Faceci ubrani w damskie zapachy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-10, 13:14   #1
ayiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48

Faceci ubrani w damskie zapachy


Co sądzicie o mężczyznach stosujących damskie perfumy? Umówiłybyście z takim panem?
ayiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 13:45   #2
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez ayiko Pokaż wiadomość
Co sądzicie o mężczyznach stosujących damskie perfumy? Umówiłybyście z takim panem?
A dlaczego nie? Jeśli byłby zainteresowany, no i przede wszystkim - interesujący dla mnie, to jak najbardziej. Jeśli ja nagminnie używam uniseksów, a i często męskimi zapachami nie gardzę, to dlaczego miałoby to nie zadziałać w drugą stronę? Poza tym, bardzo często zapachy na męskiej skórze pachną zupełnie inaczej niż na kobiecej, więc mogłoby to być całkiem rozwijające doświadczenie.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 19:45   #3
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Dla mnie to bez różnicy, bo zapach sam w sobie płci nie ma, to ludzie sobie wymyślili taki podział.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 21:46   #4
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Polecam podobny wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=743469
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-10, 22:20   #5
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

100 lat temu założyłem podobny wątek, klik
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 13:20   #6
ayiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Unisexy to jeszcze ujdzie, ale są mężczyźni używający np. Hypnotic Poison. Dla mnie to nie do przyjęcia.
Co to się z tymi mężczyznami porobiło? Kiedyś pachnieli nutami wodnymi, ziołowymi, morskimi, świeżymi, a dziś pachną słodko, waniliowo. A niektórzy już podobno makijażowy konturing twarzy sobie robią. Świat schodzi na psy.
ayiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 13:23   #7
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

To wszystko przez lewaków, cyklistów i wegetarian! I łunie jewropejskom!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 13:36   #8
ayiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Gdy byłam mała mój tato miał swoje wody po goleniu, typowo męskie, a mama miała damskie perfumy. Nie wyobrażam sobie, żeby jedno mogło użyć zapachu drugiego. Gdyby moj ojciec kiedyś zapachniał mi perfumami mamy, to miałabym traumę do dziś.
ayiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 14:04   #9
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez ayiko Pokaż wiadomość
Unisexy to jeszcze ujdzie, ale są mężczyźni używający np. Hypnotic Poison. Dla mnie to nie do przyjęcia.
Co to się z tymi mężczyznami porobiło? Kiedyś pachnieli nutami wodnymi, ziołowymi, morskimi, świeżymi, a dziś pachną słodko, waniliowo. A niektórzy już podobno makijażowy konturing twarzy sobie robią. Świat schodzi na psy.
Wole faceta pachnacego Poisonem niz potem Serio
Z tym konturowaniem to jakas masakra, tym bardziej, ze ja tego nie robie. A mialby facet? Facet, ktory pindzy sie przed lustrem dluzej niz ja? O nie

Nie no, jestem tolerancyjna. Niech robia co chca, niech sie ubieraja jak chca, niech pachna jak chca, czym chca. Mi to nie przeszkadza. Moj mezczyzna jest taki jak trzeba, a reszta mnie nie obchodzi Ale dodam, ze uzywam perfum mojego faceta i jak na razie ode mnie nie uciekl Jakby uzyl moich, to pewnie tez bym z tego larum nie zrobila, tym bardziej, ze na mnie i na nim inaczej ukladaja sie te same zapachy Wiec mozliwe, ze gdyby mi nie powiedzial, ze uzyl damskiego zapachu to moze bym nie wyczula
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 16:32   #10
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Mnie chłopiny w łopcisłych rurkach (rurki to w ogóle masakra, normalnych spodni już rzadko kiedy można kupić), szalach/apaszkach i torbach przez ramię wkurzają ale jakoś zapach damski na facecie nie , ale fakt, że i nie wyczuwam na facetach damskich pachnideł . Natomiast bez dwóch zdań wolałabym, żeby pachniał Mademoiselle czy Miss Dior Cherie niż żeby wyglądał jak wymuskana babka .
Niech sobie pachną MP, HP i nawet niechaj sobie wolą nowszą wersję HP
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 17:01   #11
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Właśnie, bardziej odrzuciłby mnie zbyt wymuskany wygląd niż zapach powszechnie uznany za damski Zresztą, jak kolega raz dał się wypsikać Fève Délicieuse (słodziak, że aż do zemdlenia, jak to na jednym blogu napisano "tonka na sterydach") to bardzo apetycznie pachniał i to nie tylko moje zdanie było Fakt, Fève jest określony jako uniseks, ale jest tak słodki, że praktycznie każdy odbierał go jak babskiego słodziaka. Zresztą, Sweet Oriental Dream Montale też są do absurdu słodkie, a są określone jako uniseks i przynajmniej na tyle, co udało mi się przeprowadzić prób ( ), to na facetach też się dobrze układa i cała ta słodycz w żaden sposób nie przeszkadza.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 17:20   #12
Missssska
Zadomowienie
 
