Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-29, 22:31   #4771
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
jantar chyba tak,wazne by produkt nie zawieral alkoholu,ktory przenika do krwi i pokarmu..
Alkohol odparowuje ze skóry, NIE PRZENIKA ani do krwi, ani do pokarmu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 16:16   #4772
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
jantar chyba tak,wazne by produkt nie zawieral alkoholu,ktory przenika do krwi i pokarmu..

Skóra jest naszym największym organem, który chroni całe nasze ciało i jego wnętrze. Niemalże nie ma składników, które są w stanie przez nią wniknąć. Skóra pełni funkcję ochronną, a nie "pochłaniającą".

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
a ja z kolei chcialam zapytac jak to jest z wlosami niskoporowatymi ze nie wszystkie takie same, niby sa oleje iscie do nisko porowatych ,ale najczesciej stosuje jakies spozywcze,te ktore mam pod reka ale np arganowy ,z pestek winogron ladnie mi wlosy wchlaniaja (daje 1.5lyzki stolowej nawet nie).a lniany ,kokosowy,maslo shea czy oliwa z oliwek splywa z nich jak po kaczce ,khadi czy arganowy to moglabym dac z 5 lyzek stolowych i jeszcze im bedzie malo..moze wypowiedza sie znawczynie bo ja nie ogarniam.. nie daje na skore glowy (rzadko) tylko po dlugosci. z sesa musze uwazac,moje wlosy i skora glowy ja lubia ale jak dam za duzo to trudno domyc ....niby powinnam uzywac tych ciezszych by nieco dociazyc wlosy ale moje wlosy ich nie lubia i je jakby odpychaja (nie chcemy takiego oleju,co ty nam tu lejesz)
Przeczytałam 5 razy zanim zrozumiałam, o co chodzi.
Nie ma olejków, które są dokładnie sprawdzone pod kątem niskoporowatości. Nikt na ten temat nie przeprowadził żadnych badań - to, co znajdujesz w sieci jest tylko wskazówką od osób posiadających podobny typ włosa.
Używaj takich produktów, jakie Tobie odpowiadają. Cała reszta informacji wypisana na blogach czy na tym forum jest zaledwie wskazówką.

Pogrubione: nie rozumiem, czy chodzi o to, że masz włosy niskoporowate i jeszcze chcesz je dociążać? Dlaczego?
Taki typ włosa z natury ma tendencję do przyklapu i mocnego przeciążenia, raczej stosuje się minimalne ilości olejku.
Wszystko zależy jednak od indywidualnych preferencji i obserwacji.

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2018-12-30 o 16:17
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 18:21   #4773
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;86302198]
Skóra jest naszym największym organem, który chroni całe nasze ciało i jego wnętrze. Niemalże nie ma składników, które są w stanie przez nią wniknąć. Skóra pełni funkcję ochronną, a nie "pochłaniającą".



Przeczytałam 5 razy zanim zrozumiałam, o co chodzi.
Nie ma olejków, które są dokładnie sprawdzone pod kątem niskoporowatości. Nikt na ten temat nie przeprowadził żadnych badań - to, co znajdujesz w sieci jest tylko wskazówką od osób posiadających podobny typ włosa.
Używaj takich produktów, jakie Tobie odpowiadają. Cała reszta informacji wypisana na blogach czy na tym forum jest zaledwie wskazówką.

Pogrubione: nie rozumiem, czy chodzi o to, że masz włosy niskoporowate i jeszcze chcesz je dociążać? Dlaczego?
Taki typ włosa z natury ma tendencję do przyklapu i mocnego przeciążenia, raczej stosuje się minimalne ilości olejku.
Wszystko zależy jednak od indywidualnych preferencji i obserwacji.[/QUOTE]

Tak jak napisałaś z racji ze nie ma konkretnych badań w tym kierunku czasami trudno dopasować olej.a dociążyć bo bez tego fruwaja jak chcą. Schna baaardzo długo i trudno je ułożyć.juz o falach czy losach mogę zapomnieć nawet po warkoczu czy koczka ślimaki rozprostowuja się po godzinie dwóch.

