Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 22:40   #3001
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej hej Ale napisalycie dużo ale czytac się chce bo ciekawe rzeczy

Paulinka ja nie mam małego biustu wiec u mnie push up odpada. dlatego wlasnie pytałam o modele bo wiem ze Ty masz biust spory

truskawkowa jasne postaram się zrobić foty i opisy
tak ciekawie piszesz o tych kosmetykach, produktach do jedzenia, uwielbiam Cie czytac

A odnoscie oleju Kylie-ja bym nie mogla pić bo chyba byłabym w WC co chwilaczy on nie powoduje sraczki?
Agatka krótko i na temat
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:42   #3002
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

truskawkowa jestem bezposrednia a jakna mnie olej działałby chyba kupopędniea Twoje opisy są genialne, uwielbiam czytac. Szkoda ze peeling nie dla mnie

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Agatka krótko i na temat
Kochana a jak jejuu tyle nie pisałam, kilka dni i mam terazochote każdej z Was cos napisac, Bylam na Twoim blogu Kochana i widziałam pomadke loreala, czaiłam się na nia ale kolorów jakos nie widziałam dla siebie...

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Agatka krótko i na temat
Kochana a jak jejuu tyle nie pisałam, kilka dni i mam terazochote każdej z Was cos napisac, Bylam na Twoim blogu Kochana i widziałam pomadke loreala, czaiłam się na nia ale kolorów jakos nie widziałam dla siebie...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:47   #3003
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Olej się pije na przeczyszczenie i podejrzewam ze w moim wypadku byłoby to jego jedyne działanie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

A Princeska przypomniało mi się jak Cie teraz "zobaczyłam"
masz piękne piękne wloskiurosły tak szybko ze zazdroszcze
nie no śmiesznie to zabrzmiało
dziękuję ja ma wrażenie, że właśnie wolno rosną, ale ostatnio trochę ruszyły
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przecież ona taka pyszna, mandarynkowa

Fajny układ, każdy robi to w czym jest dobry

Aj to faktycznie może być... Rękawice i ta cała chemia gabinetowa to masakra. Słyszałam, że pomaga nakładanie naprawdę tłustych kremów pod rękawice albo przerzucenie się na nitrylowe. No, ale pewnie to też przerabiałaś


Lipa z miodem pycha Ostatnio w Biedronie się pojawiła, kupiłam, ale jeszcze nie piłam. Pamiętam smak lipy zbieranej samodzielnie, o wiele lepsza niż kupowana


Pamiętam ten krem, świetny był, do tego ten zapach... Zawsze muszą najlepsze rzeczy wywalić

Wiesz, często nie warto patrzeć na te składy. Ważne, że kosmetyk słuzy Jak czytam te pseudoanalizy na KWC to żałość mnie ogarnia. Ostatnio przeczytałam, że kosmetyk jest delikatny dla włosów, bo nie zawiera parabenów
To mam nadzieję, że sielsko Ci się zaśnie

Ooo, miło mi Jeżeli ktoś z moich wywodów skorzysta i będzie zadowolony, będę ucieszona na maksa Ja z Waszych pomysłow nie raz korzystałam

Jesteś taka bezpośrednia Picie olejów teoretycznie może tak działać, ale jak się go z czymś zmiesza i zrobi emulsję to będzie ok. Piję mieszankę oleju z aloesem i cytryną na czczo od dwóch miesiecy, jeszcze wpadki nie miałam ale czasem niedobrze mi się robi na samą myśl o wypiciu.

Gdyby nie wpływała ta mikstura dobrze na mój brzuch, w życiu bym nie tknęła więcej
Pyszna fakt staram się pić, ale czasami zapomnę
fajne, fajny, teraz mieszkamy z teściami i TŻ tak czy siak zmywa, bo powiedziałam, że ja po jego rodzicach syfu nie ruszę ale jeszcze miesiąc i będziemy na swoim

Nakładam też często po prostu wazelinę, ale mi schodzi na cały dzień paczka rękawiczek i nie mam czasu nakładać czegos za każdym razem "przed" a rękawice mamy nitrylowe

Ta lipa z biedronki jest bleeeee wypiłam saszetkę i więcej nie ruszę, dla mnie ona smakuje jak gorąca cytrynka na gardło kupuje w kaufi normalną lipę i chyba 2 zł kosztuje

