Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 22:01   #61
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Skąd ja to znam. Zupełnie jak u mnie w sklepach. Nigdy nie ma tego co mi trzeba. Te białe żelopisy kupiłam przez neta.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:10   #62
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam. Zupełnie jak u mnie w sklepach. Nigdy nie ma tego co mi trzeba. Te białe żelopisy kupiłam przez neta.
Hi hi jak zaczynałam przygode z pergamano, to babki patrzyły na mnie jak na ufoludka - kalka 160 ??? ale nie ma grubszych niż 90, podkładki, narządzia ??? A co to pergamano ???
Jak w reklamie - widok ich min - bezcenny
coraz więcej w necie zamawiam

Co tam pergamano, w moich sklepach, nie takich małych bo w Iławie, nie ma nawet cieniowanych kordonków, 2 lata temu kupiłam tam jeden cieniowany i od tego czasu nie sprowadzili nowych
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:11   #63
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

ja mam taki:
http://www.bazarcen.pl/popup.asp?pid...r=11001&foto=1
srebrny
ślicznie się nim pisze po czarnych kartkach
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:11   #64
rardan
Zakorzenienie
 
Avatar rardan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 987
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

No proszę chwila nieuwagi i już oblewanie nowego wątku mnie minęło.
Jak ktoś chętny to "kompocik gronowy" serwuję na wkupne w nowy wątek.
Buziaczki. Kolorowych snów.
Cytat:
Napisane przez AnnaOstapiuk Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam, że skoro skończyłam dwie broszki, to Wam już pokażę...
Brązowa jest bardzo prześwitująca, bo to inny materiał. I inaczej się układa, broszka wyszła taka bardziej zwariowana, a złota dostojniejsza
Aniu cudne broszki.
rardan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:12   #65
asieńczyk
Zakorzenienie
 
Avatar asieńczyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 000
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Zmykam - nawet nie proszę, żebyście jutro nie nagadały tyle co zawsze, bo będę dopiero wieczorem i tak wiem, że będę miała co czytać

Danusia - przypominam się z błaganiami o ananasowe jajo
Aguś - wiedzę, że mamy podobnie zaopatrzone sklepy

Edytowane przez asieńczyk
Czas edycji: 2012-03-02 o 22:16
asieńczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:21   #66
AnnaOstapiuk
Zakorzenienie
 
Avatar AnnaOstapiuk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 14 586
GG do AnnaOstapiuk
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
zapomniałam wam napisać, że mijałam dziś na zakupach 2 papierniki, w obu pytałam o coś cienko piszącego na biało i w obu patrzyli na mnie jak na kosmitkę
Ja miałam to samo jak zaczęłam pytać o pergamano I do tej pory jak wchodzę to od razu baby w strachu, że coś wymyślę

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Aniu brochy cudne
Monika ja kupiłam sobie biały cienkopis Hybrid Gel. Wiem, że Pentel miał też białe cienkopisy.
A moja zaczęta serweta się marszczy
Dziękuję A gdzie i za ile ten cienkopis nabyłaś? Bo to własnie dla mnie dziewczyny tak szukają Doczytałam, że przez net, ale możesz podać namiar? Bo ja parę znalazłam, ale z tak kosmicznymi kosztami przesyłki, że tylko ich w głowę popukać.
A serweta po krochmaleniu i mocnym zblokowaniu powinna się wyrównać, moja ostatnia wielka to też po udzierganiu wyglądała jak falbanka, a po moim potraktowaniu jej ługą i szpilkami osiągnęła idealny kształt.

Mam już po połowie broszek czarnej i bordowej. I zdecydowanie najładniej wychodzą te bordowe, materiał najlepiej ze mną współpracuje. Więc chętne na bordowe broszki, jak już się zgłoszą, powinny być zadowolone
AnnaOstapiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:24   #67
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

U mnie z kordonkiem podobnie, z cieniowanych zawsze dwa kolory tylko są i jednej firmy, a cena 3/4 większa niż w necie, dlatego zamwiam, do decou też zamawiam wszystko
I ja prosze o jajo ananaskowe, jutro dzień kwiatuszkowo-jajeczny, jajkowy
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 22:28   #68
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Cytat:
Napisane przez AnnaOstapiuk Pokaż wiadomość
Ja miałam to samo jak zaczęłam pytać o pergamano I do tej pory jak wchodzę to od razu baby w strachu, że coś wymyślę


Dziękuję A gdzie i za ile ten cienkopis nabyłaś? Bo to własnie dla mnie dziewczyny tak szukają Doczytałam, że przez net, ale możesz podać namiar? Bo ja parę znalazłam, ale z tak kosmicznymi kosztami przesyłki, że tylko ich w głowę popukać.
A serweta po krochmaleniu i mocnym zblokowaniu powinna się wyrównać, moja ostatnia wielka to też po udzierganiu wyglądała jak falbanka, a po moim potraktowaniu jej ługą i szpilkami osiągnęła idealny kształt.

