Alessandro, Express Nail Hardner (Odżywka do paznokci)

Alessandro, Express Nail Hardner (Odżywka do paznokci)

Alessandro Express Nail Hardner to odżywka, która daje efekt mocnych, długich i zdrowych paznokci już w 4 tygodnie. Wzmacnia i utwardza płytkę paznokcia, czyni ją odporną na urazy, dodaje blasku i urody. Zawiera formaldehyd.

najlepsza!

Wróciłam do niej już drugi raz, uważam że jest najlepsza. Kilka lat temu, już po tygodniu stosowania był widoczny efekt, a borykałam się z rozdwajającą płytką. Teraz chcę wzmocnić paznokcie po hybrydach...
Ż

Świetna!

Pazurki mocne po kilku użyciach!
To jedna z pierwszych odżywek, które mi pomogły. Przed alessandro używałam setek innych - jednak żadna nie dała rady. Stan paznokci nie poprawił się po użyciu ani jednej.
Ta jednak zdziała cuda. Szybko schnie, nadaje ładny połysk i rozjaśnia. Cudowna! Po 2 tygodniach pazurki stały się mocniejsze i mniej się rozdwajały.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

bardzo dobra!

Naprawdę świetna. Jestam jak najbardziej na tak.
Odzywka "ze śrubką" naprawdę godna polecenia. :D
Kupiłam ją miesiąc temu i po kilku użyciach zaczęłam widzieć efekty. Byłam zachwycona bo moje poprzednie odżywki to totalny niewypał:/ Ta jest natomiast ich zupełnym przeciwieństwem. Niestety kiedy byłam przy końcówce lakier zaczął nieco zasychać, ale i tak zużyłam do końca.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Całkiem niezła

Zacznę od tego, że kupiłam ją latem. Woda, słońce, piasek i częste malowanie kolorowymi lakierami (w okresie jesienno-zimowym często używam bezbarwnych lakierów) sprawiły ze moje paznokcie były strasznie rozdwojone. Kupiłam tę odżywkę z polecenia cioci i postanowiłam zacząć kurację.

Przypiłowałam paznokcie na krótko i pomalowałam odżywką. Przez pierwsze 2-3 tygodnie stosowałam ją dokładnie według zaleceń producenta. Już po tym czasie zauważyłam, że kondycja moich paznokci znacznie się poprawiła. Rozdwojone końcówki się nie "skleiły" ale to chyba jest niemożliwe, więc nawet na to nie liczyłam. Nie były za to aż tak bardzo widoczne a górna warstwa rozdwojonego paznokcia przestała schodzić, dzięki paznokcie zaczęły wyglądać estetyczniej. A co najważniejsze nie rozdwajały się coraz bardziej.

Po tym czasie jeszcze przez 2 tygodnie stosowałam ją jeszcze jak zwykły bezbarwny lakier do paznokci. A kiedy zniszczone paznokcie całkowicie odrosły przestałam jej używać. Wracałam do niej za każdym razem kiedy któryś z moich paznokci znów się rozdwoił (od tamtego czasu rozdwajają mi się tylko pojedyncze paznokcie). Za każdym razem używałam go tylko na dany paznokieć jako bazę pod inny lakier. Za każdym razem spełniał moje wymagania.

+naprawdę pomaga
+ładnie się prezentuje na paznokciach
+wiele dziewczyn piszę, że po jakimś czasie zrobiła się glutowata i ciężka do nakładania, ja takiego efektu nie zauważyłam więc plus dla niej, dodam, ze trzymałam ją w temperaturze pokojowej w ciemnym, zamkniętym pudełku

+/- trochę przesusza skórki w okół paznokcia, ale ulotka o tym informuję, więc minus za wysuszenie, ale plus za szczerość, poza tym wystarczy stosować jakiś olejek/krem na skórki i efekt przestaje być taki straszny

- krótki pędzelek, ciężko jest wydobyć końcówkę, ale tak jak powiedziałam moja odżywka nie zgęstniała, dlatego dałam radę zużyć ją do końca przechylając buteleczkę przy nabieraniu
-cena; odżywka jest warta swojej ceny jednakże nadal jest to minus, teraz poszukam jakiegoś tańszego zamiennika, ale na pewno jeszcze do niej wrócę :)

Używam tego produktu od: 6 miesięcy z przerwami

Świetna, ale ma też słabe strony

Kilka miesięcy temu miałam okropne problemy z paznokciami. Były cienkie, słabe, zbyt elastyczne, miały białe plamki i lubiły się robić na nich zadziorki. Wiecznie musiałam mieć pilniczek do paznokci w torbie do ewentualnych poprawek. Naczytałam się wiele pozytywnych opinii o tej odżywce i decyzja zapadła- muszę ją mieć.

