Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-10, 18:58   #1021
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87921072]Powinnaś dostać maila od InPostu już w momencie wygenerowania etykiety. A przynajmniej ja zawsze tak dostaję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam że miękkie butelki lepiej omijać szerokim łukiem, bo każde zgięcie butelki powoduje przenikanie mikroplastiku do wody. Między innymi dlatego dzbanek filtracyjny jest znacznie bezpieczniejszy niż woda w butelkach (w sensie kupnej butelkowej typu np. Żywiec czy Nałęczowianka).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Powinnaś mieć mail, wyjątkiem jest sytuacja kiedy pod dany numer telefonu miałaś podpiętą aplikację. Wtedy maile mogą nie przychodzić, bo wszystkie powiadomienia masz w aplikacji (nawet jak już ją odinstalujesz i z niej nie korzystasz).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie coś mi śmierdzi ten sprzedawca. Aplikacji nigdy nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 19:07   #1022
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;87921069]Czy paczkomaty zawsze wysyłają informację, że paczka do nas wyruszyła? Czy może być sytuacja, że dopiero jak będzie w paczkomacie to się dowiem?
Sprzedawca twierdzi, że wysłał wczoraj ale nr przesyłki nie podał. Od inpostu też nic nie dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Zawsze dostaje, że paczka rusza w drogę. Poproś o nr paczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 19:21   #1023
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;87921104]No właśnie coś mi śmierdzi ten sprzedawca. Aplikacji nigdy nie miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Popros o numer paczki, bo albo sprzedawca źle wpisał Twojego maila albo coś ściemnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 19:26   #1024
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Poszukuję balsamu/mleczka do ciała, żeby pachniał i długo zapach utrzymywał się na skórze. Warunek konieczny, aby szybko się wchłaniał i nie zostawiał tłustego filmu. Najlepiej dostępny gdzieś stacjonarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 19:29   #1025
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Poszukuję balsamu/mleczka do ciała, żeby pachniał i długo zapach utrzymywał się na skórze. Warunek konieczny, aby szybko się wchłaniał i nie zostawiał tłustego filmu. Najlepiej dostępny gdzieś stacjonarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-2686733

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 20:04   #1026
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
mam. u mnie się sprawdza. regularnie używam latem gdy są upały i piję dużo wody. bardzo często zdarzało mi się napełniać w toalecie gdziekolwiek i już. i idealna do samolotów. brałam pustą i napełniałam za bramkami, bez konieczności kupowania wody za miliony monet.

ale muszę przyznać, że picie z tego jest dla mnie mega irytujące. a zwłaszcza ten dźwięk zasysania wody. no ale... do przeżycia
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ja miałam Dafi, ale o wieeele lepsza jest butelka Brity - nie trzeba tak mocno zasysać, woda leci prawie takim strumieniem jak ze zwykłej butelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzięki za opinie
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 20:07   #1027
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Dzięki. No właśnie od niedzieli nie. Dopiero dzisiaj 2 razy ale czułam, że jednak nie do końca I mi nie ulżyło. Wzięłam ulgix wzdęcia bo miałam to w domu i jest odrobinę lepiej. Na rentgen może. Ale na usg już ortopeda. Miałam jak się okazało po usg krwiaka w stopie w zeszłym roku, rodzinny powiedział, że może mi dać tylko na rtg, na rtg nic nie wyszło, a ból był nie do zniesienia nie mogłam chodzić. Dostałam skierowanie do ortopedy żeby ten zlecił usg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam wypić na noc z pół litra wody. Spacer też byłby wskazany.
Albo jak masz morele świeże lub suszone to można wciągnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Poszukuję balsamu/mleczka do ciała, żeby pachniał i długo zapach utrzymywał się na skórze. Warunek konieczny, aby szybko się wchłaniał i nie zostawiał tłustego filmu. Najlepiej dostępny gdzieś stacjonarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eveline, kokosowy, w Biedrze do kupienia ok 11 zł chyba kosztuje. Zapach obłędny i zostaje długi czas nawet na ubraniu. Są jeszcze chyba 2-3 opcje zapachowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-10, 20:08   #1028
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

czy jest tutaj ktoś dobry w filozofię (głównie Platona)?
mam pytanie, ale wolałabym na PW
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 20:30   #1029
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Polecam wypić na noc z pół litra wody. Spacer też byłby wskazany.
Albo jak masz morele świeże lub suszone to można wciągnąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Eveline, kokosowy, w Biedrze do kupienia ok 11 zł chyba kosztuje. Zapach obłędny i zostaje długi czas nawet na ubraniu. Są jeszcze chyba 2-3 opcje zapachowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wodę wypiję. Moreli nie mam. Ostatnio spaceruje właśnie ok 3 km dziennie wiem, że to mało, ale dla mnie wyczyn

Chodzi o ten?
http://www.rossmann.pl/Produkt/Produ...ml,338428,8830
Bo jest jeszcze jakieś mleczko w balsamie...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!

