Anty aging - plotkowo - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-04, 13:03   #871
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Ukochane Evolve
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 09:12   #872
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Dziewczyny, czy któraś z Was używa taśm kinesio na twarz?
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 20:49   #873
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używa taśm kinesio na twarz?
Ja niestety nie
Mam znajomą, której terapeutka po masażu Kobido naklejała taśmy na twarz i była zadowolona z efektów.
Ja kiedyś dostałam uczulenia na klej z tejpów, które miałam naklejone na ciele po fizjoterapii.
Ja natomiast przychodzę z zapytaniem, bo reagowanie mojej skóry na jakikolwiek podkład, pomimo zmiany kremu z ceramidami, nie zmieniło się - dalej straszne ciastkowanie i włażenie w pory A chciałabym jednak przykryć niektóre niedoskonałości, wyrównać koloryt skóry itp. Przesiadłam się z żółtej Bielendy z ceramidami na Cosrx z ceramidami o lekkiej konsystnecji i różnicy nie ma. Minęło 1,5 miesiąca, może to za krótko? Generalnie stawiam na to, że moja skóra nie lubi się z ceramidami, więc chciałabym zapytać czy ktoś ma do polecenia jakiś fajny nawilżający krem na noc, przy stosowaniu retinolu, dla cery raczej tłustej, porowatej?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-23, 12:14   #874
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Anty aging - plotkowo

Ja z kolei ostatnio przeczytałam o masażu transbukalnym i zastanawiam się, czy się nie wybrać - masuje się też wnętrze jamy ustnej - podobno działa dobrze na bruzdy nosowo-wargowe. Tylko zastanawiam się, czy sam masaż rzeczywiście może pomóc plus widzę, że niewiele osób w całej Polsce ma tego typu masaże w ofercie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-25, 20:57   #875
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Ja niestety nie
Mam znajomą, której terapeutka po masażu Kobido naklejała taśmy na twarz i była zadowolona z efektów.
Ja kiedyś dostałam uczulenia na klej z tejpów, które miałam naklejone na ciele po fizjoterapii.
Ja natomiast przychodzę z zapytaniem, bo reagowanie mojej skóry na jakikolwiek podkład, pomimo zmiany kremu z ceramidami, nie zmieniło się - dalej straszne ciastkowanie i włażenie w pory A chciałabym jednak przykryć niektóre niedoskonałości, wyrównać koloryt skóry itp. Przesiadłam się z żółtej Bielendy z ceramidami na Cosrx z ceramidami o lekkiej konsystnecji i różnicy nie ma. Minęło 1,5 miesiąca, może to za krótko? Generalnie stawiam na to, że moja skóra nie lubi się z ceramidami, więc chciałabym zapytać czy ktoś ma do polecenia jakiś fajny nawilżający krem na noc, przy stosowaniu retinolu, dla cery raczej tłustej, porowatej?
Karawanna, może spróbuj coś z różą damasceńska?
Osobiście lubię po retinolu veoli botanica Repair by night, szczególnie teraz zima - bardzo koi skore, nie zapycha, nie lepi się choć konsystencja jest treściwa. Z tym, ze moja skóra nie jest tłusta, z wiekiem schne jak wąż a to może robić różnice.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 09:27   #876
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Ja niestety nie
Mam znajomą, której terapeutka po masażu Kobido naklejała taśmy na twarz i była zadowolona z efektów.
Ja kiedyś dostałam uczulenia na klej z tejpów, które miałam naklejone na ciele po fizjoterapii.
Ja natomiast przychodzę z zapytaniem, bo reagowanie mojej skóry na jakikolwiek podkład, pomimo zmiany kremu z ceramidami, nie zmieniło się - dalej straszne ciastkowanie i włażenie w pory A chciałabym jednak przykryć niektóre niedoskonałości, wyrównać koloryt skóry itp. Przesiadłam się z żółtej Bielendy z ceramidami na Cosrx z ceramidami o lekkiej konsystnecji i różnicy nie ma. Minęło 1,5 miesiąca, może to za krótko? Generalnie stawiam na to, że moja skóra nie lubi się z ceramidami, więc chciałabym zapytać czy ktoś ma do polecenia jakiś fajny nawilżający krem na noc, przy stosowaniu retinolu, dla cery raczej tłustej, porowatej?
Może faktycznie Twoja skóra nie toleruje ceramodów. A może jakiś krem z samą wąkrotką azjatycką?Sama wąkrotka dobrze łagodzi wszelkie podrażnienia. A na dzień proponowałabym jakieś serum z niacynamidem (pod krem).Niacynamid też regeneruje skórę oraz pomaga w odbudowie jej bariery hydrolipidowej, więc też redukuje podrażnienia(Polecam serum z The Ordinary). Jednocześnie reguluje wydzielanie sebum. Fajnie dyscyplinuje skórę, obkurcza pory.Może poprawiłaby sie wtedy współpraca z podkładami?

