Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-31, 17:26   #1291
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Przez kilka dni nie szczotkowałam i spróbuję delikatniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 13:31   #1292
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Po kilku dniach testów pudru sypkiego Lily Lolo Flawless Silk powiem, że to bardzo fajny produkt, ale zdecydowanie lepiej sprawdzi się przy cerach suchych i normalnych (ja takowej nie mam ).

Testowałam go w rożnych konfiguracjach i na różnych podkładach.

Najgorzej wyglądał nałożony bezpośrednio na podkład, bo spowodował bardzo szybkie świecenie się twarzy i dodatkowo przyciemnił podkład.
Kolejnym razem najpierw nałożyłam podkład, potem zagruntowałam go sypkim Laura Mercier i dopiero na końcu omiotłam twarz Lily Lolo nałożonym pędzlem. W tej konfiguracji, bezpośrednio na nałożeniu, bardzo ładnie wygładził skórę, lekko rozświetlił, zmiękczył rysy - generalnie upiększył. Niestety w moim przypadku (wybitna skłonność do świecenia) dość szybko efekt wygładzenia został zastąpiony efektem latarni, ale parę bibułek matujących i było/jest okej .


Jeszcze zobaczę jak będzie z wydajnością, bo gramatura nie powala .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 14:39   #1293
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po kilku dniach testów pudru sypkiego Lily Lolo Flawless Silk powiem, że to bardzo fajny produkt, ale zdecydowanie lepiej sprawdzi się przy cerach suchych i normalnych (ja takowej nie mam ).

Testowałam go w rożnych konfiguracjach i na różnych podkładach.

Najgorzej wyglądał nałożony bezpośrednio na podkład, bo spowodował bardzo szybkie świecenie się twarzy i dodatkowo przyciemnił podkład.
Kolejnym razem najpierw nałożyłam podkład, potem zagruntowałam go sypkim Laura Mercier i dopiero na końcu omiotłam twarz Lily Lolo nałożonym pędzlem. W tej konfiguracji, bezpośrednio na nałożeniu, bardzo ładnie wygładził skórę, lekko rozświetlił, zmiękczył rysy - generalnie upiększył. Niestety w moim przypadku (wybitna skłonność do świecenia) dość szybko efekt wygładzenia został zastąpiony efektem latarni, ale parę bibułek matujących i było/jest okej .


Jeszcze zobaczę jak będzie z wydajnością, bo gramatura nie powala .
Ja dziś uzyłam pierwszy raz, ale trudno mi ocenić efekt bo sobie zmasakrowałam twarz mezoterapią i wyglądam wiec na razie nic nie powiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-01, 17:13   #1294
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Ja dziś uzyłam pierwszy raz, ale trudno mi ocenić efekt bo sobie zmasakrowałam twarz mezoterapią i wyglądam wiec na razie nic nie powiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, to będę czekać na Twoje wrażenia jak już dojdziesz do siebie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-02, 13:57   #1295
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczęta czy któraś może polecić szczotkę do włosów kręcono-falowanych cienkich, delikatnych od średniej długości do długich? Będę wdzięczna
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 00:43   #1296
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cześć, jesteście za każdym razem niezawodne, więc:

Szukam pisaka lub kredki ale nie w ołówku, tylko czegoś co zostawia cienkie kreski do rysowania włosków na brwiach.
Trwałej kredki jw do ogonka jaskółki, ktory chce lekko rozcierać od górnej krawędzi, też brąz - to moze byc jeden produkt.

Rózu w kremie, dziewczęco różowego. Do tej pory miałam Galifornię, ale chce mi się czegoś mocniejszego, bardziej w klimacie makijaży Gen Z i "świeżo zaczerwienionych od słońca przodów policzków oraz nasady nosa".
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 05:54   #1297
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Cześć, jesteście za każdym razem niezawodne, więc:

Szukam pisaka lub kredki ale nie w ołówku, tylko czegoś co zostawia cienkie kreski do rysowania włosków na brwiach.
Trwałej kredki jw do ogonka jaskółki, ktory chce lekko rozcierać od górnej krawędzi, też brąz - to moze byc jeden produkt.

