Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wypadają! - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-16, 15:33   #3091
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
hehehe mój nie ma skłonności do uzależnień, ale za to ma duuużą wadę - jak wpada do sklepu po śmietanę, to możesz być pewna, że przyniesie połowę asortymentu - zwłaszcza chipsy, słodycze i napoje - bo się opłacało promocje piorą mu mózg, a lodówka nadal stoi pusta
Amój tak ma z warzywami. Nakupi na bazarze w promocjach, jakichś wynalazków, których ja i tak nie ugotuje. On sie zarzeka, ze coś z tego zrobi. Po czym ja to wyrzucam po miesiącu, bo zaczyna gnić.
A z drugiej strony czasem z rana mówi "choc pojedziemy na zakupy" (żarcie). Zdążymy wejsć do sklepu, a on "no idziemy juz!", Albo ja mówię "pojedziemy do Tesco na zakupy"(w lodówce nie ma nic poza musztardą), a on "a po co?" Ręce opadają przez tych chłopów.

Cytat:
nieee niccc.. nie widzę nic dziwnego w gołym brzuchu, krótkiej mini i telepaniu się z zimna na przystanku sapiąc... ''oooohhhh soooo cooollldddd"
Ostatnio jak byłam na tych fajerwerkach, był taki mróz, że trawa pod nogami chrupała. Ja w narciarskiej kurtce,legginsach, bojówkach, w rękawiczkach i nausznikach, zimowych traperach, a obok jakieś laski w balerinkach, bez skarpetek i krótkich bluzeczkach na ramiączka.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:35   #3092
Jusztynka89
Rozeznanie
 
Avatar Jusztynka89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ENGLANDia
Wiadomości: 971
GG do Jusztynka89
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

idę robić naleśniki z jabłkami
__________________
PIERCINGskin diver, tragus, inner helix, 2x hellix, nostril, clevage
umarły eyebrow, horizontal eyebrow, rook, navel
chcę medusa,double nostril,venom

Tunel 2-3-4-5-6-7-8
Waga 72 - 63 - 55
Zapuszczam włosy
Japoński
Jusztynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:39   #3093
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Moooniek, super stanik Ja ostatnio też sobie kupiłam i sama się na siebie gapię, a co Więc bierz go dla własnej przyjemności
Świetny Sama bym chętnie kupiła.. ale cena jednak powala

Możecie wypisać jakie kosmetyki do włosów najlepiej sprawdziły się u was do tej pory? szampony, oleje, odżywki, maski, płukanki ect. Tylko te dość bogate składowo
Kończę listę i chętnie dopisałabym coś co polecacie A mam już z jakieś eee 31 produktów
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:42   #3094
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Amój tak ma z warzywami. Nakupi na bazarze w promocjach, jakichś wynalazków, których ja i tak nie ugotuje. On sie zarzeka, ze coś z tego zrobi. Po czym ja to wyrzucam po miesiącu, bo zaczyna gnić.
A z drugiej strony czasem z rana mówi "choc pojedziemy na zakupy" (żarcie). Zdążymy wejsć do sklepu, a on "no idziemy juz!", Albo ja mówię "pojedziemy do Tesco na zakupy"(w lodówce nie ma nic poza musztardą), a on "a po co?" Ręce opadają przez tych chłopów.
mój Tż nie umie zrobić raz porządnych zakupów.. jeździ do sklepu co 2 dni i wydaje kupę kasy.. masakra..

liczę, że jak będziemy mieszkać razem to to się trochę zmieni...

