Galerie artystyczne w internecie cz. II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 14:06   #4591
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Kurczę. Zdenerwowałam się lekko. Kuferart bierze udział w DDD - Dniu Darmowej Dostawy. Szkoda, że nikt nie poinformował o tym wcześniej projektantów, bo zdaje się, że w tej sytuacji nie dostaniemy pieniędzy za wysyłkę. A może ktoś ma jakieś info? Bo ja nie znalazłam nic.
Dostałam tylko info w newsletterze [info dla klientów]. Może galeria pokrywa koszty wysyłek? Bo w praktyce projektant musi zgłosić chęć udziału w tego typu akcji, jeśli mowa o odjęciu kosztu wysyłki projektantowi.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 14:15   #4592
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Dostałam tylko info w newsletterze [info dla klientów]. Może galeria pokrywa koszty wysyłek? Bo w praktyce projektant musi zgłosić chęć udziału w tego typu akcji, jeśli mowa o odjęciu kosztu wysyłki projektantowi.
Tak, też tak pomyślałam w pierwszej chwili, ale to rodzi problemy natury podatkowo - księgowej - skąd nagle weźmie mi się np. 6 zł na koncie, skoro na kasie fiskalnej ich nie ma?

Chyba że Kuferart pomniejszy swoją prowizję o sumę wysyłek.

Nie wiem. W każdym razie wg mnie powinni to jakoś projektantom zakomunikować oraz wyjaśnić jak to rozwiążą od strony prawnej, a nie ja dziś wchodzę w panel i widzę wysyłka 0 zł. I zastanawiam się co s...eprzyłam.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 20:42   #4593
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Tez mnie to poirytowało, zwłaszcza, że mam towar w rezerwacji. Brocante tez ma DDD - czy dziewczyny wiedziały o tym wczesniej?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:53   #4594
Aillil
Rozeznanie
 
Avatar Aillil
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łapy/..............
Wiadomości: 758
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Hej Brocante rozsyłała maila z pytaniem czy chce się brac udział w DDD czy też nie
Aillil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 21:57   #4595
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

A jak jest w Brocante? Kto jest rzeczywiście obciążany kosztami darmowej wysyłki?

Ja miałam dziś w Kuferarcie 4 zamówienia:/
__________________
Proszę, mów mi Beata.

Edytowane przez Beacia87
Czas edycji: 2011-11-30 o 21:59
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 08:01   #4596
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

W Brocante to sprzedawca pokrywa koszta wysyłki, jednak wcześniej mieliśmy możliwość wyboru czy chcemy przystąpić do akcji.
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 10:08   #4597
Ikati
Raczkowanie
 
Avatar Ikati
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 31
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Nie wiem czy zniknęły problemy z dostaniem się do panelu Modnej, ale w razie czego może to się przyda, z informacji od Modnej:

"Obsługiwane wersje przeglądarek:

Internet Explorer 7 lub nowszy
Firefox 3.6 lub nowszy
Opera 9.6 lub nowsza
Chrome 4.0 lub nowszy

We wcześniejszych wersjach niektóre funkcje nie będą działać lub będą działać nieprawidłowo." Pozdrawiam
Ikati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 14:18   #4598
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

To nie był problem z przeglądarką.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 08:37   #4599
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dostałam z kuferartu informację, że to oni pokrywają koszty wysyłki za zamówienia w DDD.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 12:15   #4600
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dziewczyny wystawiające w Modnej - czy dostałyście przelewy za listopad? Czy mam zacząć się matrwić, bo zawsze miałam 7-8 dnia następnego miesiąca kasę na koncie a tym razem ani grosika.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 12:20   #4601
franio
Zadomowienie
 
Avatar franio
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 039
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

No właśnie nie dostałam a baaardzo potrzebuję, pewnie jak wszyscy prze świetami
__________________
robię biżu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336103
franio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 12:24   #4602
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ja właśnie sprawdziłam i już dostałam - może dopiero dzisiaj wysyłają i dlatego nie wszyscy mają już na kontach?
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 18:57   #4603
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Sorry dziewczyny za taki najazd ni z tego ni z owego z tym co napiszę, ale wiem, ze osoby zainteresowane tu wchodzą i śledzą wątek, może odczytają moją wiadomość:

