Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z krêconymi w³osami. Rozmawiamy o stylizacji i pielêgnacji loków. Wejd¼, podziel siê do¶wiadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-07, 21:52   #2701
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Zale¿y jakie grupy olei pasuj± - ja wiem, ¿e nie kupi³abym kokosa i innych nasyconych, ani mase³ np. shea bo siê u mnie nie sprawdzaj±. Nie kupi³abym te¿ olei z omega 3 i omega 6 jak lniany bo mi nie pasowa³, ale z omega 3 i 9 jak musztardowy ju¿ mo¿e tak bo jest u mnie w porz±dku. Obstawiam te¿, ¿e oleje z kwasami t³uszczowymi omega 6 czy 9 + nasyconymi w du¿ej ilo¶ci jak oliwa nie pasowa³yby mi bo nie pasowa³ winogronowy(6) ani oliwa (9). Za to kupi³abym oleje z nisk± ilo¶ci± nasyconych z przewag± najlepiej omega 9 lub omega 6 czyli migda³owy, sezam, z orzechów laskowych, s³onecznik.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-01-07 o 21:55
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 22:12   #2702
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Zale¿y jakie grupy olei pasuj± - ja wiem, ¿e nie kupi³abym kokosa i innych nasyconych, ani mase³ np. shea bo siê u mnie nie sprawdzaj±. Nie kupi³abym te¿ olei z omega 3 i omega 6 jak lniany bo mi nie pasowa³, ale z omega 3 i 9 jak musztardowy ju¿ mo¿e tak bo jest u mnie w porz±dku. Obstawiam te¿, ¿e oleje z kwasami t³uszczowymi omega 6 czy 9 + nasyconymi w du¿ej ilo¶ci jak oliwa nie pasowa³yby mi bo nie pasowa³ winogronowy(6) ani oliwa (9). Za to kupi³abym oleje z nisk± ilo¶ci± nasyconych z przewag± najlepiej omega 9 lub omega 6 czyli migda³owy, sezam, z orzechów laskowych, s³onecznik.
- Có¿, nie same w³osy cz³owiek posiada - tak, tak, pamiêtam, ¿e to w±tek w³osowy - wiêc ja swoje zbory stosujê te¿ na paznokcie i skórê. Np. tamanu ¶wietnie radzi sobie z niespodziankami, podra¿nieniami, ogólnie traktujê go jak olej do zadañ specjalnych, kokos na stopy, rêce, ³okcie, itp.

Edytowane przez Doe
Czas edycji: 2015-01-07 o 22:14
Doe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 22:21   #2703
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomo¶ci: 9 866
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
krolewnasmieszka - ta maska ma keratyne po zapachu dopiero wiêc w baaardzo ma³ym stê¿eniu... mo¿e praktycznie nie dzia³aæ ten sk³adnik
To by³a od¿ywka, która mia³a ze wszystkich proteiny najwy¿ej w sk³adzie. Wydaje mi siê, ¿e moje w³osy lubi± proteiny, bo po Isanie do loków by³y ¶wietne, a jako¶ mlekiem je potraktowaæ siê bojê...

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
http://ecospa.pl/kategoria/oleje-roslinne-zimnotloczone - umar³am na widok tego ile do spróbowania jeszcze przede mn±
Jakie tanie te oleje. W takich cenach, to te¿ bym mog³a popróbowaæ.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czym siê to odró¿nia, ale jak wdzia³am czarn± koszule to mia³am ca³± w bia³ych p³atkach po pó³ godzinie :/
To ja w³a¶nie na koszulce nic nie mam, tylko ma³e p³atki przy przedzia³ku i gdy podrapiê skórê,robi siê ich wiêcej.
krolewna_smieszka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 22:27   #2704
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ
- Có¿, nie same w³osy cz³owiek posiada - tak, tak, pamiêtam, ¿e to w±tek w³osowy - wiêc ja swoje zbory stosujê te¿ na paznokcie i skórê. Np. tamanu ¶wietnie radzi sobie z niespodziankami, podra¿nieniami, ogólnie traktujê go jak olej do zadañ specjalnych, kokos na stopy, rêce, ³okcie, itp.
No, ale ja tu w³a¶nie poda³am typowo w³osowo i czego bym do w³osów nie bra³a Lniany bêdê kupowaæ bo warto go je¶æ (za rybami to ja mocno ¶rednio), a przyk³adowo palmowego u¿ywam do twarzy. Na paznokcie te same oleje co na w³osy, na cia³o te¿ chocia¿ na cia³o jak ju¿ nak³adam to taki co na w³osy nie podpasowa³ (ma³o wymagaj±ca skóra). I nie lubiê mieæ du¿o wiêc tylko minimum kupujê. Poka¼ne masz zbiory