Mam już po połowie broszek czarnej i bordowej. I zdecydowanie najładniej wychodzą te bordowe, materiał najlepiej ze mną współpracuje. Więc chętne na bordowe broszki, jak już się zgłoszą, powinny być zadowolone
Aniu ja kupowałam te pisaki przy okazji - w papierA4.pl
Ale przesyłka tam rzeczywiście była droga. Ja zamawiałam tam duże arkusze papierów ozdobnych

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
U mnie z kordonkiem podobnie, z cieniowanych zawsze dwa kolory tylko są i jednej firmy, a cena 3/4 większa niż w necie, dlatego zamwiam, do decou też zamawiam wszystko
I ja prosze o jajo ananaskowe, jutro dzień kwiatuszkowo-jajeczny, jajkowy
U mnie jutro dzień kurkowy - dostałam od Pagaty schemat na kurki szydełkowe i będzie siedzieć i kurkować. A na niedzielę planuję kartki już zacząć robić, bo czas ucieka.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:30   #69
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Fajnie się siedzi, ale koszyczek skończony więc spać idę, buziaki dobranoc
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:47   #70
MagdaBM1
Zakorzenienie
 
Avatar MagdaBM1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 520
GG do MagdaBM1
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Ja jestem na chwilvnie. Zro6ilam so6ie capvccino 6o z kaw to tylko to pije i czytam co naskro6alyscie.
8roszki swietne no i ja 6ym sie kiedys przy okazji pisala na ta 6ordowa

Iwonko mam dla Cie6ie przygotowane rzeczy do wysylki takze jak z mala 6edzie ok to w poniedzialek w ramach spacerv Ci wysle.

Ro6ota mi jakos nie idzie, mala kweka to zachodze co rvsz. Mam nadzieje ze jvtro so6ie wiecej vdziergam niz 5 dzisiejszych dro6iazgow.
Pewnie przy nastepnym kwekaniv malej i ja zasne.

Rvdaskv widze ze moja koperta jeszcze nie doszla. Jestem ciekawa ile dni 6edzie szla jak tylko sam polecony.
__________________
Świąteczna wymianka pudełkowa - zapisy do 15.11. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=37513922 #post37513922
Zajączek, jajeczko, baranek - wymianka Wielkanocna zapisy do 31.01.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=38467042 #post38467042
MagdaBM1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 22:59   #71
AnnaOstapiuk
Zakorzenienie
 
Avatar AnnaOstapiuk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 14 586
GG do AnnaOstapiuk
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

A ja sobie siedziałam i redagowałam życzenia na Święta do kartek, trzeba ruszać, bo 15-sty już niedługo a ja w pieluchach i to tetrowych Życzenia mam napisane, tylko problem, gdzie je wydrukować, bo drukarka nie działa. Chyba się uśmiechnę do koleżanki.

Magda, zapisałam, bordo. Po komunii, czyli dopiero w maju, ok?

Ja z kordonkami nie mam problemów, bo moja pasmanteria super zaopatrzona. Cieniowane są np. po 4,50 lub 5 zł i to przeróżne kolory, sama mam już fiolet, niebieski, zieleń i żółty.
AnnaOstapiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 23:11   #72
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Monika ja kupiłam sobie biały cienkopis Hybrid Gel. Wiem, że Pentel miał też białe cienkopisy.
A moja zaczęta serweta się marszczy
teoretycznie takie rzeczy istnieją, ale sprzedawcy w sklepach chyba o tym nie wiedzą. w jednym jak zapytałam o biały to mi powiedzieli, że z jasnych to jest żółty, to podobny..............
jedyny sensowny cienkopis jaki spotkałam to olejowy (olejny?) za 12zł, poza tym markery, ale i tak dobrze, że coś białego było.

