsze pełna,zwarta i gotowa. Jedz jogurcik naturalny,zwiększa popęd seksualny ( choć z tym problemów nie mamy )


Spokojna Twoja rozczochrana Dam rade
Ale tu wczoraj wesoło było

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dziewczynki wpadłam na chwilkę, trochę się już stresuję, wczoraj mialam okropny dzień, nic nam nie wychodziło, ludzie nam odmówili już po rozliczeniu pieniążków, starsza wymyśliła że zamiast w fioletowej pójdzie w czarno- złotej sukni, bo kompresie u fryzjera miałam jeszcze większe siano na włosach i myłam w domu i trzymałam maski jeszcze przed północą, pokłóciłam się z teściową ( nażekałam do niej na kwiaciarnię- a ta myślała że na nią nazekam i się popłakała, mi było głupio, musiałam się tłumaczyć aż się sama popłakałam kończąc już w nocy winietki ) Z TŻ też napięcie wczoraj było przez tą sytuację z mamą, pomimo tego mam nadzieję że dzisiaj będą same pozytywne emocje, pozadrawiam Was wszystkie dziewczynki w ten upalny dzień i dziękuję za życzenia
No to teraz może być już tylko lepiej To będzie wspaniały dzień. Trzymamy
A co do koloru sukienki to moja siostra mnie radośnie poinformowała, że kupiła sukienkę na wesele. Białą Ale jej powiedziałam, że tak nie wypada i ma kupić sobie inną...

Edytowane przez Martoolka87
Czas edycji: 2010-07-17 o 08:49
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 08:53   #2381
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

martoolka: jeszcze siostrze bardziej wypada niz jakiemus innemu z gosci ale i tak kapa;/ tez bym tak powiedziala , zeby sobie nowa sukienke kupila...
Mam pytanko do Ciebie, Ty uzywasz te plastry, jak naklejalas to Ci sie tez tak lekko zwijaly na bokach i srodku?
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 09:28   #2382
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Mam pytanko do Ciebie, Ty uzywasz te plastry, jak naklejalas to Ci sie tez tak lekko zwijaly na bokach i srodku?
Zawsze się trochę "fałdują", ale to nie ma wpływu na skuteczność. Ja naklejam na samym dole pleców, zaraz na tyłkiem, bo tak mi najwygodniej, ale wiadomo, że skóra się naciąga i jak się ruszam, to zawsze się trochę fałdki robią na plasterku
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 09:36   #2383
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
My mamy "See the day" w wykonaniu Girls Aloud
Moze nie jest jakaś typowo ślubna, a tekst to już w ogóle nie pasuje , ale piosenka mi się podoba
Najważniejsze jest to, że to Wasza piosenka, Wam się podoba
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

ehh troche mnie tu nie bylo, wiec chyba nie dam rady nadrobic...
ja juz po panienskim bylo the best wlasciwie to mialam dwa panienskie, bo i w piatek i w sobote. generalnie rozbijalysmy sie po dublinskich pubach i klubach a Dublin i jego okolice (klify ) tak mi sie spodobaly, ze koniecznie tam wroce z TZem i wykupie dodatkowy bagaz, bo te sklepy, ciuszki, buty i ich ceny cos wspanialego

