Mamy Luty 2021 cz.II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych mam i tatusiów - przed porodem, planujemy dziecko , czekamy na dziecko, będę mamą, chcę być mamą

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-09-16, 21:10   #1411
Francesc_a
Wtajemniczenie

Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Was

My kupujemy nowy, akurat odnośnie wózka jakoś nie widzę tego, żeby kupić używany, chociaż nie neguję, że ktoś tak robi

Proszę zmień mi jednak termin połówkowych na 5.10 na 19.20. Udało mi się zapisać jednak do tej fajnej ginekolog, co byłam poprzednio, więc i trochę spokojniejsza przed wizytą będę I akurat wtedy będzie początek 22 tc, więc idealnie

Bardzo dobrze jej powiedziałaś... W sumie pod tym względem LuxMed dobrze działa, bo trzeba się zapisać na konkretną godzinę. Tu blisko mojego miejsca zamieszkania jest taka placówka, co ma oddzielny gabinet dla kobiet w ciąży, więc tym jeszcze lepiej

U mnie dzisiaj 18+4 tc i już w pracy widzą. Pacjenci jeszcze nie komentują, ale tylko na to czekam xD

U mnie nic takiego nie ma jak na razie.

Super, że z Małą wszystko ok. Wózek bardzo ładny, ale cena trochę za wysoka jak dla mnie.

No ja to przytyłam już przeszło 5 kg. Ale akurat w moim przypadku to tylko dobrze mi służy

Hej wszystkim
Wczoraj moja szefowa jednak udowodniła, że potrafi mnie miło zaskoczyć. Wzięła mnie do gabinetu na rozmowę i zapytała, ile planuję jeszcze pracować. Szczerze jej powiedziałam, że do końca października na 100%, a później już L4. Stwierdziła, że to i tak dużo dla niej znaczy, że docenia, że tak długo pracuję i że porozmawia z moją koleżanką z rejestracji (będącą tak jakby managerem), żebym mogła czasem krócej siedzieć w pracy, a nie bite 7 godzin

Wkurzyłam się na Tż. Poszedł zrobić grupę krwi, bo muszę wiedzieć jaką ma, zwłaszcza, że ja mam RH(-). Dzisiaj pojechał odebrać wyniki i prawdopodobnie pielęgniarka źle wykonała badanie Nie na grupę krwi, tylko zwykłą morfologię mu zrobiła... I on mi teraz jęczy nad uchem, ze teraz to nie wie, kiedy pojedzie zrobić jeszcze raz te badania... no ja nie mogę.

Poprzeglądałam na dobrych liskach rzeczy jakie mają, wybrałam sobie już 12 (i koszt ponad 300 zł ), pytam się jakim cudem? I chyba w weekend złożę zamówionko
Ciuszki w większości to dla Małej kupuje moja mama, ciągle jak z nią rozmawiam to słyszę, że była tu, że była tu, że kupiła to i to

A na koniec pokazuję swój brzuszek w 18+4 tc, powiedzcie, że coś widać

Czy Was też tak bolą plecy? Podejrzewam, że to też może być u mnie spowodowane siedzącym trybem pracy, ale pewnie też i ciąża swoje tutaj dołożyła. I jakoś ciężej mi się oddycha...
Miło ze strony twojej szefowej!
Człowiekowi od razu lepiej na sercu

Widać, Widać!
Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Śliczne brzuszki 🤩

A ja się dziś miło zaskoczyłam. Byłam z tż w Lidlu, przed nami długaśna kolejka, otwierają kolejna kasę ale dwie babki z pełnymi koszami tam poszły odrazu więc my za nimi. A kasjerka, która te kasę otwierała przyszła do nas i kazała za nią iść, zaprowadziła nas od drugiej strony do kasy i zabroniła następnym razem stać w kolejkach tylko do kasy z pierwszeństwem i iść jaka pierwsza raczej się tam pchać nie będę, szczególnie że z tż zazwyczaj jestem ale tak mi miło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo jak miło!

Dziewczyny, jak ja mam rh+ to tż nie musi badać grupy krwi?
Ogólnie wiem jaką ma, bo ze 2/3 lata temu miał sprawdzoną i też ma rh+ (mamy taką samą grupę krwi).

Francesc_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 21:16   #1412
echme
Zakorzenienie

Ale macie już fajne brzuszki, tez już bym chciała mieć bardziej widoczny.

