Herbaria, Banfi Hajszesz (Tonik do włosów)

Herbaria, Banfi Hajszesz (Tonik do włosów)

Ogranicza wypadanie włosów i pobudza cebulki włosów do aktywności. Działanie toniku zostało udowodnione na drodze testów klinicznych. Bánfi tonik do włosów jest preparatem roślinnym. Sugerowany czas stosowania to 3-6 miesięcy. Dzięki regularnemu stosowaniu ograniczenie wypadania włosów jest zauważalne już po 4-6 tygodniach, natomiast przyspieszony wzrost włosów po 3-4 miesiącach.

Niestety nie dla mnie

Od początku roku stosuję świadomą pielęgnację włosów, po dołączeniu do grupy na facebooku i zachwytach większości włosomaniaczek, postanowiłam zakupić słynną wcierkę. Miałam wobec niej ogromne oczekiwania. Zapach owszem jest bardzo charakterystyczny, dla mnie przypominający kiszone ogórki, w ogóle mi nie przeszkadzał. Jej konsystencja to typowy płyn, stosowałam używając strzykawki, również nie było z tym problemu (o ile nie wleciała do oczu). Co do działania.... ja nie zauważyłam zupełnie nic. Zero nowych baby hair, zero poprawy kondycji włosów, lekko przetłuszczała włosy, dlatego stosowałam ją na noc, rano myjąc głowę. Zawiodłam się. Naprawdę chciałam, żeby zadziałała, biorąc pod uwagę alkohol w składzie, byłam pewna że tak będzie. Czy podrażniała skalp? Wydaje mi się, że nie, w każdym bądź razie nic takiego nie zauważyłam. Wcierając palcami, niestety również były zabarwione, co ciężko było zmyć.
Niestety, u mnie się nie sprawdziła. Być może kiedyś jeszcze dam jej szansę, ale na razie szukam czegoś innego.

Niezła wcierka :)

Wcierka Banfi miała tyle pozytywnych opinii na wszelakich forach włosowych, że szukając czegoś, co przyspieszy ich porost po prostu nie mogłam jej nie wypróbować :D Zgodnie z zaleceniami odmierzałam 5 ml i wcierałam w skórę głowy, w ten sposób starczyła na jakieś 1,5 miesiąca przy codziennym stosowaniu, ale nie mogę powiedzieć, żeby cała głowa była idealnie pokryta. Cóż, może to był mój błąd i dlatego nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów jeśli chodzi o porost. Pojawiło się trochę baby hair i ogólnie włosy wydają się gęstsze, mocniejsze. I wolniej się przetłuszczały przy jej stosowaniu. Czyli to kolejna wcierka, która raczej poprawia kondycję włosów, na porost powiedziałabym działa średnio - trochę przyspiesza, ale bez efektu wow. Co do zapachu - mnie jakoś specjalnie nie raził, da się przeżyć :) Kto wie, być może kiedyś do niej wrócę.

trudno powiedzić

Wcierka jak to wcierka, trzeba regularnie stosować. Ja zużyłam już jedno opakowanie, regularnie stosowana co 2 max. 3 dni. Szczerze mówiąc nie widzę spektakularnych efektów. Nabierałam strzykawką z apteki 10 mililitrową ok. 8 ml na jedno zastosowanie (jeśli ktoś pisze, że na raz używa 2-3 ml to jestem ciekawa JAK?!). Na względnie całą głowę potrzeba minimum 8 ml na raz. Przy takim stosowaniu butelka starcza na około miesiąc. Zapach chrzanowy, mnie nie drażni i szczerze to Lady Banfi ma mocniejszy zapach. Moim zdaniem trochę wysusza włos przez zawartość alkoholu. Nie widzę żeby pojawiło się jakoś dużo baby hair. Moim zdaniem przereklamowana.

Warta wypróbowania

Na zakup wcierki skusiłam się po opiniach na włosowych grupach. I nie zawiodłam się. Już po dwóch miesiącach widziałam efekty. Niestety na początku ciężko było przyzwyczaić się do zapachu. Dodatkowo opakowanie nie da się nałożyć wcierki prosto z opakowania. Osobiście przelewam do opakowania z pipetką (po innej wcierce). Jest bardzo wydajna. Jednak przy moim łojotoku nadaje się tylko do nałożenia przed myciem. Po myciu i wcierce włosy są przetłuszczone, oklapnięte. Zużyłam całe opakowanie. Teraz wróciłam do niej po ponad roku.

Działa!

