Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-16, 20:34   #1411
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

na moim tworzonym blogu- ale tworzenie bloga to dla mnie jakas czarna magia - nie mam czasu sie wczytywac w poradniki:/ buuu

odblokowaly mi sie wiadomosci juz jakby co

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Darianna25 moze napisz im oferte/zamowienia na branzoletke? bo ja nie mam howlita (rozowy z zylkami) a jak nie beda chcieli to wtedy cos pokombinujemy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:55   #1412
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny, rzucam pracę! I składam jutro wypowiedzenie...

Rozmawiałam z TŻ o tym, doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu, bym się tak stresowała za niewielkie pieniądze, tym bardziej, ze musu nie ma. A im został rok studiów i praca magisterska na głowie, z którą nic a nic nie zrobiłam, bo przez pracę nie było czasu. Odłożyłam trochę kasy, zresztą zostanie mi dorywcze sprzątanie i renta, TŻ zaofiarował się mnie poutrzymywać... Ja już naprawdę mam dość tej pracy, jak z nią skończę, to wam poopowiadam co lepsze teksty, bo to cyrk na kółkach. Tym bardziej, że praca dla międzynarodowej korporacji oznacza tak naprawdę, że jesteś NIKIM. Równie ważny jak sparat telefoniczny, na którym pracujesz. Kolejna pozycja w kosztach. Nie odnalazłam się tam, przez rok nawet szło, ale wszystko się pozmieniało i teraz nie łapię...

Naprawdę cieszę się, że nie muszę jeszcze pracować, mam luksus rezygnacji bez wpadania w panikę "jak przeżyję". Doceniam to, choć wiem, ze sama niewiele w tym kierunku zrobiłam. I teraz będę miała dla was więcej czasu. I dla TŻa, i dla znajomych. I dla siebie.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:57   #1413
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rzucam pracę! I składam jutro wypowiedzenie...

Rozmawiałam z TŻ o tym, doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu, bym się tak stresowała za niewielkie pieniądze, tym bardziej, ze musu nie ma. A im został rok studiów i praca magisterska na głowie, z którą nic a nic nie zrobiłam, bo przez pracę nie było czasu. Odłożyłam trochę kasy, zresztą zostanie mi dorywcze sprzątanie i renta, TŻ zaofiarował się mnie poutrzymywać... Ja już naprawdę mam dość tej pracy, jak z nią skończę, to wam poopowiadam co lepsze teksty, bo to cyrk na kółkach. Tym bardziej, że praca dla międzynarodowej korporacji oznacza tak naprawdę, że jesteś NIKIM. Równie ważny jak sparat telefoniczny, na którym pracujesz. Kolejna pozycja w kosztach. Nie odnalazłam się tam, przez rok nawet szło, ale wszystko się pozmieniało i teraz nie łapię...

Naprawdę cieszę się, że nie muszę jeszcze pracować, mam luksus rezygnacji bez wpadania w panikę "jak przeżyję". Doceniam to, choć wiem, ze sama niewiele w tym kierunku zrobiłam. I teraz będę miała dla was więcej czasu. I dla TŻa, i dla znajomych. I dla siebie.
Gratuluję decyzji i trzymam kciuki
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 20:58   #1414
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Czesc kobietki
Wpadam najpierw tutaj, potem pojde sprobowac nadrobic chociaz kilka stron.. Jeszcze nie wrocilam do domu, tata jest po operacji, dobrze sie czuje, rokowania sa pozytywne. Jutro prawdopodobnie wypisza go ze szpitala, a ja wroce do domu. Dzisiaj, zeby tego bylo malo, mojego brata pies pogryzl jego narzeczona, ech... Ktos ma kontakt do jakiegos psychologa psiego? Ide poczytac, co u Was, postaram sie przeleciec po postach w miare dokladnie. Z tego wszystkiego cera mi sie masakrycznie popsula, stres + slodycze (po diecie nawet slad nie zostal) + kiepska woda.. Mineraly leza potwornie, dzisiaj pierwszy raz od lat nalozylam tradycyjny podklad. Szok Taki ortodoks jak ja...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:06   #1415
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rzucam pracę! I składam jutro wypowiedzenie...