Połówkowe będę miała w 20+0, myślicie że to ok?

Stary 2020-09-16, 21:19   #1413
Paulina1671
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość

Myślę że jak najbardziej ok widzę na grupach na fb, że dziewczyny robią i w 19+0 (ja miałam mieć 19+3 i się tak martwiłam że w końcu przełożyłam ). Powinno być wszystko spokojnie widać

Jutro bd miec 20+6, jestem ciekawa ile mały waży

Paulina1671 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 21:20   #1414
paula1456
Read or... read? ;)

GG do paula1456

Cytat:

Ja czytałam, że im później tym lepiej, bo po prostu wszystko lepiej widać. Ale wiadomo, że też zależy wszystko od samego ciała kobiety, jej fizjonomii itp. Ale i tak wolałam się przepisać na 05.10, żeby być już w rozpoczętym 22 tc

paula1456 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 21:24   #1415
Szoszoszo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Inqognito Pokaż wiadomość
I ja już dłuższy czas w ciążowych tylko łażę

Wczoraj byłam na usg ale dziecko okrutnie akrobatyczne i ani razu nie pokazało pupy od dołu Widok z przodu to między nogami taka jakby gruszka podzielona na 3 więc może to wargi sromowe a może penis i moszna... Lekarz mówiła że chyba bardziej chłopiec bo dużo tego odstaje no ale powie następnym razem na połówkowych. Wciąż nie tracę nadziei na córkę
Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Ja właśnie muszę sobie jakieś grube rajstopy kupić i kilka dzianinowych sukienek.
Zaczelam się te z rozglądać za spodniami jeansowymi z hm (używane z olx). Ale nie wiem jak rozmiarowka..

Też miałam zgryz z rozmiarem, bo spodni z h&m nigdy wcześniej nie miałam, na szczęście jak raz byłam stacjonarnie, to akurat było 38 na wieszaku (ze zwrotów, bo nie mieli działu mama), przymierzyłam, pasowały, wzięłam, leżą dobrze (ale na razie jeszcze nie noszę, bo ten pas mnie mniej denerwuje w legginsach więc po domu leggi, a na wyjście sukienki). Zamówiłam drugą parę, ten sam rozmiar, ten sam model, inny kolor i... 38 jest bardzo luźne ale zostawię, jeszcze na pewno sporo urosnę i potem będzie ciężko się wbić.

Na vinted kupiłam leggi M (S też by pewnie były dobre, ale bałam się, czy na pewno będą wystarczająco kryjące) i jeszcze jedną parę spodni za grosze, czekam, aż przyjdą.

Ogólnie chyba wszystko zależy od modelu, a nawet egzemplarza... ale myślę, że domyślnie warto celować w swój standardowy rozmiar.

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Moj brzuszek 20+2 chyba cos zaczyna być widać Załącznik 7727686

Pewnie, że widać! Ślicznie!

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja wczoraj miałam prenatalne ale co się nastresowalam to moja od rana z nerwów miałam biegunkę🤦🏻☠♀potem moje badanie trwało ponad 2godz bo musialam być 3x na spacerze bo dziecię nie współpracowało ani trochę🤣obrocilo się plecami i dupka do USG a twarz zaslonilo raczkami przez co Pani doktor nie miała jak go po sprawdzać. Musialam najesc się słodyczy i chodzić na spacery z podskokami upocilam się jak świnka bo upał u nas był wczoraj. Ale w końcu bo długich staraniach udało się pomierzyc wszystko. Maleństwo wazy 305g serduszko nerki mózg wszystko w Porządku i w brzuszku siedzi mała uparta ( po tatusiu od cors) Matyldzia _
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Wszystko zależy czy na nfz czy prywatnie. Bo jak prywatnie to 400zl bym płaciła miesięcznie. O cie panie 🤷☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️

Ja chodzę prywatnie i lekarz wręcz nalega, żebym przychodziła co 5 albo najczęściej co 4, mówi, że wszystko przebiega książkowo, nic go nie niepokoi i nie ma sensu częściej

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
A majtki ciążowe lepsze sa takie niskie czy wysokie aż na brzuch?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja nie mam doświadczenia, na razie chodzę w zwykłych i nie mam żadnego dyskomfortu. Czytałam na wątkach z innych miesięcy, że dziewczyny często brały po prostu większy rozmiar takich, które zwykle noszą, chyba też zastosuję ten wariant. Mnie to denerwuje wszystko tak wysoko

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Fajny

Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia po ostatniej wizycie. Trochę mnie przybiło, że coś tam jest nie tak i ostatnie dni mam słaby humor. No ale musi być dobrze.
Ja się jeszcze mieszczę w normalne spodnie ale polecam te z H&M. Bardzo wygodne i elastyczne. Niedługo muszę moje odkopać a ile macie już kilogramów na plusie?
I mój brzuszek 20+5
Pewnie, że musi, na pewno będzie OK
Maleńki brzuszek!
U mnie 3,5 kg na plusie.

