Muślinowe pogaduchy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 10:40   #241
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

No to jedziemy we trzy Koleżanka Kfaski trochę się wykosztuje

Kochana widze ze masz w planach przyrządzić same pyszności! Z moich planów wyszlo prawie nic a wszysto przez to paskudne choróbsko Nie bylam w stanie nic zrobić. trochę posprzatałam, upiekłam jedne ciasteczka i tyle Ale po NR będe musieć się wykazac bo odprawiam urodziny. Przepis na karkówke poprosze

A teraz szyję zalegla sukienkę zeby coś ubrac na Wigilię
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:10   #242
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Muślinowe pogaduchy

heh no z moich planów kulinarnych też nic nie wyszło...
Fajnie tak sobie samemu uszyć kieckę Ja jedynie zrobiłam sobie kolczyki na pocieszenie W ogóle kolega mojej kuzynki życie mi ratuje, bo zamówił dwa komplety biżuterii
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 12:13   #243
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

ale jestescie niezłe ! az mam kompleks ze nie ogarieta manualnie jestem. Susanna wrzuć te kiecki (twoją i maturzystki i ta burdową). aty dorothea te swoje jubilerskie dzieła!

no cóż, biedna ta moja A. moze ją wezmiemy? tylko nie wiem czy jej kasy starczy, ona nie ma zamówienia na dodatkową biżuterię
A karkówkę zrobie chyba taką, tylko dam kminku jeszcze

http://www.gotujmy.pl/pieczona-karko...isy,58388.html

Konkurencję będę miała mocną bo tata taką potężną szynę przygotowuje, jak co roku no i wigilia przy lepieniu uszek nie czeka
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 23:46   #244
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Muślinowe pogaduchy

a co tu taka cisza nastala ja to mam wymowke ale Wy


uwaga chwale sie oto efekt moich (makijaz) i Tzta (zdjecia i obrobka) poczynan oraz naszych wspanialych modeli

voila SESJA CIĄŻOWA

http://blog.fabrykafajnychfot.pl/?p=2022
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 13:30   #245
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Kawo fajna sesja, taka z "jajem" no i przyszła mama to urodziwa kobieta

Co tam u Was dziewczyny słychać? Ja odprawiłam zaległe urodziny (swoje) i sama dałam radę Nawet schab i karczek na zimno zrobiłam i wyszły pyszne! A tak to nic nowego. Pracuję i szyję i tak w koło Maciej
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 09:59   #246
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Sesja super-gratulacje. Poza tym fajnie widzieć, ze ktoś sie tak cieszy z dzidziusia Susanna kiedy miałas urodziny? Najlepszego! TEż robiłąm w weekend schab
A w ten weekend mam egzamin na prawo jazdy! trzymajcie kciuki! poza tym nie mge dojsc do siebie po tym swiąteczno sylwestrowym lenistwie- było super! A wy jak tam? odpoczęłyście? I Susanna, w dalszym ciągu domagam się szczegółów na temat kiecek.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 10:39   #247
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

masz zapewnione, zdasz napewno
Mi jest strasznie trudno wrócić do pracowniczej rzeczywistości tym bardziej że już przed świetami miałam urlop Urodziny miałam 28 grudnia ale odprawiałam w zeszły weekend jestem z siebie dumna że leworęczna Sus dała radę wszystko sama przygotować, ugotować i nawet pyszny sernik upiekła, którym mój brat się zajadał Mogę Wam podać przepis

Co do nowości to kupiłam overlocka i jestem przeszczęśliwa Cudowna maszyna obecnie szyję sukienkę na Studniówkę, dziś musze ją skończyć i jutro oddać Monice bo w sobotę impreza. W ogóle to o wszystkim możecie przeczytać na blogu -> Klik

