Dobry fryzjer - Olsztyn - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-02, 16:29   #241
Anna A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Zgadzam się z powyższą opinią. Dziś strzygła mnie Pani Ania, zajmująca się upięciami w salonie "U Artystów" na Witosa 25, nie dość, że miła i sympatyczna obsługa to jeszcze fajnie zrobiona fryzura i ceny przystępne. Polecam ten salon fryzjerskiWidać, że ten zawód wykonywany przez tą Panią jest czystym artyzmem. Nie polecam w salonie prestige "rudej Pani", której raczej na klienteli nie zależy!
Anna A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 17:47   #242
chipcio25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Hej! Zna ktoś fryzjera,który upina świetnie włosy np. na wesele?
Tylko błagam...nie takiego co robi koczki w stylu jakieś starszej pani
chipcio25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 17:32   #243
atlantis75
Przyczajenie
 
Avatar atlantis75
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Z północnej Polski
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Polecam p. Edytę Gryko, która ma swój salon Atelier Fryzjerskie przy ul. Warmińskiej 28. Talent do dobierania fryzur, świetnie cięcie i dobór koloru.
__________________
atlantis75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 12:03   #244
stanki18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Witam Serdecznie.
mam włosy kręcone do piersi ładne loczki takie sprężynki , chce je ściąć i tu pojawia się problem do tej pory ścinała mnie koleżanka fryzjerka , która niestety wyjechała do UK , dlatego szukam dobrego fryzjera, który będzie wiedział jak ściać takie włosy i cięciem sprawi że uda się je trochę unieść, bo niestety są przyklepane.

odradzam salon Lucyna - na zatorzu, robiłam tam balejaż na studniówkę , fakt było to dawno temu, ale nadal pracują tam te same kobiety. poszłam zrobić 3 kolory pani postanowiła ze do moich naturalnych dołoży blond i brąz pomysł wydał się super, wykonanie mniej, miałam wcześniej farbowane włosy więc ten blond był blondem tylko na odrostacj a potem przechodził w rudy. po za tym to że mam pasemka widać było na prostych włosach , jak się skręciły widać było tylko te słomkowo- rude pasemka

jakiś czas temu farbowałam i cięłam włosy też na zatorzu u pana Marka albo Marcina nie pamiętam teraz. ( prowadzi swój salon). miła atmosfera jak powiedziałam ze ma mi z długości nie schodzić i może obciąć centymetr do 2-ch cm to tak właśnie zrobił. kolor trwały i na prawdę piękny a miałam bardzo nie równo farbowane wcześniej odrosty, kolor ( bursztynowo- rudy ) wyszedł cudownie, niestey pan nie bardzo chyba sie zna na kręconych włosach, bo miał je ściąć tak by sie nie przyklepywały. niestety nie bardzo mu to wyszło. dlatego chciałabym spróbować kogoś innego. ja za farbowanie i ciecie na włosach do piersi płaciłam 140 zł.
Salon miły , Pan również miła atmosfera. nigdy po farbowaniu nie miałam tak miekkich i zdrowych włosów. więc do farbowania na prawdę polecam
stanki18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:28   #245
oleczka11223344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Drogie Kobitki....będę wdzięczna za odpowiedź....czy któraś z Was była na trwałej w Olsztynie i jest zadowolona ??!!
Chcę zrobić sobie loczki ,ale nie chce żeby ktoś mnie tym skrzywdził. PROOOOOOOSZE O RADY GDZIE IŚĆ...
Pozdrowionka
oleczka11223344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 13:41   #246
iwi kiwi
Raczkowanie
 
