Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 12:59   #2611
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Myślę, że spokojnie mogłaś to na czarno pociągnąć.
Aż mam ochotę ten film obejrzeć.
Nie jestem taka pewna czy mogłam to na czarno pociągnąć Co w tym jest zabawnego to juz w ogóle nie wiem Jeśli lubisz schematyczne, bzdurne, amerykańskie produkcje to polecam
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 15:30   #2612
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Lektor - takich filmow nie powinni krecic. Nie! To ja nie powinnam ich ogladac. Przeryczalam jak bobr druga czesc filmu, chociaz wlasciwie nie bylo powodu... Zwykle sie tak nie rozklejam, ale ten film to po prostu mistrzostwo. A dodatkowo swietna Kate Winslet!
Zdecydowanie 10/10.

Kac Vegas - przy poprzedniku wypada beznadziejnie. Ale oczywistym jest, ze nie mozna porownywac tych filmow. Teoretycznie komedia, ale niestety malo smieszna (co chyba jest domena wspolczesnej formy tego gatunku). Choc pare razy glosno sie zasmialam.
Jednak czytajac pochlebne opinie spodziewalam sie czegos lepszego. 5/10
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2010-03-08 o 15:32
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:44   #2613
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez granatowyprawieczarny Pokaż wiadomość
,,Pod słońcem Toskanii"

Od dawna chciałam obejrzeć ten film, ale jakoś tak schodziło i schodziło...
Aż wczoraj sobie o nim przypomniałam
Jak dla mnie cudowny: ciepły, pełen nadzieji, nieprzesłodzony (no może troszeczkę na końcu. Nie wiem tylko po co ten wątek Polaków, ale czemu nie? Ogólnie jest mi po nim bardzo miło i czuję ciepło w serduszku. Tak więc polecam, jeśli ktoś chce uwierzyć, że nadal od nowa może być wszystko dobrze, i że być może nigdy nie jest aż tak żle jak nam się wydaje
Dla mnie 10/10 .
Dobry film nad odstresowanie, być może troszkę przesłodzony, ale miło oglada się kiedy nie ma się ochoty na coś ambitniejszego. Film rzeczywiście ciepły i taki pełen nadziei. Polecam dla mnie 8/10
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:55   #2614
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Była sobie dziewczyna 7-8/10
film jest dobry, opowiada o ponadczasowym problemie (wykorzystywanie młodych, krótko trzymanych przez rodziców dziewczyn przez starszych bogatych mężczyzn); cięzko jest go ocenić, temat trochę mało porywający, ale reszta bez zarzutu, dobra gra aktorska, muzyka, scenariusz, wszystko na +; dobrze się ogląda, film nie nudzi ale jednak arcydziełem nie jest (na pewno nie jest to poziom Za wszelką cenę czy Lektora)
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:24   #2615
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Duchy moich bylych- Super filmik. Pomysl zaczerpneli z opowiesci biblijnej, ale bardzo fajnie sie go ogladalo, nie nudzilam sie wcale.
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:28   #2616
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Nigdy nie mów nigdy - nie chciałam tego oglądać bo nie lubię polskich komedii tego typu, bo są po prostu słabe i mało śmieszne, obejrzałam to w sumie przypadkiem, no ale jak już zaczęłam to skończyłam i tak jak podejrzewałam, nie podobał mi się. nie chce mi się go nawet komentować bo co tu komentować, jednym zdaniem... Przewidywalna, mało zabawna i nudna "komedia". Daję 3/10
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 18:36   #2617
Karolaa25
Rozeznanie
 
Avatar Karolaa25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Za górami, za lasami....
Wiadomości: 536
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Kasia Pokaż wiadomość
Duchy moich bylych- Super filmik. Pomysl zaczerpneli z opowiesci biblijnej, ale bardzo fajnie sie go ogladalo, nie nudzilam sie wcale.