Proszę galerię MODNA.PL o odpowiedź na moje liczne maile dotyczące zaległej płatności z rozliczenia za październik.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 20:01   #4604
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Jak coś to faktycznie już mam kasiorę na koncie. Pewnie dziś lub w piętek zlecili przelewy.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:49   #4605
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ostatnio chodzi mi po głowie żeby zacząć wystawiać swoje rzeczy na etsy. Nie mam jednak zbyt dużej ilości przedmiotów, w związku z tym mam pytanie czy większość polskich galerii pozwala na wystawianie tych samych przedmiotów na zagranicznych serwisach? W regulaminie Brocante jest mowa tylko o tym ze nie można ich wystawiać na polskich stronach, natomiast nie jestem pewna co do modnej gdzie też sprzedaję. Poza tym jak jest także w innych galeriach?

Raczej są małe szanse żeby ten sam przedmiot sprzedał mi się jednocześnie na etsy i w galerii, zwłaszcza że kilka razy dziennie korzystam z internetu i mogę wszystko szybko aktualizować. Obawiam się tylko czy nie będzie to sprzeczne z regulaminami.
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:10   #4606
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Bilq Pokaż wiadomość
Ostatnio chodzi mi po głowie żeby zacząć wystawiać swoje rzeczy na etsy. Nie mam jednak zbyt dużej ilości przedmiotów, w związku z tym mam pytanie czy większość polskich galerii pozwala na wystawianie tych samych przedmiotów na zagranicznych serwisach? W regulaminie Brocante jest mowa tylko o tym ze nie można ich wystawiać na polskich stronach, natomiast nie jestem pewna co do modnej gdzie też sprzedaję. Poza tym jak jest także w innych galeriach?

Raczej są małe szanse żeby ten sam przedmiot sprzedał mi się jednocześnie na etsy i w galerii, zwłaszcza że kilka razy dziennie korzystam z internetu i mogę wszystko szybko aktualizować. Obawiam się tylko czy nie będzie to sprzeczne z regulaminami.
A czemu pytasz nas, a nie właścicieli galerii, których sprawa BEZPOŚREDNIO dotyczy? Mail do galerii i/lub przeczytanie regulaminu powinno wystarczyć. Plus, jak sądzę, i tak przymkną oko na etsy, bo tam sprzedaż jest hmm....nieistotna statystycznie
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:26   #4607
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Bo tyle się nasłuchałam że w modnej nie odpisują na maile, ze poddałam się już na starcie W regulaminie się nie doszukałam.
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:42   #4608
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

W Modnej wolno wystawiać jednocześnie w innych miejscach.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:10   #4609
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

A to dlatego nic nie znalazłam W takim razie dziękuję za pomoc.
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 12:11   #4610
lwica83
Wtajemniczenie
 
Avatar lwica83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 248
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

tak a propos czytania regulaminów... może i nie związane z biżutkowaniem... ale warto zajrzeć na stronę... dla kierowców: http://zaszybko.pl/index.php?go=home
tylko proponuję wytrwać do końca...
__________________
Teraz Ja - czyli moje początki z biżuterią
hmmm mój blog
preferencje p. 243
lwica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:47   #4611
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Hehe dobre
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:18   #4612
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Buahahaha. Super!
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:58   #4613
lwica83
Wtajemniczenie
 
Avatar lwica83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 248
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

