hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;) - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 16:27   #4951
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Ja tez mam już wszystko!
Kochana Edytko, jeśli jeszcze raz podejmiesz się realizacji i koordynacji takiego zamówienia to ja osobiście kopnę cię w d....!
Niniejszym serdecznie dziękuję za czas (ogrom czasu!) i nerwy, ktore straciłaś, żeby nam zrobić dobrze
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 17:06   #4952
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Uprzejmie melduję, że odłączono mnie od prądu i podłączono dopiero teraz, w związku z czym wszelkie paczki, które miały wyjść ode mnie dziś, wyjdą niestety jutro, bo nie miałam adresów ((( (pomijam już to, że jestem przez to w czarnej d*** z robotą, zamowieniami, korespondencją, a na domiar złego spierdzielili mi w nazwie coś z domeną - złyyyy dzień).

Reverie - Twoja wartościowa też nie wyszła, więc poprosiłam dziś mamę, żeby do mnie pojechała, wzięła pena z listem przewozowym, wydrukowała w Krakowie i nadała jutro od siebie - tak, żeby ta paczka jednak dotarła do Ciebie do piątku, mimo tego wszystkiego. Mam nadzieję, że już żadne tornado na drodze nie stanie, bo nie wiem co innego jeszcze zdarzyć by się mogło...

Mam też żłe wieści jeśli idzie o perły - dziś do mnie nie dotarły, więc dotrą niestety dopiero w poniedziałek, bo jutro kurier u mnie nie jeździ, a w piątek od rana mnie nie będzie i wrócę dopiero w niedzielę. Za to w niedzielę jak będę na mieście, podrukuję listy przewozowe na kuriera na wtorek i wtedy wyjdą wszsytkie paczki kurierskie (na poniedziałek bym zamówiła, ale boję się sytuacji że kurier po wasze paczki zjawi się przed tym, który przywiezie perły A na wsi godzin przyjazdu wybrać sobie niestety nie mogę, tu paczki odbierają tylko między 9 a 12 :/)

No i to tyle, idę sobie, żeby się nie rozkręcać ze złymi wiadomościami
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 17:52   #4953
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

dostałam.Dziękuję .Później sprawdzę,czy wszystko jest ok.,coby się ostatecznie rozliczyć.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:38   #4954
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez RudaAB Pokaż wiadomość

Kochana Edytko, jeśli jeszcze raz podejmiesz się realizacji i koordynacji takiego zamówienia to ja osobiście kopnę cię w d....!
Niniejszym serdecznie dziękuję za czas (ogrom czasu!) i nerwy, ktore straciłaś, żeby nam zrobić dobrze
Popieram w całej okazałości - dołączę się do kopniaków i BAAAARRRDZO DZIĘKUJĘ ZA ORGANIZACJĘ : cmok::c mok::cm ok::cmo k:
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września

Edytowane przez 101Milka
Czas edycji: 2011-04-14 o 15:39
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:06   #4955
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

A ja podziękuję, jak pójdę dziś na pocztę i odbiorę paczkę bo listonosz nikogo w domu nie zastał, ale na awizo zaznaczył przesyłkę z zadeklarowaną wartością, a takiej nikt inny by nie wysłał do mnie
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:19   #4956
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Ja wysłałam do Ciebie maila Marisellu, mam nadzieję, że się pojawisz przed 17, bo w domu nie mam neta, ale mam nadzieję, że dzisiaj naprawią.
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 14:23   #4957
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