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Was

My kupujemy nowy, akurat odnośnie wózka jakoś nie widzę tego, żeby kupić używany, chociaż nie neguję, że ktoś tak robi

Proszę zmień mi jednak termin połówkowych na 5.10 na 19.20. Udało mi się zapisać jednak do tej fajnej ginekolog, co byłam poprzednio, więc i trochę spokojniejsza przed wizytą będę I akurat wtedy będzie początek 22 tc, więc idealnie

Bardzo dobrze jej powiedziałaś... W sumie pod tym względem LuxMed dobrze działa, bo trzeba się zapisać na konkretną godzinę. Tu blisko mojego miejsca zamieszkania jest taka placówka, co ma oddzielny gabinet dla kobiet w ciąży, więc tym jeszcze lepiej

U mnie dzisiaj 18+4 tc i już w pracy widzą. Pacjenci jeszcze nie komentują, ale tylko na to czekam xD

U mnie nic takiego nie ma jak na razie.

Super, że z Małą wszystko ok. Wózek bardzo ładny, ale cena trochę za wysoka jak dla mnie.

No ja to przytyłam już przeszło 5 kg. Ale akurat w moim przypadku to tylko dobrze mi służy

Hej wszystkim
Wczoraj moja szefowa jednak udowodniła, że potrafi mnie miło zaskoczyć. Wzięła mnie do gabinetu na rozmowę i zapytała, ile planuję jeszcze pracować. Szczerze jej powiedziałam, że do końca października na 100%, a później już L4. Stwierdziła, że to i tak dużo dla niej znaczy, że docenia, że tak długo pracuję i że porozmawia z moją koleżanką z rejestracji (będącą tak jakby managerem), żebym mogła czasem krócej siedzieć w pracy, a nie bite 7 godzin

Wkurzyłam się na Tż. Poszedł zrobić grupę krwi, bo muszę wiedzieć jaką ma, zwłaszcza, że ja mam RH(-). Dzisiaj pojechał odebrać wyniki i prawdopodobnie pielęgniarka źle wykonała badanie Nie na grupę krwi, tylko zwykłą morfologię mu zrobiła... I on mi teraz jęczy nad uchem, ze teraz to nie wie, kiedy pojedzie zrobić jeszcze raz te badania... no ja nie mogę.

Poprzeglądałam na dobrych liskach rzeczy jakie mają, wybrałam sobie już 12 (i koszt ponad 300 zł ), pytam się jakim cudem? I chyba w weekend złożę zamówionko
Ciuszki w większości to dla Małej kupuje moja mama, ciągle jak z nią rozmawiam to słyszę, że była tu, że była tu, że kupiła to i to

A na koniec pokazuję swój brzuszek w 18+4 tc, powiedzcie, że coś widać

Czy Was też tak bolą plecy? Podejrzewam, że to też może być u mnie spowodowane siedzącym trybem pracy, ale pewnie też i ciąża swoje tutaj dołożyła. I jakoś ciężej mi się oddycha...
Widać tak, że nie można się pomylić
Super, że szefowa jednak ma w sobie coś z człowieka
Co tam masz w koszyku na liskach? oglądam sobie codziennie stories, na początku mnie wkurzały i aż mi głowa puchła, a teraz odpalam dla relaksu i podglądam, co tam ludzie zamawiają

Mnie rzadko bolą plecy, choć się zdarza. Też niestety dużo siedzę w pracy, dlatego staram się dbać o spacery i jogę, wydaje mi się, że to mi dobrze robi

Dziś też byłam na jodze, jej, wychodzę taka zmęczona, ale to jest wspaniałe. Super jest takie uczucie, że robię coś dla siebie.