Avatar Missssska
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 829
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Ja kiedys wyczulam Angela edp na facecie u mnie w pracy i pachniał cudownie
__________________
„Odezwij się czasem ciekawy jestem gdzie i z kim teraz umierasz” Borszewicz
Missssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 20:06   #13
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
...
Niech sobie pachną MP, HP i nawet niechaj sobie wolą nowszą wersję HP
Uuuuu, wycieczki osobiste sobie urządzacie, Kuleżanko?!

Powiem Ci, że do mojego codziennego stylu a'la "Sebix z dzielni" MP pasują niczego sobie (ale też nigdy nie podchodziłem do perfum z jakąś nabożną czcią, czasami lubię łamać "konwencję", ot tyle) A nowe HP lepsiejsze są od tych starszych, true story
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 20:27   #14
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Wirus Sebola się rozprzestrzenia?

No wiem wiem , jakoś jeżeli chodzi o zapachy to nie widzę nic dziwnego w tym temacie, może kwestia rodzaju bzika (chociaż malować sie lubię, błyszczyków mam z 40 przynajmniej a faceta wybłyszczykowanego nie za bardzo sobie wyobrażam ), sama też psiknę sie czasami A*Menem, Duelem czy inną perfumą dedykowaną mężczyznom
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sebol.jpg (70,8 KB, 70 załadowań)
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 20:31   #15
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

No wieeesz?! Bez tej torebki!


gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 10:35   #16
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

O ile zniosę zapach męski na kobiecie ( to tak, jakby przywdziała męski garnitur i kapelusz, na zasadzie Marleny Dietrich ), to ciężko byłoby mi znieść damski zapach na facecie, bo to tak, jakby występował w sukience. Może mam mały móżdżek, być może na niektórej męskiej skórze niektóre damskie zapachy byłyby ok, ale jednak jestem tradycjonalistką. Jest mnóstwo nieoczywistych męskich zapachów, nie każdy musi pachnieć gryzącym świeżakiem, Ale facet noszący na sobie np. Euphorię błeeee.
Aczkolwiek oczywiście każdy może nosić , co lubi.
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 12:19   #17
ayiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
O ile zniosę zapach męski na kobiecie ( to tak, jakby przywdziała męski garnitur i kapelusz, na zasadzie Marleny Dietrich ), to ciężko byłoby mi znieść damski zapach na facecie, bo to tak, jakby występował w sukience. Może mam mały móżdżek, być może na niektórej męskiej skórze niektóre damskie zapachy byłyby ok, ale jednak jestem tradycjonalistką. Jest mnóstwo nieoczywistych męskich zapachów, nie każdy musi pachnieć gryzącym świeżakiem, Ale facet noszący na sobie np. Euphorię błeeee.
Aczkolwiek oczywiście każdy może nosić , co lubi.
Mam podobnie, na męski zapach na kobiecie już prędzej przymknę oko, choć sama czułabym się w takim zapachu niekobieco.
ayiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 18:47   #18
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Wirus Sebola się rozprzestrzenia?

No wiem wiem , jakoś jeżeli chodzi o zapachy to nie widzę nic dziwnego w tym temacie, może kwestia rodzaju bzika (chociaż malować sie lubię, błyszczyków mam z 40 przynajmniej a faceta wybłyszczykowanego nie za bardzo sobie wyobrażam ), sama też psiknę sie czasami A*Menem, Duelem czy inną perfumą dedykowaną mężczyznom
Duel to unisex jak nic.

Wy tu o mówicie o typowo damskich zapachach typu kfiatki-sratki czy morderczych słodziakach, no wiadome, że takie zapachy raczej do samca mało pasują. Ogólnie to jest dużo zapachów niby przeznaczonych dla chuopów, ale jak najbardziej znakomicie pachnących na kobietach i nawet pasujących do takich "odważniejszych". Mam wymienić?
Gustaw, prawie wszystkie Amouage, Tumulte, Rochas Lui, Jordan Legend, Wonderwood, Wszystkie wariacje A*Mena i klasyk, del Pozo Arabian Nights, Visit, Oud Malaki, Idole edt, dalej? Wszystkie Ferrari z serii Essence, Dsquared Potion i Potion Royal Black, Dior Homme Intense, Loewe 7, Clive Christian V, Fisior...
Chyba wystarczy...

