Bandi, Professional, Tricho-estetic, Tricho-lotion stymulujący wzrost włosów

Bandi, Professional, Tricho-estetic, Tricho-lotion stymulujący wzrost włosów

Biostymulujący lotion na skórę głowy. Dzięki zawartości substancji oddziałujących na naczynia krwionośne preparat powoduje ich rozszerzenie i miejscowe przekrwienie skóry. Efektem tego procesu jest wzmocnienie odżywienia i dotlenienia opuszek włosów (cebulek) oraz pobudzenie ich regeneracji i wzrostu włosów.

Pierwsza mgiełka

Tak tak to moja pierwsza mgiełka wcierka. Nie mam jakichś problemów z wypadaniem lub jakoś mało włosów ale może zawsze być ich więcej :)
Dlatego działam od jakiegoś czasu. Mgiełka fajnie chłodzi a w połączeniu z peelingiem daje fajny efekt. Czekam na dalsze osiągi w objętości

Używa produktu od: próbka

Nie używajcie tego gówna. Tylko sobie krzywdę zrobicie

Nawet nie przetestowałam na skórze głowy. Wystarczył mi tylko test na skórze. Skóra tak mi spuchła, zrobiła się czerwona i za żadne skarby nie chciała wrócić do poprzedniego stanu. Z instrukcji wynikało że zaczerwienienie miało minąć po 30 minutach. MI MINĘŁO PO 2 DNIACH. Przy czym ładowałam na skórę ogromne ilości cepanu, brałam calcium, robiłam zimne okłady. Dodaję że nie mam alergii na żadne ze składników. Nie używajcie tego bo tylko sobie krzywdę zrobicie.

Rosną jak szalone

Jestem miło zaskoczona bo nie wierzyłam że zacznie rosnąć mi tyle nowych włosów w miejscach których ich praktycznie nie było. W miejscach zakoli pojawiło się mnóstwo włosów. Mam teraz grzywkę z nowo wyrośniętych włosów. Produkt jest wydajny i starcza na długo. Zapach jest delikatny mi osobiście przypadł do gustu. Trzeba uważać na skórę na czole gdyż jak mi trochę pociekło na skórę twarzy została czerwona plama która po pewnym czasie zniknęła. Polecam wszystkim tym co włosy sypia się garściami i chcą mieć nowe baby hairy.

Widoczne efekty po kilku użyciach

Lotion bandi ma za zadanie wzmocnić, odżywić i dotlenić cebulki włosów, oraz pobudzic wzrost. Preparat aplikowałam przed snem na czysta skórę głowy, czuć było jego działanie w postaci delikatnego mrowienia skóry głowy, wystepowało również zaczerwienienie, które po kilku minutach znika.

Po 2 tygodniach stosowania zaobserwowałam, że włosy są bardziej odbite u nasady i dłużej zachowują świeżość, pojawiło się sporo bejbi hair'ów przy linii czoła.

Produkt na prawdę działa, ma fajny skład z kilkoma składnikami aktywnymi, aplikowanie go nie sprawia trudności, ponieważ posiada atomizer.
Cena oraz pojemność na plus.

Tricho-estetic, Tricho-lotion stymulujący wzrost włosów-BANDI

Jest to bardzo fajny produkt do stymulacji mieszków włosowych. Bardzo dobrze rozszerza naczynia krwionośne. Należy pamiętać aby uzyskać jakiekolwiek pierwsze efekty trzeba stosować lotion codziennie przez minimum 3 miesiące. Lotion jest przeznaczony dla osób z łysieniem typu postresowy, telogenowy, androgenowy. Należy pamiętać że sama wcierka nie wyhamuje wypadania włosów. W pierwszej kolejności należy odnaleźć przyczynę wypadania włosów. Wcierka to dodatek do stymulacji włosów.

BANDI, lotion stymulujący wzrost włosów

Produkt jest przeznaczony dla osób, które obserwują nadmierne wypadanie oraz osłabienie włosów. Dzięki zawartości składników aktywnych preparat poprawia ukrwienie skóry głowy oraz odżywienie cebulek włosowych.

BANDI richo-estetic, Tricho-lotion /stymulujący wzrost włosów

Jakoś nie byłam przekonana do tego produktu, dokuczał mi i dalej tak jest zapach.
Ja wyczuwam mięte, pokrzywę i trochę tymianek. Jest to bardzo silny zapach i dobrze ze producent ujął również ważną wiadomość dla przyszłych matek aby unikać stosowania podczas ciąży i podczas okresu laktacji.
Jest to produkt bardzo wydajny po umyciu głowy/włosów nachylam głowę w dół i spryskuje 4/5 razy w różnych miejscach po czym wmasowuje delikatnie w skórę.
Nie łuszczy mi skóry głowy, ani nie wstępują u mnie żadne inne alergie.
Dodam iż mam włos farbowane, były rozjaśniane więc bardzo zniszczone i w ogóle nie mogły mi rosnąć. A tutaj niespodzianka wiedzę znaczną poprawę w ich kondycji i wzroście nowych włosków.