Jak tak dziewczyny Wasi małżonkowie? Sprawują się jako? Są grzeczni?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 12:48   #248
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Hej!
Sesja całkiem fajna, choć nie wiem, czy sama bym się na taką zdecydowała
Susanna, gratuluje udanych urodzin, overlocka i sukcesów kulinarnych, czekam na efekty w kwestii sukni studniówkowej. Przy okazji spóźnione, ale szczere życzenia: sto lat!
Kfasko, trzymam kciuki za prawo jazdy, jak kiedyś pisałam to jest mój plan na najbliższe dwa lata, żeby w końcu je zrobić
Poza tym Święta i Sylwester w tym roku były naprawdę cudne, pomimo wcześniejszych problemów finansowych. 23 grudnia oddałam ten nieszczęsny projekt z którym męczyłam się od wakacji o dostałam za niego wypłatę. zatem do domu jechaliśmy już na spokojnie Byliśmy na 3 Wigiliach U cioci męża, u jego dziadka i w moim domu rodzinnym. Wszędzie bardzo serdeczna, rodzinna atmosfera, tylko żołądek TŻ ciężko to zniósł, ja dałam radę nawet Potem kilka dni u teściów, kilka u mnie i Sylwester w domu weselnym z moim rodzeństwem i znajomymi. O dziwo, też było świetnie Ciężko było wrócić do studenckiej rzeczywistości, choć przyznam się, ze w Krk dopiero odpoczęliśmy po tych całych Świętach :P Wreszcie trochę spokoju było. Żeby nie było nudno, to mnie dopadło jakieś przeziębienie i od wczoraj dogorywam w łóżku :/ A sesja nadchodzi wielkimi krokami :/

Co do pytania o małżonka, to kiedyś kolega się też o to zapytał i po chwili zastanowienia stwierdziłam, że od ślubu, to jest najlepszy okres w naszym związku Zupełnie inaczej się do siebie zwracamy, inaczej traktujemy. Jeśli są jakieś nieporozumienia, to zawsze udaje się nam je rozwiązać na bieżąco, nie ma żadnych wojen, czy cichych popołudni, które kiedyś się zdarzały Myślę, że spory w tym udział ma fakt, ze mieszkamy sami, po swojemu i nikt się nie wtrąca (ani rodzice, a ni żadni współlokatorzy). Do tego poznaliśmy lepiej swoich znajomych i to też jest fajne
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.

Edytowane przez Dorotheaa
Czas edycji: 2011-01-13 o 17:08
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 09:18   #249
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
masz zapewnione, zdasz napewno
Mi jest strasznie trudno wrócić do pracowniczej rzeczywistości tym bardziej że już przed świętami miałam urlop Urodziny miałam 28 grudnia ale odprawiałam w zeszły weekend jestem z siebie dumna że leworęczna Sus dała radę wszystko sama przygotować, ugotować i nawet pyszny sernik upiekła, którym mój brat się zajadał Mogę Wam podać przepis

Co do nowości to kupiłam overlocka i jestem przeszczęśliwa Cudowna maszyna obecnie szyję sukienkę na Studniówkę, dziś musze ją skończyć i jutro oddać Monice bo w sobotę impreza. W ogóle to o wszystkim możecie przeczytać na blogu -> Klik

Jak tak dziewczyny Wasi małżonkowie? Sprawują się jako? Są grzeczni?
Susanna za ksciuki nie dziękuje za to gratuluje overlocka. No i burdowej publikacji jeszcze raz! obczaiłam na blogu - super! Fajna fotka w ogóle i fajna kiecka. I super jest też ta kiecka turkusowa! Sama bym taką chciała. Strasznie też jestem ciekawa jak Ci a studniówkowa wyjdzie. No i dumne jesteśmy z Twoich kulinarnych sukcesów

A co do małżonka-hmmm... chodzę za nim i go całuję non stop.. chyba jest dobrze znaczy się

