Dior Addict - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 12:04   #151
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Czy Addict 2 ma ogon? Początkowo wydawał mi się szalenie ulotny, ale czuję go przy skórze dość długo - zastanawiam się więc, czy to ja się przyzwyczaiłam do zapachu i go nie wyczuwam, podczas gdy ciągnie się on za mną długim ogonem, czy taki już jego (nietrwały) urok.
Zdaje mi się, ze ma ogon, pamiętam, że kiedyś spodobał mi się klasyk, ale ostatnio bardziej Addict 2 własnie. Jak więskoszść Diorów, jest trwały.

Layila - pisałaś wcześniej o Alien Eau Luminescente że jest bardzo trwały mimo, iż to jest edt? Masz jakieś porównanie czy trzyma się tak samo długo jak klasyk i ma "ogon" czy tez krócej i delikatniej? Bo mam chrapkę właśnie na pomarańczowego Aliena, do kolekcji do klasyka, ale mam wątpliwość co do trwałości, bo to edt ...testowałam go co prawda, ale co to takie jedno psiknięcie ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 12:16   #152
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Dior ADDICT

Na mnie Alien Luminescente to prawdziwy killer Wystarcza mi tylko jeden psik (większa ilość zabija istoty żyjace w promieniu 10 metrów!) i czuję go cały dzień. Zostaje w pomieszczeniach w których przebywałam i ciągnie się dłuuugaśnym ogonem (to z zeznań znajomych). Moim zdaniem jest równie trwały jak klasyk, z tym że nie przytłacza tak tym jaśminem, więc może się wydawać delikatniejszy w odbiorze. Podejrzewam, że spokojnie wytrzymałby ze 2-3 dni, ale nie miałam okazji sprawdzić

Pomarańczowa wersja odpowiada mi dużo bardziej niż klasyk, na lato jest idealna. Szalenie trwały, ale nie poddusza

Edytowane przez Layila
Czas edycji: 2009-07-21 o 12:18
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 12:28   #153
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Na mnie Alien Luminescente to prawdziwy killer Wystarcza mi tylko jeden psik (większa ilość zabija istoty żyjace w promieniu 10 metrów!) i czuję go cały dzień. Zostaje w pomieszczeniach w których przebywałam i ciągnie się dłuuugaśnym ogonem (to z zeznań znajomych). Moim zdaniem jest równie trwały jak klasyk, z tym że nie przytłacza tak tym jaśminem, więc może się wydawać delikatniejszy w odbiorze. Podejrzewam, że spokojnie wytrzymałby ze 2-3 dni, ale nie miałam okazji sprawdzić

Pomarańczowa wersja odpowiada mi dużo bardziej niż klasyk, na lato jest idealna. Szalenie trwały, ale nie poddusza
Dziękuję Layila za wyczerpujące informacje
Oczywiście, to, iż na Tobie tak długo pachnie, nie znaczy, że na meei też będzie Mimo to jak tylko będzie okazja to go kupie, bo odkąd mam klasyka kusi mnie i pomarańczowy Normalnie chora jestem na Aliena Z tym, ze mnie ten mocny jaśmin w klasyku w niczym nie przeszkadza. A o pomarańczowym słyszałam, ze to rozcieńczony klasyk z mandarynką i w ogóle beee (KWC), stąd potrzebowałam zapewnienia jakiegoś, że nie jest najgorzej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:15   #154
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Dior ADDICT

No cóż, wszystko zalezy od właściwości skóry. ja bym go spokojnie wrzuciła do wora killerów wraz z Addictem, Angelem, Słonikiem itp. Na mojej mamie trzyma się równie intensywnie. Rozczarowane są głownie osoby zakochane w klasyku - który dla mnie jest letnią porą zbyt ciężki. Eau Luminescente zaczyna się mandarynką, a później przechodzi w klasyka - ale dużo lżejszego i bardziej przestrzennego.
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 13:45   #155
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
No cóż, wszystko zalezy od właściwości skóry. ja bym go spokojnie wrzuciła do wora killerów wraz z Addictem, Angelem, Słonikiem itp. Na mojej mamie trzyma się równie intensywnie. Rozczarowane są głownie osoby zakochane w klasyku - który dla mnie jest letnią porą zbyt ciężki. Eau Luminescente zaczyna się mandarynką, a później przechodzi w klasyka - ale dużo lżejszego i bardziej przestrzennego.
No to już wiem, na czym stoję
Jeszcze raz dzięki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 18:36   #156
niewiarek
Raczkowanie
 
