Podkłady - jakie najlepsze? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 17:42   #31
dariaaa88
Zadomowienie
 
Avatar dariaaa88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 045
podkład- który?

Przeglądałam KWC i zastanawiam się nad kupnem jednego z trzech podkładów: Revlon ColorStay, Max Factor Lasting lub Dermacol.
Teraz używam Lirene City Matt, jest lepszy niż moje wcześniejsze fluidy z Avonu, aczkolwiek.. moja twarz jest nadal brzydka :| Używam do tego pudru Manhattana.
Rozszerzone naczynka, blada cera i czasem pojawiają się wypryski- masakra. Moja twarz wygląda na wiecznie zmęczoną i w ogóle nie pomalowaną..
Szukam podkładu, który sprawi, że będę wyglądała jak człowiek.. Pomożecie?
dariaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 17:49   #32
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: podkład- który?

Z tych trzech wybrałabym Revlon'a, przeczytaj opinie na KWC i sprawdź, czy Ci odpowiada. Z autopsji wiem, że Revlon jest dosyć ciężki, więc nie wiem, czy cera po nim nie będzie jeszcze bardziej zmęczona. Dobrze kryje, nie zapycha, wygładza.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:39   #33
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Podkład-POMOCY

Sama nie używałam ale słyszałam dużo pochlebnych opinii o podkładzie wyrównującym koloryt cery dla młodych dziewczyn z Inglota. Może warto spróbować.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...on.html&next=1
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 22:26   #34
asasza
Raczkowanie
 
Avatar asasza
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 86
Dot.: podkład- który?

revlon lub MF a dermacol nigdy w życiu!! Chciałam go używać żeby uzyskać efekt idealnie dosłownie przemalowanej na jednolity kolor twarzy, jednak jest on okropnie gęsty jak jakaś maść, zapycha i uwydatnia pory, zero matowania, jakimś cudem można nim pokryć twarz jak jest rozrobiony z czymś innym rzadszym np kremem, spływa z twarzy i naprawdę wygląda nieciekawie.. aktualnie używam jedynie jako korektora na miejsca bez rozszerzonych porów. Revlon może wysuszac to prawda dlatego z niego rezygnuje i chyba zamówie MF, jednak przy czerwonych przebarwieniach cudów nie ma sama z tym walcze
__________________
niskie jest piękne! masz z tym jakiś problem?
od jutra zaczynam biegać
asasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 22:36   #35
bell321
Raczkowanie
 
Avatar bell321
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 165
Dot.: Podkład-POMOCY

A co myslicie o Astor, 16h Mineral Match??? Nie jest ciezki? Mineralny.. moze lepszy? Moze byc na co dzien? Co osoba to opinia i kazdy pisze co innego...
__________________
'94

2010 Lloret de Mar
2011 Złote Piaski
2012 Złote Piaski

Edytowane przez bell321
Czas edycji: 2010-12-29 o 22:45
bell321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:14   #36
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: podkład- który?

dermacol odrzuc bo sie na cala twarz nie nadaje, ja ani razu nie odwazylam sie go na cala buzie nalozyc... na korektor sie nadaje ale nic wiecej
z tych 3 pewnie revlon wypadlby najlepiej
a na czerwone przebarwienia to sie uzywa zielonych korektorow bo zaden podklad ich i tak dobrze nie zamaskuje

ja osobiscie wole kupic dobre korektory i leciutki podklad niz cala buzie obciazac
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-12-30 o 10:15
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:41   #37
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: podkład- który?

Jeśli zależy Ci na kryciu to może dermablend albo LRP toleriane?
Revlon jest strasznie ciężki,zrobił mi dużo krzywdy a dermacol hmmm..nie miałam ale nie nałożylabym tego na pewno na twarz.
Zapychacz jakich mało,wystarczy spojrzeć na skład.
Dziewczyny jesli go stosują to zazwyczaj punktowo.
Tego MF też nie miałam ale podobno bardzo ciemnieje na twarzy
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 12:05   #38
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: podkład- który?

nie kupuj revlonu.
ja mam podobną cerę do Twojej, po revlonie wygląda na jeszcze bardziej zmęczoną
i po 3 godzinach wyglądam jakbym nie miała w ogóle podkładu..
jest dobry, bo widzę u koleżanki jak świetnie wygląda, ale nie dla takiej cery jak moja, więc Twoja pewnie też go nie polubi
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:18   #39
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Podkład-POMOCY

