Herbaria, Lady Banfi, Wcierka do włosów

Herbaria, Lady Banfi, Wcierka do włosów

Wcierka LADY BANFI to produkt o takich samych właściwościach i składnikach aktywnych jak podstawowa wersja Banfi, jednak różni się delikatniejszym zapachem.
Ziołowa wcierka o naturalnym kolorze. W skład wcierki wchodzi tłoczony pod ciśnieniem, a następnie filtrowany alkoholowy ekstrakt z chrzanu, gorczycy, jałowca i oregano. Wcierka pobudza krążenie w skórze głowy, dzięki czemu pobudza i przyspiesza porost włosów.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Alcohol, Aqua, Cochloearia Armoracja Root Extract, Brassica Alba Seed Extract, Juniperus Communis Fruit Extract, PEG-40 Hydrogrenated Castor Oil, Parfum, Origanum Majorana Leaf Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl, Methylpropional, Citrronellol, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene, Carboxaldehyde.

działa

Mam wersję Lady, ponieważ jestem wrażliwa na intensywnie ziołowe zapachy i bałam się, że ta klasyczna będzie mi za bardzo przeszkadzać.
Tutaj zapach jest bardzo wyczuwalny, ale do zniesienia, nie ulatnia się szybko.
Stosuję czasami przed myciem, czasami po, jednak stosując po myciu włosy przetłuszczają się szybciej, mimo, że po samej aplikacji nie widać obciążenia i przyklapnięcia. Podczas aplikacji czuć delikatne mrowienie, dla mnie jest ono przyjemne, dla wrażliwców może to być uczucie pieczenia.
Na efekty trzeba trochę poczekać, ale faktycznie one przychodzą - widać wysyp babyhair, które są całkiem mocne, a nie takie cieniutkie puszki.
Butelka nie ma atomizera ani aplikatora, szkoda - ja przelewam do butelki z atomizerem, wtedy aplikacja jest szybka i sprawna.
Bardzo korzystna cena jak za taką pojemność, na pewno do niej wrócę i może nawet wezmę tę mocniejszą.

Pomaga

Wcierkę poleciła mi koleżanka - niestety włosy zaczęły mi się przerzedzać i szukałam dobrego rozwiązania. Stosuję od 3 miesięcy i muszę powiedzieć, że jest całkiem ok. Kosztuje niewiele, jest bardzo wydajna i zauważyłam, że rosną mi nowe baby hairy :D Zapach specyficzny, za pierwszym razem kiedy wcierałam to ciężko mi było go znieść, a teraz się już przyzwyczaiłam.

DUŻO BABY HAIR

Lady Banfi polecało dużo dziewczyn na profilu włosomaniaczek na FB. Z racji tego że włosów zaczęło mi ubywać znacznie więcej niż wcześniej postanowiłam że kupię i wypróbuję tą wcierkę .

OPAKOWANIE
Opakowanie rzuca się w oczy, bardzo wyraziste kolory .

PRODUKT
Ma bardzo intensywny ziołowy zapach! Niektórzy na grupie twierdzili, że jest nasycony za bardzo. Jednak dla mnie nie jest uciążliwy .Jest to płyn który nalewam na skórę głowy, wmasowuje go. Korzystałam z niego 3 miesiące /3-4 razy w tygodniu przed myciem głowy. Zostawiałam na godzinę - dwie ( w zależności ile czasu miałam).

Podsumowując :
Po około miesiąca stosowania zauważyłam wysyp babyhair na mojej głowie. Nowe włoski rosły cienkie, ale było ich więcej. Jeżeli chodzi o długość wielkiej różnicy nie zauważyłam. Ale bardziej chodziło mi o to żeby powstrzymać wypadanie i ruszyć ze wzrostem. Spełniło moje oczekiwania. Wcierkę mam do dziś !

Super wcierka!

Te dobre recenzje tutaj są w 100% prawdziwe! Lady Banfi zakupiłam po właśnie wielu poleceniach w internecie- zarówno tutaj jak i na kanale wwwlosy.pl (zachęcam odwiedzić, jeśli ktoś jeszcze nie słyszał o Agnieszce, czarodziejce włosów ;)). O swoje włosy zaczęłam świadomie dbać w kwietniu i początkowo kupiłam wcierkę Jantar, po miesiącu użytkowania jej stwierdziłam, że spróbuję z Banfi.

Banfi stosuję już ponad miesiąc i muszę przyznać, że radzi sobie lepiej niż Jantar. Oczywiście te dwa produkty się różnią, np. alkoholem w składzie. Włosy przez okres tego użytkowania urosły mi 3 cm! Wspomnę tylko, że mam włosy cienkie, słabe, wypadające, pourywane na długości po tangle teezerze, rosną baaardzo wolno, prawie wcale. Więc jakie było moje zdziwienie, że po zwykłej wcierce tyle urosły!

Polecam spróbować każdemu bez znaczenia na to jakie ma włosy. Stosowałam zawsze po 1. dniu od umycia z uwagi na fakt, że przetłuszcza trochę włosy, na noc oraz następnego dnia z rana ok. na 20 min przed umyciem. Ważne również, aby masować skórę głowy przez kilka minut.
Banfi kupiłam na allegro za jakieś 20 zł.