Edytowane przez rebeccaa
Czas edycji: 2020-06-10 o 20:35
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 20:48   #1030
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
A jaki masz koszyk na bidon? Bo ja taki metalowy, i można go zgiąć do wymiaru butelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze nie mam żadnego, chciałabym kupić pasujący do siebie zestaw
Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Wiesz co ja mam zwykły tani uchwyt na bidon z Decathlona i ta butelka tam idealnie wchodzi. A generalnie można też wyjąć z niej ten krążek filtrujący i wtedy mamy zwykły bidon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo! W takim razie pewnie się zdecyduję na Britę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 23:33   #1031
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Pytanie do osób mających 2 koty. Jak często wymieniacie cała kuwete(żwirek) czy jest jakiś żwirek drewniany, który w 100% pochłania zapach? Miałam cat Best. U nas się nie sprawdził. Tzn nie za te cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-11, 00:28   #1032
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
To ja Ci chętnie złożę, uwielbiam składać meble

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Serio? Ja nienawidzę, to najgorsze co może być.

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Da się. Moje meble przyjechały złożone, panowie dokręcili tylko drzwiczki. Zamówiłam komodę, dwie szafy oraz taka szafo-wystawkę. Szukać nazwy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Poproszę jeśli to nie jakieś problematyczne.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 05:24   #1033
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Czy kojarzycie może piosenkę, która w tekście ma coś o olchach i osiekach? Słyszałam ostatnio w radiu EM i jeśli chodzi o głos, to przypominał Patrycję Markowską. Spokojna piosenka. Niestety nie miałam Shazam pod ręką :'(

edit. znalazłam odpowiedni wątek żeby zadać to pytanie
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 05:30   #1034
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Pytanie do osób mających 2 koty. Jak często wymieniacie cała kuwete(żwirek) czy jest jakiś żwirek drewniany, który w 100% pochłania zapach? Miałam cat Best. U nas się nie sprawdził. Tzn nie za te cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam kukurydziany benek i mama mająca obecnie trzy koty ma ten sam. Ofc każda z kuwet sprzątana jest rano i wieczorem, wchodząc do domu nie czuć zapachu kuwet.

Mycie kuwety różnie, co 3 tygodnie około do miesiąca, ale jeśli żwirek wygląda i pachnie ok to czasem wraca do kuwety.

W 100% to nic ci nie pochłonie zapachu, jeśli śmierdzi mocno kupa, to może trzeba zmienić karmę /sprawdzić pasożyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 06:39   #1035
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Pytanie do osób mających 2 koty. Jak często wymieniacie cała kuwete(żwirek) czy jest jakiś żwirek drewniany, który w 100% pochłania zapach? Miałam cat Best. U nas się nie sprawdził. Tzn nie za te cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dwa koty i dwie kuwety (w sumie to trzy, jedna mamy taka awaryjna, ale moze z raz w tygodniu sie zdarzy, zeby ktorys kot z niej skorzystal wiec jej nie licze), zwirek wymieniam maksymalnie z raz na dwa tygodnie, bo bardzo dobrze sie zbryla (mam drewniany) i nie zostaja zadne nieczystosci po sprzatnieciu brylek. Poza tym 2-3 razy w tygodniu dosypuje wiecej zwirku, bo go wyraznie ubywa, zwlaszcza w kuwecie starszego kota, ktory nad zycie kocha swoja fontanne z woda i bardzo duzo pije. Nie mamy przy tym zwirku problemu z zapachem. Wczesniej uzywalam zwirkow sojowego i z tofu i one byly rewelacyjne jesli chodzi o wygode uzywania i smiecenie - maja bardzo duze granulki, ktorych koty nie roznosza wszedzie, ale kompletnie nie pochlanialy zapachu, dlatego przerzucilam sie na drewniany. Ten z kolei mam wrazenie, ze z uwagi na wielkosc tych drobin i ewentualne pylenie moze wzmagac symptomy astmy u mojego starszego kota, wiec radzilabym zwracac tez na takie rzeczy uwage. A tak na koniec dodam, ze nie spotkalam sie z zadnym zwirkiem, ktory w 100% pochlanialby zapach. Niektore pochlaniaja tylko troche (tak jak ten sojowy i tofu), niektore w wiekszosci, ale zaden nie pochlanial nigdy w 100% na tyle, zeby kompletnie NIC nie bylo czuc.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 07:25   #1036
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Pytanie do osób mających 2 koty. Jak często wymieniacie cała kuwete(żwirek) czy jest jakiś żwirek drewniany, który w 100% pochłania zapach? Miałam cat Best. U nas się nie sprawdził. Tzn nie za te cenę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja myje raz w tygodniu, chociaż koty dużo czasu spędzają na zewnątrz i cześć odchodów zostaje w ogrodzie. Nie znam piasku, który pochłonie 100%. Staram się kupę wyrzucać na bierząco, siku tez przynajmniej raz dziennie wywalam, ale zawsze trochę zostanie. U mnie tez taki problem, ze co z tego, ze znajdę jakiś super eko żwirek, jak jeden z kotów nie zaakceptuje i do kuwety nie wejdzie. Dlatego od lat trzymam się jednego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 07:44   #1037
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Szukam obecnie bidonu na rower i też pomyślałam o tej butelce - czy mieści się ona w standardowym trzymadełku na bidon? Nie trafiłam na sklep, który ma te obie rzeczy w ofercie, a nie chciałabym się naciąć na zły wymiar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To kup sobie taki- metalowy, koniecznie NIE złączony w środku, możesz wtedy zgniatać i rozszerzać stosownie do szerokości butelki