Avatar iwi kiwi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: mój świat z moimi kredkami
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez oleczka11223344 Pokaż wiadomość
Drogie Kobitki....będę wdzięczna za odpowiedź....czy któraś z Was była na trwałej w Olsztynie i jest zadowolona ??!!
Chcę zrobić sobie loczki ,ale nie chce żeby ktoś mnie tym skrzywdził. PROOOOOOOSZE O RADY GDZIE IŚĆ...
Pozdrowionka
Hej,
ja sobie robiłam trwałą w salonie przy uliczce odbiegającej w prawo od Dąbrowszczaków (na wysokości sądu, za MOK-iem). Salon jest całkiem spory i ma reklamy naklejone na szybach więc z łatwością znajdziesz
Generalnie byłam zadowolona, trwała trzymała się około roku (oczywiście nie licząc włosów, które odrosły). Niestety cena zabójcza - prawie 200 zł.
Później robiłam jeszcze jedną trwałą ale już poza Olsztynem i fryzjerka patrząc na moje włosy stwierdziła, że musieli mi za długo przetrzymać mieszankę na włosach, bo są zbytnio przesuszone...
Ale jeśli chodzi o moje odczucia nieprofesjonalne, pod względem estetyki - byłam zadowolona Pani używała skrętu raz cieńszego a raz grubszego co dało dosyć naturalny efekt.
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
iwi kiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:18   #247
oleczka11223344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez iwi kiwi Pokaż wiadomość
Hej,
ja sobie robiłam trwałą w salonie przy uliczce odbiegającej w prawo od Dąbrowszczaków (na wysokości sądu, za MOK-iem). Salon jest całkiem spory i ma reklamy naklejone na szybach więc z łatwością znajdziesz
Generalnie byłam zadowolona, trwała trzymała się około roku (oczywiście nie licząc włosów, które odrosły). Niestety cena zabójcza - prawie 200 zł.
Później robiłam jeszcze jedną trwałą ale już poza Olsztynem i fryzjerka patrząc na moje włosy stwierdziła, że musieli mi za długo przetrzymać mieszankę na włosach, bo są zbytnio przesuszone...
Ale jeśli chodzi o moje odczucia nieprofesjonalne, pod względem estetyki - byłam zadowolona Pani używała skrętu raz cieńszego a raz grubszego co dało dosyć naturalny efekt.
A masz może jakieś zdjęcia ? byłabym bardzo wdzięczna gdybyś pokazała
oleczka11223344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 09:21   #248
iwi kiwi
Raczkowanie
 
Avatar iwi kiwi
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: mój świat z moimi kredkami
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez oleczka11223344 Pokaż wiadomość
A masz może jakieś zdjęcia ? byłabym bardzo wdzięczna gdybyś pokazała
Hej poszukam, ale niestety to bylo juz jakis czas temu a ja sie wyprowadzilam wiec nawet nie wiem gdzie pochowalam zdjecia. ale postaram sie cos znalezc
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
iwi kiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:15   #249
appletree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10
GG do appletree
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

NIE POLECAM salonu fryzjerskiego POINT w carrefourze. Wyglada na to, ze pracuja tam sami praktykanci. Robilam balejaz i trzymano mi rozjasniacz na glowie ponad 3 godziny (rozjasnialam z jasnego brazu). Wyszlam po 4 godzinach z bialymi, grubymi paskami na glowie (choc specjalnie zapytalam przy umawianiu terminu , czy beda mogli zrobic mi gesty i cieniutki balejaz i oczywiscie powiedziano mi, ze tak i ze z pasami startowymi na glowie nie wyjde). Pomijajac efekt - i moje biedne zniszczone jeszcze bardziej wlosy - nie podoba mi sie fakt, ze nie poinformowano mnie o tym, ze moja fryzjerka jest (zapewne) na stazu i ma z 18 lat...
appletree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 11:15   #250
Shiemi
Przyczajenie
 
Avatar Shiemi
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

a czy był ktoś kiedyś w salonie Salsa - http://www.salsa.olsztyn.pl/page.php?id=1 ??
Jeżeli tak, to czy mógłby się wypowiedzieć? Bądź też polecić inne salony działające na farbach Kerastase...Interesuje mnie ktoś , kto mnie dobrze ostrzyże i pofarbuje.
Shiemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 19:50   #251
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Byłam ostatnio w salonie fryzjerskim na Dworcowej koło Hortexu i strzygła mnie p. Iwona.Na plus duże zaangażowanie,bo na fotelu spędziłam równo godzinę,gdzie u zazwyczaj strzyżenie trwa 15-20 min.Na minus - efektem takiego wczucia się fryzjerki jest to,że straciłam za dużo włosów niż chciałam Cena strzyżenia od włosów do ramion : 40zł.
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 11:24   #252
Marika_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Pani Ilona z Impresion - bardzo miła, sympatyczna osoba. To fakt. Ale z efektu - farbowanie i strzyżenie nie jestem zadowolona. To co mi zaproponowała i wykonała na mojej głowie nie jest w ogóle dobrane do mojego typu karnacji i rodzaju włosów.
Może ktoś podpowie gdzie się teraz mogę udac na ratunek? kto profesjonalnie dobierze mi kolor włosów??
Marika_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 07:46   #253
atlantis75
Przyczajenie
 
Avatar atlantis75
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Z północnej Polski
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer W Olsztynie - Proszę Jak Najszybciej!!!!

