Promocje -49%, 1+1 - Część II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 19:02   #2071
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Po raz któryś przekonuję się do hebe -tam szminki , tusze są zabezpieczone i widać jak ktoś wkładał brudne paluchy (usta).


Tusze kupiłam już w hebe na tej promocji 1 +1 za grosz. Loreal volume milion lashes ksztował ok 35 zł (czyli w sumie 2 szt za ok 35 zł)
Jeszcze w sumie przydałyby się kredki do oczu, ale to też z hebe i natury lub golden rose.
A ja dzisiaj byłam w hebe i ŻADNE tusze nie były zabezpieczone. Laski stały i otwierały jeden po drugim, i na nic się zdało, że podszedł pan z obsługi i prosił, żeby nie otwierać tuszy .

Chciałam kupić MF Masterpiece Max ale w moim upośledzonym hebe chyba w ogóle nie mają tego tuszu. Czekam więc na Rossmanna i -49%
aferka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:08   #2072
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Million Lashes kupowałam w necie za 29zł.
Doradzicie jakieś najtańsze tusze, ale w miarę fajne
Może coś z Essence, Catrice lub Wibo?
Miał ktoś tusz z Bell HYPOAllergenic?
Zupełnie nie mam pomysłu.

Interesuje mnie tylko silikonowa szczoteczka.
To może różowy Essence I Love Extreme? Uwaga straszę okiem

Weszły też dwie nowości
http://www.essence.eu/pl/produkty/oc...ength-mascara/
http://www.essence.eu/pl/produkty/oc...ion-mascara-1/
Kupiłam ten 1 z tą śmieszna krótką szczoteczką i sama się zastanawiam co to będzie

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Szczoteczki nie podobają mi się Są podobne do long long czy glam i sexy a tamte były beznadziejne, jak również sam tusz się osypywał, podrażniał spojówki itp.
Jedynie dobre były te z silikonową szczoteczką typu zoom zoom czy push up.
Bell Zoom Zoom wspominam jako najbardziej mokry tuż ever, a szczoteczka kompletnie się u mnie nie sprawdzała i miałam sklejone 3 rzęsy na krzyż. Zmieniłam szczotkę na inną i dało się go wykończyć, ale do tuszy Bell mnie już nie ciągnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png csm_73908_c9c80e57b9.png (34,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg essen i l e.jpg (58,6 KB, 59 załadowań)
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:13   #2073
chochliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 136
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Hej dziewczyny. Jestem nowa mam nadzieję, że przyjmiecie mnie tutaj.
Mam pytanie czy w Rossmanie znajdę jakieś korektory w kolorze zielonego lub szarego? CZytałam o nich w internecie, ze są super skuteczne. Tak zachęcacie Wibo, że chyba skuszę się jeszcze jutro na nie. Kupiłam Astora i Maybellina ale co tam
chochliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:26   #2074
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj byłam w hebe i ŻADNE tusze nie były zabezpieczone. Laski stały i otwierały jeden po drugim, i na nic się zdało, że podszedł pan z obsługi i prosił, żeby nie otwierać tuszy .

Chciałam kupić MF Masterpiece Max ale w moim upośledzonym hebe chyba w ogóle nie mają tego tuszu. Czekam więc na Rossmanna i -49%
Większość tuszy była zabezpieczona, część oczywiście rozbebeszona (było widać rozdarty pasek).
Natomiast jak zobaczyłam, że wszystkie tusze z MF 2000 calorie mają rozdarte zabezpieczenia, to zapytałam się czy mają nowe bo te są pootwierane i babka wyciągnęła z szuflady nowy.


