30,40 plus od A do Z - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 07:30   #5191
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

witam! znowu słonce, temperatura taka sobie, ale nic to - wynosze kolejne ciepłe rzeczy W sumie chciałabym sie poobijac, ale mam tyle zaległych zadan do wykonania, ze zapowiada sie pracowita niedziela
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 07:59   #5192
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z

a u nas nie ma slonca

niby nie zimno ale co z tego jak zachmurzone niebo

kawe wypilam ale najchetniej wrocilabym do lozka jeszcze

Tig, Marcela chwalcie sie zakupami

Tig czym pielegnujesz stopy?? ja od lat zachwycona jestem gehwolem
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 08:29   #5193
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Niedzielna kawaAbi jak to laserowe usuwanie owłosienia?ile razy trzeba by był efekt i czy on jest na stałe czy jednak rosną??
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 08:59   #5194
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka no niestety LSD nie polecam
odrastaja mi wlosy i po 6 zabiegach na bikini wciaz sa

teraz probuje pachy innym laserem

ale to jakas zmora jest
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 09:07   #5195
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
Miszka no niestety LSD nie polecam
odrastaja mi wlosy i po 6 zabiegach na bikini wciaz sa

teraz probuje pachy innym laserem

ale to jakas zmora jest
Miałam serie laserow na bikini (6 albo 8) - włosków jest mniej ( mineły 3 lata), ale to nie tak, ze ich nie ma. raz na pare tygodni i tak musze depilator. pachy natomiast robie tym domowym pseudolaserem silkn epil. raz na pare tygodni gole te pare włosków, raz na 2-3 tygodnie naswietlam - i mam spokój. efekt nie gorszy, niz po typowym laserze, a bez bolu, w domu...Urzadzenie dosc drogie, ale z perspektywy czasu - warte zachodu...O, zaraz pojde sobie zrobic
http://allegro.pl/depilator-laserowy...171466266.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2012-03-11 o 09:39
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 09:45   #5196
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama a bikini tez tym robisz?pisze w opisie prawie! bezbolesnie czyli ze boli coś przy naswietlaniu???Abi daj znac naciągają a efekty mizerne choliper..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 10:14   #5197
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Abiś , stopy zawsze traktowałam po macoszemu ...niestety .byle jak i byle czym ....A powinnam je traktować ze szczególną troską , bo mam je wyjątkowo biedne i wrażliwe na wszelkie niedogodności ..,strasznie szybko narastają zrogowacenia , nawet na palcach ...szybko się męczą i puchną itd ....
Postanowiłam więc je dopieścić ..
Kupiłam właśnie dwa kremy Gehwola, nową fajną tarkę do stóp Peggy Sage , piankę pielęgnującą alessandro i żel Clareny ....


U mnie słoneczko piękne , ale wieje okrutnie .....Idę zrobić drugą kawkę.... potem się będę chwalić zakupami

Mam dzisiaj leniwy dzień ...Mama mi ugotowała wczoraj obiadek , więc dziś odpoczywam po ciężkim tygodniu ...

No , może Waszym wzorem troszeczkę powynoszę zimowych ciuchów....chociaż tak naprawdę to ja wciąż chodzę w zimowej kurtce i kozakach ....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 10:18   #5198
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

hello

mnie się dziś też nic nie chce , jakoś źle się czuje przed @ ...
mąż na basen pojechał a ja się męczę oglądając zmagania Justyny Kowalczyk .....

maluję paznokietki i też zaraz drugą kawusie sobie zrobię ....

na obiedek idziemy na miasto ....dziś nie gotuję ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-03-11 o 11:00
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:03   #5199
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kama a bikini tez tym robisz?pisze w opisie prawie! bezbolesnie czyli ze boli coś przy naswietlaniu???Abi daj znac naciągają a efekty mizerne choliper..
Robie pachy, bikini i tylna czesc nog, łydki od lat traktuje depilatorem, to juz prawie nie mam problemu, raz na miesiac te pojedyncze przelece Na pachy u mnie lepiej działa, niz na bikini, ale i tak jest niezle. nie boli, wrazenie przygrzania. tak, jak laser czy ipl to przypalenie - tu masz krotkie ukłucie ciepła, o wiele mniej intensywne. nie jest przyjemne, ale nie boli, potem nie mam teaz podraznien, a robie najwyzsza moca. jesli ktos nie ma duzej przestrzeni do depilacji, jak ja - wystarczy na dłuugo. mam jakies 2-3 lata, jestem na drugiej lampie...
Z ciuchami/butami ogarnełam, jak zawsze to dla mnie dobra terapia przeciw zakupoholizmowi Jak przejrze, ile wszystkiego mam - to mi sie na dłuzej odechciewa nowosci. przeciez nie niszcze, wyrzucic szkoda, to wychodzi na to, ze do poznej starosci jestem zaopatrzona
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:41   #5200
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ja na łydkach mam tak samo jak Kama , od lat depilator , wiec już nieduży problem ....