Avatar niewiarek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 371
GG do niewiarek
Dot.: Dior ADDICT

Mam pytanie do posiadaczek Addicta
Jaki powinien być kolor płynu? Przezroczysty?
Czy Addict z czasem ciemnieje?
niewiarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 18:59   #157
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Dior ADDICT

Mnie już po pól roku zrobił się taki koniakowy. I to pomimo trzymania w szafie.
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 19:45   #158
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez niewiarek Pokaż wiadomość
Mam pytanie do posiadaczek Addicta
Jaki powinien być kolor płynu? Przezroczysty?
Czy Addict z czasem ciemnieje?
Mój już się nawet taki krwisty zrobił A trzymam go w pudełeczku i do tego w szafie.
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:51   #159
niewiarek
Raczkowanie
 
Avatar niewiarek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 371
GG do niewiarek
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Mnie już po pól roku zrobił się taki koniakowy. I to pomimo trzymania w szafie.
Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
Mój już się nawet taki krwisty zrobił A trzymam go w pudełeczku i do tego w szafie.
Dzięki dziewczyny za pomoc
trochę mnie pocieszyłyście
w takim razie trzeba będzie uważać na białe bluzki
niewiarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 22:48   #160
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Dior ADDICT

Orientujecie się może czym różni się wersja Addict edp spray od Addict edp natural spray oprócz ceny? Oprócz tego, że natural spray 30ml jest 2x droższy od spray 100ml zgłupiałam totalnie o co chodzi
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 22:56   #161
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Dior ADDICT

Ja bym powiedziala ze niczym. Tylko nie wiem skąd 30 ml? Masz jakies linki? Dotychczas widzialam tylko "eau de parfum vaporisateur spray", no chyba że czyste perfumy i dlatego taka cena zabojcza i inna pojemność niż edp (20, 50 i 100 ml)

EDIT: Znalazłam na stronie Diora. Pełna linia Addict:
http://beauty.dior.com/int/en/base.h...e-dior-addict/
Nie wspominają nic o czystych perfumach....
i EDP wystepująca w trzech wypisanych przeze mnie wyzej pojemnościach
http://beauty.dior.com/int/en/base.h...-parfum-2.html
__________________
WYMIENIĘ

Edytowane przez malekssandra
Czas edycji: 2009-09-08 o 23:00 Powód: dopisek
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 00:39   #162
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Dior ADDICT

we flakonie 30 ml znajdują się czyste perfumy, jest to zresztą wyraźnie napisane:
http://www.strawberrynet.com/perfume...l-spray/51666/
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 08:30   #163
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez elve Pokaż wiadomość
we flakonie 30 ml znajdują się czyste perfumy, jest to zresztą wyraźnie napisane:
http://www.strawberrynet.com/perfume...l-spray/51666/

Elve - zwracam honor
Nie wiedziałam, że istnieją czyste perfumy Addict i na stronie internetowej Diora też nie było wzmianki o takowych...
Znowu się czegoś dziś nauczyłam
__________________
WYMIENIĘ
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:21   #164
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Dior ADDICT

No właśnie myślałam, że to muszą być czyste perfumy, jednak na stronie strawberrynet jest jak wół napisane, że to woda perfumowana
http://pl.strawberrynet.com/perfume/.../51666/#DETAIL

widocznie musiał zakraść się błąd na stronie
Dziękuję za pomoc
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:50   #165
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
No właśnie myślałam, że to muszą być czyste perfumy, jednak na stronie strawberrynet jest jak wół napisane, że to woda perfumowana
http://pl.strawberrynet.com/perfume/.../51666/#DETAIL

widocznie musiał zakraść się błąd na stronie
Dziękuję za pomoc

Lalesiu, Ty szukałaś w polskojęzycznej wersji Strawberrynet, a Elve na angielskojezycznej... tlumaczenia na polski

Ale nurtuje mnie kwestia, ze na stronie Diora nie ma nic na temat erfum, tylko EDP... chyba ze juz calkiem slepawa jestem..
__________________
WYMIENIĘ
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 16:48   #166
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: ADDICT diora

Moja największa miłość, która odżyła we mnie po tym, jak oddałam na targowisku Ale jestem w kropce - podstawiłam mojemu chłopakowi pod nos nadgarstek wyperfumowany próbką i mina, jaką zrobił była z pewnością bezcenna następnie siłą zaciągnął mnie do łazienki i zmył mi z ręki moją miłość mówiąc, że jak jeszcze raz tego smroda ode mnie poczuje, to obrazi się na całe życie