Fajnie by było też robić coś dla siebie... i męża, na przykład obiad dobrze, że je w pracy, bo u mnie ostatnio naprawdę mega leży temat gotowania, w ogóle znowu na nic nie mam ochoty, zdarzają mi się dni na samych bułkach, bo nic innego do mnie nie mówi

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:

Podobno lepiej nie za wcześnie, ale skoro lekarz mówi, że okej, to chyba okej?

Ja będę miała 21+0, lekarz kazał w tym terminie albo tydzień później, na 22+0 nie było miejsc, więc nie miałam dylematu

A brzuszek to kwestia indywidualna, Tobie też pewnie wkrótce wyskoczy u mnie też było długo, długo nic, a teraz już po prostu jest
Szoszoszo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 22:50   #1416
Francesc_a
Wtajemniczenie

Cytat:

Ja będę miała połówkowe 20+2
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki!

Też miałam zgryz z rozmiarem, bo spodni z h&m nigdy wcześniej nie miałam, na szczęście jak raz byłam stacjonarnie, to akurat było 38 na wieszaku (ze zwrotów, bo nie mieli działu mama), przymierzyłam, pasowały, wzięłam, leżą dobrze (ale na razie jeszcze nie noszę, bo ten pas mnie mniej denerwuje w legginsach więc po domu leggi, a na wyjście sukienki). Zamówiłam drugą parę, ten sam rozmiar, ten sam model, inny kolor i... 38 jest bardzo luźne ale zostawię, jeszcze na pewno sporo urosnę i potem będzie ciężko się wbić.

Na vinted kupiłam leggi M (S też by pewnie były dobre, ale bałam się, czy na pewno będą wystarczająco kryjące) i jeszcze jedną parę spodni za grosze, czekam, aż przyjdą.

Ogólnie chyba wszystko zależy od modelu, a nawet egzemplarza... ale myślę, że domyślnie warto celować w swój standardowy rozmiar.

Pewnie, że widać! Ślicznie!

Gratulacje!

Ja chodzę prywatnie i lekarz wręcz nalega, żebym przychodziła co 5 albo najczęściej co 4, mówi, że wszystko przebiega książkowo, nic go nie niepokoi i nie ma sensu częściej

Ja nie mam doświadczenia, na razie chodzę w zwykłych i nie mam żadnego dyskomfortu. Czytałam na wątkach z innych miesięcy, że dziewczyny często brały po prostu większy rozmiar takich, które zwykle noszą, chyba też zastosuję ten wariant. Mnie to denerwuje wszystko tak wysoko

Pewnie, że musi, na pewno będzie OK
Maleńki brzuszek!
U mnie 3,5 kg na plusie.

Widać tak, że nie można się pomylić
Super, że szefowa jednak ma w sobie coś z człowieka
Co tam masz w koszyku na liskach? oglądam sobie codziennie stories, na początku mnie wkurzały i aż mi głowa puchła, a teraz odpalam dla relaksu i podglądam, co tam ludzie zamawiają

Mnie rzadko bolą plecy, choć się zdarza. Też niestety dużo siedzę w pracy, dlatego staram się dbać o spacery i jogę, wydaje mi się, że to mi dobrze robi

Dziś też byłam na jodze, jej, wychodzę taka zmęczona, ale to jest wspaniałe. Super jest takie uczucie, że robię coś dla siebie.

Fajnie by było też robić coś dla siebie... i męża, na przykład obiad dobrze, że je w pracy, bo u mnie ostatnio naprawdę mega leży temat gotowania, w ogóle znowu na nic nie mam ochoty, zdarzają mi się dni na samych bułkach, bo nic innego do mnie nie mówi

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Podobno lepiej nie za wcześnie, ale skoro lekarz mówi, że okej, to chyba okej?

Ja będę miała 21+0, lekarz kazał w tym terminie albo tydzień później, na 22+0 nie było miejsc, więc nie miałam dylematu

A brzuszek to kwestia indywidualna, Tobie też pewnie wkrótce wyskoczy u mnie też było długo, długo nic, a teraz już po prostu jest
No właśnie ja też nigdy spodni z hm nie miałam, bo szybko się rozciągają (moje wszystkie normalne spodnie mam z Bershki).

Ja też do mojej ginki równo co 4 tyg chodzę, bo wszystko w porządku jest

Jeżeli chodzi o brzuszek to go mam. Rano typowo ciążowy, potem wzdęty i robię się przez to duża
A jeszcze do wagi sprzed ciąży nie wróciłam...