Komentarz ekspedientki był taki, że nie nadążają z biciem po łapach macantek. Szczególnie, że były tylko 2 na sklep Ochroniarz też nie radził sobie z macantkami.
Co takiej osobie można zrobić? Patrząc po rosmannie to nic.
Jak zwróciłam uwagę, czy babka chce mieć może opryszczkę bo ja nie chcę- zero reakcji.
Ekspedientka w R żaliła mi się że nie wytrzymują już z macantkami a zwrócenie uwagi nic nie daje.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:45   #2075
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Też tak uważam U mnie daje duuużo lepszy efekt niż ten żółty z Lovely, więc nie wiem skąd porównanie. Maybelline u mnie pogrubiał i to pogrubiał wyraźnie, Lovely tylko wydłużał i podkkręcał.

Może to głupie pytanie, ale nigdy żadnej nie używałam-jaką polecacie dwufazówkę do wrażliwych oczu, która jednocześnie nie kosztuje fortuny?
Czy te szminki od Max Factor Lip Finity bardzo wysuszają usta? Jaki jest okres jej przydatności do użycia? Pytam bo używałabym tylko okazyjnie
No mam identyczne zdanie. Lovely jest dość słaby w porównaniu z LS.





Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Na pewno podkłady będą od 13.11? Bo oczy są na pewno do 13.11 wiec co jednego dnia będzie to i to?
Oczy są od 7.11
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:47   #2076
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Oczy są od 7.11
Tak i są do 13.11 o tym mówię...
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:59   #2077
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Million Lashes kupowałam w necie za 29zł.
Doradzicie jakieś najtańsze tusze, ale w miarę fajne
Może coś z Essence, Catrice lub Wibo?
Miał ktoś tusz z Bell HYPOAllergenic?
Zupełnie nie mam pomysłu.

Interesuje mnie tylko silikonowa szczoteczka.
Spróbuj może wspomniane już tusze Eveline Volume Celebrity lub Volumix Fiberlast. Osobiście ich nie używałam, na KWC mają dość dobre opinie i sama zastanawiam się nad ich zakupem
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 20:41   #2078
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Jakie konturówki do ust polecacie?
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:48   #2079
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Dopiero teraz zauważyłam, że opakowanie się zmniejszyło. Czerwona kupiona w zeszłym roku.
Ale co z tego? Pojemność też się zmniejszyła? Bo zauważyłam na zdjęciu, że te mniejsze mają też duuużo cieńsze ścianki przy takiej samej średnicy, więc produktu może być tyle samo
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Bielenda Awokado, widziałam jeszcze jakieś nowości z dwufazówek Bielendy, ale to w Naturze czy Hebe.
Nie polecam żadnych 2fazówek Bielendy, w ogóle nie zmywają makijażu
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:24   #2080
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Czy ktoś poleci dobrą czarną kredkę do oczu z Rossmanna?

Rysowanie kresek najlepiej wychodzi mi kredką i zależy mi na takiej, z którą nie będę miała niespodzianek w ciągu dnia.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:32   #2081
seylin
Przyczajenie
 
Avatar seylin
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 24
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Uwierzcie, że Nas obsługę w Ross, też szlag trafia z tym otwieraniem nowych produktów. Obklejone pomadki, kredki, tusze żółtymi, odblaskowymi naklejkami "TESTER"... a babki biorą nowe, zaklejone. Zwracasz uwagę- okej przeprosi, że nie wiedziała, odejdziesz na metr bierze kolejną pełnowartościową. Stoję sama na perfumerii, klientek około 10, nie mam szans zwrócić uwagi każdej. Serce mi się łamię jak widzę zmiażdżone w opakowaniu nowiuśkie pomadki..
Takie same jaja są z lakierami do paznokci, w większości mamy próbniki kolorów, ale to i tak nie daje nic, bo sobie "klientki" testują na swoich paznokciach, albo np. na szafie kolorówki
seylin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 21:39   #2082
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez seylin Pokaż wiadomość
Uwierzcie, że Nas obsługę w Ross, też szlag trafia z tym otwieraniem nowych produktów. Obklejone pomadki, kredki, tusze żółtymi, odblaskowymi naklejkami "TESTER"... a babki biorą nowe, zaklejone. Zwracasz uwagę- okej przeprosi, że nie wiedziała, odejdziesz na metr bierze kolejną pełnowartościową. Stoję sama na perfumerii, klientek około 10, nie mam szans zwrócić uwagi każdej. Serce mi się łamię jak widzę zmiażdżone w opakowaniu nowiuśkie pomadki..
Takie same jaja są z lakierami do paznokci, w większości mamy próbniki kolorów, ale to i tak nie daje nic, bo sobie "klientki" testują na swoich paznokciach, albo np. na szafie kolorówki
Poważnie malują lakierami szafy?
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:42   #2083
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Poważnie malują lakierami szafy?