ze spraw slubnych zdazylam w miedzyczasie odbyc wizyte u brafitterki i kupic bielizne pod suknie, kupilam tez sexy gorsecik na noc poslubna do tego zamowilam winietki ii chyba tyle
wczoraj sie ne jednym kierunku obronilam na piateczke wiec zostala mi jeszcze jedna obrona na wrzesien
dzis jedziemy ustalac menu (bede mogla zamowic menu na stoly), plan wesela, dekoracje itp, jutro odbieram slubne buciki, a w poniedzialek przymiarka sukni jeszcze tylko dwa tygodnie
Witaj za wszystkie załatwione sprawy. Nic tylko pozazdrościć takiego panieńskiego
Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dziewczynki wpadłam na chwilkę, trochę się już stresuję, wczoraj mialam okropny dzień, nic nam nie wychodziło, ludzie nam odmówili już po rozliczeniu pieniążków, starsza wymyśliła że zamiast w fioletowej pójdzie w czarno- złotej sukni, bo kompresie u fryzjera miałam jeszcze większe siano na włosach i myłam w domu i trzymałam maski jeszcze przed północą, pokłóciłam się z teściową ( nażekałam do niej na kwiaciarnię- a ta myślała że na nią nazekam i się popłakała, mi było głupio, musiałam się tłumaczyć aż się sama popłakałam kończąc już w nocy winietki ) Z TŻ też napięcie wczoraj było przez tą sytuację z mamą, pomimo tego mam nadzieję że dzisiaj będą same pozytywne emocje, pozadrawiam Was wszystkie dziewczynki w ten upalny dzień i dziękuję za życzenia
Kochana, dzisiaj na pewno będzie cudownie i pięknie Niczym się już masz nie martwić, tylko bądź piękna i radosna. Limit smutków i nerwów wyczerpał się wczoraj! Życzę dużo szczęścia, spełnienia marzeń i samych pięknych chwil spędzanych z mężem swoją drogą to nie taki głupi pomysł, aby dzien przed weselem wyrzucić nerwy i stres z siebie, troszkę się posprzeczać, potupać, nafoczyć, to wszystko wyjdzie a nastepnego dnia zostaną tylko pozytywne myśli, usmiech
Mika Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze, pięknego ślubu, udanego wesela i wspaniałego życia z mężem
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Cześć
Zanim nadrobię to się Wam pochwalę, że jestem już "nauczycielem" - obroniłam się wczoraj na podyplomówce - z pracy dostałyśmy 6 (pisałyśmy ją w grupie), a z obrony dostałam 5
Co za oceny Gratulacje!
A ja się roztapiam. Strasznie się cieszę, bo TŻ dostał wolne na poniedziałek i będziemy mogli na 100% wybrać się na ślubno-weselne zakupy
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 09:48   #2384
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Co za oceny Gratulacje!
A ja się roztapiam. Strasznie się cieszę, bo TŻ dostał wolne na poniedziałek i będziemy mogli na 100% wybrać się na ślubno-weselne zakupy
Dziękuję
Super, że TŻ ma wolne. Co będziecie kupować
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 10:00   #2385
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Super, że TŻ ma wolne. Co będziecie kupować
Oj super Będziemy kupować całe umundurowanie TŻta garnitur, koszule, krawat, buty, pasek, spinki. Poza tym księgę dla gości, zamówimy obrączki i kielichy. I pewnie tyle, chyba, że coś sobie przypomnę. Może kilka rzeczy do niezbędnika PM Aha i ja chcę odrazu rozglądnąć się za biżu do sukni. Bo w salonie mają owszem dość ładne zestawy, ale wszystkie na jedno kopyto, które szczególnie mnie nie powalają, a chciałabym mieć coś, co będę mogła wiele razy wykorzystać jeszcze. Mam bardzo dużo bizuterii i lubię taką, która jest wszechstronna Potrzebuję kolczyków, czegoś bardzo delikatnego na szyję i bransoletkę
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 10:04   #2386
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Zawsze się trochę "fałdują", ale to nie ma wpływu na skuteczność. Ja naklejam na samym dole pleców, zaraz na tyłkiem, bo tak mi najwygodniej, ale wiadomo, że skóra się naciąga i jak się ruszam, to zawsze się trochę fałdki robią na plasterku
dziekuje za odpowiedź wlasnie ja dzisiaj przykleilam pierwszy w swoim zyciu na posladku i tak srednio sie z nim czuje , troche mi sie do bielizny przykleja Mam nadzieje ze nie bede miala nudnosci po nich ani zawrotow, czas pokaze,

Wlasnie sie szykuje bo znow jedziemy na slub dzisiaj , a potem przyjecie w domu jest(troche mi sie nie chce jechac )
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 10:30   #2387
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Oj super Będziemy kupować całe umundurowanie TŻta garnitur, koszule, krawat, buty, pasek, spinki. Poza tym księgę dla gości, zamówimy obrączki i kielichy. I pewnie tyle, chyba, że coś sobie przypomnę. Może kilka rzeczy do niezbędnika PM Aha i ja chcę odrazu rozglądnąć się za biżu do sukni. Bo w salonie mają owszem dość ładne zestawy, ale wszystkie na jedno kopyto, które szczególnie mnie nie powalają, a chciałabym mieć coś, co będę mogła wiele razy wykorzystać jeszcze. Mam bardzo dużo bizuterii i lubię taką, która jest wszechstronna Potrzebuję kolczyków, czegoś bardzo delikatnego na szyję i bransoletkę
Bardzo fajne zakupy się zapowiadają

