Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r. cz.XI - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejny wątek będzie nosił nazwę:
Listopadowo-grudniowe mamusie 2013. cz. XII 0 0%
Rodzić juz nadchodzi czas - przerażenie jest wśród nas! 1 2,04%
JEDNE TULĄ JUŻ MALUSZKI, DRUGIE JESZCZE MAJĄ BRZUSZKI 19 38,78%
1,2,3 do rozpakowanych dołącz TY! 0 0%
Dzieci w brzuchu, dzieci w wózkach - poczekalni to końcówka! 7 14,29%
RĘCE SKŁADAM, MODŁY WZNOSZĘ - CHCĘ MIEĆ PORÓD JAK NEMOSEK 22 44,90%
Głosujący: 49. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-03, 17:35   #2911
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Taszanta od jednego sciagniecia laktacja aż tak Ci się nie zwiekszy jedna butla też do piersi nie zniecheci. My mamy 6-7karmien butla i 1-2piersia. Niechecibnie doswiadczylam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 17:46   #2912
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Witam się poweekendowo

Ja od piątku rozespana jestem na maksa.Dopiero po południu wybrałam się na cmentarz,nie mogłam sie zwlec z łóżka ,ale długo nie postałam na cmentarzu bo plecy rypały więc pojechaliśmy na kawkę do siostry i jeszcze raz zaglądneliśmy jak wracaliśmy.Pięknie to wieczorkiem wyglądało
W sobotę dzień sprzątania i totalne lenistwo przed tv po południu,taka mnie niemoc opanowała że nawet palcem nie kiwnęłam.Siedziałam sobie pod kocykiem i trochę kimałam trochę oglądałam.Zrobiłam sobie wczoraj spa,kąpiel w piance,maseczka i te sprawy.Od razu lepiej się poczułam No i jeszcze poprasowałam
Poszłam spać po 21 co mi się normalnie nie zdarza
Dzisiaj obiadek u mamy,spacerek i dopiero niedawno wróciliśmy.
Dalej rypią mnie plecy jakby mi ktoś szpile wbijał i czuję kłucie w pipce ale nie narzekam bo będzie gorzej
A w nocy standardowo dzisiaj spociłam się jak mops,już mam dość ciągłej zmiany pościeli Dosłownie potok na ciele miałam od szyi po uda
Eh już by mogło się to skończyć ale na razie cisza....

Widzę że trochę naskrobałyście ,lecę poczytać
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 17:56   #2913
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

No witamy Cie Nemosku
Według naszych ustaleń miałaś już tulić Tymka, a Ty sobie maseczki robisz i obijasz się przed tv
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:00   #2914
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Mam info od Anouli, mieli falszywy alarm i pojechali na IP. Zostawili ją na obserwacji, ale szczegółów nie znam.

Taszanta ja bym na Twoim miejscu odciągnęła mleko i zostawiła tż'towi. A co jeśli mała będzie głodna i będzie mu ryczeć prze 3 godziny? Jedno podanie mleka z butli jej nie odzwyczai od ssaania cysia.
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:19   #2915
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
No witamy Cie Nemosku
Według naszych ustaleń miałaś już tulić Tymka, a Ty sobie maseczki robisz i obijasz się przed tv

Proszę Cię,on uparty jak mały osiołek

Teraz to już pewnie do terminu dotrwa, a mnie mąż będzie musiał wózkiem z Biedronki wozić co by mi kręgosłup nie pękł
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:20   #2916
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Mam info od Anouli, mieli falszywy alarm i pojechali na IP. Zostawili ją na obserwacji, ale szczegółów nie znam.
Ciekawe co to za fałszywy alarm? Skurcze czy może brak ruchów? No nic trzymaj się tam Anoula

Taszanta ja też wolała bym zostawić odciągnięte mleko, bo mogłoby to być moje ostatnie wyjście, jakby mały ryczał przez 3 godziny Ogólnie nic się nie stanie jak raz nie zje przez 4 godziny, ale jednak w trosce o męża, wolałabym zostawić.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:20   #2917
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Mam info od Anouli, mieli falszywy alarm i pojechali na IP. Zostawili ją na obserwacji, ale szczegółów nie znam.