Rózu w kremie, dziewczęco różowego. Do tej pory miałam Galifornię, ale chce mi się czegoś mocniejszego, bardziej w klimacie makijaży Gen Z i "świeżo zaczerwienionych od słońca przodów policzków oraz nasady nosa".
Najcieńsze włoski rysują pisaki do brwi, chociaż jest jedna kredka, Huda Beauty która jest cienka jak igiełka ale nie wiem czy Ci ją polecam bo jest niestety też dosyć twarda ale to najbardziej precyzyjna kredka według mnie, musisz sprawdzić w sepho czy Ci odpowiada po prostu, mowa o tej https://www.sephora.pl/p/bomb-brows-...P10014163.html, a jeśli chodzi o pisaki to mam 2 sprawdzone i niezawodne, droższy z ABH https://www.sephora.pl/p/brow-pen---...P10010658.html i tańszy z NYX https://www.douglas.pl/pl/p/50100010...xoCGjQQAvD_BwE
Co do kredki brazowej ja polecam dwie- Mac Coffee https://www.douglas.pl/pl/p/2010007203 i CT https://www.sephora.pl/p/charlotte-t...-P3462058.html odcień Barbarella Brown
Co do róży w kremie, kocham tak btw Chyba moje naj obecnie to Patrick Ta i makeupbymario. Ogólnie jeśli chodzi o róże w kremie to polecam Ci aplikację w mój ulubiony sposób, ja akurat nakładam tylko na poliki, nie lubię nakładać na nos ale wiadomo, to kwestia preferencji. Lekko przypudrowuje policzki, kremowy róż nakładam na grzbiet dłoni i rozcieram, biorę gąbeczkę i wtłaczam w tę gabkę róż i dodatkowo lekko odciskam nadmiar o dłoń, a później tą gąbeczką wklepuje ten róż w policzki i tego już nie pudruje, taka metoda airbrush trochę. Nic się absolutnie nie waży, róż wygląda mega świeżo i lekko mokro i trzyma się wszystko pięknie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2022-06-03 o 05:56
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-03, 08:46   #1298
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po kilku dniach testów pudru sypkiego Lily Lolo Flawless Silk powiem, że to bardzo fajny produkt, ale zdecydowanie lepiej sprawdzi się przy cerach suchych i normalnych (ja takowej nie mam ).

Testowałam go w rożnych konfiguracjach i na różnych podkładach.

Najgorzej wyglądał nałożony bezpośrednio na podkład, bo spowodował bardzo szybkie świecenie się twarzy i dodatkowo przyciemnił podkład.
Kolejnym razem najpierw nałożyłam podkład, potem zagruntowałam go sypkim Laura Mercier i dopiero na końcu omiotłam twarz Lily Lolo nałożonym pędzlem. W tej konfiguracji, bezpośrednio na nałożeniu, bardzo ładnie wygładził skórę, lekko rozświetlił, zmiękczył rysy - generalnie upiększył. Niestety w moim przypadku (wybitna skłonność do świecenia) dość szybko efekt wygładzenia został zastąpiony efektem latarni, ale parę bibułek matujących i było/jest okej .


Jeszcze zobaczę jak będzie z wydajnością, bo gramatura nie powala .
To ja mam mieszaną cerę, może trochę odwodnioną, ale na pewno nie suchą.
Nakładam go bez żadnego innego pudru, ale nie na całą twarz i nie za dużoc ( pędzlem RT do różu jeśli to ma znaczenie ), pewnie dlatego mam już go kilka lat.
Zdziwiło mnie przyciemnienie podkładu, bo ja używam praktycznie białych i byłoby to widać.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 11:55   #1299
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Najcieńsze włoski rysują pisaki do brwi, chociaż jest jedna kredka, Huda Beauty która jest cienka jak igiełka ale nie wiem czy Ci ją polecam bo jest niestety też dosyć twarda ale to najbardziej precyzyjna kredka według mnie, musisz sprawdzić w sepho czy Ci odpowiada po prostu, mowa o tej https://www.sephora.pl/p/bomb-brows-...P10014163.html
Potwierdzam, ta kredka jest bardzo cieniutka i bardzo porządna. Różnica między nią a innymi kredkami jest duża