Cytat:
Ostatnio jak byłam na tych fajerwerkach, był taki mróz, że trawa pod nogami chrupała. Ja w narciarskiej kurtce,legginsach, bojówkach, w rękawiczkach i nausznikach, zimowych traperach, a obok jakieś laski w balerinkach, bez skarpetek i krótkich bluzeczkach na ramiączka.
ta, a później zaczną się dziwne schorzenia i nie wiadomo z czego
ja tam szanuję swoje zdrowie.. ubieram się ciepło.. nie muszę wyglądać jak kasia tusk, ważne żeby mi ciepło było


Cytat:
Napisane przez Jusztynka89 Pokaż wiadomość
idę robić naleśniki z jabłkami
ooo ale narobiłaś mi smaka

ja dziś miałam łazanki


a teraz leżę pod kocem z herbatką
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:51   #3095
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

A jeszcze czesem mówię "kupmy -przykładowo - pieczarki" A on "po co?". Ale innym razem zapyta "zrobiłaś moze obiad?", na co ja odpowiadam "nie miałam z czego"
Zabawne jest nasze życie.



Właśnie dzwonił. Kupił klucz do wiertarki. Nie zajęło to 2 miesięcy Jutro będę miała karnisze
Się chłop naprawia za wczorajsze

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Zrobiłam coś na kształt dżemu z ananasa. Całkiem niezłe to wyszło. TŻ kupił, bo tanio było. Ale na surowo nie dał się zjeść. Więc mamy dżem. Ostatnie gruszki z promocji sa w occie, bo też były niejadalne.
Już mi sie nie mieszczą te wszystkie przetwory.
A ostatnio poprosiłam żeby kupił kawałek imbiru. Kupił prawie 2 kg.
Musiałam ususzyć i zmielić. Dba chłopak żebym miała zajęcie.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:52   #3096
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

ma dobry system ( samo ) naprawczy
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:59   #3097
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Zrobiłam coś na kształt dżemu z ananasa. Całkiem niezłe to wyszło. TŻ kupił, bo tanio było. Ale na surowo nie dał się zjeść. Więc mamy dżem. Ostatnie gruszki z promocji sa w occie, bo też były niejadalne.
Już mi sie nie mieszczą te wszystkie przetwory.
A ostatnio poprosiłam żeby kupił kawałek imbiru. Kupił prawie 2 kg.
Musiałam ususzyć i zmielić. Dba chłopak żebym miała zajęcie.
Czytając to co wcześniej napisałaś bardzo mnie to rozbawiło
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 16:03   #3098
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
80zł dla własnej przyjemności? to już wolałabym kupić coś do włosów

84 przecenione na 58! Z nowej kolekcji Cóż może być bardziej pięknego?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:33   #3099
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Zapomniałam się pochwalić.
To już umiem zrobić
http://scarletwallflower.files.wordp...se-800x800.jpg
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:47   #3100
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić.
To już umiem zrobić
http://scarletwallflower.files.wordp...se-800x800.jpg
kocurze, super gratuluję! takie coś robi masakryczne wrażenie

ja niestety mam najgorszy okres w życiu.. wczoraj dowiedziałam się, że mam rozwalone też drugie kolano. zmiany w obydwu są bardzo zaawansowane.. bolą mnie jak cholera.. ledwo chodzę eh.. lecę na przeciwzapalnych i czeka mnie kolejna seria zastrzyków tym razem w obydwa kolana
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 16:55   #3101
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
84 przecenione na 58! Z nowej kolekcji Cóż może być bardziej pięknego?
nie byl przeceniony
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 17:15   #3102
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Hej Koleżanka dzisiaj na przerwie zaczęła mi macać końcówkę włosów, tak mi ją rozdwoiła I jeszcze później powiedziała, że będzie się fajnie wyróżniać
Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Ma bogate wnętrze, ładnie pachnie, chociaż może ciut zbyt intensywnie i dba o moje włosy
Co to za cudo?
Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Też tak miałam, ale teraz nie radzę sobie z przesuszem, no i wypadają mi garściami. To ostatnie na pewno nie od henny, ale ta suchość, która się pojawiła mnie przeraża. Ostatnio bez maski miękkie, gładkie, a teraz szorstkie. Walczę z tym. A dzisiaj kładę indygo, bo po ostatnim razie mam czerwone włosy
A nie przeproteinowałaś ich? Też tak miałam i dopiero jak poczytałam o tym, to udało mi się z tego wybrnąć
Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Jakoś strasznie sztucznie wygląda. Albo ją wyfotoszopowali, albo znów wcisnęli botoks