O porowatosci wlosow tez sporo czytałam i opisy najbardziej skłaniają się do niskoporowatych(min.na stronie poradnik zdrowie.pl) i wedle tych wskazówek dotyczących pielęgnacji się stosuje..Co prawda nie powinno pakować sie w nie dużo specyfików dużo oleju czy sylikonow(dlatego kallosów nie używam zbyt często wole biovaxa) myje wlosy co 2-3dni
źle mi służyły specyfiki typu glis kur, syoss czy l'oeal(jakoś tak)za to polubiłam się ze wcierkami.mimo ze nie uraz do radicala to poznałam inne lepsze no i skuteczniejsze. ..Banfi maski koniska itp.
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 18:43   #4774
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Tak jak napisałaś z racji ze nie ma konkretnych badań w tym kierunku czasami trudno dopasować olej.a dociążyć bo bez tego fruwaja jak chcą. Schna baaardzo długo i trudno je ułożyć.juz o falach czy losach mogę zapomnieć nawet po warkoczu czy koczka ślimaki rozprostowuja się po godzinie dwóch.

O porowatosci wlosow tez sporo czytałam i opisy najbardziej skłaniają się do niskoporowatych(min.na stronie poradnik zdrowie.pl) i wedle tych wskazówek dotyczących pielęgnacji się stosuje..Co prawda nie powinno pakować sie w nie dużo specyfików dużo oleju czy sylikonow(dlatego kallosów nie używam zbyt często wole biovaxa) myje wlosy co 2-3dni
źle mi służyły specyfiki typu glis kur, syoss czy l'oeal(jakoś tak)za to polubiłam się ze wcierkami.mimo ze nie uraz do radicala to poznałam inne lepsze no i skuteczniejsze. ..Banfi maski koniska itp.
Mam trochę podobnie zachowujące się włosy (poza "patologiczną", puchatą wierzchnią warstwą, która jednak nie zmienia sposobu zachowania się całości włosów). Z upięć i warkoczy wyślizgują się pomimo stosowania lakieru. Najlepiej działa lekki tapir + lakier, wtedy się jakoś trzymają. O gładkim warkoczu mogę zapomnieć. No chyba, żebym miała pracę siedzącą, ale ja się w pracy dużo ruszam i w zasadzie żadna fryzura tego nie potrafi przetrwać.
W ogóle nie traktuję moich włosów jakoś jakoś tam-porowatych. Odżywki kupuję przede wszystkim typu volume, jedyną typu "repair" jest maska Elseve Total Repair 5 - uważam ją za dość lekki produkt jak na tego typu maskę.

Moim zdaniem przy zdrowych, gładkich, prostych włosach nie ma co zbytnio cudować. Obejrzałam Twoje fotki na insta, doczytałam też, że zapuszczasz włosy na rak&roll i moim zdaniem, to nie masz powodu do narzekania na ich stan, ani wymyślania jakichś specjalnych kuracji, zwłaszcza, że jak sama pisałaś, masz duże zbiory kosmetyczne i masz co denkować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 06:50   #4775
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja zapuscilam trochę włosy. O ile stan ich mnie zadowala to lekkość mojego włosa i puch mnie dobija. A dobija dlatego, bo wiem , że taka ich uroda i tego nie zmienię. W grę wchodzą maski i odżywki , które obciąża trochę włosy ale mam cienkie włosy i łatwo przecholowac i są tłuste . Ale radzę sobie ostatnio zadziałala u mnie cuda maska Lechrer..do włosów farbowanych- czerwona . Jest świetna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 09:18   #4776
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

AnnaLena gdzie można kupić tą maskę?

Chimay a probowalas spinek żabek czy gumek sprezynek? tylko one mi utrzymają koński ogon czy końcówkę warkocza. A tych zwykłych klamerek do koka wogole nie używam bo nie utrzymają mi włosów i wszystko się rozpada od dołu. .jedynie mocne wsuwki i czasami lepsze żabki ratują upięcia. (O dziwo te z chińskich marketów są mocne a te z pepco czy innej sieciowki są slabiutkie