Naprawdę cieszę się, że nie muszę jeszcze pracować, mam luksus rezygnacji bez wpadania w panikę "jak przeżyję". Doceniam to, choć wiem, ze sama niewiele w tym kierunku zrobiłam. I teraz będę miała dla was więcej czasu. I dla TŻa, i dla znajomych. I dla siebie.
Gabs gratulacje! Jeśli tylko możesz sobie pozwolić na luksus niepracowania, to im szybciej rzucisz tę robotę tym lepiej - zero szans na rozwój, marna kasa, a ile nerwów i cierpliwości trzeba zużyć to Twoje... Cieszę się razem z Tobą


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Czesc kobietki
Wpadam najpierw tutaj, potem pojde sprobowac nadrobic chociaz kilka stron.. Jeszcze nie wrocilam do domu, tata jest po operacji, dobrze sie czuje, rokowania sa pozytywne. Jutro prawdopodobnie wypisza go ze szpitala, a ja wroce do domu. Dzisiaj, zeby tego bylo malo, mojego brata pies pogryzl jego narzeczona, ech... Ktos ma kontakt do jakiegos psychologa psiego? Ide poczytac, co u Was, postaram sie przeleciec po postach w miare dokladnie. Z tego wszystkiego cera mi sie masakrycznie popsula, stres + slodycze (po diecie nawet slad nie zostal) + kiepska woda.. Mineraly leza potwornie, dzisiaj pierwszy raz od lat nalozylam tradycyjny podklad. Szok Taki ortodoks jak ja...
Pranie, najważniejsze że tata ma się dobrze!
A z tym pogryzieniem to ech z ciekawości chciałabym zapytać jaka to rasa? I czy pies ogólnie przejawiał agresję?
Cera na pewno Ci się ustabilizuje po powrocie do domu i wrzuceniu na luz, odstresowaniu czekamy na dalsze dobre informacje
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:07   #1416
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Gabs, uważam że to dobra decyzja, byłam raz w pracy przez 3msc, która miala byc tymczasowa i mialam szukac intensywnie czegos innego, ale mimo tego ze wiedzialam ze tam nie zostane to czasu i eneri=gii brakowalo na poszukiwania. A były to czasy gdzie naprawde o prace bylo trudno (internet w zasadzie byl tylko w niektorych biurach a zakupy internetowe w Polsce nie istnialy)
Po "rzuceniu" poradzilam sobie dobrze
trzymam kciuki!
a to dla Ciebie:
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 21:10   #1417
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rzucam pracę! I składam jutro wypowiedzenie..
Odważna decyzja, zaimponowałaś mi Mnóstwo osób jedynie się odgraża, że coś zrobi ze swoim nieudanym życiem zawodowym i kończy się na niczym. Trzymam kciuki.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mineraly leza potwornie, dzisiaj pierwszy raz od lat nalozylam tradycyjny podklad. Szok Taki ortodoks jak ja...
Pranie, witaj! Naprawdę źle z tobą, zaczynam się martwić
A na poważnie, dobrze, że ze sprawami rodzinnymi wychodzisz na prostą. Tylko ten nieszczęsny pies...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 21:46   #1418
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pastereczko, Ty to zawsze wiesz jaką fotką zarzucić

może i ja sie kiedyś z jakiejś okazji doczekam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 07:03   #1419
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pobudka!

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

dziewczyny ze wspólnych z SN , mogę Wam kupić cos w hurtowni AIDEm.eu -kosmetyki fryzjerskie i spa, bo mam blisko i wyslac razem z SN
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 07:42   #1420
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja dziękuję, ale miło, że pytasz
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 07:51   #1421
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

a ja wlasnie natknelam sie na taki artykuł :
http://kobieta.interia.pl/raport/kob...e,1338387,5568
czyzby to ktoras tajemnicza wizazanka napisala ??
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 08:09   #1422
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

hej! aleście naprodukowały - jakoś udało mi się przeczytać ale ze spamiętaniem gorzej
myśmy zaliczyli odpusta, zawody w skokach przez przeszkody no i jeziorko - dzieci zachwycone

pranie, mam nadzieję, że wszystko się pomyslnie rozwiąże, cera się nie martw, sama piszesz - stres, woda, niezbyt jedzenie...
co do psa, hm, a przedtem przejawiał oznaki agresji? bo jesli nie, to nic się nie dzieje bez przyczyny

mamoNiny, pomysl z nagrywaniem to chyba kiepski pomysł, zwłaszcza, że tesciowa nic sobie nie daje wytłumaczyć, mimo że to pomysł syna to i tak Ty oberwiesz
generalnie współczuję, ale nie widze racjonalnego rozwiązania takiej sytuacji, jesteście na nią skazani a ona zdaje się o tym wiedzieć
dziecko chodzące w lecie ubiera się warstwe mniej, zwykle jest bardziej aktywne niż dorosły

kamila, też miałam takie a własciwie dłuższe, ale ostatnio coraz bardziej obcinam

fajna ta bandana, widzę że już wszystkie kupiły i nie ma się do kogo podłączyć
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:17   #1423
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
fajna ta bandana, widzę że już wszystkie kupiły i nie ma się do kogo podłączyć
Kto późno przychodzi ... Szkoda, że wcześniej nie wyraziłaś zainteresowania, wczoraj zamawiałam, tutaj
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:20   #1424
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Pobudka!