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam. Zupełnie jak u mnie w sklepach. Nigdy nie ma tego co mi trzeba. Te białe żelopisy kupiłam przez neta.
nigdy nie ma tego co akurat potrzebne jest

Cytat:
Napisane przez agusia2410 Pokaż wiadomość
Hi hi jak zaczynałam przygode z pergamano, to babki patrzyły na mnie jak na ufoludka - kalka 160 ??? ale nie ma grubszych niż 90, podkładki, narządzia ??? A co to pergamano ???
Jak w reklamie - widok ich min - bezcenny
coraz więcej w necie zamawiam

Co tam pergamano, w moich sklepach, nie takich małych bo w Iławie, nie ma nawet cieniowanych kordonków, 2 lata temu kupiłam tam jeden cieniowany i od tego czasu nie sprowadzili nowych
mnie na prawdę drażni jak patrzą na mnie jak na kosmitkę kiedy pytam np. o coś co cienko pisze na biało. kalki jeszcze w sklepach nie szukałam, tzn kiedyś jakąś kupiłam, ale nawet nie wiem jaką ma gramaturę. teraz oglądałam na allegro jakieś kalki, ale przy niektórych w opisie było że jest to kalka o jakiejś tam gramaturze, a przy innych, że papier transparentny jak kalka (?), coś takiego i nie wiem czy to się nada, czy szukać dokładnie, żeby miało w opisie, że jest kalką.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 05:38   #73
ewax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 250
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Cytat:
Napisane przez AnnaOstapiuk Pokaż wiadomość
szydełkomaniaczko no teraz gadasz jak nasza

Magda życzę zdrówka dla małej Przekaż jej buziaczki od cioci, dla której zrobiła karteczkę na urodzinki

Tak sobie pomyślałam, że skoro skończyłam dwie broszki, to Wam już pokażę...
Brązowa jest bardzo prześwitująca, bo to inny materiał. I inaczej się układa, broszka wyszła taka bardziej zwariowana, a złota dostojniejsza
Teraz się biorę za bordo. Dobrze, że wczoraj przygotowałam płatki, bo bym dziś kwitła nad jedną broszka nie wiem, ile czasu, a tak biorę tylko kolejny zestaw i montuję.
Aniu............dech mi na dluzsza chwile zaparlo, cudne broszki
ewax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 06:10   #74
agusia2410
Zakorzenienie
 
Avatar agusia2410
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Iławy
Wiadomości: 4 058
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Witam z rana - wstawać śpiochy
Musiałam już wstać bo sklep już u mnie był na podwórku- nie wiem czy wam mówiłam ale 3 razy w tygodniu przyjeżdża do mnie samochód z pieczywem i innymi podstawowymi produktami spożywczymi, więc na śniadanko mam świerzutki chleb, tylko musze wtedy wstać przed 7
siedzę i czekam na Adama, bo pojechał po siostrę swoją i jej męża, dopiero później pójdziemy do chlewni, a potem pewnie nie będę pewnie miała zbytnio czasu do was zaglądać wiec nie ucztowac za dużo a pilnie pracować zwłaszcza że weekend

Aniu - kordonki cieniowane po 5 zł to chyba małe, jakieś 30g w motku bo ja zamawiałam po 14,5 w necie za 100g - lubię duuuże

Ja tez dostałam u nas pisak olejowy biały, ale jednak za grubo trochę pisze i nie używam go do pergamano zwłaszcza że moja rączka lubi się trząść - jakaś strachliwa jest
agusia2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:36   #75
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