Maja dopiero 58-60 cm .jestem wysoka to póki co nie widać tej długości ...nie mam też określonej daty na ścięcie(chce potem były chociaż do ramion) Zależy też jakie będzie lato bo może dopiero we wrześniu oddam ale jak znów będzie ponad 30st to zetne ile się da czyli te 30cm a ile zostanie to zostanie...
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 10:49   #4777
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Chimay a probowalas spinek żabek czy gumek sprezynek? tylko one mi utrzymają koński ogon czy końcówkę warkocza. A tych zwykłych klamerek do koka wogole nie używam bo nie utrzymają mi włosów i wszystko się rozpada od dołu. .jedynie mocne wsuwki i czasami lepsze żabki ratują upięcia. (O dziwo te z chińskich marketów są mocne a te z pepco czy innej sieciowki są slabiutkie
Chodzi mi o klasyczne upięcia i fryzury, a spinki żabki pasują do nich jak crocsy do spódnicy ołówkowej. Nie wątpię, że gdzieś tam na świecie jest kobieta, która byłaby w stanie ciekawie to zestawić, ale to raczej rzadkość. W klasycznych upięciach tego "rusztowania" ma nie być widać, więc w grę wchodzą tylko wsuwki i spiralki.
To samo gumki typu invisibobble. Dla mnie to są sportowe gadżety, nijak nie pasują, jeśli ktoś się nie ubiera na sportowo, a ja uznaję takie ciuchy tylko do aktywności fizycznych.

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Maja dopiero 58-60 cm .jestem wysoka to póki co nie widać tej długości ...nie mam też określonej daty na ścięcie(chce potem były chociaż do ramion) Zależy też jakie będzie lato bo może dopiero we wrześniu oddam ale jak znów będzie ponad 30st to zetne ile się da czyli te 30cm a ile zostanie to zostanie...
Oddajesz pierwszy raz, czy robisz to regularnie?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-31, 12:32   #4778
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chodzi mi o klasyczne upięcia i fryzury, a spinki żabki pasują do nich jak crocsy do spódnicy ołówkowej. Nie wątpię, że gdzieś tam na świecie jest kobieta, która byłaby w stanie ciekawie to zestawić, ale to raczej rzadkość. W klasycznych upięciach tego "rusztowania" ma nie być widać, więc w grę wchodzą tylko wsuwki i spiralki.
To samo gumki typu invisibobble. Dla mnie to są sportowe gadżety, nijak nie pasują, jeśli ktoś się nie ubiera na sportowo, a ja uznaję takie ciuchy tylko do aktywności fizycznych.
Mnie bardzo długo zajęło opanowanie upinania włosów w french twista tak, by wsuwki nie wychodziły, nie rozwalał się po godzinie czy dwóch i nie ciągnął skóry głowy.

W kucyku moje włosy wyglądają źle - są wycieniowane i pofalowane, dlatego też często wyglądają jak pogniecione. Więc znów wracam do french twista lub gibson tuck, które jako jedyne utrzymują moje włosy w ładzie. Obie fryzury podlinkowałam.

Na siłownie warkocz francuski i jazda, można ćwiczyć
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 13:23   #4779
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;86305807]Mnie bardzo długo zajęło opanowanie upinania włosów w french twista tak, by wsuwki nie wychodziły, nie rozwalał się po godzinie czy dwóch i nie ciągnął skóry głowy.

W kucyku moje włosy wyglądają źle - są wycieniowane i pofalowane, dlatego też często wyglądają jak pogniecione. Więc znów wracam do french twista lub gibson tuck, które jako jedyne utrzymują moje włosy w ładzie. Obie fryzury podlinkowałam.

Na siłownie warkocz francuski i jazda, można ćwiczyć [/QUOTE]

Dzięki za przypomnienie tej drugiej fryzury Dawno temu próbowałam ją robić, ale mi się rozwalała, bo to było w czasach, kiedy jeszcze olejowałam włosy, uważałam lakier za zło wcielone, a tapirowanie za największą estetyczną katastrofę ludzkości. Z czasem jednak nauczyłam się, że lakier nie musi niszczyć włosów, tapirowanie nie musi wyglądać jak u C.C.Catch, a liczenie na to, że upięcią utrzymają się cały dzień tylko na kilku wsuwkach to są pobożne życzenie i walka z prawami fizyki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 13:29   #4780
cherrycherryboomboom_17
Raczkowanie
 
Avatar cherrycherryboomboom_17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Krak�w
Wiadomości: 94
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mi sie takie gladkie fryzury nie podobaja za bardzo Mi wszystkie warkocze itp. dosyc dobrze sie trzymaja, loki zakrecone lokowka az do mycia

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
cherrycherryboomboom_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 13:36   #4781
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez cherrycherryboomboom_17 Pokaż wiadomość
Mi sie takie gladkie fryzury nie podobaja za bardzo Mi wszystkie warkocze itp. dosyc dobrze sie trzymaja, loki zakrecone lokowka az do mycia