Sent from my DN2103 using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 15:14   #1300
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
To ja mam mieszaną cerę, może trochę odwodnioną, ale na pewno nie suchą.
Nakładam go bez żadnego innego pudru, ale nie na całą twarz i nie za dużoc ( pędzlem RT do różu jeśli to ma znaczenie ), pewnie dlatego mam już go kilka lat.
Zdziwiło mnie przyciemnienie podkładu, bo ja używam praktycznie białych i byłoby to widać.
Z tym przyciemnieniem to może kwestia tego, że za szybko zaaplikowałam Lily Lolo na fluid albo tego, że nałożyłam go na podkład puszkiem . Tak czy inaczej puder niejako przykleił się do podkładu i może dlatego go przyciemnił . No i nawaliłam go na całą twarz . Teraz nakładam tyko puchatym pędzlem, delikatnie, i jest dużo lepiej.


Tak czy inaczej, jak z każdym produktem, trzeba trochę pokombinować i znaleźć dla siebie najlepszą metodę stosowania .
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2022-06-03 o 15:16
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 18:34   #1301
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Co do podkładu to miałyscie już ten ? Jest w Polsce ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lia-rouge.html
Znalazłam go przez YT i mnie zaciekawił, bo ma całkiem ok skład jak na tradycyjne marki. Ciekawe jak by wypadł w porównaniu do tego Guerlain
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-16h-wear.html


Cena na razie przemawia na korzyść Guerlain, bo jest dłużej na rynku chociażby.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-03, 20:00   #1302
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Najcieńsze włoski rysują pisaki do brwi, chociaż jest jedna kredka, Huda Beauty która jest cienka jak igiełka ale nie wiem czy Ci ją polecam bo jest niestety też dosyć twarda ale to najbardziej precyzyjna kredka według mnie, musisz sprawdzić w sepho czy Ci odpowiada po prostu, mowa o tej https://www.sephora.pl/p/bomb-brows-...P10014163.html, a jeśli chodzi o pisaki to mam 2 sprawdzone i niezawodne, droższy z ABH https://www.sephora.pl/p/brow-pen---...P10010658.html i tańszy z NYX https://www.douglas.pl/pl/p/50100010...xoCGjQQAvD_BwE
Co do kredki brazowej ja polecam dwie- Mac Coffee https://www.douglas.pl/pl/p/2010007203 i CT https://www.sephora.pl/p/charlotte-t...-P3462058.html odcień Barbarella Brown
Co do róży w kremie, kocham tak btw Chyba moje naj obecnie to Patrick Ta i makeupbymario. Ogólnie jeśli chodzi o róże w kremie to polecam Ci aplikację w mój ulubiony sposób, ja akurat nakładam tylko na poliki, nie lubię nakładać na nos ale wiadomo, to kwestia preferencji. Lekko przypudrowuje policzki, kremowy róż nakładam na grzbiet dłoni i rozcieram, biorę gąbeczkę i wtłaczam w tę gabkę róż i dodatkowo lekko odciskam nadmiar o dłoń, a później tą gąbeczką wklepuje ten róż w policzki i tego już nie pudruje, taka metoda airbrush trochę. Nic się absolutnie nie waży, róż wygląda mega świeżo i lekko mokro i trzyma się wszystko pięknie .

Bardzo Ci dziękuję. Jutro je obmacam stacjonarnie Kusił mnie pisak Goof Proof od Benefit, ten potrójny, ale nie sposób przetestować go w S. bo mają stare, wyschnięte testery
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-03, 20:51   #1303
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję. Jutro je obmacam stacjonarnie Kusił mnie pisak Goof Proof od Benefit, ten potrójny, ale nie sposób przetestować go w S. bo mają stare, wyschnięte testery
A ja Ci polecam róż w sztyfcie z Milk. Koloru Ci nie podam, bo ja mam taki brudny różoczerwony, więc nie taki o jaki Ci chodzi. ALE to chyba najbardziej naturalny róż jaki znam i ładnie się wtapia.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 08:27   #1304
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Czy wątek razem ze mną wstrzymał oddech na wieść o nowościach od Pat?
https://www.patmcgrath.com/collectio...low-collection[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Co do podkładu to miałyscie już ten ? Jest w Polsce ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...lia-rouge.html
Znalazłam go przez YT i mnie zaciekawił, bo ma całkiem ok skład jak na tradycyjne marki.
Premiera była w styczniu, w sumie po chyba 2 tygodniach był w douglasie
Miałam kilka próbek, bardzo przyjemny podkład, daje naturalne wykończenie itd.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 09:04   #1305
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Czy wątek razem ze mną wstrzymał oddech na wieść o nowościach od Pat?
https://www.patmcgrath.com/collectio...low-collection[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------