krolewnasmieszka - taka maska mo¿e lekko doproteinowaæ, ale ma sporo ró¿nych rzeczy przed zapachem wiêc nie wiem jak to by dzia³a³o - u mnie pewnie by dzia³a³o ¼le bo najmniejsze stê¿enie powoduje u mnie masakrê xD
akurat od wielko¶ci proteiny zale¿y - u mnie bezpieczniejsze s± proteiny wielkocz±steczkowe powlekaj±ce np. jajko i mleko czy ¿elatyna i kiedy¶ piêknie siê sprawdza³y wyg³adzaj±c w³osy i nawil¿aj±c bajecznie, ale hydrolizowane o ma³ych cz±steczkach nigdy mi nie odpowiada³y - albo krzywda albo ¿aden efekt i tyle.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-01-07 o 22:32
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 22:51   #2705
sandra1515
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 889
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
To raczej nie powód do obra¿ania siê.
Nie wiem, nie odró¿niam. Chyba bardzo mocno falowane, jak by³y takie ciut za ramiona, a pó¼niej mi siê coraz bardziej rozlu¼nia³ skrêt, a¿ teraz ledwo da siê z nich co¶ wykrzesaæ.
Dajê zdjecia chronologicznie, ¶wietnie widaæ, jak mi s³ab³ skrêt z d³ugo¶ci± i czasem pielêgnacji. Byæ mo¿e to te¿ jakie¶ sprawy hormonalne, nie mam pojêcia.
1,2 - maj 2013
3 - pa¼dziernik 2013
4 - maj 2014
5 - czerwiec 2014
6,7 - pa¼dziernik 2014
8 - listopad 2014
Jak Ty to zrobi³a¶, ¿e w³osy od maja do pa¼dziernika tak Ci uros³y ?
sandra1515 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 23:37   #2706
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez sandra1515 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak Ty to zrobi³a¶, ¿e w³osy od maja do pa¼dziernika tak Ci uros³y ?
Wcale nie uros³y tak bardzo, tylko s± tak skrêcone.
1 - z maja na w miarê prosto (a¿ siê nie mogê nadziwiæ, ¿e wtedy po zwyk³ym suszeniu nie by³a tafla jak teraz... )
2 - z maja skrêcone (zdaje siê, ¿e te¿ odrobinê jestem tu pochylona do przodu)
3 - z pa¼dziernika skrêcone, ale mniej
Wiêc ró¿nica jest niewielka tak naprawdê. Mo¿e i je nawet w miêdzyczasie podcina³am, nie pamiêtam ju¿.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0121.jpg (87,8 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0113.jpg (95,9 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0162.jpg (91,8 KB, 29 za³adowañ)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-01-07 o 23:40
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 23:47   #2707
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Mia³am w planie olejowaæ, ale chora jestem i nie chce siê bawiæ w d³ugie moczenie g³owy to zaryzykowa³am - przed myju da³am mleko za 20 minut, umy³am szamponem, nastêpnie na parê minut da³am od¿ywkê gliss kur oil (ale tylko na przednie kosmyki i nie od skalpu) w³osy umy³am ponownie szamponem ¿eby zmyæ keratynê z od¿ywki. I jestem mega zaskoczona - parê miesiêcy temu jak siê przeproteinowa³am biovaxem pomog³a mi maska z ¿ó³tka (nawil¿a mi w³osy) i tym razem mleko te¿ nawil¿y³o. W po³±czeniu z gliss kur oil szamponem i od¿ywk± efekt jest bardzo przyjemny, a mia³am mocny wysusz jeszcze po lnianym.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 13:08   #2708
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 22 900
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Wcale nie uros³y tak bardzo, tylko s± tak skrêcone.
1 - z maja na w miarê prosto (a¿ siê nie mogê nadziwiæ, ¿e wtedy po zwyk³ym suszeniu nie by³a tafla jak teraz... )
2 - z maja skrêcone (zdaje siê, ¿e te¿ odrobinê jestem tu pochylona do przodu)
3 - z pa¼dziernika skrêcone, ale mniej
Wiêc ró¿nica jest niewielka tak naprawdê. Mo¿e i je nawet w miêdzyczasie podcina³am, nie pamiêtam ju¿.
jesooooooo jakie cuda
jak ja bym chcia³a mieæ tak g³adko przy g³owie i potem skrêt dopiero
wiecznie mi siê gniazdo robi na czubku, staram sie nie nak³adac stylizatorów za wysoko, a i tak kiszka
kurde naucz mnie tak !
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczaj±c± g³upot±..