Damskie perfumy są dosyć nudne, trudno znaleźć coś na tyle interesującego i z charakterem aby mógł to nosić facet. Bo mimo sympatii do Angeli, Alienów czy Addictów, no to do faceta nie pasują i tyle. O ile w zaciszu domowym mogę sobie zapodać na testy, to poza dom za nic bym nie użył!!!

Niemniej jest kilka zacnych damskich zapachów, które na chuopie mało kto uznałby za damskie: YSL Nu edp, Padpa, TF Sahara, Kingdom edp, Black Cashmere.

Poza tym damska skóra potrafi dość znacznie wysłodzić zapach, te męskie też, wąchałem na kuleżankach Gustawa, który wyszedł słodki, a na mnie jest wytrawny, lekko ciepły, no ale nie słodki niczym Dior Homme Intense.
Męskie zapachy są bardziej uniwersalne, bo która z Was mi powie, że takiego Clive'a Christiana V to na swojej skórze nie lubi?

Ja lubię w domu sobie pachnieć klasyczną Halle Berry i Marcelem i się tego nie wstydzę, skoro Wam wolno używać "naszych" perfum, to czemu my nie możemy "waszych", jeśli lubimy?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 09:55   #19
ayiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;58894216]
Ja lubię w domu sobie pachnieć klasyczną Halle Berry i Marcelem i się tego nie wstydzę, skoro Wam wolno używać "naszych" perfum, to czemu my nie możemy "waszych", jeśli lubimy?[/QUOTE]

Dla mnie to jest właśnie dziwne. Jak facet może chcieć pachnąć perfumami od Halle?
Analogicznie są faceci, którzy w domowym zaciszu również zakładają damską, seksowną bieliznę, z paskiem do pończoch włącznie, co nie znaczy, że innym się w takim stroju pokazują.
ayiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-14, 10:40   #20
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez ayiko Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest właśnie dziwne. Jak facet może chcieć pachnąć perfumami od Halle?
Analogicznie są faceci, którzy w domowym zaciszu również zakładają damską, seksowną bieliznę, z paskiem do pończoch włącznie, co nie znaczy, że innym się w takim stroju pokazują.
Nie rozumiem tego pędu, aby cały świat poukładać wg jednego prawilnego porządku, w tym przypadku na "męskie" i "damskie" elementy. Rozumiem, że w przestrzeni publicznej porządek być musi, natomiast co kto robi w swoim zaciszu domowym to nikogo nie powinno obchodzić.
Pytałaś, odpowiedzieliśmy i nie rozumiem ciągu dalszego z damską bielizną. A niech każdy sobie nosi, co mu pasuje i jak mu wygodniej, niezależnie czy to damski zapach, czy damski pas do pończoch. Każdy z nas otrzymał fantastyczne urządzenie nadawczo-odbiorcze, jakim jest nasze własne ciało i zmysły i jak kto je wykorzystuje do odczuwania przyjemności, niezależnie czy węchem, czy dotykiem, to jest już jego indywidualna sprawa
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:01   #21
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Analogie do mężczyzn w damskiej bieliźnie są zupełnie niepotrzebne
W temacie: co za różnica, damski czy męski Niektóre damskie zapachy są znacznie bardziej pour homme niż zapachy w zamyśle dedykowane mężczyznom. Jak dla mnie perfumy nie mają płci.
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 11:20   #22
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Nie rozumiem tego pędu, aby cały świat poukładać wg jednego prawilnego porządku, w tym przypadku na "męskie" i "damskie" elementy. Rozumiem, że w przestrzeni publicznej porządek być musi, natomiast co kto robi w swoim zaciszu domowym to nikogo nie powinno obchodzić.
Pytałaś, odpowiedzieliśmy i nie rozumiem ciągu dalszego z damską bielizną. A niech każdy sobie nosi, co mu pasuje i jak mu wygodniej, niezależnie czy to damski zapach, czy damski pas do pończoch. Każdy z nas otrzymał fantastyczne urządzenie nadawczo-odbiorcze, jakim jest nasze własne ciało i zmysły i jak kto je wykorzystuje do odczuwania przyjemności, niezależnie czy węchem, czy dotykiem, to jest już jego indywidualna sprawa
Jak pieknie napisane

