Czy warto i jaki Therm Line wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 09:28   #1
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158

Czy warto i jaki Therm Line wybrać?


Witam!
Zdaję sobie sprawę, że było wiele podobnych wątków, ale każda z Nas jest inna i potrzebuje "indywidualnej" odpowiedzi.

Mam do zrzucenia ok. 20kg, ale na razie chciałabym 7-8, najlepiej do lipca/sierpnia.
Pracuję 8 godzin dziennie, praca siedząca, zero ruchu. Jem śniadanie o godzinie 8, potem w trakcie pracy coś podjadam- drożdżówki, słodycze, fast foody (ukochane zapiekanki...) i dopiero obiadokolacja ok. godziny 17, od kilku lat nie jem po 18... (spać chodzę dosyć wcześnie, 21,22, w brzuchu często burczy i skręca, ale już w psychice mam zakodowane, że jak na zegarku godzina 18,19... to nic do ust włożyć nie wolno )
Ruch praktycznie zerowy, wcześniej robiłam różne ćwiczenia (8 minutówki) po których schudłam, ale odpuściłam, choć myślę, że gdybym brała Therm Line miałabym motywację by zacząć znów ćwiczyć i biegać (moje marzenie).

Cały czas chodzi mi po głowie Therm Line Forte, miałam już zamawiać, ale czy warto? Podczas 'kuracji' powinno się dużo ruszać, a przy moim trybie życia może być ciężko...

Zainspirowało mnie również to, iż Recenzentki wypowiadają się, że mają o wiele więcej energii (czego mi brakuje, bo przychodzę do domu po pracy-po "nicnierobieniu" cholernie zmęczona i jedyne o czym marzę to zjeść i iść spać).

Proszę o jakąś poradę i czy Therm Line Forte może być dla mnie, gdybym choć trochę zmieniła nawyki ?
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:39   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Witam!
Zdaję sobie sprawę, że było wiele podobnych wątków, ale każda z Nas jest inna i potrzebuje "indywidualnej" odpowiedzi.

Mam do zrzucenia ok. 20kg, ale na razie chciałabym 7-8, najlepiej do lipca/sierpnia.
Pracuję 8 godzin dziennie, praca siedząca, zero ruchu. Jem śniadanie o godzinie 8, potem w trakcie pracy coś podjadam- drożdżówki, słodycze, fast foody (ukochane zapiekanki...) i dopiero obiadokolacja ok. godziny 17, od kilku lat nie jem po 18... (spać chodzę dosyć wcześnie, 21,22, w brzuchu często burczy i skręca, ale już w psychice mam zakodowane, że jak na zegarku godzina 18,19... to nic do ust włożyć nie wolno )
Ruch praktycznie zerowy, wcześniej robiłam różne ćwiczenia (8 minutówki) po których schudłam, ale odpuściłam, choć myślę, że gdybym brała Therm Line miałabym motywację by zacząć znów ćwiczyć i biegać (moje marzenie).

Cały czas chodzi mi po głowie Therm Line Forte, miałam już zamawiać, ale czy warto? Podczas 'kuracji' powinno się dużo ruszać, a przy moim trybie życia może być ciężko...

Zainspirowało mnie również to, iż Recenzentki wypowiadają się, że mają o wiele więcej energii (czego mi brakuje, bo przychodzę do domu po pracy-po "nicnierobieniu" cholernie zmęczona i jedyne o czym marzę to zjeść i iść spać).

Proszę o jakąś poradę i czy Therm Line Forte może być dla mnie, gdybym choć trochę zmieniła nawyki ?
pamiętaj,że to tylko wspomagacze. Nic za Ciebie nie zrobią. Potrzebny jest ruch i zbilansowana dieta. Tylko wtedy zobaczysz efekty. Sam środek "na odchudzanie" nic nie da. Jeżeli czujesz się zmęczona po dniu "nic nie robienia" radziłabym Ci zbadać poziom cukru we krwi. Przy za niskim lub za wysokim spada nam energia, chcę się spać i pić.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 09:44   #3
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
pamiętaj,że to tylko wspomagacze. Nic za Ciebie nie zrobią. Potrzebny jest ruch i zbilansowana dieta. Tylko wtedy zobaczysz efekty. Sam środek "na odchudzanie" nic nie da. Jeżeli czujesz się zmęczona po dniu "nic nie robienia" radziłabym Ci zbadać poziom cukru we krwi. Przy za niskim lub za wysokim spada nam energia, chcę się spać i pić.
Badałam 'cukier' w tamtym miesiącu, również mnie to zaniepokoiło, ale wyszło idealnie...