A ja właśnie wręcz przeciwnie. Pomimo iż lubię Jennifer Garner , to film obejrzałam z ledwością.
Karolaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 19:06   #2618
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
Nie jestem taka pewna czy mogłam to na czarno pociągnąć Co w tym jest zabawnego to juz w ogóle nie wiem Jeśli lubisz schematyczne, bzdurne, amerykańskie produkcje to polecam
Ehhh.
To, że główna bohaterka będzie "niedorozwinięta emocjonalnie" i "zachowywać będzie się jak małe dziecko" zdradza już niemalże sam tytuł. To, że amerykańskie komedie są przewidywalne też chyba nikogo nie zaskoczy. To, że nie było śmiesznych momentów mogłoby pomóc komuś podjąć decyzję, czy taką komedię chce obejrzeć. A to, że miała brzydkie ubrania to można w galerii na filmwebie sprawdzić. (Z resztą - kwestia gustu.) Wychodzi na to, że wybielić wystarczyło może jedno zdanie.

Spoiler to zdradzanie fabuły, które może zepsuć komuś oglądanie, a nie recenzja.

Na koniec dodam, że deklaracja chęci obejrzenia była ironiczna.

mały ot:
Bardzo cieszą się z sukcesu Waltza, ale szkoda, że to jedyna statuetka dla Inglorious bastards... Szkoda też, że króliki poległy.
Bardzo mnie interesują filmy z Bullock i Bridgesem.
W tym roku strasznie słabo. A myślałam, że zeszły rok był kiepski.

Edytowane przez anka_bzzz
Czas edycji: 2010-03-08 o 22:20 Powód: literówka
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 20:16   #2619
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Kasia Pokaż wiadomość
Duchy moich bylych- Super filmik. Pomysl zaczerpneli z opowiesci biblijnej, ale bardzo fajnie sie go ogladalo, nie nudzilam sie wcale.
Z czego?
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 20:55   #2620
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Kasia Pokaż wiadomość
Duchy moich bylych- Super filmik. Pomysl zaczerpneli z opowiesci biblijnej, ale bardzo fajnie sie go ogladalo, nie nudzilam sie wcale.
Widziałam kiedyś. Film typowo amerykański. Dla mnie średni.

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Nigdy nie mów nigdy - nie chciałam tego oglądać bo nie lubię polskich komedii tego typu, bo są po prostu słabe i mało śmieszne, obejrzałam to w sumie przypadkiem, no ale jak już zaczęłam to skończyłam i tak jak podejrzewałam, nie podobał mi się. nie chce mi się go nawet komentować bo co tu komentować, jednym zdaniem... Przewidywalna, mało zabawna i nudna "komedia". Daję 3/10
Jak się nie myle to nie jest komedia tylko film obyczajowy. Mi się podobał, ale dla lubiących mocne kino na pewno byłby nużący.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:07   #2621
gyoparka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 156
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Z czego?
Jenyś dziewczyna zapewne się pomyliła i już głupie miny...

Ja dopiero teraz wzięłam się za Bękarty. Ameryki nie odkryję pisząc, że to kawał świetnego kina. Wspaniały Waltz, świetny Pitt. Reżyseria i scenariusz to majstersztyk. Ci co jeszcze nie widzieli niech żałują. Zdecydowanie 10/10
__________________
call me gyo


dM... the fire still burns...
gyoparka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 21:16   #2622
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

[QUOTE=anka_bzzz;17728457]Ehhh.
To, że główna bohaterka będzie "niedorozwinięta emocjonalnie" i "zachowywać będzie się jak małe dziecko" zdradza już niemalże sam tytuł. To, że amerykańskie komedia są przewidywalne też chyba nikogo nie zaskoczy. To, że nie było śmiesznych momentów mogłoby pomóc komuś podjąć decyzję, czy taką komedię chce obejrzeć. A to, że miała brzydkie ubrania to można w galerii na filmwebie sprawdzić. (Z resztą - kwestia gustu.) Wychodzi na to, że wybielić wystarczyło może jedno zdanie.

Spoiler to zdradzanie fabuły, które może zepsuć komuś oglądanie, a nie recenzja.


QUOTE]