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedź wlasnie ja dzisiaj przykleilam pierwszy w swoim zyciu na posladku i tak srednio sie z nim czuje , troche mi sie do bielizny przykleja Mam nadzieje ze nie bede miala nudnosci po nich ani zawrotow, czas pokaze,

Wlasnie sie szykuje bo znow jedziemy na slub dzisiaj , a potem przyjecie w domu jest(troche mi sie nie chce jechac )
W pierwszy dzień zwykle trochę tego kleju bokami wyłazi i przez to zdarza się, że się przykleja do bielizny. Na pośladku chyba bardziej się marszczy niż nad, po tam mięśnie pracują i skóra bardziej się naciąga i rozluźnia Nudności nie powinnaś po nich mieć, bo plastry omijają układ pokarmowy. Ja po tabletkach źle się czułam i jak zmieniłam na plastry o jest duuużo lepiej.
Udanej zabawy na przyjęciu poślubnym
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 10:32   #2388
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez silvyetta Pokaż wiadomość

niom,fajnie,ze swiadkowie tez tanczyli,bo z czyms takim sie jeszcze nie soptkalam,ale popieram Cie w 100%dla mnie tez pierwszy taniec jest najbardziej romantyczna chwila wesela,pierwszy taniec z mezemmysle,ze dla mnie w tym momencie bedzie tylko on na sali i wszyscy znikna


za 8 tyg.ja tez kupilam gorsecik na noc poslubna i zamierzam wykorzystac Zarowno gorsecik jak i Mezusia

ale fajnie,ze u Ciebie deszczyk,u nas pewnie juz z miesiac nie padalo i dalej gorac
dla mnie też będzie tylko tż ja to w ogóle jestem romantyczny i wrażliwy głupek i nie raz mi to na złe wychodzi bo za bardzo wszystko przeżywam

Ja też sobie kupie coś ładnego, albo może dostane na panieński cosik fajnistego a tż zostanie wykorzystany jak nigdy, niech wie jak to jest być meżem, a co i jaką ma napaloną żone

deszczyk był ale chwilke a potem znów było duszno dzis znów skwar straszny, chcieliśmy się wybrać gdzieś nad wode, ale popołudniu jedziemy na urodziny do dziadka więc siedzimy w domku Jutro na szczęście ma być troszke chłodniej

dziewczyneczka, dobrze że ta @ w końcu przyszła i ucieknie przed ślubem

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Cześć
Zanim nadrobię to się Wam pochwalę, że jestem już "nauczycielem" - obroniłam się wczoraj na podyplomówce - z pracy dostałyśmy 6 (pisałyśmy ją w grupie), a z obrony dostałam 5

TŻ zaniemówi z wrażenia jak Cię zobaczy, skoro wszystko trzymasz w tajemnicy. Mój chodzi ze mną na wszystkie przymiarki, więc już takiego efektu nie będzie
gratulacje a czego to będziesz nauczać fajnego, hmm?

Mój tż też nie widział sukienki ani fryzurki, nic jedynie co to welon, bolerko i buty widział zdjęcia z przymiarki zbunkrowałam u siebie na poczcie żeby nie natrafił na plik z nimi mam go zachwycić w dniu ślubu a jak nie, to wezme na niego
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki
Kciuki się przydadzą, bo na pewno będzie ostra debata
Właśnie od dziś mam równe 3 tygodnie Ale jeszcze to do mnie nie dociera, że będę mężatką.
Chyba Wam jeszcze nie pisałam, że pani fryzjerka stwierdziła, że z takim facetem, to się nie mam co zastanawiać, tylko się hajtać Bo TŻ po mnie przyjechał na fryzurę próbną i się upewniał czynie chcę wody (ale jaj już miałam na stoliku), a potem jak gadałam jeszcze z fryzjerką to ona zapłacił za mnie, a ja tego nie zauważyłam i się pytam ile płacimy, a babka na to, że narzeczony już zapłacił i właśnie, że nie ma się co zastanawiać tylko się z nim hajtać