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Wszystko kwestia gustu i praktyczności.
Mnie włosy zaczesane na gładko bardzo pasują i bardzo podobam się sobie w takiej wersji. Dwa pasują do mojego stylu, gdzie raczej średnio czułabym się w kucyku. Albo noszę włosy rozpuszczone (stylizowane tak jak opisałam w jednym z postów powyżej) albo gdy nie mam czasu lub potrzebuję nieco więcej wygody, to właśnie wchodzą te dwa upięcia.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki za przypomnienie tej drugiej fryzury Dawno temu próbowałam ją robić, ale mi się rozwalała, bo to było w czasach, kiedy jeszcze olejowałam włosy, uważałam lakier za zło wcielone, a tapirowanie za największą estetyczną katastrofę ludzkości. Z czasem jednak nauczyłam się, że lakier nie musi niszczyć włosów, tapirowanie nie musi wyglądać jak u C.C.Catch, a liczenie na to, że upięcią utrzymają się cały dzień tylko na kilku wsuwkach to są pobożne życzenie i walka z prawami fizyki.
Chimay, u mnie ta fryzura trzyma się najlepiej w momencie, gdy tę pozostałą część włosów, która wystaje z kucyka po zawinięciu całości do środka, czeszę w dość luźny warkocz. Wówczas żadne pasmo nie wystaje. Taki warkocz zawijam wokół własnej osi i podpinam.
Najlepiej wytłumaczyła to Loepsie (klik).
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-31, 13:49   #4782
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez cherrycherryboomboom_17 Pokaż wiadomość
Mi sie takie gladkie fryzury nie podobaja za bardzo Mi wszystkie warkocze itp. dosyc dobrze sie trzymaja, loki zakrecone lokowka az do mycia

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;86306067]Wszystko kwestia gustu i praktyczności.
Mnie włosy zaczesane na gładko bardzo pasują i bardzo podobam się sobie w takiej wersji. Dwa pasują do mojego stylu, gdzie raczej średnio czułabym się w kucyku. Albo noszę włosy rozpuszczone (stylizowane tak jak opisałam w jednym z postów powyżej) albo gdy nie mam czasu lub potrzebuję nieco więcej wygody, to właśnie wchodzą te dwa upięcia.[/QUOTE]

I jeszcze wieku. Kucyki i warkocze z wiekiem przestają pasować wielu kobietom, bo są to dość dziewczęce fryzury i mogą powodować pewien estetyczny dysonans im dojrzalej się wygląda. Oczywiście są typy urody, które mogą w tych fryzurach wyglądać dobrze nawet mając 80 lat, ale nie są one większością.
Widzę po sobie, że mając 30 jeszcze wyglądałam dobrze w warkoczu, ale obecnie przed 40 już nie bardzo i o wiele bardziej służą mi klasyczne upięcia.

A kitka to nigdy nie wyglądała na mnie dobrze, to zbyt gładka i ulizana fryzura. Akurat te upięcia nie są w ogóle gładkie w porównaniu z kitką.

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;86306067]

Chimay, u mnie ta fryzura trzyma się najlepiej w momencie, gdy tę pozostałą część włosów, która wystaje z kucyka po zawinięciu całości do środka, czeszę w dość luźny warkocz. Wówczas żadne pasmo nie wystaje. Taki warkocz zawijam wokół własnej osi i podpinam.
Najlepiej wytłumaczyła to Loepsie (klik).[/QUOTE]

Dzięki będę ćwiczyć
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 14:08   #4783
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
I jeszcze wieku. Kucyki i warkocze z wiekiem przestają pasować wielu kobietom, bo są to dość dziewczęce fryzury i mogą powodować pewien estetyczny dysonans im dojrzalej się wygląda. Oczywiście są typy urody, które mogą w tych fryzurach wyglądać dobrze nawet mając 80 lat, ale nie są one większością.
Widzę po sobie, że mając 30 jeszcze wyglądałam dobrze w warkoczu, ale obecnie przed 40 już nie bardzo i o wiele bardziej służą mi klasyczne upięcia.

