przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-24, 15:34   #2461
nicole1985
Przyczajenie
 
Avatar nicole1985
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dziś dostałam paczkę... 60 pasemek, ringi z sylikonem i szydełko... Włosy ciemny brąz długości takiej samej jak moje włosy (40cm) ... Doczepiłam sobie jak narazie z przodu 10 pasemek Ringi mam rozmiaru M i brałam bardzo grube moje pasemko że aż ledwo wchodziła końcówka keratynowa Jak narazie jestem bardzo zadowolona. włoski bardzo dobrej jakości... nawet lepsze od moich
__________________
"Zanim coś zrobisz, zanim kogoś zranisz...-przystań na chwilę i zastanów się nad tym czy warto... Mysl, dziesięć razy myśl zanim zabrniesz za daleko... zanim dojdziesz tam, skąd trudno sie cofnąć"
nicole1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 18:05   #2462
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez argissa Pokaż wiadomość
tak szarpałam tak szarpałam ze wyszarpałam......

Załącznik 885709
ile tak sobie wyszarpalas i jak to zrobilas.
jakie mialas wlosy i jaka metoda zalozone,bo pisalas ze masz takie ladne.przepraszam ale tych watkow jest tyle ze mi sie troche myli.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 18:09   #2463
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

milcia
moim zdaniem twoje wlosy sa ok i wcale nie jest ich mniej- przynajmniej na fotce nie widac roznicy

argissa

ooo panie no to pieknie wyszarpalas
Twoje wloski sie wyrwały czy czesc sie zsuneła??
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 19:25   #2464
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Czesc dziewczyny wczoraj dorobiłam do tej taśmy co ja ostatnio sciagalam spinki i wiecie co? strasznie fajnie się to nosi nie zsuwa się nie widać, nie przeszkadza mi, nawet w tym spałam no i można zdjąć do mycia. I przyszły mi dzisiaj włoski od d_o_n_a. Strasznie ładne dużo ładniejsze od tych na taśmie co to je miałam od "fryzjerki". Chociaż jak się noszą to wam narazie nie powiem. No i mam 140 pasemek i tego jest strasznie dużo! bynajmniej jak na moje piórka to napewno wszyskiego nie założe bo by mi chyba wszystkie wypadły. Miałam zakładać na ringi , ale narazie jeszcze jakiś miesiąc pochodze z tą "treską" dopinaną a potem chyba założe je u Reniahair metodą racoon taki mam plan. No i dopiero wtedy wam powiem jak te wloski sie noszą
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 19:55   #2465
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez __czarna__ Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny wczoraj dorobiłam do tej taśmy co ja ostatnio sciagalam spinki i wiecie co? strasznie fajnie się to nosi nie zsuwa się nie widać, nie przeszkadza mi, nawet w tym spałam no i można zdjąć do mycia. I przyszły mi dzisiaj włoski od d_o_n_a. Strasznie ładne dużo ładniejsze od tych na taśmie co to je miałam od "fryzjerki". Chociaż jak się noszą to wam narazie nie powiem. No i mam 140 pasemek i tego jest strasznie dużo! bynajmniej jak na moje piórka to napewno wszyskiego nie założe bo by mi chyba wszystkie wypadły. Miałam zakładać na ringi , ale narazie jeszcze jakiś miesiąc pochodze z tą "treską" dopinaną a potem chyba założe je u Reniahair metodą racoon taki mam plan. No i dopiero wtedy wam powiem jak te wloski sie noszą
jakie wloski zamowilas od d_o_n_a jesli mozna wiedziec jaka dl.dzieki.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 19:57   #2466
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez Ktosiaaa Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny...
Odebralam wczoraj swoje wloski..Dzis pzyjdzie do mnie fryzjerka i mi je troche podetnie bo moje nie sa tak dlugie i w okolicy ramion widac roznice..Wiec zobaczymy co ona na to wymysli...
Potem zrobie fotki i wak pokaze..
No ,ale juz zaluje,ze natura nie obdazyla mnie pieknymi dlugimi wlosami....
Mam kolzanke wlosy do pasa,farbowane jasny blad ,grube ,piekne i lsniace bez prostwonicy...Jak jej zazdroszcze9tak pozytywnie bardzo-fantastyczna dziewczyna)...Ona zas mi czegos innego..Ale wolalabym oddac nawet dwa rozmiary w biustonoszu ,a miec pienke wloski...
Jak sie z nia widze to zawsze mam takiego dola,ze szok....
No ale teraz moze bede miala lepszy humorek z moimi
Pozdrawiam was goraco....
czekamy na fotki .
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 20:19   #2467
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Zamówiłam kolor B1 a dligosc 55-55 cm
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-24, 21:25   #2468
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez argissa Pokaż wiadomość
tak szarpałam tak szarpałam ze wyszarpałam......

