Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-02, 10:06   #1321
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Jeśli tylko nie padam z nóg i mam włosy, które umyję następnego dnia to wcieram. Właśnie wczoraj zużyłam do końca Banfi. To była dobra wcierka - zahamowała mi wypadanie, kiedy w pewnym momencie do niej wróciłam. Męczyłam ją długo, bo opakowanie duże. I śmierdziała chrzanem.
Teraz mam już anyżkową sattvę. Zaraz wleję ją do jedynej słusznej butelki - po wcierce Joanny, z takim szpikulcem.
Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość

Apsik13 wcieram prawie codziennie+ masaż skory głowy jak ogladam filmik Agnieszki Niedzialek
Pytałam jak tam u Was, bo mnie wzięło lenistwo i dwa razy olałam wcieranie Banfi
Nakrzyczcie na mnie.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 18:26   #1322
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Pytałam jak tam u Was, bo mnie wzięło lenistwo i dwa razy olałam wcieranie Banfi
Nakrzyczcie na mnie.

wcieraj i to zaraz ,bo co to ma być???

U mnie szkoła,przedszkole angielski, praca, itd. i włosy zeszly troche na dalszy plan..,ale jak wieczorem olejuje włosy na długosci to wcierka idzie zawsze na glowe,..rano myje i juz ..
dziś wykończyłam jeden szampon w kostce,maskę od anwen (glinka kokos) i wcierkę vitaline od razu luźniej na półkach
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 20:22   #1323
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
wcieraj i to zaraz ,bo co to ma być???

U mnie szkoła,przedszkole angielski, praca, itd. i włosy zeszly troche na dalszy plan..,ale jak wieczorem olejuje włosy na długosci to wcierka idzie zawsze na glowe,..rano myje i juz ..
dziś wykończyłam jeden szampon w kostce,maskę od anwen (glinka kokos) i wcierkę vitaline od razu luźniej na półkach
Wtarłam, umyłam, lepiej
Głównie psychicznie

Jaki miałaś ten szampon w kostce?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 06:48   #1324
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Wtarłam, umyłam, lepiej
Głównie psychicznie

Jaki miałaś ten szampon w kostce?
4 szpaki, o ile szampon spoko, to odżywka w kostce niezbyt o ile szampon mozna rozwodnic i umyć to z odzywką mam problem ...
i koniec końców chyba kupie litrowego kallosa blueberry i będe mieć bazę do tworzenia własnych ekpserymentów .. bardziej mi chodziło o bezodpadowe kosmetyki o o ile jest to serum w szkle od nowegj kosmetyki to w przypadku odzywek już gorzej..bo np butelki z fajnymi aplikatorami sobie płuczę zostawiam.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 20:04   #1325
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja stosuję cały czas Banfi - super przyśpiesza porost moich włosów, ale niestety długość mam na tym samym poziomie, ponieważ schodzę z tej jednej części która wciąz jest bardziej zniszczona. Jednak chyba bede sie przymierzac zeby juz sciac cale te zniszczenia, bo niestety jak robie to partami to ta slabsza strona dalej sie niszczy. NO, ale zobaczymy


Jedyny plus z którego niesamowicie sie ciesze to moje wlosy odzyskaly dawna swietnosc jezeli chodzi o miekkosc i gestosc wlosow, wiec juz koniec z wysuszonymi strakami
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 17:18   #1326
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
wcieraj i to zaraz ,bo co to ma być???
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 18:05   #1327
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Zastanawaim się czy to czasem nie od tarczycy, miałam iśc na pobranie krwi ale przez corone jakos nie mogłam się dostać , może teraz się w końcu wybiorę.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-04, 18:41   #1328
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Pytałam jak tam u Was, bo mnie wzięło lenistwo i dwa razy olałam wcieranie Banfi
Nakrzyczcie na mnie.





Beata, z basicowych Kallosów to ja lubiłam wersję Aloe, fajna pod miksy, a i solo też całkiem ok, do tego uroczo pachnie proszkiem do prania
Przymierzam się do kupna litrowego Keratin, bo miałam mały słoik i byłam bardzo zadowolona, daje efekt mięsistych żywych włosów.

Kusi mnie jeszcze mały Kallos Fig, Biotin, Honey i kokosowy.
Lubiłam Multivitamin, Omegę, Cherry i Silk(tej ostatniej nie lubią z kolei suche fale mojej siostry).

Banana, jagodowa i waniliowa były dla mnie tak obojętne, że dawno odeszły w niepamięć. Tak samo Protox-niby moje włosy kochają proteiny, ale tą maską nie były zachwycone, za to polubiła ją moja ww. siostra.