Całkiem możliwe, że tak będzie Chociaż mam sznurowaną sukienkę, wiec jak TŻ mnie będzie rozwiązywać, to może nabierzemy jakimś cudem sił
no nic tylko się hajtać, pani miała racje
a ja mam ten nieszczęsny zamek wiec szybko pójdzie ale jeszcze zostaje fryzura moja bratowa powiedziała że pół godziny wsuwki z głowy wyciągała
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A co do koloru sukienki to moja siostra mnie radośnie poinformowała, że kupiła sukienkę na wesele. Białą Ale jej powiedziałam, że tak nie wypada i ma kupić sobie inną...
ja by do kogoś w białej sukni nie poszła, ale gdyby ktoś u mnie na weselisku był w białej to nie uraziłoby mnie to i tak wiadomo kto jest pm

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Oj super Będziemy kupować całe umundurowanie TŻta garnitur, koszule, krawat, buty, pasek, spinki. Poza tym księgę dla gości, zamówimy obrączki i kielichy. I pewnie tyle, chyba, że coś sobie przypomnę. Może kilka rzeczy do niezbędnika PM Aha i ja chcę odrazu rozglądnąć się za biżu do sukni. Bo w salonie mają owszem dość ładne zestawy, ale wszystkie na jedno kopyto, które szczególnie mnie nie powalają, a chciałabym mieć coś, co będę mogła wiele razy wykorzystać jeszcze. Mam bardzo dużo bizuterii i lubię taką, która jest wszechstronna Potrzebuję kolczyków, czegoś bardzo delikatnego na szyję i bransoletkę
to powodzenia w zakupach oby Wam szybko i łatwo poszło

Certinko,
Wielu miodowych dni,
Wspólnych radości bez trosk,
Spełnienia wymarzonych chwil,
Oby sprzyjał Wam los!


Teraz musze poogarniać mieszkanko, tż już sprząta sypialnie a ja przed komputerem siedze
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 10:43   #2389
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cześc

Zaraz Was nadrobie,tylko coś Wam napisze Dostałam maila od dekoratorki i zaakceptowała nasz pomysł na dekoracje.To był w sumie jej pomysł ( przykład dekoracji ) którą sama robiła.No,ale mamy już raczej zatwierdzone i z głowy
Jeszcze czekam na maila od gościa z zespołu i musze wysłać maila do fotografa.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 10:48   #2390
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość


W pierwszy dzień zwykle trochę tego kleju bokami wyłazi i przez to zdarza się, że się przykleja do bielizny. Na pośladku chyba bardziej się marszczy niż nad, po tam mięśnie pracują i skóra bardziej się naciąga i rozluźnia Nudności nie powinnaś po nich mieć, bo plastry omijają układ pokarmowy. Ja po tabletkach źle się czułam i jak zmieniłam na plastry o jest duuużo lepiej.
Udanej zabawy na przyjęciu poślubnym
dziekuje ja po tabletkach sie dobrze czulam , bralam Yasminelle , oprocz tego ze czesto pozniej mnie zaczela glowa bolec;/ i zrezygnowalam.Mam nadzieje , ze plastry sie u mnie tez sprawdza

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

dziewczyneczka, dobrze że ta @ w końcu przyszła i ucieknie przed ślubem

ciesze sie

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Cześc

Zaraz Was nadrobie,tylko coś Wam napisze Dostałam maila od dekoratorki i zaakceptowała nasz pomysł na dekoracje.To był w sumie jej pomysł ( przykład dekoracji ) którą sama robiła.No,ale mamy już raczej zatwierdzone i z głowy
Jeszcze czekam na maila od gościa z zespołu i musze wysłać maila do fotografa.
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 10:49   #2391
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne zakupy się zapowiadają
strasznie fajne

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dla mnie też będzie tylko tż ja to w ogóle jestem romantyczny i wrażliwy głupek i nie raz mi to na złe wychodzi bo za bardzo wszystko przeżywam




to powodzenia w zakupach oby Wam szybko i łatwo poszło
Jestem taka sama Często obrywam przez to
Nie dziekuję aby nie zapeszyć
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 10:52   #2392
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
gratulacje a czego to będziesz nauczać fajnego, hmm?