Premiera była w styczniu, w sumie po chyba 2 tygodniach był w douglasie
Miałam kilka próbek, bardzo przyjemny podkład, daje naturalne wykończenie itd.
W Sephorze też już go chyba widziałam.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 13:28   #1306
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy szczotkujecie ciało na sucho? Mam problem, myslalam ze to wina starej szczotki ,kupilam nowa a problem znow jest. A mianowicie, po szczotkowaniu na brzuchu mam krostki/strupki takie punkciki czerwone. Nie wiem o co chodzi, spotkałyście sie z czymś takim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się szczotkowanie totalnie nie sprawdziło, jest bardzo nieprzyjemne i po prostu mnie boli, niezależnie od użytej szczotki. Mam za delikatną skórę i na brzuchu reaguje tak, jak piszesz. Z kolei na nogach potrafię mieć zadrapania nawet od ostrzejszej gąbki. Wolę mocne peelingi tłuścioszki, przynajmniej skóra jest odżywiona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 14:24   #1307
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Zmacałam kredki i pisaki do moich ciemnych brwi. Pisaków potrójnych używać nie umiem, pojedyncze są za miękkie, albo rozklapane testery oraz za jasne. Spodobały mi się kredki dwóch ulubionych marek Too Faced i Benefit, ale znalazłam bardzo podobną z Art Deco i cenowo wychodzi najlepiej choć jest jeszcze Sephorowa marki własnej, ale robi odrobinę mniej ostre linie. Co do miękkiej, rozmazującej się kredki, to tylko tania Sephory mi się tak ładnie rozmyła na dłoni jak narysowałam jaskółkę.

Ja bardzo lubię szczotkowanie, bo nie smaruję alergicznej skóry kolejnym detergentem.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-06-04 o 14:26
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 16:40   #1308
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zmacałam kredki i pisaki do moich ciemnych brwi. Pisaków potrójnych używać nie umiem, pojedyncze są za miękkie, albo rozklapane testery oraz za jasne. Spodobały mi się kredki dwóch ulubionych marek Too Faced i Benefit, ale znalazłam bardzo podobną z Art Deco i cenowo wychodzi najlepiej choć jest jeszcze Sephorowa marki własnej, ale robi odrobinę mniej ostre linie. Co do miękkiej, rozmazującej się kredki, to tylko tania Sephory mi się tak ładnie rozmyła na dłoni jak narysowałam jaskółkę.

Ja bardzo lubię szczotkowanie, bo nie smaruję alergicznej skóry kolejnym detergentem.
W sensie, że zamiast się myć to się wyszczocisz? wybacz, musialam, zalapalam, że chodzi o peeling.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-04, 20:46   #1309
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię szczotkowanie, bo nie smaruję alergicznej skóry kolejnym detergentem.
Też wielbię najpierw szzotkowałałam się na próbę szczotką z Roska, potem jak doszłam do wprawy to kupiłam z włóknem z agawy. Jak czuję suchosć to olej migdałowy po. Glow skóry po 3 miesiącach szczotkowania jest dla mnie nie do podrobienia nic nie daje takiego efektu. Mam też szczoteczkę do twarzy (taką specjalną mega delikatną zakupioną z 2 lata temu na eccoverde), służy mi jako delikatny peeling.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-05, 07:24   #1310
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mi się szczotkowanie totalnie nie sprawdziło, jest bardzo nieprzyjemne i po prostu mnie boli, niezależnie od użytej szczotki. Mam za delikatną skórę i na brzuchu reaguje tak, jak piszesz. Z kolei na nogach potrafię mieć zadrapania nawet od ostrzejszej gąbki. Wolę mocne peelingi tłuścioszki, przynajmniej skóra jest odżywiona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zmniejszyłam nacisk szczotkowania na brzuchu i to chyba o to chodziło. Nic nowego nie wyskakuje.
Ja widzę ujędrnienie skóry po szczotkowaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-05, 15:18   #1311
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Czy wątek razem ze mną wstrzymał oddech na wieść o nowościach od Pat?
https://www.patmcgrath.com/collectio...low-collection
No ja jestem wstępnie napalona

Wpadła mi w oko wersja pod wezwaniem Miłość Afrodyty

https://www.temptalia.com/pat-mcgrat...r-summer-2022/


A wiesz może kiedy ma się to cudo pojawić w sprzedaży ?