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Domiwika, wysłałam zaproszenie
btw, mieszkamy blisko siebie
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:15   #3103
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

zrobiłam sałatkę na jutro, mam nadzieję, że będzie smakować
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:30   #3104
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Hej-ho!
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:31   #3105
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Usłyszeć od matki, że jest się psychiczną wariatką - bezcenne
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:37   #3106
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Miki...
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 17:38   #3107
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Usłyszeć od matki, że jest się psychiczną wariatką - bezcenne
A czym sobie "zasłużyłaś"?
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:02   #3108
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Tak, mi się zmyły

Z Joanny miałam kawowy brąz:
Światło dzienne (na jasnych włosach, moje naturalne to tylko parę cm od skóry głowy) https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=90879
Światło sztuczne w klubie https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=90981

Mam gdzieś jeszcze zdjęcia Marionu - orzechowy brąz, jak coś to na fb pokażę Ci które to. Jeszcze miałam jakiś cappuccino. Też na fb mam.
Jak coś to daj znać.

W ciągu około roku szamponetkowałam z 4-5 razy Zmyło się. Teraz już z rok nie cudowałam i tęsknię za tym
Kawowy brąz w dziennym wygląda jak fiolet

Chciałabym zaszaleć na próbę z kolorem, ale trochę się boję Choć i tak pewnie niedługo będę musiała coś działać, coraz więcej siwusów

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Mi z jasnego blondu się zmywają całkowicie, tylko trzeba wiedzieć jak się z nimi obchodzić, bo można się udupić na dłuuugo.
1. szamponetkować na brudne włosy. Wiem że to śmiesznie brzmi ale szamponetka i tak je umyje, a u mnie działa to tak że wtedy lepiej schodzi, nie potrafie powiedzieć dlaczego- ale schodzi równo i sprawnie. U mnie tak 5 myć i złazi.
2. nie przedłużać czasu z opakowania!

Tak mi się chce lezeć, a muszę się do roboty brać -_-
Dzięki za rady

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Jak ona wygląda

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość

ja niestety mam najgorszy okres w życiu.. wczoraj dowiedziałam się, że mam rozwalone też drugie kolano. zmiany w obydwu są bardzo zaawansowane.. bolą mnie jak cholera.. ledwo chodzę eh.. lecę na przeciwzapalnych i czeka mnie kolejna seria zastrzyków tym razem w obydwa kolana
Oj to nieciekawie. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
Miki...
Brak już słów na nią

