Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 17:45   #91
agatron77
Raczkowanie
 
Avatar agatron77
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: podPoznań ;)
Wiadomości: 325
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cześć Dziewczyny! Na Forum dla Zakręconych trafiłam tydzień temu i do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu dla ogromu informacji na temat włosów kręconych
Przeszukałam ten wątek, ale poza jedną sugestią nie znalazłam nic na temat dobrych fryzjerów w POZNANIU lub okolicach. Może jednak ktoś coś wie... W razie czego będę wdzięczna za info

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Ufff, przebrnęłam przez ogólny wątek fryzjerski dla POZNANIA i faktycznie znalazłam info na temat pani Grażyny Imbierowicz z Ratajczaka 3 (tel. 603-608-708), która podobno we wszystkich włosach dostrzega włosy kręcone - dla mnie to akurat plus. Gdybyście jednak miały jeszcze kogoś do polecenia, to będę wdzięczna za namiary

Edytowane przez agatron77
Czas edycji: 2011-02-20 o 17:18
agatron77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 20:14   #92
lokata123
Przyczajenie
 
Avatar lokata123
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Witam Was!
Jestem tutaj nowa i bardzo mile zaskoczona, że istnieje takie forum. Moje loki, a właściwie sprężynki osiągnęły już długość krytyczną przy której ciężko mi je rozczesać i są coraz bardziej oklapłe i bez życia. Dlatego również szukam jakiegoś wypróbowanego fryzjera w Poznaniu który nie zrobi ze mnie wściekłego pudla
Jak widzę, mowa tu jest o pani Grażynie na Ratajczaka, gdzieś natknęłam się na opinię, że Metamorfozy na Matejki są dobre, sama nie wiem...
Pomocy?
lokata123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:45   #93
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Wrocław, Studio Fryzur, ul. Kwiska, fryzjerka pani Ania

ostatnio byłam tam na końcu września/początku października, wtedy pani zmobilizowała moje loki do życia po tragicznym strzyżeniu u innej fryzjerki w sierpniu (za krótka górna warstwa, zbyt mocno wycieniowane, ścięte w ostre V), teraz chciałam podrównać na półokrągło ten tył bo 'ogonek' z tego V mnie denerwował, mnie chciałam ruszać góry bo ledwo co podrosła i zaczęła się falować. Chwilę rozmawiałyśmy ile cm i jak ściąć, potem oczywiście mycie, odżywianie, rozczesywanie, na fotelu pani Ania ścięła ten dół kilka cm i spytała, czy tak czy jeszcze no to jeszcze cm chciałam, potem troszkę podcięła końcówki na reszcie włosów. Potem próbowała ugnieść mi jakieś loki czy fale ale niestety, bunt moje włosy, czesane przez ostatni tydzień przed, w trakcie i po farbowaniu, po czesaniu ich przez pół godziny na potrzeby cięcia strzeliły focha całkowicie ale tym się nie ma co przejmować, po swojemu je potraktuję to w końcu zaczną współpracować.
Tak to nie widać żeby były dużo ścięte, cieszę się z tego nowego kształtu przede wszystkim, z tego ogonka to koło 5 cm się pozbyłam i proste wyglądały ok moja mama też wyszła zadowolona z pasemek i cięcia, więc całą wizyta na plus
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:57   #94
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Trójmiasto: tutaj mój pean pochwalny na cześć Pana Marka z Vertigo
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 17:09   #95
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

WROCŁAWIANKI

dzisiaj słyszałam o jakiejs dobrej pani do loków (ponoć sama ma kręcone) jesli dobrze pamietam to pani Ewa, salon gdzies w okolicach Astry, ale wiecej danych nie mam. czy ktos u niej kiedys byl i jest w stanie podać konkretniejsze namiary?
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 08:28   #96
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski



Ale w wątku fryzjerskim pisałam o panu Krzysztofie z Infinity. Potrafi obciąć kręcone i na dodatek na sucho.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:41   #97
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

eloe, pamietam o nim, nie wiem czy pamietasz, ale w grudniu 2009 bylam u pani Kasi z Infinity i nie bylam zadowolona.
Infinity mam po drodze do domu z pracy, mam ochote tam wpasc na konsultacje
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 12:08   #98
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Pamiętam Może to ta sama, co przed farbowaniem prostowała kręconowłosej loki Boi taką historię z pobytu w Infinity opowiadała moja koleżanka.
Sama mam chrapkę na konsultację w Infinity, ale nie wiem, czy pan Krzysztof będzie chciał nową klientkę. Rozchodzi się zawsze fama od ciętych przez niego pań, że nowych nie przyjmuje....
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:10   #99
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Kraków
Studio Agnieszki Jaśko
ul. Grzegórzecka 39