Cytat:
Napisane przez maxi82 Pokaż wiadomość
Proszę poradzcie mi gdzie w Olsztynie jest dobry fryzjer. Jestem tu tylko tymczasowo, a muszę w najbliższych dniach iść do fryzjera. Bardzo mi zależy na czasie, więc będę wdzięczna za szybkie odpowiedzi. Chodzi mi o wycieniowanie długich włosów, falujących. I bardzo chcę żeby to było dobrze zrobione - z góry dzięki za pomoc

Maxi, naprawdę polecam p. Edytę Gryko z salonu przy ul. Warmińskiej (pisałam o niej kilka postów wyżej). Właśnie ona uratowała mi kolor, a byłam załamana żółto-przeźroczystym blondem, wyjątkowo paskudnym. Byłam przekonana, że nic się nie da zrobic, bo włosy były bardzo przesuszone rozjaśnianiem. Dzięki p. Edycie mam na głowie śliczny kolor blondu (wpadający w koniak), pierwszy raz jestem zadowolona z koloru od fryzjera. Plusem jest też to, iż farba która wyczarowała ten kolor nie niszczy włosów tak jak inne. Jednym słowem - polecam.
__________________
atlantis75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 11:55   #254
crynia
Raczkowanie
 
Avatar crynia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Hej Dziewczyny!
Ostatnio na Gruponie była zniżka "Koloryzacja, strzyżenie, modelowanie, regeneracja włosów oraz henna rzęs i brwi z regulacją w Centrum Urody Luiza" skuszona promocyjną ceną wykupiłam 2 Grupony dla siebie i mamy! Teraz mam do Was pytanie czy ktoś może odwiedził ostatnio ten salon i ma jakieś miłe odczucia, czy tez wręcz przeciwnie? Przed zakupem szperałam troszkę na necie i szczerze to nie spotkałam się z negatywnymi opiniami, boję się jednak czy teraz Panie z salonu nie będą szły w ilość, a nie jakość
crynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 11:13   #255
Nataliakazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 200
GG do Nataliakazia
Dot.: Dobry fryzjer Olsztyn ?!?!

Cytat:
Napisane przez stanki18 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie.
mam włosy kręcone do piersi ładne loczki takie sprężynki , chce je ściąć i tu pojawia się problem do tej pory ścinała mnie koleżanka fryzjerka , która niestety wyjechała do UK , dlatego szukam dobrego fryzjera, który będzie wiedział jak ściać takie włosy i cięciem sprawi że uda się je trochę unieść, bo niestety są przyklepane.

odradzam salon Lucyna - na zatorzu, robiłam tam balejaż na studniówkę , fakt było to dawno temu, ale nadal pracują tam te same kobiety. poszłam zrobić 3 kolory pani postanowiła ze do moich naturalnych dołoży blond i brąz pomysł wydał się super, wykonanie mniej, miałam wcześniej farbowane włosy więc ten blond był blondem tylko na odrostacj a potem przechodził w rudy. po za tym to że mam pasemka widać było na prostych włosach , jak się skręciły widać było tylko te słomkowo- rude pasemka

jakiś czas temu farbowałam i cięłam włosy też na zatorzu u pana Marka albo Marcina nie pamiętam teraz. ( prowadzi swój salon). miła atmosfera jak powiedziałam ze ma mi z długości nie schodzić i może obciąć centymetr do 2-ch cm to tak właśnie zrobił. kolor trwały i na prawdę piękny a miałam bardzo nie równo farbowane wcześniej odrosty, kolor ( bursztynowo- rudy ) wyszedł cudownie, niestey pan nie bardzo chyba sie zna na kręconych włosach, bo miał je ściąć tak by sie nie przyklepywały. niestety nie bardzo mu to wyszło. dlatego chciałabym spróbować kogoś innego. ja za farbowanie i ciecie na włosach do piersi płaciłam 140 zł.
Salon miły , Pan również miła atmosfera. nigdy po farbowaniu nie miałam tak miekkich i zdrowych włosów. więc do farbowania na prawdę polecam