https://www.empik.com/geotech-koszyk...093879,sport-p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 08:02   #1038
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Ja mam kukurydziany benek i mama mająca obecnie trzy koty ma ten sam. Ofc każda z kuwet sprzątana jest rano i wieczorem, wchodząc do domu nie czuć zapachu kuwet.

Mycie kuwety różnie, co 3 tygodnie około do miesiąca, ale jeśli żwirek wygląda i pachnie ok to czasem wraca do kuwety.

W 100% to nic ci nie pochłonie zapachu, jeśli śmierdzi mocno kupa, to może trzeba zmienić karmę /sprawdzić pasożyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cała kuwete wymieniam raz na tydzień. I oczywiście myje. Koty są zdrowe. Animonde dostają. Czasem Macs. Sprzątane rano i wieczorem. Nie jest najgorzej, ale nie mogłabym myć kuwet po ok miesiącu. A ten kukurydziany można w małych ilościach do WC?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam dwa koty i dwie kuwety (w sumie to trzy, jedna mamy taka awaryjna, ale moze z raz w tygodniu sie zdarzy, zeby ktorys kot z niej skorzystal wiec jej nie licze), zwirek wymieniam maksymalnie z raz na dwa tygodnie, bo bardzo dobrze sie zbryla (mam drewniany) i nie zostaja zadne nieczystosci po sprzatnieciu brylek. Poza tym 2-3 razy w tygodniu dosypuje wiecej zwirku, bo go wyraznie ubywa, zwlaszcza w kuwecie starszego kota, ktory nad zycie kocha swoja fontanne z woda i bardzo duzo pije. Nie mamy przy tym zwirku problemu z zapachem. Wczesniej uzywalam zwirkow sojowego i z tofu i one byly rewelacyjne jesli chodzi o wygode uzywania i smiecenie - maja bardzo duze granulki, ktorych koty nie roznosza wszedzie, ale kompletnie nie pochlanialy zapachu, dlatego przerzucilam sie na drewniany. Ten z kolei mam wrazenie, ze z uwagi na wielkosc tych drobin i ewentualne pylenie moze wzmagac symptomy astmy u mojego starszego kota, wiec radzilabym zwracac tez na takie rzeczy uwage. A tak na koniec dodam, ze nie spotkalam sie z zadnym zwirkiem, ktory w 100% pochlanialby zapach. Niektore pochlaniaja tylko troche (tak jak ten sojowy i tofu), niektore w wiekszosci, ale zaden nie pochlanial nigdy w 100% na tyle, zeby kompletnie NIC nie bylo czuc.
Mam drewniany. I po tygodniu jest mokry piach. Mam tak samo 3 kuwety. Więc trochę tego żwirku idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Ja myje raz w tygodniu, chociaż koty dużo czasu spędzają na zewnątrz i cześć odchodów zostaje w ogrodzie. Nie znam piasku, który pochłonie 100%. Staram się kupę wyrzucać na bierząco, siku tez przynajmniej raz dziennie wywalam, ale zawsze trochę zostanie. U mnie tez taki problem, ze co z tego, ze znajdę jakiś super eko żwirek, jak jeden z kotów nie zaakceptuje i do kuwety nie wejdzie. Dlatego od lat trzymam się jednego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O. Jednak ktoś też myje raz w tygodniu. Chyba zacznę przesypywac kuwety. Bo po siusiu to łopatka ciężko zebrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 09:04   #1039
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Serio? Ja nienawidzę, to najgorsze co może być.

