Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-27, 18:24   #4711
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Jakiego?
Może i ja cierpię na taki stan?
Krwistego
Cytat:
Napisane przez Palinqa Pokaż wiadomość
Błogosławiony ten, który zna stan lakierowego spełnienia.

Lakiery nie są do zużywania, lakiery są do miecia.
Zobaczę ile wytrzymam

Zużyłam już kilka w swojej karierze A i następne się kończą.
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:26   #4712
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

W temacie kwasow - Kasiu, przewidujesz w niedalekiej przyszlosci zapowiadane kompedium na blogu?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:27   #4713
Palinqa
Rozeznanie
 
Avatar Palinqa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 637
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Zużyłam już kilka w swojej karierze A i następne się kończą.
Ja też, ale za każdym razem moje serce płacze, bo muszę pochować swoje dziecko
__________________
2015: denko&oszczędzanie
ODJECHANE FILCOWANIE
Palinqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:28   #4714
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość

ja właśnie jakoś nie czuję świątecznych zapachów w isankowym Bałwanku.... jakby co, stoi ich u mnie trochę [COLOR="Silver"]


a co do lakierów - jak widzę swoje zbiory i mam myśl, że dużą część z nich użyłam tylko raz, to odechciewa mi się kupować nowych. Fakt, w ciągu tygodnia kupiłam teraz 2 lakiery, ale i tak dawno nie kupowałam nowych.

i nie mam czym kusić, kupuję głównie kremy...
ja nie wpisuję się w wątkową manię lakierową mam może z 10 lakierów, których używam ciągle, aż do zużycia i wolę kupować mniej, ale za to inwestować np. w Essie, które kocham

a co do Isany, to faktycznie nie pachnie świętami. ale lubię ten zapach i jak na żel za 2.5zł jest bardzo fajny, najlepszy chyba ze wszystkich Isanowych
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:28   #4715
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Palinqa Pokaż wiadomość
Zapewniam Cię, że nie. Ja miałam taki okres bezpłodności, który skończył się przygarnięciem ponad 40 butelek lakieru, teraz znów to przeżywam. W mojej medycznej karierze znam jeszcze przypadek Alizal - ostatnie stadium, okres sprzedawania dzieci, całkowita bezpłodność, ale choroba się cofa i zaczyna nabywać nowe butelki.

Lakiery nie są do zużywania, lakiery są do miecia.
Czyli jest nadzieja

O to, przynajmniej Młody ma się czym bawić
Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Krwistego
Zobaczę ile wytrzymam
Sam w sobie ładny, ale ja mam chyba zbyt biało-różowe łapy do niego
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
W temacie kwasow - Kasiu, przewidujesz w niedalekiej przyszlosci zapowiadane kompedium na blogu?
Kompendium zaczęło się nawet robić, ale stanęło w martwym punkcie. Ale przypomniałaś mi, że miałam dla tego tematu zrobić osobną podstronę!
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:30   #4716
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Kompendium zaczęło się nawet robić, ale stanęło w martwym punkcie. Ale przypomniałaś mi, że miałam dla tego tematu zrobić osobną podstronę!
o, też jestem ciekawa. a polecasz coś z gotowych produktów ? bo jakoś przestało mi się chcieć robić kosmetyki samemu nie mam weny, czasu i wszystko musiałabym kupować od nowa, bo zapasy mi się pokończyły.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:30   #4717
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
i wolę kupować mniej, ale za to inwestować np. w Essie, które kocham
Essiaka miałam jednego, od Heroldin, i... był to jedyny lakier w moich zbiorach, który tak bardzo nie chciał wyschnąć. I potwierdza to teraz jego trzecia właścicielka
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 18:34   #4718
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

A ja czaję się póki co na hybrydy .

I tak próbuje zużyć to co mam. A bardzo ciężko idzie. . Mam może 20 lakierów. Większość to czerwienie i różowe. Ostatnio dokupiłam 2 nowe kolorki i jak tak dalej pójdzie to hybrydy kupię za 2 lata.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:38   #4719
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Kav, Scar, i reszta Pań - nie miałybyście przypadkiem czasu i ochoty na jakieś wątkowe lakierowe kuszenie?