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
A czym sobie "zasłużyłaś"?
W sumie to nie wiem, normalnie rozmawiałyśmy, chyba po prostu prawda w oczy kole. Zaczęła mi zarzucać, że ja nic nie potrafię, zginę w przyszłości itp. siostra przecież taka zaradna teraz Powspominałam trochę i zaczęłam jej opowiadać jaka to zaradna była kiedyś, nigdy nic w domu nie robiła, bo nie umiała, nawet do sklepu po zakupy z kartką bała się pójść. Miałyśmy wspólny pokój i nigdy nie sprzątała, zawsze ja musiałam Teraz matka o tym nie pamięta albo udaje i stawia ją w najlepszym świetle, a ja jestem tą najgorszą. Ciągle wszystko robię źle no i ciągle próbuje mi dowalić. Ostatnio przeglądała bloga i pyta czy dziewczyny mnie nie obgadały, bo wyszłam sucha jak pies, dosłownie tak to powiedziała. W ogóle ona jest taka fałszywa, mi mówi że ciuchy, które kupuję jej się podobają, a dzwoni do siostry i jej z kolei mówi, że średnie te ubrania, niektóre szmaty i pewnie i tak nie będę w nich chodzić a wszystko dlatego żeby siostrze nie było przykro że umiem się ubrać za niewielkie pieniądze.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:11   #3109
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem, normalnie rozmawiałyśmy, chyba po prostu prawda w oczy kole. Zaczęła mi zarzucać, że ja nic nie potrafię, zginę w przyszłości itp. siostra przecież taka zaradna teraz Powspominałam trochę i zaczęłam jej opowiadać jaka to zaradna była kiedyś, nigdy nic w domu nie robiła, bo nie umiała, nawet do sklepu po zakupy z kartką bała się pójść. Miałyśmy wspólny pokój i nigdy nie sprzątała, zawsze ja musiałam Teraz matka o tym nie pamięta albo udaje i stawia ją w najlepszym świetle, a ja jestem tą najgorszą. Ciągle wszystko robię źle no i ciągle próbuje mi dowalić. Ostatnio przeglądała bloga i pyta czy dziewczyny mnie nie obgadały, bo wyszłam sucha jak pies, dosłownie tak to powiedziała. W ogóle ona jest taka fałszywa, mi mówi że ciuchy, które kupuję jej się podobają, a dzwoni do siostry i jej z kolei mówi, że średnie te ubrania, niektóre szmaty i pewnie i tak nie będę w nich chodzić a wszystko dlatego żeby siostrze nie było przykro że umiem się ubrać za niewielkie pieniądze.
Ja mam jakieś dziwne wrażenie, że ona Ci zazdrości
Tj może widzi, że siostra faktycznie jest mniej zaradna, mniej ładna, nie radzi sobie w życiu za dobrze i żeby jej nie było "przykro" to gada takie głupoty. Albo gada tak dlatego, że nie chce się przyznać przed sobą, że druga córka jej nie wyszła tak jak ty i się zwyczajnie oszukuje.. Nie wiem, moje zdanie A ty się nie łam bo i tak jesteś cudowna!
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 18:12   #3110
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

hejka weekend,musze wyjscc odreagowac,moze jutro pojde do fryzjera albo kupie sobie drogie perfumy, w koncu w poniedziale sie okaze czy zapłace za swoje bledy i to dosłownie,a wtedy nie bedzie mnie na nic stac
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:13   #3111
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

No to mam 3 wizażanki w znajomych na FB
Chciałabym też poznać inne
Mogłabym Was prosić o wysłanie danych na priv?
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:16   #3112
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hejka weekend,musze wyjscc odreagowac,moze jutro pojde do fryzjera albo kupie sobie drogie perfumy, w koncu w poniedziale sie okaze czy zapłace za swoje bledy i to dosłownie,a wtedy nie bedzie mnie na nic stac
Co się stało? :/
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:20   #3113
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Oj to nieciekawie. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie
też mam taką nadzieję, ale ból jest niesamowity.. a nigdy wcześniej mnie nic nie bolało.. najgorsze, że zmiany są nieodwracalne.. mam nadzieję, że zastrzyki i tym razem pomogą najgorsze, że nie są w ogóle refundowane. po☠☠☠any kraj i NFZ !#$@#%#$ płacę składki, a nic mi się nie należy.. zastanawiam się czy z czasem nie będę stawać do jakiejś komisji lekarskiej, bo póki co choroba w moim stadium jest dla polskiej służby zdrowia NIEULECZALNA