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------




Poproszę jeśli to nie jakieś problematyczne.
Znalazłam już wcześniej - layman z Elbląga. Natomiast mam złe wieści - oni chyba poszli teraz w kuchnie. Jak wpisalam w Google Layman Triesto to niby są moje meble na ich stronie, ale z poziomu głównej strony nie mogę ich znaleźć. Może na laptopie lepiej działa ta strona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-11, 09:41   #1040
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Ma ktoś butelkę filtrującą dafi ? Warto kupić ?

My używamy latem i ją lubimy Zimą przestawiliśmy się na dzbanek


Peeling kawitacyjny w domu
Kupiłam sobie urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu. Czy do zabiegu mogę użyć płynu micelarnego? Tylko w 1 miejscu znalazłam info, że można go użyć
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 09:55   #1041
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

macie jakieś fajne strony z gadżetami do włosów? podobają mi się takie opaski,chustki, klary z kokardami. Niestety większość z nich jest dla małych dziewczynek, aja szukam czegoś dla dorosłej baby. na Allegro widzę fajne przepaski. Macie jakąś stronę sprawdzoną?
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 10:19   #1042
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Znalazłam już wcześniej - layman z Elbląga. Natomiast mam złe wieści - oni chyba poszli teraz w kuchnie. Jak wpisalam w Google Layman Triesto to niby są moje meble na ich stronie, ale z poziomu głównej strony nie mogę ich znaleźć. Może na laptopie lepiej działa ta strona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No chyba raczej kuchnie i trochę mebli do salonu mają teraz. Ale dzięki!
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 10:32   #1043
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
My używamy latem i ją lubimy Zimą przestawiliśmy się na dzbanek


Peeling kawitacyjny w domu
Kupiłam sobie urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu. Czy do zabiegu mogę użyć płynu micelarnego? Tylko w 1 miejscu znalazłam info, że można go użyć
Można używać toniku, więc płynu micelarnego też, bo to nierzadko bardzo podobne produkty.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 10:45   #1044
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Jak znaleźć pomysł na własny business? Chciałabym najpierw dorobić do etatu, potem może nawet z niego zrezygnować na rzecz własnej firmy.

Mam wrażenie, że znam się na wszystkim i niczym
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 11:13   #1045
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Można używać toniku, więc płynu micelarnego też, bo to nierzadko bardzo podobne produkty.

Dziękuję
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 11:28   #1046
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Tak samo uważam.
Albumy to taki trochę kurzołap, bo zwykle treści niewiele, a tylko zdjęcia.

O to to. Marnowanie kasy na fotki w albumie... lepszy kryminał który np dziś przeczyta, minie rok czy dwa lata zapomni o czym była książka i na nowo ja przeczyta


No chyba, ze jeszcze jakiś przewodnik typu 1000 miejsc które musisz zwiedzić w Polsce itd itp bo ja np będąc w bibliotece wole wziąć kryminał i oddać go za kilka dni przeczytany niż album taki z ładnymi widokami gdzie kiedyś chyba wzięłam jeden i oddałam na drugi dzień bo już nie chciało mi się iść w ten sam dzień do biblioteki aby oddać XD bo nic w tym ciekawego nie było...


Także uważam, ze zdecydowanie lepszy będzie kryminał a jak nie to dajcie bon do Empika ( chociaz zdzierają kase za książki ze hej ) albo innej księgarni a młodzi sami sobie coś wybiorą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 11:29   #1047
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Poszukuję balsamu/mleczka do ciała, żeby pachniał i długo zapach utrzymywał się na skórze. Warunek konieczny, aby szybko się wchłaniał i nie zostawiał tłustego filmu. Najlepiej dostępny gdzieś stacjonarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polecam z tej serii: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...i-lawenda.html
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 11:30   #1048
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
książka ma być z własnoręczną dedykacją nie ma tak łatwo

Doczytałam co do pomysłu z bonem. No to faktycznie ciężko jak ma być z dedykacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 11:44   #1049
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Doczytałam co do pomysłu z bonem. No to faktycznie ciężko jak ma być z dedykacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zawsze można dać bon i dołożyć do niego karteczkę z dedykacją którą potem młodzi wkleją sobie w książkę którą kupią za ten bon

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 11:49   #1050
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Kurcze, ale naprawdę to aż taki wysiłek kupic książkę? Skoro o nią proszą, to zdają sobie sprawę, że każdy ma inny gust i mogą trafić na coś nie w ich guście ale myślę, że mini to ze wszystkiego się ucieszą.
Ja np. w życiu bym sobie nie kupiła albumu z widocznymi czy coś, ale już jak od kogoś dostanę to bardzo mi się podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 18:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.