Ostatnio spadło mi pazurkowe libido i chciałabym sprawdzić, czy to stała sytuacja czy jedynie przejściowy spadek formy
Może coś z GR Galaxy? W grudniu w stacjonarnych punktach promocja, w sklepie internetowym też. Ja od dawna mam #21 (słodko-pierdzący, ale go kocham), teraz dokupiłam #15 i #11- oba piękne.

Dalej- aktualnie w Naturze po 13 złotych za sztukę (burżujsko!) są Catrice z serii LUXURY LACQUERS. Też jest na czym oko zawiesić.

Dalej- kup se nowe Lajfy w SP.

Dalej- sprawdź czy w Twoich Hebehebehebe nie ma koszyczków z wyprzedażami/ostatnimi sztukami. U mnie się pojawiły i widziałam na przykład jakieś pachnące Revlony za 9 złotych, albo neonowe Maybelline za 5. Poza tym u mnie w wyprzedaży widziałam dużo lakierów Kinetics i parę neonowych odcieni Salon Perfect za ok. 7-8 złotych.

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
ale po co taka spina i oskarżanie o hejterstwo ?

Dziewczyna wbiła się w temat, spytała, co tak zadziwiło przemawiająco-mądrzącą się panią, a Wy zadziwiłyście się, że nie zna kasiowych kompetencji.
Ależ już tłumaczę i opowiadam.
Od czasu do czasu doglądam wątek o zapuszczaniu i mimo, iż nie posiadam na imię Sherlock, ani nie posiadam wykształcenia okołopsychologicznego z właściwą sobie nieśmiałością zaobserwowałam niezdrowe podniecenie osoby "niusia" względem innych. Są granice akceptowalności pewnych zachowań, a ta relacja jest jednostronnie niezdrowa i działa na zasadzie rzepa i psiego ogona, tudzież wrzodu i dupy.
Poza tym nie napisałam: 'jesteś hejterem, żegnaj'. Napisałam, że nie interesują nas osoby, które zioną siarką niczym potwór z bagien. Chcemy miło spędzać czas na rozmowach o lakierach, włosach i tych-takich bzdetach nie musząc się spowiadać ze swojego CV, bo kogoś to uwiera jak piasek w majtach.


Poza tym mam gen złego policjanta.

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2014-12-27 o 18:40
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:39   #4720
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Essiaka miałam jednego, od Heroldin, i... był to jedyny lakier w moich zbiorach, który tak bardzo nie chciał wyschnąć. I potwierdza to teraz jego trzecia właścicielka
tak? ja używam na wierzch seche vite i wszystko bardzo szybko schnie ale solo faktycznie mogły być długo mokre. w sumie to już nie pamiętam, od dawna używam różnych wysuszaczy/utwardzaczy
Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
A ja czaję się póki co na hybrydy .
miałam w wakacje hybrydy i o ile według mnie to super sprawa na wyjazdy i wakacje, to na co dzień strasznie irytował mnie odrost już po tygodniu miałam ochotę je zmyć, a robienie co tydzień nowych hybryd średnio się opłaca, o ile nie robi się ich samemu w domu
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2014-12-27 o 18:41
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:43   #4721
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
o, też jestem ciekawa. a polecasz coś z gotowych produktów ? bo jakoś przestało mi się chcieć robić kosmetyki samemu nie mam weny, czasu i wszystko musiałabym kupować od nowa, bo zapasy mi się pokończyły.
Całkiem przyjemne serum wypuściła w tym sezonie Bielenda,
a i Iwostin też zaszalał KLIK! i KLIK!.
Z racji jednak, że są to produkty "nie do zmywania" i do trzymania np. na całą noc nie spodziewałabym się po nich zbyt niskiego pH i hardego złuszczania. Ale na początek kwasowej drogi czy dla osób nieprzekonanych do samoróbek mogą być spoko.

