Biżuteryjny wątek plotkowy VII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 18:52   #331
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

A mój ojciec podkradał mi balsam do ciała do wysuszonej skóry i smarował nim nogi, po jakimś czasie okazało się że używa odżywki do włosów
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:45   #332
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

sorry za szybką zmianę; ale..powiedzcie, że mnie wzrok myli!! (o cenę mi chodzi!)

http://arsneo.pl/przedmioty/1599270,...ny-unikat.html
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:52   #333
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
sorry za szybką zmianę; ale..powiedzcie, że mnie wzrok myli!! (o cenę mi chodzi!)

http://arsneo.pl/przedmioty/1599270,...ny-unikat.html
Z pewnością się kopnęła i ktoś bardzo szybko to wykorzystał...
Ja też raz tak się kopnęłam ale mi się upiekło, napisałam do ArsNeo zaraz po przekazaniu pracy do moderacji tj Darek i Gosia zareagowali zmianą ceny na prawidłową - jeszcze przed zmoderowaniem.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-08-26 o 19:54
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:54   #334
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

no właśnie, tak sobie pomyslalam ogladajac pozostale jej bizuty...klops....
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 19:58   #335
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
no właśnie, tak sobie pomyslalam ogladajac pozostale jej bizuty...klops....
Heh... zajrzyj w "pokaż kolejkę" i zbieraj szczękę z podłogi
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:12   #336
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

deal hunters
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:28   #337
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Już na FB o tym pisałyśmy ;] Pomyłka niestety...
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 00:09   #338
bizuteriaart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 364
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez Bilq Pokaż wiadomość
A mój ojciec podkradał mi balsam do ciała do wysuszonej skóry i smarował nim nogi, po jakimś czasie okazało się że używa odżywki do włosów
A mojego na zakrapianej imprezie podpuścili i zeżarł całą paprykę chili a że go zaczęło piec w usta to wpadł do łazienki, wziął pierwszy lepszy kremik z tubki... Rano okazało się, że usta i okolice posmarował grubą warstwą dobrej jakosći (bo nie szło zmyć tak od razu samoopalacza....) Ciekawe kto to przebije hehe
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=413788
Tu znajdziecie moje sreberka

Edytowane przez bizuteriaart
Czas edycji: 2011-08-27 o 00:11
bizuteriaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 00:22   #339
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez bizuteriaart Pokaż wiadomość
A mojego na zakrapianej imprezie podpuścili i zeżarł całą paprykę chili a że go zaczęło piec w usta to wpadł do łazienki, wziął pierwszy lepszy kremik z tubki... Rano okazało się, że usta i okolice posmarował grubą warstwą dobrej jakosći (bo nie szło zmyć tak od razu samoopalacza....) Ciekawe kto to przebije hehe
Widzę, że ojcowie królują.
Mój ojciec spiesząc się z myciem głowy [włosy długie, zapuszczał] - użył szamponu koloryzującego mojej babci. Kolor: ognista czerwień

A były szef - zamiast kremu z filtrem do twarzy - użył szamponu do włosów [do dziś zastanawiam się JAK można było się tak pomylić] i zanim do tego doszedł, to cały dzień pracujący nakładałam mu na twarz warstwy Pantenolu w piance, bo myślał, że doznał poparzenia słonecznego. Tymczasem najpewniej szampon wszedł w jakąś reakcję ze skórą i w połączeniu ze słońcem dał silny odczyn alergiczny

Edit - za czasów "pracy zagramanicznej" mieszkałam w domku z Węgrami, Czechami i Słowakami. Zatem panowie po polsku ani mru mru, etykiety doczytać nie mogli, z resztą czy w ogóle byna to wpadli? Razu jednego cała rzesza pachniała płynem do higieny intymnej, pozostawionym przeze mnie po kąpieli nieopatrznie w zasięgu ręki i wzroku innych mieszkańców. Tym skutkuje ruszanie "cudzego"
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-08-27 o 00:32
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 01:16   #340
sasilla
Raczkowanie
 
Avatar sasilla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 492
GG do sasilla Send a message via Skype™ to sasilla
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Moja mama jest fanka wszelkich miniaturowych kosmetykow. Wiec zbieram dla niej wszelkie reklamowki - jakies mini balsamy, szampony w malenkich buteleczkach itp. Niestety, moj tata poczul sie ciut zazdrosny, ze on nic nie dostaje, wiec nastepnym razem jak mnie odwiedzil postaralam sie o malutka buteleczke dla niego. Akurat nocowal u mnie, wiec wiadomo poranne mycie itp. i jedziemy do IKEA. Siedzimy w samochodzie i tata zaczyna sie chwalic jakie to fajne mu dalam, posmarowal sobie cala twarz po goleniu, jaka ma miekka skore itp.
Coz, ja dostalam ataku smiechu gdyz dalam mu... szampon.