Cytat:
Napisane przez bell321 Pokaż wiadomość
A co myslicie o Astor, 16h Mineral Match??? Nie jest ciezki? Mineralny.. moze lepszy? Moze byc na co dzien? Co osoba to opinia i kazdy pisze co innego...
po pierwsze
mineralny to on jest z nazwy a nie ze składu
o podkładach mineralnych jest całe podforum

no a prawda właśnie taka jest - co osoba to poleci coś innego, niestety ale jak nie spróbujesz na sobie to się nie dowiesz co Ci pasuje
np. Kumiho poleca La Roche Posay - a u mnie to była tragedia na buzi.. No co cera to inne potrzeby.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-12-30 o 16:20
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 18:37   #40
Anneke696
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 32
Dot.: podkład- który?

też mam podobny problem, chciałam skusić się na promocje MF long lasting , ale on naprawdę ciemnieje! ekspedientka w drogerii trochę się zdziwiła jak nałożyła mi próbkę podkładu, który po chwili był dużo ciemniejszy

chyba się skuszę na revlona sama
Anneke696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:39   #41
dariaaa88
Zadomowienie
 
Avatar dariaaa88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 045
Dot.: podkład- który?

ilu ludzi- tyle opinii ;]
czyli najpierw pewnie kupie revoln, potem MF- choć i tak jak znam życie, żaden nie da oczekiwanego efektu :|
dariaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 19:42   #42
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Podkład-POMOCY

No właśnie, tak jak pisała eyo, na każdej cerze kosmetyki zachowują się trochę inaczej. Np. prawie wszystkie kosmetyki, które u mnie okazały się mega bublami zostały mi polecone przez przyjaciółki i są ich ulubieńcami. Musisz po prostu próbować. Przejdź się do Sephory, poproś o próbki albo zobacz na allegro, czasem można próbki kupić.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:44   #43
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: podkład- który?

Cytat:
Napisane przez dariaaa88 Pokaż wiadomość
ilu ludzi- tyle opinii ;]
czyli najpierw pewnie kupie revoln, potem MF- choć i tak jak znam życie, żaden nie da oczekiwanego efektu :|
Nie trzeba kupować, można poprosić o próbki każdego z nich w Douglas'ie. Wtedy będziesz wiedziała, czy któryś z nich jest dobry i wtedy zainwestujesz.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 20:23   #44
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Podkład-POMOCY

Ja kiedyś miałam styczność z 16h Mineral Match, o ile mogę to tak nazwać, bo próbowałam go na ręce w rossmannie razem z innymi podkładami. Wydał mi się lekko za suchy, i o różowawym zabarwieniu (co go zdyskwalifikowało). Zresztą jest straszna rozbieżnośc odcieni - najpierw 003 - ten różówawy, a potem 007 - straaasznie ciemny. Niby ma dobre opinie na KWC, ale w końcu zrezygnowałam
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 09:53   #45
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: podkład- który?

Dermacol jest straszny, niczym pasta... tuz po nałożeniu twarz wygląda idealnie, ale z czasem uwydatnia wszelkie niedoskonałości, buzia zaczyna się szybko błyszczeć, podkreśla suche skórki.
Max Factor - o ile pięknie kryje, o tyle twarz wygląda nienaturalnie, jak maska, mimo oszczędnego nakładania podkładu. Utrzymuje się dosyć długo.
Revlon - posiada wszystkie cechy podkładu idealnego, jednak z czasem może zapychać.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:30   #46
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: podkład- który?

ja polecam healthy mix z burżuja co prawda to zaden z tych 3, ale mi przypadl do gustu o wiele bardziej niz revlon - maska!- no ale ma tez o wiele mniejsze krycie. Nie zapycha, pieknie pachnie i odswieza twarz, nie wyglada na zmeczona
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 16:48   #47
lipcowa87
Zadomowienie
 
Avatar lipcowa87
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 106
GG do lipcowa87
Dot.: podkład- który?