Sama zamierzam spróbować któreś z tych precjozów w przyszłości
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 18:44   #4722
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Czyli będzie goło?


Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Jakiego?
Może i ja cierpię na taki stan?
ja chce srebrnego snow dusta!
ale nawet podobnego czegoś dorwać nie mogę, nie mówiąc że czyham na wszelkich wyprzedażach blogowych aż jakaś właścicielka zdecyduje się go sprzedać
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:46   #4723
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Całkiem przyjemne serum wypuściła w tym sezonie Bielenda,
a i Iwostin też zaszalał KLIK! i KLIK!.
Z racji jednak, że są to produkty "nie do zmywania" i do trzymania np. na całą noc nie spodziewałabym się po nich zbyt niskiego pH i hardego złuszczania. Ale na początek kwasowej drogi czy dla osób nieprzekonanych do samoróbek mogą być spoko.

Sama zamierzam spróbować któreś z tych precjozów w przyszłości
dzięki! bielendę akurat używam. jest spoko, ale faktycznie dość delikatna. poczytam o tych produktach iwostinu

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość




ja chce srebrnego snow dusta!
ale nawet podobnego czegoś dorwać nie mogę, nie mówiąc że czyham na wszelkich wyprzedażach blogowych aż jakaś właścicielka zdecyduje się go sprzedać
jak masz coś do rozcieńczania lakierów i jesteś bardzo zdesperowana, to mogę ci wysłać mojego srebrnego snow dusta, do połowy zużytego i w konsystencji gluta ale jeszcze jakiś czas temu nim malowałam pazurki i da się
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:47   #4724
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
tak? ja używam na wierzch seche vite i wszystko bardzo szybko schnie ale solo faktycznie mogły być długo mokre. w sumie to już nie pamiętam, od dawna używam różnych wysuszaczy/utwardzaczy


miałam w wakacje hybrydy i o ile według mnie to super sprawa na wyjazdy i wakacje, to na co dzień strasznie irytował mnie odrost już po tygodniu miałam ochotę je zmyć, a robienie co tydzień nowych hybryd średnio się opłaca, o ile nie robi się ich samemu w domu
Jest dokładnie tak jak mówisz z tymi hybrydami. A ja chce spróbować robić sobie sama. Nie jest to mega skomplikowane. Tym bardziej, że pracuje przy sprzedaży hybryd, tipsów itd.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:47   #4725
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

ok, Scarr, rozumiem teraz wzburzenie

a apropos lakierów - mam końcóweczkę Wibo Gel Like Jamapi. Jest już taki stareńki i tak go mało, że nic już z niego nie wyciągnę. Ale znacie może coś podobnego, taki róż z niebieską poświatą, czy jak to tam nazwać?
(mój najdroższy lakier to piasek GR - 12 zł )
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:51   #4726
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Może coś z GR Galaxy? W grudniu w stacjonarnych punktach promocja, w sklepie internetowym też. Ja od dawna mam #21 (słodko-pierdzący, ale go kocham), teraz dokupiłam #15 i #11- oba piękne.

Dalej- aktualnie w Naturze po 13 złotych za sztukę (burżujsko!) są Catrice z serii LUXURY LACQUERS. Też jest na czym oko zawiesić.

Dalej- kup se nowe Lajfy w SP.

Dalej- sprawdź czy w Twoich Hebehebehebe nie ma koszyczków z wyprzedażami/ostatnimi sztukami. U mnie się pojawiły i widziałam na przykład jakieś pachnące Revlony za 9 złotych, albo neonowe Maybelline za 5. Poza tym u mnie w wyprzedaży widziałam dużo lakierów Kinetics i parę neonowych odcieni Salon Perfect za ok. 7-8 złotych.
Wszystkie wyguglałam i nic Myślę, że muszę odczekać, odespać i odkarmić organizm - wtedy wrócę do normy

