Wszystko o Avonie - cz.34 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 16:13   #2461
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez jola_asia Pokaż wiadomość
To tak jak ja,katalog nowy u mnie zaczyna się w momencie kiedy Musso ma swoją paczkę
Ja podobnie

Cytat:
Napisane przez mlady Pokaż wiadomość
Wysyłałam ,ale jednak nie dotarło teraz 2 wiadomość wysłałam ,ale tutaj też napiszę na wszelki wypadek
1.Gdzie mogę się zapisać jako konsultantka T bo u mnie na śląsku i w okolicach nie ma Trend
2.Opłaca się ,czy dostaje się prezenty ?

Czekam na kat 5
Nie możesz się zapisać jako Trend, bo Trend są chyba tylko 2 dywizje w PL i to gdzieś na północy Polski
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 16:29   #2462
JestesmySobiePrzeznaczeni
Raczkowanie
 
Avatar JestesmySobiePrzeznaczeni
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: raj ;)
Wiadomości: 179
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość

Musso znikła, tzn że coś się dzieje
Tylko patrzeć jak nam rzuci piątkę na katalogowy
__________________
"Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."


M.
JestesmySobiePrzeznaczeni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 16:43   #2463
justynaa1988
Raczkowanie
 
Avatar justynaa1988
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
dostałam właśnie paczkę zamówioną w poniedziałek czyli trzymają się terminu
hmmm..... ja wysłałam w niedziele... i ciągle czekam a dziś powinna być,,, nawet jak będzie to i tak jutro dopiero odbiorę :/ zastanawiam czy teraz nie wziąć i listonosza obciążyć paczką hehe...
i tak trzeba długo czekać i tak...

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez JestesmySobiePrzeznaczeni Pokaż wiadomość
Tylko patrzeć jak nam rzuci piątkę na katalogowy
no czekamy, czekamy
justynaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 16:43   #2464
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Jest nowe demo i trochę za dużo rzeczy mi się w nim podoba
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 16:56   #2465
justynaa1988
Raczkowanie
 
Avatar justynaa1988
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Jest nowe demo i trochę za dużo rzeczy mi się w nim podoba
już wczoraj było.... mi tak samo, za dużo fajnych rzeczy dla mnie
justynaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:00   #2466
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez justynaa1988 Pokaż wiadomość
już wczoraj było.... mi tak samo, za dużo fajnych rzeczy dla mnie
Wiem, ale wczoraj mnie tu nie było i odkryłam dopiero dziś

Wzięłam sobie lakiery: niebieski i satynowy, tusz ten nowy i sukienkę rekreacyjną

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

P.S. Nie ma jednej szminki Blask Rubinów
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:49   #2467
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

mam paczuszkę mam
katalog 5 mnie rozczarował po tym jak obejrzałam najpierw ruski i ukraiński całkiem inny nie ma u nas żelowych lakierów, korektora zmarszczek anew reversalist, mało biżu, kaszana ale wstępna lista na jakieś 2-3 stówy jest w demo parę ciekawych ofert, zestaw do włosów gładkość jedwabiu, top coat do paznokci, trochę wód, błyszczyki kolejne jak dam radę to wrzucę dzisiaj, ale nie mogę obiecać, jutro na pewno, jeśli nikt mnie nie uprzedzi
z paczki
-woda tta inbloom nieco inna niż z kartki zapachowej ale i tak sliczna podobna trochę do treselle
-woda fleur ma jakąś jedną wspólną nutę z FAE które uwielbiam, nie wiem co to, ale mi się podoba
-zestaw biżuterii Jill bardzo ładny, w sam raz na codzień
-zestaw śliwka i wanilia-ledwo wyczuwalna wanilia i nic poza tym jak powąchałam z butelki, zobaczymy jak użyję
-masło do ciała z kawą spa też ledwo czuć cokolwiek, poczekam jak odtajeje chyba
mam jeszcze krem z molekułą i spray do makijażu, ale nie miałam jak przetestować jeszcze
drugiej paczki nadal nie ma
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 18:04   #2468
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ale wstępna lista na jakieś 2-3 stówy jest
Jak to w ogóle możliwe? Mnie nigdy aż tyle rzeczy nie interesowało, a na kosmetyki ogólnie wydaję dużo pieniędzy.