Cytat:
Napisane przez newrrn Pokaż wiadomość
Analogie do mężczyzn w damskiej bieliźnie są zupełnie niepotrzebne
W temacie: co za różnica, damski czy męski Niektóre damskie zapachy są znacznie bardziej pour homme niż zapachy w zamyśle dedykowane mężczyznom. Jak dla mnie perfumy nie mają płci.
Dla mnie tez nie. I wogole jakim prawem ktos, obojetnie kto, ma nam mowic czym mamy pachniec (jak wygladac, co nosic, jesc itp) ? Niech kazdy sie zajmie wlasnym zyciem
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 17:05   #23
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez ayiko Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest właśnie dziwne. Jak facet może chcieć pachnąć perfumami od Halle?
Analogicznie są faceci, którzy w domowym zaciszu również zakładają damską, seksowną bieliznę, z paskiem do pończoch włącznie, co nie znaczy, że innym się w takim stroju pokazują.
Nigdy nie użyłaś męskiego zapachu?
Chyba lubisz jak wszystko jest bardzo poukładane i poszufladkowane, nie może wyjść poza ramy.
Trzeba mieć trochę fantazji i luzu.
Analogia z bielizną mizerna. Może Ciebie jarają przebieranki skoro tak Ci się skojarzyły
Zaraz wyskoczysz z tekstem, że każdy kto zobaczył nagie małe dziecko to pedofil...
Weź czasem pomyśl zanim coś napiszesz.

Cytat:
Napisane przez newrrn Pokaż wiadomość
Analogie do mężczyzn w damskiej bieliźnie są zupełnie niepotrzebne
W temacie: co za różnica, damski czy męski Niektóre damskie zapachy są znacznie bardziej pour homme niż zapachy w zamyśle dedykowane mężczyznom. Jak dla mnie perfumy nie mają płci.
A mogę prosić o przykłady? Jestem ciekaw (znam kilka ale chciałbym większą listę )
No i które męskie są mało męskie
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 17:18   #24
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Raz z TŻ się na jeden dzień zamieniliśmy perfumami, to było śmieszne. Na początku moje perfumy mu się podobały, ale potem zaczął marudzić, że są zbyt duszące. Mi też się jego podobały, ale przez pierwszą godzinę - potem czułam się jakbym się wysmarowała wodą po goleniu. Nigdy więcej!
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 18:12   #25
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;59002381]

A mogę prosić o przykłady? Jestem ciekaw (znam kilka ale chciałbym większą listę )
No i które męskie są mało męskie [/QUOTE]

Ależ proszę. Weźmy takiego Pi Givenchy i zestawmy z:
Si Lolita EDP (żywiczna balsamiczność, porównałabym z Citrine Durbano)
Black Orchid(niszowa, mocna słodycz, testowałam na tacie)
Violet Blonde(typowe męskawe fiołki z toną pieprzu)
Wody Cudów Hermesa też nadają się dla mężczyzn. I Sensuous Noir.
Nie testowałam na męskiej skórze, ale myślę, że co niektóre Aqua Allegoria by przeszły. To samo z Ogródkami Hermesa.

O Saharze i Rouge Bunny Embers chyba nie muszę wspominać
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 08:51   #26
ayiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez newrrn Pokaż wiadomość
Analogie do mężczyzn w damskiej bieliźnie są zupełnie niepotrzebne
W temacie: co za różnica, damski czy męski Niektóre damskie zapachy są znacznie bardziej pour homme niż zapachy w zamyśle dedykowane mężczyznom. Jak dla mnie perfumy nie mają płci.
Nie bez powodu od zawsze był podział na zapachy dla mężczyzn i na zapachy dla kobiet. To od niedawna dopiero chyba ten trend, by zacierać granice. Facet musi mieć po prostu specyficzną psychikę, aby chcieć użyć kobiecego zapachu. Tak jak napisałam wcześniej - w męskim zapachu nie czułabym się kobieco. A że są kobiety, którym one odpowiadają? No cóż. Są też kobiety, które chodzą na siłownie i dumnie pokazują kratę na brzuchu. Też sobie tego nie wyobrażam. Także w tym przypadku czułabym się jak facet.

