Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 08:33   #241
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez malyszkicownik Pokaż wiadomość
Hmm kupowałam m.in Wallflowers, czyli te zapachy do gniazdka, normalnie 19,90zł za urządzenie i zapachy (oddzielnie), ale po otwarciu w tej cenie można było kupić zestaw, bodajże do 20.10 można zestaw kupić za 30zł. Była też promocja (dzisiaj widziałam, że jest znowu) na zakup produktów z serii Signature (nie pamietam nazwy) - balsam w cenie 39zł, żele pod prysznic chyba 29zł, mgiełki chyba 49zł, perfumy 99zł. Przy zakupie gratis balsam dowolnie wybrany z tej serii (nie dam sobie ręki uciąć, bo jak korzystałam z tej promocji, to wzięłam 2 balsamy, więc raczej dodają gratis balsam). Kupiłam mini mgiełkę (100ml zapewne?) za 19,90zł. Była promocja na świeczki, ale nie pamiętam cen, raczej dość drogie. Aktualnie mydła do rąk (w płynie, po wyciśnięciu mamy piankę) są za 19zł, normalnie 29zł. Mydła bardzo fajne.
No i jeszcze skorzystałam z promocji na żele antybakteryjne do rąk 2 za 5,99zł, normalnie 1 w takiej cenie. W cenie regularnej raczej nie kupię ponownie, bo to naprawdę maleństwo, 29ml! Tylko zapachy są cudowne jak na taki żel.
Generalnie zapachy są przecudowne, ale stosunek ceny do składu i ogólnie do wartości produktu, jest jeszcze gorszy niż w TBS. Ale nie mogłam się powstrzymać

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



Teraz jest taka promocja? Ten pokrowiec jest fajny, ale takiej kasy w życiu za niego nie dam, już prędzej bym się skusiła przy zakupie żeli
Dziękuję bardzo A jak oceniasz trwałość mgiełki?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 08:39   #242
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

A ja mam newsa.....jest nowa oferta....zamawiałam na mamę jako nową klientkę i dostałam....za polecenie 1 przyjaciółki co chcesz a za 3 kolejne jest do wyboru torba ( która była gratisem, była w zamówieniu z mleczkiem Moment de ...taka czerwono -czarna), FLOWEPARTY 30ML, i prezent niespodzianka

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

ja wzięłam neonaturę tak jak Ty i nie było problemów, a te z secrett essence czy jakoś tak też można brać ale do 140zł czyli 30ml....
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 08:40   #243
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Ja liczę na podkład w pędzlu - odcień 200 beige, miski i torbę na zakupy. Nie chcę tylko biżuterii, a tak to wszystko mi się przyda.
też nie chcę biżuterii, nie jest zbyt urodziwa

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ja też ,ale mam inny kod D92FFNK8. Nie mam zamiaru korzystać...czekam na oferty listopadowe .
Newsletter bez szału, nie będę raczej korzystać. Też wolę poczekać na oferty listopadowe. Może do sklepu stacjonarnego będzie jakaś ciekawa ulotka
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 08:49   #244
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Jednak poległam z nowym newsletterem
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 09:38   #245
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 776
GG do Anna1987
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Ja też dostałam na pocztę i oczywiście kod inny jak u Was ale chyba nie skorzystam, bo chcę zamówić z urodzinowej więc muszę się zdecydować czy tu czy tam zamówić
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 10:33   #246
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 798
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Dziewczyny macie może kod na zestaw próbek YR ? (pamiętam że były zestawy próbek i kody na nie, ale przekopałam wszystkie części i nie znalazłam)
Zaczynały się na literę s i potem szły numery.
Dawniej te zestawy i kody były dostępne na stronie YR - ale już usunęli.
Szkoda że sobie nie zapisałam. Poratujcie....
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 10:41   #247
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Dziewczyny mam pytanie i z góry przepraszam jeśli już była o tym mowa, ale nie znalazłam odpowiedzi. Czy jeśli zamówiłam z oferty wysyłkowej przez telefon a teraz chciałabym jeszcze raz skorzystać z tej samej oferty, lecz teraz wysłałabym pocztą to przeszłoby takie coś? Ktoś tak robił?