no nic tylko się hajtać, pani miała racje
a ja mam ten nieszczęsny zamek wiec szybko pójdzie ale jeszcze zostaje fryzura moja bratowa powiedziała że pół godziny wsuwki z głowy wyciągała

ja by do kogoś w białej sukni nie poszła, ale gdyby ktoś u mnie na weselisku był w białej to nie uraziłoby mnie to i tak wiadomo kto jest pm
Mój podstawowy zawód to psycholog, a ten nauczyciel to po to, żebym mogła pracować w szkole i poradni, bo tam jest przygotowanie pedagogiczne potrzebne .
Ja po próbnej miała problem z wyciągnięciem wszystkich wsuwek i TŻ musiał mi pomagać, a ta właściwa fryzura ma być mocniej upięta Pewnie pójdę spać w koku, bo mi się nie będzie chciało wydłubywać tych wsuwek
Ja bym nie chciała, żeby ktokolwiek miał białą suknię na weselu oprócz mnie. Jakby taka dziewczyna welon złapał, to by jak PMka wyglądała

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Zaraz Was nadrobie,tylko coś Wam napisze Dostałam maila od dekoratorki i zaakceptowała nasz pomysł na dekoracje.To był w sumie jej pomysł ( przykład dekoracji ) którą sama robiła.No,ale mamy już raczej zatwierdzone i z głowy
Jeszcze czekam na maila od gościa z zespołu i musze wysłać maila do fotografa.
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 11:03   #2393
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Włączyłam sobie Weeding Tv i Pani śpiewa Ave Maria,aż mi ciarki przeszły A teraz włączyłam Travel&Living i leci program-Salon sukien ślubnych-Do slubu trzeba dwojga I Pani Młoda mierząc suknie powiedziała,że prawdopodobnie jest w ciąży,okazało się,że jest a na ślubie/weselu to wszystkim powiedzieli



Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Mad, ja miałam dawno temu uszy przebijane pistoletem i nic mi się nie działo
Dopiero jak zmieniałam kolczyki, to zmieniłam na srebrne (tzn. myślałam, ze to były srebrne, ale niesety nie były) i zaropiało mi jedno ucho - okazało się, że mam uczulenie na metale. Ale szybko wtedy zmieniłam na złote, nie pamiętam już czym to przecierałam i się zagoiło. Nic nie zarosło, nic się nie stało.
Więc nie sądzę, że problemy po przebiciu ucha mają związek z tym, czy ktoś przebijał pistoletem czy igłą.
Może po prostu masz wrażliwe uszy albo pan/pani w salonie nie przebiła ich profesjonalnie .....
Mi poraz pierwszy zaczeły ropieć,jak napisałam wczoraj,wtedy jak zmieniłam kolczyki złote na zwykłe metalowe,więc nie moge takich nosić.Teraz to niewiem czemu mi ropiało,aleee zdarza mi się zahaczyc kolczykiem jak spie i mnie wtedy boli.Mysle,ze naruszyłam dziurki. No,ale wrażliwe uszy mma tak czy siak,ja w ogóle wrażliwa jestem




Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dziewczynki wpadłam na chwilkę, trochę się już stresuję, wczoraj mialam okropny dzień, nic nam nie wychodziło, ludzie nam odmówili już po rozliczeniu pieniążków, starsza wymyśliła że zamiast w fioletowej pójdzie w czarno- złotej sukni, bo kompresie u fryzjera miałam jeszcze większe siano na włosach i myłam w domu i trzymałam maski jeszcze przed północą, pokłóciłam się z teściową ( nażekałam do niej na kwiaciarnię- a ta myślała że na nią nazekam i się popłakała, mi było głupio, musiałam się tłumaczyć aż się sama popłakałam kończąc już w nocy winietki ) Z TŻ też napięcie wczoraj było przez tą sytuację z mamą, pomimo tego mam nadzieję że dzisiaj będą same pozytywne emocje, pozadrawiam Was wszystkie dziewczynki w ten upalny dzień i dziękuję za życzenia
Ojoj,to stres przedślubny,że jest się pewnie nerwowym.Trzymaj się i życze wszystkiego co najlepsze na nowej drodzeżycia



Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
trzymam kciuczki
Dziękuje za kciuki


Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
A tak w ogole bo dluugim opoznieniu dostalam dzis @ czyli mi sie skonczy dzien przed slubem , po prostu super
To super,że dostałaś @ i skończy się na dzień przed ślubem.