Ja polecam wspominanego wyżej p. Adama, który ma teraz salon w HB na Jarotach. Mam podobne włosy do Twoich, tzn może moje mają jeszcze dużą tendencję do puszenia się, a p. Adam potrafił wyczarować cuda. Mało tego, potrafił z moich włosów zrobić krótką fryzurkę, co innym się nie udawało. Sama się do niego niedługo wybieram, także polecam z czystym sercem
__________________

Nataliakazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 15:36   #256
Olka_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Witam!
Ja również jestem szczęśliwą posiadaczką kręconych włosów. Nie ufam fryzjerom - boję się, że zamienią moje loki w siano :P
Zastanawiam się nad wizytą u p. Adama w HB. Jak wygląda umawianie się na wizytę, tzn ile się czeka? No i najważniejsze ile mniej więcej kosztuje strzyżenie? (Mam włosy do ramion).
Olka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 12:39   #257
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Question Matracki Olsztyn

Co możecie powiedzieć o tym salonie? Czy strzyże tylko Pan Andrzej? do kogo najlepiej iść ? jakie są ceny?

Szukam kogoś bardzo dobrego na farbowanie i strzyżenie. Już mam dosyć rozczarowań
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 21:59   #258
bezolun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Ja polecam salon Impresion przy ulicy Mroza. Nad delikatesami i klubem. Kameralna atmosfera, pełen profesjonalizm i talent Pani Ilony. Bardzo długo "badała" moje włosy i poleciła fryzurę, w której moja okrągła twarz wygląda dobrze a włosy układają się same. Na pewno tam wrócę!
bezolun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 16:28   #259
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

a w salonie Impresion ile kosztowaloby podciecie wlosow ktos sie orientuje?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 10:52   #260
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

witam olsztynianki!
szukam odważnego lecz dobrego fryzjera, bo zniszczyć komuś włosy to żadne wyzwanie
chcę moim włosom sprezentować metamorfozę, tylko nie wiem gdzie to mogę zrobić?
oczywiście w rozsądnej cenie. kogo polecacie?
__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 15:07   #261
kate1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Kto był w salonie Wella Matraccy na Starym Mieście???Wie ktoś jaki mają cennik i jak z ich usługami?Dobrze czy nie dobrze?
kate1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 09:41   #262
Lithium90
Przyczajenie
 
Avatar Lithium90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez path87 Pokaż wiadomość
witam olsztynianki!
szukam odważnego lecz dobrego fryzjera, bo zniszczyć komuś włosy to żadne wyzwanie
chcę moim włosom sprezentować metamorfozę, tylko nie wiem gdzie to mogę zrobić?
oczywiście w rozsądnej cenie. kogo polecacie?
Witaj path87
ja też miałam ten sam problem, jeżeli chodzi o fryzjera. Po to właśnie zrobiłam tu jakiś czas temu wpis .(https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25855019) Jedną z pierwszych propozycji była pani Kasia Matras z salonu Glamour na Limanowskiego w Olsztynie. Podpisuję się rękami i nogami pod tym, że jest to najbardziej "kumata" fryzjerka jaką miałam okazję poznać. Słucha, robi to o co Ci chodzi, pyta, i przede wszystkim ma taką technikę strzyżenia, że nie niszczy włosów! Wiem, że pewnie jak to czytasz, to brzmi jak jakaś kryptoreklama-zrobisz jak uważasz, albo skorzystasz z mojej rady albo nie Ale ja już miałam wiele perypetii z fryzjerami i fryzjerkami i wiem, że pani Kasia jest osobą na odpowiednim miejscu To przede wszystkim profesjonalistka i ma "rękę" do strzyżenia bo moje włosy odrastają zawsze w błyskawicznym tempie No i nie bierze dużo. Ja na strzyżenie na włosach o długości za "łopatki" płacę zawsze 40zł. I z tego co wiem, moje przyjaciółki, które również do niej chodzą (za moim poleceniem ) także płacą podobnie
Pozdrawiam
Lithium90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 16:21   #263
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cześć dziewczyny