No ja ten krem kochałam miałam nawet jakiś tam zapas, ale zużyłam już wszystko. Teraz ten z avonu zużywam i zapach ma też boski
miałaś iść spać

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2014-03-01 o 22:52
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:49   #3004
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

TŻ mi kazał Wam pokazać
http://www.youtube.com/watch?v=iN3BxDryrV8
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:49   #3005
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Princeska ruszyłyna pewnoja pije drozdze od kilku dni
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:53   #3006
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Princeska ruszyłyna pewnoja pije drozdze od kilku dni
ja też piłam jakiś czas, widziałam dobry wpływ przede wszystkim na cerę, ale jak raz zrobiłam to zrobiły mi się takie gazowane ohydne, że masakra i więcej nie ruszyłam:brzydal :
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:54   #3007
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też piłam jakiś czas, widziałam dobry wpływ przede wszystkim na cerę, ale jak raz zrobiłam to zrobiły mi się takie gazowane ohydne, że masakra i więcej nie ruszyłam:brzydal :
ja pije miksowane z czymś bo same nie wchodzą a Ty jak pilaś?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 22:58   #3008
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

A co do pracy to ostatnio miałam taką śmieszną sytuację, wyszłam na korytarz zapisać pacjenta i każdy nagle coś chciał tu zapytać się o koszty, tu o wizytę, tu coś tam, tu jakaś babka do mnie zagaduje, a ja miałam tylko na sekundkę wyjść i już w końcu po 15 minutach chyba wracam do gabinetu i siedzi koleś i do mnie "a ja mam jeszcze pytanie" ja juz taka zła i wkurzona pytam "słucham?", a on do mnie "dasz mi swój numer??" myślałam, że padnę, a wszyscy pacjenci na korytarzu zaczęli się śmiać

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ja pije miksowane z czymś bo same nie wchodzą a Ty jak pilaś?
kostkę z biedronki dzieliłam na 4 części i zalewałam wrzątkiem i piłam jeszcze ciepłe, bo zimne jakoś gorzej mi wchodziło blee
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 23:00   #3009
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A co do pracy to ostatnio miałam taką śmieszną sytuację, wyszłam na korytarz zapisać pacjenta i każdy nagle coś chciał tu zapytać się o koszty, tu o wizytę, tu coś tam, tu jakaś babka do mnie zagaduje, a ja miałam tylko na sekundkę wyjść i już w końcu po 15 minutach chyba wracam do gabinetu i siedzi koleś i do mnie "a ja mam jeszcze pytanie" ja juz taka zła i wkurzona pytam "słucham?", a on do mnie "dasz mi swój numer??" myślałam, że padnę, a wszyscy pacjenci na korytarzu zaczęli się śmiać

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------


kostkę z biedronki dzieliłam na 4 części i zalewałam wrzątkiem i piłam jeszcze ciepłe, bo zimne jakoś gorzej mi wchodziło blee
O kochana nieźle , wśród facetów furora

a ja miksuje z kefirem 150 ml i kawałkiem banana
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 23:08   #3010
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O kochana nieźle , wśród facetów furora

a ja miksuje z kefirem 150 ml i kawałkiem banana
ciekawa jestem jakie zauważysz efekty

A nic nie mów, czasami to aż mi głupio
większość asystentek u mnie to panie kolo 50-tki i pacjecni potrafią mówić "a to nie ma dzisiaj tej ładnej młodej?"
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 23:10   #3011
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ciekawa jestem jakie zauważysz efekty

A nic nie mów, czasami to aż mi głupio
większość asystentek u mnie to panie kolo 50-tki i pacjecni potrafią mówić "a to nie ma dzisiaj tej ładnej młodej?"
Chce pic miesiąc

Kochana to masz braniea tak serio to fajnie czasem tak uslyszec milo czasem wiedzieć ze komus się człowiek jeszcze podoba
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 23:16   #3012
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Chce pic miesiąc