Najgorzej u mnie z bikini... Bardzo rozległe ...
Ale jakoś te lasery mnie nie przekonują ...


Na targach było mnóstwo stoisk z makijażem perm..... i normalnie klientki kładły się na łóżka i robiły sobie makijaże ....Nie mogłyśmy się z Marcelinką nadziwić , że tak ryzykują zdrowiem te kobiety ....Zwłaszcza , że to nie było za darmo , jako pokazowy na targach , tylko płatny ...teoretycznie 50 % ale np za brwi było 300 zł ......
Przy takiej masie przepływających ludzi, tonie unoszącego sie kurzu , fruwających w powietrzu wirusów i bakterii ...szok !!!!!!
W życiu bym nie zaryzykowała , nawet za darmo ...


Zajrzałam do maski do włosów z organicsa i sie wściekłam .Mam połowę opakowania .... Masełko jest w takiej samej wielkościowo puszce i jest pełne .... Wrrrrrrrrrrrrr coś musiało zmącić moją radość z zakupów .....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 12:17   #5201
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kupiłam dzis troche suplementow diety,miedz cynk biosiarkę ..Mam te tabsy Kama co Ty łykasz.agelmit..mogę chyba połączyc z siarka,cynkiem i miedzią co???

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2012-03-11 o 12:19
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 12:58   #5202
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Kupiłam dzis troche suplementow diety,miedz cynk biosiarkę ..Mam te tabsy Kama co Ty łykasz.agelmit..mogę chyba połączyc z siarka,cynkiem i miedzią co???
Skład inny, wiec nie powinny sie dublowac. ale ja raczej sie nie wypowiadam, bo ja jestem suplementowa dziewczyna - łykam troche...Kolagen czysty na stawy, agelimit lub belissa 40+, czasem jedno i drugie, galomega ( kwasy omega), resveratrol, betakaroten ( od wiosny do jesieni, ), czasem humawit lub skrzypovite. i cos na odchudzanie tez sie zdaza, ale nie z tych na recepte Jednym słowem- sporo. w sumie wystarczy agelimit(belissa) i multiwitamina porzadna
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 13:16   #5203
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Ja na łydkach mam tak samo jak Kama , od lat depilator , wiec już nieduży problem ....

Najgorzej u mnie z bikini... Bardzo rozległe ...
Ale jakoś te lasery mnie nie przekonują ...


Na targach było mnóstwo stoisk z makijażem perm..... i normalnie klientki kładły się na łóżka i robiły sobie makijaże ....Nie mogłyśmy się z Marcelinką nadziwić , że tak ryzykują zdrowiem te kobiety ....Zwłaszcza , że to nie było za darmo , jako pokazowy na targach , tylko płatny ...teoretycznie 50 % ale np za brwi było 300 zł ......
Przy takiej masie przepływających ludzi, tonie unoszącego sie kurzu , fruwających w powietrzu wirusów i bakterii ...szok !!!!!!
W życiu bym nie zaryzykowała , nawet za darmo ...