Pani Agnieszka fantastycznie wycieniowała moje kręciołki! Na mokro, więc najlepiej efekt było widać po ułożeniu ich w domu stałym sposobem (zresztą nawet pani Agnieszka mi powiedziała że najładniej się wtedy ułożą), ale po wyjściu też były ładnie skręcone Dzięki cięciu i cieniowaniu loczki ładnie otulają całą głowę, a nie jak wcześniej - dwie warstwy i cieniowanie zaczyna się od połowy szyi, więc z tyłu płasko, od połowy szyi się robiły wybulwienia A i oczywiście cięcie prostymi nożyczkami!
Jestem bardzo zadowolona i będę ją polecać kręconym Do tego jak na Kraków to 60 zł za porządne strzyżenie to naprawdę niedużo

Potem zresztą poszłam do niej na robienie koloru, które wymagało ściągania poprzedniego koloru a potem farbowania - i też jestem bardzo zadowolona Użyła kosmetyków framesi, i moje włosy w ogóle nie odczuły tych zabiegów, są tak miękkie i miłe w dotyku jak wcześniej, nie przesuszyły się, nie spuszyły, nie straciły blasku ani skrętu, nie ma siana na końcach Przez co jestem w szoku, bo dotąd miałam raczej nieprzyjemne wrażenia po ściąganiu koloru i po rozjaśnianiu - a tutaj włosy trzymają się świetnie
__________________

Edytowane przez blair witch
Czas edycji: 2011-03-24 o 09:13
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:30   #100
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Relacja z wizyty u pani Ani z Kwiskiej 8)

Zaczęło się miło, bo mimo iż przyszłam 15 minut przed czasem, pani Ania od razu posadziła mnie na fotel. Obejrzała sobie moje włosy (długie, lekko kręcone ale oklapnięte, od roku nie podcinane za wyjątkiem własnoręcznie obstrzępianej pseudo-grzywki), wytropiła zniszczone końcówki i wyjaśniła mi, na czym polega regeneracja Joico, którą stosuje w salonie (przy zamawianiu wizyty prosiłam o regenerację i podcięcie). Przeniosłam się na wibrujący fotel, blond asystentka umyła mi włosy, po czym przez następną godzinę nakładała mi i spłukiwała preparat regenerujący (moje podniszczone włosy przyjęły 3 dawki). Nakładanie polegało na wcieraniu preparatu w cienkie pasma włosów, i przyznaję, że trochę bolało - no ale dla urody czasem trzeba pocierpieć. Po ostatecznym spłukaniu włosów, wytarciu ich w papierowe ręczniki i nałożeniu bardzo twarzowego turbanu zostałam poproszona o powrót przed lustro. Aby dokładnie zilustrować, o jakie podcięcie mi chodzi, przedstawiłam pani Ani zestaw stop klatek z serialu "Being Erica", w którym to tytułowa bohaterka ma najpiękniejsze kręcone włosy, jakie w życiu widziałam. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że włosy aktorki są układane lokówkami przez zastęp fryzjerów, ale chodziło mi bardziej o cięcie - z wycieniowaniem tyłu i przy twarzy, tak aby można było osiągnąć burzę loków. Pani Ania zabrała się za ścinanie (rozczesane mokre włosy; powiedziała, że na sucho tnie włosy proste) - tył obcięła trochę bardziej niż planowałam, ale dałam jej zielone światło, bo uznała, że dłuższe włosy nie uniosą się ładnie z tyłu. Wycieniowała tył i boki, po czym nałożyła na włosy żel do włosów kręconych Joico i wysuszyła mi fryzurę suszarką z dyfuzorem, z głową w dół. Gdy spojrzałam w lustro, miałam burzę loków - na dodatek nie sklejonych i nie sztywnych, czego nie cierpię. Całość została lekko potraktowana nabłyszczaczem, bez lakieru - plus. Fryzura nieco inna niż ze zdjęć, ale też rozumiem, że inaczej układają się włosy tylko wysuszone i ugniatane, a inaczej włosy misternie ułożone lokówką. W międzyczasie pociągnęłam trochę panią Anię za język i dowiedziałam się, że aby włosy się ładnie kręciły, powinnam używać kosmetyków mocno nawilżających (proponowała Joico Moisture Recovery Shampoo & Conditioner) oraz żelu nie sklejającego włosów, za to chroniącego przed wysoką temperaturą (Joico Curl Definer Cream/Gel). Powiedziałam, że nie używam suszarki i chodzę spać z mokrą głową - pani Ania na to, że spokojnie mogę nałożyć żel na wilgotne włosy i iść spać, wtedy też się ładnie pozbijają w loki.
Za wizytę zapłaciłam 240 PLN: 160 za regenerację i 80 cięcie.