Co do wspomagaczy- zdaję sobie z tego sprawę, dlatego myślę, że branie ich zmotywuje mnie do ćwiczeń (będzie mi żal wydanej kasy )
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:54   #4
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

o tak, to jest dobra motywacja
jeżeli cukier jest w porządku to senność jest wynikiem braku ruchu. Dostarczasz za mało powietrza swoim płucom i mózgowi.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:15   #5
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

wszystkienazwysazajete, nasz dietetyk aż się za głowę złapał. Generalnie źle się odżywiasz. I może to byc przyczyną Twojego zmęczenia. Ale po kolei:

Możesz i powinnaś jeść 5 posiłków dziennie. Ale muszą to być posiłki odpowiednio dobrane i wartościowe. Żadnych fastfood`ów, zdecydowanie ograniczyć słodycze i drożdżówki. Nie ma większego sensu branie Therm Line przy nieodpowiednich nawykach żywieniowych. Schudniesz, ale po odstawieniu preparatu na powrót zgromadzisz kilogramy.

Kto Ci powiedział, że nie powinnaś jeść po 18.00 ? Jeśli kładziesz sie spać o 22.00, możesz zjeć lekki posiłek o godzinie 20.00.

Powinnaś zatem przestawić się na częstsze spożywanie posiłków, ale w małych ilościach. Sugerujemy przynajmniej 4, a najlepiej 5-6 posiłków dziennie - oczywiście w niewielkich porcjach. Obiad powinien stanowić najbogatsze źródło dziennej energii - około 35% całodziennego zapotrzebowania energetycznego.

W diecie największemu ograniczeniu powinny podlegać tłuszcze, zwłaszcza te pochodzenia zwierzęcego - dozwolone są margaryny oraz oleje roślinne, które dodatkowo zawierają cenne dla organizmu witaminy.

Należy ograniczyć słodycze do minimum. Zawierają one cukry proste sprzyjające otyłości. Poza tym mają one wysoki indeks glikemiczny, powodują wzrost stężenia insuliny wpływającej na odkładanie się tłuszczu w organizmie. Dieta powinna zawierać węglowodany złożone w postaci skrobi - ich źródłem są produkty zbożowe z pełnego przemiału,np. pieczywo razowe, kasze i otręby - czyli te same produkty, które są równocześnie źródłem błonnika. Ograniczyć należy spożycie pieczywa jasnego i makaronów.

Żródłem białka w diecie powinny być chude mleko, drób, ryby, sery twarogowe chude, w organiczonej ilości jaja i chude wędliny.

Jako rozwinięcie tych zaleceń proponujemy skorzystanie z zakładki: Odchudzanie krok po kroku znajdującej się na tej stronie. Odpowiedni program po przeliczeniu pomiarów (masa, wzrost==> BMI) zaproponuje indywidualną dietę.

Jeśli poprawisz nieco swoje nawyki żywieniowe, możesz jak najbardziej stosować Therm Line. Twierdzenia, że przy braku ruchu nie daje on efektów są nieprawdziwe. Badania kliniczne Sinetrolu (najważniejszego składnika Therm Line) pokazują jego wysoką skuteczność wśród osób o róznych nawykach.

Therm Line nasila termogenezę. Proces ten występuje w naszych organizmach przez cały czas - zarówno w spoczynku jak i w ruchu. Owszem, Therm Line jest niezwykle skuteczny gdy stosuje się go razem z ćwiczeniami, ale nie jest to warunek konieczny.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 23:06   #6
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Ja też po całym dniu NIC NIE ROBIENIA, czuje sie tak jakbym wróciła z kopalni jestem tak padnięta że szok

Nigdy nie pomyślałam że to może być na tle zdrowotnym
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 08:12   #7
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
Jako rozwinięcie tych zaleceń proponujemy skorzystanie z zakładki: Odchudzanie krok po kroku znajdującej się na tej stronie. Odpowiedni program po przeliczeniu pomiarów (masa, wzrost==> BMI) zaproponuje indywidualną dietę.
Dziękuję za odpowiedź, sprawdziłam tą stronę- jest świetnie, tylko w diecie ostatni posiłek o 22, na pewno to odpuszczę, bądź rozłożę do innych.
Naprawdę ciężko będzie mi się przestawić nawet na 19. Psychika nie pozwala mi niczego ruszyć, zawsze nerwowo spoglądam na zegarek...

Wchodząc wczoraj na wagę doznałam szoku, odechciało mi się słodyczy i fast foodów, zrobiłam też kilka ćwiczeń. Na pewno zastosuję się do zaleceń!