Oj tak. Nie raz spotykam takie umaziane. Na paznokciach to powiedzą ze macaczki a tak na szafie... Wibo tyleeeeee razy widziałam usyfioną... Chyba najwiecej
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:42   #2084
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Poważnie malują lakierami szafy?
Nie widziałaś nigdy?

Widziałam kiedyś pomalowane szafy i byłam zaskoczona, że można na takie coś wpaść
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:43   #2085
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Lady_Anomalia Pokaż wiadomość
Czy ktoś poleci dobrą czarną kredkę do oczu z Rossmanna?

Rysowanie kresek najlepiej wychodzi mi kredką i zależy mi na takiej, z którą nie będę miała niespodzianek w ciągu dnia.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc
Essence Longlasting. Zmywałam kiedyś makijaż po 12 godzinach i ciągle była
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:44   #2086
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Oj tak. Nie raz spotykam takie umaziane. Na paznokciach to powiedzą ze macaczki a tak na szafie... Wibo tyleeeeee razy widziałam usyfioną... Chyba najwiecej


Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Nie widziałaś nigdy?

Widziałam kiedyś pomalowane szafy i byłam zaskoczona, że można na takie coś wpaść
No właśnie nigdy nie widziałam, mało co nie padłam przed komputerem jak to przeczytałam;-)
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:49   #2087
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Poważnie malują lakierami szafy?
Przy odgryzaniu szminek malowanie szaf to pikuś
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 22:38   #2088
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Żółtek jest OK o ile jest świeży. Ze względu jednak na małą pojemność 8ml ma tendencję do szybkiego wysychania. Poza tym zdrożał o 70gr. Pamiętam, jak go kupowałam jeszcze za 8,99. Niby mała różnica, ale jednak rozglądam się za innym tanim tuszem, ale o większej pojemności.
Mojego kupiłam na ostatniej promocji, ale mimo że był świeży, to szału jakoś nie było... ot taki tusz, jak wszystko inne się pokończy, a kasy brak.
Cytat:
Napisane przez iceina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem też są trochę podobne do siebie chyba tylko delikatnie lepszy efekt daje LS, ale bardzo podobny. Nawet podobnie współpracuje mi się ze szczoteczkami obu tuszy.
No więc ten odpada
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 22:43   #2089
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez aferka Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj byłam w hebe i ŻADNE tusze nie były zabezpieczone. Laski stały i otwierały jeden po drugim, i na nic się zdało, że podszedł pan z obsługi i prosił, żeby nie otwierać tuszy .

Chciałam kupić MF Masterpiece Max ale w moim upośledzonym hebe chyba w ogóle nie mają tego tuszu. Czekam więc na Rossmanna i -49%
A ja dzisiaj widziałam jak laski otwierały lakiery do paznokci, testowały i odstawiały na półkę