Najgorsze były Milk i Jasmine-śmierdzą i odbierają blask oraz życie włosom.




Jeśli ktoś jest ciekawy tej maski:
https://www.drogerienatura.pl/botani...ze-400-ml.html
To śmiało mogę ją polecić
Trochę dziwnie pachnie, ale włosy ładnie po niej błyszczą, są miękkie, gładkie i puszyste. Do tego mam wrażenie, że troszkę pomaga je wzmocnić. Dla mnie dużo lepsza od przereklamowanej maski drożdżowej z Babuszki.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 21:10   #1329
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja wykończyłam randomowe skrzypy i zaczynam zażywać Revalid. Przeczytałam na panutabletce, że to jedyny taki preperat, który ma status leku i bardzo mnie to przekonało, bo jednak inne są standardy jeśli chodzi o zawartość deklarowanych substancji dla leków, a inne dla suplementów. No i Benfi skończona, wcierkuję Sattvą, myślę, że na jesień się to przyda.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 08:20   #1330
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja stosuję cały czas Banfi - super przyśpiesza porost moich włosów
A ja stosowałam po kolei olejek Khadi, Banfi, Jantar i serum z Ecolab. Wszystkie te wcierki tylko poprawiły kondycję włosów i zdecydowanie ograniczyły wypadanie. Ale włosy rosły cały czas w takim tempie jakbym nic z nimi nie robiła, przynajmniej w moim odczuciu, bo inni mówili, że fajnie rosną.

Cóż poradzić, niecierpliwiec jestem a jeśli chodzi o włosy to już w ogóle. Teraz próbuję z serum z apteczki Agafii, zobaczymy. Jestem jeszcze ciekawa tej wcierki z Rossmanna (chyba Only bio czy jakoś tak)
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 08:42   #1331
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość




Beata, z basicowych Kallosów to ja lubiłam wersję Aloe, fajna pod miksy, a i solo też całkiem ok, do tego uroczo pachnie proszkiem do prania
Przymierzam się do kupna litrowego Keratin, bo miałam mały słoik i byłam bardzo zadowolona, daje efekt mięsistych żywych włosów.

Kusi mnie jeszcze mały Kallos Fig, Biotin, Honey i kokosowy.
Lubiłam Multivitamin, Omegę, Cherry i Silk(tej ostatniej nie lubią z kolei suche fale mojej siostry).

Banana, jagodowa i waniliowa były dla mnie tak obojętne, że dawno odeszły w niepamięć. Tak samo Protox-niby moje włosy kochają proteiny, ale tą maską nie były zachwycone, za to polubiła ją moja ww. siostra.

Najgorsze były Milk i Jasmine-śmierdzą i odbierają blask oraz życie włosom..
Mialam zdecydowaną mniejszość,ale Keratin jest spoko, mialam też Alge to fajnie emulgowała olej ,sama w sobie jako drugie O też spoko (humektant) .obecnie biorę twojcelto i kwasy omega 3.
marzy mi sie seria z babmusem od Biovaxa cała :szampon, odzywka i maska..miałam kiedys o to w sumie by mi wystarczyło na dłuższa metę.
wczoraj dałam olej pokrzywowy zmylam w sumie piorac w mint it up i dalam proteinki, tj Keratin z arganina z dr sante a zużylam moze 1/5 opakowania, odzywka jest tania, a nie zmierdzi jak te niektóre kallosy,od czego niekiedy mialam objawy ze str, ukladu oddechowego(duszący zapach)banany nie znoszę, sprobuje tej wersji maski banana z Lidla, Aga mówi że ta od Garniera w sumie niczym sie nie różni i krzywdy nie zrobi..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-05, 09:21   #1332
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Na mnie maseczka bambusowa Biovaxu nie zrobiła wrażenia, zdecydowanie wolę mleczną oraz keratyna+jedwab


Zaraz zacznę maskę Latte od Leo, kiedyś miałam ich kokosową(i była to moja pierwsza maska do włosów ever ), ale już nigdzie nie mogę jej kupić, więc wzięłam Latte. Jestem ciekawa jak po latach ta firma sprawdzi się na moich włosach
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 12:01   #1333
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez morning_coffee Pokaż wiadomość
A ja stosowałam po kolei olejek Khadi, Banfi, Jantar i serum z Ecolab. Wszystkie te wcierki tylko poprawiły kondycję włosów i zdecydowanie ograniczyły wypadanie. Ale włosy rosły cały czas w takim tempie jakbym nic z nimi nie robiła, przynajmniej w moim odczuciu, bo inni mówili, że fajnie rosną.