Miskaa78 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 13:44   #2709
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
jesooooooo jakie cuda
jak ja bym chcia³a mieæ tak g³adko przy g³owie i potem skrêt dopiero
wiecznie mi siê gniazdo robi na czubku, staram sie nie nak³adac stylizatorów za wysoko, a i tak kiszka
kurde naucz mnie tak !
Na tym zdjêciu, gdzie mam g³adko przy g³owie, nak³ada³am stylizator ju¿ po lekkim odci¶niêciu wody i na prosto, harmonijkowa³am te¿ na prosto, wygniata³am resztê wody i nadmiar ¿elu w rêcznik i suszy³am z dyfuzorem. Najpierw z g³ow± na boki, ty³ na prosto (nooo, nie a¿ tak na prosto - z dziwnymi wygibasami, ¿eby siêgn±æ suszark± do ty³u ) i dopiero na koniec z g³ow± w dó³, ¿eby lekko odbiæ w³osy od nasady.
Mnie siê gniazdo czasem po plunkingu robi³o. Albo w³osy uk³ada³y siê nienaturalnie "do przodu".

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2015-01-08 o 13:46
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 16:11   #2710
Cukiiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Cukiiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
£upie¿ ju¿ prawie znikn±³ po olejowaniu skalpu i peelingu! Ale z szamponów to usun±³ mi kiedy¶ szampon z lidla brzoskwiniowy w takim wielkim opakowaniu, mo¿na go kupiæ za 4 z³ote chyba.
Chodzi o ten ? Ma boski zapach, jest strasznie wydajny, ale u mnie spowodowa³ straszny ³upie¿ .. niestety . Szczerze mówi±c to mi ³upie¿ siê bardzo mocno zmniejszy³ odk±d przerzuci³am siê z H&S na Facelle Teraz mo¿e co¶ tam trochê mam, ale nie wiele

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
http://ecospa.pl/kategoria/oleje-roslinne-zimnotloczone - umar³am na widok tego ile do spróbowania jeszcze przede mn±
O maaaatkoo!!! Jakie tanie te oleje! I jaki du¿y wybór w jednym miejscu Jak tylko odbije z kas± po studniówce to odrazu sk³adam zamówienie

Cytat:
Napisane przez PannaLokowana Poka¿ wiadomo¶æ
Jak obieca³am podrzucam swoje. Przód nadaje siê jedynie do obciêcia, bo nie trzyma skrêtu i w³azi w oczy.

W³osy hennowane khadi orzechowym br±zem jakie¶ 5 dni temu. 24 godzony odczekane, umyte, wyschniête, potem znowu umyte, namaskowane. Efekt na zdjêciu to olej na 16h, zmycie szamponem Isana med z mocznikiem, kallos latte na drugie pseudomycie. Czesane grzebieniem (ju¿ wiem, ¿e TT to nie by³ najlepszy pomys³ ¶wiata), stylizowane/ zabezpieczane kropla olejku migda³owego wymieszanym z kropl± oleju sezamowego. Olej ³adnie uspokoi³ kolor po hennie - przesta³y byæ niemal czarne, a zaczê³y byæ takie jak na zdjêciu, wyp³uka³am resztê siana z g³owy (3 mycia to zajê³o...).

Twarz niewyj¶ciowa, niemalowana, brwi i rzêsy domagaj± siê henny.