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

dziewczyny ze wspólnych z SN , mogę Wam kupić cos w hurtowni AIDEm.eu -kosmetyki fryzjerskie i spa, bo mam blisko i wyslac razem z SN
Pastereczko, a kiedy tam będziesz, bo ja owszem, chętnie bym o kupienie czegoś poprosiła
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 08:21   #1425
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

codziennie moge wiec jak tylko rozkaz wydasz
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 10:41   #1426
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam Was wszystkie, udało mi się na chwilę skraść net

I od razu po prośbie - muszę kupić mikrofalówkę, tak do 200-250 zł (na All, wiadomo, oszczędzać trzeba), żadne cudo, najważniejsze, żeby była w miarę solidna i nie siadła mi po kilku miesiącach. Co polecacie, w jakie firmy najlepiej celować?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:15   #1427
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość


dziewczyny ze wspólnych z SN , mogę Wam kupić cos w hurtowni AIDEm.eu -kosmetyki fryzjerskie i spa, bo mam blisko i wyslac razem z SN
ajć, zapomniałyście ze taki praktyki zabronione? przez to miałyśmy tu ostatnio aferę...

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie, udało mi się na chwilę skraść net

I od razu po prośbie - muszę kupić mikrofalówkę, tak do 200-250 zł (na All, wiadomo, oszczędzać trzeba), żadne cudo, najważniejsze, żeby była w miarę solidna i nie siadła mi po kilku miesiącach. Co polecacie, w jakie firmy najlepiej celować?
witaj nie znam sie na mikrofalówkach niestety
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 11:25   #1428
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny tylko 6 stron do nadrobienia miałam, coś słabo wam szło pisanie w ten weekend.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic ależ zmiana! i jaki komfort ze nie ma musu bo Twoja wlasna praca zawsze czeka gratuluje pracusiu

Pastereczko
dzięki za fotkę - suuuuper jest.
A ja jutro zaczynam. Dzisiaj jeszcze ostatnie badanie mam. Bardzo fajnie się idzie do pracy nie czując właśnie tego musu, to bardzo poprawia nastrój.
Najgorsze jednak to, że dosłałam właśnie @ i pewnie jutro będę cierpieć zamiast robić dobre pierwsze wrażenie. Cóż, u mnie to tak zawsze jest, @ przychodzi w najmniej spodziewanym momencie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 12:57   #1429
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

ogarnęłam jakoś to nowe EDM panikowałam wczoraj i wychodziłam z siebie, ale przy zamawianiu dwóch róży wyjdę na tym lepiej niż we wcześniejszej wersji tzn wyjdzie mi taniej

mam nadzieję że taki system jaki wprowadziłam przyjmie się - liczenie kosztów wysyłki procentowo jest najbardziej sprawiedliwy

gdzie sie wszyscy podziewają ????
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 12:58   #1430
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

hej dziewczyny
doszedl do mnie staniczek- panache verona plunge... i panache jednak nie dla mnie. za szeroka fiszbina- konczy mi sie w polowie pachy... buuu. obwod dobry- zapinam sie na ostatnia haftke i daje rade wlozyc dwa palce. zalozylam stanik zgodnie z instrukcjami, wygarnelam gdzie trzeba ale miska nieco za duza jeszcze. pewnie by sie za jakis czas wypielnila troche bardziej ale wlasciwie nie wiem czy meczyc sie z tymi fiszbinami czy dac spokoj. teraz to bede szukac sobie freye jaka fajna.

Pranie- dobrze ze juz po operacji i rokowania sa dobre. trzymaj sie juz niedlugo wszystko wroci do normy i cera tez sie poprawi.

gabs oby to byla dla ciebie jak najlepsza decyzja

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-08-17 o 12:59
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:15   #1431
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
doszedl do mnie staniczek- panache verona plunge... i panache jednak nie dla mnie. za szeroka fiszbina- konczy mi sie w polowie pachy... buuu. obwod dobry- zapinam sie na ostatnia haftke i daje rade wlozyc dwa palce. zalozylam stanik zgodnie z instrukcjami, wygarnelam gdzie trzeba ale miska nieco za duza jeszcze. pewnie by sie za jakis czas wypielnila troche bardziej ale wlasciwie nie wiem czy meczyc sie z tymi fiszbinami czy dac spokoj. teraz to bede szukac sobie freye jaka fajna.
Paula- "dobre" staniki powinny mieć fiszbinę zakończoną w mniej więcej połowie pachy Jeżeli będą za bardzo nachodziły na plecy i/lub masakrowały z przodu mostek to wtedy Panache nie dla Ciebie.

