Mąż był z inną kobietą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-18, 19:52   #1
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12

Mąż był z inną kobietą


Potrzebuje porady bo sama już nie umiem poradzić z zaistniałą sytuacją.. Mój mąż regularnie wyjedżał do innego miasta z powodu pracy. Firma nieduża, otworzyła w nowym mieście oddział a ąż jako zaufany pracownik jeżdził tam i zostawał tam na kilka dni. I trzy miesiące temu, mąż znowu wyjechał i dostałam telefon. Dzwoniła jakaś kobieta która zaczęła się na mnie drzeć, wyzywać, powiedziała, że jestem suką ogrodnika, że mam w końcu dać rozwód mężowi albo ona mnie znajdzie i jej koledzy mi pomogą w podjęciu decyzji itd. Zadzwoniłam do męża, powiedziałam co się stało, on rzucił wszystko i przyjechał, twierdził, że nie wie o co chodzi, że to pewnie jakaś wariatka itd. Jak się łatwo dmyślić, telefony i smsy w dalszym ciągu się pojawiały. W końcu zgodziłam się na wyjasnienie tej sprawy z tą kobietą i okazało się, że oni w tamtym mieście są w oficjalnym związku. Od 2 lat. On tak naprawdę w hotelu nie nocował, tylko u niej, mąż nawet jej rodziców i rodzinę poznał... Ba... Oni nawet na czyimś weselu razem byli. Wersja dla nich brzmiała tak, że rozwód w sądzie wisi już od 3 lat a ja orzeczenie rozwodu bojkotuje wymyślajac jakieś to co rusz nowe przeszkody... A ja nie miałam o niczym pojęcia. Miał dwa różne telefony, dwa różne numery. W domu grał kochającego męża. W ubiegłym roku na rocznicę ślubu kupił... działkę! I teraz jesienią miała rozpocząć się budowa naszego domu. Mam już za sobą pierwszą sprawę rozwodową na której mąż przyznał się do zdrady Z NUDÓW!!! Powiedział, że odgrywał teatrzyk z tatą panią bo wieczorami się nudził... Nie umiem się pozbierać. Jak mam dalej żyć po tym wszystkim??

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-05-19 o 16:21
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:21   #2
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 070
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez optical_mouse Pokaż wiadomość
Potrzebuje porady bo sama już nie umiem poradzić z zaistniałą sytuacją.. Mój mąż regularnie wyjedżał do innego miasta z powodu pracy. Firma nieduża, otworzyła w nowym mieście oddział a ąż jako zaufany pracownik jeżdził tam i zostawał tam na kilka dni. I trzy miesiące temu, mąż znowu wyjechał i dostałam telefon. Dzwoniła jakaś kobieta która zaczęła się na mnie drzeć, wyzywać, powiedziała, że jestem suką ogrodnika, że mam w końcu dać rozwód mężowi albo ona mnie znajdzie i jej koledzy mi pomogą w podjęciu decyzji itd. Zadzwoniłam do męża, powiedziałam co się stało, on rzucił wszystko i przyjechał, twierdził, że nie wie o co chodzi, że to pewnie jakaś wariatka itd. Jak się łatwo dmyślić, telefony i smsy w dalszym ciągu się pojawiały. W końcu zgodziłam się na wyjasnienie tej sprawy z tą kobietą i okazało się, że oni w tamtym mieście są w oficjalnym związku. Od 2 lat. On tak naprawdę w hotelu nie nocował, tylko u niej, mąż nawet jej rodziców i rodzinę poznał... Ba... Oni nawet na czyimś weselu razem byli. Wersja dla nich brzmiała tak, że rozwód w sądzie wisi już od 3 lat a ja orzeczenie rozwodu bojkotuje wymyślajac jakieś to co rusz nowe przeszkody... A ja nie miałam o niczym pojęcia. Miał dwa różne telefony, dwa różne numery. W domu grał kochającego męża. W ubiegłym roku na rocznicę ślubu kupił... działkę! I teraz jesienią miała rozpocząć się budowa naszego domu. Mam już za sobą pierwszą sprawę rozwodową na której mąż przyznał się do zdrady Z NUDÓW!!! Powiedział, że odgrywał teatrzyk z tatą panią bo wieczorami się nudził... Nie umiem się pozbierać. Jak mam dalej żyć po tym wszystkim??
slabiutki troliczek, kroliczek.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:33   #3
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Nie jesteś pierwszą i ostatnią tak wypolerowaną na szaro przez faceta, banalne ale prawdziwe a co do tego jak żyć po czymś takim? chyba oparcie w kimś bliskim..... albo zemsta!!!!
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 03:57   #4
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Nie chodzi mi o zemstę... Nie chodzi o to co zrobic z nim. W ogóle nie chodzi o jakikolwiek kontakt z nim. Nie chce go widzieć na oczy. Nie wiem co zrobić sama ze sobą. Nie mam za bardzo wsparcia w otoczeniu, był uważany za dobrego człowieka i męża... Ludziom cieżko uwierzyć, że miał kochankę a gdyby nawet tak było to przecież na pewno nie wiązał z nią żadnych poważnych planów więc o co ten krzyk...

