nietrafione kosmetyki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-18, 09:53   #31
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: nietrafione kosmetyki

Asystentka napisał(a):
> Nooo, Kochanie, jeśli możesz je sprezentować, to bardzo chętnie. Zrewanżuję się jakimś miłym podarunkiem
> co do trwałości, to perfumy chyba są wieczne (a może raczej wietrzne )

Hej Kobietki uważajcie na perfumy które mają powyżej 3 lat... Słyszałam że mogą uczulać i powinno sie je własnie wypsikać w tym okresie.
Oczywiście na początek sprawdź na nadgarstku czy nie
uczula, a jesli będzie to np. psikaj na ciuszki...
Chcociaż to też bywa różnie - moja mam ma jedne perfumy już z 6 lat i nadal nic sie nie dzieje a używa go na specjalne okazję hihi!
A tak na marginesie to też bardzo lubię Romance...
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 10:15   #32
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: nietrafione kosmetyki

Edyta napisał(a):
>
> Hej Kobietki uważajcie na perfumy które mają powyżej 3 lat... Słyszałam że mogą uczulać i powinno sie je własnie wypsikać w tym okresie.
> Oczywiście na początek sprawdź na nadgarstku czy nie
> uczula, a jesli będzie to np. psikaj na ciuszki...
> Chcociaż to też bywa różnie - moja mam ma jedne perfumy już z 6 lat i nadal nic sie nie dzieje a używa go na specjalne okazję hihi!


No własnie.... też tak słyszałam, dlatego 100 % gwarancji nie daję. Co prawda perfumy zepsuły mi się tylko raz w życiu - Vie Privee Ives Rochera (chyba już ich nie robią) - ale to był flakon z koreczkiem, bez atomizera i może dlatego.

> A tak na marginesie to też bardzo lubię Romance...
nooooo to jak Asystentka zrezygnuje moze się załapiesz
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 10:19   #33
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Re: nietrafione kosmetyki

kasiap napisał(a):
> Edyta napisał(a):
> >
> > Hej Kobietki uważajcie na perfumy które mają powyżej 3 lat... Słyszałam że mogą uczulać i powinno sie je własnie wypsikać w tym okresie.
> > Oczywiście na początek sprawdź na nadgarstku czy nie
> > uczula, a jesli będzie to np. psikaj na ciuszki...
> > Chcociaż to też bywa różnie - moja mam ma jedne perfumy już z 6 lat i nadal nic sie nie dzieje a używa go na specjalne okazję hihi!
>
>
> No własnie.... też tak słyszałam, dlatego 100 % gwarancji nie daję. Co prawda perfumy zepsuły mi się tylko raz w życiu - Vie Privee Ives Rochera (chyba już ich nie robią) - ale to był flakon z koreczkiem, bez atomizera i może dlatego.
>
> > A tak na marginesie to też bardzo lubię Romance...
> nooooo to jak Asystentka zrezygnuje moze się załapiesz


Hihi! bardzo dziękuję za propozycję... mogę być druga w kolejce - dla mnie perfumów nigdy dośc choc teraz jest zima wiec wolę coś cięższego jak np. Cristobal Balenciaga <lol>
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 11:58   #34
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: nietrafione kosmetyki

Bezkonkurencyjny pod tym względem jest Avon:
lakiery do paznokci, kredka Duplicity, tusz do rzęs (3 w 1).
Poza tym jak dla mnie- wszystkie preparaty na cellulit - żaden nie zadziałał - nawet nie bawię się w ocenianie na KW, bo wszystkim musiałabym napisać to samo - są nieskuteczne. A zużyłam ich już masę (zaczynam się przychylać do opinii że te preparaty to "pic na wodę fotomantaż"). Notabene teraz kupiłam sobie z Polleny - Malwy taki za 11 zl i czuję się z nim świetnie: na opakowaniu ma napisane, że antycellulitowy (psychicznie dobrze się z tym czuję, że jednak coś robię w tym względzie), jest tani, tak samo nieskuteczny jak drogie, ale fajnie nawilża (w przeciwieństwie do niektórych, które wysuszają).Amen.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-18, 14:41   #35
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: nietrafione kosmetyki

Aferko, a dla mnie kredka Duplicity jest jak najbardziej ok. Jak nie wyrzuciłaś, to może się zaopiekuję? A jaki ma kolor?
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 07:46   #36
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: nietrafione kosmetyki

Jest koloru czarnego, ale teraz nie pamiętam czy nie wyrzuciłam. Sprawdzę w domu - to będzie dopiero popołudniu , więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Odezwę się.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-19, 10:38   #37
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: nietrafione kosmetyki

Ok, nie ma pośpiechu!
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-19, 20:42   #38
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: nietrafione kosmetyki