A ja do Skidi...
Kasiu, wyslalam Ci PW, ale pisze rowniez tutaj.
Czy moglabym Cie prosic o ponowne przeslanie FV? Jestem po awarii kompa i to co mialam szlag trafil.
Potrzebuje ja bo jutro jade do ksiegowej.
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 15:49   #4958
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Właśnie wróciłam z poczty i bardzo, bardzo dziękuję Za szybką wysyłkę, za zorganizowanie tego całego przedsięwzięcia, za podzielenie tego wszystkiego, za całą masę cierpliwości I przepraszam za moje namieszanie z zakładkami z SK
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:23   #4959
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
A ja do Skidi...
Kasiu, wyslalam Ci PW, ale pisze rowniez tutaj.
Czy moglabym Cie prosic o ponowne przeslanie FV? Jestem po awarii kompa i to co mialam szlag trafil.
Potrzebuje ja bo jutro jade do ksiegowej.
Fffffffffffffff, sorry! Na śmierć zapomniałam! Już ślę!
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 23:15   #4960
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Paczki jeszcze nie dostałam, nie wiem, czy Sahary już dotarły, ale mniemam, że dotarły.. I chyba oficjalnie wszystko już zakończone, bo właśnie dostałam informację od Silvexu, że obniżono ceny na małe ilości paczek. Akurat po tym, jak ostatnie co miało wyjść do Mari właśnie poszło.. hymm..
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 05:29   #4961
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Naila,. dodatkowych Sahar i pereł jeszcze nie ma, pisałam gdzieś wyżej, będą w poniedziałek z pewnym prawdopodobieństwem, bo wczesniej nie miały jak.

Ja naprawdę mam wszsytko pod jako taką kontrolą i nie przetrzymuję Waszych paczek bezpodstawnie, tylko na głowie staję, żeby wyszły jak najszybciej No dobra, czasem o czymś zapomnę, jak o zabraniu rzeczy dla śląskich dziewczyn albo wysłaniu paczki dla Sub (ale za to dowiozę osobiście ) ale tak poza tym na ile się da - się staram.

Reverie - Twoja paczka wyszła wczoraj UPSem w opcji z gwarancją dostawy przed 12tą, więc jak się nie przydarzy jakieś tornado tudzież inna klęska, będzie na miejscu na czas
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 05:53   #4962
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
No dobra, czasem o czymś zapomnę, (...) albo wysłaniu paczki dla Sub (ale za to dowiozę osobiście )
Oh Yeah
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 19:10   #4963
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Naila,. dodatkowych Sahar i pereł jeszcze nie ma, pisałam gdzieś wyżej, będą w poniedziałek z pewnym prawdopodobieństwem, bo wczesniej nie miały jak.
Mari, wszystko, ok! Pomerdały mi się trochę dni ostatnio, np. dzisiaj nie byłam w pracy i miałam wrażenie, że jest sobota, a wczoraj był piątek, więc z taką 'filozofią' to mi pasowało
Ja do Ciebie pretensji nie mam żadnych, ale ktoś tu już podpowiadał, że jak tylko się zakończy zamówienie i lecą przesyłki, to są w danym sklepie obniżki...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 22:47   #4964
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Naila,. dodatkowych Sahar i pereł jeszcze nie ma, pisałam gdzieś wyżej, będą w poniedziałek z pewnym prawdopodobieństwem, bo wczesniej nie miały jak.

Ja naprawdę mam wszsytko pod jako taką kontrolą i nie przetrzymuję Waszych paczek bezpodstawnie, tylko na głowie staję, żeby wyszły jak najszybciej No dobra, czasem o czymś zapomnę, jak o zabraniu rzeczy dla śląskich dziewczyn albo wysłaniu paczki dla Sub (ale za to dowiozę osobiście ) ale tak poza tym na ile się da - się staram.

Reverie - Twoja paczka wyszła wczoraj UPSem w opcji z gwarancją dostawy przed 12tą, więc jak się nie przydarzy jakieś tornado tudzież inna klęska, będzie na miejscu na czas
Melduje że przesyłka dotarła tam gdzie miała dotrzec na czas- wielkie dzieki Mari Teraz mam nadzieję że szybko dotrze do mnie
Dopłata zrobiona choć z bólami (czy tylko mnie się tabela nie otwiera? ) Mari to rozumiem że dla mnie sahar też jeszcze nie było? Nie wiem czemu ale ubzdurałam sobie że juz wszystko do ciebie spłyneło...
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 10:09   #4965
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Mari się po świecie buja, będzie jutro. A tabelka hula pięknie - coś Ci sprawdzić?
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 13:46   #4966
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

A ja wczoraj odebralam paczke - Mari juz dziekowalam, bo swietnie sie spisala, rowniez w roli kuriera dostarczajacego przesylki
Kasiu, Tobie rowniez dziekuje
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 13:57   #4967
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez skidblandir Pokaż wiadomość
Mari się po świecie buja, będzie jutro. A tabelka hula pięknie - coś Ci sprawdzić?
No dzis też mi o dziwo hula a wczoraj ni drgneła wiec wpłate zrobiłam na oko
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:49   #4968
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