Ja bym poleciła Revlon, Dermacol nie nadaje się na całą twarz z tego co czytałam, MF używam, ale go nie lubię - dobrze kryje, ale tak jak dziewczyny pisały, najpierw ciemnieje a po paru godzinach złazi i go w ogóle nie widać. Revlonu miałam okazję używać kilka razy i podszedł mi o wiele bardziej niż MF, też zamierzam go teraz kupić.
Jeśli oczywiście jesteś pewna, że chcesz dość ciężkiego i mocno kryjącego podkładu
__________________
zaczynam
53-52-51-50-49-48
lipcowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:10   #48
dariaaa88
Zadomowienie
 
Avatar dariaaa88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 045
Dot.: podkład- który?

hm.. ciężki wybór..
do Douglasa mam niestety daleko, więc raczej nie mogę skorzystać z próbek.. Chciałam coś zamówić na allegro, dlatego muszę zaryzykować..
I nadal nie wiem co wybrać, ale chyba faktycznie wybiorę Revlon.. Nie wiem, czy potrzebuję aż tak ciężkiego podkładu, ale nie znoszę swojej twarzy, więc mam nadzieję, że on pomoże.. no, ale że nie będzie efektu maski.. :/
dariaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 16:16   #49
xblablabla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Post Jak to dobrać?

Cześć! Mam problem!

Więc używam podkład Loreal true match od kilku miesięcy i jakoś mi on nie przypadł do gustu. Wysuszył mi skóre w niektórych miejscaach i teraz jeszcze to podkreśla. Gdy go nakładam twarz ma inny kolor niż szyja, na świetle dziennym jest pomarańczowy, nawet znajome mi mówią w świetle dziennym, ale masz pomarańczową twarz i plamki. W świetle żarówkowym może być, ale żadna rewelacja.. Kiedyś miałam vishy później jakiś z sephory, z vishy był najlepszy, ale mojego koloru nie produkują już więc poszukuje dalej jakiegoś idealnego. Ten mi się właśnie kończy (O DZIĘKI BOGU!) i chcę kupić jakiś nowy, lepszy, żeby się nie wstydzić siebie.:(

Więc jaki podkład jest dobry i jak znaleść taki, aby nie był pomarańczowy w świetle dziennym i twarz miała taki sam kolor jak szyjaa i dekold, żeby ładnie promiennie wyglądała i co nieco zakrył, nie chcę już nosić golfów tylko jakieś bluzeczki z dekoldzikiem, ten podkład loreal to jakaś męczarnia i koszmar. Jestem blada, bez mejkapu ludzie mnie się pytają czy nei jestem chora, bo taka blada. Bardzo proszę o pomoc jak dobrać taki podkład i jaki jest najlepszy. Czy dopasowywujący się do koloru buzi czy jakieś jedwabne czy coś bo nie wiem . Z góry dziękuję.
xblablabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 16:47   #50
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Jak to dobrać?

To zależy,czego oczekujesz,jaką masz cerę,wiek tez ma niemałe znaczenie.Na pewno jeśli jesteś raczej blada to nie powinnaś używać ciemniejszych niż o ton(latem)podkładów.Sprób uj poprosić o próbki i na spokojnie w świetle dziennym przyjrzyj się jak wyglada na Twojej twarzy,cza,aby się zbyt nie odznacza.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 16:59   #51
xblablabla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Jak to dobrać?

Oczekuję krycia jakiś małych nidoskonałości, żeby się twarz nie odróżniała od szyi i dekoldu, żeby nie była pomarańczowa w świetle dziennnym tylko wyglądała nawet naturalnie i promiennie, nie wysuszał i nie podkreśłał wysuszonej skóry. Mam 16 lat. Muszę się wybrać po te próbki... Tak ciężko jest dobrać coś idealnego... a jak już się znajdzie to wycofują ze sprzedazy. ;(
xblablabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:05   #52
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Jak to dobrać?

secon skin jest taki raczej dla młodej cery,jest delikatny.musisz pójść do drogerii po próbkipowodzenia
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:37   #53
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Jak to dobrać?

Cytat:
Napisane przez xblablabla Pokaż wiadomość
Oczekuję krycia jakiś małych nidoskonałości, żeby się twarz nie odróżniała od szyi i dekoldu, żeby nie była pomarańczowa w świetle dziennnym tylko wyglądała nawet naturalnie i promiennie, nie wysuszał i nie podkreśłał wysuszonej skóry. Mam 16 lat. Muszę się wybrać po te próbki... Tak ciężko jest dobrać coś idealnego... a jak już się znajdzie to wycofują ze sprzedazy. ;(
Zależy do jakiej perfumerii/drogerii się udasz, postaraj się wcześniej zaopatrzyć w takie małe pojemniczki. Czasami zdarza się ,że takich pojemniczków nie mają (bo się np skończyły lub nie robią klientom próbek, bo taka jest polityka firmy). Mając taki pojemniczek łatwiej poprosić o próbkę w upatrzonym kolorze.
Ja polecam Xperience foundation lub Miracle touch oba z Max Factor.
Najlepiej to poczytaj jeszcze KWC może znajdzesz coś co bardziej Ci się spodoba. Ja obecnie używam podkładu z Sephory i jestem nim zachwycona- buzia gładka, wypoczęta, średnie krycie i co najważniejsze to nie waży się nawet na tłustej cerze i nie ciemnieje w ciągu dnia.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:45   #54
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: Jak to dobrać?