Co do suplementu- mam nadzieję, iż mówimy o Therm Line Forte - taki też zamawiam.
Czy mogłabym jeszcze uzyskać informację jak stosować? Na stronie- 2 kapsułki 2x dziennie, a niektóre Wizażanki biorą po jednej, albo różne inne kombinacje. Od czego to zależy?
Dziękuję!
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8

Edytowane przez wszystkienazwysazajete
Czas edycji: 2012-04-24 o 08:16
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 09:15   #8
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

wszystkienazwysazajete, zacznij oczywiście od Therm Line Forte.

TL bierze się dwa razy dziennie, po dwie kapsułki. Trudno powiedzieć dlaczego niektóre osoby mogą go brać inaczej..
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 10:43   #9
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Ślicznie dziękuję. Teraz pozostaje tylko czekać na przesyłkę.

Pozdrawiam zajadając się serkiem wiejskim z pomidorem (nienawidziłam serka wiejskiego całe dotychczasowe życie!)
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:02   #10
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję. Teraz pozostaje tylko czekać na przesyłkę.

Pozdrawiam zajadając się serkiem wiejskim z pomidorem (nienawidziłam serka wiejskiego całe dotychczasowe życie!)
mam ogromną nadzieję, że będziesz zadowolona i że Therm Line pomoże Ci osiągnąć wyznaczony cel!

Ja jestem zadowolona zapraszam do mnie na wątek (jestem recenzentką) i serdecznie motywuję Cię do pracy! Najtrudniej jest zacząć.... 3-4 pierwsze wyjścia na fitness, bieganie są najtrudniejsze, a potem coraz łatwiej... aż do momentu kiedy nie wyobrażasz sobie dnia bez ćwiczeń, bez aktywności.... samo ciało ciągnie Cię na siłownię

trzymam za Ciebie kciuki!
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 17:11   #11
wszystkienazwysazajete
Raczkowanie
 
Avatar wszystkienazwysazajete
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 158
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
mam ogromną nadzieję, że będziesz zadowolona i że Therm Line pomoże Ci osiągnąć wyznaczony cel!

Ja jestem zadowolona zapraszam do mnie na wątek (jestem recenzentką) i serdecznie motywuję Cię do pracy! Najtrudniej jest zacząć.... 3-4 pierwsze wyjścia na fitness, bieganie są najtrudniejsze, a potem coraz łatwiej... aż do momentu kiedy nie wyobrażasz sobie dnia bez ćwiczeń, bez aktywności.... samo ciało ciągnie Cię na siłownię

trzymam za Ciebie kciuki!
Kochana to przez Ciebie postanowiłam zamówić Therm Line Twój wątek przykuł moją uwagę poprzez zdjęcia na wadze z kolorowymi skarpetkami w romby
__________________
Start: 86,5 kg
Jest: 65 kg
Było: 63,8
wszystkienazwysazajete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 21:44   #12
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Cytat:
Napisane przez wszystkienazwysazajete Pokaż wiadomość
Kochana to przez Ciebie postanowiłam zamówić Therm Line Twój wątek przykuł moją uwagę poprzez zdjęcia na wadze z kolorowymi skarpetkami w romby
lubię te skarpetki i mam w sumie 20 par w różnych kolorach:

czarne
szare
białe


tym bardziej jest mi miło, że to właśnie mój wątek Cię zachęcił

i tak jak pisałam u siebie na wątku - chętnie będę wsparciem w Twoim odchudzaniu! Pisz, pytaj - trzymam kciuki
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-17, 13:51   #13
Jutka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Witam. Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniego therm line. Ważę 88 kg, od 3 tyg ćwiczę kilka razy w tygodniu, zdrowo się odżywiam, 5 posiłkow dziennie i do tego 2-3 l wody dziennie. Do połowy września chciałabym schudnąć ile się da, to ważny dla mnie dzień pomocy...
Jutka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 09:01   #14
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Cytat:
Napisane przez Jutka25 Pokaż wiadomość
Witam. Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniego therm line. Ważę 88 kg, od 3 tyg ćwiczę kilka razy w tygodniu, zdrowo się odżywiam, 5 posiłkow dziennie i do tego 2-3 l wody dziennie. Do połowy września chciałabym schudnąć ile się da, to ważny dla mnie dzień pomocy...
Jutka25, zacznij od jednego opakowania Therm Line Forte. Jeśli nie będziesz odczuwać jakiegokolwiek dyskomfortu pozostań przy nim. W razie czego "zejdź" na Therm Line II, lub Therm Line S.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 13:16   #15
small_
Raczkowanie
 