Muszê powiedzieæ, ¿e po (ponad) dwóch latach w³osomaniactwa widaæ efekty, chyba wszystko co mam na g³owie jest ju¿ zadbane. zaczyna³am tak:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=149253
Ale piêkne sprê¿ynki Marzê o takim regularnym skrêcie

Cytat:
Napisane przez Doe Poka¿ wiadomo¶æ
- oooOOoo... mo¿e kiedy¶ siê uda zorganizowaæ jaki¶ zakrêcony wypad na piwo .
Wprawdzie nie jestem z Bia³egostoku, ale mam tylko 40 minut poci±giem i gdzie przenocowaæ, wiêc równie¿ by³abym chêtna.


Odkry³am dzisiaj w pobliskiej drogerii szafkê z kosmetykami rosyjskimi. Jest ich nie zbyt du¿o, ale napewno co¶ wypróbujê je¶li do lutego mi nie wykupi±. By³y dwie maski jajeczna i jaka¶ jeszcze, ze 4-5 rodzajów balsamów do w³osów, i duuu¿o szamponów.
__________________
Prowad¼ mnie za rêkê, bo sama nie wiem dok±d mam i¶æ, gdzie pod±¿aæ mam, by na zawsze z tob± byæ ... ;*



Cukiiereczek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 17:14   #2711
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Cukiiereczek Poka¿ wiadomo¶æ

Wprawdzie nie jestem z Bia³egostoku, ale mam tylko 40 minut poci±giem i gdzie przenocowaæ, wiêc równie¿ by³abym chêtna.
Odkry³am dzisiaj w pobliskiej drogerii szafkê z kosmetykami rosyjskimi. Jest ich nie zbyt du¿o, ale napewno co¶ wypróbujê je¶li do lutego mi nie wykupi±. By³y dwie maski jajeczna i jaka¶ jeszcze, ze 4-5 rodzajów balsamów do w³osów, i duuu¿o szamponów.
Oooo widze ¿e grono do spotkania siê powiêksza
W Bia³ym kosmetyki rosyjskie znajdziesz w galeriach na pewno na zielonych wzgórzach , antoniuku , w ogóle to w £om¿y s± skarby syberii
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 18:26   #2712
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 22 900
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Na tym zdjêciu, gdzie mam g³adko przy g³owie, nak³ada³am stylizator ju¿ po lekkim odci¶niêciu wody i na prosto, harmonijkowa³am te¿ na prosto, wygniata³am resztê wody i nadmiar ¿elu w rêcznik i suszy³am z dyfuzorem. Najpierw z g³ow± na boki, ty³ na prosto (nooo, nie a¿ tak na prosto - z dziwnymi wygibasami, ¿eby siêgn±æ suszark± do ty³u ) i dopiero na koniec z g³ow± w dó³, ¿eby lekko odbiæ w³osy od nasady.
Mnie siê gniazdo czasem po plunkingu robi³o. Albo w³osy uk³ada³y siê nienaturalnie "do przodu".
u mnie gniazdo jest niezale¿ne chyba od niczego myjê g³ow± w dó³, nak³adam tak samo stylizatory, ale suszê na prosto
muszê wsadzaæ paluchy potem i lekko roztrzepywaæ, bo inaczej mam tak jak na pierwszym foto
na drugim mój codzienny fryz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg koo.jpg (156,0 KB, 92 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 19,09,2014.jpg (39,1 KB, 70 za³adowañ)
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczaj±c± g³upot±..

Miskaa78 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 18:30   #2713
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie gniazdo jest niezale¿ne chyba od niczego myjê g³ow± w dó³, nak³adam tak samo stylizatory, ale suszê na prosto
muszê wsadzaæ paluchy potem i lekko roztrzepywaæ, bo inaczej mam tak jak na pierwszym foto
na drugim mój codzienny fryz
Piêkne
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 18:31   #2714
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 22 900
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne
jak mi³o Ciê widzieæ, dziêkujê
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczaj±c± g³upot±..