Rodzina już płacze, że jak mój stan się utrzyma to stracą najprostszą możliwość prezentową
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
tak? ja używam na wierzch seche vite i wszystko bardzo szybko schnie ale solo faktycznie mogły być długo mokre. w sumie to już nie pamiętam, od dawna używam różnych wysuszaczy/utwardzaczy


miałam w wakacje hybrydy i o ile według mnie to super sprawa na wyjazdy i wakacje, to na co dzień strasznie irytował mnie odrost już po tygodniu miałam ochotę je zmyć, a robienie co tydzień nowych hybryd średnio się opłaca, o ile nie robi się ich samemu w domu
Ja mam zawsze wysuszacz w robocie, nie licząc piasków

O to. Średnio odrost na paznokciu widoczny jest u mnie po 4-5 dniach. I nie jest to miły widok dla mojego oka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
ja chce srebrnego snow dusta!
ale nawet podobnego czegoś dorwać nie mogę, nie mówiąc że czyham na wszelkich wyprzedażach blogowych aż jakaś właścicielka zdecyduje się go sprzedać
A srebrzak P2 albo Essence?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:54   #4727
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Poszalałyście z postami dzisiaj, byłam na nocnym seansie Hobbita, jak wróciłyśmy z przyjaciółką to odpaliłyśmy I część LOTR i zamówiłyśmy nocną pizzę . A dzisiaj pojechałyśmy na zakupy, chciałyśmy nakupić staników z Esotiqa bo miałyśmy zniżkę, a tutaj Esoqita w Galerii Mokotów zamknęli, a jechałyśmy do niej przez pół miasta .

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Uśmiechnięte Oczy, Rozwydrzona miło, że jesteście zainteresowane niestety już chyba mnie to trochę wymęczyło i na razie nie odczuwam w ogóle potrzeby pisania bloga. długo leżał sobie i czekał na lepsze czasy, myślałam, że wróci mi wena. ale ostatnio parę osób z uczelni odkryło, że to ja go pisałam i miałam trochę nieprzyjemności.. więc byłam zmuszona go usunąć
Jest jakieś niezdrowe podniecanie się tym, co kto pisze w internecie. Dziwne tym bardziej w dobie fejsa czy instagrama, gdzie co druga osoba ma swoisty internetowy pamiętnik, a bloga o konkretnych zainteresowaniach już niby wstyd prowadzić... Nie rozumiem.

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
nie wiem w moim inżynierskim środowisku "nadmierne' interesowanie się kosmetykami jest uważane za coś strasznie głupiego, niepotrzebnego, śmiesznego. przecież to domena głupich, mało inteligentnych dziewczyn dlatego nikomu nie mówiłam o tym blogu, aż w końcu ktoś jakoś się dowiedział i zaczęły się głupie uwagi ...
Tym bardziej smutne .

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Pojechałam do galerii wydać moje mahna-mahna zarobione w Święta i co? Było tam tyle ludzi, że STAŁAM W KOLEJCE DO SCHODÓW RUCHOMYCH.
No aż tyle ludu to nie było, ale zakupy niezbyt udane, nic w tych sklepach nie ma! Co prawda Reserved bym całe wykupila, ale z mamą pójdę .

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
Wiecie, że pracuje przy sprzedaży kosmetyków itd. Ostatnio klientka w wieku może 19 lat powitała mnie tekstem ,,Nie chciało się uczyć to teraz się sprzedaje kosmetyki''. Strasznie mnie tym zdenerwowała, więc zapytałam co teraz robi. Studiuje psychologie na pierwszym roku. Zaczęłam z nią rozmawiać czy jako przyszły psycholog ma zamiar tak rozmawiać z pacjentami tak jak ze mną na dzień dobry. I czy kiedykolwiek próbowała pracować z innymi ludźmi? Nic nie odpowiedziała i sobie poszła.
No ciekawe ile pannę studentkę jeszcze będą rodzice utrzymywać . Wśród moich znajomych to całkowicie normalne że ludzie na studiach dorabiają sobie w zawodzie lub poza, a ocenianie czyjejś pracy jest po prostu poniżej pewnego poziomu...

