Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-14, 13:22   #1
KatjaMilay
Raczkowanie
 
Avatar KatjaMilay
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 69

Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia


Hej.
Jest taka sprawa, że gdy rozpoczynamy seks z moim chłopakiem to jest super, ale gdy on chce we mnie wejść to zawsze na początku mnie boli i w sumie on nie może do końca wejść. Jego to zaczyna rozpraszać, bo się tym martwi. Wtedy tylko powoli i po chwili wchodzi, jest dobrze, aż tu nagle ja całkowicie nic nie czuje, mogłabym wtedy książkę czytać, albo spać. Mój partner jak z nim rozmawiałam czuje do samego końca. Nie było tak zawsze tylko ostatnio, ale zaczynam się tym martwić.
KatjaMilay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 10:55   #2
Yoshioka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 77
Dot.: Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia

Mam wrażenie, że mówisz o mojej sytuacji. Tak samo mam tylko nie od jakiegoś czasu ale od zawsze. Mimo, że już jestem młodą mamą to i przed ciążą jak teraz po nic się nie zmieniło. Chętnie poznam inne opinie.
Yoshioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 16:42   #3
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia

Skonsultuj się z lekarzem.
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 06:44   #4
Yoshioka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 77
Dot.: Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia

Jakim ? Pod względem ginekologicznym wszystko ze mną ok :P
Yoshioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 11:33   #5
kairi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 25
Dot.: Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia

Ja mam tak, że przy wejściu nieprzyjemnie boli, ale po paru głębszych ruchach jest już cudownie

Pytałam się o to mojej gin, powiedziała że to przez budowę moją lub mojego partnera ;p I że mocne nawilżenie powinno załatwić sprawę
kairi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 19:45   #6
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia

Może być winne nawilżenie, ale także zmiana pozycji
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 07:13   #7
Yoshioka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 77
Dot.: Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia

Ja rozumiem wytłumaczenia dotyczące bólu bo rzeczywiście odpowiednie dodatkowe nawilżenie pomaga. Polecam żel Feminum.
Mnie bardziej martwi kwestia, że już w czasie penetracji gdy ból minie to nie ma nic. Żadnych odczuć. Mogłabym wtedy grać w szachy lub oglądać telewizor i tylko czekam aż partner skończy. Na pewno nie jest winą rozciągnięcie pochwy ponieważ po pierwsze mam tak od pierwszego razu a po drugie nie rodziłam siłami natury.

Czy można jakoś na to wpłynąć? Jaka może być przyczyna?
Yoshioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-10, 08:26   #8
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia

Cytat:
Napisane przez Yoshioka Pokaż wiadomość
Ja rozumiem wytłumaczenia dotyczące bólu bo rzeczywiście odpowiednie dodatkowe nawilżenie pomaga. Polecam żel Feminum.
Mnie bardziej martwi kwestia, że już w czasie penetracji gdy ból minie to nie ma nic. Żadnych odczuć. Mogłabym wtedy grać w szachy lub oglądać telewizor i tylko czekam aż partner skończy. Na pewno nie jest winą rozciągnięcie pochwy ponieważ po pierwsze mam tak od pierwszego razu a po drugie nie rodziłam siłami natury.

Czy można jakoś na to wpłynąć? Jaka może być przyczyna?
A czujesz coś w trakcie palcówki? Może penisem on nie trafia w ten właściwy punkt. Szukaliście punktu g? Jeśli znajdzie go palcem i będzie ci przyjemnie to spróbujcie znaleźć pozycję w której będzie drażnił ten punkt penisem. Pozycja zależy od tego czy ma idealnie prostego penisa czy lekko zakrzywionego w którąś stronę. Mój facet ma lekko zakrzywionego penisa w dół i o ile na pieska jest mega to w innych pozycjach już czuję go inaczej, czasem mniej. Po prostu spróbujcie powoli różnych pozycji pod różnym kątem.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 09:28   #9
Yoshioka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 77
Dot.: Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia

Wtedy tez nie odczuwam przyjemnosci. I przy tym i przy normalnej penetracji czuje ze jest w środku ale nie ma to żadnych konsekwencji odczuwania przyjemnosci. Jest to obojetne. Orgazm osiagam tylko podczas pobudzania lechtaczki. Ciekawe Jaki jest orgazm pochwowy. Jakie to Uczucie.
Yoshioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 19:00   #10
gokiepepe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Seks- uczucie bólu a następnie brak całkowitego czucia

Cytat:
Napisane przez Yoshioka Pokaż wiadomość
Wtedy tez nie odczuwam przyjemnosci. I przy tym i przy normalnej penetracji czuje ze jest w środku ale nie ma to żadnych konsekwencji odczuwania przyjemnosci. Jest to obojetne. Orgazm osiagam tylko podczas pobudzania lechtaczki. Ciekawe Jaki jest orgazm pochwowy. Jakie to Uczucie.
Jeśli masz jakieś zakażenie to wylecz je. Kup sobie lubrykant na bazie wody i tabletki doustne provag. Żel też najlepiej provag. Są poprostu super. u mnie zdziałały cuda. A poza tym, jeśli chodzi o orgazm pochwowy, to może zainwestuj w kulki gejszy. Ja co prawda nie stosowałam, bo na szczęście nie potrzebuję (mam silne orgazmy). A takie kulki ćwiczą wewnętrzne mięśnie. Ich noszenie może ułatwić odczuwanie orgazmu. Warto poczytać albo obejrzeć jakieś poradniki Joanny Keszki - specjalistki od kobiecej seksualności, by wybrać odpowiednie dla siebie kulki gejszy jak te w sklepie erotyczny24.pl Jak pisze w.w autorka "Mniejsze i cięższe: Dla młodszych dziewczyn i dla pań przed 30-tka, które jeszcze nie były w ciąży.
Większe i lżejsze: Dla kobiet, które już były w ciąży, a także te, które już przekroczyły 30-stkę.
Zestawy kulek progresywnych: Dla pań, które zauważyły u siebie pierwsze oznaki nietrzymania moczu, takie jak popuszczanie moczu np. w czasie kichania, skakania lub podnoszenia ciężarów, albo które mają już problemy związane z osłabieniem mięśni Kegla."Duży wybór takich kulek znajdziesz w sexshopie
gokiepepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 20:00:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.