Seks z czarnoskórym mężczyzną. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 08:17   #61
morelka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 129
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
" Polski gangster nie ma luzu... "
...i jeszcze te kocie ruchy...
morelka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:04   #62
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez szczpara Pokaż wiadomość
Czarni faceci...są "strasznie" pociągający..te złote zęby, kolczyki, pierścionki, łańcuchy i ogólnie tona złota..buty robocze i drapanie się po jajkach..slang & taneczny chód, lenistwo i wyjątkowa powolność.. dla mnie sex z takim osobnikiem byłaby to zooofilia..
Troszke stereotypowo.....mysle, ze nie kazdy czarnoskory jest taki Zawiało rasizmem...

A to co napisalas tez dla mnie jest aseksualne
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:09   #63
szczpara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

.

Edytowane przez szczpara
Czas edycji: 2011-09-10 o 10:24
szczpara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:38   #64
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Ogólnie temat - rzeka, zupełnie jak tematy religijne...
Jedni seks traktują jako zabawę inni jako dopełnienie związku i te obie grupy nigdy się nie zgodzą i nie namówią do swoich przekonań...
Tylko nie rozumiem co kolor skóry ma do umiejętności w łóżku?
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:41   #65
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez szczpara Pokaż wiadomość
Czarni faceci...są "strasznie" pociągający..te złote zęby, kolczyki, pierścionki, łańcuchy i ogólnie tona złota..buty robocze i drapanie się po jajkach..slang & taneczny chód, lenistwo i wyjątkowa powolność.. dla mnie sex z takim osobnikiem byłaby to zooofilia..
Nie przepadam za czarnymi facetami, nigdy z takim nie bylam i pewnie nie bede, ale to co napisalas to wyjatkowa bezczelnosc.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:58   #66
szczpara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.


Edytowane przez szczpara
Czas edycji: 2011-09-10 o 10:25
szczpara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 12:32   #67
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

przeciez nie ma zadnej róznicy w sexie z białym facetem a czarnym, kolor skory nie oznacza ze jest sie innym w łózku. a czy biały czarny czy żółty to "wyposażenie" maja takie samo
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 13:25   #68
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Przedstaie swoje zdanie - nie byłabym z czarnym męzczyzna własnie z powodu ich swobodnego podejscia do spraw seksu. Bałabym sie chorób - ADIS, rzeżączka, opryszczka.
Wierze w to, co mowia o ich uposazeniu i kondycji, bo mialam znajoma ktora bez skrepowania opowiadala o swoim zyciu seksualnym z Jamajczykiem. Mowila ze nie nadaza za nim w tempie i ma wszystko poobcierane

Ja nie traktuje jednak seksu jak zabawy - zebym miala satysfakcje potrzebuje rowniez zaufania, uczucia, bezpieczesntwa. Daje mi to moj partner i w takiej sytuacji kolor skory nie ma zadnego dla mnie znaczenia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:34   #69
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez szczpara Pokaż wiadomość
Czarni faceci...są "strasznie" pociągający..te złote zęby, kolczyki, pierścionki, łańcuchy i ogólnie tona złota..buty robocze i drapanie się po jajkach..slang & taneczny chód, lenistwo i wyjątkowa powolność.. dla mnie sex z takim osobnikiem byłaby to zooofilia..
Znam kilku i żaden tak nie wygląda oraz nie zachowuje się. Często-codziennie mijam ich na ulicy i nie wiem czy w ciągu całego pobytu w UK spotkałam 2 takich na ulicy... stereotyp jak się patrzy.

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Oj dziewczynki, wy to się nigdy nie zmienicie: krytyka, ironia i wyśmiewanie to wasze drugie ja jak widac na załączonym obrazku.
Współczuję.

Moim celem nie bylo REKLAMOWANIE czarnoskorych facetow, tylko poznanie waszej opinii o seksie z nimi. napisalam wlasna opinie.
Nie jest moją winą, że wychowano was tak, że potraficie tylko krytykować i wysmiac.

Postanowilam wystartowac z takim wątkiem, bo wiem ze Polska jest specyficznym krajem, w ktorym kolor skory budzi duzo emocji, zwlaszcza negatywnych. Jak widac to prawda.

I nie namawiam was do seksu z czarnoskorym facetem. Kazdy ma to na co zasluzyl i czego sam chce.