Siostra
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:43   #1432
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WI a myslalam ze powinna byc na granicy piersi.. w kazdym razie jakos mi tak dziwie z ta fiszbina. poza tym dol miseczki nie wypelnia mi sie a i u gory brakuje. czy to znaczy ze sporo za duza miseczke wzielam? czy ze powinnam brac inny kroj?
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:55   #1433
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Paula- "dobre" staniki powinny mieć fiszbinę zakończoną w mniej więcej połowie pachy Jeżeli będą za bardzo nachodziły na plecy i/lub masakrowały z przodu mostek to wtedy Panache nie dla Ciebie.

Siostra
Yo!

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
doszedl do mnie staniczek- panache verona plunge... i panache jednak nie dla mnie. za szeroka fiszbina- konczy mi sie w polowie pachy... buuu. obwod dobry- zapinam sie na ostatnia haftke i daje rade wlozyc dwa palce. zalozylam stanik zgodnie z instrukcjami, wygarnelam gdzie trzeba ale miska nieco za duza jeszcze. pewnie by sie za jakis czas wypielnila troche bardziej ale wlasciwie nie wiem czy meczyc sie z tymi fiszbinami czy dac spokoj. teraz to bede szukac sobie freye jaka fajna.

Pranie- dobrze ze juz po operacji i rokowania sa dobre. trzymaj sie juz niedlugo wszystko wroci do normy i cera tez sie poprawi.

gabs oby to byla dla ciebie jak najlepsza decyzja
WI dobrze prawi W odpowiednim staniku koniec fiszbiny powinien celować w środek pachy, wtedy masz gwarancję, że miska obejmuje calą pierś. Jeżeli fiszbina jest za wąska, "odcina" kawałek piersi i pomijając fakt, że ją zniekształca, to jeszcze zwykle uciska nosicielkę Jeśli jest za szeroka i jej koniec celuje poza pachę, czasem nawet na plecy, powoduje to dyskomfort w noszeniu i efekt podobny do "zmarszczki freyowej", tzn zwijania się materiału z miseczki przy obwodzie (na dole miseczki) mniej więcej od połowy, 1/3 szerokości miseczki, w kierunku zewnętrznym (ale zamotałam ). Dlatego też przy staniku z za szerokimi fiszbinami trzeba zwykle brać miseczkę-dwie więcej, bo inaczej bułkuje, a z drugiej strony zostaje taki nieładny rulonik materiału, świadczący jednocześnie o za dużej misce i za szerokich fiszbinach (zwykle). Inną sprawą jest stopień zabudowania stanika pod pachami - niektóre są tak niekompatybilne z cialem danej kobiety, że potrafią się wrzynać w sam środek (no właśnie!) pachy, powodując efekt odpiłowywania rąk, inne, mimo że nieco niżej zabudowane, są niekomfortowe w użytkowaniu, tak samo jak w przypadku za malo wyciętych pach w sukni/bluzce. To tak w skrócie

Winly

Gabs gratuluję i trzymam żeby w nowej pracy było lepiej

No co, nikt nie pomoże z tą mikrofalą Nie uwierzę, że żadna z Was nie posiada

Filmik Cathy świetny
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:55   #1434
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
WI a myslalam ze powinna byc na granicy piersi.. w kazdym razie jakos mi tak dziwie z ta fiszbina. poza tym dol miseczki nie wypelnia mi sie a i u gory brakuje. czy to znaczy ze sporo za duza miseczke wzielam? czy ze powinnam brac inny kroj?
Dobre staniki muszą obejmować całą pierś, a 1 stanik tzw. migracyjny musi dobrze zbierać ten tłuszczyk, który przez lata noszenia złych staników wyemigrował gdzieś tam daleko Fiszbiny w moich wszystkich stanikach kończą się mniej więcej w połowie pachy.
Jeżeli na dole masz niewypełnioną miskę i na górze też luz to musisz spróbować mniejszą miskę choć nie wykluczone, że to kwestia modelu. Najlepiej gdzieś indziej poczytać bo nie chcę wprowadzić Cię w błąd.
Pytanie tylko, czy dziwnie Ci z tą fiszbiną bo w końcu to inny typ staników niż dotychczasowe czy rzeczywiście Panache nie dla Ciebie...
Jeżeli wzięłaś swój rozmiar wg. kalkulatora to może źle się pomierzyłaś albo jesteś nietabelkowa.
Hmmm...