a gaduly śpią
ja z kawą ale w łóżku
dzieci śpią tylko mały już na nogach i jaszczurka bo pora na jej śniadanie
jestem z siebie zadowolona bo skończyłam koszyk do 24 robiłam i zrobiłam jeszcze z 10 koszulek wiec do poniedziałku uda się skończyć
dzisiaj pałąk do koszyka i dalej koszulki a jutro kurki
Aniu piękne broszki
Jola z czego zamawiasz kordonki
u nas w pasmanterii kordonek kaja 20dkg po 5zł płaciłam tylko ja bawełne kupuje zeby sie dobrze krochmaliła
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 07:57   #76
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Witam i ja z rańca, piękne słoneczko u nas, więc nawet w sobotę chciało się wstać rano, już mam posprzątane, pranie zostało i obiad, ale to potem.
Ja zamawiam Kaję, teraz jest też cieniowana, zamawiałam w pasmanterii interneowej, była po 3.40, ale teraz podrożałan na 3.80, więc na allegro zamawiałam teraz, bo tam po 3,40 jeszcze, a cieniowaną zamówiłam w czwartek po 4.50 na allegro.
Co do sklepów stacjonarnych i min sprzedawczyń, kiedyś w mojej pasmanterii pytałam o czesankę i igły do filcowania, no mówię Wam jak ta biedna kobitka zachodziła w głowę o czym ja mówię, wytłumaczyłam jej co to za ustrojstwo, ale do tej pory nie sprowadzili, podobnie ze 2 miesiące temu było ze sznurkami do sutaszu, nie chodzę już tam, bo ceny kosmiczne, wolę przez neta bo taniej i większy wybór
Idę jajcować i kwiatuszkować bo 7 koszyczków pustych i gołych stoi
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2012-03-03 o 08:00
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:20   #77
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Jola ale szalejesz kiedy ty to wszystko zrobiłaś
ja w szlafroku siedzę i wątki przedlądam
no dobra zbieram sie bo do sklepu muszę lecieć na zakupy i po ługę
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:25   #78
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Koszyczki robiłam od zeszłej niedzieli i 7 się udało wydziergać, a w domku porobiłam rano, wstałam wcześnie
A Ty Beatko mi się dziwisz a policz ile jajec zniosłaś przez tydzień
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243

Edytowane przez jola2243
Czas edycji: 2012-03-03 o 08:28
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:34   #79
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

O kurcze ale Wy wcześnie wstajecie
Ja dopiero po śniadaniu. Posiedzę godzinkę przy kompie i biorę się za ogarnianie chałupy.

Ja kupowałam papier transparentny - jak kalka. Dla mnie on byłby spoko, gdyby nie był taki kruchy (a przynajmniej taki mi się trafiał).
Zamiast pisaka można używać białej kredki ołówkowej - choć wiadomo wtedy będą delikatniejsze kreski.
Z pasmanterią u mnie raczej nie ma problemu. Mimo, że mamy tylko dwie pasmanterie to są one świetnie wyposażone i jest w nich wszystko. Panie sprowadzają materiały do decoupagu, książki, zagraniczne gazetki czasem się nawet trafią. Papierniczy jeden - niby też dobrze zaopatrzony ale w takie bardziej "przyziemne" materiały .
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:46   #80
AnnaOstapiuk
Zakorzenienie
 
Avatar AnnaOstapiuk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 14 586
GG do AnnaOstapiuk
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Witojcie kobity z samego rańca
Miałam się powygrzewać dłużej w łóżku, ale zryw miałam jak spojrzałam na podłogę, gdzie leżą rozbabrane dwie broszki, zrobione w połowie.Wczoraj już mi sie nie chciało kończyć, mozolne to, musiałam mieć jakąś rozrywkę i w ramach zmiany tematu obrobiłam jedno brązowe jajco No tak kusiło kolorkiem. A jako że nowe to i wzorek nowy, wymyśliłam sama metodą kombinowania i dopasowywania.
Cytat:
Napisane przez ewax Pokaż wiadomość
Aniu............dech mi na dluzsza chwile zaparlo, cudne broszki
Dziękuję bardzo i witaj w wątku
Cytat:
Napisane przez agusia2410 Pokaż wiadomość
Aniu - kordonki cieniowane po 5 zł to chyba małe, jakieś 30g w motku bo ja zamawiałam po 14,5 w necie za 100g - lubię duuuże
Ja tez dostałam u nas pisak olejowy biały, ale jednak za grubo trochę pisze i nie używam go do pergamano zwłaszcza że moja rączka lubi się trząść - jakaś strachliwa jest
No te kordonki, które kupuję to 200 m, ale mi wystarczają na jajucha
A z pisakiem u mnie w mieście to już dałam spokój, starczy mi tego wybałuszania oczysk sprzedawczyń jak wchodzę Patrzyłam na allegro i są pentele białe po ok.11 zł z przesyłką, jeszcze trochę i zamówię.