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Cześć
Zanim nadrobię to się Wam pochwalę, że jestem już "nauczycielem" - obroniłam się wczoraj na podyplomówce - z pracy dostałyśmy 6 (pisałyśmy ją w grupie), a z obrony dostałam 5
Cześc
Gratuluje obrony Pani Profesor/Nauczycielko




Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Dziękuje za gratko-oklaski


Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Jestem taka sama Często obrywam przez to
Ja również jestem wrażliwa,uczuciowa itp

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Mój podstawowy zawód to psycholog, a ten nauczyciel to po to, żebym mogła pracować w szkole i poradni, bo tam jest przygotowanie pedagogiczne potrzebne .
To możesz pracować jako pedagog szkolny


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ja bym nie chciała, żeby ktokolwiek miał białą suknię na weselu oprócz mnie. Jakby taka dziewczyna welon złapał, to by jak PMka wyglądała
Ja równiez jestem, tego zdania Biel zarezerwowana jest dla Panny Młodej.Tak samo suknie balowe odpadają.Filmik na youtubie oglądałam,gdzie był dwie w bieli i niewiadomo która to Panna Młoda. bo pewnio jedna z gosci,ubrała sobie biała suknie balową ala suknia ślubna.


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziękuje za gratko oklaski

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-17 o 11:04
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 11:13   #2394
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Włączyłam sobie Weeding Tv i Pani śpiewa Ave Maria,aż mi ciarki przeszły A teraz włączyłam Travel&Living i leci program-Salon sukien ślubnych-Do slubu trzeba dwojga I Pani Młoda mierząc suknie powiedziała,że prawdopodobnie jest w ciąży,okazało się,że jest a na ślubie/weselu to wszystkim powiedzieli


Gratuluje obrony Pani Profesor/Nauczycielko
Dziękuję
Ja od czasu jak zaczęli mi szyć moją suknię, to jakoś nie mogę patrzeć na ten program Za to uwielbiam oglądać rodzinę 2+8

A co do ave maria, to zobaczcie sobie tę wersję:
http://www.youtube.com/watch?v=CR0AX...eature=related
Zakochaliśmy się z TŻtem w tej dziewczynce... Chciałabym mieć taką córeczkę
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 11:33   #2395
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dzięki
Kciuki się przydadzą, bo na pewno będzie ostra debata
Prosze Pewnie tak,ale napewno dojdziecie do jakiegoś konsesusu.


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Właśnie od dziś mam równe 3 tygodnie.Ale jeszcze to do mnie nie dociera, że będę mężatką.
Za 3 tygodnie do slubu. Super,już tak malutko Wam zostało.
Hallo Martoolko,będziesz żoną za 3 tygodnie


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Chyba Wam jeszcze nie pisałam, że pani fryzjerka stwierdziła, że z takim facetem, to się nie mam co zastanawiać, tylko się hajtać Bo TŻ po mnie przyjechał na fryzurę próbną i się upewniał czynie chcę wody (ale jaj już miałam na stoliku), a potem jak gadałam jeszcze z fryzjerką to ona zapłacił za mnie, a ja tego nie zauważyłam i się pytam ile płacimy, a babka na to, że narzeczony już zapłacił i właśnie, że nie ma się co zastanawiać tylko się z nim hajtać
No widzisz jakiego masz fajnego i kochanego tż-ta Tylko się z nim hajtać.


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ojoj Pewnie nie obkręcałaś tych kolczyków kilka razy dziennie Może poproś TŻta żeby Ci pomógł
Dzięki No to też.Tż pomagał,ale też nie mógł.

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Super pomysł
Dziękujemy Tż mi kazał wybierać do jakiej miejscowości nad morze chce jechać,noi wybrałam/w sumie liśmy bo wspólnie

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ooo.. tego odcinka akurat nie widziałam.Ale ciekawy ten program jest
No fajny ten program


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Jak Iza Kuna w Lejdis
Co za muza
Dobre co

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziękuje za kciuki



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A co do koloru sukienki to moja siostra mnie radośnie poinformowała, że kupiła sukienkę na wesele. Białą Ale jej powiedziałam, że tak nie wypada i ma kupić sobie inną...
Omg co za nietakt z jej strony. I dobrze jej powiedziałaś.