A skąd ja mogę wiedzieć czy ty naprawdę nie chciałaś tego obejrzeć? Niektórzy tak mają, że lubią sobie pooglądać ,,jechane" filmy Nie każdy sprawdza film na filmwebie przed obejrzeniem. Oczywiście, że nikogo to nie dziwi, ale czasami zdarza się jednak coś mniej przewidywalnego (więc z tym wrzucaniem do jednego worka byłabym ostrożna). No tak tyle, że ta bohaterka to była zupełna kretynka, a tego tytuł mi niestety nie zdradził
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:47   #2623
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Nigdy nie mów nigdy - nie chciałam tego oglądać bo nie lubię polskich komedii tego typu, bo są po prostu słabe i mało śmieszne, obejrzałam to w sumie przypadkiem, no ale jak już zaczęłam to skończyłam i tak jak podejrzewałam, nie podobał mi się. nie chce mi się go nawet komentować bo co tu komentować, jednym zdaniem... Przewidywalna, mało zabawna i nudna "komedia". Daję 3/10
Mnie bolało, że bliźniaki ewidentnie nie były w jednym wieku i strasznie się to rzucało w oczy
Ale filmik lekki i miły do oglądania. Ładne ciuchy, aktorzy, historyjka-bajka z happy endem. Nie ma co wymagać więcej.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 22:15   #2624
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Słyszeliście o Morganach? - niestety się zawiodłam... oglądając zapowiedz miałam nadzieję na coś bardziej śmiesznego, a tak na prawdę zabawnych scen może było dwie. Ciężko mi powiedzieć czy to była komedia czy obyczaj, bo przewija się wątek o małżeństwie w separacji, które próbuje się wzajemnie ratować. Takie trochę nudnawe, ale jak się nie ma co się lubi... W każdym razie daję 5/10 i ciągle czekam na premiery dwóch mocno wyczekanych filmów...
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 22:40   #2625
catnip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Płock / Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Mnie ostatnio absorbowały gadające świnki morskie, kret, szalony chomik, mucha plujka i inne zwierzaki w "Załodze G". ;-) Film całkiem przyjemny, może i głównie dla maluchów, ale warto obejrzeć jak się ma ochotę na coś lekkiego i dosyć zabawnego, choć przyznam, że oglądałam już dużo śmieszniejsze tego typu widowiska. Ale nie żałuję, fajnie spędzone 2 godziny. :-) Poza tym lubię Billa Nighy, od kiedy zobaczyłam go w "To właśnie miłość". :-) A dubbing lepszy niż oryginał, ale my ogólnie dobre mamy te "animowane" dubbingi.
catnip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 06:31   #2626
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Symetria 8/10 b.dobry film
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:52   #2627
granatowyprawieczarny
Rozeznanie
 
Avatar granatowyprawieczarny
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 838
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

No wię tak
,,Życie ukryte w słowach" - jak na razie obejrzałąm do połowy, bo na więcej nie miałam czasu, i stwierdzam, że film jest dziwny,n aczkolwiek intrygujący Bardzo podoba mi się muzyka. Ale dokładniej będę wiedziałą co sądzić, kiey obejrze do końca

Wczoraj byłam na ,,Alicji". Uwielbiam Burtona, oglądałam wszystkie Jego dostępne filmy i nie mogłam się doczekać tego. Tm bardziej, że takak hstoria! A On bajarz i to oryginalny, więc myślałam, że wyjdzie cudo. Niestety. Jak dla mnie coś nie wyszło. Jestem zawiedziona. Pewnie gdby to nie był film Burtona sywierdziłabym, że jest bardzo dobry, ale tak - to nie. Czegoś mi brakuje w tym filmie. Wygląda to też tak, jakby Burton nie mógł się tym razem zdecydować, czy ma być smiesznie czy mrocznie i strasznie. Muszę to jeszcze sobie przemyśleć, ale jak na razie daje 6/10. Byłoby 5/10, ale 6 daje za Burtona
granatowyprawieczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:01   #2628
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez anka_bzzz Pokaż wiadomość
Bardzo mnie interesują filmy z Bullock i Bridgesem.
W tym roku strasznie słabo. A myślałam, że zeszły rok był kiepski.[/FONT]
Polecam The Blinde Side, piekny film!!!!

Sporo komentowany Eurotrip - well... mi sie podobał. Oczywiscie watek z Bratysławy jest bardzo przejaskrawiony no ale coz. Mi sie bardzo podobał, zabwany, rozrywkowy i nie dennie głupi 8/10


Falling down - z Michelem Duglasem. Zwolniony z pracy W. Foster doznaje szoku. Rusza z kijem baseballowym "porządkować" świat. W ślad za rozwścieczonym Fosterem podąża - właśnie odchodzący na emeryturę - policjant Prendergast. Film krytykuje amerykański styl życia lat dziewięćdziesiątych. (filmweb). Mówiac szczerze to sie bardzo dłuzył i jakos mi nie podszedł. 5/10

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:04
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:25   #2629
Dorotka...
Rozeznanie
 