No i nie widze powodu zeby mnie okreslac mianem niewiadomokogo, tylko dlatego ze lubie seks, lubie sie przy tym dobrze bawic i mam w tym doswiadczenie. Uwazacie sie za kogos lepszego tylko dlatego, ze mialyscie 1 faceta w swoim zyciu? ALbo tylko dlatego, ze jedyną wasza fantazja seksualna, jest, zeby facet wytrzymal dluzej niz 3 minuty?
I jakie prawo w ogole macie do oceniania na takich podstawach drugiej osoby?

A dla wszystkich zbulwersowanych formą mojej wczesniejszej wypowiedzi i startu wątku - poczytajcie trochę o poczuciu humoru, bo wam go brakuje.
Chyba latwo zauwazyc, ze napisalam temat w specyficznym charakterze, z przymrużeniem oka.

No ale czego sie mozna bylo spodziewac?


Nic. Zycze powodzenia w porządnym białym i czystym życiu
seks możesz lubić z kim ci się podoba, ale nie atakuj wizażanek, tylko dlatego że mają odmienne zdanie od Twojego.
Ten post jest niemiły, a następny taki lub w podobnym tonie skończy się upomnieniem.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:50   #70
szczpara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 36
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

..

Edytowane przez szczpara
Czas edycji: 2011-09-10 o 10:29
szczpara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:10   #71
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Boże, dziewczyny, czy wy wszystkie jesteście takie święte, że już nawet nie można pogadać o seksie na luzie bo się zaraz usłyszy, że "traktujesz ludzi jak zabawki", "seks jest dla ciebie zabawą"?

Co do tematu - ciekawość, jak to by było z czarnym mężczyzną, czy faktycznie inaczej, na pewno jest A ciekawość ludzka rzecz Jednak myślę, że faktycznie nie każdy czarny mężczyzna ma takie zalety, jak wypisujesz i nie każdy biały facet jest ich pozbawiony
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 22:22   #72
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez szczpara Pokaż wiadomość
To może zajrzyj za wielką wodę, żaden stereotyp, po prostu normalka..
Wizy mi nie chcą dać.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 06:10   #73
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez szczpara Pokaż wiadomość
Czarni faceci...są "strasznie" pociągający..te złote zęby, kolczyki, pierścionki, łańcuchy i ogólnie tona złota..buty robocze i drapanie się po jajkach..slang & taneczny chód, lenistwo i wyjątkowa powolność.. dla mnie sex z takim osobnikiem byłaby to zooofilia..
coz jesli to nie zart to to po prostu rasizm
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 08:13   #74
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Co najmniej kilka postów tutaj już było rasistowskich- obrzydliwe.

A co do tematu- kolor skóry nie ma dla mnie kompletnie znaczenia (poza Azjatami, którzy nie są w moim typie). Nie jestem ani rasistką, ani fetyszystką. Jak mam ochotę idę z kimś do łóżka bynajmniej nie dlatego, że należy do takiej, a nie innej rasy.
Nie miałam doświadczeń z czarnoskórymi, ale kiedyś baardzo mi się podobał jeden i nie miał nic wspólnego z opisywanym tutaj, paskudnym stereotypem- zawsze był czysty, w garniturze pod krawatem, ogolony... mniam .

Aha- i nieszczególnie pociągają mnie mężczyźni spędzający 90% wolnego czasu w siłowni, chociaż 50cent... dobra on jest fajny i ten głos...
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 08:29   #75
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Mnie ciakawia te sztuczki o ktorych mało kto wie.... czyli co>
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 08:39   #76
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

nie podbają mi się tacy faceci ;/ m.ój chłopak ma wiekszość z tych cech co wymieniłaś,nie którzy murzyni mają bardzo fajne ciałka i super wgląd tak jak polacy oczywiście to jedna z głuwnych cech nie umiałabym być z chudym facetem,nawet by mnie nie obronił hehe

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Boże, dziewczyny, czy wy wszystkie jesteście takie święte, że już nawet nie można pogadać o seksie na luzie bo się zaraz usłyszy, że "traktujesz ludzi jak zabawki", "seks jest dla ciebie zabawą"?