Avatar small_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 232
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Nie chcę zakładać nowego wątku więc pytam tutaj.
W ciągu ostatniego roku przytyłam 6 kg (brak ruchu po zabiegu operacyjnym na kolano + długi okres powrotu do normalnego trybu zycia pod kątem ruchu, siedząca praca, plus zamieszkałam z osobą kochającą fast foody co wpłyneło dość niekorzystnie na moje nawyki zywieniowe) staram sie odżywiać raczej zdrowo, pełnoziarniste produkty, nabiał, ryby, drób, dużo warzyw, owoców troszkę mniej + piję bardzo dużo wody mineralnej. Niestety od czasu do czasu zdarzają mi się grzeszki w postaci fastfoodów, słodyczy raczej nie jem.. Jem jakies 4 posiłki dziennie. Od kilu tygodni jeżdżę na rowerze i na rolkach + teraz zapisałam się na fitness 2 razy w tygodniu. Plus kategorycznie odstawiłam wszystkie fast foody..Chciałabym do tego dodać jakiś suplement, pomyślałam o Therm Line.. I tu problem jaki wybrać?
Ważę 70 kg chciałabym zrzucić około 6 kg.
__________________
Nasz Wielki Dzień 08.09.2012

Czekamy Na Naszą Małą Księżniczkę
small_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 17:05   #16
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Ja biore od paru dni Therm Line II.
Na razie nie powiem z jakimi efektami bo biore go zbyt krotko.
Jednak chyba trzeba sie do niego przyzwyczaic,mnie na poczatek drżaly rece i robilo sie goraco,mozliwe ze od zawartosci kofeiny(nie pije kaw wiec moj organizm jest nie przyzwyczajony ).
Jednak z dnia na dzien jest lepiej i juz nie odczuwam jakis skutkow ubocznych
__________________
żonka
Małżeństwo nie jest stanem, jest umiejętnością.

https://wizaz.pl/Mikroreklama
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-01, 12:42   #17
89natalia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Knurów Województwo Śląskie
Wiadomości: 4
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Hej ja również mam dość dużo kg to zrzucenia. Muszę się teraz po świętach wkońcu wziąść za siebie. I też zastanawiam się nad Therm line tylko jakie wybrać? Ważę 75 kg a chciałabym na początek chociąż 65 kg czy jest to możliwe zastanawiam się nad tym. Czekam na jakieś odpowiedzi Pomóżcie?

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------


Edytowane przez 89natalia89
Czas edycji: 2013-04-01 o 12:43
89natalia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:26   #18
Paulka900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 7
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

witam Was wszytskich, chciałabym zaczac już jutro z therm line forte, nie jestem na zadnej diecie-poprostu zdrowo sie odzywiam, ćwiczę (niestety nie systematycznie) moim najwiekszym marzeniem jest zrzucić brzuch...idzie mi to dosyć wolno-tym bardziej poświętach:/ dlatego chciałabym się upewnic czy rzczywiście therm line forte jest takie dobre? kiedy widać efekty? czy można po nim ćwiczyć? Prosze o odpowiedzi tych, którzy na "własnej skórze" sie przekonali badź nie Pozdrawiam!
Paulka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:30   #19
Pinklady
Raczkowanie
 
Avatar Pinklady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 336
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Witam!
I ja mam do zrzucenia kilkanaście kilogramów.
Zakupiłam 4 opakowania Therm Line S- te bo akurat w promocji były
Zażywam od 3 tygodni i od tego czasu ćwiczę w klubie fitness 4- 5 razy w tygodniu-featburning, trampoliny, fitball czy atak na brzuch.
Tylko tak myślę że może ten S za słaby dla mnie?
Może zakupić forte?
__________________
"Zabijać to nie znaczy wyjąć rewolwer jak Buck Jones i zrobić pif-paf! To wcale nie tak. Można zabijać w sercu. Po prostu przestać kogoś kochać. I wtedy ten ktoś umiera."

Edytowane przez Pinklady
Czas edycji: 2013-05-02 o 22:07
Pinklady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 10:01   #20
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Pinklady, faktem jest że Therm Line S jest najsłabszym z preparatów llinii Therm Line i polecamy go najczęścej dla osób o wrażliwych żołądkach, lub żle tolerujących kofeinę. Jeśli jednak zakupiłaś już preparat to polecalibyśmy przyjmować go przez 4-5 tygodni i sprawdzić efekty. Jeśli nie będą zadowalające, należałoby się zastanowić nad Therm Line Forte.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 11:46   #21
queenie777
Raczkowanie
 
Avatar queenie777
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Plewiska
Wiadomości: 191
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Używałam Therm Line Forte.

Powiem tak: Pamiętaj, że to tylko wspomagacz. Trzeba jednak przyznać, że nigdy żadne suplementy nie pomogły mi tak jak Therm Line.

