Wymienię ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-06, 23:24   #331
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Violette_24 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Violette_24
Miniaturki Biotherm, wszystkie nowe:
Biotherm Aquasource SuperSerum, 5 ml, w kartoniku,
Biotherm Aquasource żel pod oczy nawilżający, 2 ml, kartonik,
Biotherm Aquasource balsam do ust, 5 ml,
Biotherm Aquasource nawilżający krem do twarzy dla cery normalnej lub mieszanej, 15 ml, słoiczek
Biotherm Aquasource żel do mycia twarzy
dla cery normalnej lub mieszanej, 20 ml, tubka,
Biotherm Aquasource tonik oczyszczający do twarzy
dla cery normalnej lub mieszanej, 30 ml w buteleczce

jakieś życzenia za to?


Napisz prozę co konkretnie masz


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=293723, spoza wątku- odlewki oryginalnych perfum, wkrótce wystawię odlewki po 5 oraz 10 ml, m.in- chanel 5, hugo boss, d&g blue light, ralph lauren,różne męskie i wiele innych
Violette, to ja czekam na pełna listę, bo te, które wymieniłaś, to akurat nie moje ulubione
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 00:19   #332
martulinkaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 541
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Miniaturka była dodatkiem do 50ml Lolity, ktora kupilam we wrzesniu. W rzeczywistosci nie jest ani troszke brazowawa Shiseido- white lucency, protective day cream. Kanebo- sensai, silky purifying, cleansing gel with scrub
__________________





martulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 00:51   #333
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez martulinkaaa Pokaż wiadomość
Miniaturka była dodatkiem do 50ml Lolity, ktora kupilam we wrzesniu. W rzeczywistosci nie jest ani troszke brazowawa Shiseido- white lucency, protective day cream. Kanebo- sensai, silky purifying, cleansing gel with scrub

Teraz faktycznie na zdjęciu widać lazur
Jestem na L chętna i jeszcze zobaczyłam u Ciebie możliwość odlewki Elle YSL - też bym była chętna
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:50   #334
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

hej
interesuja mnie te rzeczy..
Miniaturki Biotherm, wszystkie nowe:
Biotherm Aquasource SuperSerum, 5 ml, w kartoniku,
Biotherm Aquasource żel pod oczy nawilżający, 2 ml, kartonik,
Biotherm Aquasource nawilżający krem do twarzy dla cery normalnej lub mieszanej, 15 ml, słoiczek
Biotherm Aquasource żel do mycia twarzy dla cery normalnej lub mieszanej, 20 ml, tubka,
Biotherm Aquasource tonik oczyszczający do twarzy dla cery normalnej lub mieszanej, 30 ml w buteleczce
+ probka Mexx woman


mam w domu mnostwo koralikow przekladek (Polskich i zakupionych w Syrii) i innych rzeczy...
Napisz jakie kolory Cie najbardziej interesuja a ja zrobie foto zbiorcze ...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2008-12-07 o 12:52
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 22:29   #335
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
hej
interesuja mnie te rzeczy..
Miniaturki Biotherm, wszystkie nowe:
Biotherm Aquasource SuperSerum, 5 ml, w kartoniku,
Biotherm Aquasource żel pod oczy nawilżający, 2 ml, kartonik,
Biotherm Aquasource nawilżający krem do twarzy dla cery normalnej lub mieszanej, 15 ml, słoiczek
Biotherm Aquasource żel do mycia twarzy dla cery normalnej lub mieszanej, 20 ml, tubka,
Biotherm Aquasource tonik oczyszczający do twarzy dla cery normalnej lub mieszanej, 30 ml w buteleczce
+ probka Mexx woman


mam w domu mnostwo koralikow przekladek (Polskich i zakupionych w Syrii) i innych rzeczy...
Napisz jakie kolory Cie najbardziej interesuja a ja zrobie foto zbiorcze ...
Najbardziej interesują mnie złote i srebrne. Pozostałe kolory na równi
Może masz koraliki w stylu orientalnym, takie, którymi można ozdobić np. strój do tańca orientalnego?
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 21:53   #336
martulinkaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 541
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Hej Narazie wolalabym sie wstrzymac z ta wymiana. Dam Ci odpowiedz do konca tygodnia pozdrawiam
__________________





martulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 22:12   #337
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Może coś u mnie za:

Thierry Mugler Angel Violette - fiołek bardzo nietypowy, bo całkiem anielski Tester, oryginalny. W zamian za 5? 10? ml fiołka przygarnę taką samą pojemność Angel La Rose- w grę wchodzi raczej tylko ten zapach, chyba, że jeszcze inny?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 22:38   #338
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez martulinkaaa Pokaż wiadomość
Hej Narazie wolalabym sie wstrzymac z ta wymiana. Dam Ci odpowiedz do konca tygodnia pozdrawiam
Martul, za odlewkę Elle mogłabyś coś dobrać- jesli byś się zgodziła na wymianę. Na Lolce też mi zależy

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Może coś u mnie za:

Thierry Mugler Angel Violette - fiołek bardzo nietypowy, bo całkiem anielski Tester, oryginalny. W zamian za 5? 10? ml fiołka przygarnę taką samą pojemność Angel La Rose- w grę wchodzi raczej tylko ten zapach, chyba, że jeszcze inny?
Soso, za Aniołka niczego nie znalazłam
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 14:17   #339
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Może coś u mnie za:
DEMETER Baby Powder, Cinnamon Bun, Rain

?

__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki
paipai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 19:21   #340
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Może coś u mnie? Najbardziej zależałoby mi na L'eau par Kenzo. Podoba mi się też u Ciebie DKNY Gold i Miracle Forever.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 20:25   #341
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez paipai Pokaż wiadomość
Może coś u mnie za:
DEMETER Baby Powder, Cinnamon Bun, Rain

?

Niestety nic u Ciebie nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Może coś u mnie? Najbardziej zależałoby mi na L'eau par Kenzo. Podoba mi się też u Ciebie DKNY Gold i Miracle Forever.
L'eau jest w trakcie pertraktacji z Irsin. U Ciebie podobają mi się odlewki, ale te, które proponujesz jako uzupełnienie wymiany
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 22:09   #342
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
L'eau jest w trakcie pertraktacji z Irsin. U Ciebie podobają mi się odlewki, ale te, które proponujesz jako uzupełnienie wymiany
A które by Cie interesowały? Może jakoś się dogadamy? Nie upieram się przy Kenzo...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2008-12-14 o 22:11
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 22:36   #343
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A które by Cie interesowały? Może jakoś się dogadamy? Nie upieram się przy Kenzo...

Otóż ograniczając się znacznie, podobią mi się:

- Shaal Nur - ok. 5 ml
- Ouarzazate - ok. 2,5 ml
- Kingdom - ok. 2 ml
- Rhubarb CdG - ok. 2,5 ml
- Rahat Loukum SL - ok. 2 ml
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 22:46   #344
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Otóż ograniczając się znacznie, podobią mi się:

- Shaal Nur - ok. 5 ml
- Ouarzazate - ok. 2,5 ml
- Kingdom - ok. 2 ml
- Rhubarb CdG - ok. 2,5 ml
- Rahat Loukum SL - ok. 2 ml
Mogę oddać hurtem. Co Ty na to? Z Twoich zapachów bardziej interesuje nie Miracle Forever, dopiero potem Gold. Proponuje wymianę
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 22:57   #345
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mogę oddać hurtem. Co Ty na to? Z Twoich zapachów bardziej interesuje nie Miracle Forever, dopiero potem Gold. Proponuje wymianę
Zgod!
Grupowe zdjęcie Miracle wklejam teraz, jeśli chcesz zdjęcie indywidualne, to niestety musisz poczekać do piątku bo wtedy wracam do zacnego domku, na zacne święta i zacnej butelce wtedy będę mogła zrobić zdjęcie.
Przesyłkę będę mogła wysłać (z tych samych powodów) w piątek najwcześniej.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  fotomoto.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  75,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 23:00   #346
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Śliczniusie te skarby
Wyślę Ci w takim razie jutro, bo idę na pocztę, zamówione odlewki i wykreslam je z wątku. W kwestii Twojej wysyłki, zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby gdybyś wysłala ją po świętach - nie wiem ile będzie szła, a perspektywa leżenia przez całe święta na poczcie nie napawa mnie entuzjazmem...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 00:01   #347
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Śliczniusie te skarby
Wyślę Ci w takim razie jutro, bo idę na pocztę, zamówione odlewki i wykreslam je z wątku. W kwestii Twojej wysyłki, zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby gdybyś wysłala ją po świętach - nie wiem ile będzie szła, a perspektywa leżenia przez całe święta na poczcie nie napawa mnie entuzjazmem...
Aggie, to może umówimy się na wysyłkę obopólna po świętach? Nie zniese myśli, że ja będę się delektować przysmakami od Ciebie, a Ty o chlebie i wodzie będziesz czekać na przesyłkę ode mnie do okolic Noworocznych Tak czy siak, Miracle Forever osłodzi Ci długofalowe wyczekiwanie!
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 13:13   #348
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
GG do Aggie125
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość
Aggie, to może umówimy się na wysyłkę obopólna po świętach? Nie zniese myśli, że ja będę się delektować przysmakami od Ciebie, a Ty o chlebie i wodzie będziesz czekać na przesyłkę ode mnie do okolic Noworocznych Tak czy siak, Miracle Forever osłodzi Ci długofalowe wyczekiwanie!
OK - z samego rana przypomniałam sobie, że nawet nie mam Twojego adresu, więc bym sobie wysłała...