Załącznik 885709
A dlaczego?!
Testowalas ich wytrzymalosc czy jak ? Bo jesli wyszarpalas z tego wlasnie powodu aby sprawdzic jakie sa mocne to nie dziwie sie , ze sie udalo...
Nie ma to nic wspolnego z metoda jaka masz zalozone ,twoje cebulki nie sa az takie wytrzymale.
Tak przy okazji mi sie teraz przypomnial ten bol ...
Bylam kiedys u dermatologa i w zwiazku u tym , ze wypadaly mi wlosy wyslala mnie na "badanie cebulek". Niczego nieswiadoma pozwolilam milej pani wyczesac rowny przedzialek wzdluz calej glowy i zanim sie zorientowalam bol przeslonil mi oczy .Ona mi go wyszarpala szczypcami z gumowa nakladka razem z cebulkami az polala sie krew. Tego uczucia nie zapomne i czytajac twoj tekst ... az mi gesia skora wyskoczyla . Dziewczyno nie rob tego wiecej!
Kiepsko zalozone wlosy wypadaja same podczas noszenia , czesania , mycia i nie potrzebuja pomocy ...
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 21:38   #2469
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez __czarna__ Pokaż wiadomość
Zamówiłam kolor B1 a dligosc 55-55 cm
wiesz co chodzilo mi o to jakie to sa wloski o ich strupture .
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 22:00   #2470
__czarna__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 43
Talking Dot.: Przedłużanie włosów w domu

aha nie pomyslalam o tym, mają strukture słowiańką... podobno
__czarna__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-24, 22:20   #2471
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez __czarna__ Pokaż wiadomość
aha nie pomyslalam o tym, mają strukture słowiańką... podobno
a jakie sa w dotyku i wizualnie bo sama sie zastanawiam nad inna metoda a ta dziewczyna rowniez zaklada wlosy keratyna.moje sa juz 2 miesiace przydaloby sie je podciagnac ale ja juz nie chce tasm dlatego szukam innego rozwiazania.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 07:17   #2472
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Ja dzisiaj idę do d o n a na przedłużanie met. keratynową Wieczorem napiszę co i jak - o ile znów coś się nie zmieni...
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 08:41   #2473
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Monisia_666 dzieki z rade i pocieszenie.
Już rozmawiałam z siostrą mówiła że jak zadzwonie to przyjedzie mi je doczepić, powiedziałam że musze je dobrze umyć po tym okresie złego mycia, i odczekam aż głowa przestanie mnie boleć bo po zdejmowaniu tak jak po zakładaniu głowa mnie trochę boli od ciągnięcia i wogóle, a jak na razie nie wychodze z domu zeby jak naj miej ludzi mnie widzialo. Tableteczki oczywiście też kupie


argissa chyba tylko ja pamiętam że testujesz kilka pasemek na głowie. Mi też podczas czesania wypadło 1 pasemko z włosami które miały je trzymać była to przedewszystkim wina tego że miałam 30 mikroringów założone o rozmiarze S i tam bardzo ciężko było wepchnąć cokolwiek. Więc włosów które je trzymało było dokładnie 20 bo przeliczyłam. U ciebie na zdjęciu też włosow z głowy jest dość mała ilość ( ale więcej niż 20 oczywiście). Czemu na takie chude pasemka swoich włosów zakładałaś pasemka doczepione ? Jaki rozmiar mają twoje mikroringi?
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 09:34   #2474
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