Miskaa78 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 18:46   #2715
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie gniazdo jest niezale¿ne chyba od niczego myjê g³ow± w dó³, nak³adam tak samo stylizatory, ale suszê na prosto
muszê wsadzaæ paluchy potem i lekko roztrzepywaæ, bo inaczej mam tak jak na pierwszym foto
na drugim mój codzienny fryz
Przecie¿ to istny sza³! Jak ja kocham taki gruby skrêt, przepiêkne w³osy

Mój mê¿czyzna dzi¶ stwierdzi³, ¿e wyra¼nie widac jak mi naczynka znikaj±. Taaakie zmiany siê dziej±, widze ¿e moja burza w ciele siê uspokoi³a i tak siê cieszê ¿e a¿ muszê napisaæ Oby na w³osach te¿ siê odbi³o wreszcie bardziej widocznie. Walki od pa¼dziernika op³aci³y siê
Cukiereczek - a no ten, mnie akurat bardzo dobrze s³u¿y³, mo¿e go kupiê jeszcze kiedy¶ to prawda, ¶licznie pachnie brzoskwiniami.. chocia¿ najbardziej kocham zapach szamponu gliss kur oil <3
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 18:50   #2716
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie gniazdo jest niezale¿ne chyba od niczego myjê g³ow± w dó³, nak³adam tak samo stylizatory, ale suszê na prosto
muszê wsadzaæ paluchy potem i lekko roztrzepywaæ, bo inaczej mam tak jak na pierwszym foto
na drugim mój codzienny fryz
O matko jakie masz cuuuudne w³osy
w³a¶nie o tak zdefiniowanych w³osach marzê , a nie puch i anarchia
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:29   #2717
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomo¶ci: 9 866
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Mo¿e zaryzykujê z tym mlekiem. Ale to muszê kupiæ mleko, bo nie u¿ywamy w ogóle. xD Zreszt± nie wiem, czy tutejsze mleko ma cokolwiek wspólnego z prawdziwym mlekiem.
krolewna_smieszka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:49   #2718
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie gniazdo jest niezale¿ne chyba od niczego myjê g³ow± w dó³, nak³adam tak samo stylizatory, ale suszê na prosto
muszê wsadzaæ paluchy potem i lekko roztrzepywaæ, bo inaczej mam tak jak na pierwszym foto
na drugim mój codzienny fryz
Zawsze mo¿esz spróbowaæ na³o¿yæ stylizatory na prosto. A nó¿ widelec...
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:56   #2719
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e zaryzykujê z tym mlekiem. Ale to muszê kupiæ mleko, bo nie u¿ywamy w ogóle. xD Zreszt± nie wiem, czy tutejsze mleko ma cokolwiek wspólnego z prawdziwym mlekiem.
Nie martw siê o to, angielskie mleko napakowane syfem sprawdza siê tak¿e mo¿e byæ zwyk³e z marketu.
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 20:16   #2720
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Nie martw siê o to, angielskie mleko napakowane syfem sprawdza siê tak¿e mo¿e byæ zwyk³e z marketu.
co do mleka to fakt. Miesi±c otwarte i nic. Zreszt± - jab³ka kupione w sierpniu w grudniu nadal wygl±da³y tak samo.
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:46   #2721
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie gniazdo jest niezale¿ne chyba od niczego myjê g³ow± w dó³, nak³adam tak samo stylizatory, ale suszê na prosto
muszê wsadzaæ paluchy potem i lekko roztrzepywaæ, bo inaczej mam tak jak na pierwszym foto
na drugim mój codzienny fryz
Ale¿ piêkny, ksi±¿kowo zdefiniowany skrêt!
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 21:10   #2722
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 22 900
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ to istny sza³! Jak ja kocham taki gruby skrêt, przepiêkne w³osy

Cytat:
Napisane przez handzia600 Poka¿ wiadomo¶æ
O matko jakie masz cuuuudne w³osy
w³a¶nie o tak zdefiniowanych w³osach marzê , a nie puch i anarchia
puch u mnie niweluje siemie lniane
nie ma nic lepszego jak ¿elik

Cytat:
Napisane przez martaakow Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze mo¿esz spróbowaæ na³o¿yæ stylizatory na prosto. A nó¿ widelec...
spróbujê na pewno, dziêki
Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Ale¿ piêkny, ksi±¿kowo zdefiniowany skrêt!
a dzi¶ mam total proste i za to kocham falowane w³osy, w zale¿no¶ci kiedy rozczeszesz s± albo krêcone, albo proste

dziekuje za komplementy, mi³o mi

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
co do mleka to fakt. Miesi±c otwarte i nic. Zreszt± - jab³ka kupione w sierpniu w grudniu nadal wygl±da³y tak samo.
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczaj±c± g³upot±..