Taszanta ja bym na Twoim miejscu odciągnęła mleko i zostawiła tż'towi. A co jeśli mała będzie głodna i będzie mu ryczeć prze 3 godziny? Jedno podanie mleka z butli jej nie odzwyczai od ssaania cysia.
dla Anouli i Małej

Czy to kłucie w pipce to ból spojenia łonowego ???????
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki

Edytowane przez nemosek
Czas edycji: 2013-11-03 o 18:21
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 18:27   #2918
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Tak moj brat, tyle ze Twoj ma 20 lat a moj 36 wiec kielbie we lbie juz nie bardzo..
Bardziej intetesuje sie rodzina TZ czy znajomi a nawet obcy ludzie niz moja najblizsza rodzina..

Uff poodkurzalam pomylam podlogi i jestem padnieta a zaraz trzeba isc obiad robic potem wezme ciepla kapiel moze mala zdecyduje po niej wyjsc i na koniem zmolestuje TZ

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zmolestowalas KONIEM Tz ? Pomogło cos ?
Nie wnikam jak to zrobilas
Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Moje dziecko śpi już 1.5 h i miałam czas poszaleć z TŻ miesiąc po porodzie

A wogóle to impreza dziś Liwka ma miesiąc

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Tak sobie patrzę na pierwszą stronę i tytuł wątku to Listopadowo-grudniowe mamusie, a my rodzimy przez 5 miesięcy jak dobrze pójdzie i kilka dziewczyn się przeterminuje
wrzesień, październik, listopad, grudzień i oczywiście styczeń
I to nie ja zaczełam Od wrzesnia

Najlepszego dla Liwki
Rodzice celebrowali ?
Fajnie Ci . Ja 18.11 mam dopiero wizyte nt antykoncepcji. Mam nadzieje ze daja co chce I to szybko
Wogole pomysle ze ja w pierwszym watku pisalam ze sobie zrobie dziecko jedno po drugim ale bylam dowcipna
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witamy z Majeczką z domku
Dziś niunia ma miesiąc, na szczęście szybko zleciało

Beatka - buziaki dla miesięcznej kruszynki



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Slodzinka malutka.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:32   #2919
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Uff, udało mi się prawie cały wątek nadrobić, jeszcze tylko dwie strony normalnie, ale inaczej się czyta będąc już" po drugiej stronie"

A o perypetiach Lineczki to się czyta jak jakąś powieść sensacyjną masakra, współczuję i trzymam kciuki

Przede wszystkim dziękuję wszystkim za kciuki i gratulacje

Jak doczytam to napiszę o porodzie i podejściu do pielęgnacji noworodków w Belgii ale chciałam w międzyczasie się poradzić, bo nie wiem co zrobić.

Jutro muszę wyjść na ok. 4 godziny. Chodzi o to że karmię piersią, nawet dobrze to wychodzi, no i nie mamy ani laktatora ani butelki itp. Mała jada różnie, co 2-4 godziny. No ale TŻ wymyślił, że w związku z moim wyjściem muszę zostawić mleko. Załatwić te rzeczy to nie problem, no ale położna mówiła żeby nie brać się za laktator itp. jak kp mniej więcej wychodzi bo się zwiększa produkcja itp. no i poza tym ciągle słyszę że jak się zacznie podawać butelkę to dzieci już nie chcą chętnie pić z piersi itp. Więc boję się że mogą się zacząć problemy jak podamy mleko odciągnięte.

Nie chcę wyjść na wyrodną matkę, bo gdybym wychodziła na dłużej to wiadomo że trzeba jakoś małą nakarmić, no ale te 4 godziny są tak na granicy, może wcale nie będzie głodna, więc już sama nie wiem co mam robić, co myślicie?
Eee z, tym ze jak dziecko dostanie butelke to nie chce potem z piersi, ja sie nie zgodzę. Moje dziecko cycalo do 11mz. Pewnie by dłużej pociągnęła gdyby nie ciaza. Od czasu do czasu dostawała butelke, czy to z moim mlekiem czy mm i nie bylo problemu z piciem z piersi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:34   #2920
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Gratulacje zaległych tygodni i miesięcy

Aaby
Zdrówka dla Ninki

Domi
Golasek i laska matka Polka

agateczka
Gratulacje

Paulina Ale fajnie że wychodzicie, w końcu będziecie razem wew własnym domku!!!!