W sobotę byłam na giełdzie i pooglądałam sobie Sahary "na żywo", są rzeczywiście śliczne , warto na nie czekać .
Mari, dostałaś już przesyłkę?
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 11:46   #4969
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez Reverie1 Pokaż wiadomość
Melduje że przesyłka dotarła tam gdzie miała dotrzec na czas- wielkie dzieki Mari Teraz mam nadzieję że szybko dotrze do mnie
Dopłata zrobiona choć z bólami (czy tylko mnie się tabela nie otwiera? ) Mari to rozumiem że dla mnie sahar też jeszcze nie było? Nie wiem czemu ale ubzdurałam sobie że juz wszystko do ciebie spłyneło...
Cieszę się, że się kurier spisał

Dla Ciebie Sahary były (sprawdzę to jeszcze później) bo Ty zamawiałaś chyba te z pierwszego rzutu, prawda? A nie te z domawianego potem listka...

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Mari, dostałaś już przesyłkę?
Tak, perełki (mniam, śliczne są!) i Sahary (już nie będę się do nich więcej slinić, bo nie wypada ) są już u mnie i mam plan dziś w nocy je podzielić i popakować, tak, żeby jutro mogły wyjść paczki do tych wszystkich, którzy są już ze Skidi na czysto (akurat będę w Krakowie, to będę mogła też wartościowe bez problemu nadać )

Aha, jesli jest jeszcze ktoś, kto zamawiał kuriera, ale nie jest z Kasią wyrównany, to dobrze by było, gdyby się wyrównał dziś, bo jutro jak będę na mieście mogłabym podrukować listy przewozowe i tym samym w czwartek nadać kurierem to, co trzeba kurierem. Bo potem to już dopiero po świętach i to nie wiem czy nie z końcem poświątecznego tygodnia (wcześniej mogę nie być w Wielkim Mieście )
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 11:51   #4970
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Cieszę się, że się kurier spisał

Dla Ciebie Sahary były (sprawdzę to jeszcze później) bo Ty zamawiałaś chyba te z pierwszego rzutu, prawda? A nie te z domawianego potem listka...
Ja z sahar zrezygnowałam żeby inni się nacieszyli i miałam z domawianego listka.... No nic - okaże się jak paczka do mnie (wreszcie) dojdzie czy są tam czy ich nie ma i czy bede się mogła nimi pozachwycać
__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz

Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 12:06   #4971
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez Reverie1 Pokaż wiadomość
Ja z sahar zrezygnowałam żeby inni się nacieszyli i miałam z domawianego listka.... No nic - okaże się jak paczka do mnie (wreszcie) dojdzie czy są tam czy ich nie ma i czy bede się mogła nimi pozachwycać
Cholercia, no to podejrzewam, że ja w tym dzikim zamieszaniu nie zakumałam czaczy i nie wpadłam na to, żeby Ci wsadzić Sahary od siebie, a potem sobie "odebrać". Buuuuuuu I co to będzie?
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:40   #4972
dwaslonca
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 884
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Mari, juz jakiś czas temu doplaciłam wg tabeli, czyli mogę liczyc na wysyłke do mnie? Zaraz po świętach wybywam na 3 tygodnie i cieszyłabym sie, gdybym otrzymala przesyłke przed wyjazdem
dwaslonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:49   #4973
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Mari a jak się mają brakujące perły? Są już u Ciebie, czy dalej im nie spieszno?
E_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:59   #4974
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez E_W Pokaż wiadomość
Mari a jak się mają brakujące perły? Są już u Ciebie, czy dalej im nie spieszno?
Patrz wyżej
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 03:47   #4975
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez dwaslonca Pokaż wiadomość
Mari, juz jakiś czas temu doplaciłam wg tabeli, czyli mogę liczyc na wysyłke do mnie? Zaraz po świętach wybywam na 3 tygodnie i cieszyłabym sie, gdybym otrzymala przesyłke przed wyjazdem
Tak, nawet na tę okoliczność Twoje klapki znalazłam
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:06   #4976
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Mam też żłe wieści jeśli idzie o perły - dziś do mnie nie dotarły, więc dotrą niestety dopiero w poniedziałek, bo jutro kurier u mnie nie jeździ, a w piątek od rana mnie nie będzie i wrócę dopiero w niedzielę. Za to w niedzielę jak będę na mieście, podrukuję listy przewozowe na kuriera na wtorek i wtedy wyjdą wszsytkie paczki kurierskie (na poniedziałek bym zamówiła, ale boję się sytuacji że kurier po wasze paczki zjawi się przed tym, który przywiezie perły A na wsi godzin przyjazdu wybrać sobie niestety nie mogę, tu paczki odbierają tylko między 9 a 12 :/)


Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Tak, perełki (mniam, śliczne są!) i Sahary (już nie będę się do nich więcej slinić, bo nie wypada ) są już u mnie i mam plan dziś w nocy je podzielić i popakować, tak, żeby jutro mogły wyjść paczki do tych wszystkich, którzy są już ze Skidi na czysto (akurat będę w Krakowie, to będę mogła też wartościowe bez problemu nadać )

Aha, jesli jest jeszcze ktoś, kto zamawiał kuriera, ale nie jest z Kasią wyrównany, to dobrze by było, gdyby się wyrównał dziś, bo jutro jak będę na mieście mogłabym podrukować listy przewozowe i tym samym w czwartek nadać kurierem to, co trzeba kurierem. Bo potem to już dopiero po świętach i to nie wiem czy nie z końcem poświątecznego tygodnia (wcześniej mogę nie być w Wielkim Mieście )
Marii, bo ja już się pogubiłam. We wtorek nie wysłałaś przesyłek kurierskich?
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:44   #4977
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Wątek się rozrasta... a ja czekam, czekam.... , pisze maile, dopłacone do przesyłki i nic. Może ten mój tysiączek w towarze własnym i Agave dotrzeć do mnie?
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:49   #4978
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez lunamin Pokaż wiadomość
Wątek się rozrasta... a ja czekam, czekam.... , pisze maile, dopłacone do przesyłki i nic. Może ten mój tysiączek w towarze własnym i Agave dotrzeć do mnie?
Wydaje mi się że Mari pisała, że będzie nadawać kuriera w czwartek, czyli jutro?...

Dziewczyny, proszę Was, wyluzujcie trochę. Ja wiem, że to już wszystko długo trwa i w ogóle, ale nie stawiajcie proszę Mari w takiej sytuacji. Bo ostatnio unosi się tu atmosfera pretensji że "czemu tak długo" ale uwierzcie, że Edyta nie może sobie pozwolić na niezajmowanie się niczym innym poza zamówieniem silvexowym. Masa osób brała udział w zamówieniu, a mało było rąk do pomocy. Proszę Was, bądźcie trochę wyrozumiałe. I zamiast zasypywać Mari mailami czekajcie cierpliwie, bo fakt że musi na wszystkie odpisać, powoduje że ma mniej czasu na zajęcie się zamówieniami.
Ciekawe która z Was następnym razem będzie chętna do organizowania takiego wielkiego zamówienia...

Przepraszam jeśli ktoś się poczuł urażony, ale po prostu az prosi się o odrobinę wyrozumiałości, jeśli ktoś bierze coś dużego na siebie, nie dla własnej przyjemności czy jakiś profitów... A z dobrej woli.
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:31   #4979
lunamin
Zadomowienie
 
Avatar lunamin
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 658
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

loquacee, moją intencją nie wyło wymawianie, tylko uzyskanie informacji.
Grzecznie czekam od samego początku zamówienia, tylko widzę, że niektórzy mają odpowiedzi na bieżąco, a inni nie, i nie zasypuję mailami, bo napisałam dwa (w tym jeden zgodnie z prośbą Mari z danymi do wysyłki) i zdecydowanie jestem wdzięczna Edycie za całe przedsięwzięcie.
__________________
Moja biżuteria- wątek wizażowy
lunamin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 13:24   #4980
dwaslonca
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 884
Dot.: hurtowe zamówienie w Silvex.pl-ostatni dzwonek na zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Tak, nawet na tę okoliczność Twoje klapki znalazłam
oł jeee... szaleństwo!!!



Dziękuję
dwaslonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.