Dobrze przelać sobie płyn do jakiejś butelki z atomizerem. Ja przelałam po Jantarze (100 ml) i po miesiącu stosowania dość hojnie na skórę głowy w tej chwili mam jeszcze połowę zawartości.

chrzan

Zapach wcierki jest ostry, chrzanowy. Mimo to efekt jej stosowania widac golym okiem . Użyłam przez 2 miesiace 1 opakowanie ok 2x w tygodniu i zauważyłam, że mniej włosów wypada. Włosy są gęstrze mam wiecej baby hair na głowie. Warto wypróbować jeśli ma sie rzadkie wypadajace wlosy, jedyny minus to zapach

Gorczycowo-chrzanowe cudo

Wcierke kupiłam z ciekawości. Zaczęłam dbać o włosy i postanowiłam wypróbować na sobie i ten kosmetyk.
Włosy miałam całkiem gęste, jednak po 2 miesiącach używania tego produktu jestem pod ogromnym wrażeniem. Włosów mam ze dwa razy więcej, jak wiąże kucyk to mam wianuszek bejbi włosków.
Zapach jest mocno chrzanowo-gorczycowy, czuć go mocno, mi nie przeszkadza, ale wiem, że raczej inni mogliby mieć mieszane uczucia :D wcieram co wieczór, trzymam do rana, aż do mycia głowy.

Zaskakujące działanie

Zapach wcierki jest (jak dla mnie) bardzo nie przyjemny, pachnie trochę jak chrzan. Mimo to efekt jej stosowania widać praktycznie od razu. Użyłam jej dwa, trzy razy i natychmiast zauważyłam, że dużo mniej włosów zostaje na szczotce i po myciu. Włosy są zagęszczone, miliony baby hair. Kosmetyk działa tak jak powinien. Warto go wypróbować jeśli mamy problem z wypadaniem włosów.

Dobra

Po każdej możliwej wcierce pojawiał się olbrzymi łupież który ciężko było wyleczyć. Nie chciałam przez to zamawiać tez Banfi ale stwierdziłam, że zaryzykuję- najwyzej znowu mnie wysypie. Jestem miło zaskoczona, ponieważ o dziwo na głowie nie pojawiło się ani troche białego proszku ale za to mnóstwo baby hair. Włosy przestały się przetłuszczać i wypadać. Jeżeli ktoś szuka wcierki która nie uczula to niech wypróbuje właśnie ten produkt.

Najlepsza wcierka

Uważam że jest to najlepsza wcierka alkoholowa jaką do tej pory stosowałam. Przede wszystkim wydajna, czuć uczucie rozgrzania po masażu skóry głowy no i oczywiście efekty mnóstwo baby hairs, moje zakola w końcu piękne zarosły. Włosy na długości rosną o wiele szybciej są grubsze co za tym idzie mniej podatne na uszkodzenia. Jedynym minusem jest to ze dość szybko sie po niej przetłuszcza skóra głowy ale zazwyczaj aplikuje ją po myciu no i oczywiście na minus intensywny specyficzny zapach.

Wcierka ok

Z tej wcierki korzystam od 2 miesięcy i w sumie jestem całkiem zadowolona. Rosną mi baby hair, trochę się włosy zagęściły. Po zastosowaniu wcierki lepiej się też układają. Ja nakładam na 40 minut, a później myję głowę. Zapach jest mocny i specyficzny, jest szansa, że może się nie spodobać. Ale ja się już po 2 myciu przyzwyczaiłam i przestał mi przeszkadzać. Nie przesusza skóry głowy, nie powoduje swędzenia.

Ta wcierka to podstawa

Według mnie ma reputację totalnie zasłużoną. Jasne, zapach może byc drażniący i niezbyt piękny, ale działanie niezaprzeczalne. Przy stosowaniu średnio systematycznym (kiedy mi się przypomni :p), wyrosło mi mnóstwo baby hairów, "zakola" na lini włosów zarosły całkiem - z tego jestem najbardziej szczęśliwa. Ogółem włosy dużo szybciej rosną, to rodzina u mnie zaobserwowała, nie wiedząc nawet, że coś kombinuje z wcierkami.

Działa :)

Zakupiłam te wcierke już dość dawno temu, ale dopiero teraz używam jej naprawdę sumiennie. Początkowo wcieralam codziennie i zostawialam bez zmywania. Jednak miałam wrażenie, że trochę przesusza mi skórę głowy. Teraz używam co drugi dzień przed myciem i tak się lepiej sprawdza. Z opakowania ciężko się ją nakłada dlatego przelałam do butelki z pompka. Jeśli chodzi o zapach to jak dla mnie jest on chrzanowy i nie przeszkadza mi. Co do działania to na pewno zauważyłam szybszy wzrost włosów, baby hery też się pojawiły dlatego jestem zadowolona. Włosy przetluszczaly się raczej jak zwykle więc wcierka u mnie nie miała na to wpływu. Jest bardzo wydajna i za taką cenę naprawdę się opłaca.