Acelinko za szybki powrót do domku
edit juz doczytałam że w domku jesteście

Rybko My jeszcze w dwupaczku widzę że nie mogę tak znikać na 2 dni bo alarm Dam znać na pewno jak się coś zacznie
Co z mężem ???Już doczytałam,ale to dobrze że go przebadają
Zdrówka

Sorento ja antyfejsbukowa jestem Nasturcji nie dam znać bo sama pewnie będzie rodzic na dniach więc nie będę jej głowy zawracać
Coś mi się zdaje że Tymek szybko się nie urodzi tralallallaa

Nasturcja


Olenka Współczuję...poprawiło się cos?

Madzik,karinka,zwariowane ,Zuziakk
Jak tam?

Babku
Tez bym non stop jadła

De
Czemu Ci mąż nie chce pomóc ,nie wykazuje żadnego zainteresowania ?

Czytam dalej....
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:34   #2921
Asist22
Rozeznanie
 
Avatar Asist22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 679
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Majeczka śliczniusia i jakie elfie uszko

Zwariowane trzymaj się w szpitalu.

I teraz nie wiem co pisać. Brak mi weny, chociaż często mnie nie nawiedza.
__________________
30.07.2011r Mąż i żona
27.11.2013 - Moje serce zabiło mocniej bo się pojawiłeś. Kocham Cię nad życie i już nigdy nie przestanę
Asist22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 18:47   #2922
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r...

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
no wąłsnie moja Babcia np wg OM urodziła w 12 tyg...a Wujek urodził sie normalny tyle że onaprawie do 7 mies miała okres...
Ty masz takie geny I sie dziwisz ze Ty w ciazy jeszcze chodzisz? Moze to 20 tydzien
Cytat:
Napisane przez Lilith890502 Pokaż wiadomość
jakie cuda, szok

boli mnie od kręgosłupa do pachwiny
Do pachwin?
Cos mi to przypomina

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Uff, udało mi się prawie cały wątek nadrobić, jeszcze tylko dwie strony normalnie, ale inaczej się czyta będąc już" po drugiej stronie"

A o perypetiach Lineczki to się czyta jak jakąś powieść sensacyjną masakra, współczuję i trzymam kciuki

Przede wszystkim dziękuję wszystkim za kciuki i gratulacje

Jak doczytam to napiszę o porodzie i podejściu do pielęgnacji noworodków w Belgii ale chciałam w międzyczasie się poradzić, bo nie wiem co zrobić.

Jutro muszę wyjść na ok. 4 godziny. Chodzi o to że karmię piersią, nawet dobrze to wychodzi, no i nie mamy ani laktatora ani butelki itp. Mała jada różnie, co 2-4 godziny. No ale TŻ wymyślił, że w związku z moim wyjściem muszę zostawić mleko. Załatwić te rzeczy to nie problem, no ale położna mówiła żeby nie brać się za laktator itp. jak kp mniej więcej wychodzi bo się zwiększa produkcja itp. no i poza tym ciągle słyszę że jak się zacznie podawać butelkę to dzieci już nie chcą chętnie pić z piersi itp. Więc boję się że mogą się zacząć problemy jak podamy mleko odciągnięte.

Nie chcę wyjść na wyrodną matkę, bo gdybym wychodziła na dłużej to wiadomo że trzeba jakoś małą nakarmić, no ale te 4 godziny są tak na granicy, może wcale nie będzie głodna, więc już sama nie wiem co mam robić, co myślicie?
W moim przypadku to nie prawda .
Odciagamw miare regularnie jedna butle dziennie. Wczesniej w ciagu dnia , teraz w nocy I wydaje mi sie ze te mleko ktore mam w butli to ilosc jaka w ciagu dnia brakuje mojemu dziecku do wypicia z cyca. Napewno nie mam nadmiaru. Powiedzialabym ze w Sam raz .
Mniej wiecej 4 dni w tygodniu Buła dostaje flache I z karmieniem nie mamy problemow.

Problem bedzie jak mala sie obudzi jak Ciebie nie bedzie .