Poza tym, muszę się przyznać, że powoli uzależniam się od YR Dopiero co odebrałam paczkę, a już myślę o kolejnej Dostałam gratis moją ukochaną neonaturę (gromadzę zapasy) i kupiłam kilka rzeczy pielęgnacyjnych - płukankę malinową, żele JdM, mleczko kokosowe, dezodorant JdM, krem do rąk z owsem). Z wszystkiego jestem zadowolona i z niecierpliwością czekam na świąteczne edycje limitowane
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 10:44   #248
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Jednak poległam z nowym newsletterem
Ja też zaraz polegnę

Ale wrrr... Podejrzewam, że do końca tej promocji nie uzupełnią oferty PN dostępnej na stronie... Nie ma balsamu w słoiku i mydła do rąk owies peelingów też nie ma! W ogóle mam wrażenie, że linia PN dostęna w internetowym jest coraz bardziej okrojona!

No dobra, to robię wojenny zapas serii oliwkowej
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:00   #249
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Dostałam paczkę z oferty urodzinowej moim prezentem jest myjka w kształcie kwiatka - urocza później wkleję zdjęcie
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:02   #250
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie i z góry przepraszam jeśli już była o tym mowa, ale nie znalazłam odpowiedzi. Czy jeśli zamówiłam z oferty wysyłkowej przez telefon a teraz chciałabym jeszcze raz skorzystać z tej samej oferty, lecz teraz wysłałabym pocztą to przeszłoby takie coś? Ktoś tak robił?


Poza tym, muszę się przyznać, że powoli uzależniam się od YR Dopiero co odebrałam paczkę, a już myślę o kolejnej Dostałam gratis moją ukochaną neonaturę (gromadzę zapasy) i kupiłam kilka rzeczy pielęgnacyjnych - płukankę malinową, żele JdM, mleczko kokosowe, dezodorant JdM, krem do rąk z owsem). Z wszystkiego jestem zadowolona i z niecierpliwością czekam na świąteczne edycje limitowane
Jaki kod ma oferta z gratisową Neonaturą ?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:08   #251
dittela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 207
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Hej, zastanawiałam się długo czy skorzystac z oferty urodzinowej , wysyłkowej na październik czy może z dzisiejszym newsletterem.

Chyba zdecyduję się na urodzinową.
Ale powiedzcie mi dlaczego jak zamawiam 4 produkty to nadal mam tylko 1 prezent? Chyba powinny się już wyświetlić 2.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Polecacie ten balsam?
http://www.yves-rocher.com.pl/cialo/...o_suchej_skory
dittela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 11:26   #252
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Jaki kod ma oferta z gratisową Neonaturą ?
To była ta spersonalizowana na wrzesień Pyb9ra17, ale te prezenty są przypisane do konta przez net wchodzą tylko jakieś standardowe trzy, ale nie pamiętam już jakie.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:35   #253
dittela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 207
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez dittela Pokaż wiadomość
Hej, zastanawiałam się długo czy skorzystac z oferty urodzinowej , wysyłkowej na październik czy może z dzisiejszym newsletterem.

Chyba zdecyduję się na urodzinową.
Ale powiedzcie mi dlaczego jak zamawiam 4 produkty to nadal mam tylko 1 prezent? Chyba powinny się już wyświetlić 2.

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Polecacie ten balsam?
http://www.yves-rocher.com.pl/cialo/...o_suchej_skory
Chyba wiem o co chodzi. System nie wlicza zelu jablko jako jeden z kolejnych zamówionych produktów. Tak samo nie wlicza pastylki do kąpieli PN. Hmmm, to mam zamówić przez telefon? YRmania mi niedługo ewidentnie przejdzie.
dittela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:38   #254
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

ditella- dokładnie tak, jak piszesz. produkty PN nie gwarantują prezentów. nie wiem jak jest z innymi produktami, które posiadają zielone punkty... ale to chyba tylko PN nie liczy się do prezentów.

czyli kody z newslettera są różne, nie ma problemu, jeśli ktoś potrzebuje, to proszę skorzystać z tego, który wkleiłam, ja na pewno nie skorzystam.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:40   #255
dittela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 207
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
ditella- dokładnie tak, jak piszesz. produkty PN nie gwarantują prezentów. nie wiem jak jest z innymi produktami, które posiadają zielone punkty... ale to chyba tylko PN nie liczy się do prezentów.