Ostatnio zrobiłam się bardzo monotematyczna i wałkuje ten krem z ceramidami Cosrx ale szukam czegoś co będę stosować na zmianę z nim.
Może mi ktoś coś poleci?Szukam kremu na noc, z dobrym składem,silnie regenerujący,przeciwzmars zczkowy (ale bez drażniących substancji aktywnych). Chodzi mi o dobre odżywienie. No i tak do 100zł, bo ostatnio przeholowałam a czeka mnie zakup drogiego retinolu...
Magbeth, ten krem wygląda kusząco
Ps. fajnie wyglada opis tego kremu:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ery-cream.html

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2023-01-26 o 10:20
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 09:33   #877
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Anty aging - plotkowo

Nie pamietam kto polecał retinol z Sesdermy z witamina C (chyba nava), ale chciałam podziękować, bo to absolutny sztos. Używam miesiąc i cera wyglada mega, zero podrażnień, pory zmniejszone. Polecam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-26, 10:04   #878
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Nie pamietam kto polecał retinol z Sesdermy z witamina C (chyba nava), ale chciałam podziękować, bo to absolutny sztos. Używam miesiąc i cera wyglada mega, zero podrażnień, pory zmniejszone. Polecam


Sent from my iPhone using Tapatalk
A jakie tam jest stężenie retinolu?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 11:07   #879
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Nie pamietam kto polecał retinol z Sesdermy z witamina C (chyba nava), ale chciałam podziękować, bo to absolutny sztos. Używam miesiąc i cera wyglada mega, zero podrażnień, pory zmniejszone. Polecam
To jeden produkt czy dwa oddzielne? Możesz link podrzucić?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 12:25   #880
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Może faktycznie Twoja skóra nie toleruje ceramodów. A może jakiś krem z samą wąkrotką azjatycką?Sama wąkrotka dobrze łagodzi wszelkie podrażnienia. A na dzień proponowałabym jakieś serum z niacynamidem (pod krem).Niacynamid też regeneruje skórę oraz pomaga w odbudowie jej bariery hydrolipidowej, więc też redukuje podrażnienia(Polecam serum z The Ordinary). Jednocześnie reguluje wydzielanie sebum. Fajnie dyscyplinuje skórę, obkurcza pory.Może poprawiłaby sie wtedy współpraca z podkładami?

Ostatnio zrobiłam się bardzo monotematyczna i wałkuje ten krem z ceramidami Cosrx ale szukam czegoś co będę stosować na zmianę z nim.
Może mi ktoś coś poleci?Szukam kremu na noc, z dobrym składem,silnie regenerujący,przeciwzmars zczkowy (ale bez drażniących substancji aktywnych). Chodzi mi o dobre odżywienie. No i tak do 100zł, bo ostatnio przeholowałam a czeka mnie zakup drogiego retinolu...
Magbeth, ten krem wygląda kusząco
Ps. fajnie wyglada opis tego kremu:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ery-cream.html
Kupiłam ten w aptece i mogę polecić.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wilzajacy.html
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 13:06   #881
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kupiłam ten w aptece i mogę polecić.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wilzajacy.html
Super, bardzo Ci dziekuję, i jaka cena miła Trochę sie obawiałam bakuchiolu ,ale poczytałam i spokojnie mozna z retinolem łączyć
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-26, 13:06   #882
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Anty aging - plotkowo