Miskaa78 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 21:14   #2723
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
jak mi³o Ciê widzieæ, dziêkujê


Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
co do mleka to fakt. Miesi±c otwarte i nic. Zreszt± - jab³ka kupione w sierpniu w grudniu nadal wygl±da³y tak samo.


Wielbiê jedzenie w Polsce
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 21:18   #2724
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 177
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Witam siê po zmianie miejsca zamieszkania i pracy.
Pielêgnacja minimum ze wzglêdów czapkowych i kaskowych w pracy po 2 dniach zaczyna mi byæ szkoda moich biednych w³osów, ale praca super
Ale by³am w szoku dzi¶ bo kolega z pracy skomentowa³ moje niesforne krêæki wychylaj±ce siê siê spod kasku z francuza ¿e s± niepos³uszne bo ka¿dy w inn± stronê (to mi³e mia³o byæ wywnioskowa³am)
__________________
"W konfrontacji strumienia ze ska³±, strumieñ zawsze wygrywa-nie przez swoj± si³ê, ale przez wytrwa³o¶æ!!"
wicherek1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 21:20   #2725
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 3 203
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
co do mleka to fakt. Miesi±c otwarte i nic. Zreszt± - jab³ka kupione w sierpniu w grudniu nadal wygl±da³y tak samo.
To po kupieniu kiwi czeka³am miesi±c a¿ mi dojrzej±, le¿± od tego czasu 2 miesi±c i w sumie teraz mozna je zje¶æ. Nie wiem co oni w te biedne zwierzêta i ro¶liny pakuj±, ale jako¶æ tej ¿ywno¶ci i jedzenia ogólnie jak gdzie¶ pójdziesz do knajpy jest chyba jedna z gorszych w Europie, w ka¿dym razie Anglicy ze swymi potrawami ¶mia³o zajêliby ostatnie miejsce. Ale maja dobry patent, jest to tak niedobre ¿e smak zabijaj± octem XD A ich kie³basek nie da siê zje¶æ.. po prostu siê nie da. Taki przemielony papier makulaturowy.
Dzi¶ co¶ niezadowolona jestem, nie wiem no niby zwiêkszone nawil¿enie lekko ale takie fruwacze jak po nielubianym oleju czy negatywnym dzia³aniu humektantu.. mo¿e to dlatego ¿e bardzo du¿a suchosæ by³a. Nie wiem czy têdy droga, wiem ¿e mo¿e byæ lepiej

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-01-08 o 21:22
Klaudenc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 21:20   #2726
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 6 177
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
co do mleka to fakt. Miesi±c otwarte i nic. Zreszt± - jab³ka kupione w sierpniu w grudniu nadal wygl±da³y tak samo.
__________________
"W konfrontacji strumienia ze ska³±, strumieñ zawsze wygrywa-nie przez swoj± si³ê, ale przez wytrwa³o¶æ!!"
wicherek1989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 21:55   #2727
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 3 255
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale by³am w szoku dzi¶ bo kolega z pracy skomentowa³ moje niesforne krêæki wychylaj±ce siê siê spod kasku z francuza ¿e s± niepos³uszne bo ka¿dy w inn± stronê (to mi³e mia³o byæ wywnioskowa³am)
Ja ostatnio dosta³am koment ¿e ca³kiem do twarzy mi w moim nie³adzie na g³owie

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

O i zapomnia³am napisaæ moj± wpadkê wczorajsz±
Postanowi³am ¿e zamiast tego niby jedwabiu mariona dam olejek fur mama przed plunkingiem z ¿elem lnianym. I oczywicie przesadzi³am z ilo¶ci± Ale !!! Mimo tego ¿e by³y obt³uszczone to piêknie to trio (glut,fur mama,plunking) wyeksponowa³o skrêt i doci±¿y³o mi w³osy. W³osy skrêci³y siê jak nigdy. Wiêc bêdê próbowaæ z mniejsz± ilo¶ci± olejku. Mam w³a¶nie problem z doci±¿eniem w³osów , lataj± sobie wokó³ g³owy. I ¿el lniany jako¶ wybitnie nie stylizuje mi moich fal , mo¿e za ma³o nak³adam
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-09, 07:26   #2728
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie gniazdo jest niezale¿ne chyba od niczego myjê g³ow± w dó³, nak³adam tak samo stylizatory, ale suszê na prosto
muszê wsadzaæ paluchy potem i lekko roztrzepywaæ, bo inaczej mam tak jak na pierwszym foto
na drugim mój codzienny fryz
jak zawsze - zatka³o mnie