czyli kody z newslettera są różne, nie ma problemu, jeśli ktoś potrzebuje, to proszę skorzystać z tego, który wkleiłam, ja na pewno nie skorzystam.
Ale już mydło i krem oliwkowy PN zalicza system. W ofercie nie jest napisane, że PN nie gwarantuje prezentów.
dittela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:44   #256
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
To była ta spersonalizowana na wrzesień Pyb9ra17, ale te prezenty są przypisane do konta przez net wchodzą tylko jakieś standardowe trzy, ale nie pamiętam już jakie.
Dziękuję Soulie
Rzeczywiście mam przypisane do konta zupełnie inne prezenty...
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:49   #257
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez dittela Pokaż wiadomość
Ale już mydło i krem oliwkowy PN zalicza system. W ofercie nie jest napisane, że PN nie gwarantuje prezentów.
hm, jak robiłam próbne zamówienie, to PN mi w ogóle nie zaliczało, ale może trafiałam na złe produkty. czyli nie ma reguły, trzeba próbować. ewentualnie później mogę w 1. poście dopisać co nie gwarantuje prezentów.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 11:54   #258
dittela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 207
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
hm, jak robiłam próbne zamówienie, to PN mi w ogóle nie zaliczało, ale może trafiałam na złe produkty. czyli nie ma reguły, trzeba próbować. ewentualnie później mogę w 1. poście dopisać co nie gwarantuje prezentów.
Mi się wydaje, ze może te "niestandardowe" produkty PN się nie zaliczają, albo mają błąd w systemie i o tym nie wiedzą.
Złożyłam zamówienie, będzie So Elixir na prezent gwiazdkowy.
Teraz czekan na paczuchę.
dittela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 12:02   #259
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Niektórych kosmetyków w zamówieniu urodzinowym system nie wlicza. Wydaje mi się, że to te kosmetyki których nie ma w dołączonym katalogu oraz seria PN.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 12:27   #260
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Dojechała moja paczka. Jest żel PN Pomme Delice Apple Delight.
Na początku jak powąchałam żel w butelce to czuć same jabłka ale jak umyłam dłonie to...czuć więcej wanilii. W butelce pachnie zupełnie inaczej niż na skórze.Fajny zapach na jesień i zimę, co chwilę zmienia zapach na skórze ale wciąż czuć wanilię i słodkie jakby pieczone jabłko w cukrze. W każdym razie na pewno zamówię małą wodę. To jakby taka wersja zapachu znanego jabłka z DKNY ale ciepłego , słodkiego i zimowego. Chociaż wyobrażałam sobie inaczej ten zapach to jestem mile zaskoczona. Pewnie to zasługa tej nuty wanilii. Jest gęsty. Dodatkowo 2 błyszczyki w kolorach naturalny róż ( w rzeczywistości na ustach lekko karmelowo-różowy taki nude jesienny )i jaskrawy róż ( jaskrawy tylko w opakowaniu, delikatny na ustach, mój od dziś ulubiony). Aplikatary superowe i konsystencja i zapach. Do tego w dobrej cenie róż w kolorze średnia morela( nie za bardzo morela bardziej różowy odcień ale i tak ładny). Mało napigmentowany ale dla mnie to na plus bo nie narobię sobie plam na skórze, może być.Dali jeszcze budzik w gratisie bez baterii więc nie zaprezentuję działania
Żel bez zawartości parabenów i etoksylatów ! Super !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020491 (Small).jpg (52,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020495 (Small).jpg (48,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020494 (Small).jpg (37,0 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020492 (Small).jpg (47,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020493 (Small).jpg (37,4 KB, 43 załadowań)

Edytowane przez fenomeno2000
Czas edycji: 2012-10-17 o 12:47
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 12:32   #261
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

fenomeno2000 fajne zakupy Nie mogę się doczekać mojego zamówienia z jabłkowym żelem, mam nadzieję że przypadnie mi do gustu. Ciekawe czy u Nas w sklepach pojawią się wody z tej limitki Pewnie będzie na nie szał, taki jak był w lecie kokos- ananas i mango- marakuję
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 12:39   #262
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
fenomeno2000 fajne zakupy Nie mogę się doczekać mojego zamówienia z jabłkowym żelem, mam nadzieję że przypadnie mi do gustu. Ciekawe czy u Nas w sklepach pojawią się wody z tej limitki Pewnie będzie na nie szał, taki jak był w lecie kokos- ananas i mango- marakuję
Pewnie tak, ale tak chodzę i wącham dłonie umyte w tym żelu i coraz bardziej mi się zapach podoba, minimalnie przypomina mi taki waniliowy zapach Vanilla Fields czy coś podobnego już nie pamiętam dokładnie nazwy połączony z delikatnym jabłkiem. No kurcze fajny jest. No to już przepadłam a myślałam, ze na te Święta nie złożę dużego zamówienia, a tu jeszcze te inne Świąteczne serie widziałam...
I jak tu robić projekt denko czy odwyk ? No nie da się.
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 13:47   #263
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Złożyłam zamówienie w internetowym