Avatar Dorotka...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 822
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Sorority Row: Szóstka dziewcząt z bractwa wiedzie beztroskie, pełne imprez i zabawy życie w koledżu. Gdy jedna z nich, Megan, odkrywa, że jej chłopak dopuścił się zdrady, wszystkie postanawiają zemścić się na niewdzięczniku, pozorując przy nim śmierć Megan. Psikus przeradza się w tragedię, gdy nieświadomy niczego chłopak faktycznie zabija swoją byłą dziewczynę. Zszokowani morderstwem, wszyscy postanawiają zapomnieć o całym zajściu i żyć dalej swoim życiem. Jednak, gdy rok po ukończeniu nauki dziewczęta i bliskich, którzy znają ich sekret zaczyna prześladować tajemniczy zabójca, to okazuje się nie być wcale proste.
Jak dla mnie nic specjalnego, ale można obejrzeć. Nie nudził, choć końcówka denna. 5/10


Jeszcze napisze zdanie na temat tegorocznych Oscarów. Jestem na maxa zawiedziona brakiem statuetek dla Bękartów (film powinien dostać co najmniej za scenariusz). Szkoda, że Quentin jest niedoceniany przez akademie Dobrze, że chociaż Oscara zgarnął Waltz
__________________
filmomaniaczka i serialomaniaczka


"people don't get what they deserve, they just get what they get".

Edytowane przez Dorotka...
Czas edycji: 2010-03-09 o 10:26
Dorotka... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 12:57   #2630
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Polecam The Blinde Side, piekny film!!!!
De jaki sajd ? Ludziska, ale tytuly filmow to wypadaloby napisac poprawnie, a nie pozniej wychodza potworki typu "Pearl Harbour" i filmy bazujace na "opowiesci biblijnej"
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:54   #2631
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
De jaki sajd ? Ludziska, ale tytuly filmow to wypadaloby napisac poprawnie, a nie pozniej wychodza potworki typu "Pearl Harbour" i filmy bazujace na "opowiesci biblijnej"
Najzwyczajniej w świecie się czepiasz. Można zwracać uwagę innym na błędy, ale istnieje coś takiego, jak kultura.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:58   #2632
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Najzwyczajniej w świecie się czepiasz. Można zwracać uwagę innym na błędy, ale istnieje coś takiego, jak kultura.
Nie, nie czepiam sie, jak ktos oglada film i jeszcze go pozniej recenzuje, to chyba powinien miec zdolnosci kognitywne do napisania tytulu filmu bez bledu
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:15   #2633
alleks
Przyczajenie
 
Avatar alleks
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Jakis czas temu ogladalam komedie z Sandra Bullock "Narzeczony mimo woli".
Świetny film jak dla mnie , dobrze sie go ogladalo, niektore sceny zabawne ii polecam go

Rok temu ogladalam takze film z S.Bullock "Przeczucie":

"Linda Hanson ma piękny dom, kochającego męża i dwie wspaniałe córeczki. Jej życie jest idealne, do momentu kiedy otrzymuje wiadomość, że jej mąż zginął w wypadku samochodowym. Linda jest w szoku, ale w jeszcze większą psychozę wpada, kiedy następnego dnia jej mąż pojawia się w domu cały i zdrowy."

Polecam ; )
alleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 14:52   #2634
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie, nie czepiam sie, jak ktos oglada film i jeszcze go pozniej recenzuje, to chyba powinien miec zdolnosci kognitywne do napisania tytulu filmu bez bledu
Czepiasz się. To była najzwyklejsza literówka. Masz prawo zwrócić uwagę, że ktoś popełnił błąd, ale w sposób kulturalny, a nie taki, żeby komuś pokazać, jaki to jest głupi, i żeby wywołać burzę w szklance wody.

Poza tym: przyganiał kocioł garnkowi Wypominasz komuś literówkę, a sam zmieniasz fabułę filmu, o którym rozmawiasz; dyskusja na temat American Beauty, Twój post dotyczący jednego z bohaterów - wojskowego:

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To dlaczego strzelil sobie w leb na koniec ?
Nic takiego się nie wydarzyło.
Jeśli ktoś oglądał film, i o nim rozmawia, to chyba powinien umieć opisać fabułę, nie zmieniając jej.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 15:07   #2635
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Czepiasz się. To była najzwyklejsza literówka. Masz prawo zwrócić uwagę, że ktoś popełnił błąd, ale w sposób kulturalny, a nie taki, żeby komuś pokazać, jaki to jest głupi, i żeby wywołać burzę w szklance wody.