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
A tam jako dodatek coś wyglądające jak złoty brokat, idealny na sylwestra - w myśl Heroldin, ze na taką okazję to albo goło, albo błyszcząco
Chciałam sobie dzisiaj cekinową kiecę kupić, no ale wszystkie albo brzydkie albo drogie .
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:55   #4728
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Może coś z GR Galaxy? W grudniu w stacjonarnych punktach promocja, w sklepie internetowym też. Ja od dawna mam #21 (słodko-pierdzący, ale go kocham), teraz dokupiłam #15 i #11- oba piękne.

Dalej- aktualnie w Naturze po 13 złotych za sztukę (burżujsko!) są Catrice z serii LUXURY LACQUERS. Też jest na czym oko zawiesić.

Dalej- kup se nowe Lajfy w SP.

Dalej- sprawdź czy w Twoich Hebehebehebe nie ma koszyczków z wyprzedażami/ostatnimi sztukami. U mnie się pojawiły i widziałam na przykład jakieś pachnące Revlony za 9 złotych, albo neonowe Maybelline za 5. Poza tym u mnie w wyprzedaży widziałam dużo lakierów Kinetics i parę neonowych odcieni Salon Perfect za ok. 7-8 złotych.



Ależ już tłumaczę i opowiadam.
Od czasu do czasu doglądam wątek o zapuszczaniu i mimo, iż nie posiadam na imię Sherlock, ani nie posiadam wykształcenia okołopsychologicznego z właściwą sobie nieśmiałością zaobserwowałam niezdrowe podniecenie osoby "niusia" względem innych. Są granice akceptowalności pewnych zachowań, a ta relacja jest jednostronnie niezdrowa i działa na zasadzie rzepa i psiego ogona, tudzież wrzodu i dupy.
Poza tym nie napisałam: 'jesteś hejterem, żegnaj'. Napisałam, że nie interesują nas osoby, które zioną siarką niczym potwór z bagien. Chcemy miło spędzać czas na rozmowach o lakierach, włosach i tych-takich bzdetach nie musząc się spowiadać ze swojego CV, bo kogoś to uwiera jak piasek w majtach.


Poza tym mam gen złego policjanta.

Pachnących Revlonów nie polecam, mam osobnika koloru brzoskwiniowego i nie dość, że krycie mizerne, to jeszcze odprysnął mi w sposób znaczący po jednym dniu na palcu u nogi.

Ale jak któraś chciałaby jednak sprawdzić na własnym paznokciu, to polecam się, chętnie się go pozbędę.
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 18:57   #4729
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
ja chce srebrnego snow dusta!
ale nawet podobnego czegoś dorwać nie mogę, nie mówiąc że czyham na wszelkich wyprzedażach blogowych aż jakaś właścicielka zdecyduje się go sprzedać
Holiday GR srebrny? klik
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2014-12-27 o 19:02
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-27, 19:14   #4730
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
ok, Scarr, rozumiem teraz wzburzenie

(mój najdroższy lakier to piasek GR - 12 zł )
Scar jest luźna jak guma w majtach, proszę pamiętać! Scar spięła się tylko dwa razy w życiu: kiedy nie chciała wyjść i poród trwał 18 godzin i kiedy usłyszała, że na mikołajki nie dostanie zwierzątka tylko braciszka.

EDIT: Trzy razy. Zapomniałam, że jeszcze przy robieniu zdjęcia paszportowego. Ale to chyba wszyscy, więc się nie liczy tak bardzo.

Mój też, mój też! 12,90 to moja granica burżujstwa!

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wszystkie wyguglałam i nic Myślę, że muszę odczekać, odespać i odkarmić organizm - wtedy wrócę do normy
Jezusmaryja, no to serio z Tobą nienajlepiej!

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
No aż tyle ludu to nie było, ale zakupy niezbyt udane, nic w tych sklepach nie ma! Co prawda Reserved bym całe wykupila, ale z mamą pójdę .
Ja też pragnę niezdrowo ciuchów z Reserved, ale jeszcze czekam aż się rozpędzą z wyprzedażami..



EDIT:
PS. Na moim koncie naruchane już trzy tysiące i jeden szatan postów.