a ja nie pogrzeszy³am inteligencj± ostatnio Przegl±daj±c moje zasoby w ³apki me wpad³ puder Hesh : Kalpi Tone i tak poduma³am, ³ebek sobie nim upaæka³am i po zmyciu z lekka pociemnia³am
nie wygl±da to ¼le, nawet mama pod czas odwiedzin pochwali³a "nowy kolor" jednak ja wola³abym mój odcieñ z przed "farbowania"
Dzi¶ chcê poratowaæ siê szamponem Joanna Ultra Color System (zakupiony stoi od dawna zapomniany na pó³ce), mo¿e co¶ zdzia³am nim oprócz fioletowych ³apek.
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby ka¿dy dzieñ mia³
szansê staæ siê najpiêkniejszym
dniem twojego ¿ycia."
JudytaKas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:44   #2729
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: po³udniowy-wschód
Wiadomo¶ci: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Wielbiê jedzenie w Polsce
ja do tej pory mam problemy, a w anglii w ogóle nasili³ siê problem z wypadaniem w³osów. Teraz po pó³ roku w PL w koñcu siê uspokaja. Tak podejrzewam ¿e to od jedzenia.

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Poka¿ wiadomo¶æ
To po kupieniu kiwi czeka³am miesi±c a¿ mi dojrzej±, le¿± od tego czasu 2 miesi±c i w sumie teraz mozna je zje¶æ. Nie wiem co oni w te biedne zwierzêta i ro¶liny pakuj±, ale jako¶æ tej ¿ywno¶ci i jedzenia ogólnie jak gdzie¶ pójdziesz do knajpy jest chyba jedna z gorszych w Europie, w ka¿dym razie Anglicy ze swymi potrawami ¶mia³o zajêliby ostatnie miejsce. Ale maja dobry patent, jest to tak niedobre ¿e smak zabijaj± octem XD A ich kie³basek nie da siê zje¶æ.. po prostu siê nie da. Taki przemielony papier makulaturowy.
Dzi¶ co¶ niezadowolona jestem, nie wiem no niby zwiêkszone nawil¿enie lekko ale takie fruwacze jak po nielubianym oleju czy negatywnym dzia³aniu humektantu.. mo¿e to dlatego ¿e bardzo du¿a suchosæ by³a. Nie wiem czy têdy droga, wiem ¿e mo¿e byæ lepiej
co do kie³basek to fakt. Robi³am przy hamburgerach - zapach sma¿onego miêsa okropny. Co do octu to prawda. Raz trafi³am na te czipsy z octem. Wyrzuci³am A jak poprosi³am raz frytki bez soli to takie oczy i zdziwienie jak mo¿na je¶æ frytki bez soli, keczupu i octu

A ja poleg³am w tym tygodniu przy pielêgnacji w³osów. Rozczesa³am na sucho na dodatek wczoraj co by jescze dzi¶ bardziej puszyste by³y hahaha Jutro umyjê jak znajdê czas
magda1706 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:50   #2730
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Pielêgnacja loków, loczków i fal, niech siê krêc±! :) Czê¶æ XXI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Poka¿ wiadomo¶æ
ja do tej pory mam problemy, a w anglii w ogóle nasili³ siê problem z wypadaniem w³osów. Teraz po pó³ roku w PL w koñcu siê uspokaja. Tak podejrzewam ¿e to od jedzenia.
Mi w Anglii w³osy wypada³y gar¶ciami
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby ka¿dy dzieñ mia³
szansê staæ siê najpiêkniejszym
dniem twojego ¿ycia."
JudytaKas jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum W³osy krêcone: pielêgnacja, fryzury, inspiracje


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 18:22:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.