Kochana to masz braniea tak serio to fajnie czasem tak uslyszec milo czasem wiedzieć ze komus się człowiek jeszcze podoba
to daj znać później ja mogłam ją pić, ale jak raz mi się takie straszne zrobiło to potem miałam obrzydzenie i więcej tego nie ruszyłam

miło, miło a w pracy u mnie często z czymś takim się spotykam
ostatnio też lekarz taki staruszek, w rejestracji coś do niego gadają, a ja sobie jadłam kanapkę i one "doktorze?? " o on: zapatrzyłem się na ładną dziewczynę i mi oczko puszcza
haha śmiesznie czasami jest

uciekam spać, dobranoc
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 23:21   #3013
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to daj znać później ja mogłam ją pić, ale jak raz mi się takie straszne zrobiło to potem miałam obrzydzenie i więcej tego nie ruszyłam

miło, miło a w pracy u mnie często z czymś takim się spotykam
ostatnio też lekarz taki staruszek, w rejestracji coś do niego gadają, a ja sobie jadłam kanapkę i one "doktorze?? " o on: zapatrzyłem się na ładną dziewczynę i mi oczko puszcza
haha śmiesznie czasami jest

uciekam spać, dobranoc
Kochana dam znac a widzisz laska jesteś-zresztą my blondyny w to nigdy nie wątpiłysmy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 08:37   #3014
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Zwariowały w sobotę wieczorem

Robiłam podejście do cytowania,ale tak się zamotałam co komu mam napisać,że zrezygnowałam cytowania

Truskaweczko
moja kochana ja kremik już jak Princesska zamówiłam sobie na dozi razem z wit.B i jantarem dla babci
Ale maseczkę Seri chętnie przygarnę dla przetestowania
zaraz skrobnę Ci serduszko moje PW
Na prawdę kocham jak wpadasz na wątek, tyle nowinek,tyle dobrodziejstw nam przynosisz
Co do jajek to ja jem duzo Sadzone na śniadanie częto i czasem nawet na kolacje,ale ja mam jajka (jakkolwiek to nie brzmi ) od cioci ze wsi,więc wiem,że są zawsze świeże i smaczne

Agatko
ja mam zamiar ten olej normalnie do posiłków dodawac,a nie pic,wiec mam nadzieje,ze nic takiego mi sie nie przydarzy
Co do pigmentów o ja polecam brokatowe z My Secret,są bardzo fajne i o wiele tańsze (dostępne w Naturze)

coś jeszcze miała napisać...

aaa Princesska i jej akcje w pracy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 08:38   #3015
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja tylko tak na szybko podczytuję
ale Truskawkowa-nie kupuj tego podkładu z pierre rene, ja szukając w zeszłym roku podkładu pomaziałam się nim w drogeri! nie dość, że ciemniał to jeszcze robił taką brzydką pomarszczoną skórę...jak z trwałością to nie wiem, bo na rękę dawałam, ale sam fakt ciemnienia go od razu wykluczył z kupowania!
Ja ostatnio mało kupuję kosmetyków i ciuchów, jak już to sportowe, a i tak kasa się jakoś rozchodzi
pozdrawiam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 09:05   #3016
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Słyszałyście,świńska grypa znowu szaleje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 09:18   #3017
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Popisalysmy wczoraj a jak
Kylie kochana ale ja będę dziś w Inglocie i wlasnie myslalam ze może kupie jakiś...znasz je czy nie?
Warte są coś?

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Słyszałyście,świńska grypa znowu szaleje
Ja nie widziałam w szpitalu nikogo i nie słyszałam żeby u nas była...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 09:18   #3018
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Pogoda dziś wybitna, aż chce się żyć

Wiesz, ta Seri to najdziwniejsza maska jaką miałam w życiu Wydajna diabelsko, bo ma taką dziwną konsystencję jakby galaretki, musu. Ona nie jest typowo regenerująca, raczej taka nawilżająca/do farbowanych. Mocno nabłyszcza, więc podejrzewam, że jest nieźle kwaśna.
Lekko się pieni, bo ma delikatny detergent, można nią spokojnie umyć włosy Z tego samego powodu nie radzę jej przetrzymywać, minutka pod prysznicem i jest super. Trzymać jej pod czepkiem bym raczej nie radziła, może podsuszyć.