Siostra- pewnie za dużo nie pomogę ale zamiast allegro wolę TEN sklep a z mikrofalówek może samsung albo amica? Nie znam się za bardzo
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-08-17 o 14:01
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 13:58   #1435
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

czyli nosze dobry rozmiar, bo moje wszystkie są w połowie pachy yeah
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-17 o 14:00
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:19   #1436
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam,
Zaraz bięgne do kosmetyczki na oczyszczanie buźki.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
codziennie moge wiec jak tylko rozkaz wydasz

Asiu bransoletke bede miała zrobioną.
Jesli masz blisko do tego sklepu to tam mogłybyśmy sie spotkać bo chciałabym tam zajżeć.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:21   #1437
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Evelinek- napisalam 2 PW- bo w pierwszej zapomnialam napisac wszystkiego bede wdzieczna za rade
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:27   #1438
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Yo!

No co, nikt nie pomoże z tą mikrofalą Nie uwierzę, że żadna z Was nie posiada
Dla mnie mikrofala to podstawa
W domu z powodzeniem uzywam Whirpoola,w pracy swojego czasu byla Alaska ktora o dziwo dlugo funkcjonowala,pozniej zostala kupiona z Zelmera.

Czego wymagasz od mikrofali? bo ja w zasadzie jedynie odgrzewam lub cos rozmrazam i tak w pelni nie wykorzystuje funkcji,ktore posiada.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 14:53   #1439
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
dziewczyny ze wspólnych z SN , mogę Wam kupić cos w hurtowni AIDEm.eu -kosmetyki fryzjerskie i spa, bo mam blisko i wyslac razem z SN
Ja dziękuję ale miło że proponujesz


Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
I od razu po prośbie - muszę kupić mikrofalówkę, tak do 200-250 zł (na All, wiadomo, oszczędzać trzeba), żadne cudo, najważniejsze, żeby była w miarę solidna i nie siadła mi po kilku miesiącach. Co polecacie, w jakie firmy najlepiej celować?
U mnie w domu od 13 lat doskonale służy Daewoo (mimo, że rodzice byli baaardzo sceptyczni wobec tej firmy). Może akurat do mikrofalówek mają serce z tym że u nas to tylko podgrzewanie / rozmrażanie raz na czas.


Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ogarnęłam jakoś to nowe EDM panikowałam wczoraj i wychodziłam z siebie, ale przy zamawianiu dwóch róży wyjdę na tym lepiej niż we wcześniejszej wersji tzn wyjdzie mi taniej

mam nadzieję że taki system jaki wprowadziłam przyjmie się - liczenie kosztów wysyłki procentowo jest najbardziej sprawiedliwy

gdzie sie wszyscy podziewają ????
Jak to taniej? że niby róże wyjdą taniej niż w kicie kosztowały?


Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
doszedl do mnie staniczek- panache verona plunge... i panache jednak nie dla mnie. za szeroka fiszbina- konczy mi sie w polowie pachy... buuu. obwod dobry- zapinam sie na ostatnia haftke i daje rade wlozyc dwa palce. zalozylam stanik zgodnie z instrukcjami, wygarnelam gdzie trzeba ale miska nieco za duza jeszcze. pewnie by sie za jakis czas wypielnila troche bardziej ale wlasciwie nie wiem czy meczyc sie z tymi fiszbinami czy dac spokoj. teraz to bede szukac sobie freye jaka fajna.
Widzę, że jestem na czasie byłam dziś na szybkim brafittingu w Intimo w Krakowie. Najbardziej podpasowała mi Freya Arabella widzę, że na All jest o 70 zł tańsza, niż sobie w sklepie wołają jeszcze nie kupiłam, ciągle się gryzę. Podobają mi się Maskaradki, ale znowu nie wiem jak z rozmiarem... coś czuję, że moja droga do poprawnych staników będzie długa i usłana cierniami


Zmykam wypucować auto
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 15:01   #1440
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Do mnie przyszedł piękny, niebieski Aragon przed chwilą. Cudowny, może nie leży idealnie, bo na mniejszej piersi lekko odstaje, ale nie oddam tego dekoltu nigdy. Mąż padnie - mam nadzieję

To moja rekompensata, że sobie rano próbkę skwalanu własnymi rękami rozlałam i nic nie zostało a tak się cieszyłam że Biochemia mnie wysłuchała i próbeczkę wrzuciła.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.