Może tak faktycznie będzi elepiej nie wysyłac paczek teraz, kiedy jest świąteczny kołowrót, bo lepiej nie narażać flakonow i odlewek na gnicie podczas przerwy świątecznej... W każdym razie Twoje odlewki ustawiam na osobności

Pozdrawiam,

Aga
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 22:40   #349
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Przekupka: 131 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

DEMETER Baby Powder, Boubble Gum, Whiskey Tabacco, Cinnamon Bun, Snow, Rain, Violet - odlewki w wielkości 1 lub 2 lub 5 ml - w zależności od tego, jaki smakołyk dostanę w zamian. Cinnamon Bun już tylko po 1 ml.
The Body Shop Almond Milk Body Lotion nawilżające mleczko migdałowe w psyk-psiku, do skóry normalnej i suchej. Kilkakrotnie psyk-psikałam, konsystencja lekka, nietłusta, pachnie migdałowo mniam. Pojemność wyjściowa 250 ml.
THE BODY SHOP Shower Cream Brazil Nut- żel pod prysznic, 250 ml, NOWY - mniam mniam mój zapas, więc tylko w ewentualności
AVON True Glow Połyskujący spray do ciała (21.04.07) radiant shimmer skin spray, 100 ml, NOWY

Za odlewki mogę zaproponować odlewki DKNY Red delicious
AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml
AVON Planet Spa krem do rąk z minerałami z morza martwego (22.12.07) NOWY, 75 ml,
AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml
AVON Planet Spa Nawilżający (tak jest napisane na opakowaniu, ale ja bym powiedziała, że to jest raczej OCZYSZCZJĄCY żel z mikrogranulkami ) żel pod prysznic Wody Mineralne Islandii Purifying Body Wash(30.09.06) 150 ml, NOWY
AVON PLANET SPA Oxygenating Face Mask Brazilian Rainforest Dotleniająca maseczka do twarzy Oddech Amazonii (11.02.06), 75 ml, NOWA
AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy Wody Mineralne islandii Purifying facial clanser (10.07.06), 75 ml, NOWA
Avon Advance Techniques Hydrating Leave-in Spray Milk Nawilżające mleczko w sprayu bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych, (21.09.06), NOWE, 150 ml,

cos u mnie za cokolwiek z tego?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 11:06   #350
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Twitter Pokaż wiadomość

Biotherm Aquasource żel do mycia twarzy dla cery normalnej lub mieszanej, 20 ml, tubka,
Biotherm Aquasource tonik oczyszczający do twarzy
dla cery normalnej lub mieszanej, 30 ml w buteleczce



The Body Shop Almond Milk Body Lotion nawilżające mleczko migdałowe w psyk-psiku, do skóry normalnej i suchej. Kilkakrotnie psyk-psikałam, konsystencja lekka, nietłusta, pachnie migdałowo mniam. Pojemność wyjściowa 250 ml.




AVON Lakier do paznokci Pale Gold (22.03.07) i Range Of Rose (6.07.07) oba NOWE, każdy ma pojemność 12 m


AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml

AVON Planet Spa krem do rąk z minerałami z morza martwego (22.12.07) NOWY, 75 ml,

AVON Planet Spa kuracja parafinowa do rąk i stóp Gorące piaski Arizony (21.05.06) Paraffin hand and food treatment, NOWA, 75 ml
cos u mnie?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:03   #351
lumenka
Raczkowanie
 
Avatar lumenka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 437
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

może za Magnifique coś z poniższyh?