Szkoda, że nie jesteście blondyny z mojego miasta, obdzieliłabym Was maską Seri, bo w życiu jej nie zużyję jak mi kracze Kylie Dobrze, że tania była chociaż
Szkoda, że nie ma jej w mniejszych pojemnościach, bo kupiłabym na próbę. A zauważyłaś jakieś rozjaśnianie po tej masce?

No widzisz, byłam półtora tygodnia temu w Twoim mieście i nic nie wiedziałam, że masz maskę Seri, bo bym Ci trochę podebrała

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie znam tego toniku Z podkładami miałam podobnie, bo szukałam pod kątem jasności. wywaliłam totalne buble i został mi tylko Colorstay Ideałem nie jest, ale jest dosyć jasny. Jak mi się skończy to poszukam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Peeling to Frutique papaya enzyme exfoliating gel, nie ma go na KWC.
To amerykański kosmetyk firmy Ardell, w Polsce dostępny tylko w jednym sklepie online, jest też na Allegro http://allegro.pl/frutique-papaya-en...981796715.html

MEGA wydajny, nawet nie było mi żal stosować na dłonie. Po nim były jak nowe, idealnie gładkie.

Dla mnie cudo, działa mocno, ale krzywdy mi jeszcze nie zrobiło. Dosłownie rozpuszcza naskórek robiąc coś takiego KLIK
Te białe kłaczki to rozpuszczony naskórek, jak ma się dużo delikatnych włosków, to też je usuwa. Płytkie zaskórniki również "zjada". Wszystko w 30 s

Po polsku innych opinii mało, ale tu po angielsku https://www.makeupalley.com/product/...kincare---Face
Tu skład
Mam ten podkład z Pierre Rene. Uważam, że jest dobry, nie jest ideałem, no ale jak to każdy podkład nie każdemu pasuje. Ja mam nr 21, jak go kupowałam w zeszłym roku, to ten odcień był najjaśniejszy. Widziałam, ze niedawno wypuścili jeszcze jaśniejszy kolor, więc jest większy wybór. Polecam wybierać kolor o ton jaśniejszy, bo i tak troszkę ściemnieje na twarzy. Teraz na wiosnę wystarczy cieniutka warstewka na dobrze nawilżoną skórę, bo bez tego to wygląda nieestetycznie. Bardzo długo się utrzymuje na twarzy, jest trwały. Mnie w tym moim kolorze nie za bardzo odpowiada to, że ma za mało żółtych pigmentów. Na szczęście nie jest drogi. Może uda Ci się próbkę dostać

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ja tylko tak na szybko podczytuję
ale Truskawkowa-nie kupuj tego podkładu z pierre rene, ja szukając w zeszłym roku podkładu pomaziałam się nim w drogeri! nie dość, że ciemniał to jeszcze robił taką brzydką pomarszczoną skórę...jak z trwałością to nie wiem, bo na rękę dawałam, ale sam fakt ciemnienia go od razu wykluczył z kupowania!
Ja ostatnio mało kupuję kosmetyków i ciuchów, jak już to sportowe, a i tak kasa się jakoś rozchodzi
pozdrawiam
Jak napisałam Truskawkowej, rzeczywiście ciemnieje trochę ale teraz wyszedł jeszcze jeden bardzo jasny kolor, zobaczyć można
A najładniejszą twarz miałam po podkładzie Dermablend z Vichy, pamiętam tylko, że niestety dość szybko ścierał mi się z nosa i brudził ubrania, dlatego z niego zrezygnowałam ale kilka opakowań zużyłam. Buźka była jak wyfotoszopowana
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 09:21   #3019
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Oby olej pomogł, ale nie w odwrotnym kierunku

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Ja tez przetestowałam już mase podkladow w zyciu...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 09:23   #3020
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Popisalysmy wczoraj a jak
Kylie kochana ale ja będę dziś w Inglocie i wlasnie myslalam ze może kupie jakiś...znasz je czy nie?
Warte są coś?

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Ja nie widziałam w szpitalu nikogo i nie słyszałam żeby u nas była...
Niestety ale pigmentów z Inglota nie znam,nie miałam przyjemności używać

Swińska grypa w zachodnio- pomorskim, no i teraz w Legnicy



a tak wracając do masek z Biowaxa to dla mnie najlepsza była i jest ta do zniszczonych,ale Bunny pisała,że może na kolor jakoś wpływać więc sie powstrzymuje przed kupnem całego pudełeczkaa ja ją lubiłam trzymac dość długo pod czepkiem,wtedy efekty są dla mnie najlepsze
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 09:50   #3021
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Jak już jesteśmy na wątku w "tych" tematach to powiem Wam jedno- pos*ało Was wczoraj z tym pisaniem wieczorem I jak to nadrobić teraz?!