Zajrzałam do maski do włosów z organicsa i sie wściekłam .Mam połowę opakowania .... Masełko jest w takiej samej wielkościowo puszce i jest pełne .... Wrrrrrrrrrrrrr coś musiało zmącić moją radość z zakupów .....
ja to woskiem w domu i jest ok ale tez na ten lepszy laser sie czaje

Tig jak to polowe u mnie jest cala...moze Ci tester dala ????
ale pachnie pieknie
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 14:06   #5204
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Zakupy :



Pazurki:


Na początek coś co ma uratować moje paznokcie , po akrylach , bo jest dramat
Słynna odżywka Eveline 8w1 nie daje rady

Alessandro - Nail hardener
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...l-hardner.html

AR Style- oliwka pielęgnacyjna z wit. A i E

IMS NAILS - olejek do skórek

BARBRA PRO - Tonik do zmywania paznokci z olejkiem ze słodkiej pomarańczy bez acetonu


Stópki :

Gehwol Med Horhaut-Creme - Krem do zrogowaciałej skóry

Gehwol - Balsam pielęgnacyjny do stóp i nóg

Alassandro - Callusan cream mousse EXTRA 10% urea ( Nawilżająca kremowa pianka z zawartością 10% mocznika)

CLARENA - Soft pedicure gel (ż el zmiękczający do pedicure) 500ml

Peggy Sage - Tarka do stóp ( jest taka wielka , że nie wiem jak ją ujarzmię , ale ma świetne recenzje na KWC , wiec mam nadzieję ,na owocną współpracę )


Włosy :

Fitomed - Herbata i Henna - szampon do włosów koloryzowanych ( odcienie ciemne)

Fitomed - Herbata i Henna - szampon do włosów koloryzowanych ( odcienie jasne)

ORGANIQUE - Anti-Age Hair Mask
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html

ORGANIQUE - Shea Butter Body Balm ( Balsam z masłem SHEA do ciała) Zapach grecki mniaaaaaaaaaam

CATTIER - Shampooing Cheveux secs Moelle de Bambou (Szampon do włosów suchych z ekstraktem zbambusa 100% natury)

CATTIER - Moussant Familial Sans savon Corps et cheveux . FOAMING GEL Body and Hair Lactoserum - Cornflower ( Mydło bez mydła w płynie relaksujące BIO z wyciągami roślinnymi ) - to jest do ciała , ale także do włosów....

Twarz :

CLARENA - Zestaw kremów z ANTI AGE LINE : Caviar Cream ( Kawiorowy Krem z Perłą ) 50 ml + 30 ml + Golden Vit C Cream 30 ml

CLARENA - EYE VISION LINE - Diamond Eye Lift - Diamentowy lifting pod oczy 30ml

ORGANIQUE - Immuno-Serum Detoxicating * Anti-Ageing Green&White Tea ( to jest do twarzy i do ciała )

ADWIN - Collagen Eye Zone Mask - kolagenowe płatki pod oczy 30 szt. ( koreańskie)

Peggy Sage - SUN ACTIV- krem samoopalający ( pani zapewniła , ze będę zachwycona , firma jest francuska , podobno całą serię SUN ACTIV wykonuje dla Peggy Sage Shiseido ... Czy to prawda nie wiem , ale trochę żałuję , że nie kupiłam od razu u nich kremu z filtrem ... )

ARDELL - rzęsy w kępkach ( kupiłam , bo są naturalne , nie sztuczne... Mam zamiar sie uczyć przyklejać kępki rzęs )

COSART - AUGENBRAUEN - PUDER+ Lidschatten komplet 3 cieni do brwi ( grafit, brąz, ciemny brąz)

COSART - cień w kredce ( śliczny kolor ecrue - kupiłma z myślą o linii wodnej )

COSART- eye-liner ( brązowy - w takiej wykręcanej kredce)

Peggy Sage - cień do oczu / kolor fabulous grey ( cudny cielisyo-szary kolorek)

KRYOLAN - Kredka kosmetyczna do oczu i ust

LAURENDOR - Stage Line - Paint Cream Godet ( zielony korektor)


KONIEC


Jestem super zadowolona z zakupów , miałam okazję poznać nowe marki , które okazują się być bardzo dobrymi , tylko mało znanymi u nas , mało popularnymi , zupełnie niesłusznie .....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 14:28   #5205
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka, a to z nas sie smieja, ze tyle kupujemy...
Tarka peggy sage jest fajna , za kremem gewohl własnie zaczełam sie rozgladac
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 15:09   #5206
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Miszka, a to z nas sie smieja, ze tyle kupujemy...

Chciałabym Was zobaczyć w akcji na tych targach
Każdą z naszego wąteczku ...

Gwarantuję , że wydałybyście wszystko co do ostatniej złotówki z portfela , włącznie z tym co na karcie ... A nie daj Boże udać się tam z kartą kredytową o dużym limicie ...