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Alez ja mu juz plakalam, mam takiego baby bluesa ze codziennie rycze. On ma swoj punkt widzenia. Uwaza ze duzo robi. Fakt, zajal sie wszelkimi formalnosciami. Jezdzi ze mna do szpitala z malym. Dzis wzial Daniela na dwor. Teraz bedzie gotowal. A dzis przy sniadaniu zrobil to specjalnie, bo sie na niego wydarlam i byl na mnie zly. My sie ostatnio nie mozemy dogadac A mi szczerze mowiac brakuje polskiego- to ze 9 lat temu mi obiecal, ze sie polskiego nauczy i tego nie robi, wkurza mnie niemilosiernie.

Trele- co ile karmisz piersia?Moj jest ciezki do dobudzenia i odciagam pokarm pomiedzy karmieniami, bo on caly dzien spi.Wieczorem pewnie sie na chwile ozywi ale on wogole by sie nie zameldowal do jedzenia, jezeli bym go nie obudzila. Zniknie mi pokarm, jak tak bedzie jadl.
De ja karmie co 2,5h srednio ale to wtedy kiedy Maja duzo spi , albo gdy jestesmy w terenie . W nocy jemy przed 12 pozniej po 6 ale pozniej juz znowu co 2h .
Jak ma łzy dzien to mlaska do cyca I co pol godziny


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2013-11-03 o 19:03
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:50   #2923
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ciekawe co to za fałszywy alarm? Skurcze czy może brak ruchów? No nic trzymaj się tam Anoula

Taszanta ja też wolała bym zostawić odciągnięte mleko, bo mogłoby to być moje ostatnie wyjście, jakby mały ryczał przez 3 godziny Ogólnie nic się nie stanie jak raz nie zje przez 4 godziny, ale jednak w trosce o męża, wolałabym zostawić.
Napisała mi właśnie,że czuła skurcze, ale na KTG się nic nie pisało i szyjka pozamykana, także tylko tak ją zostawili

Nemosku no i co nas straszysz? Relaksowałaś się a m myślałysmy, że małego wypychasz :P
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:57   #2924
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Do pachwin?
Cos mi to przypomina
nie strasz ale to tylko z lewej strony mnie łapało i już przeszło
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:58   #2925
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Asist Biorę 2 ręczniki do szpitala,jeden duży drugi mały.Myślę że na początek wystarczy a i jedna paczkę chusteczek.

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
Hej

U nas dalej cisza chociaż plecy mnie nawalaja i brzuch ale skurczy brak......tak myślę, ze chyba nemosku ma dla nas niespodziankę bo tak ucichła nagle.....kurcze miała na mnie czekać to nie fair....
A nie mam niespodzianki

Czekam solidarnie na Ciebie

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
nyślę, że spędza czas z rodzinką, jakby rodziła to napisałaby chyba
Dokładnie


Trele,Sorento,Rybko,Dzidzia Dziękuje za troskę -i mnie dopadły dolegliwości senno- bólowo-leniwcowe
Ale dzisiaj już forma lepsza

Lineczka A Tobie czop odszedł???Nelka wyjdzie wtedy kiedy będzie gotowa.Ostatnio czytałam taki krótki artykuł że czasem bez sensu czasem wywoływać poród domowymi sposobami bo i tak dziecko ma nas w nosie i pojawi się kiedy mu się zachce a nie nam

Dzidzia,Acelinka Zdrówka dla chorowitków

Musicie chyba szczególnie uważać przy Witku prawda? Ze względu że to wcześniak...

Trele Mama Ci pozazdrościła Majki i sama sobie chce druga córeczkę sprawić

Dobra resztę później nadrobię....

Lecimy jednak do kina....nie byłam hohohohhoh ile czasu
Trzeba wykorzystać moment
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 19:00   #2926
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

trele-ile odciagasz?mililitrow?Scia gasz z obu piersi?
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 19:02   #2927
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

No nemosku juz myślałam, ze mnie wystawilas pamiętaj twój synus jest pata dla mojej Nikolci. Proponuje dzisiejsza noc albo jutro heheh miałabym najcudowniejszy prezent urodzinowy
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 19:09   #2928
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Trele a Ty dawno w dupsko nie dostałas?żeby tak sue że mnie nabijać:-D mi na szczęście okres od razu odpadł.ale swoją droga te 40 lat wstecz to jednak ciemnota była.moja babcia nawet sobie długi czas nie zdawała sprawy że w ciąży jest...