Orientujecie się czy można świeże drożdże po prostu jeść na sucho żeby był efekt na włosy i paznokcie? Bo po co miałabym sobie rozrabiać z wodą, mlekiem etc. jak mogę je po prostu zjeść
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 10:49   #3022
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Milka dla mnie z podkładów poki co najlepszy tani z ingrid i colorstay revlona stosuje na zmianę. Jak chce na caly dzien podklad to revlon, jak krócej to ingrid. Teraz mam problem z sucha skóra...i po każdym mi suche skorki się pokazują. Trochę lepiej jest jak nałoże tlusty krem na noc. Ale nie wiem co to z ta cera mi sie podziało ze skórą na ciele zreszta tez ale tlustym balsamem codziennie po kąpieli się smaruje i juz jest lepiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2014-03-02 o 10:50
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 11:31   #3023
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

ale mówisz o tej odżywce co ją Bunny polecała
aż się boję teraz jej uzywac


ale co tam może przyciemniać

tak ,ale jak napisałam mam takie wrażenie na moich włosach tak jak po oleju kokosowym mi jaśniały tak tu dziwne zjawisko zaobserwowałam na szczęście u mnie po umyciu włosów wszystko wraca do normy także nie ma się co bać
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Daj spokój W składzie nie ma niczego "barwiącego". Zużyłam całą buteleczkę, zero zmian koloru
U mnie czasem włosy mocno nawilżone, natłuszczone, nasilikonowane wydają się ciemniejsze. Oczywiście jest to efekt nietrwały Im bardziej mam suche włosy, tym robią się jaśniejsze, zazwyczaj tak jest. Chociaż przykładowo po Biovaxie do blondu zrobiły się tymczasowo jasniejsze, chyba przez kwasy i cytrynę w składzie W sumie całkiem niezła była ta maseczka
widocznie na moje włosy tak działa nie jest to uderzająca różnica ,ale widać , że ciut ciemniejsze są może moje włosy są jakieś dziwne skoro tak na niektóre kosmetyki reagują


też mam ostatnio problem z cerą sucha i jakieś zaskórniki mi powyłaziły ,a że ja mam manie ciągle coś drapnąć jak napotkam pod paznokciem to wyglądam jak debil z tymi strupkami dobrze , że podkład ładnie to zakrywa

czy to ten alantan ? http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p6607-Alantan_Plus_krem_35_g ok już wiem że nie ... znalazłam
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-03-02 o 11:46
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 11:43   #3024
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Jak już jesteśmy na wątku w "tych" tematach to powiem Wam jedno- pos*ało Was wczoraj z tym pisaniem wieczorem I jak to nadrobić teraz?!

Orientujecie się czy można świeże drożdże po prostu jeść na sucho żeby był efekt na włosy i paznokcie? Bo po co miałabym sobie rozrabiać z wodą, mlekiem etc. jak mogę je po prostu zjeść
Chyba nie, bo drożdże świeże przed spożyciem trzeba najpierw zabić
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 13:58   #3025
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wiesz, ta Seri to najdziwniejsza maska jaką miałam w życiu Wydajna diabelsko, bo ma taką dziwną konsystencję jakby galaretki, musu. Ona nie jest typowo regenerująca, raczej taka nawilżająca/do farbowanych. Mocno nabłyszcza, więc podejrzewam, że jest nieźle kwaśna.
Lekko się pieni, bo ma delikatny detergent, można nią spokojnie umyć włosy Z tego samego powodu nie radzę jej przetrzymywać, minutka pod prysznicem i jest super. Trzymać jej pod czepkiem bym raczej nie radziła, może podsuszyć.