ja jak mi przeszły nerwy na męża też zaczęłam się śmiać... bo oczywiście zamiast przeczytać regulamin wpisałam numery rejestracyjne swojego auta... jak mi wyskoczyły dwa mandaty po 500zł to mało na zawał nie zeszłam... grunt to sprawdzić do końca:P bo znajomy tego nie zrobił i zaczął odkładać na mandaty
__________________
Teraz Ja - czyli moje początki z biżuterią
hmmm mój blog
preferencje p. 243
lwica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:12   #4614
pikusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Muszę się z Wami podzielić historią w temacie kradzieży zdjęć - ku przestrodze, bo ja osobiście w naiwności swojej nie myślałam , że taka historia może się przydarzyć :/ Dostałam maila z propozycją współpracy z pewnym sklepem internetowym - układ wydawał się ok, bo nie było mowy o komisie tylko zwykła sprzedaż na fakturkę. Na próbę Pan prosił o wycenę około 10 sztuk moich wyrobów, oczywiście w cenie jak najkorzystniejszej dla niego i z darmową wysyłką. Z nadzieją na dobrą dalszą współpracę dałam dobre ceny i wysłałam wszystko gratis (oczywiście po otrzymaniu płatności). Po kilku dniach przyszedł od Pana mail roszczeniowy o przesłanie im zdjęć dwóch z zakupionych przez nich produktów, bo jednego nie znaleźli w moim sklepie (był wykonany na zamówienie, na wzór już niedostępnej rzeczy), a z drugiego nie mogą usunąć bez uszczerbku dla przedmiotu mojego logo....Weszłam na stronę tegoż sklepu i mnie zagotowało - Pan najzwyczajniej w świecie ukradł moje zdjęcia z mojego sklepu internetowego (z kategorii sprzedane), powycinał z nich moje logo, w to miejsce nałożył swoje i zadowolony z marżą minimum 100 % od ceny brutto, którą mi zapłacił wystawił produkty w swoim sklepie W trakcie dogadywania całej transakcji nie było mowy, o tym, że wraz z produktem Pan kupuje/nabywa prawo do moich zdjęć. Nawet nie raczył mnie o tym fakcie uprzedzić...Na stronie mojego sklepu (jeśli logo na zdjeciu nie było dla tego Pana wystarczajacą informacją) jest oczywisćie klauzula o zakazie kopiowania zdjęć. O tym ile pracy nalezy włożyć w wykonanie i obrobienie dobrego zdjęcia nie muszę pisać - bo każda Biżuteryjka wie, że to często krew, pot i łzy. Dlatego znamy wartosć dobrego zdjecia. Oczywiście napisałam Panu, że nie zgadzam się na umieszczenie moich zdjeć w jego sklepie - do tego o zgrozo - z wycietym moim logo i nieudolnie naniesionym logo jego sklepu (swoją drogą swietnie to o sklepie świadczy :/ ) Jeśli dopuszczam wykorzystanie moich zdjęć to wyłącznie z moim logo. Nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi, zdjecia nadal są na jego stronie - ciekawa jestem ogromnie odpowiedzi Pana, bo mam nadzieję taką otrzymać i załatwić sprawę polubownie. Gdybyście mieli propozycję podobnej współpracy - lepiej zapytajcie zawczasu o zdjęcia i opisy - ja jestem mądra po szkodzie...
pikusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:27   #4615
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

słuchaj pikusek, bo czegoś nie łapię, podpisałaś z nim jakąś umowę, w której jest coś o nabyciu praw do zdjęć? w ogóle co jest w tej waszej umowie, bo jak dla dość niejasno sprawę opisałaś. i na razie chyba za wcześnie na nauczki, poza tym, że warto sprawdzić z kim się zawiera umowy, no i nie odpuszczać w dochodzeniu swoich praw, czyli wszystko jeszcze przed tobą
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 10:42   #4616
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez pikusek Pokaż wiadomość
Gdybyście mieli propozycję podobnej współpracy - lepiej zapytajcie zawczasu o zdjęcia i opisy - ja jestem mądra po szkodzie...
Eeee ale to nie my powinniśmy pytać, to jest nasza własność i oczywistym jest, że to, czego pan się dopuścił bez Twojej zgody - to kradzież. Przecież nie pytasz wszystkich wokół, czy Ci czegoś nie ukradną, nie?
Nie było umowy na kupno zdjęć - nie ma praw na ich wykorzystanie, proste.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 11:07   #4617
pikusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
słuchaj pikusek, bo czegoś nie łapię, podpisałaś z nim jakąś umowę, w której jest coś o nabyciu praw do zdjęć? w ogóle co jest w tej waszej umowie, bo jak dla dość niejasno sprawę opisałaś. i na razie chyba za wcześnie na nauczki, poza tym, że warto sprawdzić z kim się zawiera umowy, no i nie odpuszczać w dochodzeniu swoich praw, czyli wszystko jeszcze przed tobą
Nie chciałam pisać elaboratu i staram się jak najkrócej i najprościej opisać sytuację - ale chyba się nie udało
Sęk w tym, że nie ma żadnej umowy - to była zwykła sprzedaż - więc mam świadomość, iż Pan ten nie ma żadnych praw do wykorzystania moich zdjeć. W świetle prawa to zwykły Klient - nabywca moich wyrobów. A przecież nasi Klienci kupując u nas nie nabywają praw do wykorzystania naszych zdjęć. A numer z wycieciem logo i wstawianiem własnego no to już mistrzostwo - mimo zdenerwowania, to śmiać mi się z tego chce, bo po kimś kto sam prowadzi sklep - raczej bym się tego nie spodziewała - jakiś dzieciak prowadzący blog, nieświadomy tego, co robi - to jest jeszcze wytłumaczalne, ale dorosły facet - właściciel sklepu internetowego?
Sprawa jest w toku i tak jak pisałam mam nadzieję na jej pozytywne i bezkonfliktowe rozwiązanie.