Cytat:
Napisane przez beata1718 Pokaż wiadomość
Aniu piękne broszki
Dziekuję

mezaga, tu tak zawsze sie klepie od świtu do świtu
U mnie jedna pasmanteria też jest suoper. I materiały do decu pani sprowadza i do filcowania, co kto potrzebuje. Nawet papier ryżowy u niej widziałam. Ja tylko wspomniałam o zapięciach do broszek i od razu po dwa modele w dwóch rozmiarach w ciągu kilku dni się pojawiły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jajo.jpg (84,6 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez AnnaOstapiuk
Czas edycji: 2012-03-03 o 08:49
AnnaOstapiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:48   #81
Szydełkomaniaczka
Zakorzenienie
 
Avatar Szydełkomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Wpadłam na chwilke sie przywitać, a tu już trzecia strona
Lece wstawic pranie ogarnąć chałupkę, ugotowac obiadek i trzeba brać sie za kurki i jajca, bo czas ucieka

Aniu broszki cudowne, wiem cos o tym bo jestem dumną posiadaczka jednej z nich na stotkanie broszkowe pisze sie z ochotą

Wpadnę po południu zobaczyć co żeście naskrobały:brzyd al:
Szydełkomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:49   #82
rardan
Zakorzenienie
 
Avatar rardan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 987
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Witajcie, ranne ptaszki.
Cytat:
Napisane przez asieńczyk Pokaż wiadomość
Danusia - przypominam się z błaganiami o ananasowe jajo
Pamiętam, obiecałam dzisiaj i postaram sieędotrzymać słowa.

Cytat:
Napisane przez beata1718 Pokaż wiadomość
jestem z siebie zadowolona bo skończyłam koszyk do 24 robiłam i zrobiłam jeszcze z 10 koszulek wiec do poniedziałku uda się skończyć
dzisiaj pałąk do koszyka i dalej koszulki a jutro kurki
Beatka, ale masz tempo.

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Witam i ja z rańca, piękne słoneczko u nas, więc nawet w sobotę chciało się wstać rano, już mam posprzątane, pranie zostało i obiad, ale to potem.
Jola, ale z Ciebie pracuś.
Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
O kurcze ale Wy wcześnie wstajecie
Ja dopiero po śniadaniu.
To tak jak ja. Dopiero kawę piję. Jakoś dzisiaj mi się przyspało.

Aniu, jajeczko śliczne.
Wzorek wymyśliłaś fantastyczny.

Edytowane przez rardan
Czas edycji: 2012-03-03 o 08:53
rardan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:49   #83
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Aniu fajne jajco, rozrysujesz wzorek? pięęęękny jest
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 08:51   #84
AnnaOstapiuk
Zakorzenienie
 
Avatar AnnaOstapiuk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 14 586
GG do AnnaOstapiuk
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Jola postaram się rozrysować, tylko robiłam je na pół śpiąco i mało pamiętam
No, śniadanie przeżułam pisząc z Wami, kawka też już jest, teraz zasuwam do tych moich nieszczęsnych broszek.

Edytowane przez AnnaOstapiuk
Czas edycji: 2012-03-03 o 08:52
AnnaOstapiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:17   #85
emi29w
Zakorzenienie
 
Avatar emi29w
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 6 602
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Witajcie!
no wiedziałam,że przespi otwarcie nowego wątku
oglądałam sobie wczoraj film a mąż męczył sie z myszką od kompa, coś szwankuje, ma awarie i sie nie rusza, musze ja co chwila odłaczac ;-(
Aniu śliczne broszki i jajko ;-)
Magda jak Olenka? myślałam cała noc,czy już dobrze?
Wszystkie robia jak nakręcone
emi29w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:23   #86
rudasek
Zakorzenienie
 
Avatar rudasek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 374
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Melduję się i ja. Walczę od rana z laptopem, przestawia mi litery, po prawdzie to już padalec jak się zdenerwuję to jutro pojadę do Gorzowa po nowy.Trochę kasy mi szkoda, ale w pracy też mam z nim problem, w końcu od 4 lat chodzi po 12-15 godzi na okrągło.Wczoraj skończyłam jedną rzecz na wymiankę i wykrochmaliłam trzy jajca. Dzisiaj jadę po wydmuszki z gęsich jaj, ale dostanę tylko trzy, szkoda.
Paczki nie ma , to nic poczekam, taka nasza poczta. Koleżanka ze Stanów co roku wysyła mi kartkę na święta, nadaje od siebie i swojej córki , od córki zawsze dostaje od miej nigdy. Fajnie zaczelam pisać o 9,30 a kończę tereazn tak sobie pogadałam przez telefon. Biegnę pod prysznic i na zakupy.
rudasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:39   #87
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

a ja z druga kawa siedzę
część rzeczy sie krochmali
lece sprzątać i coś ugotować
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:47   #88
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Beatko to już wiem dlaczego masz takie tempo w tych jajkach to z nadmiaru kawy
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:51   #89
beata1718
Zakorzenienie
 