Jesli jestes naprawde bardzo blada to ciezko bedzie ci znalezc podklad w drogerii. Nawet najjasniejsze podklady drogeryjne maja za ciemne odcienie dla tylko naprawde bladolicych.

Jesli mozesz sobie pozwolic na drozszy podklad to radze wybrac sie do Sephory lub Douglasa. Panie tam pomoga Ci dobrac kolor. Z gory radze, zeby mimo wszystko nie kupowac go od razu, poniewaz swiatlo w sklepie jest sztuczne i w srodku kolor moze wydawac sie idealny, a jak wyjdziesz na zewnatrz, bedzie za ciemny. Pani moze Ci nalozyc na twarz, a Ty idz na dwor i z lusterkiem (a najlepiej jeszcze kolezanka, ktora Ci doradzi) ocen czy jest dobry odcien, czy wystarczajaco kryje, czy nie robi tapety, nie uwidacznia suchych skorek.

Poza tym pamietaj o linii zuchwy. Podklad nie moze sie tam konczyc, musisz go rozetrzec dobrze na szyi.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:48   #55
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak to dobrać?

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość

Poza tym pamietaj o linii zuchwy. Podklad nie moze sie tam konczyc, musisz go rozetrzec dobrze na szyi.
Nie zgodze sie. Po co rozcierac podklad na szyi ? Po pierwsze niepotrzebnie meczy sie szyje produktem, ktorego ona nie potrzebuje. Po drugie marnotrawi sie podklad. Wystarczy dobrze dobrac kolor podkladu i nie ma potrzeby nakladania niczego na szyje.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 18:52   #56
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 993
Dot.: Jak to dobrać?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;24757967]Nie zgodze sie. Po co rozcierac podklad na szyi ? Po pierwsze niepotrzebnie meczy sie szyje produktem, ktorego ona nie potrzebuje. Po drugie marnotrawi sie podklad. Wystarczy dobrze dobrac kolor podkladu i nie ma potrzeby nakladania niczego na szyje.[/QUOTE]

Jesli ma idealnie dobrany kolor to nie, ale jak zauwazylas uzywa true matcha w odcieniu pomaranczowym, ktory dobrze dobrany nie jest i pewnie zal jej wyrzucic i kupic lepszy.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:23   #57
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak to dobrać?

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Jesli ma idealnie dobrany kolor to nie, ale jak zauwazylas uzywa true matcha w odcieniu pomaranczowym, ktory dobrze dobrany nie jest i pewnie zal jej wyrzucic i kupic lepszy.
Rozumiem . Mimo to uwazam, ze smarowanie szyi nic nie da. Czasami zdarza mi sie widziec dziewcze, ktore ma ciemna twarz i szyje a rece jasna . Autorka musialaby wiec smarowac wszystko, co wystawia na swiatlo dzienne, aby nie wygladac smiesznie. Lepiej wiec wyrzucic podklad. Jesli jest bardzo blada to rozjasnianie baza nic nie da.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:57   #58
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak to dobrać?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4282 tutaj jest link do wątku o jasnych podkładach...

I polecam jeszcze rozważyć stosowanie podkładów mineralnych. Czego jak czego, ale bogatej oferty kolorystycznej nie można im odmówić...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 13:52   #59
roxaa19
ROXAA19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
podkłady !!!! prosze o pomoc

Mam sucha cerę w strefie T, poza tym nie mam większych problemów. Jak myślicie jakie powinnam stosować podkłady, aby nie było widać tej suchej skóry? Słyszałam o podkładach nawilżających, jakie znacie? Używacie?
roxaa19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:12   #60
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: podkłady !!!! prosze o pomoc

Przede wszystkim zadbaj o odpowiednia pielegnacje.
Co do podkladow to: kwc.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.