Czy to aż taki trudny i nietolerowany przez płeć brzydką zapach? Zawsze twierdziłam, że pachnę tylko dla siebie, jednak ta mina chyba zweryfikowała moje dotychczasowe przekonania
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:59   #167
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: ADDICT diora

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Moja największa miłość, która odżyła we mnie po tym, jak oddałam na targowisku Ale jestem w kropce - podstawiłam mojemu chłopakowi pod nos nadgarstek wyperfumowany próbką i mina, jaką zrobił była z pewnością bezcenna następnie siłą zaciągnął mnie do łazienki i zmył mi z ręki moją miłość mówiąc, że jak jeszcze raz tego smroda ode mnie poczuje, to obrazi się na całe życie

Czy to aż taki trudny i nietolerowany przez płeć brzydką zapach? Zawsze twierdziłam, że pachnę tylko dla siebie, jednak ta mina chyba zweryfikowała moje dotychczasowe przekonania

U mnie z kolei bylo odwrotnie. Addict bardzo mi się podobał, ale spodobał mi się jeszcze bardziej, kiedy mojego wówczas przyszłeego a teraz obecnego chłopaka tak zachwyciły, że zakupił flakoni dla swoich kuzynek na urodziny, żeby móc go częściej wdychać
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:33   #168
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Dot.: ADDICT diora

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Moja największa miłość, która odżyła we mnie po tym, jak oddałam na targowisku Ale jestem w kropce - podstawiłam mojemu chłopakowi pod nos nadgarstek wyperfumowany próbką i mina, jaką zrobił była z pewnością bezcenna następnie siłą zaciągnął mnie do łazienki i zmył mi z ręki moją miłość mówiąc, że jak jeszcze raz tego smroda ode mnie poczuje, to obrazi się na całe życie

Czy to aż taki trudny i nietolerowany przez płeć brzydką zapach? Zawsze twierdziłam, że pachnę tylko dla siebie, jednak ta mina chyba zweryfikowała moje dotychczasowe przekonania

Eee, pewnie mu podetknęłaś pod nos krótko po psiknięciu, a Addict jest wtedy trudny do zniesienia. Jak go miałam, to w momencie psikania i jeszcze chwilę potem oddychałam ustami, żeby tylko to przedawkowane drzewo sandałowe mnie nie udusiło. Za to później... poezja! Miałam do ze dwa razy i oddałam (idiotka!). Za każdym razem żałuję i potem muszę na nowo kupować Kilka dni temu przeszła mi koło nosa niezła okazja, a teraz to same powalające ceny.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:43   #169
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Smile Dot.: Dior ADDICT

Ale numer - wróciłam właśnie do domu ze swoim pierwszym Addictem 20 ml a tu na topie taki wątek
Ostatnio czytałam ponownie na wizażu o Addict i natrafiłam na własną wypowiedź z 2006 roku - że zbieram się kupić Addict... 3 lata się czaiłam!

Ten zapach jest boski - najpierw wychodzą gorzkie kadzidła i trupie nutki (na mojej skórze) ale po pół godzinie - raj!!! Coś jakby łagodne, słodkie (lecz nie mdlące) lody waniliowe... To zapach na specjalne, wieczorne okazje - wówczas nigdy się nie znudzi... Piękny, po stokroć piękny!!!
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 18:44   #170
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Dior ADDICT

Boski jest, definitywnie Top 3 BTW polecam Eau Fraiche, bosko uzupełnia klasyka, i nie ma nic wspólnego z pozostałymi limitowankami...
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:51   #171
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Dot.: Dior ADDICT

Ech, zazdroszczę... tej 20stki Jezu, jak dorwę Addicta w swe łapy, to już nie wypuszczę, obiecuję to sobie.