Bez szału

Lotion u mnie się sprawdził częściowo ponieważ widzę powstające baby hair ale niestety nadal włosy wypadają tak samo jak wypadały.
Zdecydowanie można spróbować ponieważ cena nie jest wygórowana a starcza na bardzo długo.

Bez efektów

Używałam lotionu razem z kuracją na wypadanie włosów. Niestety bez efektów. Nie zauważyłam ani zahamowania wypadania, ani nowych włosków.

Lotion lekko szczypie, niestety obciąża też włosy. Może nie dramatycznie, ale skraca czas pomiędzy myciami. W moim przypadku, kiedy ledwo dociągam do dwóch dni, było to problematyczne.

Nie kupię ponownie.

Działa!

Lotion jak i pozostałe produkty z lini Tricho firmy Bandi poleciła mi trycholog, kiedy zaczęłam kuracje mezoterapii igłowej skóry głowy. Zakupiłam i były to najlepiej spożytkowane pieniądze. Przy pierwszych użyciach skóra głowy robiła się zaczerwieniona i piekła (kwas mrówkowy) teraz jest już przyzwyvzajona:) Lotion starcza na bardzo długo i oczywiście na jego efekty trzeba chwilkę poczekać, ale pojawiły się u mnie po jakimś miesiącu nowe włoski:) Małym minusem przynajmniej w moim przypadku jest fakt, iż gdy spryskamy więcej lotiony niż jest zalecane przetłuszczają włosy. Poza tym same plusy! Mój HIT!
P.S. Na zdjęciu ubytek po półrocznym stosowaniu.

Najlepszy

Mam cienkie, bardzo rzadkie i wypadające garściami włosy. kosmetyków przeciwko wypadaniu włosów kupiłam całe mnóstwo i to jest pierwszy, którego recenzję wystawiam na KWC bo jest niesamowity. Pierwszy raz czuję i widzę działanie. Już sam skład jest bardzo przyjemny .
Efekty: włosy znacznie mniej wypadają i pojawiają się baby hair
Przyjemność stosowania: produkt ładnie pachnie. Używanie tego produktu to sama przyjemność. To nie jest kolejny śmierdziel przez którego muszę się odsuwać od męża w nocy żeby go nie odstraszyć. Ktoś napisał, że po jego użyciu ma siano na głowie. Ja nic takiego nie zaobserwowałam, włosy po tym produkcie nie są obciążone. Są przyjemne i czyste nawet jak użyje się w większej ilości niż zaleca producent.
Opakowanie: ładne estetyczne i ma idealny atomizer
Uwaga jest mrowienie :) często czytałam w opiniach, że jakiś produkt powoduej mrowienie i zaczerwienienie i po użyciu okazywało się, że u mnie też nic. Tutaj na początku też tego nie odczuwałam. Klucz jest taki, żeby nałożyć produkt od razu po umyciu włosów i nie czekać aż podeschną, tylko odcisnąć nadmiar wody z włosów na długości i na jeszcze mokry skalp aplikować ten produkt. Skóra głowy będzie zaczerwieniona i będzie mrowiła, ale nie w taki nieprzyjemny sposób, to nic nie boli, nic nie swędzi. Dla mnie to jest nawet relaksujące. Po ten lotion sięgnęłam jakiś czas po tym jak miałam szampon, który też jest mega przyjemny. Gdybyście dziewczyny chciały wypróbować tą serię to polecam: najbardziej lotion bo daje największe efekty i szampon, który może nie daje takich efektów jak lotion, ale jakieś daje i jest mega przyjemny w stosowaniu i włosy są po nim prześliczne. Ja mam włosy mocno przetłuszczające się, ale mam wrażenie, że ten szampon sprawdzi się u każdego

Najlepszy na świecie

Widzę to 3,7 i nie mogę pozwolić, aby prawdopodobnie najlepszy produkt do włosów jakiego w życiu używałam miał tak słabą ocenę. To jest dla mnie objawienie i po zużyciu jednego opakowania pobiegłam po kolejne. Używałam od grudnia do około kwietnia i teraz od miesiąca używam ponownie.