Czy było warto? Sądzę, że tak - minął tydzień a włosy układają się ładnie nawet bez specjalnych kosmetyków, wyglądają na zdrowsze, no i kręcą się 8)

Minusy: mimo iż przyszłam z określoną wizją, oczekiwałam jednak jakichś sugestii, propozycji, może nawet zdecydowałabym się na radykalną zmianę np. ścięcie na krótko - ale p. Ania nie wydawała się być zbytnio zainteresowana tworzeniem czegoś nowego - po prostu zrobiła to, o co poprosiłam, koniec kropka. No ale zrobiła to solidnie i po raz pierwszy byłam zadowolona z wizyty u fryzjera. Przypuszczam, że wrócę do niej za rok 8)
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men 8/
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O

Edytowane przez maimeri
Czas edycji: 2011-03-27 o 20:37
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:19   #101
elusia1003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 103
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Chciałam się zapytać jaki jest cennik u p. Damiana z "Pasji"?
elusia1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 15:41   #102
madzia_taiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

u Damiana 60 zł pozostały personel 40zL.cennik usług znajduje się na ich stronie
pozdrawiam
madzia_taiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:56   #103
elusia1003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 103
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Dzięki wielkie, nie przypuszczałam, że tak tanio! Natomiast nie znalazłam cennika na ich stronie ;(
elusia1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 21:40   #104
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

u p. Damiana zapłaciłam dziś 70 zł
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 13:24   #105
elusia1003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 103
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Dziewczyny, a powiecie mi ile kosztuje u niego koloryzacja? Muszę jutro się u niego zapisać, pewnie miejsce bd dopiero na lipiec haha xD
elusia1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 06:55   #106
madzia_taiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

ja byłam w marcu za ścięcie z koloryzacją + ampułka na włosy (włosy długie) zapłaciłam 185 zł.
aha i najbliższa wtedy wolna sobota była na koniec czerwca:P-oczywiscie się zapisałam
a na stronie mają na bank cały cennik.
pozdrawiam
madzia_taiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 14:57   #107
elusia1003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 103
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Zapisałam się, niestety nie do p. Damiana, ponieważ nie było wolnych terminów. I tak cudem mnie wciśnięto do p. Ani. Znacie ją, czy jest dobra?
elusia1003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 19:21   #108
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

ja nie znam p. Ani, dwa raz ścinał mnie P. Damian
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 07:11   #109
madzia_taiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

ja niestety tez jej nie znam.
ale czekam na opinię po
madzia_taiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 14:42   #110
zakreconaMika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: KRĘCONE WŁOSY - POLEĆCIE DOBREGO FRYZJERA w warszawie!!!!

Cytat:
Napisane przez EWA@ Pokaż wiadomość
MAM DŁUGIE(ZA ŁOPAKI)GRUBE, KRĘCONE WŁOSY. fantastycznie sie kręca, jednak, są bardzo cięzkie i pod koniec dnia stają sie oklapnięte i ich skręt nie jest juz tak wyrazisty.Byłam juz u wielu fryzjerów, który twierdzili ze wiedza jak dobrze obciąc mi włosy aby włosy były lżejsze i lepiej sie układały, jednak nic dobrego nigdy z tego nie wychodziło.
Błagam podajcie jakies namiary na DOBRYCH FRYZJERÓW W WARSZAWIE KTÓRZY WIEDZA JAK ZABRAĆ SIE DO KRĘCONYCH WŁOSÓW, albo chociaż jakieś fotki które przedstawiaja fajne fryzurki dla długich loczków. co myslicie o tym kolorze czy mi pasuje?

pomożcie, bede bardzo wdzięczna!!!!
Witam
Mam taki problem jak wy z włosami ;/
A moglibyście znaleźć jakiegoś polecanego fryzjera w Łomży woj. podlaskie.
z góry dzięki
zakreconaMika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 09:27   #111
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Wrocław, Sokolnicza 5/7, Lorenco, fryzjerka p. Alina
jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. Aliny, nie miałam pojęcie gdzie pójść na strzyżenie i zaryzykowałam, kilka dziewczyn ją polecało na wątku o wrocławskich fryzjerach, jak się okazało miałam źle wycieniowane włosy (fryzjerka p. Ania z Kwiskiej) i to było powodem, że tył miał problemy ze skręcaniem się,
włosy od razu doszły do siebie po strzyżeniu, skręt się poprawił, tył został ścięty w literę U, wychodząc od niej miałam fajną fryzurę, nie musiałam wkładać głowy od razu pod kran
polecam p. Alinę, bardzo sympatyczna osoba, myślę, że trafiłam wreszcie na fachowca
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 21:10   #112
mona_2215
Przyczajenie
 