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, AAAnka i magbeth przyjrzę się Waszym polecajkom Ceramidy odstawiam na ten miesiąc całkowicie i zobaczę czy coś to zmieni w przypadku reagowania mojej skóry z podkładem. Generalnie nie zauważyłam, żeby moja skóra po retinolu była jakaś podrażniona, zdarza się czasem parę przesuszonych miejsc (używam obecnie retinolu z Neutrei o stężeniu 0,5).
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 17:58   #883
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Anty aging - plotkowo

To ten produkt: https://www.notino.pl/sesderma/retis...t_list-product

Kupowałam w grudniu za 82zl na promocji na Notino, wiec chyba warto się czaić. Ta wersja ma 0,5 retinolu, ale jest jeszcze druga mająca 0,25.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-26, 21:29   #884
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Nie pamietam kto polecał retinol z Sesdermy z witamina C (chyba nava), ale chciałam podziękować, bo to absolutny sztos. Używam miesiąc i cera wyglada mega, zero podrażnień, pory zmniejszone. Polecam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tak, ja polecalam sesderme cieszę sie, że Ci pasuje. Wogole polecam kosmetyki tej marki

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 07:41   #885
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
To ten produkt: https://www.notino.pl/sesderma/retis...t_list-product

Kupowałam w grudniu za 82zl na promocji na Notino, wiec chyba warto się czaić. Ta wersja ma 0,5 retinolu, ale jest jeszcze druga mająca 0,25.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dzięki Trochę mało retinolu (ja teraz używam 1%), ale może być fajną odmianą, będę polować
U mnie dziwna sytuacja się stała: od wielu miesięcy używam na dekolt 1%retinolu z Nacomi (na twarz i szyję Paula's Ch.). Wczesniej zużyłam dwa opakowania Nacomi na twarz, wszystko było ok, zero podraznień itd. Od jakiegoś czasu (nie zawsze) pojawia mi się swędzenie dekoltu , czyli tam gdzie nakładam Nacomi,jak się zapomnę i podrapię za mocno to pojawia sie taka wypukła wysypka. Dziwne, bo tyle miesięcy wszystko było ok...Ostatnio robiłam sobie zabieg dermapenem i ampułką Venome z retinolem(robiłam juz wielokrotnie) i po dwóch dniach od zabiegu na dekolcie wyskoczyło podobne uczulenie jak po Nacomi, tylko dużo gorsze. Ustąpiło a miesiąc później po kolejnym zabiegu nic się nie działo. Nie wiem czy to reakcja na retinol, czy coś innego?Skórę mam już dawno po procesie retynizacji i stosowałam wiele miesięcy bez podrażnień, co drugi dzień...
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 10:30   #886
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Anty aging - plotkowo

Jak piszecie o retinolu z sesdermy, to o tym mówicie: https://www.topestetic.pl/sesderma/r...zczkowy-30-ml?
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 10:33   #887
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jak piszecie o retinolu z sesdermy, to o tym mówicie: https://www.topestetic.pl/sesderma/r...zczkowy-30-ml?
Tak
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-27, 10:51   #888
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Tak
Kupiłam .

A coś nakładacie jeszcze na ten krem czy nie? Bo na serum z retinolem zazwyczaj nakładam po 20 minutach krem nawilżający.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 15:03   #889
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Dzięki Trochę mało retinolu (ja teraz używam 1%), ale może być fajną odmianą, będę polować
U mnie dziwna sytuacja się stała: od wielu miesięcy używam na dekolt 1%retinolu z Nacomi (na twarz i szyję Paula's Ch.). Wczesniej zużyłam dwa opakowania Nacomi na twarz, wszystko było ok, zero podraznień itd. Od jakiegoś czasu (nie zawsze) pojawia mi się swędzenie dekoltu , czyli tam gdzie nakładam Nacomi,jak się zapomnę i podrapię za mocno to pojawia sie taka wypukła wysypka. Dziwne, bo tyle miesięcy wszystko było ok...Ostatnio robiłam sobie zabieg dermapenem i ampułką Venome z retinolem(robiłam juz wielokrotnie) i po dwóch dniach od zabiegu na dekolcie wyskoczyło podobne uczulenie jak po Nacomi, tylko dużo gorsze. Ustąpiło a miesiąc później po kolejnym zabiegu nic się nie działo. Nie wiem czy to reakcja na retinol, czy coś innego?Skórę mam już dawno po procesie retynizacji i stosowałam wiele miesięcy bez podrażnień, co drugi dzień...