A tak w ogóle polecicie jakiś lekki podkład?
Szukam takiego, który nie zrobi maski, tylko ujednolici koloryt, bez drobinek, ale nie tępy mat
I może jakas odzywka do włosow, która ułatwi rozczesywanie, ale nie obciązy włosów ?
Będę wdzięczna
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 23:34   #2090
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez seylin Pokaż wiadomość
Uwierzcie, że Nas obsługę w Ross, też szlag trafia z tym otwieraniem nowych produktów. Obklejone pomadki, kredki, tusze żółtymi, odblaskowymi naklejkami "TESTER"... a babki biorą nowe, zaklejone. Zwracasz uwagę- okej przeprosi, że nie wiedziała, odejdziesz na metr bierze kolejną pełnowartościową. Stoję sama na perfumerii, klientek około 10, nie mam szans zwrócić uwagi każdej. Serce mi się łamię jak widzę zmiażdżone w opakowaniu nowiuśkie pomadki..
Takie same jaja są z lakierami do paznokci, w większości mamy próbniki kolorów, ale to i tak nie daje nic, bo sobie "klientki" testują na swoich paznokciach, albo np. na szafie kolorówki
To niszczenie mienia sklepu. Powinien być monitoring i klient powinien za taki towar zapłacić i tyle.
Cała sieć tak powinna z tym procederem walczyć. Od strony prawnej się da.
Nie liczę, że sprawę rozwiążą uprzejme ekspedientki. Powinna ją rozwiązać spójna polityka całej sieci handlowej.
Tak testery powinny być. Ale przede wszystkim sieć nie powinna tolerować niszczenia pełnowartościowego towaru. Nie mówiąc o tym, że jak sieć zaniedba bezpieczeństwo i higienę kosmetyków to można być potem na bakier z Sanepidem na przykład.
Chyba najwyższy czas by coś z tym zrobić.

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Nie widziałaś nigdy?

Widziałam kiedyś pomalowane szafy i byłam zaskoczona, że można na takie coś wpaść
Dobrze wiedzieć. Będę uważać by nie dotknąć szafy np. ubraniem.
Czego to ludzie nie wymyślą.

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez chochliczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jestem nowa mam nadzieję, że przyjmiecie mnie tutaj.
Mam pytanie czy w Rossmanie znajdę jakieś korektory w kolorze zielonego lub szarego? CZytałam o nich w internecie, ze są super skuteczne. Tak zachęcacie Wibo, że chyba skuszę się jeszcze jutro na nie. Kupiłam Astora i Maybellina ale co tam
Ja mam zielony z Lovely magic pen.
Kupiłam w poprzedniej promocji za grosze. Jest w pędzelku. Na małe naczynka np. na nosie, policzkach daje radę.

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Właśnie teraz mam numer 105, 165 dzisiaj sprawdzałam tester i wygląda interesująco, jest taki inny. Polecasz jeszcze jakiś kolor?
A jak z jakością tego pędzla? Włosie gubi czy raczej nie?
Troszkę gubi. Dla mnie jest ciut z twardy. No, ale ja mam suchą, bardzo wrażliwą naczynkową cerę. Może do normalnej w sam raz. ratunkowo go można użyć. Ja wolę te róże z pędzlem o miękkim włosiu, który pokazałam w moim poście.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:04   #2091
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Tak i są do 13.11 o tym mówię...
Źle przeczytałam. Wybacz
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 08:31   #2092
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
To może różowy Essence I Love Extreme? Uwaga straszę okiem

Weszły też dwie nowości
http://www.essence.eu/pl/produkty/oc...ength-mascara/
http://www.essence.eu/pl/produkty/oc...ion-mascara-1/
Kupiłam ten 1 z tą śmieszna krótką szczoteczką i sama się zastanawiam co to będzie

Bell Zoom Zoom wspominam jako najbardziej mokry tuż ever, a szczoteczka kompletnie się u mnie nie sprawdzała i miałam sklejone 3 rzęsy na krzyż. Zmieniłam szczotkę na inną i dało się go wykończyć, ale do tuszy Bell mnie już nie ciągnie

Ostatnio spodobała mi się ta maskara;
http://goldenrose.pl/produkty/oczy/t...scara-155.html

I love Extreme z Essence miałam, ale chyba kupiłam otwarty, bo bardzo szybko zgęstniał. Ale 6zł na promocji to już jest dla mnie akceptowalna cena. Pojemność o 2ml większa od Lovely Pump Up.
Ona ma taką małą szczoteczkę jak wycofana 1001 Bourjois: http://www.astucesbeaute.net/wp-cont...s-Bourjois.jpg

Chyba mam za duże wymagania, bo chcę dobrą maskarę w promocji za 5zł.
Zastanawiam się, czy jednak nie brać tych Volumixów Eveline za 8zeta, tylko będę znowu musiała żebrać o wyjęcie z szuflady.