Ja ostatnio nic nie robię dla siebie. No chyba że leżę. To jakiś dramat. Maty do jogi już dawno nie rozkładałam. Codziennie sobie obiecuje, a potem lipa. Źle mi z tym.

Chodzisz na jogę zwykłą czy dla ciężarnych?

Stary 2020-09-17, 04:54   #1417
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
Myślę że jak najbardziej ok widzę na grupach na fb, że dziewczyny robią i w 19+0 (ja miałam mieć 19+3 i się tak martwiłam że w końcu przełożyłam ). Powinno być wszystko spokojnie widać

Jutro bd miec 20+6, jestem ciekawa ile mały waży

Niby tak, ale widziałam, że nie każdej w tym czasie da się zrobić. Jedna skarżyła się, że lekarz byl niezadowolony, że przyszła tak wcześnie druga musi powtórzyć bo lekarz nie dał rady zrobić. Podobno najlepiej między 20 a 22. Wcześniej tylko jeżeli kobieta jest mocno szczupła..
No i jeszcze serce jest potem lepiej widoczne..
Mój nawet nie brał pod uwagę 18 i 19 tyg. Dziwnie, że są takie widełki, a lekarze i tak stawiają na 20-22tydzien.

Dzien dobry!

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!

Edytowane przez Luzia
Czas edycji: 2020-09-17 o 05:08
Luzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 05:34   #1418
Paulina1671
Raczkowanie

Cytat:
Niby tak, ale widziałam, że nie każdej w tym czasie da się zrobić. Jedna skarżyła się, że lekarz byl niezadowolony, że przyszła tak wcześnie druga musi powtórzyć bo lekarz nie dał rady zrobić. Podobno najlepiej między 20 a 22. Wcześniej tylko jeżeli kobieta jest mocno szczupła..
No i jeszcze serce jest potem lepiej widoczne..
Mój nawet nie brał pod uwagę 18 i 19 tyg. Dziwnie, że są takie widełki, a lekarze i tak stawiają na 20-22tydzien.

Dzien dobry!

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!

No tak wiadomo że im później tym lepiej ale myślę już od tego 20tyg powinno być widać. Mi moja też mówiła że te badanie to od 20tc a nie jak podają 19tc

Powoli wstaje się ogarniać

Edytowane przez Paulina1671
Czas edycji: 2020-09-17 o 05:35
Stary 2020-09-17, 06:25   #1419
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
No tak wiadomo że im później tym lepiej ale myślę już od tego 20tyg powinno być widać. Mi moja też mówiła że te badanie to od 20tc a nie jak podają 19tc

Powoli wstaje się ogarniać

Aplikacja to w ogóle mi podaje 20-24tc na te badania

Stary 2020-09-17, 06:31   #1420
Nairobi89
Zadomowienie

Dzień dobry proszę o kciuki dzisiaj aby moje dziecię się ujawniło kim jest ja mam połówkowe 20+3 lekarz tak obliczył to tak się umówiłam

Stary 2020-09-17, 06:35   #1421
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
Dzień dobry proszę o kciuki dzisiaj aby moje dziecię się ujawniło kim jest ja mam połówkowe 20+3 lekarz tak obliczył to tak się umówiłam

Ja teoretycznie mam 20+6, ale młody będzie wtedy mniej więcej 20+3, 20+4 bo mam jakieś 2 dni różnicy .

A u mnie dzisiaj tooooScreenshot_20200917_060457_com.gravid.gravid.jpg

Stary 2020-09-17, 06:52   #1422
Paulina1671
Raczkowanie

Cytat:
Ja teoretycznie mam 20+6, ale młody będzie wtedy mniej więcej 20+3, 20+4 bo mam jakieś 2 dni różnicy .

A u mnie dzisiaj tooooZałącznik 7727721

Jak to leci
Ostatnio też u siebie wyłapałam połówkę i screen poszedł uświadomiłam sobie niedawno że do samego porodu zostały tylko 4mies (+/- 2tyg więcej). Cały czas mam w głowie że jeszcze z pół roku mam

---------- Dopisano o 05:52 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

Aaa i Nairobi obyś już się dowiedziała co tam się skrywa

Stary 2020-09-17, 06:54   #1423
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
Jak to leci
Ostatnio też u siebie wyłapałam połówkę i screen poszedł uświadomiłam sobie niedawno że do samego porodu zostały tylko 4mies (+/- 2tyg więcej). Cały czas mam w głowie że jeszcze z pół roku mam