Dopelnieniem tej sytuacji jest fakt, ze natychmiast po dowiedzeniu sie, ze wysmarowal sie szamponem poczul, ze skora go piecze, boli i koniecznie musi to zmyc. Dopoki nie wiedzial to preparat sprawdzal sie rewelacyjnie.
__________________
KUCHNIA-PEŁNA-CUDÓW

"Za nieśmiertelnością tęsknią miliony, które nie wiedzą co zrobić ze sobą w deszczowe niedzielne popołudnie." Susan Ertz

Moje preferencje wymiankowe

sasilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 07:35   #341
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez sasilla Pokaż wiadomość

Dopelnieniem tej sytuacji jest fakt, ze natychmiast po dowiedzeniu sie, ze wysmarowal sie szamponem poczul, ze skora go piecze, boli i koniecznie musi to zmyc. Dopoki nie wiedzial to preparat sprawdzal sie rewelacyjnie.
siła sugestii

A ja się pochwalę tralalalallalllallllalla Ponieważ od daaaaawna nosiłam się z zamiarem dosprzętowienia a właśnie klientka potwierdziła zamówienie na ponad tysiaka postanowiłam przezornie z miejsca z tych pieniędzy skorzystac (znaczy, wyciągnęłam zapas na czarną godzinę puki co hihihihi) i nie czekac az się rozpłyną w otchłani potrzeb wszelakich i...zakupiłam sobie dwie lampy światła stałego ze statywami, jedną bez statywu, porządne, przestronne, duuuuże biurko pełnym szufladek i zakamarków....krzesło skórzane, zrezygnowawszy z klękosiadu na rzecz krzesła zamiennego z piłką rehabilitacyjną, która odgrzebałam w piwnic W końcu mój namiot bezcieninowy będzie mi służył nie tylko w słoneczne dni w ogródku (taaak, pozazdrościłam nadze warsztatu, ale gdyby nie to dodtkowe zamowienie to bym nie poszalala )
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 07:46   #342
JoannaW_
Raczkowanie
 
Avatar JoannaW_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Widzę, że ojcowie królują.
Mój ojciec spiesząc się z myciem głowy [włosy długie, zapuszczał] - użył szamponu koloryzującego mojej babci. Kolor: ognista czerwień
Hehe, mężowi też czasami potrafią zaskoczyć. Mój umył sobie kiedyś twarz moim płynem do higieny intymnej ;D

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
siła sugestii

A ja się pochwalę tralalalallalllallllalla Ponieważ od daaaaawna nosiłam się z zamiarem dosprzętowienia a właśnie klientka potwierdziła zamówienie na ponad tysiaka postanowiłam przezornie z miejsca z tych pieniędzy skorzystac (znaczy, wyciągnęłam zapas na czarną godzinę puki co hihihihi) i nie czekac az się rozpłyną w otchłani potrzeb wszelakich i...zakupiłam sobie dwie lampy światła stałego ze statywami, jedną bez statywu, porządne, przestronne, duuuuże biurko pełnym szufladek i zakamarków....krzesło skórzane, zrezygnowawszy z klękosiadu na rzecz krzesła zamiennego z piłką rehabilitacyjną, która odgrzebałam w piwnic W końcu mój namiot bezcieninowy będzie mi służył nie tylko w słoneczne dni w ogródku (taaak, pozazdrościłam nadze warsztatu, ale gdyby nie to dodtkowe zamowienie to bym nie poszalala )
Tego sprzętu oświetleniowego to Ci zazdroszczę. Biurka wprawdzie nie mam z szufladami, ale porządny, duży stół z grubym blatem i kilka szafek, gdzie mieszczą się wszystkie pudełeczka ze skarbami, póki co mi wystarczają

btw. kurcze, nie wiem jak używać tego przycisku "wielo-cytuj"...
edit: o, się połączyły moje dwa posty ;D
JoannaW_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 08:53   #343
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Graty! I se wygugluj ćwiczenia z tą piłką - mówię Ci, frajda
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:42   #344
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Co jak co, ale płyny do higieny intymnej są na ogół preparatami na tyle łagodnymi, że krzywdy sobie nimi człowiek nie zrobi, czy użyje jako żel pod prysznic, czy jako szampon, czy do mycia twarzy. Zdarzało mi się używać w różnych celach, jak mi skóra fochy stroiła, i żeby nie było - z premedytacją. Na wyjazdy jak mi się nie chce targać tony kosmetyków to zabieram taki płyn i myję się nim cała.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:44   #345
mamatosiagosia
Raczkowanie
 