Ja naprawdę nie miałam zamiaru zrobić takich zakupów .... ale tam się po prosu nie da ....

Marcelinko, prawda ? Marcelinka też wydała co najmniej dwa razy tyle niż zamierzała ...

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

A jeszcze zapomniałam

Kupiłam sobie 6 pędzli Maestro
5 w wersji podróżnej - krótkie trzonki
i pędzel do różu ...

I błyszczyk z Flormar - kolor ma ładny , ale strasznie się świci .....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 16:22   #5207
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

No nie wiem, czy bym tak zaszalała W zasadzie wszystko juz mam i robie tylko wyjatkowe wyjatki A poznokcie i kosmetyki do nich to nie jest moje must have...
Poki pamietam, polecam Wam swietny balsam stopniowo opalajacy - testowałam ich sporo
http://allegro.pl/elancyl-balsam-nat...175420695.html
Takze bardzo dobry, tylko o wiele delikatniej brazujacy jest balsam z Korany, polskiej, taniej i bardzo przyzwoitej firmy

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2012-03-11 o 16:26
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:21   #5208
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

a tak Kama , przypomniałas mi ,że trzeba by się zacząć smarować czymś brązującym powoli ....Elancyl -znam ten balsam , miałam w zeszłym roku i potwierdzam dobry ...ale pod względem zapachu bije go na głowę Flos-Lek Sun Care - to jest poprostu bajeczka , mniam , tylko zjeść ....tylko jeszcze delikatniej brązuje niż Elancyl ...także coś za coś ....
w tym temacie trudno i ideał ...wszystkie śmierdzą na ogół ....

aaa jeszcze Lierac ma dobry balsam brązujący i samoopalający ...miałam oba , są bardzo podobne , zapach gorzka pomarańcza ....już chyba lepszy niż te orzechy wszystkie
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:37   #5209
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
No nie wiem, czy bym tak zaszalała W zasadzie wszystko juz mam i robie tylko wyjatkowe wyjatki
:rot fl:


Dobre ...Hihihi naprawdę cudne !!!! hihihiih
Tylko wyjątkowe wyjątki , mówisz .....


Jak jechałam na targi , to też wiedziałam , że WSZYSTKO już mam ....


A tak apropo's , że już wszystko mam ...

Udało mi się upolować EL Modern Mercurego za niewielkie pieniądze, oczywiście używany ...
Udało mi sie pewnie dlatego , że w ani w tytule aukcji , ani w opisie nie ma napisane , że to Mercury .....
Na innej aukcji jest za prawie 400 zł ......( z tym , że nowy )

http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62

: jupi:


Melduję uroczyście , że nic już nie kupuję do wakacji <przysięga i daje słowo honoru> Tylko krem z filtrem .... i potem SZLABAN !!!!!

Zbieram na makijaż perm . brwi .
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 17:42   #5210
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Tigi, raczej nie wierzę
Kama, w Twoje zakupowe wyjątkowe wyjątki też

Tigi, daj znać, jak Clarena do twarzy. Znalazłam na allegro przyjemną ofertę, m.in. kawiorowego i z wit.C. Opinii specjalnie pozytywnych na wizażu nie mają, ale kuszą mnie od dawna. Ale najpierw akcja denko
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:51   #5211
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Tigi, to EL faktycznie upolowałas To jest wlasnie wyjatkowy wyjatek - patrzysz, jest taka okazja - to nawet jesli masz szlaban i obietnice i w ogole w ogole nie potrzebujesz - to i tak musisz kupic, albo bedziesz sobie potem pluc w brode
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 18:19   #5212
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Tigi to super polowanie

Kama zazdroszcze takich wyjatkowych wyjatkow
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 18:42   #5213
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
a tak Kama , przypomniałas mi ,że trzeba by się zacząć smarować czymś brązującym powoli ....Elancyl -znam ten balsam , miałam w zeszłym roku i potwierdzam dobry ...ale pod względem zapachu bije go na głowę Flos-Lek Sun Care - to jest poprostu bajeczka , mniam , tylko zjeść ....tylko jeszcze delikatniej brązuje niż Elancyl ...także coś za coś ....
w tym temacie trudno i ideał ...wszystkie śmierdzą na ogół ....

aaa jeszcze Lierac ma dobry balsam brązujący i samoopalający ...miałam oba , są bardzo podobne , zapach gorzka pomarańcza ....już chyba lepszy niż te orzechy wszystkie
Lapi, mowisz o tym?
http://allegro.pl/lierac-sun-result-...190285172.html
A jak własciwosci? nie klei sie, nie brudzi...?
Poki co - dodałam do mojej wish list. naprawde mam taka, w komputerze - dodaje, wyrzucam...