Jest genialna! I działa!
Zastrzeżenie mam co do butelki, jest bez aplikatora czy atomizera i wcierkę muszę aplikować przy pomocy strzykawki (nabieram 5 ml). Następnie wykonuję masaż i zmywam po kilku godzinach. Używam jej codziennie.
Wcierka oprócz tego, że przyczynia się do wzrostu włosów i jeszcze przedłuża ich trwałość, nie przetłuszczają się tak szybko.
Po miesiącu regularnego używania wcierki zauważyłam niekontrolowany wysyp baby hair i urosły na długości.
Z pewnością sięgnę po kolejne butelki tego cuda!

Najlepsza wcierka !

Kupiłam pod wpływem opinii na grupach włosomaniakowych :D
Używam wcierki od miesiąca. Niestety opakowanie nie jest wygodne, dlatego aplikuję wcierkę strzykawką na głowę ( jednorazowo zużywam 10 ml) a potem przeprowadzam lekki masaż. Trzymam wcierkę na głowie kilka godzin, następnie myję włosy.
Efekty mnie powaliły ! Zauważyłam, że w tym miesiącu moje włosy urosły więcej niż zwykle ( widzę to po odroście) i pojawiło się sporo, malutkich, niesfornych włosków. Dodatkowym, ale bardzo bardzo ogromnym plusem wcierki jest to, że wcierka zmniejsza przetłuszczanie się włosów. Zwykle po dwóch dniach, moje włosy u nasady były już bardzo tłuste, a teraz pod wieczór są całkiem całkiem. Na pewno nie byłoby tragedii gdybym nie umyła włosów :D
Skończyłam jedną buteleczkę, kupiłam dwie kolejne :D Kocham i już nie oddam !

Nie wypadają i przetłuszczają się 2x wolniej!

Piszę po 1,5miesiąca regularnego stosowania, inaczej recenzja nie miałby sensu. Stosuję rano, po myciu, bo dodatkowym efektem na moich włosach jest utrzymywanie ich w czystości dwa razy dłużej! Niesamowity jest też efekt push-upu, tego się nie spodziewałam.

Baby hairy faktycznie wyrosły, ale najlepszy efekt jak dla mnie to fakt, że przestały mi wypadać włosy! Nie pomagały tabletki z biotyną i inne suplementy, a tu niespodzianka.

Wcierka jest super wydajna, przelałam ją do pojemniczka z atomizerem, bo z butelka jest nie do użycia. Po 1,5 miesiąca stosowania co 2 dzień mam jakoś połowę opakowania, co byłoby ok nawet przy wyższej cenie.

Najlepsza wcierka na świecie!

Kupiłam wcierkę Banfi, ponieważ chciałam zobaczyć czy faktycznie działa, wszędzie były same ochy i achy, więc wypróbowałam to na własnej skórze. Nie miałam sprecyzowanych oczekiwań, nie wierzyłam, że może przynieść jakiekolwiek efekty. I muszę przyznać, że wszystko to, co piszą o tej wcierce, to prawda.
Efekty używania wcierki zauważyłam po 3 tygodniach regularnego stosowania. Zdecydowanie mam więcej baby hair, włosy też są dłuższe. Najwięcej włosków przybyło przy czole.
Używam wcierki codziennie lub co drugi dzień - tak wiem, że ma alkohol w składzie, ale nie zauważyłam, żeby działo się coś niepokojącego z włosami i skórą głowy. Mam wrażenie, że przedłuża świeżość włosów, tzn. nie muszę ich myć co drug dzień, wystarczy co 3 dni.
Produkt jest wydajny. Aplikuję go przy pomocy strzykawki - nabieram zazwyczaj 4 ml.

Super

Dla mnie jest to najlepsza wcierka dostepna na rynku :) włosy „rosną jak głupie”. Po 3 tyg pojawiły się u mnie „baby hair”, zapach jest ziołowy, lecz przypadł mi do gustu. Stosowałam po każdym myciu skalpu :)

Świetne efekty!

Pierwszą wcierkę Banfi Hajszesz kupiłam z polecenia użytkowniczek grup włosowych. Zapuszczam włosy i chciałam im trochę pomóc, gdyż same z siebie rosną dość wolno. Na efekty nie musiałam długo czekać. Po ok. miesiącu regularnego stosowania (co ok. 2-3 dni) już miałam wysyp baby hair i zauważalnie dłuższe włosy. Wcierka jest wydajna, ja wcierałam mniej niż zalecane 4 ml, czasem nawet tylko 2 ml. To trzeba już samemu sobie wyczuć :) Wcierka mi wystarcza na ok 3 miesiące. Jedynym minusem jest alkohol, który może powodować podrażnienia i wysuszenie skalpu. Dlatego też rozważnie trzeba jej używać (najlepiej właśnie co któryś dzień, a w międzyczasie aplikować inną wcierkę, taką bez alkoholu w składzie :) ).