Właśnie di mnie dotarło że znów sue zacZnie comiesięczny horror...ech. Ja tak nie di końca mogę brać anty i zostaje mi jak to mój prof mówił najlepszy środek anty czyli szklanka wody....zamiast

Siedzę i się nudze i mi smutno bo od jutra znów sama jednak fajnie jak tz jest w domu nawet jak mnie wkurza:-D
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 19:31   #2929
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
trele-ile odciagasz?mililitrow?Scia gasz z obu piersi?
Jak uda mi sie zciagnac w ciagu dnia miedzy karmieniami to ok 90-100 ml z obu.
W nocy jak wstaje to jest 90ml z jednej .
Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
Trele a Ty dawno w dupsko nie dostałas?żeby tak sue że mnie nabijać:-D mi na szczęście okres od razu odpadł.ale swoją droga te 40 lat wstecz to jednak ciemnota była.moja babcia nawet sobie długi czas nie zdawała sprawy że w ciąży jest...

Właśnie di mnie dotarło że znów sue zacZnie comiesięczny horror...ech. Ja tak nie di końca mogę brać anty i zostaje mi jak to mój prof mówił najlepszy środek anty czyli szklanka wody....zamiast

Siedzę i się nudze i mi smutno bo od jutra znów sama jednak fajnie jak tz jest w domu nawet jak mnie wkurza:-D
Masz problem z hormonami?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 19:47   #2930
sorento
Rozeznanie
 
Avatar sorento
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 665
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Moje dziecko śpi już 1.5 h i miałam czas poszaleć z TŻ miesiąc po porodzie

A wogóle to impreza dziś Liwka ma miesiąc[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

dla Liwki za miesiąc

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Witamy z Majeczką z domku
Dziś niunia ma miesiąc, na szczęście szybko zleciało
śliczna kruszynka
Super, że jesteście w domku już
I za miesiąc

Taszanta lepiej zostaw swoje mleczko, w razie włączenia syreny alarmowej żeby Ci tż nie osiwiał
Może się nie przyda, a jak będzie potrzeba to tatuś będzie potem dumny opowiadał, że pierwszą butelkę on podawał

zwariowane-serduszko, Anoula

nemosek współczuję pleckowych bólów.
A na co do kina?? My mamy bilety do wykorzystania i jakoś nie mamy pomysłu na co by iść
__________________
My

nasz synek
sorento jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 19:54   #2931
Antibia86
Rozeznanie
 
Avatar Antibia86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 750
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

No mam i też z układem trawiennym a dokładnie z wątroba. Ostatnio też zmarła znajomej córka i powiedziano że przez tabletki anty które brała od 16 roku życia.a miała 28...cóż u nas jest ten problem że wchodzisz do gina i ci na oczy wypisuja albo właśnie przez wiele lat sue nie kontroluje.ja brapan cilest i mycigrynon. Na razie po porodzie planuje detoks i doprowadzenie się do porządku bo się zrujnowałam przez ostatnie lata no i ciąża zrobiła swoje także mam spory plana później sue zobaczy
Najwyżej każe sue tz podwiazac hehe
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Antibia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 20:02   #2932
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

trele-ladnie sciagasz.Od poczatku tyle mleka mialas?
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 20:06   #2933
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Zmolestowalas KONIEM Tz ? Pomogło cos ?
Nie wnikam jak to zrobilas
Lineczka to zawsze dobry zboczuch była, ale żeby koniem? Nawet nie pytam o szczegóły

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Napisała mi właśnie,że czuła skurcze, ale na KTG się nic nie pisało i szyjka pozamykana, także tylko tak ją zostawili
Ciekawa jestem czy oni faktycznie tak zostawiają z troski w tym szpitalu, czy dla kasy i na złość, po cichu myśląc skoroś przyszła truć dupę, to leż teraz
Mam nadzieję, że jednak z troski.