A chciałam jeszcze coś dodać teraz jak już wiem jak się nosi włosy przedłużone i na co zwracać uwage, lepiej sobie założe od nowa włosy, ponieważ na to na co nie zwracałam dużej uwagi a co jest bardzo ważne naprawie teraz postawie za priorytet. A mianowicie grubość moich pasemek do przedłużenia. Pierwszym razem brałam takie jak
pasmka kupione a nawet cieńsze ( szczególnie te z mikroringami S) teraz mikroringi S wywalami i przedłużam samymi M i wezme jak najgrubsze pasemka ( tyle ile się zmieści do mikroringa razem z końcówka) przynajmiej nie będe się tak martwić jak zeszłym razem. Bo jak już ma się te długie włosy na głowie to naprawde cebulki są obciążone i nie przy takim zwykłym noszeniu ale przy myciu i czesaniu. Pozdrawiam.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 09:50   #2475
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jutro ide zagescic wloski
Renihair dam znac jak to wygladalo
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 09:51   #2476
argissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 174
GG do argissa
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

milcia ja mam ringi L.Włosów baralam swoich duzo grubsze pasemko niz doczepianych - koncóweczka jest tak cienka ze do L zapakuje duzo własnych.testuje je dość agresywnie na własnej głowie - zeby wiedziec co mowic,jak radzic i co odradzac klientce.Same włosy sa rewelacyjne!!!!!Ja mam od 'd o n n a' kolor 1b.Dzis przyszły mi włosy 140 pasemek czarnych i jutro mam klientkę.
argissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 12:05   #2477
lacoste13
Raczkowanie
 
Avatar lacoste13
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 31
GG do lacoste13
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez Jesse Pokaż wiadomość
też ta taśma mi troche podjeżdza czymś podejrzanym,... no posłuchajcie same "włosy na taśmie"
ale nie widzialam takich nigdy na żywo więc nie wypowiadam się.
Jutro do fryzjera biegne pocieniować te swoje, więc trzymajcie kciuki za te końcówki, których wprost nienawidze
Buziak
hej dawno nic nie pisalam no ale napisac w tym przypadku musze...
wlosy na tasmie moja droga nie podjezdzaja niczym !!! to Ci gwarantuje, tylko dlatego ze nie chce mi sie bawic ze zmniejszaniem zdjec nie pokaze Ci tego co mam na glowie. Mialam robione wszystkimi metodami juz wloski , natomiast komfort jaki zapewlnia tasma jest dla mnie najlepszy. Racon, zgrzewy, ringi sie umywaja. Przede wszystkim nie masz efektu pasemkowego, nigdzie Ci nic nie wychodzi, idziesz na basen i nie musisz co chwila poprawiac wloskow. Wiec zobacz sobie pare stron wczesniej wlosy dziewczyn ktore maja tasme... i gwarantuje Ci ze gdy tylko zalozysz na swoje tasme zrozumiesz w czym tkwi komfort . pozdrawiam serdeczenie
lacoste13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 15:18   #2478
kosteczka19
Przyczajenie
 
Avatar kosteczka19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kilka słów o przedłużaniu :

Żeby przedłużyć sobie włosy nietrzeba iść do salonu, tylko można kupić gotowe pasma na allegro, mikroringi i wiele innych przedmiotów do przedłużania. Metoda mikrorings najmniej niszczy włosy, bo jest robiona na zimno. Polecam mikroringi z silikonem bo najlepeij trzymają i one już wcale a wcale nie niszcza włosów. Druga sprawa - O włosy dbamy tak samo jak o nasze ale musimy pamietać, żeby używać BioSilk <jedwab do wlosów> To najlepsza na świecie odzywka do wlosów. Przedłużanie wlosów trwa od okolo 1 godziny do 3 ale to już zależy. Musimy też pamiętać, zeby niezbyt dużo pasemek doczepiać a na nasze pasemko musi być takie grube jak te do przedlużania. Wogóle na syntetyczne sie niepatrzecie :P A teraz wy mi napiszcie ile wy zakladalyście pasemek i jak czujecie sie w przedlużanych ? Może cie też opisac inne metody
kosteczka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 15:39   #2479
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kosteczka poprzednie 64 strony sa odpowiedzia na Twoje pytanie...
a niszczy włosy każda metoda przedłuzania... tylko w różnym stopniu....
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 16:00   #2480
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

kosteczka zgadzam sie z beauty-sleep... kazda metoda w jakims stopniu niszczy włosy, a niestety najwiecej zlych opini maja tu na wizazu wlasnie microringi.
Nie moge potwierdzic tego na wlasnym przykladzie bo mialam wlosy na tasmie, ale po tym co ty przeczytalam o microringach, nigdy w zyciu bym ich nie zalozyla
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 17:33   #2481
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Kobiety mam długiw kłaczki przedłużane u d o n a na keratynę mam 120 pasemek dł 40 cm, są super! ładnie wyglądają póki co wieczorkiem wstawie zdjęcia, bo baterie zdechły :/