No chyba, że kupujesz głównie w Avonie?

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
-zestaw śliwka i wanilia-ledwo wyczuwalna wanilia i nic poza tym jak powąchałam z butelki, zobaczymy jak użyję
Miałam żel, jak ta seria była dawniej w sprzedaży i zapach taki sobie. Ani śliwki nie czułam, ani wanili.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 18:06   #2469
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jak to w ogóle możliwe? Mnie nigdy aż tyle rzeczy nie interesowało, a na kosmetyki ogólnie wydaję dużo pieniędzy.

No chyba, że kupujesz głównie w Avonie?
kupuje głównie w avonie dodatkowo jakieś żele, płyny, szampony itp. dla całej rodziny, tego najwięcej schodzi plus moja mania na kolorówkę i biżu
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 18:19   #2470
_mAgIc_
Raczkowanie
 
Avatar _mAgIc_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 201
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

czy kredka diamentowa do oczu, BIG COLOUR, taka gruba, jest temperowana czy wysuwana?
_mAgIc_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 18:25   #2471
justynaa1988
Raczkowanie
 
Avatar justynaa1988
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 92
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
kupuje głównie w avonie dodatkowo jakieś żele, płyny, szampony itp. dla całej rodziny, tego najwięcej schodzi plus moja mania na kolorówkę i biżu
to tak jak ja po co łazić po sklepach i szukać nie wiadomo czego
justynaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 18:26   #2472
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez _mAgIc_ Pokaż wiadomość
czy kredka diamentowa do oczu, BIG COLOUR, taka gruba, jest temperowana czy wysuwana?
Temperowana.
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 19:11   #2473
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez justynaa1988 Pokaż wiadomość
to tak jak ja po co łazić po sklepach i szukać nie wiadomo czego
to tak jak ja głównie w Avonie kupuję no ale jak wejdę do drogerii to też jednorazowo potrafię wydać stówkę - ale to czasami ( raz na dwa tyg jestem w rosie to wtedy coś poza planowo kupuję)
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 19:18   #2474
badromance1992
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2016
 
Avatar badromance1992
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. łódzkie, Kustrzyce
Wiadomości: 431
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez justynaa1988 Pokaż wiadomość
to tak jak ja po co łazić po sklepach i szukać nie wiadomo czego
Niby racja. Ale ja nie opieram się tylko na kosmetykach z Avonu, choć owszem to jest wygodne zamówić i mieć bez szukania .

Ale nie wszystkie kosmetyki Avonu są dobre, niektórych rodzajów produktów nie ma w ogóle albo są drogie. Pozwolę sobie podać kilka przykładów:
1) Eyeliner w pisaku - jest raptem jeden i po początkowej euforii z nim związanej jestem rozczarowana - mam go krócej niż inny drogeryjny i tamten nadal robi piękne czarne kreski a ten z Avonu jakieś szare mazajki.
2) Kremy do twarzy - po większości z nich się święcę niemiłosiernie, co w przypadku drogeryjnych kremów nie zdarza mi się aż tak często. Ale mam jeszcze kilka z Avonu do wypróbowania więc jest jeszcze nadzieja, że jakiś stanie się moim ulubieńcem .
3) Antyperspiranty - czasami skusiłam się na te OnDuty ale mimo, że złe nie były nie były powalające. Te z Care też nie zachwycają, bo właśnie używam tego Smooth & Gentle ale ani to jakoś nie pachnie, nie działa rewelacyjnie - raczej na krótko i słabo. Drogeryjne wypadają na korzyść. Jest więcej zapachów, sposobów działania, a i ceny też nie są specjalnie wyższe. No i w Avonie nie ma antyperspirantów w sprayu a szkoda.
4) Lakiery do paznokci - czasami pojawi się jakiś fajny kolor i wtedy kupię ale według mnie nawet po opuście nie są zbyt warte swoje ceny. W drogerii jest tyle różności i pod kątem efektów, kolorów i cen.
5) Produkty do włosów - z Advance Techniques lubię tylko różne kuracje, spray termoochrony, zielone i marokańskie serum. Za to szampony zupełnie się u mnie sprawdzają. Odżywkę czy maskę wolę kupić litrową za 10 zł. Jedynie Naturalsowe szampony są całkiem przyjemne, ładnie pachną i nie szkodzą moim włosom, ale te ogromne przerażają mnie, a te małe szybko się kończą.
6) Produkty antycellulitowe - w Avonie ich jak na lekarstwo - do tego małe, drogie i niewydajne. Choć serum z ubiegłego roku było jakościowo dobre.
7) Farby - używałam raz i mimo, że efekt był fajny musiałam użyć dwóch opakowań więc nawet przy hiperpromocji za 2 jak zapłacę koło 25 zł to trochę sporo.