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-05-19 o 16:22
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 05:32   #5
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Mąż był z inną kobietą

to jest takie typowe nikt nie wierzy zdradzonej, ba to jest jej wina że mąż ją zaczął zdradzać, taką samą tolerancją cieszą się damscy bokserzy czy pedofile dopiero twarde dowody pokazują jak było na prawdę. Jeśli nie masz kogoś bliskiego komu mogłabyś się wyżalić, wygadać to może jaką grupa wsparcia albo terapia.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 06:04   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Jezeli z Toba stac go na dzialke, a z nia najwyzej na wiejskie wesele, to znaczy ze jest z Toba dla kasy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 08:31   #7
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Jezeli z Toba stac go na dzialke, a z nia najwyzej na wiejskie wesele, to znaczy ze jest z Toba dla kasy.
Nie bardzo rozumiem tej wypowiedzi?

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
to jest takie typowe nikt nie wierzy zdradzonej, ba to jest jej wina że mąż ją zaczął zdradzać, taką samą tolerancją cieszą się damscy bokserzy czy pedofile dopiero twarde dowody pokazują jak było na prawdę. Jeśli nie masz kogoś bliskiego komu mogłabyś się wyżalić, wygadać to może jaką grupa wsparcia albo terapia.
Przyznam, że nie wierzę w terapię, psychologów i innych konowałów. Nie znam osoby realnej komu by takie osoby pomogły..
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 08:39   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Czas leczy rany - banał, ale prawdziwy. Przygotuj się na odchorowanie tego związku. Przeżycie żałoby po nim. Facet miał regularny romans/związek z inną kobietą. Kłamca, oszust, krętacz - cóż widać do końca go nie znałaś lub wcześniej przymykałaś oko na jakieś sygnały mogące świadczyć o tym, że jest do czegoś takiego zdolny. Pójdziesz w życiu do przodu, na pewno. Tylko to potrwa i będzie jeszcze kosztowało wiele bólu i łez.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 08:42   #9
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czas leczy rany - banał, ale prawdziwy. Przygotuj się na odchorowanie tego związku. Przeżycie żałoby po nim. Facet miał regularny romans/związek z inną kobietą. Kłamca, oszust, krętacz - cóż widać do końca go nie znałaś lub wcześniej przymykałaś oko na jakieś sygnały mogące świadczyć o tym, że jest do czegoś takiego zdolny. Pójdziesz w życiu do przodu, na pewno. Tylko to potrwa i będzie jeszcze kosztowało wiele bólu i łez.
Nie znałam go do końca, chyba nikt nie znał o czym świadczy jego dobre imię i brak wiary w to, że mógłby coś takiego zrobić. A jeszcze przede mną kolejna rozprawa w sśadzie na której będzie też i jego kochanka.
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 09:51   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mąż był z inną kobietą