Poza tym: przyganiał kocioł garnkowi Wypominasz komuś literówkę, a sam zmieniasz fabułę filmu, o którym rozmawiasz; dyskusja na temat American Beauty, Twój post dotyczący jednego z bohaterów - wojskowego:



Nic takiego się nie wydarzyło.
Jeśli ktoś oglądał film, i o nim rozmawia, to chyba powinien umieć opisać fabułę, nie zmieniając jej.
No wlasnie przyganial kociol garnkowi, zarzucasz mi czepianie sie, a sama sie czepiasz do pomylki ktora przyznalem. Wiec jak sie masz zamiar czepiac, to sie odczep od innych ze sie czepiaja

Abstrahujac juz od tego, ze to inna sprawa nie pamietac czegos w filmie, ktory sie ogladalo x czasu temu, a nie umiec poprawnie napisac tytulu filmu swiezo obejrzanego (chyba ze to faktycznie literowka). Eot z mojej strony, bo sie offtop zrobi.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 15:17   #2636
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
No wlasnie przyganial kociol garnkowi, zarzucasz mi czepianie sie, a sama sie czepiasz do pomylki ktora przyznalem. Wiec jak sie masz zamiar czepiac, to sie odczep od innych ze sie czepiaja


Cytat:
Abstrahujac juz od tego, ze to inna sprawa nie pamietac czegos w filmie, ktory sie ogladalo x czasu temu, a nie umiec poprawnie napisac tytulu filmu swiezo obejrzanego (chyba ze to faktycznie literowka). Eot z mojej strony, bo sie offtop zrobi.
No tak, tylko wielki Wyrak ma prawo do pomyłki, nikt inny nie może sobie na to pozwolić

Wiesz co? Wrzuć na luz, przestań czepiać się ludzi i daj żyć.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 15:45   #2637
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Melinda i Melinda - Mało tu Allena, którego kocham Ale i tak poziom trzyma.

A tak w ogóle to witam wszystkich
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 15:51   #2638
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Eurotrip-
jeden z najgorszych filmow jakie mialam nieprzyjemnosc ogladac. Totalnie zludno-nudna fabula, oklepane schematym, seksizm etc.
Ciagle pokazywanie cyckow przez dziewuchy w co trzeciej sceny plus idiotyczne aluzje do naszych innych czesci ciala :/ Co za miot.
W ogole nie bawi tylko irytuje. Jedyny plus dam za to,ze dali tam Vinnie Jones'a

1/10

"seksowna" komedia? Ja juz wole American Pie. Jest sie zawsze z czego posmiac, jest fabula, sa przejaskrawione postacie i swietnie kreujacy role aktorzy (w porownaniu do innych mlodocianych aktorzyn)
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 16:18   #2639
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Kołysanka siwetna polska czarna komedia o wampirach swietne dialogi, dobra obsada, malo rozwinieta akcja, jeden glowny watek, film nie zaskakuje wydarzeniami, ale fajnie sie oglada, bo jest tak inny wampiry na wsi zreszta bardzo urocze wampiry odejmuje 2 pkt za: akcje obsadzona glownie w jednym miejscu i slabo rozwinieta kacje, poza tym nic do zarzucenia 8/10pkt
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:47   #2640
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Czepiasz się. To była najzwyklejsza literówka. Masz prawo zwrócić uwagę, że ktoś popełnił błąd, ale w sposób kulturalny, a nie taki, żeby komuś pokazać, jaki to jest głupi, i żeby wywołać burzę w szklance wody.

Poza tym: przyganiał kocioł garnkowi Wypominasz komuś literówkę, a sam zmieniasz fabułę filmu, o którym rozmawiasz; dyskusja na temat American Beauty, Twój post dotyczący jednego z bohaterów - wojskowego:
Nic takiego się nie wydarzyło.
Jeśli ktoś oglądał film, i o nim rozmawia, to chyba powinien umieć opisać fabułę, nie zmieniając jej.
popieram, tez mnie to zirytowało

i dla mnie wiekszym bledem w wypowiedzi o filmie jest zmiana fabuly filmu, niz literowka w tytule.
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.