- Givenchy Extravagance edt 50/100
- Summer by Kenzo edp 49/50
- Paco Rabanne Pour Elle edp 47/50
- Scent Intense edp jakieś 30/50ml
- Essencia de Duende edt 13/30ml
- Samsara edt 25ml odlewka we flakoniku z atomizerkiem

Edytowane przez lumenka
Czas edycji: 2008-12-28 o 15:06
lumenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 15:30   #352
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Przekupka: 255 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Witam,
Miracle Forever mnie zainteresowało, znajdziesz cos w zamian ?
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 16:42   #353
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Lancome Mgnifique edp 50 ml, NOWE w folii

Coś u mnie?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 16:43   #354
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
DEMETER Baby Powder, Boubble Gum, Whiskey Tabacco, Cinnamon Bun, Snow, Rain, Violet - odlewki w wielkości 1 lub 2 lub 5 ml - w zależności od tego, jaki smakołyk dostanę w zamian. Cinnamon Bun już tylko po 1 ml.
The Body Shop Almond Milk Body Lotion nawilżające mleczko migdałowe w psyk-psiku, do skóry normalnej i suchej. Kilkakrotnie psyk-psikałam, konsystencja lekka, nietłusta, pachnie migdałowo mniam. Pojemność wyjściowa 250 ml.
THE BODY SHOP Shower Cream Brazil Nut- żel pod prysznic, 250 ml, NOWY - mniam mniam mój zapas, więc tylko w ewentualności
AVON True Glow Połyskujący spray do ciała (21.04.07) radiant shimmer skin spray, 100 ml, NOWY
Za odlewki mogę zaproponować odlewki DKNY Red delicious
AVON Planet Spa Chłodząca mgiełka do ciała wody mineralne islandii Cooling Body Mist (19.09.07) NOWA, 150 ml
AVON Planet Spa krem do rąk z minerałami z morza martwego (22.12.07) NOWY, 75 ml,
AVON Skin So Soft Rozświetlający balsam do ciała (04.09.07) Satin Glow Daily Body Moisturiser, NOWY, 250 ml
AVON Planet Spa Nawilżający (tak jest napisane na opakowaniu, ale ja bym powiedziała, że to jest raczej OCZYSZCZJĄCY żel z mikrogranulkami ) żel pod prysznic Wody Mineralne Islandii Purifying Body Wash(30.09.06) 150 ml, NOWY
AVON PLANET SPA Oxygenating Face Mask Brazilian Rainforest Dotleniająca maseczka do twarzy Oddech Amazonii (11.02.06), 75 ml, NOWA
AVON Planet Spa Oczyszczająca emulsja do mycia twarzy Wody Mineralne islandii Purifying facial clanser (10.07.06), 75 ml, NOWA
Avon Advance Techniques Hydrating Leave-in Spray Milk Nawilżające mleczko w sprayu bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych, (21.09.06), NOWE, 150 ml,

cos u mnie za cokolwiek z tego?
Niestety nic nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
cos u mnie?
U Ciebie też nic nie wypatrzyłam

Cytat:
Napisane przez lumenka Pokaż wiadomość
może za Magnifique coś z poniższyh?

- Givenchy Extravagance edt 50/100
- Summer by Kenzo edp 49/50
- Paco Rabanne Pour Elle edp 47/50
- Scent Intense edp jakieś 30/50ml
- Essencia de Duende edt 13/30ml
- Samsara edt 25ml odlewka we flakoniku z atomizerkiem
Lumenko, akurat to nie moje zapachy, dziękuję

Cytat:
Napisane przez ragutka Pokaż wiadomość
Witam,
Miracle Forever mnie zainteresowało, znajdziesz cos w zamian ?
Ragutko, akurat Miracle forever jest już na wylocie, czekałyśmy z Aggie na czas poświąteczny, żeby wysyłki nie utknęły gdzieśNiewiadomoGdzie. Jeśli zainteresowałoby Cię coś innego ode mnie, to znalazłam u ciebie peeling cukrowy Farmony, masło do rąk i stóp TBS i mini produkt pod oczy Clinique a moze i coś jeszcze bym znalazła dla siebie, W razie czego napisz czego akurat poszukujesz, poszukam poza wątkowo

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Lancome Mgnifique edp 50 ml, NOWE w folii

Coś u mnie?

Niestety nic dla siebie nie znalazłam, dziękuję.
__________________
Wymiany kosmetyczne?

Edytowane przez Twitter
Czas edycji: 2008-12-29 o 16:44
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 17:27   #355
ragutka
Zakorzenienie
 
Avatar ragutka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 158
Przekupka: 255 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

Nie ukrywam,że najbardziej mnie interesują PERFUMY , jakbys jeszcze poszperała w moim wątku , może udałoby się coś skombinować?
__________________
Wymiana perfumy i inne
ragutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 18:18   #356
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Przekupka: 88 pkt / 100% pozyt.
Dot.: ODDAM/PRZYGARNĘ: perfumy, pielęgnacja, spa, kolorówka! NOWE i nie tylko! :)

NIEAKTUALNE, ZAPRASZAM DO NOWEGO WATKU!!!


http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post10289931
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.