ktos mi wytlumaczy jak mozna sie nie kapmnac ze od 2 lat maz ma druga? trzeba chyba bardzo sie starac..
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:27   #11
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ktos mi wytlumaczy jak mozna sie nie kapmnac ze od 2 lat maz ma druga? trzeba chyba bardzo sie starac..
Niestety ja w tamtym mieście nie znam nikogo kto by męza kontrolował więc robił co chciał.
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 12:29   #12
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Bejbe jak on mogl z nia na wesele pojsc a ty sie nie skapnelas wez mi to wytlumacz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:35   #13
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Bejbe jak on mogl z nia na wesele pojsc a ty sie nie skapnelas wez mi to wytlumacz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sorry ale tu "bejbe" nie ma. Jak mógł z nią pójść? Normalnie, na nogach, jak inaczej? Co za durne pytanie... Przecież ja z nim nie jeździłam. Nie miał zamontowanego w tyłku gps-a że wiedziałam gdzie przebywa. Dzwonił, mówił, że jest po pracy, jedzie do hotelu, coś zje, idzie spać. Wierzyłam. Skąd miałam wiedzieć że po pracy tak naprawdę jedzie do innej kobiety i z nią spędza czas? Mnie zdradzał, pracodawcę naciągał na hotel w którym nie nocował. Oszukiwał wszystkich, wszyscy mu wierzyli

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-20 o 17:35 Powód: przywrocenie
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:37   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mąż był z inną kobietą

? w sobote i niedziele? I nie rozmawiacie przez telefon i nie slychac ze on gdzies tam siedzi na imprezie a w tle muzyka albo cos...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:41   #15
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
? w sobote i niedziele? I nie rozmawiacie przez telefon i nie slychac ze on gdzies tam siedzi na imprezie a w tle muzyka albo cos...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę zrozumieć że podczas jego wyjazdu dzieliło nas 400 km. Przy takiej odległości i braku osób znajomych z tego miejsca trudno chyba wiedzieć jak jest naprawdę. jak się człowieka kocha to mu się wierzy. Nie rozumiem co ma do tego sobota i niedziela...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-20 o 17:35 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:49   #16
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez optical_mouse Pokaż wiadomość
Proszę zrozumieć że podczas jego wyjazdu dzieliło nas 400 km. Przy takiej odległości i braku osób znajomych z tego miejsca trudno chyba wiedzieć jak jest naprawdę. jak się człowieka kocha to mu się wierzy. Nie rozumiem co ma do tego sobota i niedziela...
Twój mąż pracuje jako kto? Nauczyciel w podstawówce? To weekendy ma wolne. W supermarkecie? To w weekendy pracuje.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:51   #17
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Twój mąż pracuje jako kto? Nauczyciel w podstawówce? To weekendy ma wolne. W supermarkecie? To w weekendy pracuje.
Mąż był zastępcą szefa. A ich firma pracuje 7 dni w tygodniu.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-20 o 17:34 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:54   #18
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez optical_mouse Pokaż wiadomość
Mąż był zastępcą szefa. A ich firma pracuje 7 dni w tygodniu.
Pracę też stracił z powodu nudow? Słaby trolling
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 12:56   #19
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Pracę też stracił z powodu nudow? Słaby trolling
Już przecież pisałam że oszukiwał nie tylko mnie. Brał od szefa pieniądzę między innymi na hotel w którym nie przebywał. Co z tymi pieniędzmi się działo nie wiadomo. Jeśli komuś za ciężko czytać ze zrozumieniem to prosze nie pisać.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-20 o 17:33 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 13:11   #20
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez optical_mouse Pokaż wiadomość
Już przecież pisałam że oszukiwał nie tylko mnie. Brał od szefa pieniądzę między innymi na hotel w którym nie przebywał. Co z tymi pieniędzmi się działo nie wiadomo. Jeśli komuś za ciężko czytać ze zrozumieniem to prosze nie pisać.
Kotku, nie w tych czasach. Chcesz mi powiedzieć, że przez lata Pan Ci nie zaproponował, że Cię nie zabierze choć na 1 weekend, Ty godzilaś się na to, że weekendy męża non stop nie ma. To, że firma pracuje 7 dni w tygodniu nijak nie oznacza, że ludzie nie mają prawa do dni wolnych. I że zawsze dzwoniłaś i nigdy nic dziwnego nie slyszalaś, a szef firmy nie rozliczal go po każdej podróży? w XXI wieku? przez miesiąc byłaby szansa, ale nie więcej