Dorzuć kompleks wit B, polecam najbardziej ten z Polfy, jest najtańszy i ma najlepszy skład. No i nie ma wit B 12, która u mnie jest pryszczogenna

Dla mnie to najlepszy suplement na skórę i włosy, ostatnio znowu do niego wrócilam i widzę efekty. Biorę 2x dziennie. Zawsze zamawiam go na d o zie

Jakby któraś szukała lekkiego, nawilżającego kremu do cery zapychajacej się, to polecam serdecznie Alantandermoline krem lekki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tenolem-5.html

Poleciła go dziewczyna z YT, jestem nim zachwycona. Kazdy inny krem mnie zapycha niemiłosiernie, ten jest cudowny i niedrogi

Ma skład
Aqua, Panthenol and Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol and Polysorbate 60, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Octyldodekanol, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-8, Dimethicone, Allantoin, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Citric Acid.

Trojglicerydy mnie zawsze zapychaly, ale tu totalnie nic.

Dobrze wiedzieć że przetrzymywana może podsuszać bo ja ostatnio większość odżywek i masek przetrzymuję minimum te 10-15 min jeśli można nią myć włosy to super bo skończyła mi się Isana niebieska która mi do tego celu czasem służyła dziękuję za polecenie tego kompleksu wit B powiedz mi słońce czy ja mogę go brać razem z magnezem z wit B6? bo mam jeszcze 1.5 listka i zastanawiam się czy to nie za dużo. Kremik i peeling też wrzuciłam na chciejlistę a tonik z Fitomedu mam i bardzo lubię pierwsze i nie ostatnie opakowanie.

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Lipa z miodem pycha Ostatnio w Biedronie się pojawiła, kupiłam, ale jeszcze nie piłam. Pamiętam smak lipy zbieranej samodzielnie, o wiele lepsza niż kupowana
Przyglądałam się jej uważnie ostatnio i gdyby nie to że mam mnóstwo herbat ziołowych i owocowych w domu to pewnie bym wrzuciła do koszyka ale tż mówi żebym się uspokoiła i że następnym razem no to zacieram rączki wykończyłam już kilka herbat w międzyczasie to pewnie sięgnę po tą lipę bo pachniała obłędnie przez opakowanie.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a tak wracając do masek z Biowaxa to dla mnie najlepsza była i jest ta do zniszczonych,ale Bunny pisała,że może na kolor jakoś wpływać więc sie powstrzymuje przed kupnem całego pudełeczkaa ja ją lubiłam trzymac dość długo pod czepkiem,wtedy efekty są dla mnie najlepsze
Zauważyłam że dużo blondynek chwali tą do zniszczonych (to jest ta pomarańczowa tak?) i gdybym miała się na jakiegoś vaxa skusić to na pewno na nią na te vaxy się w sumie czaję już długie miesiące ale jakoś na miejscu rezygnowałam i brałam coś innego

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja teraz czaje sie na ten szamponik:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
słyszałam dobre opnie o nim też kiedyś spróbuję ciakawe tylko kiedy bo lista rośnie w zastraszającym tempie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2014-03-02 o 14:08
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 14:57   #3026
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Zauważyłam że dużo blondynek chwali tą do zniszczonych (to jest ta pomarańczowa tak?) i gdybym miała się na jakiegoś vaxa skusić to na pewno na nią na te vaxy się w sumie czaję już długie miesiące ale jakoś na miejscu rezygnowałam i brałam coś innego



słyszałam dobre opnie o nim też kiedyś spróbuję ciakawe tylko kiedy bo lista rośnie w zastraszającym tempie
Ta,to jest ta pomarańczowa
Jedyny wosk,który naprawdę służył moim włosom
tylko boję się tego ocieplenia koloru
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 16:29   #3027
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej Dziewczyny Będę wieczorem przed komputerem, zasiądę na dobre i poopisuje produkty do wlosow co obiecałam
Mam już troszkę rozeznania co mi odpowiada a co nie, wiele już przetestowałam i ok 21 zapodam tutaj rozpiske i zdjęcia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 16:54   #3028
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie znam tego toniku Z podkładami miałam podobnie, bo szukałam pod kątem jasności. wywaliłam totalne buble i został mi tylko Colorstay Ideałem nie jest, ale jest dosyć jasny. Jak mi się skończy to poszukam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Peeling to Frutique papaya enzyme exfoliating gel, nie ma go na KWC.
To amerykański kosmetyk firmy Ardell, w Polsce dostępny tylko w jednym sklepie online, jest też na Allegro http://allegro.pl/frutique-papaya-en...981796715.html