A kitka to nigdy nie wyglądała na mnie dobrze, to zbyt gładka i ulizana fryzura. Akurat te upięcia nie są w ogóle gładkie w porównaniu z kitką.
Mnie podoba się w tych fryzurach, że choć łatwe, to dodają klasy i wyglądają trochę inaczej. Widać, że się postarałam, żeby włosy spiąć, a nie tylko byle jak owinąć gumkę wokół nich
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-31, 14:58   #4784
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
I jeszcze wieku. Kucyki i warkocze z wiekiem przestają pasować wielu kobietom, bo są to dość dziewczęce fryzury i mogą powodować pewien estetyczny dysonans im dojrzalej się wygląda. Oczywiście są typy urody, które mogą w tych fryzurach wyglądać dobrze nawet mając 80 lat, ale nie są one większością.
Widzę po sobie, że mając 30 jeszcze wyglądałam dobrze w warkoczu, ale obecnie przed 40 już nie bardzo i o wiele bardziej służą mi klasyczne upięcia.



A kitka to nigdy nie wyglądała na mnie dobrze, to zbyt gładka i ulizana fryzura. Akurat te upięcia nie są w ogóle gładkie w porównaniu z kitką.

Na rower lub jak sie nie ma zbytnio czasu to wersja 2w1 czyli gumka warkocz-gumka,tez mam nieco ponad 30stke, zalezy tez jak jest zrobiony ten warkocz .Niestety rzadko mam okazje chodzić w rozpuszczonych wlosach,przy 2 dzieci to dosc niepraktyczne ,ale..
Kamillah bardzo pomyslowe upiecia to drugie kiedys probowalam i mam w planie w tym roku troche popracowac nad fryzurami..




---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------



Dzięki będę ćwiczyć
Oddaje pierwszy raz ale mysle ze nie ostatni wiec na zachete nie chce zostawiac zbyt krotkich
Jeszcze w liceum mialam do pasa ,ale wtedy oddawanie nie bylo takie popularne i scinalam wlosy po kawalku 5-10-15cm ..Czlowiek uczy sie cale zycie..Potem troche bawilam sie z szamponetkami raczej w celu przyciemnienia niz rozjasnienia ,..Ale od 2009 nie farbowalam już wcale wiec ..To taki osobisty prezent dla ludzkosci, wszakze wlosy nie ręka,odrosnąKazdy moment jest dobry,nie tylko swieta.

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2018-12-31 o 15:03
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 11:45   #4785
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ostatnio mam ochote trochę skrócić sobie włosy i jakis nowy kolor sobie zafundować
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-01, 13:10   #4786
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
AnnaLena gdzie można kupić tą maskę?
.
W sklepie fryzjerskim



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 23:17   #4787
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Moje włosy wreszcie sięgają bioder, ale to wciąż nie to!
Końce są równe i ładne, ale jak zaplotę warkocz widać bardzo dużą różnicę w objetości pomiędzy dołem, który był lata farbowany chemią a hennowaną górą, której dofarbowuję tylko trochę odrostu.
Idę podciąć jak tylko moja fryzjerka wróci z chorobowego.

Czy kiedykolwiek będę zadowolona z tego, co mam na głowie...?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 06:55   #4788
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Moje włosy wreszcie sięgają bioder, ale to wciąż nie to!
Końce są równe i ładne, ale jak zaplotę warkocz widać bardzo dużą różnicę w objetości pomiędzy dołem, który był lata farbowany chemią a hennowaną górą, której dofarbowuję tylko trochę odrostu.
Idę podciąć jak tylko moja fryzjerka wróci z chorobowego.

Czy kiedykolwiek będę zadowolona z tego, co mam na głowie...?
Ja na pewno nie Niestety włosy do bioder nie dla mnie, a to było moje marzenie,

Mel pokaż kiedyś włosy, bo już nie pamiętam kiedy tu gościły.