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
Właśnie di mnie dotarło że znów sue zacZnie comiesięczny horror...ech. Ja tak nie di końca mogę brać anty i zostaje mi jak to mój prof mówił najlepszy środek anty czyli szklanka wody....zamiast
Kurcze ja już zapomniałam jak to jest mieć okres Szklanka wody zamiast faktycznie dobra antykoncepcja Jednak chyba wrócę do gumek
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 20:17   #2934
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Ja chodzę na siku na śpiocha, zeby się nie rozbudzić, otwieram jedno oko, żeby trafić w drzwi, świateł nie świecę i nawet wody nie spuszczam tylko deskę zamykam i sru w drogę powrotną działa, zasypiam odrazu na nowo



Hehehe faktycznie Ja myślę, że do końca roku się wszystkie rozpakujemy. Wszystkiego najlepszego dla Liwki!
No i jak tam bunga-bunga? Też się szybko odważyliście



I wszystkiego naj dla Majuni! Zuch dziewczynka Jest śliczna
ja pewnie też bym tak chodziła, ale teraz mam remont to musze się nieźle na korytarzu nagimnastykować, aby nie wpaść na cokolwiek

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Lineczka to zawsze dobry zboczuch była, ale żeby koniem? Nawet nie pytam o szczegóły


Ciekawa jestem czy oni faktycznie tak zostawiają z troski w tym szpitalu, czy dla kasy i na złość, po cichu myśląc skoroś przyszła truć dupę, to leż teraz
Mam nadzieję, że jednak z troski.


Kurcze ja już zapomniałam jak to jest mieć okres Szklanka wody zamiast faktycznie dobra antykoncepcja Jednak chyba wrócę do gumek


Kurde, jak tak czytam o tych Waszych tz to modlę się by mój mi takich cyrków nie odstawiał...

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

co do antykoncepcji to my nigdy się nie zabezpieczaliśmy, zawsze przerywany, a wiadomo jak to z takim stosunkiem... Ale stwierdziliśmy, że jak się trafi to sie trafi. Ale trafiło się dopiero jak zaplanowaliśmy

O okresie tez ostatnio myślałam, że nie pamiętam już jak miałam... i nie dodam, że miło jak mnie brzuch nie boli tak, że aż na podłodze muszę się kłaść...
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 20:23   #2935
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
No mam i też z układem trawiennym a dokładnie z wątroba. Ostatnio też zmarła znajomej córka i powiedziano że przez tabletki anty które brała od 16 roku życia.a miała 28...cóż u nas jest ten problem że wchodzisz do gina i ci na oczy wypisuja albo właśnie przez wiele lat sue nie kontroluje.ja brapan cilest i mycigrynon. Na razie po porodzie planuje detoks i doprowadzenie się do porządku bo się zrujnowałam przez ostatnie lata no i ciąża zrobiła swoje także mam spory plana później sue zobaczy
Najwyżej każe sue tz podwiazac hehe
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bym sie Bała gumek teraz .. Sprobuje ten inplant .
Microgynon bralam I przytylam 10 kg ktorych juz nigdy nie zrzucilam .
Ze swojej strony polecam plastry , dla mnie rewelacja ale przy karmieniu odpadaja


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 20:42   #2936
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Ja dzisiaj tak tylko o sobie fatalny dzien... nocke mialam slaba i jeszcze sie z mezem poklocilam ale juz przeprosil.. od kilku dni boli mnie glowa dzisiaj doszla goraczka i w ogole do bani... nie wiem czy mnie cos bierze czy tylko spadek formy ;( mlody tez jakis marudny z minuty na minute... mam taki metlik w glowie ze nie ogarniam prostych rzeczy a co dopiero opieka nad moim Skarbem...