Po prostu uważam, że do pewnych rzeczy trzeba mieć jakieś wewnętrzne predyspozycje, ciągoty. Mniej lub więcej testosteronu w organizmie
Tylko że jak kobieta ma wyraźne bicepsy albo użyje meskiej wody po goleniu, to w społeczeństwie jakoś się przymknie na to oko. Ale jak facet założy damską bieliznę czy użyje kobiecych perfum, to jako mężczyzna w oczach wielu osób dużo traci.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Raz z TŻ się na jeden dzień zamieniliśmy perfumami, to było śmieszne. Na początku moje perfumy mu się podobały, ale potem zaczął marudzić, że są zbyt duszące. Mi też się jego podobały, ale przez pierwszą godzinę - potem czułam się jakbym się wysmarowała wodą po goleniu. Nigdy więcej!
Otóż to, coś może się nam podobać u płci przeciwnej, ale już na nas samych sprawia, że czujemy się nieswojo.

Edytowane przez ayiko
Czas edycji: 2016-04-16 o 08:49
ayiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 12:06   #27
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez ayiko Pokaż wiadomość
Nie bez powodu od zawsze był podział na zapachy dla mężczyzn i na zapachy dla kobiet. To od niedawna dopiero chyba ten trend, by zacierać granice. Facet musi mieć po prostu specyficzną psychikę, aby chcieć użyć kobiecego zapachu. Tak jak napisałam wcześniej - w męskim zapachu nie czułabym się kobieco. A że są kobiety, którym one odpowiadają? No cóż. Są też kobiety, które chodzą na siłownie i dumnie pokazują kratę na brzuchu. Też sobie tego nie wyobrażam. Także w tym przypadku czułabym się jak facet.

Po prostu uważam, że do pewnych rzeczy trzeba mieć jakieś wewnętrzne predyspozycje, ciągoty. Mniej lub więcej testosteronu w organizmie
Tylko że jak kobieta ma wyraźne bicepsy albo użyje meskiej wody po goleniu, to w społeczeństwie jakoś się przymknie na to oko. Ale jak facet założy damską bieliznę czy użyje kobiecych perfum, to jako mężczyzna w oczach wielu osób dużo traci.[COLOR="Silver"]
Dobrze, widzę że nie jesteś chętna na dialog W takim razie po co ten temat? Żeby sobie trochę poobrażać, porzucać na prawo i lewo "ciągotami"?
Co do ostatniej części Twojego wywodu- u kogo traci? Kogo to obchodzi czego używamy? Doprawdy nie pojmuję Myślisz, ze pierwszy lepszy człowiek z ulicy czując Angela na mężczyźnie pomyśli "omamo on ma mniej testosteronu, wiele dziś traci w moich oczach!!!!!"- otóż nie, bo a) nie pozna że to damskie perfumy, b) who cares?
Piszesz, piszesz i piszesz w tym wątku, odporna na dyskusję, zaś grzmiąca złowrogo o braku testosteronu, a tak naprawdę nikogo, również panów, nie obchodzą te bzdury Pozdrawiam pachnąc Dior Homme
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 13:13   #28
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez ayiko Pokaż wiadomość
Nie bez powodu od zawsze był podział na zapachy dla mężczyzn i na zapachy dla kobiet. To od niedawna dopiero chyba ten trend, by zacierać granice. Facet musi mieć po prostu specyficzną psychikę, aby chcieć użyć kobiecego zapachu. Tak jak napisałam wcześniej - w męskim zapachu nie czułabym się kobieco. A że są kobiety, którym one odpowiadają? No cóż. Są też kobiety, które chodzą na siłownie i dumnie pokazują kratę na brzuchu. Też sobie tego nie wyobrażam. Także w tym przypadku czułabym się jak facet.

Po prostu uważam, że do pewnych rzeczy trzeba mieć jakieś wewnętrzne predyspozycje, ciągoty. Mniej lub więcej testosteronu w organizmie
Tylko że jak kobieta ma wyraźne bicepsy albo użyje meskiej wody po goleniu, to w społeczeństwie jakoś się przymknie na to oko. Ale jak facet założy damską bieliznę czy użyje kobiecych perfum, to jako mężczyzna w oczach wielu osób dużo traci.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------



Otóż to, coś może się nam podobać u płci przeciwnej, ale już na nas samych sprawia, że czujemy się nieswojo.
jednym słowem kobieta musi być tłusta, nie ćwiczyć, objadac się na kanapie. Matko święta

Używam męskich perfum, nie czuje się mniej kobieca, bo gdybym nałożyła krawat, a lubie garnitury i domalowalabym sobie wąsy i brodę to nadal byłabym piekielnie kobieca kobiecość się ma w sobie, ja się czuje niezależnie od tego, co i jak nosimy.