Ale za głównie w Avonie kupuję wszelkiego rodzaju psikadła - wody i mgiełki, maseczki do twarzy, czy ostatnim czasem balsamy do ciała, kremy do rąk i stóp, podkłady, tusze do rzęs (choć ulubionego innej firmy żaden nie przebił). Pewnie jeszcze taką analizę mogłabym zrobić dłuższą .
__________________
http://cosmeticsandwoman.blogspot.com/
25-11 kuracja AT z olejkiem arganowym
26-11 Planet Spa Sleep Serenity - mgiełka i balsam
27-11 Anew Reversalist krem na dzień
28-11 balsamy Care
29-11 tusz Infinitize
05-12 krem SSS z olejkiem arganowym
badromance1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 19:26   #2475
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
kupuje głównie w avonie dodatkowo jakieś żele, płyny, szampony itp. dla całej rodziny, tego najwięcej schodzi plus moja mania na kolorówkę i biżu
U mnie identycznie Od biżuterii i kosmetyków kolorowych jestem uzależniona, może pora na odwyk
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 19:33   #2476
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mam jeszcze krem z molekułą i spray do makijażu, ale nie miałam jak przetestować jeszcze
drugiej paczki nadal nie ma
ten spray do makijażu mnie bardzo interesuje
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 19:36   #2477
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez badromance1992 Pokaż wiadomość

2) Kremy do twarzy - po większości z nich się święcę niemiłosiernie, co w przypadku drogeryjnych kremów nie zdarza mi się aż tak często. Ale mam jeszcze kilka z Avonu do wypróbowania więc jest jeszcze nadzieja, że jakiś stanie się moim ulubieńcem .

7) Farby - używałam raz i mimo, że efekt był fajny musiałam użyć dwóch opakowań więc nawet przy hiperpromocji za 2 jak zapłacę koło 25 zł to trochę sporo.
mam jedną klientkę która narzekała że świeci się po każdym kremie z avonu ale ją zaskoczyłam - zaproponowałam jej krem-żel matujący a serii care i mówi teraz że to jej najlepszy krem jaki miała bo się po nim nie świeci i ma fajny mat przez cały dzień (klientka młoda - max 27lat)

a farbe do włosów miałam kilka razy ten najjaśniejszy blond - ogólnie pudełko starczało mi na dwie głowy - moją i mamy - mama moja ma krótkie włosy a ja mam do brody - z czego jeden bok wygolony którego nie farbuję - no ale efekt mnie nie zadowalał - chciałam popiel w kierunku do białego ale nie wyszło nawet w połowie to co na pudełku było pokazane i zrezygnowałam z nich



po otrzymaniu paczki i przetestowaniu szminki nowej, cienia nowego z demo i kremu cc stwierdzam:
- szminka Natural Flush - kolor ładny, delikatny i bardzo naturalny ale jak potarłam troszkę ustami to tak jakby był w tej szmince delikatny piasek ;p no ale zostawie ją sobie bo zimą to mi obojętne co używam byle było coś na ustach
- potrójny cień najpierw zamówiłam odcień Neutral Haze - cień super dzięki Musso za polecenie cały opalizujący tylko jaśniejszy kolor ma duże drobinki, ciemniejszy ma średnie a ten róż ma drobne - takiego czegoś szukałam i zamawiam kolejne kolory
- krem CC - użyłam na szybko ale juz widzę że się pokochamy kolor natural beige stopił się ładnie z moją cerą, daje matową cerę i wykończenie ładne, pudrowe - myślę że już nie potrzebny mi puder