Cóż poradzić, niecierpliwiec jestem a jeśli chodzi o włosy to już w ogóle. Teraz próbuję z serum z apteczki Agafii, zobaczymy. Jestem jeszcze ciekawa tej wcierki z Rossmanna (chyba Only bio czy jakoś tak)
A ja juz sobie dalam spokoj z parciem na dlugosc ze wzgledu na te zniszczenia, ktore musialam usunac. Wczoraj naszla wielkopomna chwila i usunelam cale zniszczenia, bo juz mnie to wkurzalo i tak nie czulam sie komfortowo z nimi. Dzisiaj tylko musze wyrownac. Wlosy mam lekko za obojczyki, moja dlugosc ktora mnie nie opuszcza od dobrych dwóch lat. Ale myle, ze juz bedzie tlyko lepiej , wiec moge zaczac oficjalnie zapuszczanie Mam nadzieje, ze juz dojde do ładu z tymi kudłami
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 12:25   #1334
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Jestem w trakcie banfi, a ostatnio widziałam na yt 'ranking' jednej dziewczyny apropo wcierek i drugie miejsce zajęły krople żołądkowe, a pierwsze capitavit. Używałyście któreś?
Screenshot_20201001-135245_Chrome.jpgScreenshot_20201001-135341_Chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 12:41   #1335
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

ja uzywalam Capitavit, ale mi masakruje on skóre glowy. Ostatnio nalozylam go w ramach przerwy od Banfi i mialam straaaaszny lupiez i pdoraznienie skory glowy. I tak sobie mysle, ze jak naprzemiennie stosowalam Capitavit i Banfi, to nie Banfi mi podranzniala skalp , tylko Capitavit chyba.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 13:25   #1336
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja juz sobie dalam spokoj z parciem na dlugosc ze wzgledu na te zniszczenia, ktore musialam usunac.
Słowo "zapuszczanie" całkiem tu pasuje, też kiedyś tkwiłam z zapuszczonymi włosami
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 14:12   #1337
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
ja uzywalam Capitavit, ale mi masakruje on skóre glowy. Ostatnio nalozylam go w ramach przerwy od Banfi i mialam straaaaszny lupiez i pdoraznienie skory glowy. I tak sobie mysle, ze jak naprzemiennie stosowalam Capitavit i Banfi, to nie Banfi mi podranzniala skalp , tylko Capitavit chyba.
O kurcze ja raczej krople wypróbuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 13:12   #1338
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
O kurcze ja raczej krople wypróbuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę wyżej była o kroplach mowa Trzeba uważać, bo fototoksyczność i dziurawiec.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 16:58   #1339
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Zamówiłam sobie szampon, odżywkę i spray termoochronny z mawawo, mam zamiar niebawem przetestować.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-06, 17:21   #1340
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie szampon, odżywkę i spray termoochronny z mawawo, mam zamiar niebawem przetestować.
coś slyszalam o tej firmie, ja jestem z kolei ciekawa masek hair tale cosmetic ceny i pojemnosci..bylam dzis w lidlu ale totalnie nie bylo nic od anwen ,nawet jesli chcialabym kupic, byly tylko szampony i odzywki Cień ,odrobina biovaxa oraz loreal
dziś pierwszy raz dalam na włosy skwalan z oliwek , jako olej.na pierwsze O,na razie włosy mokre wiec trodno stwierdzic czy coś dało..

Pseudofeministka tez jestem za calkowitym scieciem zniszczen i odnowieniem pielegnacji,bo skoro odpowiada Ci długość do ramion to przeciez dobrze, Ty masz sie z tym dobrze czuć, Mialam takie przez 2-3 miesiące i włosy bardzo lecialy mi do przodu..co mnie wkurzalo..jak już moglam je wszystkie zwiazac to było błogosławieństwo.Obecnie zaplatam w warkocza i jest git. Nadal są cięte na prosto to nic nie wyłazi bokami .i zaczełam szyć sobie scrunchie..te gorsze biore do olejowania czy pod prysznic w tych lepszych chodzę na codzień ,,

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2020-10-06 o 17:23
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 20:46   #1341
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Hey, dziewczyny Sorry, ze tak na krzywy ryj pakuje się wam do wątku, ale o którym produkcie Banfi dokładnie tu piszecie?

Znalazłam dwa produkty na KWC:

Wcierke: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html

i tonik: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-hajszesz.html

?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 08:24   #1342
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88186754]Hey, dziewczyny Sorry, ze tak na krzywy ryj pakuje się wam do wątku, ale o którym produkcie Banfi dokładnie tu piszecie?