Swsderma nie łuszczy „do samej kości”, ale efekty widać IMO gołym okiem po miesiącu stosowania co drugi dzień. A moja skóra to zawodnik sumo, mam za sobie kilka podejść z AtreDerm.

Miałam Nacomi 1% i mam teorię (absolutnie amatorską), że ten ich retinol jest niestabilny albo „wkładają” go do kremu losowo, bo u mnie zero efektów. Jakbym smarowała się losowym nawilżaczem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-28, 16:38   #890
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Bardzo prawdopodobne, ze nie maja stabilnej czasteczki. W koncu cena jest mocno budżetowa. Podobny efekt podrażnienia i zaczerwienienia - swędzenie, pieczenie miałam na szyi przez całe 6 mcy stosowania retinolu z TO. Przy retinalach, które są po ok 100zł problem zniknął. Nawet w okresie okolookresowym muszę dokładać peeling kawowy na twarz z uwagi na zaskórniki. Zero podrażnień. Przy retinolu TO było to absolutnie niewykonalne. Teraz zużywam Nacomi na wierzchy dłoni, ale nie widze na razie żadnej reakcji. Retinole ze stabilną cząsteczką na pewno będą opisane gdzieś u Inti Skin czy Dr Scury. Pewnie też u Eli Żywiczyńskiej, Bogna Skinology i AlternatywnepięknoNS. Ta ostatnia układała mi pielęgnację i wskazała odpowiedni retinal - budżetowy jak na retinal - 100zł, ale profesjonalny.

Jeśli mnie pamięc nie myli, to firmy mające dobrze ustabilizowany retinol chętnie o tym informują.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-28, 16:44   #891
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Bardzo prawdopodobne, ze nie maja stabilnej czasteczki. W koncu cena jest mocno budżetowa. Podobny efekt podrażnienia i zaczerwienienia - swędzenie, pieczenie miałam na szyi przez całe 6 mcy stosowania retinolu z TO. Przy retinalach, które są po ok 100zł problem zniknął. Nawet w okresie okolookresowym muszę dokładać peeling kawowy na twarz z uwagi na zaskórniki. Zero podrażnień. Przy retinolu TO było to absolutnie niewykonalne. Teraz zużywam Nacomi na wierzchy dłoni, ale nie widze na razie żadnej reakcji. Retinole ze stabilną cząsteczką na pewno będą opisane gdzieś u Inti Skin czy Dr Scury. Pewnie też u Eli Żywiczyńskiej, Bogna Skinology i AlternatywnepięknoNS. Ta ostatnia układała mi pielęgnację i wskazała odpowiedni retinal - budżetowy jak na retinal - 100zł, ale profesjonalny.

Jeśli mnie pamięc nie myli, to firmy mające dobrze ustabilizowany retinol chętnie o tym informują.
To by wyjaśniało podejrzanie niską cenę. A podzielisz się co to za retinal za 100 zł?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 00:15   #892
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
To by wyjaśniało podejrzanie niską cenę. A podzielisz się co to za retinal za 100 zł?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Geek&Gorgeous - kupuja ten sam retinal ktory jest w Medik8, choc to drugie ma ogolnie bogatszy skład, wiadomo.

Teraz mam retinal z Eeeny Meeny, bo skusiła mnie cena i pojemność na BF, ale nie wiem czy nie wrócę do G&G. Eeeny Meeny ma bardziej wodnisty skład.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 13:12   #893
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Kupiłam .

A coś nakładacie jeszcze na ten krem czy nie? Bo na serum z retinolem zazwyczaj nakładam po 20 minutach krem nawilżający.
Kładę dodatkowo krem.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 22:12   #894
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Anty aging - plotkowo

Nie chcę się w żaden sposób wyzłosliwiać, ale czego wg Was jest tutaj za dużo?

Zupełnie inna twarz, niestety.MjAyMzAxYgsgGztJbgNvHmNDbxMoWmFINFt3WG5Of145VisTLR0_DzEWYx0zDT0LNgljCi1XLBooVjtLbhwkGTEVLANuHSAI.jpgZałącznik 1Załącznik 1

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Załącznik 7785489

Edytowane przez Pusheen_
Czas edycji: 2023-01-29 o 22:15
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 22:14   #895
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Nie chcę się w żaden sposób wyzłosliwiać, ale czego wg Was jest tutaj za dużo?