teraz czekam na następną paczuchę z zestawem senses, naturals i z kat.4 z spray'em do utrwalania makijażu
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 19:59   #2478
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez justynaa1988 Pokaż wiadomość
to tak jak ja po co łazić po sklepach i szukać nie wiadomo czego
W drogeriach taki duży wybór i tyle nowości, że Avon jest u mnie na drugim planie. W K1 wyjątkowo dużo jak na siebie zamówiłam, ale w K2 tylko 2 czy - z netto i IOS. Nawet nie dobijałam do 160zł i do oferty z katalogu ze szminką.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 20:49   #2479
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W drogeriach taki duży wybór i tyle nowości, że Avon jest u mnie na drugim planie. .
u mnie też,nie umiałabym 'żyć' z jedną firmą jak tyle ciekawych rzeczy

Cytat:
Napisane przez justynaa1988 Pokaż wiadomość
to tak jak ja po co łazić po sklepach i szukać nie wiadomo czego
uwielbiam buszować w drogerii natomiast potrafię zrozumieć że ktoś nie lubi,bo ja nie cierpię chodzić za ciuchami-te kupuję w większości w necie (poza bielizną,butami)

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
mam paczuszkę mam
katalog 5 mnie rozczarował po tym jak obejrzałam najpierw ruski i ukraiński całkiem inny
no właśnie ja kiedyś z rosyjskim się napaliłam na zegarek,a w naszym go nie było

widzę że wielu z Was podoba się Femme,ciekawa go jestem ale o tym się dowiem dopiero za jakiś tydz.,bo pod koniec katalogu dopiero zamawiam mówicie ze próbki kremu CC są w brakach i lepiej zamówić miniwersję?
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 20:52   #2480
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Jest sukienka rekreacyjna na fakturze I farba karmelowy blond już też jest.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 21:21   #2481
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Jest sukienka rekreacyjna na fakturze I farba karmelowy blond już też jest.
ciekawe czy tusz będzie, bo ostatnio miał szarą kropę

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

ach zapomniałam napisać, że masło do ciała spa z kawą, wcale nie jest masłem tylko kremem
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 23:23   #2482
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez badromance1992 Pokaż wiadomość
Niby racja. Ale ja nie opieram się tylko na kosmetykach z Avonu, choć owszem to jest wygodne zamówić i mieć bez szukania .

Ale nie wszystkie kosmetyki Avonu są dobre, niektórych rodzajów produktów nie ma w ogóle albo są drogie.
7) Farby - używałam raz i mimo, że efekt był fajny musiałam użyć dwóch opakowań więc nawet przy hiperpromocji za 2 jak zapłacę koło 25 zł to trochę sporo.
Farb moja Mama używa i zużywa dokładnie tyle opakowań co innych firm. Kolor się dobrze trzyma i jest zadowolona

Też szampon do włosów czy antyperspirant mam z innej firmy, ale większość kosmetyków w moim domu jest jednak z Avonu. Nie szukam zamienników gdy te mi odpowiadają, a szczerze mówiąc czasem wolę jak mam mniejszy wybór (bo jak mi przychodzi szukać czegoś w drogerii to jak mam do wyboru kilkadziesiąt i więcej rodzajów to nie mogę się zdecydować ).
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 06:32   #2483
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Temat: Praca Działu Obsługi Konsultantek w piątek 31.01. Niedostępność Automatycznego serwisu Avon non stop w niedzielę 02.02.
Droga Konsultantko/Drogi Konsultancie

informujemy, że w piątek 31 stycznia Dział Obsługi Konsultantek będzie dostępny w godzinach od 8.00 do 19.00.
Po godzinie 19.00 zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej www.avon.pl oraz automatycznego serwisu Avon non stop 800 800 888, gdzie można złożyć zamówienie, sprawdzić saldo oraz dokonać płatności kartą kredytową Avon.