Co do tematu - ciekawość, jak to by było z czarnym mężczyzną, czy faktycznie inaczej, na pewno jest A ciekawość ludzka rzecz Jednak myślę, że faktycznie nie każdy czarny mężczyzna ma takie zalety, jak wypisujesz i nie każdy biały facet jest ich pozbawiony

no niestety tutaj same świętoszki tylko są zakonncie bądz kobietki dziewice wiek 30 lat haha czy to nei obciach stracić dziewictwo w wieku 30 lat?
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 08:56   #77
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
post napisano o 09:37 ----------

no niestety tutaj same świętoszki tylko są zakonncie bądz kobietki dziewice wiek 30 lat haha czy to nei obciach stracić dziewictwo w wieku 30 lat?
Nie powiedziałabym. Chodzi o to,ze niektóre z nas wola seks z kims szczegółnym dla nich, bo choc wielu sie podoba, to ten jeden, ktorego wybierzemy,moze sie poczuc szczególny, własnie dzieki temu,ze co drugi nas nie uzywał.
Ja do tego tak podchodze.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-03-06 o 08:58
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:03   #78
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
no niestety tutaj same świętoszki tylko są zakonncie bądz kobietki dziewice wiek 30 lat haha czy to nei obciach stracić dziewictwo w wieku 30 lat?
nie
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:09   #79
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
nie
dla mnie i w moim otoczeniu tak
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 09:32   #80
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
dla mnie i w moim otoczeniu tak
wiec bardzo wam wspolczuje. musicie byc wszyscy strasznie niedojrzali.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:38   #81
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
dla mnie i w moim otoczeniu tak
to chyba nie chcę wiedzieć jakie masz otoczenie
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:40   #82
taka Ona 20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
wiec bardzo wam wspolczuje. musicie byc wszyscy strasznie niedojrzali.
to nie jest kwestia dojżałości,tacy ludzie nie wiedzą co tracą,sama nie wiem czy jeszcze tacy w tych czasch istnieją?a pozatym po co czekać aż tak długo?30 letnego prawiczka napewno się nie znajdzie,pozatym czułabym się strasznie nie atrakcyjna jak bym w tym wieku dopiero straciła dziewictwo
taka Ona 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:48   #83
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Autorka przedstawila bardzo przedmiotowe podejscie...ale jest w nim troche prawdy; pomijajac fakt, ze kazdy czlowiek jest inny i sa tacy i tacy w obu rasach to wiekszosc (nie wszyscy) czarnoskorych facetow faktycznie ma plynniejsze ruchy, wieksze gabaryty, sa delikatniejsi i partnerka rzeczywiscie moze poczuc sie bardziej doceniona bo po prostu oni preferuja inne ksztalty. Wymienione wyzej kwestie sa czescia kultury. My jako biali nie mamy pewnych cech dotyczacych poruszania sie w okreslony sposob, ale mysle, ze wychowujac sie w srodowisku ciemnoskorych chcac nie chcac nawet bialy czlowiek nabylby czesc z nich.

Nie ma o co sie obrazac i bronic bialych mezczyzn czy ciemnoskorych. Sa cechy wlasciwe dla wiekszosc przedstawicieli obu ras i obie maja wady i zalety, obie maja wyjatki.

Ja osobiscie preferuje ciemnoskorych mezczyzn. Tak jak ktos preferuje niebieskie oczy u partnera zamiast brazowych. I nie mozna tez generalizowac ze wszystkich...bo to zalezy od czlowieka. Tak jak niektore z Was zarzekaja sie ze wola bialych, to tez nie znaczy ze wszystkich.
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.


Edytowane przez Ciarra
Czas edycji: 2009-03-06 o 09:50
Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 10:24   #84
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
to nie jest kwestia dojżałości,tacy ludzie nie wiedzą co tracą,sama nie wiem czy jeszcze tacy w tych czasch istnieją?a pozatym po co czekać aż tak długo?30 letnego prawiczka napewno się nie znajdzie,pozatym czułabym się strasznie nie atrakcyjna jak bym w tym wieku dopiero straciła dziewictwo
Ale moze nic nie traca? Moze i sa ludzie ktorzy traca dziewictwo w wieku 20-30 lat i zostaja z ta 'jedyna' osoba na cale zycie. Nie kazdy musi miec 5+ partnerow zeby byc szczesliwym i zaspokojonym.