Jestem bardzo zadowolona! ZObaczymy jak będzie dalej
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 21:09   #2482
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

sluchajcie odkrylam fajne serum do wloskow JOANNA NUTRI SYSTEM serum regenerujaco-wygladzajace bardzo fajne przetestowane . wloski po nim sa mieciutkie i dobrze sie rozczesuja.polecam.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 21:13   #2483
Renia73
Raczkowanie
 
Avatar Renia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

sluchajcie odkrylam bardzo dobre serum do naszych wloskow JOANNA NUTRI SYSTEM serum regenerujaco-wygladzajace . wloski po nim sa delikatne i miekkie osobiscie przetestowalam dostepne w drogeri.polecam.
Renia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 22:21   #2484
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

renia a w jakiej drogerii kupilas, rossman moze? i ile to cudo kosztuje??mam tam najblizej tuz pod dommk:P maska z dove srednia moze dlatego ze krotko ja trzymalam jakies 5-7 min bo nie mialam czasu w wekend potrzymam dluzej i wtedy powiem. na pewno wlosy sie lepiej rozczesuja i ladnie pachna sa bardziej miekkie . wiecej opini w sobote
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 22:25   #2485
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

cos o szczotkach wyprobowalam juz te z naturalnego wlosia, te z kuleczkami z plastiku i teraz moim faworytem jest drewniana szczotka z kuleczkami drewnianymi jest swietna! dobrze rozczesuje, nie szarpie wlosow duzo mniej ich mi sie wyczesuje jak nia czesze ja ja wygralam w konkursie dove( byl zestaw spa- koszyczek z roznymi myjkami, gabkami itd i miedzy innymi ta szczotka) polecam wszytskim taka szczote
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 06:29   #2486
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

jesli chodzi o mnie, to po ostatanich myciach wcale niczego nie stosowalam na wlosy i dopero teraz jestem z nich zadowolona

jedwab farouka i plynny jedwab glisskura odstawilam w kąt ;p
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 08:16   #2487
milcia23
Raczkowanie
 
Avatar milcia23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 327
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

meyham czekam na zdjęcia.

Pozatym nic ciekawego niemogę napisać bo nadal mam moje wstrętne włosy z którymi nic zrobić się nie da bo są jakieś takie postrzępione, jedyne co można z nimi zrobić żeby nadać im kształtu to obciąć ale wtedy efekt przedłużania będzie gorszy więc lepiej z tymi postrzępionymi zostać.
__________________
URATUJ PSIAKA

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/


Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 08:26   #2488
meyham
Raczkowanie
 
Avatar meyham
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 76
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Jak obiecałam daje fotki - z racji takiej że były robione wieczorkiem już po "warkoczowaniu" nie chciałam go rozplatać - pokazuję tylko jaki efekt jest na włosach krótkich. Wg mnie super!
zdjęcie nr 1
Zdjęcie nr 2
Zdjęcie nr 3
meyham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 09:48   #2489
magdziax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

czesc dziewczynki

jestem tu pierwszy raz i tez planuje przedluzyc wloski ale dopiero w polowie czerwca, musze czekac az moja przyjaciolka wroci bo w tej chwili za bardzo nie mam nikogo kto by sie tego podjal.

mam dosc krotkie wlosy tzn boba i pasemka czekolada z jasnym blondem i taki kolor chcialabym przedluzyc.

znalazlam na allegro takie wloski http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=189026045 i chcialabym te w srodku bo mniej wiecej takie mam kolor wlosow

zastanawiam sie jak pozniej bedzie z odrostami jak bede farbowac wlosy? te mikroringi nie beda mi przeszkadzac? oczywiscie farbowanie bedzie robic mi juz fryzjerka a nie przyjaciolka

doraccie mi troche bo za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrac, co prawda jest troche czasu do czerwca ale powoli zaczelabym kompletowac sobie wszystko

pozdrawiam
magdziax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 10:01   #2490
thalia_fashion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 43
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Teraz ja napisze co i jak po 2 tyg nowych włosków

włoski zafarbowałam - kiedy wyszlam od Reni nie bylam do konca pewna czy farbowac - po tygodniu jednak mama zauwazyla ze albo tamte wloski zjasnialy albo moje zciemnialy bo sie bardziej odroznialy( a ze mam swoje wloski krotkie tak wiec lepiej bylo je zafarbowac na jednolity kolor). farba chwycila nierownomiernie niestety moje wlosy wyszly ladne natomiast doczepiane mają troche inny odcien i nie chwycily w kazdym miejscy farby ale juz ich nie bede katowala w sumie roznice sa niewielkie tak tylko sie czepiam :P.