Ten podkład Pierre Rene jest świetny wg mnie Mam cerę mieszaną, skłonność do łojotoku i sprawdza się super. Bardzo trwały, daje naturalny efekt, niska cena i kolor 20 - bardzo ładny, jasny neutralny beż. Nie jest tak ciężki jak Colorstay a utrzymuje się tak samo długo Minusem jest dostępność - nigdzie nie ma nr 20 - zamawiałam przez All za 20kilka złotych


Skusiłaś mnie na ten peeling
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:00   #3029
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Z rąką na sercu, oddałabym za ten peeling moją kolekcję do włosów Żaden peeling enzymatyczny nie dawał mi takiego efektu. A typowe kwasy złuszczały naskórek bardzo powoli, ten daje efekt od razu. Suche skórki na nosie zawsze były moją zmorą, teraz zapomniałam o nich

Sprawdza się na skórze tlustej i trądzikowej, jak i przy suchej i dojrzałej, bo miałam okazję obserwować Moja mama nie mogła się namacać swojej twarzy jak jej zaaplikowałam

Nie polecałabym naczynkowcom i skrajnym wrażliwcom, wiadomo, ma kwas glikolowy.

Warto sobie wziąć na społkę z koleżanką czy mamą, te 200 ml to naprawdę spora ilość, używa się malutko[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------
Nienawidze cie
Ja dzisiaj kupiłam morelowy peeling do pomocy bo moja bielenda enzymatyczna nie daje rady. Mam tak masakrycznie odwodnioną skóre ze masakra Juz nawet podkładu nie nakładam pędzlem bo pogarsza tylko, palcami jak nałoże Clarinsa to jeszcze jakoś ujdzie ale tak to tragedia... Przypudrować sie tez nie moge... dupa blada

Swoja drogą, ktos mi kazał dać znać jak się podkład Clarinsa spisuje po dłuższym używaniu. Melduje, że jest cudowny cudowny i jeszcze raz cudowny i absolutnie wart każdej jednej złotówki
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ok, daj znać jak coś, chętnie się zmotywuję

A ogólnie czeko, widziałaś różnicę po shredzie? W sensie czy jak patrzyłaś na figurę w lustrze czy jakimś odbiciu było widać spadki, albo np. po ubraniach że stały się luźniejsze? Czy na takie cuda nie można liczyć?
Moge ci wstawic póki co zdjęcia jak zmiescilam sie w kiecke ze 100dn W wakacje jeszcze zamek zatrzymywał mi sie gdzies tam na plecach, a teraz sie zmiesciłam I jak znajde to brzuch po shredzie...

A co do efektów to powiem ci tak, na pewno po miesiącu to nie były jakieś spektakularne efekty typu spodnie z tyłka lecą, ale na pewno były zauważalne. Pamiętam, że nawet TŻ zauważył, że z brzucha mi zleciało. Widziałam też róznice jeśli chodzi o cellulit. Z nóg mi jakoś nie zeszło, a potem jak przeszłam na BR to troche mi wogóle nogi spuchły, i dopiero teraz mi zaczeło schodzic
Na dobra sprawe różnice po ciuchach (musiałam nowe spodnie pokupować) widze dopiero teraz, ale trenowałam ciezko właściwie od początku stycznia do połowy lutego. Teraz wznawiam i wracam na prawidłowe tory z jedzeniem. Chociaż u mnie nie mozna powiedziec ze to jakas wielce rygorystyczna dieta. np dzisiaj kupiłam sobie płatki z czekolada

Na pewno regularne treningi dadzą efekt ale trzeba sie uzbroić w cierpliwość.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Zwariowały w sobotę wieczorem


coś jeszcze miała napisać...

aaa Princesska i jej akcje w pracy
Nic nie mówcie o akcjach w pracy. My ostatnio na YT oglądaliśmy meneli
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Niestety ale pigmentów z Inglota nie znam,nie miałam przyjemności używać