Cytat:
Napisane przez Ciarra Pokaż wiadomość
Autorka przedstawila bardzo przedmiotowe podejscie...ale jest w nim troche prawdy; pomijajac fakt, ze kazdy czlowiek jest inny i sa tacy i tacy w obu rasach to wiekszosc (nie wszyscy) czarnoskorych facetow faktycznie ma plynniejsze ruchy, wieksze gabaryty, sa delikatniejsi i partnerka rzeczywiscie moze poczuc sie bardziej doceniona bo po prostu oni preferuja inne ksztalty. Wymienione wyzej kwestie sa czescia kultury. My jako biali nie mamy pewnych cech dotyczacych poruszania sie w okreslony sposob, ale mysle, ze wychowujac sie w srodowisku ciemnoskorych chcac nie chcac nawet bialy czlowiek nabylby czesc z nich.

Nie ma o co sie obrazac i bronic bialych mezczyzn czy ciemnoskorych. Sa cechy wlasciwe dla wiekszosc przedstawicieli obu ras i obie maja wady i zalety, obie maja wyjatki.

Ja osobiscie preferuje ciemnoskorych mezczyzn. Tak jak ktos preferuje niebieskie oczy u partnera zamiast brazowych. I nie mozna tez generalizowac ze wszystkich...bo to zalezy od czlowieka. Tak jak niektore z Was zarzekaja sie ze wola bialych, to tez nie znaczy ze wszystkich.
Dokladnie!

ja np. uwielbiam Azjatow, nigdy nie bylam z bialym i mnie do nich w ogole nie ciagnie. Coz, kwestia gustu I fakt, to wcale nie oznacza, ze wole WSZYSTKICH Azjatow
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:10   #85
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
to nie jest kwestia dojżałości,tacy ludzie nie wiedzą co tracą,sama nie wiem czy jeszcze tacy w tych czasch istnieją?a pozatym po co czekać aż tak długo?30 letnego prawiczka napewno się nie znajdzie,pozatym czułabym się strasznie nie atrakcyjna jak bym w tym wieku dopiero straciła dziewictwo
Może jest to kwestia czyjegoś świadomego wyboru i decyzji? Pomyślałaś o tym? Że ktoś nie traktuje błony jak zła koniecznego, a coś co chce podarować ukochanemu...
Ludzie są bardzo różni i nie wolno negować czyjś bardzo osobistych i intymnych decyzji.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
nie podbają mi się tacy faceci ;/ m.ój chłopak ma wiekszość z tych cech co wymieniłaś,nie którzy murzyni mają bardzo fajne ciałka i super wgląd tak jak polacy oczywiście to jedna z głuwnych cech nie umiałabym być z chudym facetem,nawet by mnie nie obronił hehe

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------


no niestety tutaj same świętoszki tylko są zakonncie bądz kobietki dziewice wiek 30 lat haha czy to nei obciach stracić dziewictwo w wieku 30 lat?
NIekoniecznie, zakonnica wcale nie musi być dziewcią, aby być w zakonie.
Obciachem jest takie przedmiotowe podejście-ja TWOJE, do tematu i kpienie z wieku potencjalnej dziewicy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:52   #86
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
pozatym czułabym się strasznie nie atrakcyjna jak bym w tym wieku dopiero straciła dziewictwo
Boże, to nie chcę wiedzieć jak bardzo atrakcyjna się sobie wydajesz
Potworną płycizną zalatujesz. I mówię to z żalem
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:22   #87
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

No cóż... jak na chwilę obecną to nie suksiłabym się na takie doświadczenie i raczej nie ciągnie mnie do tego i nie chcę..

Wolę białych ^_^ tylko mojego TŻ o.!
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:46   #88
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
nie podbają mi się tacy faceci ;/ m.ój chłopak ma wiekszość z tych cech co wymieniłaś,nie którzy murzyni mają bardzo fajne ciałka i super wgląd tak jak polacy oczywiście to jedna z głuwnych cech nie umiałabym być z chudym facetem,nawet by mnie nie obronił hehe