Kilka pasemek sie wyczesalo (jakies 3) staram sie pielegnowac je jak najdelikatniej , rozczesuje 3-4 razy dziennie (czesciej nie ma potrzeby poniewaz wloski praktycznie wogole sie nie koltunią). jedyna wada jest wyczesywanie sie wlosów na poczatku sie tak nie wyczesywaly natomiast teraz zostaje ich duzo na szczotce (okolo 10 - 15 wlosow) przy kazdym czesaniu (nie wiem , byc moze jest to normalne i wczesniej moje tez moze tak wypadaly tylko teraz bardziej to widze bo wlosy są dlugie i ciemne i duzo ich zostaje na umywalce).

Pielegnacja bardzo łatwa - wloski nie placza sie po myciu , rozczesuje bez najmniejszego problemu ( stosuje szampon + odzywka Goldwell do wlosow ekstremalnie suchych i poprawiam to pozniej Cream Regenerante Mil MIl - odzywka uzywana w salonach , pieknie pachnie )

Myje glowe co 3 - 4 dni ( tzn zarzaz wyjasnie dokladnie):

Swoje wloski u góry głowy (te ktore przykrywaja zgrzewy myje codziennie - musza byc ladnie ulozone i puszyste zeby przykryly zgrzewy) natomiast cala glowe myje raz na 3-4 dni poniewaz wloski doczepiane sie nie tluszcza wczesniej i sa puszyste wiec szkoda mi czasu na cala glowe - mycie i suszenie mojej "góry" zajmuje 10 minut

jesli chodzi o fryzury to mozna eksperymentowac do woli , tzn na pocztaku co chwile tylko dotykalam glowy czy jakis zgrzew nie wystaje (kiedy wlosy sa rozpuszczone nic nie widac , ja natomiast nie lubie rozpuszczonych - wole spiete w wielorakich kombinacjach) - tak wiec mialam wiecej problemu poniewaz kucyka sie nie da zrobic zeby tych zgrzewow od spodu nie bylo widac (za jakies 2-3 miesiace zgrzewy sie obsuna wraz z odrastajacymi wloskami moimi i beda sie chowaly w gumkę , teraz natomiast trzeba stosować triki w stylu , husteczka ozdobna ktora od spodu jest zawiazana i zakrywa zgrzewy itp). Natomiast klamra i wlosy spięte nią z tyłu calkowicie maskuje zgrzewy tak wiec trzeba sie troche nakombinowac, ale jak sie juz wpadnie na dobry pomysl to codzienne czesanie trwa 5 minut

teraz moje pytanie do Reni :

czy to normalne ze wloski sie tak wyczesuja ?? oraz ...
odpadl mi jeden zgrzew z przodu - kiedy byly na nim doczepione wlosy wowczas ich ciezar pchal cale pasmo do dolu natomiast kiedy odpadlo pasmo ( a sam zgrzew zostal na mich naturalnych wlosach) pasemko odstaje razem ze zgrzewem i wylazi co chwile spod tej warstwy kryjącej. I moje pytanko brzmi: jak pozbyc sie samego zgrzewu z tego mojego naturalnego pasemka? Mozna zmywaczem? albo rozpuszczalnikiem? oczywiscie delikatnie wacikiem tylko to jedno pasemko Coby ktos sobie nie pomyslal ze chce katowac wlosy rozpuszcalniekiem

Pozatym nie wyobrazam sobie juz zycia z innymi wlosami i wbrew opiniom powszechnym pielegnacja i czesani tych wloskow zajmuje mi polowe mniej czasu niz jak mialam takie 10 cm i trzeba je bylo codziennie pol godziny modelowac zeby jakos wygladaly

Pozdrowienia dla wszytkich wizazanek !!
thalia_fashion jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.