Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-18, 18:42   #61
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez sweetcupcake Pokaż wiadomość
Żel -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...akteryjny.html
Tonik -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-twarzy.html
Krem -> http://www.ziaja.com/offer/kosmetyki...formula_1.html
Produkty te nie są drogie, a w moim przypadku się faktycznie doskonale sprawdzają! Na wągry niestety wciąż nie znalazłam idealnego kosmetyku.. ale tak to z nimi jest, że ich się na stałe nie pozbędzie, coraz się odnawiają jako iż na nosie, brodzie itp jest zwiększona ilość wydzielania łoju (tak mi kosmetyczka mówiła)
Niestety też nad tym ubolewam
Ale można je rozjaśnić
Ja muszę poszukać jak bo jak się rozjaśni te wągry to prawie nie będzie ich widać
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 11:10   #62
Your_Life
Przyczajenie
 
Avatar Your_Life
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 26
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Ale można je rozjaśnić
A jak to można zrobić?
Mi dermatolog przepisał kiedyś taki płyn, co niby miałam codziennie przed snem na każdego wągra wykałaczką nakładać. Ale musiałabym spędzić godzinę w łazience przy tej ilości.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetcupcake Pokaż wiadomość
Produkty te nie są drogie, a w moim przypadku się faktycznie doskonale sprawdzają!
Chyba aż spróbuję.
A co myślicie o tym zestawie kosmetyków?
Tonik- http://4-mmedia.☠☠☠☠☠☠.pl/id,188511/h,360/w,360/
Krem- http://image.ceneo.pl/data/products/...arzy-75-ml.jpg

+ czy macie tak, że po jakichś produktach "wywala" wam więcej?
__________________
"-Traktujesz mnie jak powietrze!
- Wiem. Bo bez powietrza nie da się żyć!"
Your_Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 17:06   #63
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Your_Life Pokaż wiadomość
A jak to można zrobić?
Mi dermatolog przepisał kiedyś taki płyn, co niby miałam codziennie przed snem na każdego wągra wykałaczką nakładać. Ale musiałabym spędzić godzinę w łazience przy tej ilości.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------



Chyba aż spróbuję.
A co myślicie o tym zestawie kosmetyków?
Tonik- http://4-mmedia.☠☠☠☠☠☠.pl/id,188511/h,360/w,360/
Krem- http://image.ceneo.pl/data/products/...arzy-75-ml.jpg

+ czy macie tak, że po jakichś produktach "wywala" wam więcej?
po 1. jeśli chodzi o rozjaśnianie wągrów to polecam sok z cytryny Lub kiedyś czytałam że jedna dziewczyna ''szczotkowała'' wągry szczoteczką ... i się sprawdziło u niej więc ja od wczoraj to robię

po 2. nie kupuj tego toniku!!! ja go kupiłam i wysusza mi skórę a gówno daje i ma w swoim składzie dużo szkodzących substancji które mogą wysypać mnie nie wysypało na szczęście ale lepiej nie ryzykować i nie jest w ogóle wydajny taka butelka starcza mi na niecały miesiąc lepiej zainwestować w tańsze o połowę toniki z zjai które się sprawdzają i są naturalne
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 16:22   #64
sweetcupcake
Raczkowanie
 
Avatar sweetcupcake
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 81
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Your_Life Pokaż wiadomość
Chyba aż spróbuję.
A co myślicie o tym zestawie kosmetyków?
Tonik- http://4-mmedia.☠☠☠☠☠☠.pl/id,188511/h,360/w,360/
Krem- http://image.ceneo.pl/data/products/...arzy-75-ml.jpg

+ czy macie tak, że po jakichś produktach "wywala" wam więcej?
Ja nigdy nie próbowałam tych kosmetyków, więc trudno mi powiedzieć..
A jeśli chodzi o te "wywalanie więcej" - to np. po toniku i żelu z Sorai odnosiłam takie uczucie..
sweetcupcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 22:26   #65
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Ewelka130 mogłabyś wstawić zdjęcie swojej cery? Albo chociaż jej części, policzki czy miejsca dotknięte trądzikiem?
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 13:11   #66
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Ewelka130 mogłabyś wstawić zdjęcie swojej cery? Albo chociaż jej części, policzki czy miejsca dotknięte trądzikiem?
okok tylko się ze mnie nie śmiejcie gdyż jestem brzydka
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 21:21   #67
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