- żel PN malina
- żel PN owies
- żel PN oliwka
- mydło do rąk oliwka
- krem do rak oliwka
- żel pod prysznic monoi
- krem do rąk okrągły
- 2 dezodoranty aloesowe
- gratis prezent-niespodzianka i miedziana kredka

Czuję się trochę jak psychopatka, patrząc na ilości zamówionego mydła, ale niech tam
Malinowego żelu PN jeszcze nigdy nie używałam, tak samo oliwkowej serii do rąk i jestem ciekawa.
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:14   #264
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Jaki kod ma oferta z gratisową Neonaturą ?
To jest oferta gdzie trzeba kogoś zaprosić a prezent wybiera się samemu max 140 zł z cennika urody 2012 czyli nie ma ograniczeń co do produktu.
3PYB2MM12
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:19   #265
alexanne
Raczkowanie
 
Avatar alexanne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 474
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
To jest oferta gdzie trzeba kogoś zaprosić a prezent wybiera się samemu max 140 zł z cennika urody 2012 czyli nie ma ograniczeń co do produktu.
3PYB2MM12
A skąd jest ta oferta? Przez internet nie wchodzi, a chętnie bym skorzystała.
alexanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:33   #266
rudy_kot
Wtajemniczenie
 
Avatar rudy_kot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 333
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
fenomeno2000 fajne zakupy Nie mogę się doczekać mojego zamówienia z jabłkowym żelem, mam nadzieję że przypadnie mi do gustu. Ciekawe czy u Nas w sklepach pojawią się wody z tej limitki Pewnie będzie na nie szał, taki jak był w lecie kokos- ananas i mango- marakuję
Ja już nie zrobię tego błędu co latem i od razu jak tylko wejdzie limitka to kupuję i już. A nie znowu będę żałować, że już nie ma nigdzie!

Cytat:
Napisane przez alexanne Pokaż wiadomość
A skąd jest ta oferta? Przez internet nie wchodzi, a chętnie bym skorzystała.
To jest oferta, którą dostałam razem z wysyłkową urodzinową. Dawałam skany - są w drugim poście pod ofertami "urodzinowymi"


Ten kod nie wchodzi przez net, tylko wysyłkowo albo telefonicznie.
__________________
Oto ja leżę tu, jestem piękna jak ze snu,
tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę...
rudy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:45   #267
alexanne
Raczkowanie
 
Avatar alexanne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 474
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez rudy_kot Pokaż wiadomość
To jest oferta, którą dostałam razem z wysyłkową urodzinową. Dawałam skany - są w drugim poście pod ofertami "urodzinowymi"


Ten kod nie wchodzi przez net, tylko wysyłkowo albo telefonicznie.
Rozumiem, dziękuję
alexanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:49   #268
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez rudy_kot Pokaż wiadomość
Ja już nie zrobię tego błędu co latem i od razu jak tylko wejdzie limitka to kupuję i już. A nie znowu będę żałować, że już nie ma nigdzie!



To jest oferta, którą dostałam razem z wysyłkową urodzinową. Dawałam skany - są w drugim poście pod ofertami "urodzinowymi"


Ten kod nie wchodzi przez net, tylko wysyłkowo albo telefonicznie.
To tak jak ja Jestem już przygotowana do startu Później wszędzie szukałam i znalazłam tylko na obrzeżach miasta.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:56   #269
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
To tak jak ja Jestem już przygotowana do startu Później wszędzie szukałam i znalazłam tylko na obrzeżach miasta.
o to to! dziś cały dzień przeżywam, że nie załapałam się na rozświetlacz z limitowanki essence :/
a wracając do tematu wątku to aktualnie kombinuję jak zdobyć Neonaturę
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:18   #270
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

ja tej neonatury nawet dobrze wywachac nie moge, bo grypa mnie zalapala i mam zapchany nos.
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.