Cytat:
Napisane przez chochliczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jestem nowa mam nadzieję, że przyjmiecie mnie tutaj.
Mam pytanie czy w Rossmanie znajdę jakieś korektory w kolorze zielonego lub szarego? CZytałam o nich w internecie, ze są super skuteczne. Tak zachęcacie Wibo, że chyba skuszę się jeszcze jutro na nie. Kupiłam Astora i Maybellina ale co tam
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Ja mam zielony z Lovely magic pen.
Kupiłam w poprzedniej promocji za grosze. Jest w pędzelku. Na małe naczynka np. na nosie, policzkach daje radę.
MissChievousTessJeśli chodzi Ci o ten, to chyba rzeczywiście masz małe naczynka:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32781,magic-pen.html
Podziwiam CIę, że potrafisz nim cokolwiek zatuszować.

chochliczka Jeśli chodzi Ci o poczwórną paletkę kamuflaży Wibo, to szczerze nie polecam. Straszna szpachla.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html
Opakowanie tragiczne, zakrywka pęka i spada brudząc wszystko dokoła, a że to kamuflaż to ciężko doprać. Jeśli chodzi Ci o tę drugą paletkę Wibo Perfect Look, to jest źle dobrana kolorystycznie, słabo kryje i przebija przez podkład:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...r-palette.html


Poszukaj w szafie Bell HYPOAllergenic tych KAMUFLAŻY:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...kamuflazu.html
Dodatkowo ten różowy kamuflaż świetnie kamufluje sińce.
Oraz dwa kamuflaże beżowe jasny i ciemny.
Ładne opakowanie w formie puderniczki, niestety nad czym ubolewam, nie ma lusterka.

oraz ZIELONEJ BAZY pod podkład:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...wienienia.html

Są to chyba najlepsze produkty w tej grupie cenowej.
Produkty wypróbowałam na kilku osobach i mam porównanie z Kryolan,
dlatego mogę się o nich pozytywnie wypowiedzieć.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-11-05 o 09:27
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 08:52   #2093
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość

Ja mam zielony z Lovely magic pen.

Kupiłam w poprzedniej promocji za grosze. Jest w pędzelku. Na małe naczynka np. na nosie, policzkach daje radę.
Według mnie jest beznadziejny. Nic nie robiąca zielona woda. Nie polecam.
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 08:58   #2094
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez seylin Pokaż wiadomość
Uwierzcie, że Nas obsługę w Ross, też szlag trafia z tym otwieraniem nowych produktów. Obklejone pomadki, kredki, tusze żółtymi, odblaskowymi naklejkami "TESTER"... a babki biorą nowe, zaklejone. Zwracasz uwagę- okej przeprosi, że nie wiedziała, odejdziesz na metr bierze kolejną pełnowartościową. Stoję sama na perfumerii, klientek około 10, nie mam szans zwrócić uwagi każdej. Serce mi się łamię jak widzę zmiażdżone w opakowaniu nowiuśkie pomadki..
Takie same jaja są z lakierami do paznokci, w większości mamy próbniki kolorów, ale to i tak nie daje nic, bo sobie "klientki" testują na swoich paznokciach, albo np. na szafie kolorówki
Nie wiem moim zdanie musi się zmienić polityka Rossmanna (i nie tylko jego)
Zniszczysz pełnowartościowy towar- kupujesz go, a nie odstawiasz go z powrotem na półkę.
Kiedyś tak było i uważam, że należy do tego wrócić.
Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Oj tak. Nie raz spotykam takie umaziane. Na paznokciach to powiedzą ze macaczki a tak na szafie... Wibo tyleeeeee razy widziałam usyfioną... Chyba najwiecej
Jezu czego te kretynki nie wymyślą U mnie nie widziałam pomalowanych szaf, ale też się specjalnie nie przyglądałam.
Z ciekawości zerknę. hihi
Dla mnie to jakaś egzotyka jest. Nie rozumiem tego
To co wszystkie kobitki - macaczki to niechluje? W domu też się tak zachowują? Bo jak inaczej je nazwać?
Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Przy odgryzaniu szminek malowanie szaf to pikuś
Tak z ciekawości jedzą je? Jakoś innego zastosowania nie widzę...
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
To niszczenie mienia sklepu. Powinien być monitoring i klient powinien za taki towar zapłacić i tyle.
Cała sieć tak powinna z tym procederem walczyć. Od strony prawnej się da.
Nie liczę, że sprawę rozwiążą uprzejme ekspedientki. Powinna ją rozwiązać spójna polityka całej sieci handlowej.
Tak testery powinny być. Ale przede wszystkim sieć nie powinna tolerować niszczenia pełnowartościowego towaru. Nie mówiąc o tym, że jak sieć zaniedba bezpieczeństwo i higienę kosmetyków to można być potem na bakier z Sanepidem na przykład.
Chyba najwyższy czas by coś z tym zrobić.