Porównałam efekty odchudzania w okresie miesiąca. Bez Therm Line w miesiąc zrzuciłam 2,5 kg a z nimi aż 5,5. Czyli chyba nadal w normie zdrowego odchudzania, ale dwa razy tyle.

Oczywiście ćwiczyłam 4-6 razy w tygodniu (na początku mniej, ale ruch naprawdę uzależnia) i rozsądnie się odżywiałam. W moim przypadku oznaczało to głównie obcięcie kalorii i zrezygnowanie ze złych nałogów. A miałam ich sporo- słodycze, słone przekąski i kompulsy nad którymi pracuję.
Teraz jem bardzo dużo warzyw i owoców dodatkowo.

Reasumując: Jeśli wspomagacz to jak dla mnie tylko ThermLine, osobiście polecam wersję Forte. Jeśli jednak nie będziesz uważała na to co jesz i ruszała się to Ci się nie uda- wiem co mówię, bo ja jestem idealnym przykładem na to jak nieskutecznie się odchudzać ;-)

PS: Mam chorą tarczycę i przez to naprawdę ciężko mi zrzucić kg (chociaż czytałam, że to niby nie ma wpływu na odchudzanie- ja jednak mam ogromne problemy ze zrzucaniem kilogramów nawet przy intensywnych ćwiczeniach i diecie, a lekarz powiedział, że winna jest tarczyca na którą się leczę)
__________________
Nie wolno mieć linka do bloga buuuu

Edytowane przez queenie777
Czas edycji: 2014-04-22 o 11:49
queenie777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 14:15   #22
anuj0990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

This is very useful information shared here. I am really thankful for this.
__________________
http://www.99th.co.in
anuj0990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:01   #23
NANA963
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

WIELKA prośba o pomoc!
Hej dziewczyny!
Uprzejmie proszę o wypełnienie ankiety. Ma ona charakter anonimowy i jest mi potrzebna do celów badawczych do pracy magisterskiej. Obiecuję że czas poświęcony na wypełnienie kwestionariusza to zaledwie 2 minuty.
http://http://www.inter☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/i...83dfc6990a.xml
Będę bardzo, bardzo, bardzo wdzięczna, buźka**[COLOR="Silver"]

Edytowane przez NANA963
Czas edycji: 2014-04-25 o 13:23
NANA963 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 11:15   #24
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Hej, są tu jeszcze jacyś eksperci od Therm Line?
W ubiegłym roku przyjmowałam TL Forte, efekt był dość dobry bo -4 kg w 4 tygodnie... z tym, że nie czułam się po nim jakoś specjalnie fajnie, chyba ze względu na wysoką dawkę kofeiny. Nie przepadam za kawą, nawet malutka ale mocna kawa wywołuje u mnie kiepskie samopoczucie, a co dopiero taka duża dawka kofeiny.
Myślałam o powtórzeniu "akcji" z Therm Line ale w jakiejś wersji bezkofeinowej... idealny byłby ten skład co w TL Forte, ale bez kofeiny. Niestety takiego wynalazku nie ma...
Pamiętam jednak że jeszcze w ubiegłym roku był na rynku Therm Line S. Ale ostatnio szukałam, i nigdzie nie mogę go znaleźć - czy to znaczy, że wycofano go zupełnie, czy też może zastąpiono innym preparatem? Czy istnieje w ogóle jakiś preparat z Sinetrolem ale BEZ kofeiny??
Z góry dziękuję za odpowiedź...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 11:49   #25
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

TL jest dobry jeśli masz trudny dzień a chcesz utrzymać systematykę w ćwiczeniach. Napewno nie daje efektu - cm ani -kag ale daje 100% kopa (w końcu kofeina). Mi to pomaga choć z powodu brania leków mogę to brać sporadycznie. Jako termogenik wypada fatalnie. Znam lepsze preparaty na wyciskanie dodatkowych hl potu

Na pewno ten lek nie jest dla osób z problemami sercowymi i zaburzeniami krążenia oraz stosujący leki.

Edytowane przez Yin
Czas edycji: 2014-05-11 o 11:51
Yin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-25, 20:42   #26
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Czy warto i jaki Therm Line wybrać?

Generalnie produkty Olimpu są całkiem niezłe, zwłaszcza w stosunku jakości do ceny, sama większość suplementów jakie używam, to właśnie tej marki. Widzę, że jakiś przedstawiciel się tu znalazł, więc zakomunikuję, że fajnie jakbyście znów wprowadzili Sylimaron oraz wprowadzili suplement z colostrum .
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-25 21:42:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.