Sorry, że się wcześniej nie odzywałam, ale wpadłam w wir porządków przedświątecznych. Niestety nie mam już tej kredki - musiałam ją wywalić przy kosmetycznych porządkach.
Niepotrzebnie zrobiłam Ci nadzieję.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-20, 12:08   #39
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Re: nietrafione kosmetyki

To nic takiego. Dzięki w każdym razie, że poszukałaś. Wesołych i radosnych Świąt Życzę, fajnego Sylwestra i Szcęśliwego Nowego Roku.
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-31, 19:34   #40
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Re: nietrafione kosmetyki

Może nie tak wiele ich było, ale pamiętam głównie droższe:
1. "Teint compact lisse" - podkład Diora do cery mieszanej, tłusty jak zasmażka,
2. "Issima Matiday" - krem matujący Guerlaina, który nie matował,
3. "Forteinter Lifting matujący" - na szczęście już R.I.P (firma Eris, jak widać miała o nim takie samo zdanie),
4. Bilba szampon do mycia włosów na sucho, po którym były jeszcze brudniejsze,
5. "Couleurs nature" - cienie do oczu YR, które znikają po godzinie,
6. "Shiseido Purness" - cały zestaw do cery tłustej, który pozostawiał ją błyszczącą jak słońce, ale za to za jakie pieniądze.
Natomiast postponowany przez Szaradę "Effet Faux Cils" YSL jest moim ukochanym tuszem, więc pewnie i moje wpadki mogą być dla kogoś innego rewelacją.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-01, 13:47   #41
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: nietrafione kosmetyki

teraz ja
1. Avon krem brzoskwiniowy, jedeyna zaleta jest dla mnie zapach ktory po pewnym czasie zaczal mnie wkurzac poza tym, zostawia tłusty film na twarzy i nie nawilża,
2. Avon aloesowy żel pod oczy klei się, nie nawilżał a w dodatku mnie paskudnie uczulił
3. Avon Naturals rumiankowy krem do rąk brrrrr
4. puder Constance Carroll, te pomaranczowe kolory...
5. cienie Max Factor: obsypują mi się na cała twarz podczas nakladania, a potem nie da sie ich usunac pedzlem z policzka
6. lakier do paznokci Helena Rubinstein, nie dość ze sie naczekałam zeby wysechł to po dwóch dniach odprysnął
7. Sunsilk, serum aloesowe przeciw puszeniu włosów, miałam po nim tłuste włosy w dodatku część nietłusta dalej sie puszyła jak szalona
8. tusz pogrubiający do rzęs Oriflame, mogę sie nim malowac poł godziny a efektu pogrubienia nie widze 100 razy bardziej wole Maybelline Volume Express Curved brush po którym uzyskuję efekt sztucznych rzęs w kilka minut
8. Curl Activator Osis Schwarzkopf Professional mam pofalowane wlosy i dzieki tego typu preparatom loczki (Wella Professional Lotion Crystal ...)ale jesli chodzi o ten kosmetyk to stoi na połce i go omijam szerokim łukiem, na moich wlosach daje niespotykany efekt perfekcyjnie sklejonych włosów
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-01, 19:53   #42
pepedesign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 41
Re: nietrafione kosmetyki

1. żel nablyszczający z woskiem, mocny "Joanna" - w żaden sposób dla mnie nie jest mocny a efektu nabłyszczenia po prostu nie ma.
2. oliwka w żelu "Dax Cosmetics" do kąpieli slonecznych, odnośnik: opinia na KW.
3. antyperspirant AA - okropny!!!
pepedesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-02, 21:45   #43
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Re: nietrafione kosmetyki

1 Płyny do "boli" demakijażu Eris 24h i Ziaja (niebieska), ostatnio mleczko dla skóry wrażliwej Flos Lek. Po prostu masakra, co jest na rynku. Zdarzyło mi się umyć oczy peelingiem do twarzy i bardziej byłam zadowolona.
2 Perfumy "Fendi Fendi" (to z premedytacją zrobiłam). Nie na moje sterane życie, toż to odstraszacz.
3 Oriflame i Avon - bo jestem (słusznie) uprzedzona, ale przede wszystkim "to" do pielęgnacji skóry tłustej i trądzikowej. "To" (wszystko) jak wynika z mojego niepełnego jeszcze doświadczenia bardzo pogarsza stan skóry.
4 Podkłady Erisa, Avonu, Sorayi, Oriflame'u.
5 Szampony Oriflame'u
6 Perfumy (zapachy ) Oriflame'u i Avon'u (woda po ogórkach i dziewczyna gangstera w wersji trendy)
7 Szampon Tea Tree firmy Thursday Plantation. Wysusza.
8 Żel pod oczy ze świetlikiem Flos Lek. Klej.
9 Kosmetyki kolorowe Estee Lauder - większość nie warta swojej ceny, choć nie szkodliwe.
10 Masakratorsko zły peeling pod prysznic Eris - niebieski, ale chyba go wycofują.
I na końcu, na cennym miejscu nr jeden - pracownice, cennik i jakość usług w niespodzianka salonie firmowym Eris na ulicy Freta w Warszawie.
Choc może nie jakość usług jest na miejscu pierwszym najgorszym, ale niefachowość personelu w ich dobieraniu, dzięki czemu kończy się z dok-ład-nie wymymtą buzią (czysto rzeczywiście jest) i jej stanem jak przed wejściem, tylko o ciężkie pieniądze uboższym.
Schludnie i czysto w najgorszym, najbardziej niefachowym i najdroższym salonie kosmetycznym, w jakim byłam w życiu. Obsługa profesjonalnie miła, acz nieżyczliwa.
Moja pomyłka kosmetyczna kosztowała mnie około tysiąca złotych, więc jak sądzę przebijam wszystkich.
Chyba zacznę nowy temat na forum
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-02, 22:02   #44
kiah
Raczkowanie
 