Avatar beata1718
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 484
GG do beata1718
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Jolu masz rację kawa energi mi dodaje
dalej jajcuje zamiast sprzatac
najstarszy syn poszedł rowery wyciągać i jade po południu na przejażdzkę
beata1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:03   #90
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Kleję, szyję, szydełkuję - wizażanki dopinguję - wątek dopingujący cz.3

Witam!
Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
to może ja też się przywitam
co prawda moje dłubania (na drutach i szydełkiem) najczęściej występują zimą, jak wieczory długie, ale może przy Was to i latem coś wyprodukuję
no hej! jak chcesz być na bieżąco, musisz często zaglądać, bo my klepiemy jak najęte

Cytat:
Napisane przez AnnaOstapiuk Pokaż wiadomość
Iwonka zajrzyj do maila...
Aniu ja maila mam ciągle włączonego i info o pw dostaję, więc nie musisz mi co chwilkę meldować
Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
I władza czasem ma ciężkie chwile niemocy twórczej hehe
Właśnie zasiadam do kolejnej serwety. A tak mi się nie chce. Ale jak mus to mus.
Do roboty Pani Władzo!!!
Cytat:
Napisane przez MagdaBM1 Pokaż wiadomość
Nic nie zro6ilam dzis, dopiero tylko jedno jajo takie z kwiatvszkem jak mala zasnela. Mam nadzieje ze jej przejdzie. Jadla tylko svcharki dzis. Narazie temp nie ma tylko civtek. Polozylam sie z nia ok 19 i wlasciwie o6ie zasnelysmy tyle ze ona narazie spi i o6y do rana. Ja wstalam i zro6ilam to jajo. Teraz lece do dalszych
Jak mała w nocy?
Ja paczkę też wyślę najwcześniej w poniedziałek.
Cytat:
Napisane przez AnnaOstapiuk Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyślałam, że skoro skończyłam dwie broszki, to Wam już pokażę...
Brązowa jest bardzo prześwitująca, bo to inny materiał. I inaczej się układa, broszka wyszła taka bardziej zwariowana, a złota dostojniejsza
Teraz się biorę za bordo. Dobrze, że wczoraj przygotowałam płatki, bo bym dziś kwitła nad jedną broszka nie wiem, ile czasu, a tak biorę tylko kolejny zestaw i montuję.
To ten ode mnie brązowy? Świetnie to wygląda, nawet jeśli prześwituje.

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
a potem zrobimy zlot
rozpoznamy sie na dworcu po broszkach


Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Aniu brochy cudne
Monika ja kupiłam sobie biały cienkopis Hybrid Gel. Wiem, że Pentel miał też białe cienkopisy.
A moja zaczęta serweta się marszczy
a ja widziałam wczoraj w jednym z najlepiej zaopatrzonych papierniczych tylko 1 rodzaj białych żelpen ów po 3€ za sztukę, ale z końcówką 1mm. Jak na mój gust - za gruby

Cytat:
Napisane przez jola2243 Pokaż wiadomość
Asia my teraz czytamy dużo
Mezaga ciężko powiedzieć jak będzie wyglądało na koniec, może się uda naciągnąć i rozprostować
och, jak ja tego nie cierpię...

Cytat:
Napisane przez asieńczyk Pokaż wiadomość
Zmykam - nawet nie proszę, żebyście jutro nie nagadały tyle co zawsze, bo będę dopiero wieczorem i tak wiem, że będę miała co czytać
jest taka nadzieja, że w sobotę zajmiemy się robotą w domach...

Cytat:
Napisane przez MagdaBM1 Pokaż wiadomość
Iwonko mam dla Cie6ie przygotowane rzeczy do wysylki takze jak z mala 6edzie ok to w poniedzialek w ramach spacerv Ci wysle.
.
a co ja Ci jeszcez miałam wysłać? kordonki i filc? tylko?

pozostałe dziewczynki witam serdecznie. Widzę, że mi się nie wszystko zacytowało
ja sięciut nie bardzo czuję, niby się podleczyłam, ale chyba nie do końca
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.