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Wiecie, ze dopiero w tej chwili skonczyłam papierkowa robote ?! W sumie dzis nie odpoczywałam, od 8 rano, z przerwami na jedzenie - zajmowałam sie papierami dla sanepidu/funduszu...I sama nie wiem, co głupsze - drukowanie dziesiatków kartek kart charakterystyk preparatów, wpisywanie składników tychze preparatów w instrukcie i procedury ich uzywania czy obliczanie, ile dni kazdy pacjent z ostatnich 6 miesiecy (!) czekał na zabieg w gabinecie - w podziale na przypadki pilne i stabilne, dorosłych i dzieci...
Powinnam za to kupic sobie cos na allegro ...i kupilam - krem gewohl W sumie szukałam czegos tłustszego i bardziej odzywczego...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2012-03-11 o 18:38
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:02   #5214
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Właśnie posmarowałam się tym samoopalaczem Peggy Sage, na razie na dłonie , tylko żeby wypróbować ( na twarz i ciało dopiero po 14-tym marca , bo 14-tego idę do Spa w Lublinie z koleżanką i będę się peelingować , więc bez sensu) i powiem Wam , że jest kompletnie bez zapachu i zupełnie się nie klei ......Momentalnie sie wchłonął.....Jestem w szoku ....

no , ale na pełną recenzję musicie poczekać z tydzień ....opiszę jak brązuje, czy robi smugi , zacieki ...


Przyszedł mi też podkład/serum Helenki w kolorze 23 i jest ciemniejszy od 20 , myślę , że o dwa tony , więc będzie musiał chwilkę poczekać , aż buzia odrobinkę się opali , jednak ..

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Wiecie, ze dopiero w tej chwili skonczyłam papierkowa robote ?! W sumie dzis nie odpoczywałam, od 8 rano, z przerwami na jedzenie - zajmowałam sie papierami dla sanepidu/funduszu...I sama nie wiem, co głupsze - drukowanie dziesiatków kartek kart charakterystyk preparatów, wpisywanie składników tychze preparatów w instrukcie i procedury ich uzywania czy obliczanie, ile dni kazdy pacjent z ostatnich 6 miesiecy (!) czekał na zabieg w gabinecie - w podziale na przypadki pilne i stabilne, dorosłych i dzieci...
Powinnam za to kupic sobie cos na allegro ...i kupilam - krem gewohl W sumie szukałam czegos tłustszego i bardziej odzywczego...

Matko .... Kama , powiedz, że żartujesz .... Przecież to jest paranoja ....Kto wymyśla takie rzeczy ????!!!!!!!!!!! SZok ....

Który krem Gehwola kupiłaś ?
Jesteś oczywiście usprawiedliwiona , po całej niedzieli spędzonej na pracy należy Ci się !!!


Chciałam jeszcze uściślić moją obietnicę - dotyczy ona kosmetyków ....
Bo np . wciąz planuję to lustro i np. termoloki są na mojej wish liście ....

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Beti , mogę Ci zrobić i wysłać próbkę tego kremu kawiorowego, jak znajdę jakiś pojemniczek, bo przecież mam go dużo
I może wleję Ci też w coś trochę oleju wspaniałego , to sobie wypróbujesz...