Avatar mona_2215
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 11
Talking Dot.: Włosy kręcone -fryzjer/ka z Nowego Sącza

Szukam fryzjera/ke Nowego Sącza ,moglibyście polecić mi kogoś dobrego ?
mona_2215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 22:51   #113
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Ja szukam Rybnik, Wodzisław, Racibórz:confus ed:
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 08:37   #114
figolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Poszukuję dobrego fryzjera z Torunia lub Brodnicy
Czy któraś z Was ścina sobie włoski w którymś z tych miast?
figolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 07:48   #115
masaki
Rozeznanie
 
Avatar masaki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 701
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Proszę o opinie na temat Pana Tomka Styczeń z salonu z Chorzowa ul. Wolności.
masaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 14:14   #116
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Białystok
Emilka: atelierhbf.pl
czy ktoś był u tej Pani?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 15:04   #117
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Włosy kręcone -fryzjer/ka z Nowego Sącza

Cytat:
Napisane przez mona_2215 Pokaż wiadomość
Szukam fryzjera/ke z Nowego Sącza ,moglibyście polecić mi kogoś dobrego ?
Również poszukuje.
Żadna nowosądeczanka nie trafiła na nikogo godnego uwagi??
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 18:17   #118
monak89
Raczkowanie
 
Avatar monak89
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

GDAŃSK

POLECAM :
Szymon Niemczyński - salon swój posiada na ulicy... garncarskiej ? (niedaleko byłego rudego kota w centrum) Wszakże nie mam włosów mocno kręconych, raczej podkręcono-falowane. aczkolwiek obcinał bardzo dokładnie i z uwagą każde pasmo, lekko je podgniatając i sprawdzając jak reaguje na cięcie. włosy były wilgotnawe jak ciął. oczywiście nie użył dygażówek, ani nie pocieniował mi nożyczkami na zasadzie "łiiiii bez cięcia tylko przejedziemy samym ostrzem" tylko wystopniował włosy, rzeczywiście potem się dużo łatwiej kręciły.

NIE POLECAM
salon Dalia na kołobrzeskiej na przymorzu. nie wiem jak się nazywała pani która mnie obcinała, bo ani się nie przedstawiła, ani zapisując się do niej się nie dowiedziałam. nie obejrzała mi w ogóle włosów przed cięciem, obcięła mi wszystkie włosy wokół twarzy wyżej wspomnianą metodą (dziękuję tej pani pięknie za moją wielką, puszącą się szopę teraz. nie zdążyłam niestety zareagować.) W dodatku nie rozumiała co to znaczy końcówki, bo poszło mi jakieś 6-8 cm włosów. Jak już wspomniałam moje włosy jeszcze nie są tak super kręcone, nie chcę wiedzieć jak ta pani obcina "poważne" loki.
monak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 20:18   #119
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Cytat:
Napisane przez monak89 Pokaż wiadomość
GDAŃSK

POLECAM :
Szymon Niemczyński - salon swój posiada na ulicy... garncarskiej ? (niedaleko byłego rudego kota w centrum) Wszakże nie mam włosów mocno kręconych, raczej podkręcono-falowane. aczkolwiek obcinał bardzo dokładnie i z uwagą każde pasmo, lekko je podgniatając i sprawdzając jak reaguje na cięcie. włosy były wilgotnawe jak ciął. oczywiście nie użył dygażówek, ani nie pocieniował mi nożyczkami na zasadzie "łiiiii bez cięcia tylko przejedziemy samym ostrzem" tylko wystopniował włosy, rzeczywiście potem się dużo łatwiej kręciły.
a możesz zdradzić ile płaciłaś za cięcie? może zaryzykowałabym mój fryzjer jest aż w Gdyni, i strasznie podrożał
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 23:54   #120
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Szukam fryzjera w Bydgoszczy lub okolicach. Macie kogoś wartego polecenia? Ostatnio u fryzjera byłam w grudniu 2010 r, ale wtedy miałam jeszcze proste włosy. Teraz się krecą, ale wyglądam jakbym miała na głowie mopa. Muszę coś z nimi zrobić, są jeszcze dość krótkie-najdłuższa, wierzchnia warstwa ok 22 cm, grzywka 15 cm, przy karku 10 cm) .
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-20 15:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.