To czekamy na zdjęcia
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 19:34   #68
BandB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 341
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Nie wiem czy zapytam w dobrym wątku, w razie czego nie krzyczcie Czy któraś z Ws była w Instucie Clarinsa lub Kanebo? Chcę się wybrać na mikrodermabrazję i zależy mi na dobrym sprawdzonym miejscu, a nie bardzo mam się kogo poradzić. Szukam dobrego miejsca w Warszawie. Ewentualnie jeśli korzystałyście z usług La Perli to też chętnie się czegoś dowiem
BandB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 17:54   #69
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Chcecie moje zdjęcie cery? oki, to najpierw powiedzcie mi jak je wstawić,bo jeszcze nie wstawiałam, wybaczcie ... wiem,wiem jestem ciemna
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:12   #70
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Chcecie moje zdjęcie cery? oki, to najpierw powiedzcie mi jak je wstawić,bo jeszcze nie wstawiałam, wybaczcie ... wiem,wiem jestem ciemna
Zapisz zdjęcie na jakims folderze w komputerze. NA tym watku tak jak piszesz Nam posty, włącz tą "rubrykę" ze tak to nazwę z której własnie do Cb piszę, i na dole masz tu "zarządzaj załącznikami" na pomaranczowo. "Wybierz plik", załaduj i ok.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:30   #71
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1359476921

Jest coś ? mam nadzieje że tak, wysłałam link
Uprzedzam jestem brzydka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 2.jpg (119,6 KB, 50 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 09:58   #72
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1359476921

Jest coś ? mam nadzieje że tak, wysłałam link
Uprzedzam jestem brzydka
Wcale nie jesteś brzydka Widzę, że nie masz wielkich problemów z trądzikiem, a przydałoby Ci się lekkie rozjaśnienie przebarwień i oczyszczenie. Na oczyszczenie spróbuj pilingu (nie wiem czy już o nim nie pisałam) tj. łyżeczka kawy+ łyżeczka cukru+ok. pół łyżeczki żelu do mycia twarzy albo jakiegoś oleju (masz wtedy dodatkowo nawilżoną buzię). Żaden piling nie oczyścił mi tak porów jak ten i nie wygładził. Spróbuj
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:16   #73
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Wcale nie jesteś brzydka Widzę, że nie masz wielkich problemów z trądzikiem, a przydałoby Ci się lekkie rozjaśnienie przebarwień i oczyszczenie. Na oczyszczenie spróbuj pilingu (nie wiem czy już o nim nie pisałam) tj. łyżeczka kawy+ łyżeczka cukru+ok. pół łyżeczki żelu do mycia twarzy albo jakiegoś oleju (masz wtedy dodatkowo nawilżoną buzię). Żaden piling nie oczyścił mi tak porów jak ten i nie wygładził. Spróbuj
Wydaje mi się, że cukier jest zbyt ostry do stosowania na twarz. Owszem taki peeling co podałaś jest super, ale do ciała. Twarz jest znacznie delikatniejsza i szczerze mówiąc to szacun dla Ciebie za odwagę stosowania takiego ostrego peelingu na twarzy.
Jak dla mnie autorka ma twarz niemalże idealną. Pojedyncze wypryski to prawie żaden problem. Spodziewałam się twarzy usianej ropnymi wypryskami, a tutaj gładko.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Jeżeli to zdjęcie oddaje aktualny stan Twojej cery, to absolutnie nie zauważam tutaj nic niepokojącego co by wymagało wizyty u dermatologa czy kosmetyczki.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:18   #74
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że cukier jest zbyt ostry do stosowania na twarz. Owszem taki peeling co podałaś jest super, ale do ciała. Twarz jest znacznie delikatniejsza i szczerze mówiąc to szacun dla Ciebie za odwagę stosowania takiego ostrego peelingu na twarzy.
Jak dla mnie autorka ma twarz niemalże idealną. Pojedyncze wypryski to prawie żaden problem. Spodziewałam się twarzy usianej ropnymi wypryskami, a tutaj gładko.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Jeżeli to zdjęcie oddaje aktualny stan Twojej cery, to absolutnie nie zauważam tutaj nic niepokojącego co by wymagało wizyty u dermatologa czy kosmetyczki.
Stosuję, stosowałam też samą kawę ale za słabo oczyszczała. Cukier jest wmieszany w żel i się rozpuszcza więc nie czuję bardzo mocnego tarcia.Lubię mocniejsze pilingi
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:36   #75
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Stosuję, stosowałam też samą kawę ale za słabo oczyszczała. Cukier jest wmieszany w żel i się rozpuszcza więc nie czuję bardzo mocnego tarcia.Lubię mocniejsze pilingi
Aha rozumiem, ale mimo wszystko ja bym się wstrzymała z ostrymi peelingami tutaj w przypadku autorki. A zwłaszcza, że nie można ich wykonywać gdy na twarzy występują ropne wypryski. Agnieszka987 zgodzisz się ze mną?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:39   #76
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Aha rozumiem, ale mimo wszystko ja bym się wstrzymała z ostrymi peelingami tutaj w przypadku autorki. A zwłaszcza, że nie można ich wykonywać gdy na twarzy występują ropne wypryski. Agnieszka987 zgodzisz się ze mną?
To cofam mój pomysł.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 17:24   #77
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Taaak myślałam. Dziewczyno, przecież ty nie masz trądziku. Wpisz w google trądzik, pooglądaj zdjęcia i wtedy zauważysz, że masz niemal idealną cerę. Pojedyncze wypryski w Twoim wieku to normalka, jesteś w okresie dojrzewania i to normalne, że czasem wyskoczy Ci tu czy tam wyprysk.
I nie pisz, że jesteś brzydka, chyba, że chcesz się dowartościować przez osoby, które piszą "wcale nie jesteś brzydka blablabla". Używaj odpowiedniej pielęgnacji, nie maluj się podkładami, a na te niespodzianki używaj korektora. Nawilżaj skórę, jeśli już się malujesz to codziennie wieczorem wykonuj demakijaż.