Dziękuję za rozbawienie. Zwłaszcza z tym rozumieniem tekstu-chcesz mi powiedzieć, że facet nie ma, za malwersacje finansowe co najmniej postępowania wewnątrz firmy na karku?

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

A flama męża nigdy nie wpadla na pomysł, żeby spontanicznie odwiedzić go w jego naturalnym środowisku, nie chciała poznć jego rodziny i przyjaciół...
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:12   #21
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Kotku, nie w tych czasach. Chcesz mi powiedzieć, że przez lata Pan Ci nie zaproponował, że Cię nie zabierze choć na 1 weekend, Ty godzilaś się na to, że weekendy męża non stop nie ma. To, że firma pracuje 7 dni w tygodniu nijak nie oznacza, że ludzie nie mają prawa do dni wolnych. I że zawsze dzwoniłaś i nigdy nic dziwnego nie slyszalaś, a szef firmy nie rozliczal go po każdej podróży? w XXI wieku? przez miesiąc byłaby szansa, ale nie więcej

Dziękuję za rozbawienie. Zwłaszcza z tym rozumieniem tekstu-chcesz mi powiedzieć, że facet nie ma, za malwersacje finansowe co najmniej postępowania wewnątrz firmy na karku?
Przepraszam bardzo że nie streściłam 2 ostatnich lat mojego życia i nie napisałam tu 500 stron swojego życiorysu. Faktycznie jak nie opisałam kiedy chodzę srac - znaczy się kłamię. Ciekawe. Szef nie rozliczał go po każdej podróży z powodu zaufania, tego, że znamy się poza pracą, I najpierw znaliśmy się prywatnie a dopiero później mąż zaczął u tej osoby pracę. NIE PRZYSZŁAM TU PO STRESZCZANIE MOJEGO ŻYCIA A PO WSPARCIE. NIE MAM ZAMIARU OPISYWAĆ MOJEGO ZWIĄZKU - Z-A-K-O-N-C-Z-O-N-E-G-O!! To co mąż ma teraz, jakie problemy i z kim w zupełnosci mnie nie interesuje. Jak dla mnie może iść nawet do więzienia. Przyszłam tu po wsparcie - bo JAK JUŻ PISAŁAM - w moim otoczeniu nawet przemoc fizyczna czy alkoholizm jest akceptowalny i nie jest wystarczającym powodem do rozwodu. Jeżeli wsparcie i dobre słowo jest ponad wasze możliwości - to proszę mi to napisać - pójdę na inne forum. A przed tym ostrzegę.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-20 o 17:32 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:17   #22
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez optical_mouse Pokaż wiadomość
Faktycznie jak nie opisałam kiedy chodzę srac - znaczy się kłamię. Ciekawe.
Nieakceptowalny dla mnie poziom dyskusji...Jeśli masz problem z agresją slowną i przemocą psychiczną, to idź do poradni, a nie na forum. Wsparcie ani żadne krzepiace slowa nie przemienią Cię w kulturalną osobę...
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:18   #23
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez optical_mouse Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo że nie streściłam 2 ostatnich lat mojego życia i nie napisałam tu 500 stron swojego życiorysu. Faktycznie jak nie opisałam kiedy chodzę srac - znaczy się kłamię. Ciekawe. Szef nie rozliczał go po każdej podróży z powodu zaufania, tego, że znamy się poza pracą, I najpierw znaliśmy się prywatnie a dopiero później mąż zaczął u tej osoby pracę. NIE PRZYSZŁAM TU PO STRESZCZANIE MOJEGO ŻYCIA A PO WSPARCIE. NIE MAM ZAMIARU OPISYWAĆ MOJEGO ZWIĄZKU - Z-A-K-O-N-C-Z-O-N-E-G-O!! To co mąż ma teraz, jakie problemy i z kim w zupełnosci mnie nie interesuje. Jak dla mnie może iść nawet do więzienia. Przyszłam tu po wsparcie - bo JAK JUŻ PISAŁAM - w moim otoczeniu nawet przemoc fizyczna czy alkoholizm jest akceptowalny i nie jest wystarczającym powodem do rozwodu. Jeżeli wsparcie i dobre słowo jest ponad wasze możliwości - to proszę mi to napisać - pójdę na inne forum. A przed tym ostrzegę.
No to chyba złe miejsce wybrałaś. Masz roszczeniową postawę, bo dziewczyny nie dają Ci wsparcia? Należy Ci się ono? Nie rozumiem...
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:31   #24
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