Dobrze wiedzieć. Będę uważać by nie dotknąć szafy np. ubraniem.
Czego to ludzie nie wymyślą. ...

Zgadzam się z Tobą w 100%
Ja z Roska boję się kupować tusze (jestem alergiczką, często mam zapal spojówek). Ostatnimi czasy po tusze chodzę do hebe (niezależnie od promo)
A pomadki, błyszczyki to już w ogóle-szczególnie jak widzę to co się ostatnio dzieje. Często mam zajady (zabijcie mnie nie wiem dlaczego) i felerna szminka może się u mnie skończyć antybiotykiem.
Testuję tylko testerami i tylko na ręce.
Dla mnie jest to antyreklama Rossmanna.
Gdyby zmienili politykę i łapali macantki to częściej bym zaglądała na kolorówkę a tak... sorry.


Podejrzewam, że nie reagują z góry bo boją się stracić klientki.
A moim zdaniem jest to błędne koło, bo nie sprzedadzą przecież kosmetyków uszkodzonych, i ponoszą z tego też straty.


A może to my jesteśmy w mniejszości, w błędzie i tak powinno już być i należy się przyzwyczaić?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:05   #2095
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja z Roska boję się kupować tusze (jestem alergiczką, często mam zapal spojówek). Ostatnimi czasy po tusze chodzę do hebe (niezależnie od promo)
Też jestem alergikiem i tusze zmieniam co miesiąc.
Dlatego właśnie potrzebuję tanich tuszy, ale nie chcę trafić na macanki w Rossku.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:07   #2096
foksy
Raczkowanie
 
Avatar foksy
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 168
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Nie należy się przyzwyczajać, tylko dbać o standardy!
Jak sobie nie radzą z macantkami to niech trzymają wszystko w szufladach, a wykładają tylko testery, albo zabezpieczą porządnie produkty.

Inna sprawa jest taka, że o stan testerów też nikt nie dba i gdy się on skończy jeszcze długo zalega na półce mimo, że już do niczego nie służy.
Ostatnio w Super Pharm chciałam sprawdzić kredkę do brwi z Maybelline. Oczywiście już dawno nie temperowana i nie da się już jej użyć. Pytam, czy mają temperówkę, bo chciałabym przetestować. Oczywiście nie mają! Byłam kilka dni później i ta kredka dalej leżała niezatemperowana, więc testera brak.
foksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:14   #2097
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez foksy Pokaż wiadomość
Nie należy się przyzwyczajać, tylko dbać o standardy!
Jak sobie nie radzą z macantkami to niech trzymają wszystko w szufladach, a wykładają tylko testery, albo zabezpieczą porządnie produkty.