Tak jak napisała subiektywna Vera: nie jest ci potrzebna wizyta u kosmetyczki, a u dermatologa to już na pewno. Jeśli jednak chcesz to udaj się do kosmetyczki na jakieś oczyszczanie, chociaż niepotrzebnie wydasz kasę moim zdaniem.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 10:09   #78
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Dziękuję
Ale ostatnio mi wyszło dużo pryszczy na czole wyślę zdjęcie,żebyście zobaczyli że niestety nie mam idealnej cery
Może znacie jakieś dobre kosmetyki,czy domowe sposoby żebym pozbyła się tych pryszczy i śladów po pryszczach ?

Błagam pomóżcie,bo ja wpadam w doła przez to czoło... a na nosie mam dużo zaskórników i też nie wiem jak się ich pozbyć... POMOCY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image201302020001.jpg (23,9 KB, 32 załadowań)
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 12:24   #79
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ale ostatnio mi wyszło dużo pryszczy na czole wyślę zdjęcie,żebyście zobaczyli że niestety nie mam idealnej cery
Może znacie jakieś dobre kosmetyki,czy domowe sposoby żebym pozbyła się tych pryszczy i śladów po pryszczach ?

Błagam pomóżcie,bo ja wpadam w doła przez to czoło... a na nosie mam dużo zaskórników i też nie wiem jak się ich pozbyć... POMOCY
Na noc, albo w ciągu dnia jeśli nie wychodzisz z domu nałóż sobie punktowo maść lub pastę cynkową (do kupienia w aptekach za mniej jak 5 zł) na pryszcze. Nie musisz nic wyciskać itd. po prostu smaruj. Pasta spowoduje, że szybciej Ci się to zagoi i samo wchłonie.
Na zaskórniki na nosie - delikatny peeling drobnoziarnisty. Używasz jakiś kremów do twarzy? Czym myjesz buzię?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 12:38   #80
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