NagaLy - święta prawda, tylko jak widać czasem chyba lepiej zadać "tysiąc pytań do" zawczasu, niż potem tracić nerwy i czas na rozwiązywanie takich spraw
pikusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 11:14   #4618
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Swoją drogą dobrze by było jakbyś napisała ku przestrodze kto to taki sprytny jest, żeby już żadna się nie nacięła na jego działalność.
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 11:16   #4619
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez pikusek Pokaż wiadomość
NagaLy - święta prawda, tylko jak widać czasem chyba lepiej zadać "tysiąc pytań do" zawczasu, niż potem tracić nerwy i czas na rozwiązywanie takich spraw
No, nie zgodzę się z tym. Pan ma obowiązek przestrzegać prawa. Przecież inaczej trzeba byłoby zadać milion pytań, nie wyłączając tych dot. modyfikacji biżuterii i sprzedaży jako tej własnego autorstwa, przecież to nie ma najmniejszego sensu... Bo ZAWSZE znajdzie się pytanie, którego nie zadasz

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Swoją drogą dobrze by było jakbyś napisała ku przestrodze kto to taki sprytny jest, żeby już żadna się nie nacięła na jego działalność.
Zgadzam się.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-16, 11:18   #4620
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez pikusek Pokaż wiadomość
Nie chciałam pisać elaboratu i staram się jak najkrócej i najprościej opisać sytuację - ale chyba się nie udało
Sęk w tym, że nie ma żadnej umowy - to była zwykła sprzedaż - więc mam świadomość, iż Pan ten nie ma żadnych praw do wykorzystania moich zdjeć. W świetle prawa to zwykły Klient - nabywca moich wyrobów. A przecież nasi Klienci kupując u nas nie nabywają praw do wykorzystania naszych zdjęć. A numer z wycieciem logo i wstawianiem własnego no to już mistrzostwo - mimo zdenerwowania, to śmiać mi się z tego chce, bo po kimś kto sam prowadzi sklep - raczej bym się tego nie spodziewała - jakiś dzieciak prowadzący blog, nieświadomy tego, co robi - to jest jeszcze wytłumaczalne, ale dorosły facet - właściciel sklepu internetowego?
Sprawa jest w toku i tak jak pisałam mam nadzieję na jej pozytywne i bezkonfliktowe rozwiązanie.

NagaLy - święta prawda, tylko jak widać czasem chyba lepiej zadać "tysiąc pytań do" zawczasu, niż potem tracić nerwy i czas na rozwiązywanie takich spraw

to tym bardziej należy panu wysłać pismo z odpowiednimi paragrafami.
ten typ często pojawia się na allegro, przekonany, że kupując przedmiot może używać sobie zdjęć z aukcji do woli.
no i moim zdaniem, jak na początek współpracy wykazałaś za dużo dobrej woli, w kwestii cen
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.