Avatar kiah
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Re: nietrafione kosmetyki

Oj tak, co do salonu Eris na Freta masz we mnie powierniczkę! Jako uczennica pierwszej klasy liceum (wiele lat temu ) trafiłam tam właśnie na "oczyszczanie" twarzy, co skończyło się kilkuletnim intensywnym leczeniem dermatologicznym (zaczęłam oczywiście od dostępnej na miejscu pani dr, która kosztowała mnie kilkaset złotych - przypominam: byłam wtedy licealistką). Ech, koszmar! NIGDY WIĘCEJ!
kiah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-02, 22:08   #45
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: nietrafione kosmetyki

Suzanne, zacznij nowy temat, to dobry pomysł, ja się chętnie podłączę, bo jako weteranka Koszmarnych Salonów Kosmetycnych też mogę dodać parę przykładów .
Ciekawa jestem bardzo, dlaczego narazili Cię - jeżeli mozna zapytać - na takie koszty???
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-02, 22:13   #46
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Re: nietrafione kosmetyki

Właśnie... ja też jestem ciekawa, co na miłość boską może kosztować kilkaset lub, o zgrozo, tysiąc złotych u kosmetyczki, zakładając, że klientką jest młoda dziewczyna, a nie pani po pięćdziesiątce, która potrzebuje nie wiadomo czego...

?
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-02, 22:35   #47
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Re: nietrafione kosmetyki

Nowy temat zaczęty w dziale kosmetyczka.
Chodziło o kurację kwasami, które miały zdziałać cuda, a okazały się za drogie i za mało stężone, by były skuteczne.
I na to i na moją głupotę poszło ponad tysiąc złotych w przedziale około dwu miesięcy

Człowiek czasem uczy się na bardzo bolesnych błędach, a kobieta czasem uwierzy w każda obietnicę, jaką jej się składa. Jeśli prawdziwie wierzy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 06:31   #48
justynka2o
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 349
Dot.: Re: nietrafione kosmetyki

Cytat:
Napisane przez ANASTI
skoro buble to buble a więc:
1. tusz l'oreala Lash Architect -alez to badziewie za adarmo tego nie chcę,
2. Krem aloesowy z avonu - smierdzi, na twarzy sie nie da go rozsmarowac bo sie wałkuj i zbija w grudki, zero nawilżenia a wręcz przeciwnie - ściaga skórę,
na razie tylko 2 ale jak mi sie wspomni to dopisze
a ja przeciwnie jestem z tych kosmetyków zadowolona chociaz dodam ze te co teraz mam sa lepsze ale ogólnie poprzednie były ok
justynka2o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 10:53   #49
Blondzia
Raczkowanie
 
Avatar Blondzia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: Re: nietrafione kosmetyki

1. Pianka Veet- zaraz po depilacji czułam włoski!!!
2. Maseczka aloesowa Avon- co to ma wogóle być??!!
3. Żel do mycia twarzy Clean&Clear Advantage- maxymalny wysuszacz i podrażniacz
4. Krem matujący AA Oceanic- a ten mat to gdzie sie podział?? Po co obiecywać i ludziom nadzieje robić
5. CelluSculpt i ReFine Stretch Mark coś tam Avon- nie spełniają swoich funkcji; powinny być na pierwszym miejscu, ale za późno mi sie o nich przypomniało
6. Krem zmiękczający i usuwający zgrubiały naskórek Avon- nie mam zaufana i do tej marki...
7. Multistylo Avon- PORAŻKA TOTALNA!!!
8. Lakiery Avon- zasychają w tubce, a na paznokciu za Chiny!!!
9. Błyszczyk Hean- nie mogłam na niego patrzeć!
10.Pink Suede Avon- ból glowy natychmiastowy
11. Tonik Nivea Visage Young- ja i 2 koleżanki miałyśmy po nim uczulenie, a to chyba o czymś świadczy...
12. Komsetyki z serii Nastolatki Kolastyna- bez komentarza...
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje"

Coco Chanel
Blondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.