no niestety tutaj same świętoszki tylko są zakonncie bądz kobietki dziewice wiek 30 lat haha czy to nei obciach stracić dziewictwo w wieku 30 lat?
Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
dla mnie i w moim otoczeniu tak
Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
to nie jest kwestia dojżałości,tacy ludzie nie wiedzą co tracą,sama nie wiem czy jeszcze tacy w tych czasch istnieją?a pozatym po co czekać aż tak długo?30 letnego prawiczka napewno się nie znajdzie,pozatym czułabym się strasznie nie atrakcyjna jak bym w tym wieku dopiero straciła dziewictwo
szkoda mi ciebie... niektórzy z tego wyrastają. trzymamy kciuki za ciebie !!!
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 17:27   #89
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Ojej a tutaj wszystkie takie święte na tym forum. Autorka opowiedziała o swoich doświadczeniach i preferencjach seksualnych, zapytała o opinie innych i usłyszała, że poziom jej wypowiedzi jest co najmniej denny a ona sama traktuje seks jak sport. To chyba forum o seksie i skoro można się na nim wypowiadać na tak 'górnolotne" tematy jak smak spermy czy fryzurki intymne to czemu ktoś jest totalnie zjechany za pytanie o seks z czarnoskórym?? Osobiście, nie odniosłam wrażenia, żeby dziewczyna traktowała seks przedmiotowo. Czy to, że napisała jakie ma preferencje jeżeli chodzi o wygląd partnera świadczy o tym, że traktuje takie sprawy przedmiotowo. Ja też, i z pewnością wiele innych dziewczyn lubi wysportowane ciała lub ma też inne być może niezrozumiałe dla innych wymagania odnośnie wyglądu ale czy to oznacza, że jestem płytka i seks to dla mnie sport. No jak ktoś tak uważa no to cóż.... A nawet jeżeli autorka ma przedmiotowe podejście to do seksu to ok jej sprawa, jej zabawa, czy ewentualne problemy. Jak to się mówi "żyj i pozwól żyć innym". Ona nie prosiła nikogo o opinię o swoim zachowaniu, prawdopodobne ma gdzieś co o niej sądzicie. Ona zapytała tylko o doświadczenia innych osób w tym temacie.
A odpowiadając na pytanie: umawiałam się kiedyś na randki z Jamajczykiem, ale do niczego poważniejszego nie doszło, bo musiałam wracać do Polski. Jednak bardzo miło wspominam tego faceta, bardzo miło nam się rozmawiało, był bardzo szarmancki. Do tej pory mamy kontakt.
W Anglii, do firmy w której pracowałam przychodził kiedyś bardzo przystojny czarnoskóry facet, który przeprowadzał z nami szkolenia. Facet jakiego się nie zapomina na długo: piękne zęby, uśmiech, wysportowane ciało, markowe garnitury, niesamowicie uprzejmy, miły, szarmancki i inteligentny. Niestety kiedyś w trakcie rozmowy wyszło, że niedługo się żeni. Odpuściłam, bo zajęty facet z miejsca traci dla mnie na atrakcyjności. Gdyby był wolny to, kto wie...
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 17:47   #90
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Seks z czarnoskórym mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
oczywiście to jedna z głuwnych cech nie umiałabym być z chudym facetem,nawet by mnie nie obronił hehe
A co ma piernik do wiatraka ?

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
dla mnie i w moim otoczeniu tak
Gratuluje podejscia i otoczenia.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
to nie jest kwestia dojżałości,tacy ludzie nie wiedzą co tracą,sama nie wiem czy jeszcze tacy w tych czasch istnieją?a pozatym po co czekać aż tak długo?30 letnego prawiczka napewno się nie znajdzie,pozatym czułabym się strasznie nie atrakcyjna jak bym w tym wieku dopiero straciła dziewictwo
To ze wyznacznikiem atrakcyjnosci jest dla Ciebie ilu facetow chce sie z Toba przespac swiadczy o tym, ze szukasz akceptacji otoczenia, a to najpewniej wynika z niskiego poczucia wlasnej wartosci.

Cytat:
Napisane przez taka Ona 20 Pokaż wiadomość
no niestety tutaj same świętoszki tylko są zakonncie bądz kobietki dziewice wiek 30 lat haha czy to nei obciach stracić dziewictwo w wieku 30 lat?
Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Ojej a tutaj wszystkie takie święte na tym forum. Autorka opowiedziała o swoich doświadczeniach i preferencjach seksualnych, zapytała o opinie innych i usłyszała, że poziom jej wypowiedzi jest co najmniej denny a ona sama traktuje seks jak sport. To chyba forum o seksie i skoro można się na nim wypowiadać na tak 'górnolotne" tematy jak smak spermy czy fryzurki intymne to czemu ktoś jest totalnie zjechany za pytanie o seks z czarnoskórym??
Zawsze jak kogos nie pociagaja czarne osoby, nie lubi anala, seksu grupowego itd. to juz zakonnice, swietoszki i w ogole wielkie problemy z zyciem seksualnym. Rownie nudne juz to co nieuzasadnione.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-28 01:29:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.