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Hej!
Sesja całkiem fajna, choć nie wiem, czy sama bym się na taką zdecydowała
Susanna, gratuluje udanych urodzin, overlocka i sukcesów kulinarnych, czekam na efekty w kwestii sukni studniówkowej. Przy okazji spóźnione, ale szczere życzenia: sto lat!
Kfasko, trzymam kciuki za prawo jazdy, jak kiedyś pisałam to jest mój plan na najbliższe dwa lata, żeby w końcu je zrobić
Poza tym Święta i Sylwester w tym roku były naprawdę cudne, pomimo wcześniejszych problemów finansowych. 23 grudnia oddałam ten nieszczęsny projekt z którym męczyłam się od wakacji o dostałam za niego wypłatę. zatem do domu jechaliśmy już na spokojnie Byliśmy na 3 Wigiliach U cioci męża, u jego dziadka i w moim domu rodzinnym. Wszędzie bardzo serdeczna, rodzinna atmosfera, tylko żołądek TŻ ciężko to zniósł, ja dałam radę nawet Potem kilka dni u teściów, kilka u mnie i Sylwester w domu weselnym z moim rodzeństwem i znajomymi. O dziwo, też było świetnie Ciężko było wrócić do studenckiej rzeczywistości, choć przyznam się, ze w Krk dopiero odpoczęliśmy po tych całych Świętach :P Wreszcie trochę spokoju było. Żeby nie było nudno, to mnie dopadło jakieś przeziębienie i od wczoraj dogorywam w łóżku :/ A sesja nadchodzi wielkimi krokami :/

Co do pytania o małżonka, to kiedyś kolega się też o to zapytał i po chwili zastanowienia stwierdziłam, że od ślubu, to jest najlepszy okres w naszym związku Zupełnie inaczej się do siebie zwracamy, inaczej traktujemy. Jeśli są jakieś nieporozumienia, to zawsze udaje się nam je rozwiązać na bieżąco, nie ma żadnych wojen, czy cichych popołudni, które kiedyś się zdarzały Myślę, że spory w tym udział ma fakt, ze mieszkamy sami, po swojemu i nikt się nie wtrąca (ani rodzice, a ni żadni współlokatorzy). Do tego poznaliśmy lepiej swoich znajomych i to też jest fajne
Dorothea, niezłe swięta! Fajnie ze sie udały i ze z kaską nie było aż tak źle. Rozumiem dlaczego mówisz, ze odpoczęłaś jak wróciłaś My tez sie najeździliśmy, byliśmy u brata TZ w drodze na święta, u moich rodziców (było moje rodzenstwo z rodzinami) a potem u rodziców mężula i tam też był jego brat z rodziną. Mnóstwo jedzenia, mnóstwo prezentów i niesamowite dzieciaki. Jest wielki rodzinny skandal, bo Julka, bratanica Rafała( lat8 ) i Antek, mój siostrzeniec (9 lat) się w sobie zakochali na naszym weselu i jest ubaw po pachy)) (pisałam w relacji ze ślubu, że Julka była pod wrażeniem stałych zębów Antka)
29.12 wróciliśmy do Warszawy i na sylwestra pojechaliśmy pod Warszawę do znajomych na bal przebierańców. Byliśmy indianami Wogóle przebrania były super. No i tyle. Też nie mogę wrócić do rzeczywistości jeszcze a tu jedno za drugim , pełno pracy, jakieś rzeczy do szkoły i ciągle jacyś goście.
No cóż, takie życie młodej mężatki.
A i Dorothea, nie odkładaj tego na za dwa lata tylko zbieraj kaskę jak najszybciej i rób- ja tak zwlekałam i zeszło mi 13 lat. I zobacz na groupon.pl,. bo ostatnio były tam oferty an tańsze kursy prawa jazdy, tyle ze w Warszawie, ale może coś będzie.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 08:11   #250
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Dziewczynki super ze miedzy Wam tak pięknie się układa U nas też jest fajnie i nie narzekam na małżeństwo To najlepszy czas w naszym życiu.

Kreacja studniówkowa już uszyta - fotki na blogu.

Dziś mija pół roku (jak to poważnie brzmi) naszego małżeństwa Ehh jak ten czas leci.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 08:52   #251
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Dziewczyny mam do was ogromną prośbę. Jeśli macie konto na facebooku to polubcie Mukolinka http://www.facebook.com/mukolinek
Nie musicie przekazywać 1% (no chyba, że chcecie) wystarczy, ze klikniecie Lubię to. Chcemy w przyszłości zainteresować Kają media a do tego potrzebujemy wielu fanów.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 08:57   #252
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Wow, Susanna- pół roku! ale ten czas pędzi!
Kieca elegancja francja.
A ja melduje posłusznie, ze prawa jazdy na razie mieć nie będę)))
zdałąm teorie, przetrwałam plac manewrowy a na mieście podobno ścięłam zakręt w lewo....no cóż pierwsze koty za płoty
Ninquelote, polubiłam