Avatar mamatosiagosia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 259
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Przypomniało mi się jak mój mąż kiedyś położył sobie koszatniczkę na głowie, (taka fajna zabawa) tylko koszatniczka się zestresowała i zjechała nie mogąc się utrzymać, po twarzy, zostawiając kilka pionowych, krwawych kresek po swoich pazurkach. Przez kilka dni nie miał życia, wszyscy pytali, czy to ja go podrapałam.
__________________
mamatosiagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:06   #346
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez mamatosiagosia Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się jak mój mąż kiedyś położył sobie koszatniczkę na głowie, (taka fajna zabawa) tylko koszatniczka się zestresowała i zjechała nie mogąc się utrzymać, po twarzy, zostawiając kilka pionowych, krwawych kresek po swoich pazurkach. Przez kilka dni nie miał życia, wszyscy pytali, czy to ja go podrapałam.
ma za swoje
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:16   #347
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Mi notorycznie szczury zjeżdżały tak albo z głowy albo z karku, po plecach. Jeśli siedziałam bez koszulki, to moje plecy wyglądały gorzej, niż po bitwie z kotem.
Za to nie zapomnę nigdy widoku jakiego doświadczyłam będąc jeszce z exem. Zwierzaki miały problem skórny i trzeba było zmywać preparat wtarty im w skórę 30 minut wcześniej.
Ex profilaktycznie wlazł ze szczurem pod prysznic nie zdejmując wcześniej koszulki [krótki rękaw] ani spodni [do kolan]. Z łazienki dobiegały istne wrzaski - szczura i exa. Wyszło potem takie coś, zabiedzone [nie wiem które z nich bardziej], ex w podartej prawie na strzępy koszulce, ze szramami na twarzy, krwawiącymi ramionami, przedramionami, łydkami i trzęsącym się szczurem zawiniętym w ręcznik. Ex oczywiście stał i ociekał na panele
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:29   #348
JoannaW_
Raczkowanie
 
Avatar JoannaW_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez Martva Pokaż wiadomość
Co jak co, ale płyny do higieny intymnej są na ogół preparatami na tyle łagodnymi, że krzywdy sobie nimi człowiek nie zrobi, czy użyje jako żel pod prysznic, czy jako szampon, czy do mycia twarzy. Zdarzało mi się używać w różnych celach, jak mi skóra fochy stroiła, i żeby nie było - z premedytacją. Na wyjazdy jak mi się nie chce targać tony kosmetyków to zabieram taki płyn i myję się nim cała.
Nie no, jasne, nie umarł od tego
Zapach twarzy miał jedynie inny niż wykle
JoannaW_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:35   #349
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Pillow zazdroszczę takiej profesjonalnej pracowni
A my z moim Teżetem jesteśmy właśnie w trakcie przeprowadzki i ku mej gigantycznej radości będę miała namiastkę pracowni W jednym z dwóch pokojów które będziemy zajmować jest gigantyczne biurko i milion półeczek i szufladek więc nareszcie będę miała swój własny, prywatny kąt, z wiecznym i nieustającym biżuteryjnym burdlem W porównaniu z kawałkiem kuchennego stołu ktory dotąd zajmowałam ja i mój warsztat, to własny kąt do pracy jest istnym luksusem

Edit: A jeśli chodzi o kosmetyczne pomyłki to jakoś nic tak spektakularnego nie przychodzi mi do głowy, ale za to przypomniało mi się, jak będąc ok 12-letnim dzieciakiem robiąc kogel-mogel wkręciłam sobie mikser we włosy

A tak swoją drogą, to właśnie wróciłam do Krakowa po 1,5 miesiąca pracy... w polu I mam tyle roboty że nie wiem w co ręce wsadzić. Za tydzień ślub na którym będę świadkiem, a w chwili obecnej montuję komplet biżuterii dla panny młodej (wraz z grzebykiem do włosów... ) oczywiście na ostatnią chwilę, nie mam jeszcze sukienki, ale za to mam opaleniznę w paski i spalone ramiona, w piątek egzamin poprawkowy, a pod koniec września obronę magisterki która wciąż jeszcze nie istnieje No i przeprowadzkę w trakcie. Pojęcia nie mam jak to ogarnąć
__________________
Mój wątek na forum