Czy któraś z Was rozjaśniała o kilka tonów włosy, w którymś z salonów i mogłaby mi polecić dobrego fryzjera? Oczywiście z rozsądnymi cenami
Nie chcę sztucznego koloru z pomarańczowymi refleksami
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 18:23   #264
Lithium90
Przyczajenie
 
Avatar Lithium90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Kiedyś, jakieś 4 lata temu, kilka razy byłam u Adama z BCS Studio - zakładu, który mieści się w Olsztynie na Przemysłowej. Pamiętam, że najpierw na włosach koloru ciemny blond zrobiłam dość sporą liczbę blond pasemek-były bardzo naturalne, miały taki pszeniczny kolor i świetnie to wyglądało. Później już zdecydowałam się na całkowite rozjaśnianie i miałam ładne, blond naturalne włosy. Teraz jestem już brunetką i mam zupełnie inną fryzjerkę Ale pamiętam, że z dobierania kolorów i jakości usługi u pana Adama byłam bardzo zadowolona. Tylko nie wiem, czy on jeszcze tam pracuje...
pozdrawiam.
Lithium90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-19, 09:33   #265
reactiooon
Rozeznanie
 
Avatar reactiooon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 659
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dziękuję bardzo za odpowiedź, pozdrawiam
reactiooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:59   #266
koniczynka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

ZWIEDZIŁAM WSZYSTKIE "NAJLEPSZE" SALONY W OLSZTYNIE!KATASTROFA AŻ WRESZCIE MOJE POSZUKIWANIA ZOSTAŁY NAGRODZONE PANI NAZYWA SIĘ MARTA JEZIERSKA,PRACUJE ZA TESCO W GALERII FRYZUR.JEST ŚWIETNA!!!!JEST KREATYWNA,PO RAZ PIERWSZY KTOŚ TAK MNIE OSTRZYGŁ!!!WŁOSY UKŁADAJĄ SIĘ PIĘKNIE!PRACUJE NA KOSMETYKACH FIRMY GOLDWELLA I TIGI.STRASZNIE WYPADAŁY MI WŁOSY CO OD RAZU ZAUWAŻYŁA I DORADZIŁA WITAMINY Z APTEKI DZIĘKI KTÓRYM WYPADANIE USTĄPIŁO.Z TEGO CO SIĘ DOWIEDZIAŁAM TO PRACOWAŁA W WARSZAWIE W SALONIE LESZKA CZAJKI,TEGO Z "IDOLA".POLECAM SZCZERZEP.S .REWELACYJNIE UPINA WŁOSY,NA WESELU MOJA FRYZURA ZROBIŁA FURORĘ I NIESTETY BYŁA LEPSZA OD FRYZURY PANNY MŁODEJ

Edytowane przez koniczynka7
Czas edycji: 2011-12-26 o 18:03
koniczynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 19:24   #267
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dajcie sobie spokój z tymi reklamami bo aż się niedobrze robi.

Dziewczyny gdzie mam iść na ścieniowanie moich długich włosów żebym nie zapłaciła kosmicznej sumy? Nigdy nie byłam w Olsztynie u fryzjera, więc proszę polećcie mi kogoś najlepiej w okolicach Mleczne/Podgrodzie

pozdrawiam Olsztynianki
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 19:19   #268
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
Dajcie sobie spokój z tymi reklamami bo aż się niedobrze robi.

Dziewczyny gdzie mam iść na ścieniowanie moich długich włosów żebym nie zapłaciła kosmicznej sumy? Nigdy nie byłam w Olsztynie u fryzjera, więc proszę polećcie mi kogoś najlepiej w okolicach Mleczne/Podgrodzie

pozdrawiam Olsztynianki
Średnio odważna, ale moja ulubiona i gdy chcę odświeżyć fryzurę chodzę do Pani Małgosi z Agory.
Myślę, że będziesz zadowolona z efektu cieniowania.
path87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 20:28   #269
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 467
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Dzięki za odpowiedź, mogłabyś jeszcze dodać na jakiej ulicy on się znajduje? bo wujek google zawiódł
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 17:57   #270
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Dot.: Dobry fryzjer - Olsztyn

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, mogłabyś jeszcze dodać na jakiej ulicy on się znajduje? bo wujek google zawiódł
ulica żołnierska
stoją naprzeciwko siebie dwie szkoły, które dzieli ulica.
masz szkołę gastronomik, most i agorę
path87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 10:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.