Zupełnie inna twarz, niestety.Załącznik 7785488Załącznik 1Załącznik 1

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Widać tylko jedno zdjęcie, ale tak wygląda twarz gdy przesadziło się z kwasem hialuronowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 22:17   #896
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Anty aging - plotkowo

Nie wiem co się dzieje, że zdjęcia się nie ładują, ech.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-29, 23:30   #897
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89482712]Widać tylko jedno zdjęcie, ale tak wygląda twarz gdy przesadziło się z kwasem hialuronowym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Nie widzę tam efektu o jakim mówisz. Wystarczy mieć duże kości policzkowe. Wiele osób wygląda niekorzystnie przy mocnym uśmiechu - dlatego nie widzimy go na ściankach.

No ale wyświetla się tylko jedno zdjęcie.

Tu Jamie Campbell Bower
Normalny vs uśmiechnięty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Jamie_Campbell_Bower_by_Gage_Skidmore,_2013.jpg (171,8 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot 2023-01-30 at 00.25.57.jpg (81,2 KB, 97 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 07:51   #898
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Swsderma nie łuszczy „do samej kości”, ale efekty widać IMO gołym okiem po miesiącu stosowania co drugi dzień. A moja skóra to zawodnik sumo, mam za sobie kilka podejść z AtreDerm.

Miałam Nacomi 1% i mam teorię (absolutnie amatorską), że ten ich retinol jest niestabilny albo „wkładają” go do kremu losowo, bo u mnie zero efektów. Jakbym smarowała się losowym nawilżaczem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja zaczynałam od retinolu The Ordinary i byłam bardzo zadowolona z efektów i to właśnie serum z TO tak mnie wciągnęło w retinol, potem stosowałam Nacomi i efekty nadal były. Teraz kończę Paula's Choice i tak robiąc sobie podsumowanie, to nic bardziej "wow" się nie wydarzyło, myślę że już gładszej skóry nie osiągnę, efekt mnie bardzo zadowala. Teraz myslę że działanie nie będzie tak widoczne gołym okiem, choć muszę przyznać że od kilku miesięcy stosuję też to serum pod oczy i tu mogę jeszcze coś nowego osiągnąć Zrobiłam przerwę z dekoltem od retinolu, dziś spróbuje zapodać tam Paula's Ch. , zobaczę czy tu faktycznie tylko Nacomi mi szkodzi.
Ps. gdzieś na forum widziałam wpis o tym że retinol w Basiclab jest niestabilny, nie moge namierzyć źródła, czy ktoś coś pamięta?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 13:13   #899
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja zaczynałam od retinolu The Ordinary i byłam bardzo zadowolona z efektów i to właśnie serum z TO tak mnie wciągnęło w retinol, potem stosowałam Nacomi i efekty nadal były. Teraz kończę Paula's Choice i tak robiąc sobie podsumowanie, to nic bardziej "wow" się nie wydarzyło, myślę że już gładszej skóry nie osiągnę, efekt mnie bardzo zadowala. Teraz myslę że działanie nie będzie tak widoczne gołym okiem, choć muszę przyznać że od kilku miesięcy stosuję też to serum pod oczy i tu mogę jeszcze coś nowego osiągnąć Zrobiłam przerwę z dekoltem od retinolu, dziś spróbuje zapodać tam Paula's Ch. , zobaczę czy tu faktycznie tylko Nacomi mi szkodzi.
Ps. gdzieś na forum widziałam wpis o tym że retinol w Basiclab jest niestabilny, nie moge namierzyć źródła, czy ktoś coś pamięta?

U ktorejs z kosmetolożek na Insta czytałam, że o Basiclab nie ma zadnych informacji na temat stabilności. Ale nie namierzę, bo to było z rok temu.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 14:56   #900
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Anty aging - plotkowo

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
U ktorejs z kosmetolożek na Insta czytałam, że o Basiclab nie ma zadnych informacji na temat stabilności. Ale nie namierzę, bo to było z rok temu.
Ok, dzięki za info, muszę pogrzebać
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-22 21:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.