Znalazłam dwa produkty na KWC:

Wcierke: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html

i tonik: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-hajszesz.html

?[/QUOTE]

Ogólnie Banfi i Lady Banfi to są wcierki (albo toniki, zwał jak zwał) które wcieramy w skórę głowy Z tego co widzę, składowo są takie same, bądź bardzo podobne? (spojrzałam tylko na początek, na ekstrakty, do 'parfum' z tym, że może producent coś zmienił, na kwc nie zawsze skład jest poprawny )
Różnica taka, że Lady Banfi trochę mniej śmierdzi ja już nie pamiętam dokładnie, bo używałam dawno, ale zapachy aż tak się nie różniły, dalej było czuć kiszoną kapustę/ogóry/siano

I większość osób chyba zaczyna od wersji Banfi Hajszesz - ja wcierkę poleciłam 6 koleżankom, wszystkie wzięły właśnie tą, jak robiłam nam zamówienie.

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2020-10-07 o 08:25
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 13:17   #1343
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
coś slyszalam o tej firmie, ja jestem z kolei ciekawa masek hair tale cosmetic ceny i pojemnosci..bylam dzis w lidlu ale totalnie nie bylo nic od anwen ,nawet jesli chcialabym kupic, byly tylko szampony i odzywki Cień ,odrobina biovaxa oraz loreal
dziś pierwszy raz dalam na włosy skwalan z oliwek , jako olej.na pierwsze O,na razie włosy mokre wiec trodno stwierdzic czy coś dało..

Pseudofeministka tez jestem za calkowitym scieciem zniszczen i odnowieniem pielegnacji,bo skoro odpowiada Ci długość do ramion to przeciez dobrze, Ty masz sie z tym dobrze czuć, Mialam takie przez 2-3 miesiące i włosy bardzo lecialy mi do przodu..co mnie wkurzalo..jak już moglam je wszystkie zwiazac to było błogosławieństwo.Obecnie zaplatam w warkocza i jest git. Nadal są cięte na prosto to nic nie wyłazi bokami .i zaczełam szyć sobie scrunchie..te gorsze biore do olejowania czy pod prysznic w tych lepszych chodzę na codzień ,,
Kochana poki co stan włosów rekompensuje mi ich dlugos, bo od dawna marze zeby byly dlugie, jak kiedys. Ale teraz sa gladkie i miesiste i tez maja swoj urok Nie wiem na ile to trwaly stan, a na ile uzyte produkty, ale widze od kilku myc, ze wlosy maja sie lepiej i nie sa juz suchymi strakami, jak bylo wczesniej.

Dziura i tak mi sie robi Bo po tej stronie gdzie mam mniej wlosow jak staly sie krotsze to one sie bardziej odbijaja i mam taki efekt, ale uznalam, ze zostawiam to. Widocznie taka uroda moich wlosow. Zawsze po tej jednej stronie mialam slabsze wlosy . Poki co ciesze sie, ze ich dawna kondycja powrocila

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88186754]Hey, dziewczyny Sorry, ze tak na krzywy ryj pakuje się wam do wątku, ale o którym produkcie Banfi dokładnie tu piszecie?

Znalazłam dwa produkty na KWC:

Wcierke: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html

i tonik: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-hajszesz.html

?[/QUOTE]

Ja pisze o czerwonej
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 20:28   #1344
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Ogólnie Banfi i Lady Banfi to są wcierki (albo toniki, zwał jak zwał) które wcieramy w skórę głowy Z tego co widzę, składowo są takie same, bądź bardzo podobne? (spojrzałam tylko na początek, na ekstrakty, do 'parfum' z tym, że może producent coś zmienił, na kwc nie zawsze skład jest poprawny )
Różnica taka, że Lady Banfi trochę mniej śmierdzi ja już nie pamiętam dokładnie, bo używałam dawno, ale zapachy aż tak się nie różniły, dalej było czuć kiszoną kapustę/ogóry/siano

I większość osób chyba zaczyna od wersji Banfi Hajszesz - ja wcierkę poleciłam 6 koleżankom, wszystkie wzięły właśnie tą, jak robiłam nam zamówienie.
Dzięki

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja pisze o czerwonej
Dzięki, ale obie podlinkowane przeze mnie są czerwone no chyba, że mi monitor świruje i zmienia kolory?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 21:51   #1345
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88189270]Dzięki

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



Dzięki, ale obie podlinkowane przeze mnie są czerwone no chyba, że mi monitor świruje i zmienia kolory?[/QUOTE]