myję twarz mydłem zwykłym,przemywam tonikiem z nivea matującym, na noc używam kremu bambino, i od przedwczoraj punktowego preparatu na pryszcze.
i nic. jest gorzej. ;(
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 13:20   #81
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
myję twarz mydłem zwykłym,przemywam tonikiem z nivea matującym, na noc używam kremu bambino, i od przedwczoraj punktowego preparatu na pryszcze.
i nic. jest gorzej. ;(
Mydło to najgorszy wybór. Poczytaj na moim blogu o doborze kosmetyku do mycia twarzy, bo nie chcę się powtarzać. Krem bambino, pomimo tego ze jest łagodny bo dla dzieci, nie jest niezbędny dla skóry z trądzikiem (podobnie jak nivea) . Może być zbyt ciężki, stąd wągry, kolejne pryszcze. Punktowe preparaty na pryszcze miałam, stosowałam i niestety dla mnie to zwykła ściema producentów, bo żaden nie zadziałał...

Co do pasty cynkowej, testowałam, ale wg mnie jej działanie jest bardzo słabe... O wiele lepiej zadziała posmarowanie pryszcza miąższem aloesu na noc, rano masz rzeczywiście zasuszony pryszcz

Masz skórę trądzikową, więc tak ją traktuj. Wg mnie niepotrzebnie stosujesz tonik nivea do mieszanej.

Kup sobie żel ziaja med "kuracja antybakteryjna" w aptece i wypróbuj. Kosztuje do 14 zł. Nie podrażnia, zalecza krostki, nie masz efektu całej czerwonej twarzy i rozdrapanych krost jak po innym żelach z SLS (przynajmniej to moje subiektywne zdanie), wygładza, oczyszcza.
Przy tym żelu nie musisz stosować już toniku. On nie zaburza ph skóry. Jeśli chcesz to oczywiście możesz np. hydrolat oczarowy, tonik do cery wrażliwej, wodę termalną (rownież na blogu).

Krem używaj specjalistyczny od dermatologa, albo z serii aptecznych, dermokosmetyków. Nie żadne drogeryjne, one Ci trądziku nie wyleczą.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 16:11   #82
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Mydło to najgorszy wybór. Poczytaj na moim blogu o doborze kosmetyku do mycia twarzy, bo nie chcę się powtarzać. Krem bambino, pomimo tego ze jest łagodny bo dla dzieci, nie jest niezbędny dla skóry z trądzikiem (podobnie jak nivea) . Może być zbyt ciężki, stąd wągry, kolejne pryszcze. Punktowe preparaty na pryszcze miałam, stosowałam i niestety dla mnie to zwykła ściema producentów, bo żaden nie zadziałał...

Co do pasty cynkowej, testowałam, ale wg mnie jej działanie jest bardzo słabe... O wiele lepiej zadziała posmarowanie pryszcza miąższem aloesu na noc, rano masz rzeczywiście zasuszony pryszcz

Masz skórę trądzikową, więc tak ją traktuj. Wg mnie niepotrzebnie stosujesz tonik nivea do mieszanej.

Kup sobie żel ziaja med "kuracja antybakteryjna" w aptece i wypróbuj. Kosztuje do 14 zł. Nie podrażnia, zalecza krostki, nie masz efektu całej czerwonej twarzy i rozdrapanych krost jak po innym żelach z SLS (przynajmniej to moje subiektywne zdanie), wygładza, oczyszcza.
Przy tym żelu nie musisz stosować już toniku. On nie zaburza ph skóry. Jeśli chcesz to oczywiście możesz np. hydrolat oczarowy, tonik do cery wrażliwej, wodę termalną (rownież na blogu).

Krem używaj specjalistyczny od dermatologa, albo z serii aptecznych, dermokosmetyków. Nie żadne drogeryjne, one Ci trądziku nie wyleczą.
Mam skórę mieszaną nie trądzikową
czytałam na wizażu że jednej dziewczynie momógł krem bambino zwalczyć pryszcze...
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 17:03   #83
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Mam skórę mieszaną nie trądzikową
czytałam na wizażu że jednej dziewczynie momógł krem bambino zwalczyć pryszcze...
Ale masz trądzik. Można mieć skórę mieszaną z trądzikiem
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 21:30   #84
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Dziewczyna ma wypryski, a nie trądzik...