No, już trzeba liczyć, że 4 miesiące wczoraj mi się wyświetliło, że w razie co na ta chwile dziecko ma 15% szans na przeżycie. Niby niewiele.. Ale zdziwiłam się, że już w ogóle ma szansę. Natomiast za 7 tyg to już będzie raczej pewne, że przeżyje

No i podobno już wszystko ma po wykształcanie, teraz po prostu rośnie

Stary 2020-09-17, 07:08   #1424
MadziQ6
Zakorzenienie

Cytat:

Kciuki

MadziQ6 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 07:22   #1425
faithworkswonders
Zadomowienie

Cytat:

Kciuki

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Już tylko 3 niespodzinki nam zostały

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Ja połówkowe bd mieć 21+3 według Om, a dzidzia jest tydzień jeszcze do przodu

Emilia
faithworkswonders jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 07:36   #1426
adhoc
Rozeznanie

Cytat:

czekamy na relacje!

Dzień dobry. Zgadnijcie co w końcu robię na obiad? Fasolkę po bretońsku ja nie mogę czytać co kto je, bo mnie taka ochota nachodzi...

adhoc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 07:38   #1427
stookrotka1991
Zadomowienie

Hej ☺ Nairobi89 trzymam kciuki aby już się ujawnił maluch 🥳

kocham ...
stookrotka1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 07:42   #1428
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
czekamy na relacje!

Dzień dobry. Zgadnijcie co w końcu robię na obiad? Fasolkę po bretońsku ja nie mogę czytać co kto je, bo mnie taka ochota nachodzi...

U mnie dzisiaj pierogi ruskie tylko nie wiem czy chce mi się lepić.

Stary 2020-09-17, 07:47   #1429
Nairobi89
Zadomowienie

I przez Was mam ochotę na fasolkę my dzisiaj z męzem po wizycie idziemy na jakis dobry obiadek bo wczoraj mieliśmy 3 rocznice ślubu 🥰

Stary 2020-09-17, 07:52   #1430
Szoszoszo
Zakorzenienie

Dzień dobry w bury czwartek!

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Ja będę miała połówkowe 20+2 No właśnie ja też nigdy spodni z hm nie miałam, bo szybko się rozciągają (moje wszystkie normalne spodnie mam z Bershki).

Ja też do mojej ginki równo co 4 tyg chodzę, bo wszystko w porządku jest

Jeżeli chodzi o brzuszek to go mam. Rano typowo ciążowy, potem wzdęty i robię się przez to duża
A jeszcze do wagi sprzed ciąży nie wróciłam...

Ja ostatnio nic nie robię dla siebie. No chyba że leżę. To jakiś dramat. Maty do jogi już dawno nie rozkładałam. Codziennie sobie obiecuje, a potem lipa. Źle mi z tym.

Chodzisz na jogę zwykłą czy dla ciężarnych?

Rozumiem mnie niestety w domu też było ekstremalnie ciężko się zmobilizować, czasami się udawało, ale to czasami... Chodzę na zwykłą, bo mam blisko domu i mam w tym studiu karnet od dawna, są małe grupki, prowadzącym mówiłam o ciąży i zawsze mi mówią, żebym zamiast czegoś zrobiła coś innego, jeśli jest niewskazane

Bardzo mało jest zajęć w ciąży stacjonarnie, z tego co patrzyłam, a jak gdzieś są, to są kawał drogi ode mnie, i trochę szkoda mi czasu, i wolę ograniczać do minimum dojazdy, i przede wszystkim myślę, że motywacji mi zabraknie

Cytat:

Trzymamy mocno!

Cytat:

Wooooow, to już półmetek

Cytat:
czekamy na relacje!

Przynajmniej wątek okazał się inspirujący

Ja mam wrażenie, że pod względem jedzenia cofnęłam się do początków ciąży, na nic nie mam ochoty. Głód niby czuję, ale nic mi nie pasuje

Paulina1671, powodzenia na wizycie!
Szoszoszo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 08:10   #1431
adhoc
Rozeznanie

Cytat:
U mnie dzisiaj pierogi ruskie tylko nie wiem czy chce mi się lepić.