Mam jakiegoś pecha z podcięciem włosów. W grudniu zadzwoniłam na początku, nie mieli juz terminu. Zadzwoniłam tak jak kazali pod koniec miesiąca - nie maja grafiku. Wczoraj dzwoniłam - nikt nie odbierał, później sprawdziłam, że zakład był zamknięty. Życzcie mi szczęścia dzisiaj, bo już patrzeć nie mogę na końcówki i na wyprost.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 06:59   #4789
cherrycherryboomboom_17
Raczkowanie
 
Avatar cherrycherryboomboom_17
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Krak�w
Wiadomości: 94
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja sie zbieram do fryzjera i zebrać sie cos nie moge xd

Ostatni raz podcinalam w marcu, az wstyd sie przyznawac...Chociaz koncowki wygladaja ok jak na taki czas

Tez nie wiem czy kiedys bede w koncu zadowolona ze swoich wlosow, tak naprawde w bardzo dlugich chyba wygladam srednio, w duzo krotszych jeszcze gorzej wiec badz tu człowieku mądry xd Jestem za niska do dlugich wlosow

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
cherrycherryboomboom_17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 08:14   #4790
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

po czy miałyście najwięcej baby hair?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 09:36   #4791
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
po czy miałyście najwięcej baby hair?
U mnie nie ma po niczym wysypu baby hair ale jakieś tam gdzieniegdzie zaczęły się pojawiać po wcierce trychologicznej z bandi + suplementacja hairvity ale to wciąż nie było jakieś wow.


Ja póki co siedzę od ponad już roku z długością do zapięcia stanika i nie mogę ruszyć ze wzrostem włosa dalej
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 09:50   #4792
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
po czy miałyście najwięcej baby hair?
Po wcierce z Bandi

A teraz, z racji tego, ze oczywiście odechciało mi się robienia kozieradki, zrobilam swoja wcierke z produktow z ZSK. Wcieram póki co od tygodnia. Użyłam hydrolatu lawendowego, witaminy B3, ekstraktu przeciwłupieżowowego i konserwantu. Chciałam dodać jeszcze kofeiny, ale ona sie nie rozpuszcza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 10:48   #4793
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Bandi czy Banfi?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 11:10   #4794
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
Bandi czy Banfi?
bandi, po banfi niestety miałam wzmożone wypadanie
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 11:53   #4795
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
bandi, po banfi niestety miałam wzmożone wypadanie
a mozesz dać zdjęcie, która to dokladnie? Będę wdzięczna
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 11:59   #4796
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
a mozesz dać zdjęcie, która to dokladnie? Będę wdzięczna
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...st-wlosow.html
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 12:00   #4797
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 12:07   #4798
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Franiczka88 Pokaż wiadomość
Po wcierce z Bandi

A teraz, z racji tego, ze oczywiście odechciało mi się robienia kozieradki, zrobilam swoja wcierke z produktow z ZSK. Wcieram póki co od tygodnia. Użyłam hydrolatu lawendowego, witaminy B3, ekstraktu przeciwłupieżowowego i konserwantu. Chciałam dodać jeszcze kofeiny, ale ona sie nie rozpuszcza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, czy to prawda, to tylko mój pomysł, ale może kofeina Ci się nie chce dobrze rozpuścić ze względu na odczyn. Hydrolat lawendowy ma odczyn kwaśny, a jak otrzymywałam na ćwiczeniach w laboratorium kofeinę z herbaty, trzeba było dodać substancji nadającej odczyn lekko zasadowy, żeby lepiej się rozpuściła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 13:17   #4799
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

mi fajnie wlosy ruszyly po tym szamponie :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...tu-wlosow.html

+ maska drozdzowa..+serum na porost wlosow tez z babuszki agafii,a olejkow dobry jest lopianowy z papryczka chili z greeen pharmacy ..+alterra szampon z kofeiną..obecnie odpuscilam troche parcie na przyrost i zajelam sie nawilzaniem .koncowki podciete ..
robilam wczoraj ta maske mark biovax ..szczerze..jakby ktos napchal maki ziemniaczanej z jakas mizerna odzywka,efekty takie na 4 ,niby wlosy po tym ladne ale,,,SZAŁU NIE MA,link ponizej:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-baicapil.html takze troche sie rozczarowalam z poczatkiem roku..
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-03, 16:44   #4800
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
robilam wczoraj ta maske mark biovax ..szczerze..jakby ktos napchal maki ziemniaczanej z jakas mizerna odzywka,efekty takie na 4 ,niby wlosy po tym ladne ale,,,SZAŁU NIE MA,link ponizej:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-baicapil.html takze troche sie rozczarowalam z poczatkiem roku..
U mnie maski biovax to kompletna porażka. Miałam około 8-9 różnych (m.in na promocjach w rossmannie jak było 2+2 to się biovaxami obkupiłam) i niestety jestem na wielkie NIE. Nie robią z moimi włosami kompletnie nic.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.