Edytowane przez loquacee
Czas edycji: 2011-08-27 o 10:39
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 14:00   #350
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Edit: A jeśli chodzi o kosmetyczne pomyłki to jakoś nic tak spektakularnego nie przychodzi mi do głowy, ale za to przypomniało mi się, jak będąc ok 12-letnim dzieciakiem robiąc kogel-mogel wkręciłam sobie mikser we włosy
hardcore ja kręciłam kogel mogel łyżeczką.....
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:20   #351
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam jak to ogarnąć
Za to jak już ogarniesz, to jaka dumna z siebie być powinnaś!
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:33   #352
bizuteriaart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 364
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Mi notorycznie szczury zjeżdżały tak albo z głowy albo z karku, po plecach. Jeśli siedziałam bez koszulki, to moje plecy wyglądały gorzej, niż po bitwie z kotem.
Za to nie zapomnę nigdy widoku jakiego doświadczyłam będąc jeszce z exem. Zwierzaki miały problem skórny i trzeba było zmywać preparat wtarty im w skórę 30 minut wcześniej.
Ex profilaktycznie wlazł ze szczurem pod prysznic nie zdejmując wcześniej koszulki [krótki rękaw] ani spodni [do kolan]. Z łazienki dobiegały istne wrzaski - szczura i exa. Wyszło potem takie coś, zabiedzone [nie wiem które z nich bardziej], ex w podartej prawie na strzępy koszulce, ze szramami na twarzy, krwawiącymi ramionami, przedramionami, łydkami i trzęsącym się szczurem zawiniętym w ręcznik. Ex oczywiście stał i ociekał na panele
A przepraszam co to za szczury że Ci exa prawie zjadły....
albo co to za ex, że się dał zjeść szczurowi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=413788
Tu znajdziecie moje sreberka
bizuteriaart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:44   #353
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
a pod koniec września obronę magisterki która wciąż jeszcze nie istnieje No i przeprowadzkę w trakcie. Pojęcia nie mam jak to ogarnąć
Dasz radę ;] Też napisałam mgr w ekspresowym tempie A że potem jeszcze 2 miech się bujałam z poprawkami, to inna sprawa
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 10:58   #354
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez bizuteriaart Pokaż wiadomość
A przepraszam co to za szczury że Ci exa prawie zjadły....
albo co to za ex, że się dał zjeść szczurowi
Nie zjadły, tylko podrapały Kąpanie kota czy szczura to ten sam efekt
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:08   #355
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Nie zjadły, tylko podrapały Kąpanie kota czy szczura to ten sam efekt
ooo nie! jak sie kota odpowiednio owinie w gazę, to spokojnie da się go wykąpac bez obrażeń
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:21   #356
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Jak się weźmie we 2 osoby, to czasem szczura też się uda umyć bez obrażeń na własnym ciele Ale wtedy zwierzątko przeraźliwie płacze i aż serce się kraja.
Ale jak w gazetę, jeśli musisz zmyć np szamponem?
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:25   #357
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

gazę, nie gazetę ;p Gaza ma duuże dziury i jest cieniutka, spokojnie da się namydlac przez nią

Mój kot po kąpieli zawsze się na nas obrażał i do końca dnia z niami nie gadał
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:31   #358
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
gazę, nie gazetę

To se pogadały
No tak, ale u nas trza było porządnie oczyścić skórę [masowando przy myciu] więc i tak odpada... Chyba, że łapki gazą owijałaś
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:32   #359
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

Mój kot, jak się go już zmoczy, ma na tyle urażoną godność osobistą, że daje się wymyć bez podstępów, byle jak najszybciej skończyć ten spektakl pełen upokorzeń a potem móc zacząć dwa dni chodzić na bardzo obrażonych łapach
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:48   #360
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VII

W życiu nie myłam żadnego z moich kotów Natomiast brałam udział w myciu psa mojego dziadka. Piesek to ogromne bydle- bernardyn Przypinało się jego smycz do takiego uchwytu wystającego ze studzienki szamba i biedak nie miał już gdzie iść, tylko pokornie chylił głowę jak mu woda po całym ciele spływała. Potem, jak już był czysty, ale mokry, i się go odpięło, to szedł powalić się w błoto
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 17:22:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.