Ja pierogi kupuje lepie tylko na święta z kapusta i grzybami
Cytat:
I przez Was mam ochotę na fasolkę my dzisiaj z męzem po wizycie idziemy na jakis dobry obiadek bo wczoraj mieliśmy 3 rocznice ślubu 🥰

Oooo wiecie na co jeszcze mam ochotę? Na placek po węgiersku, ale na niego bym poszła do węgierskiej restauracji
Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy i kolejnych pięknych wspólnych lat

adhoc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 08:11   #1432
Nairobi89
Zadomowienie

Paula termin zmieniony

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Ja pierogi kupuje lepie tylko na święta z kapusta i grzybami Oooo wiecie na co jeszcze mam ochotę? Na placek po węgiersku, ale na niego bym poszła do węgierskiej restauracji

dziękuje
Stary 2020-09-17, 08:19   #1433
Francesc_a
Wtajemniczenie

Dzień dobry
Cytat:

Trzymam kciuki za ujawnienie i dobre wyniki
Cytat:

Ooo już połowa! No mega!
Jak ten czas leci!
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Dzień dobry w bury czwartek!

Rozumiem mnie niestety w domu też było ekstremalnie ciężko się zmobilizować, czasami się udawało, ale to czasami... Chodzę na zwykłą, bo mam blisko domu i mam w tym studiu karnet od dawna, są małe grupki, prowadzącym mówiłam o ciąży i zawsze mi mówią, żebym zamiast czegoś zrobiła coś innego, jeśli jest niewskazane

Bardzo mało jest zajęć w ciąży stacjonarnie, z tego co patrzyłam, a jak gdzieś są, to są kawał drogi ode mnie, i trochę szkoda mi czasu, i wolę ograniczać do minimum dojazdy, i przede wszystkim myślę, że motywacji mi zabraknie

Trzymamy mocno!

Przynajmniej wątek okazał się inspirujący

Ja mam wrażenie, że pod względem jedzenia cofnęłam się do początków ciąży, na nic nie mam ochoty. Głód niby czuję, ale nic mi nie pasuje

Paulina1671, powodzenia na wizycie!
U mnie niestety nie ma zajęć jogi. Siłownie otwarte i wszelkie zajęcia siłowe/grupowe są, ale jogi nie ma.
Wczensiej chodziłam na zumbę, ale instruktorka teraz urodzila a poza tym zumba w ciąży nie bardzo
No nic. Muszę się jakoś zmobilizować.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Ja pierogi kupuje lepie tylko na święta z kapusta i grzybami Oooo wiecie na co jeszcze mam ochotę? Na placek po węgiersku, ale na niego bym poszła do węgierskiej restauracji

Ja w zeszłym roku sama lepiłam. Męczące to. Wolę poprosić sąsiadkę albo kupić w garmażu
Placka po węgiersku jadłam w zeszłym tygodniu
Wgl jeżeli chodzi o jedzenie to na same takie "hity" mam ochotę. Nic przeciętnego

Nairobi, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

Paulina, powodzenia na wizycie

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Larysa88 - i jak figi?

Stary 2020-09-17, 08:21   #1434
Nairobi89
Zadomowienie

Powiem Wam,że fajnie mieć wolne przed wizytą i czekać na nią w domu, a nie gnąć z pracy

Paulina i Mansika
kciuki za Wasze wizyty
Stary 2020-09-17, 08:24   #1435
Paulina1671
Raczkowanie

IMG_20200917_092219~2.jpg

A ja trzymam za Was kciuki
Brzusio przed wyjściem haha

Stary 2020-09-17, 08:27   #1436
Luzia
Zakorzenienie

Cytat:
Załącznik 7727730

Duży jak moj będziemy się obie turlać

Stary 2020-09-17, 08:29   #1437
Francesc_a
Wtajemniczenie

Cytat:
Załącznik 7727730

Jaki brzusio Ekstra

Stary 2020-09-17, 08:34   #1438
Nairobi89
Zadomowienie

Cytat:
Załącznik 7727730

wow ale śliczny nie dziwię się,że przepuszczają Cię w lidlu w kolejce ciekawe ile dziecię Twoje waży
Stary 2020-09-17, 08:39   #1439
stookrotka1991
Zadomowienie

Cytat:
Załącznik 7727730

Piękny i jaki już duży

kocham ...
stookrotka1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 08:43   #1440
mansikkaa
Zakorzenienie

Ja dziś na kebaba idę po wizycie

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Luciano de Crescenzo

D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 11 (2 użytkowników i 9 gości)
paula1456
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości