On mi się nie podoba, ale czuję chemię - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-16, 15:09   #1
ona27593
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8

On mi się nie podoba, ale czuję chemię


Mój problem jest dosyć dziwny. Sam tytuł wątku przeczy sam sobie, jest to jakiś paradoks. Ale to nie żaden troll, na prawdę tak jest. Poznałam faceta jakiś czas temu. Szybko zaiskrzyło między nami. Jednak mam wątpliwości czy iść w tą relację dalej. On mi się kompletnie nie podoba, jeśli chodzi o wygląd. Na moje to on jest po prostu brzydki. Nie powiedziałabym, że jest przystojny, a nawet przeciętny (dla mnie oczywiście, każdy ma inny gust). Normalnie bym urwała taką relację, ale no właśnie tutaj wkracza coś chorego. Mimo tego, że uważam go za brzydala to czuję do niego pociąg fizyczny (i to nie byle jaki). Wystarczy, że po prostu dłużej się poprzytulamy, on pogłaszcze mnie po ręce, a ja już jestem gotowa i mam chcice tak, że nie jestem w stanie nad sobą zapanować Seks też mamy udany, jestem wniebowzięta przy nim. Na prawdę nie pamiętam, żeby ktoś wcześniej mnie tak jarał. Nie rozumiem tego. Równocześnie widzę, że jest dla mnie brzydki, ale równocześnie mam mokro w majtkach od niego Możeto też kwestia uczuć. Ja mam tak, że czuję pociąg do osób, do których coś poczuje, ale no wygląd chyba też powinien mieć na to wpływ? Co o tym sądzicie? Miał ktoś tak kiedyś? Uważacie, że iść w tą relację skoro jest ten seks i pożądanie udane, mimo to ze obiektywnie uważam go za brzydala?

dziekuje za odpowiedzi z gory.
ona27593 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 15:10   #2
201710231141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 485
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez ona27593 Pokaż wiadomość
Mój problem jest dosyć dziwny. Sam tytuł wątku przeczy sam sobie, jest to jakiś paradoks. Ale to nie żaden troll, na prawdę tak jest. Poznałam faceta jakiś czas temu. Szybko zaiskrzyło między nami. Jednak mam wątpliwości czy iść w tą relację dalej. On mi się kompletnie nie podoba, jeśli chodzi o wygląd. Na moje to on jest po prostu brzydki. Nie powiedziałabym, że jest przystojny, a nawet przeciętny (dla mnie oczywiście, każdy ma inny gust). Normalnie bym urwała taką relację, ale no właśnie tutaj wkracza coś chorego. Mimo tego, że uważam go za brzydala to czuję do niego pociąg fizyczny (i to nie byle jaki). Wystarczy, że po prostu dłużej się poprzytulamy, on pogłaszcze mnie po ręce, a ja już jestem gotowa i mam chcice tak, że nie jestem w stanie nad sobą zapanować Seks też mamy udany, jestem wniebowzięta przy nim. Na prawdę nie pamiętam, żeby ktoś wcześniej mnie tak jarał. Nie rozumiem tego. Równocześnie widzę, że jest dla mnie brzydki, ale równocześnie mam mokro w majtkach od niego Możeto też kwestia uczuć. Ja mam tak, że czuję pociąg do osób, do których coś poczuje, ale no wygląd chyba też powinien mieć na to wpływ? Co o tym sądzicie? Miał ktoś tak kiedyś? Uważacie, że iść w tą relację skoro jest ten seks i pożądanie udane, mimo to ze obiektywnie uważam go za brzydala?

dziekuje za odpowiedzi z gory.
ale w czym jest problem?

Tak, to możliwe.
201710231141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 15:12   #3
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Może nieświadomie on Ci się jednak podoba.
Wygląd to nie wszystko, choć fakt - jest ważny. No ale skoro Cię podnieca, super wam się układa, seks też niczego sobie to problemu nie widzę. Możesz mu zasugerować jakąś zmianę? Może fryzura? Zapuszczenie brody? Przemyśl to zanim skreślisz faceta, który może być tym jedynym.
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 15:19   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez ona27593 Pokaż wiadomość
Mój problem jest dosyć dziwny. Sam tytuł wątku przeczy sam sobie, jest to jakiś paradoks. Ale to nie żaden troll, na prawdę tak jest. Poznałam faceta jakiś czas temu. Szybko zaiskrzyło między nami. Jednak mam wątpliwości czy iść w tą relację dalej. On mi się kompletnie nie podoba, jeśli chodzi o wygląd. Na moje to on jest po prostu brzydki. Nie powiedziałabym, że jest przystojny, a nawet przeciętny (dla mnie oczywiście, każdy ma inny gust). Normalnie bym urwała taką relację, ale no właśnie tutaj wkracza coś chorego. Mimo tego, że uważam go za brzydala to czuję do niego pociąg fizyczny (i to nie byle jaki). Wystarczy, że po prostu dłużej się poprzytulamy, on pogłaszcze mnie po ręce, a ja już jestem gotowa i mam chcice tak, że nie jestem w stanie nad sobą zapanować Seks też mamy udany, jestem wniebowzięta przy nim. Na prawdę nie pamiętam, żeby ktoś wcześniej mnie tak jarał. Nie rozumiem tego. Równocześnie widzę, że jest dla mnie brzydki, ale równocześnie mam mokro w majtkach od niego Możeto też kwestia uczuć. Ja mam tak, że czuję pociąg do osób, do których coś poczuje, ale no wygląd chyba też powinien mieć na to wpływ? Co o tym sądzicie? Miał ktoś tak kiedyś? Uważacie, że iść w tą relację skoro jest ten seks i pożądanie udane, mimo to ze obiektywnie uważam go za brzydala?

dziekuje za odpowiedzi z gory.
A inne kobiety na świecie to tylko z ładnymi, symetrycznymi i przystojnymi się spotykają? Jeżeli facet Cię kręci (przecież to również jest forma "podobania się", z kimś kto Cię odrzuca do łóżka byś nie poszła), ale pociąga również - poza fizycznością - z charakteru, intelektualnie, to wszystko okej. Natomiast jeżeli tylko o pożądanie chodzi i fizyczność, to ciesz się udanym seksem póki się da, ale związku na tym wiadomo, że nie zbudujecie. A na pewno nie będzie to trwałe.

Piszesz właściwie tylko o fizyczności. Jak to jest u Was z rozmową, z dogadywaniem się, spędzaniem czasu poza łóżkiem?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 15:33   #5
Beniak
Raczkowanie
 
Avatar Beniak
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 181
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Sam wygląd to nie wszystko. Może kręci cię jego pewność siebie, sposób bycia, sposób chodzenia, zapach... jest wiele czynników które wpływają na chemię/"podobanie się", nie tylko wygląd.
Beniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 15:36   #6
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Miałam tak wielokrotnie. Facet obiektywnie brzydki, ale ja czułam dziką żądzę nieraz śmieję się z siebie, że wolę interesujących brzydali od klasycznych przystojniaków.

Zresztą, nie to jest ładne, co jest ładne, ale co się komu podoba. A że nie jest bożyszczem wielu kobiet? Nie przejmowałabym się.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 15:54   #7
ona27593
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Może nieświadomie on Ci się jednak podoba.
Wygląd to nie wszystko, choć fakt - jest ważny. No ale skoro Cię podnieca, super wam się układa, seks też niczego sobie to problemu nie widzę. Możesz mu zasugerować jakąś zmianę? Może fryzura? Zapuszczenie brody? Przemyśl to zanim skreślisz faceta, który może być tym jedynym.
Właśnie jeśli chodzi o wygląd fizyczny za bardzo nie da się nic zrobić. Jest on strasznie szczupły, nogi ma jak patyki. Kiedyś próbował to zmienić, robił coś z tym, ale przyniosło to marne efekty. Ma już taki metabolizm i już. Może się to zmieni za kilka lat, a może nie. (Oczywiście on sam mi z tym wyskoczył, nie mówiłam mu, że coś mi sie nie podoba ) No i jeszcze z twarzy mi sie nie podoba, wiec tutaj tez zmiana raczej malo realna.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A inne kobiety na świecie to tylko z ładnymi, symetrycznymi i przystojnymi się spotykają? Jeżeli facet Cię kręci (przecież to również jest forma "podobania się", z kimś kto Cię odrzuca do łóżka byś nie poszła), ale pociąga również - poza fizycznością - z charakteru, intelektualnie, to wszystko okej. Natomiast jeżeli tylko o pożądanie chodzi i fizyczność, to ciesz się udanym seksem póki się da, ale związku na tym wiadomo, że nie zbudujecie. A na pewno nie będzie to trwałe.

Piszesz właściwie tylko o fizyczności. Jak to jest u Was z rozmową, z dogadywaniem się, spędzaniem czasu poza łóżkiem?
Napisałam tylko o fizyczności, bo w sumie o tym temat Seks jest jedynie dodatkiem. Mamy różne ciekawe formy spędzania czasu. Kino, restauracje, chodzimy po ciekawych miejscach (w mojej miejscowości jest dużo rekreacyjnych takich miejsc) i czasem spotykamy sie w gronie znajomych, bo mamy wspólnych.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A inne kobiety na świecie to tylko z ładnymi, symetrycznymi i przystojnymi się spotykają? Jeżeli facet Cię kręci (przecież to również jest forma "podobania się", z kimś kto Cię odrzuca do łóżka byś nie poszła), ale pociąga również - poza fizycznością - z charakteru, intelektualnie, to wszystko okej. Natomiast jeżeli tylko o pożądanie chodzi i fizyczność, to ciesz się udanym seksem póki się da, ale związku na tym wiadomo, że nie zbudujecie. A na pewno nie będzie to trwałe.

Piszesz właściwie tylko o fizyczności. Jak to jest u Was z rozmową, z dogadywaniem się, spędzaniem czasu poza łóżkiem?
Właśnie jak ja patrzę na facetów innych kobiet to mam takie wrażenie, że każdego uważam za bardziej przystojnego od tego mojego.. i się zastanawiam czy to normalne ??

Trochę jeszcze mam "ale" do jego ubrań, bo mi się jego styl nie podoba i potrafi w tym samym zestawie chodzić kilka dni. Ja zmieniam ubranie codziennie, dlatego może mnie to tak trochę razi. Jednak nie jest żadnym niechlujem, te ubrania ma czyste, dobrze pachnie,zadbany jest. Ale no nie mam prawa nikomu dyktować jak ma się ubierać

Edytowane przez ona27593
Czas edycji: 2017-10-16 o 15:56
ona27593 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 16:39   #8
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Miałam tak kiedyś. Świetny facet, bardzo mnie kręcił ja go z resztą też. Miał piękne usta, ale generalnie nie był zbyt piękny. Postrzegałam go jedynie jako materiał na kochanka, a szukałam też związku, więc zezwałam znajomość, ale chemia była magiczna mimo iż miałam zastrzeżenia do jego atrakcyjności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 16:42   #9
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Na atrakcyjność składa się wiele elementów. Wygląd jest jedynie jednym z nich. Dla mnie nie ma niczego dziwnego w tym, że podoba Ci sie osoba, którą generalnie uważasz za brzydką. Najwidoczniej ma w sobie kilka(naście) innych cech, które są dla Ciebie atrakcyjne - na tyle atrakcyjne, że mało zachecająca aparycja spada na drugi plan i nie ma większego znaczenia w ogólnym spojrzeniu na osobę.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 16:48   #10
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Tak moze byc ja tez kiedy widze niektórych facetów którzy sa w zwiazkach to sie zastanawiam "co ona w nim widzi?Totalny przecietniak z wyglądu" Moj były był bardzo przeciętny teraz to widze ale cos musiał miec w sobie bo jego juz była ( po mnie) była ładna i cos ja musiało przyciagnąć. Tez uwazam że to pewnie chód, ton głosu, moze cechy charakteru jakies a nie sam wygląd.
Moj obecny tez do przystojniaków nie należy ale cos mi sie robi gdy mnie dotknie troche dłużej
Ale musi byc cos jakas jedna rzecz którra bedzie ci sie w nim podobac...bo tak w ogole nic...ja chciałąbym na dłuzsza mete byc cos w faceci mi sie podobało...skoro ja jemu sie podobam. Moze to bym uśmiech, ramiona.Cokolwiek.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-10-16 o 16:51
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 17:20   #11
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Ja miałam faceta, który był brzydki. Jednocześnie była dzika żądza i ekstra seks, ale po pół roku spotykania nadal był dla mnie brzydki. A ja chciałam uśmiechać się na widok swojego mężczyzny, a nie wzdychać z rezygnacją. Bywa, że w miarę upływu czasu, problematyczna uroda przestaje być ważna, ale u mnie tak się nie stało.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 17:46   #12
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja miałam faceta, który był brzydki. Jednocześnie była dzika żądza i ekstra seks, ale po pół roku spotykania nadal był dla mnie brzydki. A ja chciałam uśmiechać się na widok swojego mężczyzny, a nie wzdychać z rezygnacją. Bywa, że w miarę upływu czasu, problematyczna uroda przestaje być ważna, ale u mnie tak się nie stało.
Moj były byl taki że chyba podswiadomie nie chciałam/ nie miałam ochoty z nim wychodzić na miasto, miedzy ludzi Na siłe szukałam "czegos" co moze mi sie w nim spodobac. Gdy z nim rozmawiałam to najlepiej było gdy szlismy obok i nie musiałam na niego patrzec
Czułam jakaś frustracje czy cos z tego powodu że niezbyt mi sie podobał bo skoro ja mu sie podobałam to chciałam żeby też on mi. Chciałam zachwycac sie nim.
Dobrze że sie rozstalismy bo tylko psułby mi zdjęcia

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-10-16 o 17:49
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:03   #13
ona27593
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Charakter ma jak dla mnie boski. Jedyna wada to taka, że jest mało rozmowny w towarzystwie, ale nie mam o co się czepiać, bo ja też taka jestem

Podobają mi się jego włosy, kolor oczu, "te" miejsce ( ), dłonie. No i w sumie tyle.. Reszta to po prostu nie. Nie mam, aż takiej schizy, że nie lubię z nim chodzić po mieście i nie lubię na niego patrzeć. Tylko no po prostu zauważam, że wiele mężczyzn jest od niego duuużo bardziej atrakcyjnych i się zastanawiam czemu on nie mógł taki być Mimo wszystko uważam swoje myślenie za dziecinne, płytkie. Zawsze mówiłam, że wygląd to nie wszystko. Ale czuję, że postępuje nie fair skoro on ciągle mi poematy mówi jaka to ja jestem piękna, a ja w myślach mówie "ale on brzydki" :/
ona27593 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:07   #14
owieczka258
Raczkowanie
 
Avatar owieczka258
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 358
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez ona27593 Pokaż wiadomość
Charakter ma jak dla mnie boski. Jedyna wada to taka, że jest mało rozmowny w towarzystwie, ale nie mam o co się czepiać, bo ja też taka jestem

Podobają mi się jego włosy, kolor oczu, "te" miejsce ( ), dłonie. No i w sumie tyle.. Reszta to po prostu nie. Nie mam, aż takiej schizy, że nie lubię z nim chodzić po mieście i nie lubię na niego patrzeć. Tylko no po prostu zauważam, że wiele mężczyzn jest od niego duuużo bardziej atrakcyjnych i się zastanawiam czemu on nie mógł taki być Mimo wszystko uważam swoje myślenie za dziecinne, płytkie. Zawsze mówiłam, że wygląd to nie wszystko. Ale czuję, że postępuje nie fair skoro on ciągle mi poematy mówi jaka to ja jestem piękna, a ja w myślach mówie "ale on brzydki" :/
Autorko, dam sobie rękę uciąć, że Twój ukochany też w Tobie widzi jakąś wadę. Na pewno jest coś, co mu tak w 100% nie pasuje, ale Ciebie akceptuje taką jaką jesteś. Mówię Ci, nie masz czym się przejmować. To naturalne, że nawet od męża/żony znajdzie się milion bardziej atrakcyjnych osób. Poza tym wygląd z wiekiem przemija
__________________
Deliver me into my fate
If I'm alone I cannot hate
owieczka258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:07   #15
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez ona27593 Pokaż wiadomość
Charakter ma jak dla mnie boski. Jedyna wada to taka, że jest mało rozmowny w towarzystwie, ale nie mam o co się czepiać, bo ja też taka jestem

Podobają mi się jego włosy, kolor oczu, "te" miejsce ( ), dłonie. No i w sumie tyle.. Reszta to po prostu nie. Nie mam, aż takiej schizy, że nie lubię z nim chodzić po mieście i nie lubię na niego patrzeć. Tylko no po prostu zauważam, że wiele mężczyzn jest od niego duuużo bardziej atrakcyjnych i się zastanawiam czemu on nie mógł taki być Mimo wszystko uważam swoje myślenie za dziecinne, płytkie. Zawsze mówiłam, że wygląd to nie wszystko. Ale czuję, że postępuje nie fair skoro on ciągle mi poematy mówi jaka to ja jestem piękna, a ja w myślach mówie "ale on brzydki" :/
I na prawdę zmiana fryzury (jakieś strzyżenie) i załóżmy zapuszczenie/ścięcie brody nic nie da?
Może to być tylko kwestia małej zmiany wizerunku a już coś Ci tam w głowie ruszy
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:12   #16
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Mój luby obiektywnie do najpiękniejszych nie należy, zresztą na początku znajomości owszem, zainteresował mnie sobą, ale nie wizualnie. Za to jak wybuchła chemia, to się pozbierać nie mogłam
Natomiast nigdy nie miałam myśli "ale on brzydki" patrząc na niego i jakoś mi to nie leży. Wiem że jest wielu przystojniejszych facetów, tak samo jak wiele jest ładniejszych kobiet ode mnie, ale co z tego? Lubię na niego patrzeć, lubię z nim przebywać, akceptuję wszystkie jego fizyczne niedoskonałości i niedociągnięcia, bo to jest po prostu ON. Podoba mi się jaki jest.

Jeśli nie jesteś w stanie powiedzieć o facecie, że Ci się podoba, to...ja tego na dłuższą metę nie widzę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:14   #17
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Hm...no ogólnie to tak miałam, w sumie kilka razy. W sensie, mogłam niemalże "dojść" od samego przebywania w otoczeniu tego faceta, nie było w nim nic ładnego, nie znałam nawet go za bardzo z charakteru, wygląd nie odpowiadał temu, co mi się zawsze podoba w mężczyznach, ale jednak nie wiem...tembr głosu, sposób poruszania się, zapach może, w każdym razie coś sprawiało, że robiło mi się mokro bez żadnej pomocy z jego strony.
Dwóch takich napotkałam facetów, ale z żadnym do niczego nie doszło. Po prostu robiłam się napalona gdy byli w pobliżu. A gdy o nich myślałam, to się zastanawiałam, co mi się niby w nich podoba
Bardzo to było dla mnie dziwne, bo jednocześnie miałam świadomość, że mi się nie podobają i czułam że ich pragnę
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:15   #18
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mój luby obiektywnie do najpiękniejszych nie należy, zresztą na początku znajomości owszem, zainteresował mnie sobą, ale nie wizualnie. Za to jak wybuchła chemia, to się pozbierać nie mogłam
Natomiast nigdy nie miałam myśli "ale on brzydki" patrząc na niego i jakoś mi to nie leży. Wiem że jest wielu przystojniejszych facetów, tak samo jak wiele jest ładniejszych kobiet ode mnie, ale co z tego? Lubię na niego patrzeć, lubię z nim przebywać, akceptuję wszystkie jego fizyczne niedoskonałości i niedociągnięcia, bo to jest po prostu ON. Podoba mi się jaki jest.

Jeśli nie jesteś w stanie powiedzieć o facecie, że Ci się podoba, to...ja tego na dłuższą metę nie widzę.
Miałam takie same odczucia co do swojego lubego. Nie należy do tych bardzo przystojnych. Ot przeciętny facet, ale jak już go poznałam to tak jak mówisz, nie idzie się pozbierać z wrażenia

Pogrubione: po prostu prawda
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:18   #19
owieczka258
Raczkowanie
 
Avatar owieczka258
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 358
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez taka_bebe Pokaż wiadomość
Hm...no ogólnie to tak miałam, w sumie kilka razy. W sensie, mogłam niemalże "dojść" od samego przebywania w otoczeniu tego faceta, nie było w nim nic ładnego, nie znałam nawet go za bardzo z charakteru, wygląd nie odpowiadał temu, co mi się zawsze podoba w mężczyznach, ale jednak nie wiem...tembr głosu, sposób poruszania się, zapach może, w każdym razie coś sprawiało, że robiło mi się mokro bez żadnej pomocy z jego strony.
Dwóch takich napotkałam facetów, ale z żadnym do niczego nie doszło. Po prostu robiłam się napalona gdy byli w pobliżu. A gdy o nich myślałam, to się zastanawiałam, co mi się niby w nich podoba
Bardzo to było dla mnie dziwne, bo jednocześnie miałam świadomość, że mi się nie podobają i czułam że ich pragnę
Też miałam takie sytuacje i właściwie nie ogarniam jak to możliwe

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez taka_bebe Pokaż wiadomość
Hm...no ogólnie to tak miałam, w sumie kilka razy. W sensie, mogłam niemalże "dojść" od samego przebywania w otoczeniu tego faceta, nie było w nim nic ładnego, nie znałam nawet go za bardzo z charakteru, wygląd nie odpowiadał temu, co mi się zawsze podoba w mężczyznach, ale jednak nie wiem...tembr głosu, sposób poruszania się, zapach może, w każdym razie coś sprawiało, że robiło mi się mokro bez żadnej pomocy z jego strony.
Dwóch takich napotkałam facetów, ale z żadnym do niczego nie doszło. Po prostu robiłam się napalona gdy byli w pobliżu. A gdy o nich myślałam, to się zastanawiałam, co mi się niby w nich podoba
Bardzo to było dla mnie dziwne, bo jednocześnie miałam świadomość, że mi się nie podobają i czułam że ich pragnę
Autorka powiedziała, że podobają jej się włosy, oczy, dłonie i jego charakter
__________________
Deliver me into my fate
If I'm alone I cannot hate
owieczka258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 18:21   #20
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez owieczka258 Pokaż wiadomość
Też miałam takie sytuacje i właściwie nie ogarniam jak to możliwe

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------



Autorka powiedziała, że podobają jej się włosy, oczy, dłonie i jego charakter
Skoro podobają się jej oczy i włosy to już na tej twarzy nie wiele zostało
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:23   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

"zauważam, że wiele mężczyzn jest od niego duuużo bardziej atrakcyjnych i się zastanawiam czemu on nie mógł taki być "

"on ciągle mi poematy mówi jaka to ja jestem piękna, a ja w myślach mówie "ale on brzydki" :/"

No nie, po prostu nie. Tak nie powinno być moim zdaniem. Tylko teraz pytanie czy autorka powinna się samobiczować za szczeniackie, aroganckie podejście, czy wziąć pod uwagę to, co jej mózg podpowiada - że to nie jest dla niej facet na związek.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:24   #22
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez White_Dove;78023291[B
]Moj były byl taki że chyba podswiadomie nie chciałam/ nie miałam ochoty z nim wychodzić na miasto, miedzy ludzi Na siłe szukałam "czegos" co moze mi sie w nim spodobac. Gdy z nim rozmawiałam to najlepiej było gdy szlismy obok i nie musiałam na niego patrzec [/B]
Czułam jakaś frustracje czy cos z tego powodu że niezbyt mi sie podobał bo skoro ja mu sie podobałam to chciałam żeby też on mi. Chciałam zachwycac sie nim.
Dobrze że sie rozstalismy bo tylko psułby mi zdjęcia
Ja identycznie.
Zapisz
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:26   #23
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
"zauważam, że wiele mężczyzn jest od niego duuużo bardziej atrakcyjnych i się zastanawiam czemu on nie mógł taki być "

"on ciągle mi poematy mówi jaka to ja jestem piękna, a ja w myślach mówie "ale on brzydki" :/"

No nie, po prostu nie. Tak nie powinno być moim zdaniem. Tylko teraz pytanie czy autorka powinna się samobiczować za szczeniackie, aroganckie podejście, czy wziąć pod uwagę to, co jej mózg podpowiada - że to nie jest dla niej facet na związek.
Fakt. Oczywiście, że facet może być mniej atrakcyjnym a mimo to coś w nim nas urzeka. Ale dosadne myślenie jaki on jest brzydki jest zarówno krzywdzące dla niej jak i dla niego.
Może dla jego dobra lepiej by było zakończyć tą znajomość. Mimo wszystko, nie chciałabym być z kimś kto by uważał mnie za brzydką osobę i zastanawiał się dlaczego właściwie ze mną jest.
Prędzej czy później to Cię będzie dobijać.
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:27   #24
ona27593
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Podoba mi się jego KOLOR OCZU, tylko kolor. Twarz mi się nie podoba ze względu na złą cerę po prostu..
Samobiczuje się za te myślenie, bo czuje sie jak jakas malolata dla ktorej wazne jest, aby miec playboya aby chwalic sie przed kolezankami.. Z jednej strony czuję , ze to mezczyzna dla mnie, a z drugiej ten wygląd i nie wiem co zrobić... Nie chciałabym niczego urywać tylko ze względu na wygląd, to takie szczeniackie
ona27593 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:31   #25
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez ona27593 Pokaż wiadomość
Podoba mi się jego KOLOR OCZU, tylko kolor. Twarz mi się nie podoba ze względu na złą cerę po prostu..
Samobiczuje się za te myślenie, bo czuje sie jak jakas malolata dla ktorej wazne jest, aby miec playboya aby chwalic sie przed kolezankami.. Z jednej strony czuję , ze to mezczyzna dla mnie, a z drugiej ten wygląd i nie wiem co zrobić... Nie chciałabym niczego urywać tylko ze względu na wygląd, to takie szczeniackie
Ale jeśli żadne zmiany w wyglądzie nie wchodzą w grę, to nic to nie da. Nie zacznie Ci się nagle podobać skoro uważasz go za brzydkiego i tyle.
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:31   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez ona27593 Pokaż wiadomość
Twarz mi się nie podoba ze względu na złą cerę po prostu..
Przecież złą cerę można ogarnąć.

Zastanów się na spokojnie czy to co Ci się nie podoba to jest jego fizjonomia, czy "dodatki" typu trądzik.
To co piszesz brzmi bardzo kiepsko, ale widać też że sama się trochę plączesz w zeznaniach , dlatego po prostu to przemyśl.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 18:57   #27
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez ona27593 Pokaż wiadomość
Podoba mi się jego KOLOR OCZU, tylko kolor. Twarz mi się nie podoba ze względu na złą cerę po prostu..
Samobiczuje się za te myślenie, bo czuje sie jak jakas malolata dla ktorej wazne jest, aby miec playboya aby chwalic sie przed kolezankami.. Z jednej strony czuję , ze to mezczyzna dla mnie, a z drugiej ten wygląd i nie wiem co zrobić... Nie chciałabym niczego urywać tylko ze względu na wygląd, to takie szczeniackie
Cera...a rysy twarzy? Profil? U mojego bylego rysy twarzy, glebokosc osadzenia oczu, byly takie że jego twarz byla nie w moim typie totalnie...po prostu taki typ urody..oczarowal mnie charakter wtedy...
Tradzik mozna leczyc.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-10-16 o 18:59
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 19:11   #28
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Tylko jeszcze rozróżnijmy "nie jest w moim typie" i "jest brzydki".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 19:29   #29
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
"zauważam, że wiele mężczyzn jest od niego duuużo bardziej atrakcyjnych i się zastanawiam czemu on nie mógł taki być "

"on ciągle mi poematy mówi jaka to ja jestem piękna, a ja w myślach mówie "ale on brzydki" :/"

No nie, po prostu nie. Tak nie powinno być moim zdaniem. Tylko teraz pytanie czy autorka powinna się samobiczować za szczeniackie, aroganckie podejście, czy wziąć pod uwagę to, co jej mózg podpowiada - że to nie jest dla niej facet na związek.
Racja. To ciągłe porównywanie do innych i "werdykt" na niekorzyść faceta to rzeczywiście zły znak. Tak na dłuższą metę to się rzeczywiście może nie udać. Czegoś tu chyba jednak brakuje w takim razie.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Przecież złą cerę można ogarnąć.

Zastanów się na spokojnie czy to co Ci się nie podoba to jest jego fizjonomia, czy "dodatki" typu trądzik.
To co piszesz brzmi bardzo kiepsko, ale widać też że sama się trochę plączesz w zeznaniach , dlatego po prostu to przemyśl.
Jak wyżej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 20:21   #30
Altheda
Przyczajenie
 
Avatar Altheda
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 26
Dot.: On mi się nie podoba, ale czuję chemię

Cytat:
Napisane przez ona27593 Pokaż wiadomość
Właśnie jak ja patrzę na facetów innych kobiet to mam takie wrażenie, że każdego uważam za bardziej przystojnego od tego mojego.. i się zastanawiam czy to normalne ??
Cytat:
Napisane przez ona27593 Pokaż wiadomość
Tylko no po prostu zauważam, że wiele mężczyzn jest od niego duuużo bardziej atrakcyjnych i się zastanawiam czemu on nie mógł taki być Mimo wszystko uważam swoje myślenie za dziecinne, płytkie. Zawsze mówiłam, że wygląd to nie wszystko. Ale czuję, że postępuje nie fair skoro on ciągle mi poematy mówi jaka to ja jestem piękna, a ja w myślach mówie "ale on brzydki" :/
Dziwny przypadek - iskrzy, "mokro w majtkach", chemia.
Ten boski seks to z zamkniętymi oczyma czy jak? (Nie musisz odpowiadać, tylko głośno myślę, bo nie potrafię sobie tego wyobrazić - podoba się na tyle, żeby z nim sypiać, ale jednak się niedostatecznie podoba? Hmm.)

Pogrubione wskazywałoby na to, że dużą uwagę przywiązujesz do tego, jak Twój luby wypada w stworzonym w Twojej głowie rankingu.
Zastanów się, czy tu rzeczywiście o Twój gust chodzi. Może po prostu oceniasz go (i swój wybór) z punktu widzenia koleżanek, rodziny, "co ludzie powiedzą"?

Edytowane przez Altheda
Czas edycji: 2017-10-16 o 20:25
Altheda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-18 16:50:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.