Cytat:
Brak już słów na nią



W sumie to nie wiem, normalnie rozmawiałyśmy, chyba po prostu prawda w oczy kole. Zaczęła mi zarzucać, że ja nic nie potrafię, zginę w przyszłości itp. siostra przecież taka zaradna teraz Powspominałam trochę i zaczęłam jej opowiadać jaka to zaradna była kiedyś, nigdy nic w domu nie robiła, bo nie umiała, nawet do sklepu po zakupy z kartką bała się pójść. Miałyśmy wspólny pokój i nigdy nie sprzątała, zawsze ja musiałam Teraz matka o tym nie pamięta albo udaje i stawia ją w najlepszym świetle, a ja jestem tą najgorszą. Ciągle wszystko robię źle no i ciągle próbuje mi dowalić. Ostatnio przeglądała bloga i pyta czy dziewczyny mnie nie obgadały, bo wyszłam sucha jak pies, dosłownie tak to powiedziała. W ogóle ona jest taka fałszywa, mi mówi że ciuchy, które kupuję jej się podobają, a dzwoni do siostry i jej z kolei mówi, że średnie te ubrania, niektóre szmaty i pewnie i tak nie będę w nich chodzić a wszystko dlatego żeby siostrze nie było przykro że umiem się ubrać za niewielkie pieniądze.
ja pierniczę.. co to kurde? dom opieki? czy jakaś inna fundacja?
siostra jest dorosła, samodzielna. kompletnie nie czaję zachowania Twojej mamy zamiast Ciebie wspierać, to jeszcze dołuje..
rzeczywiście - chyba jest zazdrosna...

choć z drugiej strony, moja też ma odpały - brat choruje to nad nim płacze.. ja dorobiłam się choroby, to na własne życzenie. mówię, że muszę wziąć zastrzyki, to zdziwienie że je wezmę.. nie kurde.. będę chodzić o kulach
Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hejka weekend,musze wyjscc odreagowac,moze jutro pojde do fryzjera albo kupie sobie drogie perfumy, w koncu w poniedziale sie okaze czy zapłace za swoje bledy i to dosłownie,a wtedy nie bedzie mnie na nic stac
co nabroiłaś?
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:23   #3114
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Ja mam jakieś dziwne wrażenie, że ona Ci zazdrości
Tj może widzi, że siostra faktycznie jest mniej zaradna, mniej ładna, nie radzi sobie w życiu za dobrze i żeby jej nie było "przykro" to gada takie głupoty. Albo gada tak dlatego, że nie chce się przyznać przed sobą, że druga córka jej nie wyszła tak jak ty i się zwyczajnie oszukuje.. Nie wiem, moje zdanie A ty się nie łam bo i tak jesteś cudowna!
Ja już jednym uchem wpuszczam, a drugim wypuszczam co ona do mnie mówi. Kiedyś wpędzała mnie w kompleksy i to w większości przez nią wstydziłam się chodzić w spódnicach. Co to za matka, która ciągle powtarza dziecku że ma anoreksje mimo, że nigdy jej nie miałam. Ty wiesz, że ona już sobie urządziła mój pokój jak będzie wyglądać jak się stąd wyniosę Siostra zawsze była mniej zaradna, miała problemy w szkole, matka za nią wypracowania pisała. Mi nikt nigdy nie pomagał, teraz też nie proszę ich o pomoc Wkurza mnie, że siedzi w domu i ciągle marudzi jaka to ona zmęczona, zapracowana, jak ją wszystko boli. Tak jakby wyłudzała czyjąś litość
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:26   #3115
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez Krasko1 Pokaż wiadomość
Co się stało? :/
Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość

co nabroiłaś?
pomyliłam sie w pracy zorientowałam sie jak juz faktura poszła,dzwonilam odrecac ale czy skutecznie to okaze sie w poniedzialek.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:28   #3116
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hejka weekend,musze wyjscc odreagowac,moze jutro pojde do fryzjera albo kupie sobie drogie perfumy, w koncu w poniedziale sie okaze czy zapłace za swoje bledy i to dosłownie,a wtedy nie bedzie mnie na nic stac
cześć, co się stało :glaszcze:
Coś kiedyś wspominałaś że składasz wypowiedzenie...
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:29   #3117
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ja już jednym uchem wpuszczam, a drugim wypuszczam co ona do mnie mówi. Kiedyś wpędzała mnie w kompleksy i to w większości przez nią wstydziłam się chodzić w spódnicach. Co to za matka, która ciągle powtarza dziecku że ma anoreksje mimo, że nigdy jej nie miałam. Ty wiesz, że ona już sobie urządziła mój pokój jak będzie wyglądać jak się stąd wyniosę Siostra zawsze była mniej zaradna, miała problemy w szkole, matka za nią wypracowania pisała. Mi nikt nigdy nie pomagał, teraz też nie proszę ich o pomoc Wkurza mnie, że siedzi w domu i ciągle marudzi jaka to ona zmęczona, zapracowana, jak ją wszystko boli. Tak jakby wyłudzała czyjąś litość
Akurat tematy o rzekomej anoreksji znam na pamięć A najbardziej mi się podobało jak ostatnio gdy nagle zaczęłam mieć trądzik to mówiła na każdym kroku, że muszę coś z tym zrobić.. dziwne, że tak mam.. Pranie wieszałam a ona obserwowała moją twarz. Tv oglądałam a ona na mnie patrzyła Jakbym nie była dość zdołowana

Ale z tym pokojem to pięknie Może już chce żebyś poszła krok dalej? Tj zamieszkała z Tżtem czy coś? I to rodzaj "zachęty" Znasz ją najlepiej więc pewnie wiesz co robić.. Najlepiej udawać, że się słucha

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
pomyliłam sie w pracy zorientowałam sie jak juz faktura poszła,dzwonilam odrecac ale czy skutecznie to okaze sie w poniedzialek.
Kiepsko... Ale na pewno będzie dobrze
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:31   #3118
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

kusi mnie to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...detangler.html

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez malina19 Pokaż wiadomość
cześć, co się stało :glaszcze:
Coś kiedyś wspominałaś że składasz wypowiedzenie...
Miałam składac,ale ciezko jest o prace i ciagle lezy w szufladzie
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:33   #3119
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Miki, to Ci mama pojechała Mam nadzieję, że znajdziesz syzbko jakąś pracę to pewnie będziecie myśleć nad wyprowadzką?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:40   #3120
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie,XLVII- Chociaż liście z drzew spadają, włosy nam nie wyp

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
też mam taką nadzieję, ale ból jest niesamowity.. a nigdy wcześniej mnie nic nie bolało.. najgorsze, że zmiany są nieodwracalne.. mam nadzieję, że zastrzyki i tym razem pomogą najgorsze, że nie są w ogóle refundowane. po☠☠☠any kraj i NFZ !#$@#%#$ płacę składki, a nic mi się nie należy.. zastanawiam się czy z czasem nie będę stawać do jakiejś komisji lekarskiej, bo póki co choroba w moim stadium jest dla polskiej służby zdrowia NIEULECZALNA


ja pierniczę.. co to kurde? dom opieki? czy jakaś inna fundacja?
siostra jest dorosła, samodzielna. kompletnie nie czaję zachowania Twojej mamy zamiast Ciebie wspierać, to jeszcze dołuje..
rzeczywiście - chyba jest zazdrosna...

choć z drugiej strony, moja też ma odpały - brat choruje to nad nim płacze.. ja dorobiłam się choroby, to na własne życzenie. mówię, że muszę wziąć zastrzyki, to zdziwienie że je wezmę.. nie kurde.. będę chodzić o kulach

co nabroiłaś?
Współczuję

Ona ma 29 lat, a matka chodzi z nią do UP listę podpisać, łazi z nią też do lekarza Z kobietą, która ma dziecko i jest mężatką matka chodzi wszędzie. Dzwonią do siebie po kilka razy dziennie, jak słyszę jak z nią rozmawia to mi się flaki przestawiają. Do mnie ciągle mówi z podniesionym tonem, a jej mało co w tyłek nie wejdzie. No i do mnie też jest nieczuła, jak miałam migreny to się jeszcze darła na mnie ze to od siedzenia przy komputerze siostra ma katar matka zabiera chrześnicę żeby jej nie męczyła, bo E. musi odpoczywać. Wiele, wiele by opowiadać
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.