Początkowo odżywkę stosowałam zgodnie z zaleceniem producenta. Efekty było widać praktycznie natychmiast. Paznokcie stały się mocniejsze i twardsze. Do tego miały piękny, lekko mleczny kolor. Dla mnie idealny, bo bardzo lubię naturalne barwy na paznokciach. Po około dwóch tygodniach odżywkę stosowałam już tylko kiedy wcześniejsza warstwa zaczęła wyglądać na paznokciach niezbyt estetycznie. Muszę przyznać, że po tej odżywce moje paznokcie stały się grubsze, mocniejsze, miały ładniejszy kolor, szybciej rosły i pozbyłam się wreszcie tych białych plamek.
Jednak, żeby nie było tak pięknie, są i słabe strony tego produktu. Bardzo szybko gęstnieje. Kiedy zostało mi około pół opakowania odżywka była już jakaś gumowata, ciągła się na paznokciach, ciężko było ją równo rozprowadzić, tworzyła smugi. Do tego ma zbyt krótki pędzelek, praktycznie nie da się zużyć jej do końca. Już w połowie trzeba dobrze się nagimnastykować, by zanurzyć pędzelek w odżywce. Trwałość jej na paznokciach też nie powala, bo lubi odpryskiwać i odchodzić płatami z czubków. Cena też jest zbyt wysoka jak na produkt, który nie da się zużyć do końca.

Jednak mimo tych wszystkich słabych stron oceniam ją na cztery gwiazdki. Uratowała moje paznokcie i co najważniejsze już po odstawieniu tej odżywki były one nadal mocne i zdrowe przez następnych kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

niesamowity

Uwielbiam tą odżywkę, jak dla mnie nie ma lepszej!

Można ją stosować długofalowo i paznokcie się nie rozdwajają, są mega twarde, szybko rosną, nie wiem co mam jeszcze napisać.

Mój ulubiony preparat do paznokci.

Polecam wszystkim :)

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 zwykłe

genialne cudo! naprawdę działa!

Najlepsza!!!!

Po dłuższym czasie trochę gęstnieje, ale jak używa się reguralnie tro nie zdąrzy.

Polecona przez endokrynologa nawet. Wszystkie inne się chowają. Przy paznokciach słabych nie ot tak, tylko chorych od tarczycy nawet pomogła. Polecam wszystkim!!!
Ale trzeba być cierpliwym.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Genialna odżywka

Po zdjęciu hybrydowego manicure moje paznokcie przypominały papier. Szukałam dobrej odżywki i dzięki opiniom na Wizażu kupiłam Alessandro. Przez pierwsze dwa tygodnie nie widziałam zupełnie efektu, już zaczęłam się denerwować, że bez sensu wydałam pieniądze, a tu miłe zaskoczenie, pazury zaczęły robić się bardziej twarde. Świetnie też rosną. Nie zauważyłam, żeby odżywka wysuszała skórki lub pazury. I nie widzę też efektu zastygania lakieru. Jestem baaaaaaaaaardzo zadowolona i polecam wszystkim!!!

Super :)

Tipsy nosiłam przez wiele lat. Jakie były moje paznokcie po nich - wiadomo, tragedia. Odżywkę poleciła mi koleżanka i to jest to!!! Dwa tygodnie stosowania a paznokcie są twarde, nie rozdwajają się i wygladają naprawde ładnie. Zdecydowanie mój KWC.

Używam tego produktu od: 2 TYGODNI
Ilość zużytych opakowań: 1 W TRAKCIE MAŁE

Paznokcie jak skała

Po stosowaniu dość restrykcyjnej diety moje paznokcie zastrajkowały- zaczęły się łamać i rozdwajać, warstwy paznokcia schodziły mi wręcz płatami. Na próby pomalowania lakierem paznokcie reagowały wręcz alergicznie bo lakier schodził wraz z łuszczącym się paznokciem co wyglądało okropnie:/ Nigdy nie miałam takich problemów, więc to była moje pierwsza odżywka jaką stosowałam - ale jaka skuteczna!!! W ciągu dwóch tygodni wygładziła i zregenerowała płytkę paznokcia a w ciągu dwóch kolejnych zdziałała cuda - paznokcie stały się długie i twarde jak skała (aczkolwiek nie kruche).
Odżywka ma mleczny kolor więc pełni też funkcję lakieru. Ma niestety swoje minusy:
- max. liczba nałożonych warstw to 3, już trzecia warstwa szybko odpryskiwała
- szybko gęstnieje zatem pomino że w buteleczce zostało 1/3 odżywki nie mogłam już jej wykorzystać,
Za tę "niegospodarność" odejmuję pół gwiazdki, zaznaczam jednak że wystarczyła na miesiąc stosowania i w tym czasie zregenerowała paznokcie bardziej niż się spodziewałam.

Używam tego produktu od: 1 m-c

dobra

Odżywka spełnia swoje zadanie, nie można jej pod tym względem nic zarzucić:) moje łamliwe i rozdwajające paznokcie w ciągu dwóch tyg postawiła do pionu. Pazurki wytrzymały nie jeden sparing z moim TŻ ;p ALE! są niestety wady tego produktu... Cena jest dość wysoka w porównaniu do pojemności. Odżywka szybko się kończy i baaardzo szybko gęstnieje. Zużyłam już połowę słoiczka i jest naprawdę gęsta. Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo planuję poszukać jej tańszego odpowiednika. Jednak jeżeli takowy się nie odnajdzie to wrócę do alessandr, bo paznokcie są po tym mazidełku jak skała.

żadna rewelacja

Coś mnie podkusiło do kupna tej odżywki, mimo że od zawsze używam nail teka. Jak dla mnie to alessandro nawet do kostek nie sięga nailtekowi. Jedynym plusem jest ładny kolor.
Minusy:
- po otwarciu szybko się "starzeje", ciężko nią malować paznokcie,
- ciężko wysycha po nałożeniu kolejnej warstwy
- wysusza paznokcie, a ie daj Boże, żeby pociągnąć po skórkach, wysychają na wiór...
- cena

Używam tego produktu od: miesiąć