Ja mam czerwona ta najklasyczniejsza. Nie zadne odmiany Lejdi itd Przyznam, ze nie wchodzilam w linki :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 11:50   #1346
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziura i tak mi sie robi Bo po tej stronie gdzie mam mniej wlosow jak staly sie krotsze to one sie bardziej odbijaja i mam taki efekt, ale uznalam, ze zostawiam to. Widocznie taka uroda moich wlosow. Zawsze po tej jednej stronie mialam slabsze wlosy . Poki co ciesze sie, ze ich dawna kondycja powrocila [COLOR="Silver"]
Super że dobrze sobie radzą po cięciu! A co do słabszej jednej strony, nie robisz jej może krzywdy jak śpisz? Odkąd kupiłam satynę na poduszkę nie mam już wierzchniej warstwy suchych włosów, które skręcają się wyżej niż reszta.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 14:53   #1347
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88190447]Super że dobrze sobie radzą po cięciu! A co do słabszej jednej strony, nie robisz jej może krzywdy jak śpisz? Odkąd kupiłam satynę na poduszkę nie mam już wierzchniej warstwy suchych włosów, które skręcają się wyżej niż reszta. [/QUOTE]

Właśnie zastanawiam się nad tą satynową poszewką. Zauważyłam, że jak podczas mycia trę tę spodnią warstwę włosów, to ona tez później jakaś taka wyfilcowana jest i bardziej zniszczona i sucha, więc myślę, że coś w tym może być.

Ale ogólnie mi się wydaje, że u mnie to wynika z tego, żę ja po prostu po jednej stronie przerzucam więcej włosów. Po tej gdzie mam mniej wszystko duzo szybciej mi sie niszczy - chyba bardziej działają warunki atmosferyczne, jakies ocieranie się o siebie etc. No, ale ja nie przepadam za przedziałkiem po środku głowy No i tez mysle, ze ta dzirka mogla mi sie zrobic od tego, ze od tego miejsca zazwyczaj zaczynalam rozczesywanie wlosow, a kidys zbyt delikatnie nie obchodzilam sie z nimi

No zobaczymy, bede probowac cos z tym zdzialac , jakos bardziej pielegnowac czy cos, moze sie w koncu uda bez tej dziury miec wlosy
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2020-10-08 o 15:09
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 17:16   #1348
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
coś slyszalam o tej firmie, ja jestem z kolei ciekawa masek hair tale cosmetic ceny i pojemnosci..bylam dzis w lidlu ale totalnie nie bylo nic od anwen ,nawet jesli chcialabym kupic, byly tylko szampony i odzywki Cień ,odrobina biovaxa oraz loreal
dziś pierwszy raz dalam na włosy skwalan z oliwek , jako olej.na pierwsze O,na razie włosy mokre wiec trodno stwierdzic czy coś dało..

Pseudofeministka tez jestem za calkowitym scieciem zniszczen i odnowieniem pielegnacji,bo skoro odpowiada Ci długość do ramion to przeciez dobrze, Ty masz sie z tym dobrze czuć, Mialam takie przez 2-3 miesiące i włosy bardzo lecialy mi do przodu..co mnie wkurzalo..jak już moglam je wszystkie zwiazac to było błogosławieństwo.Obecnie zaplatam w warkocza i jest git. Nadal są cięte na prosto to nic nie wyłazi bokami .i zaczełam szyć sobie scrunchie..te gorsze biore do olejowania czy pod prysznic w tych lepszych chodzę na codzień ,,
Gdyby te kosmetyki
Hairy Tale Cosmetics były w promocji skusiłabym się.
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 20:59   #1349
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;88190447]Super że dobrze sobie radzą po cięciu! A co do słabszej jednej strony, nie robisz jej może krzywdy jak śpisz? Odkąd kupiłam satynę na poduszkę nie mam już wierzchniej warstwy suchych włosów, które skręcają się wyżej niż reszta. [/QUOTE]
Gdzie można kupić taką satynę na poduszkę? Chcę kupić ze względu na korzyści dla cery i włosów
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 21:24   #1350
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez LhunLai Pokaż wiadomość
Gdzie można kupić taką satynę na poduszkę? Chcę kupić ze względu na korzyści dla cery i włosów
Ja kupiłam samą zwykłą satynę na allegro, tylko poliestrową, nie bawełnianą - przeczytałam, że bawełna wysusza włosy. Nawet nie szyłam żadnej poszewki, po prostu ją kładę.
Tyle że wzięłam ciemny fiolet i barwi jak porąbana nawet po wieelu praniach. Zafarbowała mi nawet lakier na paznokciach, którym byłam zachwycona i właśnie przestałam. Więc polecam jasną.
Faktycznie nie pomyślałam, ale twarz chyba też na tym korzysta.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.