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2011-01-17 o 09:00
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 10:36   #253
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was ogromną prośbę. Jeśli macie konto na facebooku to polubcie Mukolinka http://www.facebook.com/mukolinek
Nie musicie przekazywać 1% (no chyba, że chcecie) wystarczy, ze klikniecie Lubię to. Chcemy w przyszłości zainteresować Kają media a do tego potrzebujemy wielu fanów.
Już polubiłam Mukolinka

Cytat:
Napisane przez kfaska Pokaż wiadomość
Wow, Susanna- pół roku! ale ten czas pędzi!
Kieca elegancja francja.
A ja melduje posłusznie, ze prawa jazdy na razie mieć nie będę)))
zdałąm teorie, przetrwałam plac manewrowy a na mieście podobno ścięłam zakręt w lewo....no cóż pierwsze koty za płoty
Ninquelote, polubiłam
Czekaj, czekaj ale co - auto Ci zgasło? Wjechałaś na rondo na którym był inny samochód (jak mi....kiedyś). Jak dla mnie to takie czepiania się ten ścięty zakręt. Czasem nie da się inaczej jak jest źle wyprofilowany. Żeby kurcze kasę wydębić. Bratowa miałą takiego porypanego egzaminatora że chodził z linijką i mierzył odległość między słupkiem a autem!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 11:16   #254
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

nie no poprostu najechałąm na ciągłą która byłą za zakrętem. nie czuję sie jakos pokrzywdzona, nie wydaj emi się zeby mi na złe robił
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 07:09   #255
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

halo? jest tam kto? Co u Was kobiety?
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 08:14   #256
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Cytat:
Napisane przez kfaska Pokaż wiadomość
nie no poprostu najechałąm na ciągłą która byłą za zakrętem. nie czuję sie jakos pokrzywdzona, nie wydaj emi się zeby mi na złe robił
A to kapuję, w sumie za to może uwalić za ściecie zakręty choć w sumie każdemu się zdarzyło nie raz i nie dwa

U mnie no cóż... dziwne rzeczy dzieją się z moją temp. i przypuszczam że być może... no wiecie co ale nic nie mówię bo raz ze mam jakieś powikłania pogrypowe a dziś to nawet mam gorączkę
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:36   #257
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

O kurcze Susanna, to ja osobiście trzymam kciuki żeby to nie była grypa! Daj znać jak się wyjaśni!
chociaż w sumie pogoda taka beznadziejna ze nic nie wiadomo- ja siedzę w pracy i zasypiam
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 10:33   #258
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Susanna, to ja też trzymam kciuki za "niegrypę":P
W ogóle, jak już jesteśmy w temacie, powiem Wam coś w tajemnicy
Przy okazji Nowego Roku okazało się, że mój mąż stwierdził, że on jest już stary i koniecznie chce mieć dziecko :P Już! Musiałam trochę przetrawić tę informację, bo wiecie, studia, brak pracy itd. ale ostatecznie ustaliliśmy, ze coby się nie działo, to na wakacjach zaczynamy starania o powiększenie rodziny Mamy trochę oszczędności, więc w razie kryzysu poradzimy sobie. Bo niestety jakbyśmy mieli czekać na to, żeby mieć stabilną sytuację finansową i mieszkaniową, to jeszcze z 10 lat by upłynęło. Ogólnie, jak już sobie to poukładałam w głowie, to jestem dobrej myśli i nie mogę się doczekać wakacji
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 10:51   #259
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Muślinowe pogaduchy

A my zaczynamy jesienią, żeby urodziło się latem 2012

Sesję mam i nie powinnam tu być.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 11:47   #260
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Dziewczyny póki co czuję się lepiej. No zobaczymy co będzie. Tylko żeby się nie okazało ze znów jestem prekursorką
Dorothea tez uważam, że gdybyśmy mieli czekać aż do ustabilizowania się syt. finansowej to łooo matko - nie wcześniej niż przed 50-tką (może)