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Wlasnie sie szykuje bo znow jedziemy na slub dzisiaj , a potem przyjecie w domu jest(troche mi sie nie chce jechac )
Bawcie się dobrze ( pomimo,że ci się nie chce troche jechać )

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dla mnie też będzie tylko tż ja to w ogóle jestem romantyczny i wrażliwy głupek i nie raz mi to na złe wychodzi bo za bardzo wszystko przeżywam
Ja również jestem taka sama,więc piateczka

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Ja też sobie kupie coś ładnego, albo może dostane na panieński cosik fajnistego a tż zostanie wykorzystany jak nigdy, niech wie jak to jest być meżem, a co i jaką ma napaloną żone
No zapewne jak ubierzesz coś seksownego,tż nie będzie obojętny


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
deszczyk był ale chwilke a potem znów było duszno dzis znów skwar straszny, chcieliśmy się wybrać gdzieś nad wode, ale popołudniu jedziemy na urodziny do dziadka więc siedzimy w domku Jutro na szczęście ma być troszke chłodniej
U mnie tez tak sobie dzisiaj pogodowo. Sto lat dla dziadka


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Mój tż też nie widział sukienki ani fryzurki, nic ,jedynie co to welon, bolerko i buty widział zdjęcia z przymiarki zbunkrowałam u siebie na poczcie żeby nie natrafił na plik z nimi mam go zachwycić w dniu ślubu a jak nie, to wezme na niego
Mój tż też mnie nie widziałam,ale jakby wszedł pare minut wczesniej do salonu,to by mnie zobaczył. Pisałam o tym zresztą.Tż jedynie widział buty,welon,biżuterie więc pierdółki.Mój tż ma zakaz wstępu do folderu Panna Młoda


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
Teraz musze poogarniać mieszkanko, tż już sprząta sypialnie a ja przed komputerem siedze
Też tak mam,ja musze dokonczyć sprzątnie,ale zanim coś zjeść.A co robie???Siedze i pisze tu z Wami
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 11:38   #2396
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja od czasu jak zaczęli mi szyć moją suknię, to jakoś nie mogę patrzeć na ten program Za to uwielbiam oglądać rodzinę 2+8
Prosze
O prosze nie możesz patrzec,to masz racje lepiej nie patrz.
a tego programu 2+8 nie ogladałam.


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A co do ave maria, to zobaczcie sobie tę wersję:
http://www.youtube.com/watch?v=CR0AX...eature=related
Zakochaliśmy się z TŻtem w tej dziewczynce... Chciałabym mieć taką córeczkę
Omg,jak ona pięknie śpiewa No sliczna dziewczynka i utalentowana.


Teraz oglądam film-"Co takiego?" i jest o 2 braciach,jeden z nich oświadczył się swojej dziewczynie na pierwszej rande planują slub,a ten drugi ma dziewczyne ale oświadczyć się chyba póki co nie zamierza i ta jego dziewczyna wierci mu dziure w brzuchu.



Zapomniałam Wam coś napisac,że dzisiaj mamy 69 dni do slubu
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 12:21   #2397
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Za 3 tygodnie do slubu. Super,już tak malutko Wam zostało.
Hallo Martoolko,będziesz żoną za 3 tygodnie

Też tak mam,ja musze dokonczyć sprzątnie,ale zanim coś zjeść.A co robie???Siedze i pisze tu z Wami
Dzięki Ale i tak jeszcze do mnie nie dotarło
Ja się zbieram, żeby poskładać pranie, ale się przykleiłam do telefonu i gadałam ze świadkową A w miedzyczasie zamówiłam bibułki matujące z inglota na all (cieszę się, że udało mi się je dostać, bo u nas w inglocie ich nie ma od dłuższego czasu)

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Prosze
O prosze nie możesz patrzec,to masz racje lepiej nie patrz.
a tego programu 2+8 nie ogladałam.

Zapomniałam Wam coś napisac,że dzisiaj mamy 69 dni do slubu
za seksowną liczbę dni do ślubu
Rodzina 2+8 to w orginalnej wersji Jon & Kate plus eight, a teraz już tylko Kate plus eight bo się rozwiedli (chociaż w Polsce jeszcze lecą te stare odcinki). To jest program o rodzinie,w której są bliźniaczki i sześcioraczki
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 12:32   #2398
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dziewczynki wpadłam na chwilkę, trochę się już stresuję, wczoraj mialam okropny dzień, nic nam nie wychodziło, ludzie nam odmówili już po rozliczeniu pieniążków, starsza wymyśliła że zamiast w fioletowej pójdzie w czarno- złotej sukni, bo kompresie u fryzjera miałam jeszcze większe siano na włosach i myłam w domu i trzymałam maski jeszcze przed północą, pokłóciłam się z teściową ( nażekałam do niej na kwiaciarnię- a ta myślała że na nią nazekam i się popłakała, mi było głupio, musiałam się tłumaczyć aż się sama popłakałam kończąc już w nocy winietki ) Z TŻ też napięcie wczoraj było przez tą sytuację z mamą, pomimo tego mam nadzieję że dzisiaj będą same pozytywne emocje, pozadrawiam Was wszystkie dziewczynki w ten upalny dzień i dziękuję za życzenia
Certina, wczoraj po prostu miałaś apogeum stresu
Ale dzisiaj już na pewno napięcie minie i będzie wszystko super
A ja Ci życzę Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia i niech ten dzień będzie piękny i spokojny