Edytowane przez Scarrabeo
Czas edycji: 2014-12-27 o 19:25
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:17   #4731
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

a może tak z okazji Nowego Roku 1.stycznia wstawimy do - pewnie już nowego - wątku aktualne zdjęcia naszych włosów?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:20   #4732
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
jak masz coś do rozcieńczania lakierów i jesteś bardzo zdesperowana, to mogę ci wysłać mojego srebrnego snow dusta, do połowy zużytego i w konsystencji gluta ale jeszcze jakiś czas temu nim malowałam pazurki i da się
ty go lubisz przeca a odbierać na siłe to nie chce
jeszcze..

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
A srebrzak P2 albo Essence?
nie wiem jak ten p2 bo mi sie link nie otwera, ale ten essence to nie to
ale ogólnie lubie piaski p2 (mam jeden ) tyle, ze dostępu zbytnio brak

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Holiday GR srebrny? klik
ten się zacny wydaje! chyba na stoisko popatatajam

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

że tez ja od razu wam nie napisałam, ze szukam zamiennika snowa
ogólnie to mam chcice na piaski, ale tylko te brokatowe
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:22   #4733
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Uśmiechnieteoczy, masz dziś imieniny?
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:23   #4734
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Mój też, mój też! 12,90 to moja granica burżujstwa!
Hehehe, ja mam aktualnie na paznokciach (chociaż tylko serdecznych, bo więcej odwagi nie miałam) lakier Sally Hansen. Od mamusi z szafki wzięłam



Kaś, mam maść
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:26   #4735
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Hehehe, ja mam aktualnie na paznokciach (chociaż tylko serdecznych, bo więcej odwagi nie miałam) lakier Sally Hansen. Od mamusi z szafki wzięłam



Kaś, mam maść
szkoda,że go nie widziałam jak złota szukałam
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:27   #4736
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
Uśmiechnieteoczy, masz dziś imieniny?

ja cała z grudnia jestem

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Hehehe, ja mam aktualnie na paznokciach (chociaż tylko serdecznych, bo więcej odwagi nie miałam) lakier Sally Hansen. Od mamusi z szafki wzięłam



Kaś, mam maść
jaki ładny
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:29   #4737
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Scar jest luźna jak guma w majtach, proszę pamiętać! Scar spięła się tylko dwa razy w życiu: kiedy nie chciała wyjść i poród trwał 18 godzin i kiedy usłyszała, że na mikołajki nie dostanie zwierzątka tylko braciszka.

EDIT: Trzy razy. Zapomniałam, że jeszcze przy robieniu zdjęcia paszportowego. Ale to chyba wszyscy, więc się nie liczy tak bardzo.

Ja też pragnę niezdrowo ciuchów z Reserved, ale jeszcze czekam aż się rozpędzą z wyprzedażami..



EDIT:
PS. Na moim koncie naruchane już trzy tysiące i jeden szatan postów.
Ja chciałam króliczka, też mi zafundowali braciszka .

Zwłaszcza te z Conceptu są świetne, ale jeszcze droższe niż z normalnej linii...

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość

ja cała z grudnia jestem
Wszystkiego dobrego!
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:30   #4738
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Kaś, mam maść
Pamiętaj, nawet jak zejdzie to przez miesiąc powinnaś smarować

UśmiechnięteOczy, wszystkiego najlepszego!
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:33   #4739
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

no to, Żan, spełnienia marzeń !
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-27, 19:33   #4740
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Perwersyjne figle są Nam znane, a włosy offtopowo pielęgnowane - cz. XXXII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
a może tak z okazji Nowego Roku 1.stycznia wstawimy do - pewnie już nowego - wątku aktualne zdjęcia naszych włosów?
Niegłupie
Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
szkoda,że go nie widziałam jak złota szukałam
Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
jaki ładny
Nie wiem czy jest do kupienia jeszcze. Sally Hansen Xtreme wear 465 Coin Flip się zwie
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Pamiętaj, nawet jak zejdzie to przez miesiąc powinnaś smarować
Ok.
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:10:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.