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2022-06-05 o 15:20
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-06, 12:26   #1312
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tym przyciemnieniem to może kwestia tego, że za szybko zaaplikowałam Lily Lolo na fluid albo tego, że nałożyłam go na podkład puszkiem . Tak czy inaczej puder niejako przykleił się do podkładu i może dlatego go przyciemnił . No i nawaliłam go na całą twarz . Teraz nakładam tyko puchatym pędzlem, delikatnie, i jest dużo lepiej.


Tak czy inaczej, jak z każdym produktem, trzeba trochę pokombinować i znaleźć dla siebie najlepszą metodę stosowania .
No wiec mnie również przyciemnia ten puder
Wygładził też ale kolor u mnie-swinka Piggy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-06, 12:43   #1313
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
No wiec mnie również przyciemnia ten puder
Wygładził też ale kolor u mnie-swinka Piggy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj
U mnie chociaż świnki nie było, tylko takie ogólne przyciemnienie .


Może spróbuj aplikować tylko na wybrane partie i na inny sypki puder - u mnie pomogło.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-06, 13:18   #1314
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Oj
U mnie chociaż świnki nie było, tylko takie ogólne przyciemnienie .


Może spróbuj aplikować tylko na wybrane partie i na inny sypki puder - u mnie pomogło.
Cos tam poprobuje choć zwykle kończy sie tak, ze produkty przy których musze myśleć leżą i sie kurza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-06, 15:42   #1315
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Cos tam poprobuje choć zwykle kończy sie tak, ze produkty przy których musze myśleć leżą i sie kurza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mam .
Jedynie na początku (zaraz po zakupie) mam wenę do kombinowania, ewentualnie jak mam więcej czasu na "zabawę" .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-06, 21:07   #1316
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też tak mam .
Jedynie na początku (zaraz po zakupie) mam wenę do kombinowania, ewentualnie jak mam więcej czasu na "zabawę" .
Spojrzałam w lustro przed zmyciem makijażu i kurcze gładka była ta skóra 🤪
Dawno nie uzywałam podkładu Armaniego wiec nie wiem czyja to zasługa, ale wyglądałam zacnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 05:24   #1317
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Spojrzałam w lustro przed zmyciem makijażu i kurcze gładka była ta skóra 🤪
Dawno nie uzywałam podkładu Armaniego wiec nie wiem czyja to zasługa, ale wyglądałam zacnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze zmiany? Moja cera lubi jak jej zmieniam podkłady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 06:26   #1318
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Moze zmiany? Moja cera lubi jak jej zmieniam podkłady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dziś jeszcze raz ta kombinacje zastosuje
I zobaczymy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 07:33   #1319
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
W sensie, że zamiast się myć to się wyszczocisz? wybacz, musialam, zalapalam, że chodzi o peeling.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myję się emulsją na glicerynie z CeraVe, nie nadaje się do domowego peelingu, bo ma zero poślizgu - można nią tylko przetrzec ciało syrenką, a jak uzyje peelingu z czyms innym typu "delikatny specyfik do twarzy", to mam piekącą Saharę. Ogólnie lubię te rytuały, które robi się poza wanną czy prysznicem, jak np peelingowanie skalpu tuż przed myciem, bo one nie kojarzą mi się z dyskomfortem skóry. Dobrze pamiętam czasy zerowej świadomości składników i mycia się SLSami. Czułam jakbym zjeżdżała po zyletkach do kwasu. Dla mnie klasyczne żele, to jak myć się Ludwikiem.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-07, 18:56   #1320
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Spojrzałam w lustro przed zmyciem makijażu i kurcze gładka była ta skóra 🤪
Dawno nie uzywałam podkładu Armaniego wiec nie wiem czyja to zasługa, ale wyglądałam zacnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To fajnie
Oby taki efekt został na dłużej
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.