Cudo na wypadające włosy

Kupiłam ten produkt ze względu na problem z wypadaniem włosów. Stosowałam wiele suplementów ale nie dawały żadnych popraw. Po każdym czesaniu wyciągam ich całą garść. Moje włosy były niemalże wszędzie..na ubraniach, podłodze, łóżku. Mam problem z niedoczynnością tarczycy więc włosy leciały na potęgę. Szukając ratunku trafiłam miesiąc temu na grupę o włosach gdzie polecano tą wcierkę. Efekty na zdjęciach dziewczyn po zastosowaniu były cudowne, aż zapragnęłam kupić Banfi.
Pierwsze wrażenie po otworzeniu? Dziwny, ziołowy, mocny, zapach. Po zaaplikowaniu wcierki zapach szybko znika.

Opakowanie jest wytrzymałe, nic się nie wylewa. Konsystencja jest bardzo rzadka ale to mnie w ogóle nie przeszkadzało bo nakładam takie wcierki strzykawką (oczywiście bez igły). Po nałożeniu wcierki wykonuję delikatny masaż skóry głowy, wcierając płyn.
Działanie zauważyłam już po około 2 tygodniach regularnego wcierania co 2-3dni. Włosy mniej wypadały i zaczęły pojawiać się nowe tzw. Baby Hair.
Produkt bazuje głównie na alkoholu więc jeśli ktoś ma wrażliwą lub suchą skórę głowy to raczej odradzam bo może sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Najbardziej będzie zadowolona osoba której szybko przetłuszcza się skóra głowy.

Ogólnie Banfi pomaga przy problemie wypadających włosów, zmniejsza przetłuszczanie skóry głowy i pomaga rewelacyjnie na wzrost nowych włosów.

Świetny na porost włosów, ale może wysuszać wrażliwą skórę głowy

Kupiłam ten produkt ze względu na ogromne wypadanie włosów. Po każdym umyciu wyciągam ich całą szczotkę. Dodatkowo były niemalże wszędzie..na ubraniach, podłodze, łóżku. Stosowałam wiele suplementów i różnych mikstur, ale z marnym skutkiem. Mam ŁZS więc problem jeszcze bardziej się nasilał. Szukając ratunku trafiłam kiedyś na opinię tego toniku. Efekty na zdjęciach po zastosowaniu były spektakularne. Musiałam go kupić.
Pierwsze wrażenie po otworzeniu to dziwny zapach. Mocny, intensywnie ziołowy, niezbyt przyjemny. Po nałożeniu na skórę przez dłuższy czas jest wyczuwalny, ale już mniej mi przeszkadza. Po kilku użyciach można się przyzwyczaić, ważne by działał :)

Opakowanie z zatyczką jest wytrzymałe, nic się nie wylewa lecz jest jedno ale..konsystencja. Jest bardzo rzadka i tonik ciężko aplikować na skórę głowę. Najpierw wylewałam odrobinę na rękę i palcami próbowałm wcierać, niestety wszystko mi się rozlewało. Na szczęście wpadłam na pomysł użycia strzykawki(oczywiście bez igły). Nabieram odpowiednią ilość produktu i dozuję po kilka kropel na całej głowie. Następnie wykonuję delikatny masaż, wcierając płyn. Duży plus takiej metody jest taki, że:
-nie marnujemy toniku,
-mamy pewność iż preparat jest bezpośrednio na skórze
-możemy precyzyjnie odmierzyć ilość jaką chcemy wetrzeć, u mnie jest to jakieś 5 ml

Działanie zauważyłam już po około 3 tygodniach regularnego wcierania co 2dni. Włosy mniej wypadały i były bardziej uniesieno u nasady. Przez ten czas preparat wcierałam po umyciu włosów i nie spłukiwałam go. Po miesiącu stosowania nakładałam go już rzadziej i przed myciem (zostawiałam na jakieś 15 min), ze względu na wysuszanie skóry głowy.

No właśnie..wysuszanie. Produkt bazuje głównie na alkoholu więc jeśli ktoś ma wrażliwą lub suchą skórę głowy to raczej odradzam bo może sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Ja ze względu na ŁZS musiałam go odstawić na jakiś czas ponieważ, mocno podrażniał.

Ogólnie to bardzo fajny produkt, naprawdę pomaga przy problemie wypadających włosów, ale nie jest dla każdego.