Informujemy również, że w związku z planowanymi pracami technicznymi w najbliższą niedzielę 2 lutego w godzinach przedpołudniowych system Avon non stop oraz płatność kartą w Strefie Konsultantki na naszej stronie internetowej będą czasowo niedostępne.


Przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiamy
Dział Obsługi Konsultantek
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 07:05   #2484
maga_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 145
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Znowu szminka...
Ciekawe ile jeszcze tych odcieni pojawi się w kolejnych promocjach.

Edytowane przez maga_a
Czas edycji: 2014-01-30 o 07:08
maga_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 07:55   #2485
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
(bo jak mi przychodzi szukać czegoś w drogerii to jak mam do wyboru kilkadziesiąt i więcej rodzajów to nie mogę się zdecydować ).
tu się zgodzę wchodzę do drogerii i widzę setki samych kremów do twarzy, to musiałabym tam tydzień spędzić chyba, żeby coś wybrać ale rozumiem też ludzi co muszą obejrzeć, pomacać czasami też coś kupuje, nie powiem że nie, coś czego nie ma w avonie, jest mały wybór lub jest drogie

a co farb, to avonowe są wg mnie dobrej jakości, a naprawdę dużo firm testowałam
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 08:01   #2486
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 600
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez badromance1992 Pokaż wiadomość
Ale nie wszystkie kosmetyki Avonu są dobre, niektórych rodzajów produktów nie ma w ogóle albo są drogie. Pozwolę sobie podać kilka przykładów:
1) Eyeliner w pisaku - jest raptem jeden i po początkowej euforii z nim związanej jestem rozczarowana - mam go krócej niż inny drogeryjny i tamten nadal robi piękne czarne kreski a ten z Avonu jakieś szare mazajki.
3) Antyperspiranty - czasami skusiłam się na te OnDuty ale mimo, że złe nie były nie były powalające. Te z Care też nie zachwycają, bo właśnie używam tego Smooth & Gentle ale ani to jakoś nie pachnie, nie działa rewelacyjnie - raczej na krótko i słabo. Drogeryjne wypadają na korzyść. Jest więcej zapachów, sposobów działania, a i ceny też nie są specjalnie wyższe. No i w Avonie nie ma antyperspirantów w sprayu a szkoda.
4) Lakiery do paznokci - czasami pojawi się jakiś fajny kolor i wtedy kupię ale według mnie nawet po opuście nie są zbyt warte swoje ceny. W drogerii jest tyle różności i pod kątem efektów, kolorów i cen.
6) Produkty antycellulitowe - w Avonie ich jak na lekarstwo - do tego małe, drogie i niewydajne. Choć serum z ubiegłego roku było jakościowo dobre.
Podpisuję się z całą rozciągłością.

Cytat:
Napisane przez maga_a Pokaż wiadomość
Znowu szminka...
Ciekawe ile jeszcze tych odcieni pojawi się w kolejnych promocjach.
Ale to chyba tylko my narzekamy, bo na FB Avon Polska ludzie raczej zadowoleni. Dla mnie styczniowe dni były super, ale obecne są beznadziejne. A może dziewczyny umówimy się, żeby każda napisała do Avon prośbę o powrót do 3 ofert dziennie?
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 08:21   #2487
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Cytat:
Napisane przez maga_a Pokaż wiadomość
Znowu szminka...
Ciekawe ile jeszcze tych odcieni pojawi się w kolejnych promocjach.
myślę, że co najmniej jeszcze 2- z odcieni różów i koralowych
z czerwieni, śliwkowych i beżów już były
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:17   #2488
jusia_00
Raczkowanie
 
Avatar jusia_00
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 170
GG do jusia_00
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Musso jak zwykle niezastąpiony fotograf Dziękujemy, zabieram się za oglądanie )
__________________
moje miejsce w sieci  http://wiecejpomyslownizczasu.blogspot.com/
jusia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:21   #2489
Legniczanka Ania
Raczkowanie
 
Avatar Legniczanka Ania
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 351
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Musso wielkie dzięki za katalog
Legniczanka Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 09:23   #2490
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.34

Musso dziękuję za katalog
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 06:26:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.