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Po microgynon czy jakos tak tez przytylam ale 16kg a teraz bede je tracic bovwczesniej sie nie udalo... co do bunga bunga to ja nie wytrzymalam i wczoraj sie odprezylam z tztem
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 20:42   #2937
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Kurde, jak tak czytam o tych Waszych tz to modlę się by mój mi takich cyrków nie odstawiał...
Ja dzisiaj po przeczytaniu o problemach De przeprowadziłam poważną rozmowę z mężem. Opowiedziałam mu co to baby blues, jakie mogę mieć problemy z karmieniem. O tym żeby pamiętał, że ja też potrzebuję odpoczynku, snu, jedzenia. Że zmęczenie i stres mogą spotęgować problemy z kp, a to natomiast spotęguję moją depresje. Ogólnie trochę go nastraszyłam, ale tak przecież może być. Spacerowaliśmy z psem i tak rozmawialiśmy. Zdaje się, że rozumie, ale zobaczymy po porodzie
Później już poruszaliśmy milsze tematy np. że za jakiś czas będziemy tak samo spacerować, tylko z Fifim w chuście. Basen z małym obgadaliśmy. Wybiegliśmy na tyle w przyszłość, że poruszyliśmy nawet temat wypraw rowerowych i kupna rolek dla całej trójki Uwielbiam takie rozmowy.
Trochę po takich skałkach chodziliśmy i do tego wszystkiego Tż cały czas się o mnie tak słodko troszczył, żebym nie upadła. No ogólnie południe rewelacyjne, ale co byście się nie zasłodziły już jesteśmy pokłóceni Nawet nie chce mi się pisać o co, ale jestem na niego wściekła.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 21:01   #2938
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
trele-ladnie sciagasz.Od poczatku tyle mleka mialas?
Czekaj bo ja chyba namieszalam . W dzien sciagalam z obu w sumie 90-100ml. W nocy karmie mloda jedna piersia I jak idzie spac wtedy ja sciagam z tej drugiej I to wychodzi ok 90ml.
Na poczatku - pierwsze 3-5 dni jak sciaglam 30ml to byl cud. Kolejny tydzien , tak mniej wiecej do 12 dnia sciagalam juz po 50/60 z jednej. A pozniej mi sie mała tak rozkrecila ze nie mialam kiedy sciagac bo ona jadla co 2h wiec to mleko nie mialo sie kiedy napelniac. Wtedy przestawilam sie na tryb ze karmie prawa to po karmieniu sciagam z lewej I na odwrot.
Z tym ze moje dziecko to jest taki ssak , ze laktator przy niej wysiada, a ja I tak mam czasem wrazenie ze ona sie nie najada ..
Ssie do pustego , do totalnego flaka . Do tego sutki wyciaga na kilka centymetrow , moglabym ja wypozyczac



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 21:01   #2939
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj po przeczytaniu o problemach De przeprowadziłam poważną rozmowę z mężem. Opowiedziałam mu co to baby blues, jakie mogę mieć problemy z karmieniem. O tym żeby pamiętał, że ja też potrzebuję odpoczynku, snu, jedzenia. Że zmęczenie i stres mogą spotęgować problemy z kp, a to natomiast spotęguję moją depresje. Ogólnie trochę go nastraszyłam, ale tak przecież może być. Spacerowaliśmy z psem i tak rozmawialiśmy. Zdaje się, że rozumie, ale zobaczymy po porodzie
Później już poruszaliśmy milsze tematy np. że za jakiś czas będziemy tak samo spacerować, tylko z Fifim w chuście. Basen z małym obgadaliśmy. Wybiegliśmy na tyle w przyszłość, że poruszyliśmy nawet temat wypraw rowerowych i kupna rolek dla całej trójki Uwielbiam takie rozmowy.
Trochę po takich skałkach chodziliśmy i do tego wszystkiego Tż cały czas się o mnie tak słodko troszczył, żebym nie upadła. No ogólnie południe rewelacyjne, ale co byście się nie zasłodziły już jesteśmy pokłóceni Nawet nie chce mi się pisać o co, ale jestem na niego wściekła.
ja od samego początku uświadomiłam tz o baby blues, co to jest, o kp i mm, że jak będę miała problemy to nie będę się katować i on to rozumie. Ogolnie on sie nastawia, że nie będzie już z kumplami wychodził ani nic, a ja do niego mowię, że bez przesady, nie uwiążę go do kaloryfera, że będzie mógł wyjść Ale zauważyłąm, że rozmowy z moim dużo dają, bo on się czasami nie domyśla, ale faceci chyba tacy są - niedomyślni, trzeba im wszystko prosto na stół wyłożyć
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 21:02   #2940
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! Mamy XI-XII 2013r.

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Lineczka to zawsze dobry zboczuch była, ale żeby koniem? Nawet nie pytam o szczegóły


Ciekawa jestem czy oni faktycznie tak zostawiają z troski w tym szpitalu, czy dla kasy i na złość, po cichu myśląc skoroś przyszła truć dupę, to leż teraz
Mam nadzieję, że jednak z troski.


Kurcze ja już zapomniałam jak to jest mieć okres Szklanka wody zamiast faktycznie dobra antykoncepcja Jednak chyba wrócę do gumek
Ja tez juz nie pamietam.
Ja mialam ostatnio okres we wrzesniu 2012 jakos tak


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.