Dziewczynki, ja padam z gorąca..
Robię obiadek, za pół godziny TZcik wróci z pracy, szybko kąpiel i jedziemy do naszej sali zobaczyć dekorację, bo dzisiaj jest tam wesele
Jak będzie można to trzasnę fotkę
A potem będziemy malować łazienkę (o ile się nie usmażymy) i montować szafki Może w końcu w naszej mikroskopijnej łazience będzie porządek
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 13:25   #2399
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja od czasu jak zaczęli mi szyć moją suknię, to jakoś nie mogę patrzeć na ten program Za to uwielbiam oglądać rodzinę 2+8

A co do ave maria, to zobaczcie sobie tę wersję:
http://www.youtube.com/watch?v=CR0AX...eature=related
Zakochaliśmy się z TŻtem w tej dziewczynce... Chciałabym mieć taką córeczkę
jejciu, jaka przekochana dziewczynka


Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość

U mnie tez tak sobie dzisiaj pogodowo. Sto lat dla dziadka



Mój tż też mnie nie widziałam,ale jakby wszedł pare minut wczesniej do salonu,to by mnie zobaczył. Pisałam o tym zresztą.Tż jedynie widział buty,welon,biżuterie więc pierdółki.Mój tż ma zakaz wstępu do folderu Panna Młoda
Dziękuję przekaże dziadziusiowi sto lat dla Niego normalnie masakra już mu stukło 75 lat a żwawy jest że hoho uwielbia go

ciekawe czy mój tż by dotrzymał takiego zakazu
Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

za seksowną liczbę dni do ślubu
Rodzina 2+8 to w orginalnej wersji Jon & Kate plus eight, a teraz już tylko Kate plus eight bo się rozwiedli (chociaż w Polsce jeszcze lecą te stare odcinki). To jest program o rodzinie,w której są bliźniaczki i sześcioraczki
Ja też to golądam dwie ciąże i 8 dzieciaczków normalnie zwariowac można Nie wiedziałam, że sie rozwiedli, szkoda fajne małżeństwo z nich było

Wszystko posprzątane obiadku dziś nie gotowaliśmy bo stwierdziliśmy, że jest zbyt gorąco i nie mamy ochoty jeść, a oprócz tego to idziemy na te urodzinki i najemy się za wszystkie czasy jak zawsze ciekawe co na to te moje 3cm za dużo w brzuszku
Z upałem dzisiaj jest masakra, rozwiesze tylko pranie i wskakuje pod prysznic, najgorsze z tego wszystkiego będzie suzenie włosów ale jak je zostawie to będzie siano i tak za godzinke będziey jechać żeby jeszcze do cioci z zaproszeniem skoczyć
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:24   #2400
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Witam ponownie

Jestem na chwilke,przeczytałam nadrobiłam,ale potem Wam poodpisuje Troszke czasu nie mam. No posprzątane mamy,jeszcze obiad trzeba jakiś zrobić
Noi dziękuje za kciuki,bo idziemy do Ksiecia po te pozwolenie jak pisałam wczoraj.
A jutro u tż-ta poraz drugi w Parafi spadniemy z ambony czyli będziemy wyczytwani,że ślubujemy
A jutro też dowiem się od swoich rodziców,czy wisimy w gablocie w mojej Parafii,bo ponoć są informacje pościągane,więc pewnie coś wywiesi
Noi tż ściągnął mi kolczyki,bo dwie dziurki ropieją. Mam srebne kolczyki,bo zotych nie wziełam No,ale póki co dam chwilke odpocząć dziurkom.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-07-17 o 14:27
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.