Musze tylko uważać, żeby mi penis nie urósł, no bo ta kratka na brzuchu, fit ciało itp
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2016-04-16 o 13:16
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 14:09   #29
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez ayiko Pokaż wiadomość
Nie bez powodu od zawsze był podział na zapachy dla mężczyzn i na zapachy dla kobiet. To od niedawna dopiero chyba ten trend, by zacierać granice. Facet musi mieć po prostu specyficzną psychikę, aby chcieć użyć kobiecego zapachu. Tak jak napisałam wcześniej - w męskim zapachu nie czułabym się kobieco. A że są kobiety, którym one odpowiadają? No cóż. Są też kobiety, które chodzą na siłownie i dumnie pokazują kratę na brzuchu. Też sobie tego nie wyobrażam. Także w tym przypadku czułabym się jak facet.

Po prostu uważam, że do pewnych rzeczy trzeba mieć jakieś wewnętrzne predyspozycje, ciągoty. Mniej lub więcej testosteronu w organizmie
Tylko że jak kobieta ma wyraźne bicepsy albo użyje meskiej wody po goleniu, to w społeczeństwie jakoś się przymknie na to oko. Ale jak facet założy damską bieliznę czy użyje kobiecych perfum, to jako mężczyzna w oczach wielu osób dużo traci.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------



Otóż to, coś może się nam podobać u płci przeciwnej, ale już na nas samych sprawia, że czujemy się nieswojo.
Masz bardzo poukładany świat i bardzo ortodoksyjne poglądy. Pamiętaj jednak, że świat nie jest wyłącznie czarno-biały i sama możesz kiedyś się o tym przekonać, oby cię to wtedy nie zabolało. Paradoksalnie, ja swojej męskiej kratki na brzuchu dorobiłam się wtedy, gdy spełniłam się jako kobieta, wydając na świat potomstwo. Potem, jak w przypadku każdej młodej mamy okazało się, że nie ma powrotu do brzucha sprzed ciąży i albo trza się wziąć ostro do roboty (skutkiem ubocznym czego jest kratka na brzuchu) albo zostać z kobieco wyglądającym pociążowym bębenkiem. Dziwna sprawa, bo ja mój męski brzuch noszę zwykle pod typowo kobiecym biustem i jednak faceci dostrzegają u mnie w szczupłą talię, a nie chłopski kaloryfer. A co do bicepsów, to zdecydowanie lepiej wyglądają kobiety z bicepsami, niż z pelikanami (to tylko moje prywatne zdanie).
Ale Zania ma rację, sprawdzę, czy mi przypadkiem siusiak nie urósł, bo kto wie
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 14:27   #30
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Faceci ubrani w damskie zapachy

Cytat:
Napisane przez ayiko Pokaż wiadomość
Nie bez powodu od zawsze był podział na zapachy dla mężczyzn i na zapachy dla kobiet. To od niedawna dopiero chyba ten trend, by zacierać granice. Facet musi mieć po prostu specyficzną psychikę, aby chcieć użyć kobiecego zapachu. Tak jak napisałam wcześniej - w męskim zapachu nie czułabym się kobieco. A że są kobiety, którym one odpowiadają? No cóż. Są też kobiety, które chodzą na siłownie i dumnie pokazują kratę na brzuchu. Też sobie tego nie wyobrażam. Także w tym przypadku czułabym się jak facet.

Po prostu uważam, że do pewnych rzeczy trzeba mieć jakieś wewnętrzne predyspozycje, ciągoty. Mniej lub więcej testosteronu w organizmie
Tylko że jak kobieta ma wyraźne bicepsy albo użyje meskiej wody po goleniu, to w społeczeństwie jakoś się przymknie na to oko. Ale jak facet założy damską bieliznę czy użyje kobiecych perfum, to jako mężczyzna w oczach wielu osób dużo traci.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------



Otóż to, coś może się nam podobać u płci przeciwnej, ale już na nas samych sprawia, że czujemy się nieswojo.
Coś widzę, że koleżanka niewiele wód w życiu wąchała. Różnorodność nut i zapachów, zarówno w "damskim" jak i w "męskim" dziale jest ogromna. Nie każdy męski zapach, to "Brutal" czy "Adidas". Polecam wizytę w jakieś dobrej niszowej perfumerii, żeby powąchać, jaką rozpiętość mają zapachy. Nie każdy "kobiecy" zapach to słodkości, albo kfiateczki. A już przekonanie, że jak męskie to tylko wody po goleniu... no comment.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-31 16:00:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.