Krem bambino ma na 2 miejscu w składzie parafinę, która zapycha. Widocznie masz cerę podatną na zapychanie, unikaj tego składnika. Używasz jakiś kremów do twarzy?
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 11:05   #85
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Dziewczyna ma wypryski, a nie trądzik...

Krem bambino ma na 2 miejscu w składzie parafinę, która zapycha. Widocznie masz cerę podatną na zapychanie, unikaj tego składnika. Używasz jakiś kremów do twarzy?
Na razie używam tylko bambino, ale chyba go odstawię, w takim razie co polecasz żeby mi te wypryski znikneły?
Coś niedrogiego (do dermatologa nie mam potrzeby iść)
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 15:20   #86
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Na razie używam tylko bambino, ale chyba go odstawię, w takim razie co polecasz żeby mi te wypryski znikneły?
Coś niedrogiego (do dermatologa nie mam potrzeby iść)
Takim niedrogim spodobem jest pasta/maść cynkowa z apteki punktowo na wypryski. A codziennie nawilżaj twarz lekkim kremem. Ostatnio kupiłam sobie w Rossmanie ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-z-melisy.html. Jeszcze nie używałam, więc nie wiem czy zapycha czy nie ale zbiera dobre opinie wśród osób podatnych na zapychanie.
Mnie zapychają tłuste kremy na bazie olejków, z parafiną i z gliceryną czasem, więc tych składników w kremach się wystrzegam. Wpisz w google składniki komedogenne i unikaj ich w kosmetykach do twarzy.

U mnie na wypryski i przebarwienia po ich wyciskaniu mało co pomaga, więc niedługo będę się złuszczać kwasami
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:47   #87
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Na razie używam tylko bambino, ale chyba go odstawię, w takim razie co polecasz żeby mi te wypryski znikneły?
Coś niedrogiego (do dermatologa nie mam potrzeby iść)
Odstaw bambino bo zapycha niemiłosiernie. Przede wszystkim jak wspomniałam, na pojedyncze wypryski pasta cynkowa lub maść (pasta jest wygodniejsza).
Z kremów mogę Ci z czystym sercem polecić ten: Lirene Dermoprogram, Design Your Style 20+, Matujący kremowy mus

Błagam Cię, abyś nie panikowała, że napisane jest na opakowaniu 20+ bo to nie spowoduje, że Twoja skóra zacznie się starzeć itd. Ten mit już był wałkowany i tutaj na wizażu i u mnie na blogu! Nie ma takiego czegoś jak przyspieszenie pojawiania się zmarszczek od kremów! koniec i basta!

Kremik jest bardzo lekki, nie zapycha absolutnie, lekko matujący, przeznaczony do Twojego typu cery. Kosztuje 20 zł i ja byłam nim zachwycona! Dostaniesz go w każdym rossmanie i super-pharm, a nawet zwykłej drogerii.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 15:38   #88
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Dziękuję Wam za rady,a polecacie jakieś niedrogie ale sprawdzone kosmetyki na blizny po trądziku?
i jak przyśpieszyć gojenie się ranek po pryszczach?bo ostatnio niechcący wycisłam i nie chce mi się goić ;(
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 18:07   #89
Ewelka130
Raczkowanie
 
Avatar Ewelka130
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 86
GG do Ewelka130
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

hmm? bardzo by mi się przydały
__________________

Zapuszczam włosy i paznokcie
Zaczynam odchudzanie od początku roku 2013-oczekiwane efekty:płaski brzuch


Trzeba wierzyć w siebie a się wsyzstko uda
Ewelka130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 08:31   #90
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Wizyty u kosmetyczki-ile kosztują, i co dają?

Cytat:
Napisane przez Ewelka130 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za rady,a polecacie jakieś niedrogie ale sprawdzone kosmetyki na blizny po trądziku?
i jak przyśpieszyć gojenie się ranek po pryszczach?bo ostatnio niechcący wycisłam i nie chce mi się goić ;(
Moja siostra miała spory problem z bliznami, jednak zaczęła chodzić na kwasy i buzia zupełnie inna. Ponadto ma taką "miksturkę na gojenie się ran, wyprysków" zapytam ją jak się nazywała, bo nie pamiętam.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.