W każdym razie boję się jednego gdyby okazało się że jest TO:
- biorę silne leki antyalergiczne - oczywiście od razu odstawiłam no ale boję się żeby nie wpływały niekorzystnie
- nie łykałam kwasu foliowego - jeśli macie okazję to zacznijcie go "pałaszować" przed planowanym zajściem.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 12:04   #261
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Muślinowe pogaduchy

No właśnie muszę skoczyć do apteki po ten kwas foliowy. Na razie zwalczyłam przeziębienie i biorę magnez, bo miałam taki niedobór, że aż skurcze mięśni mnie łapały :/ W sumie ten magnez, to jednak ważny minerał, bo trochę lepiej śpię (mam spore problemy z zasypianiem od jakiegoś czasu :/) i łatwiej mi się skoncentrować. Magnez też jest zalecany przed i w czasie ciąży ponoć.
Poza tym, to z tymi metodami nauralnymi jednak jest pewne ryzko zawsze i np. ja ciągle się zastanawiam, czy mogę się napić piwka wieczorem z mężem, czy nie powinnam jednak już :P Bo nie wiem, czy na pewno dobrze wyliczam te dni płodne :p (póki co, dobrze).
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 15:11   #262
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

o jejku, juz nie przesadzajcie z tym piwkiem
ale ok, laski- ja też dzisiaj kupuję kwas foliowy. Chrzanić stabilizację finansową
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:27   #263
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Mi się wydaje ze piwko nie zaszkodzi i nie zmienia temp. Sami z mężem lubimy sobie wypić jakiegoś likierku od teścia (a "teściowy" likierek zawiera duuużo %), winka, za piwem oboje nie przepadamy.

Kurcze przyznam, że ten cykl to jakiś obłęd. Tak idiotyczne tempki wyszły ze głowa boli, strasznie niskie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:00   #264
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Susanna yo teścik trzeba zrobic za parę dni, a w miedyzczasie chociaż popołudniami sie wygrzać. Po drodze z pracy TŻ mi Folik kupił
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:06   #265
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Ja nie mam problemów z alkoholem bo go wcale nie piję Leczę się. Niby owulacja jest ale prolaktyna za wysoka i biorę Bromergon. I będę go brała aż do samej ciąży. Więc nie ma alkoholu przed ciążą w trakcie i tak długo jak będę karmić. A potem to nie wiadomo bo może jeszcze będę musiała. Mój mąż też nie piję więc nawet problemu nie ma.
Ja zanim zajdę w ciąże muszę odwiedzić dentystę, okulistę, zrobić prawo jazdy i wyleczyć nadżerkę. Plan jest. Tylko nie wiem co z pracą.

Susanna jak masz jakiś problem z interpretacją cyklu to wrzuć na nprowy wątek.

I dzięki dziewczyny za Mukolinka. Jeśli możecie to podeślijcie znajomym.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 06:15   #266
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Wysoka temp. nadal się utrzymuje ale pearly wskazało zielone światełko. Nie wiem jak to interpretować.
Kurcze mi też wyszła nadżerka ale lekarz powiedział, żeby to tak zostawić. Tz. żadnego wypalania ani żadnych tabletek mi nie przepisał.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 08:46   #267
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Muślinowe pogaduchy

hmm no nie wiem. Ciekawe Susanna co z tego bedzie:P
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 09:09   #268
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wysoka temp. nadal się utrzymuje ale pearly wskazało zielone światełko. Nie wiem jak to interpretować.
Kurcze mi też wyszła nadżerka ale lekarz powiedział, żeby to tak zostawić. Tz. żadnego wypalania ani żadnych tabletek mi nie przepisał.
Nie wiem jak to działa. Jak długo masz te wyższe temperatury?
Może to na zasadzie ciąża-czas niepłodny-zielone
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 09:17   #269
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to działa. Jak długo masz te wyższe temperatury?
Może to na zasadzie ciąża-czas niepłodny-zielone
3 dzień. Właśnie tez o tym tak myślę.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 10:03   #270
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Muślinowe pogaduchy

Ale od skoku ile? Powyżej 18 dni?
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.