Inna sprawa jest taka, że o stan testerów też nikt nie dba i gdy się on skończy jeszcze długo zalega na półce mimo, że już do niczego nie służy.
Ostatnio w Super Pharm chciałam sprawdzić kredkę do brwi z Maybelline. Oczywiście już dawno nie temperowana i nie da się już jej użyć. Pytam, czy mają temperówkę, bo chciałabym przetestować. Oczywiście nie mają! Byłam kilka dni później i ta kredka dalej leżała niezatemperowana, więc testera brak.
Już to widzę, jak idę ze swoją temperówką do Rossmanna, temperuję tester i biorą mnie za złodziejkę Czasem wyciągam w drogeriach swoje profesjonalne pędzle i to już budzi zdziwienie.W ogóle mam taki odruch porządkowania testerów, bo często są włożone na miejsce o innym numerku lub w przegródki opakowań do sprzedaży.

Myślę, że się jednak coś poprawiło. Nawet ostatnio byłam świadkiem, jak ekspedientka pomyłkowo zwracała uwagę klientce, bo z daleka nie widziałam, czy maluje się ona testerem. I musiała ją przepraszać. Zrozumcie, przecież taka ekspedientka na promocjach musi upilnować niekiedy 2o klientek!
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-11-05 o 09:22
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:21   #2098
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Już to widzę, jak idę ze swoją temperówką do Rossmanna, temperuję tester i biorą mnie za złodziejkę Czasem wyciągam w drogeriach swoje profesjonalne pędzle i to już budzi zdziwienie.
Na mnie czasami dziwnie patrzą jak maziam testerem po ręce a potem spisuję na kartce numer koloru i wychodzę.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-11-05 o 09:23
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:42   #2099
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Według mnie jest beznadziejny. Nic nie robiąca zielona woda. Nie polecam.
To dziwne. Mój egzemplarz jest gęsty, kremowy.
Nie jest wodnisty.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:48   #2100
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Nie wiem moim zdanie musi się zmienić polityka Rossmanna (i nie tylko jego)
Zniszczysz pełnowartościowy towar- kupujesz go, a nie odstawiasz go z powrotem na półkę.
Kiedyś tak było i uważam, że należy do tego wrócić.

Jezu czego te kretynki nie wymyślą U mnie nie widziałam pomalowanych szaf, ale też się specjalnie nie przyglądałam.
Z ciekawości zerknę. hihi
Dla mnie to jakaś egzotyka jest. Nie rozumiem tego
To co wszystkie kobitki - macaczki to niechluje? W domu też się tak zachowują? Bo jak inaczej je nazwać?

Tak z ciekawości jedzą je? Jakoś innego zastosowania nie widzę...

Zgadzam się z Tobą w 100%
Ja z Roska boję się kupować tusze (jestem alergiczką, często mam zapal spojówek). Ostatnimi czasy po tusze chodzę do hebe (niezależnie od promo)
A pomadki, błyszczyki to już w ogóle-szczególnie jak widzę to co się ostatnio dzieje. Często mam zajady (zabijcie mnie nie wiem dlaczego) i felerna szminka może się u mnie skończyć antybiotykiem.
Testuję tylko testerami i tylko na ręce.
Dla mnie jest to antyreklama Rossmanna.
Gdyby zmienili politykę i łapali macantki to częściej bym zaglądała na kolorówkę a tak... sorry.


Podejrzewam, że nie reagują z góry bo boją się stracić klientki.
A moim zdaniem jest to błędne koło, bo nie sprzedadzą przecież kosmetyków uszkodzonych, i ponoszą z tego też straty.


A może to my jesteśmy w mniejszości, w błędzie i tak powinno już być i należy się przyzwyczaić?
Probowalas na zajady Tribiotic? Jeśli nie, to spróbuj, męczyłam się z nimi długo po leczeniu dermatologicznym i ta maść jaki jedyna mi pomogła
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 12:01:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.