Swińska grypa w zachodnio- pomorskim, no i teraz w Legnicy



a tak wracając do masek z Biowaxa to dla mnie najlepsza była i jest ta do zniszczonych,ale Bunny pisała,że może na kolor jakoś wpływać więc sie powstrzymuje przed kupnem całego pudełeczkaa ja ją lubiłam trzymac dość długo pod czepkiem,wtedy efekty są dla mnie najlepsze
Wiesz co, ja jej uzywałam wtedy jak schodziłam do blondu i nie powiedziałabym żeby to ocieplenie bylo jakies wielkie

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Ex - wkleiłam do albumu brzuch przed shredem, po i aktualny, nie wiem czy zauwazysz roznice bo jakość jest kiepska no ale moze sie zmotywujesz
No i moja kiecka 100dn <3 To był mój cel, i osiągnęłam go
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 18:24   #3030
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Milka dla mnie z podkładów poki co najlepszy tani z ingrid i colorstay revlona stosuje na zmianę. Jak chce na caly dzien podklad to revlon, jak krócej to ingrid. Teraz mam problem z sucha skóra...i po każdym mi suche skorki się pokazują. Trochę lepiej jest jak nałoże tlusty krem na noc. Ale nie wiem co to z ta cera mi sie podziało ze skórą na ciele zreszta tez ale tlustym balsamem codziennie po kąpieli się smaruje i juz jest lepiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tego z ingrid nie miałam a Colorstay mnie zapychał, jak jeszcze miałam starą wersję, nie wiem jak ta nowsza. Na mnie z kolei tłusty krem nie działa, nic mi nie pomaga. Najlepszy dla mnie to Nivea Soft i z Bielendy. Wow, mam aż dwa kremy do twarzy a balsam do ciała obowiązkowo dwa razy dziennie, bo też mam suchą skórę i zaczyna mnie swędzieć jak nie użyję przez kilka dni.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tak ,ale jak napisałam mam takie wrażenie na moich włosach tak jak po oleju kokosowym mi jaśniały tak tu dziwne zjawisko zaobserwowałam na szczęście u mnie po umyciu włosów wszystko wraca do normy także nie ma się co bać

widocznie na moje włosy tak działa nie jest to uderzająca różnica ,ale widać , że ciut ciemniejsze są może moje włosy są jakieś dziwne skoro tak na niektóre kosmetyki reagują
Ja tak mam po jedwabiu z Green Pharmacy, też mam wrażenie że są ciemniejsze ale tylko odrobinę, tylko ja to widzę. Po CHI tego nie zauważyłam. A tak swoją drogą ten jedwab z GF uwielbiam, super jest

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Moge ci wstawic póki co zdjęcia jak zmiescilam sie w kiecke ze 100dn W wakacje jeszcze zamek zatrzymywał mi sie gdzies tam na plecach, a teraz sie zmiesciłam I jak znajde to brzuch po shredzie...

A co do efektów to powiem ci tak, na pewno po miesiącu to nie były jakieś spektakularne efekty typu spodnie z tyłka lecą, ale na pewno były zauważalne. Pamiętam, że nawet TŻ zauważył, że z brzucha mi zleciało. Widziałam też róznice jeśli chodzi o cellulit. Z nóg mi jakoś nie zeszło, a potem jak przeszłam na BR to troche mi wogóle nogi spuchły, i dopiero teraz mi zaczeło schodzic
Na dobra sprawe różnice po ciuchach (musiałam nowe spodnie pokupować) widze dopiero teraz, ale trenowałam ciezko właściwie od początku stycznia do połowy lutego. Teraz wznawiam i wracam na prawidłowe tory z jedzeniem. Chociaż u mnie nie mozna powiedziec ze to jakas wielce rygorystyczna dieta. np dzisiaj kupiłam sobie płatki z czekolada

Na pewno regularne treningi dadzą efekt ale trzeba sie uzbroić w cierpliwość.



Nic nie mówcie o akcjach w pracy. My ostatnio na YT oglądaliśmy meneli


Wiesz co, ja jej uzywałam wtedy jak schodziłam do blondu i nie powiedziałabym żeby to ocieplenie bylo jakies wielkie
O jaaa, od 15 minut zastanawiam się co to znaczy (100dn) i dopiero teraz mnie olśniło
Ja ze sportu na razie uprawiam spacery

A oglądaliście Mietka żula?
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.