ja napisalam wyraznie ze przyszlam tu po wsarcie. Jezeli dla kogos dobre slowo to ponad jego mozliwosci to po co sie odzywac? Wystarczy ze maz ze mnie zadrwil, nikomu wiecej na to nie pozwole. Dlatego zapytalam czy tu sa osoby ktore moga mnie wesprzec i pogadac . Jak widac takich osob tu nie ma, chyba same malolaty. Zalosne.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-05-20 o 17:31 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:34   #25
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez optical_mouse Pokaż wiadomość
ja napisalam wyraznie ze przyszlam tu po wsarcie. Jezeli dla kogos dobre slowo to ponad jego mozliwosci to po co sie odzywac? Wystarczy ze maz ze mnie zadrwil, nikomu wiecej na to nie pozwole. Dlatego zapytalam czy tu sa osoby ktore moga mnie wesprzec i pogadac . Jak widac takich osob tu nie ma, chyba same malolaty. Zalosne.
Taaaaaa...
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:36   #26
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez optical_mouse Pokaż wiadomość
ja napisalam wyraznie ze przyszlam tu po wsarcie. Jezeli dla kogos dobre slowo to ponad jego mozliwosci to po co sie odzywac? Wystarczy ze maz ze mnie zadrwil, nikomu wiecej na to nie pozwole. Dlatego zapytalam czy tu sa osoby ktore moga mnie wesprzec i pogadac . Jak widac takich osob tu nie ma, chyba same malolaty. Zalosne.
Nie przypuszczaj teraz ataku na wszystkich bo tobie się w małżeństwie nie udało i zostałaś oszukana. Przyszłaś po radę, opisałaś historię i każdy ma prawo to skomentować na swój sposób w jaki to widzi, a nikt cię tutaj nie obraził.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:37   #27
optical_mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Prosze o usuniecie trmatu
optical_mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 13:40   #28
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez optical_mouse Pokaż wiadomość
Brak NORMALNYVH LUDZI!!
Czy Ty jesteś poważna? Teraz to się trochę nie dziwię, że w takiej a nie innej sytuacji się znalazłaś...
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 15:43   #29
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Nie ma usuwania tematow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:25   #30
Fernandezowa
Raczkowanie
 
Avatar Fernandezowa
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 91
Dot.: Mąż był z inną kobietą

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
? w sobote i niedziele? I nie rozmawiacie przez telefon i nie slychac ze on gdzies tam siedzi na imprezie a w tle muzyka albo cos...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co to za problem zadzwonic do zony wieczorkiem i powiedziec, ze zle sie czuje i idzie spac? Jak moj facet jest w podrozy to czasami nawet do siebie nie dzwonimy. Wysyla mi wiadomosc, ze idzie spac i tyle. Nie kontroluje go, nie dzwonie do niego po nocach. Gdyby chcial, moglby isc do innej kobiety albo na impreze i nigdy bym sie nie dowiedziala...
Fernandezowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-21 18:02:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.