Daj adres na PW

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Abiś , a Ty masz prikaz od lekarza , to siedzenie w domu ?
Czy leczysz te swoje niedobre zatoki czymś , teraz ?
Bo chyba powinnaś odczekać i zrobić ten wymaz z antybiogramem ...no i oczywiście RTG .Robiłaś już prześwietlenie ?
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:17   #5215
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa
Lapi, mowisz o tym?
http://allegro.pl/lierac-sun-result-...190285172.html
A jak własciwosci? nie klei sie, nie brudzi...?
...............

no ten ...i jest jeszcze balsam brązujący .....balsam wiadomo trochę słabiej brązuje ...
nie klei się i nie brudzi potwierdzam ...trzeba jednak nawilżać po nim skóre ...przynajmniej ja musiałam ale mam b. suchą skórę i 2x dziennie nawilżam ciałko
dość mocno gorzką pomarańczą pachnie i czymś jeszcze ...


jutro jadę do serwisu coś tam wymienić w moim autku a obok szczęśliwym trafem znajduje się Galeria Malta , bedę miała 3 godz na zakupy bo tyle ta wymiana ma trwać ...
też muszę Gehwol kupić , tarkę i peeling do stópek ...wszystko mi się pokończyło ....i kupię chyba tą maskę do włosow Organique co Ty Tig kupiłaś (akurat w Malcie jest ten sklep ) , widziałam ,że ma świetne recenzje a też potrzebuje ....

no i oczywiście zachacze o Douglasa mam listę ...podkład , róż , dezodorant , perfum ..ech...jeszcze bym musiała sponsora po drodze znaleźć

przede wszystkim muszę kupić buty ...śliczne szpileczki ale nie za wysokie , takie na co dzień ....

ma być piekna pogoda już ...w nast. week nawet 20 st widziałyście prognozę na TVN ???
cudna oby się sprawdziła ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-03-11 o 19:45
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:18   #5216
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Tig wlasnie uzylam ta maske Organique jest cudna jeszcze nigdy nie mialam tak miekkich wlosow nawet jak stosowalam te wszystkie smieci z silikonami kocham ja i zaraz kupuje pozostale ich maseczki
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:27   #5217
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

gewohla kupiłam do suchych i zimnych, jest tyle roznych na allegro, ze zgłupialam
20 w weekend?! Zobaczymy W czwartek bede znowu w szczecinie, na drugim enerpeelu i rybkach i u lekarza... Pisalam, ze zmieniłam gabinet od kwasów...? Przetestuje to samo gdzie indziej, za 150 + promocje na kolejne zabiegi. wiecie, jestem rozrzutna, ale zirytowały mnie roznice w cenach - 100 u Lapiel a 200 w szczecinie - to 100% przebitki na identyczny, prosty w sumie zabieg, z tym samym pisakiem W dodatku kosmetyczka wyniosle zadarła nos, gdy spytałam o rabat w serii..Jesli ja daje rabaty przy hurtowym robieniu zebów, czemu tam to nie ejst przyjete...? miałam poczucie, ze zapłacilam za nowoczesny wystroj tyle samo, co za zabieg - dlatego poszukalam w necie, czy maja konkurencje...Przezyjemy, zobaczymy...
Lapi, kusi mnie ten samoopalacz, ale musze zajrzec na moja połke z samoopalaczami/balsamami brazujacymi - to mi przejdzie. najpierw musze wykonczyc zapasy...Ale bede o nim pamietała...
Chyba najlepsza maska do włosow, jaka miąłm - to fekkai protein cos tam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ment-mask.html
Najdrozsza na pewno Ale jest swietna, wydajna, no i pamietam, by raz w tygodniu ja uzyc, bo szkoda, by stała. co prawda musze to robic nietypowo - nakładam po umyciu na basenie, zmywam juz w domu, akurat kwadrans mija
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:34   #5218
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama tylko ze ja teraz mam schize co do kosmetykow do wlosow i stawiam na naturalne...a ta Organique- naturalna, dla mnie najlepsza jak narazie i niedroga.
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:39   #5219
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Prosiaki, teraz bede pewnie musiała w szczecinie zajrzec do organique i popatrzec na te maske Tak ja wychwalacie, ze skreci mnie, jak nie przetestuje

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Ale ktos na wizazu przeleciał sie po organique, ze nie takie super i eko, jak obiecuja. nie wiem, czy to czytałyscie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...la-z-kawa.html
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:49   #5220
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Na watkach naturalnych Organique nie jest wcale taki naturalny i fajny ale wyjatkiem sa szampony i maski. Wiele firm tak ma np: Yves Roche, Body Shop, Cattier.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Tig uzylam pianki z Alessandro i moj maz tez i jestesmy zachwyceni a Ty probowalas ??? piety po 2 razach mam takie mieciutkie jak dzidzia
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.