Ale nie jest źle, doszła do mnie dziś używka HP za 66 zeta. Całe 40 ml i to oryginalne, a nie jak to:

http://tesla.fotolog.pl/200-transakc...4927,link.html

)))

Ach, żeby mi się taka okazja trafiła z Addictem... Tzn. taka jak z tą używka, a nie podróbą ))
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 18:53   #172
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Dior ADDICT

Gratuluję HP w świetnej cenie

Czy to używka z setki z Allegro - jeśli tak, to chyba wiem, która

A Addict to, no, must have!
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:16   #173
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Gratuluję HP w świetnej cenie

Czy to używka z setki z Allegro - jeśli tak, to chyba wiem, która

A Addict to, no, must have!
Tak, z Allegro A co? Sprzedawałaś ją, czy też sprzątnęłam Ci sprzed nosa ?
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:17   #174
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Ale numer - wróciłam właśnie do domu ze swoim pierwszym Addictem 20 ml a tu na topie taki wątek
Ostatnio czytałam ponownie na wizażu o Addict i natrafiłam na własną wypowiedź z 2006 roku - że zbieram się kupić Addict... 3 lata się czaiłam!
Ja się czaję jakieś pół roku, mam nadzieję, że 3 lat nie wytrzymam I też na 20 ml, dla mnie to idealna pojemność, bo długo zużywam perfumy, a co dopiero takie killery ogoniaste
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 19:19   #175
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Tak, z Allegro A co? Sprzedawałaś ją, czy też sprzątnęłam Ci sprzed nosa ?
Ani jedno, ani drugie - pielęgnuję małą słodką 30tkę HP i więcej nie kcem - hobbystycznie jeno obserwowałam aukcję, a cena przednia - kongratulejszym.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:02   #176
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja się czaję jakieś pół roku, mam nadzieję, że 3 lat nie wytrzymam I też na 20 ml, dla mnie to idealna pojemność, bo długo zużywam perfumy, a co dopiero takie killery ogoniaste
Mnie zuzycie 20stki zajelo 2 lata (nie byl to moj jedyny flakon). Chlopu napisalam, ze mi sie konczy to na swieta kupil ...50tke

Teraz to bedzie szalenstwo - ale swoja droga to bardzo piekne perfumy, trwale ogoniaste. Nawet komplementem ktos czasem rzuci.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:18   #177
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Boski jest, definitywnie Top 3 BTW polecam Eau Fraiche, bosko uzupełnia klasyka, i nie ma nic wspólnego z pozostałymi limitowankami...
o, to musze powachac Eau Fraiche, bo przyznac musze - z lekkim wstydem - ze nie znam akurat tej wersji^^
Dwojka i Shine nie sa zbyt w moim typie, tak ze jesli powiadasz, Anno, ze Eau Fraiche blizej klasyka lezy, to trza mi koniecznie poznac te perfumy

Cytat:
Napisane przez Szarada Pokaż wiadomość
Ale nie jest źle, doszła do mnie dziś używka HP za 66 zeta. Całe 40 ml i to oryginalne (...)

Ach, żeby mi się taka okazja trafiła z Addictem... Tzn. taka jak z tą używka, a nie podróbą ))
40 ml za 66 zl?? Szarado, swietna okazja

a ja w sierpniu zlapalam uzywke Addicta - niepelna 20 - tke, za jakies niecale 70 zl chyba
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:38   #178
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
40 ml za 66 zl?? Szarado, swietna okazja

a ja w sierpniu zlapalam uzywke Addicta - niepelna 20 - tke, za jakies niecale 70 zl chyba
O matko, zazdraszczam i gratuluję okazyjnej Trucizny, sama poluję na HP od jakiegoś miesiąca, ale marzy mi się flaszka w nowym dizajnie

Przyznam, że Addicta udało mi się capnąć baaardzo okazyjnie, bo za 70 zł/50 ml od jednej z Wizażanek Powędrował do mamy i niestety, odkąd ona namiętnie się nim zlewa, to zupełnie mi obrzydł. Natomiast powoli oswajam się z Addict 2 - nie przepadam za "różowymi" zapachami i to jedyny ich przedstawiciel w moim zbiorku, ale powoli, powoli zaczynamy się lubić
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 21:48   #179
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Dot.: Dior ADDICT

No ja z kolei wzbraniam się przed HP we flaszce o nowym dizajnie. Dostałam ostatnio próbkę nowego HP w Sephorze i mam wrażenie, że zapach się różni. Jeśli któraś z Was posiada nową flaszkę, to może podzieli się wrażeniami ?

No ale to offtop jest Mnie z kolei przeszła kole nosa 20stka Addicta, nówka za 99 zeta!!! I to przez zwlekanie, bo to "kup teraz" było.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 22:01   #180
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Dior ADDICT

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Przyznam, że Addicta udało mi się capnąć baaardzo okazyjnie, bo za 70 zł/50 ml od jednej z Wizażanek
lol, to sie nazywa okazja

ps daj znac, jak natrafisz znow na podobna okazyje
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-07 01:28:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.