Jak daleko jesteś w stanie sie posunąć... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 18:30   #31
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Jak daleko jesteś w stanie sie posunąć...

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
oj jak sie ciesze ze trafiłam na ten watek...
własnie mam taki problem zwiazany z "przebierankami"

jestem z TŻ od 4 miesiecy... oboje lubimy seks... tylko ze on uwielbia urozmaicenia w lozku takie jak wysokie buty na platformie i obcasach, ponczochy, pasy do ponczoch, koronkowa bielizne i koszulki... chce mi kupowac takie gadzety erotyczne... nie zeby mi to przeszkadzalo bo czasem nawet mi sie to podoba ale on chce tego zawsze... za kazdym razem zeby bylo tak ostro... boje sie ze moze to byc cos dziwnego... nie jestem az tak doswiadczona i czy takie meskie zachowanie jest zupelnie normalne i bezpieczne
Tak, to normalne tj. ma takie preferencje i tyle. Co nie znaczy, ze powinnac rezygnowac ze swoich preferencji. Ma byc dobrze wam obojgu i on musi brac pod uwage tez to co Ty lubisz i czego pragniesz.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 22:12   #32
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Lightbulb Dot.: Jak daleko jesteś w stanie sie posunąć...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Tak, to normalne tj. ma takie preferencje i tyle. Co nie znaczy, ze powinnac rezygnowac ze swoich preferencji. Ma byc dobrze wam obojgu i on musi brac pod uwage tez to co Ty lubisz i czego pragniesz.
Dokładnie tak ja z moim TŻ jestem krótko... wiec zadnych wiekszych urozmaicen nie bylo... ale fakt faktem ze ja lubie agresywnie a on delikatnie i raz jest tak, raz tak Sex to przeciez "zabawa" dla dwojga, oboje sie liczymy
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 08:36   #33
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Jak daleko jesteś w stanie sie posunąć...

Z tym ostro trzeba uważać żeby nie stracić kontroli w pewnym momencie, niektórzy faceci (mój też) jak już jest tak super napalony, czasami przestaje nad sobą panować. A też lubi ostro, więc się skończyło łzami bo ja nie przyzwyczajona byłam do czegoś takiego, a on mówił że nie potrafił nad sobą zapanować. Wiec trzeba porozmawiać i mimo wszystko ustalić że kiedy stop to koniec takiej zabawy, albo żeby przystopować.
Poza tym z doświadczenia wiem że mimo wszystko, urozmaicenia są dobre ale nie ciągle te same bo sie nudzą. Kiedyś mnie przykładowo kręciły filmy erotyczne, a teraz patrze na nie jak na serial i nic mi to nie robi. Albo zabawa kuleczkami, wibratorem, w przebieranki, albo w jakieś uległości z pejczem albo kajdankami, jak już cos z tego było ze 3/4 razy pod rząd to juz nastepnym rezem wogóle nie działało.
Radze żebyście sobie przynajmniej na zmiane dawkowali te zachcianki, raz ty wymyśl co by cię kreciło, nawet jak nie wiesz czy się spodoba, a może trafisz w coś o czy mie wiedziałaś, a następnym razem twój partner. I naprawde radze ustalić sobie jakieś słowo na które albo przestajecie albo zwalniacie. Daje to mimo wszystko poczucie pewności jak jesteście razem, a sie boisz że może być za ostro.
karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:39   #34
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Jak daleko jesteś w stanie sie posunąć...

Bardzo fajny temat
Nie mogę zgodzić się z niektórymi opiniami że "brak szacunku" w łóżku to brak szacunku w życiu poza łóżkowym , w normalnych relacjach . Zresztą moim zdaniem łózko to baaaardzo otwarta płaszczyzna gdzie tak naprawdę nie ma gdzie się schować , jeśli wiecie o co mi chodzi . To , że ktoś lubi się poszarpać , pociągać za włosy czy przytrzymywać na siłę , nie oznacza że normalnie też poniża czy bije , no halo
To kwestia preferencji partnerów . Potem dochodzi otwartość , zaufanie chęć próby . Znam pary które znają się kilka lat jak łyse konie i nigdy nie eksperymentowali i nie można o nich powiedzieć że mają blokady czy nie są otwarci - TAK JUŻ MAJĄ .
Jak z ubraniami - kwestia gustu .
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 12:23   #35
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Jak daleko jesteś w stanie sie posunąć...

A co myślicie o 'gwałcie' w sypialni? Oczywiście takim 'na niby'
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 13:42   #36
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Jak daleko jesteś w stanie sie posunąć...

Ja nie mam nic przeciwko...byle z własnym partnerem
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.