Dziwny 32-latek. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-23, 22:43   #1
florentynka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6

Dziwny 32-latek.


Witam,

chciałabym podzielić się z Wami moją historią, prosząc również o obiektywną ocenę. Mam 26 lat i rok temu poznałam 6 lat starszego faceta. W tamtym okresie mojego życia nie miałam za bardzo ochoty na zawieranie nowych znajomości, jednak on wykazywał dużą inicjatywę, zabiegał o mnie, bardzo się starał. Z czasem i ja otwierałam się na niego coraz bardziej, aż w końcu zostaliśmy parą.

Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, poznawaliśmy się, ja wtedy zaangażowałam się już zdecydowanie bardziej. Myślałam, że wszystko idzie w dobrym kierunku budowania przyszłościowej i stałej relacji. Ale. No właśnie ale. Mój facet od momentu związania się ze mną, ANI RAZU nie spotkał się ze mną w weekend. Dodam, że dzieli nas zaledwie 45 km, więc moim zdaniem niezbyt dużo. A jaki był/ jest tego powód? I teraz uwaga: 32- latek nie może się ze mną spotykać w weekendy, święta, ponieważ mieszka z wujkiem który jest zachwiany psychicznie, a ten bojąc się jego reakcji nie robi tego chce. Sytuacja jest według mnie chora, patologiczna, absurdalna. Zdaję sobie z tego sprawę. Ponadto mój facet będąc w domu nie może ze mną rozmawiać przez telefon, bo "wujek usłyszy i co to będzie". Ogólnie on mieszka z matką i tym wujkiem. Byłam u niego w domu kilka razy, gdy akurat nikogo nie było, więc nie miałam okazji poznać jego domowników. On z kolei był wiele razy zapraszany do mnie, jednak zawsze szukał beznadziejnych wymówek aby nie przyjechać. Nawet w moje urodziny mi odmówił...

Pewnie się teraz zastanawiacie, co ja robię w takim związku. Nie jestem podjaraną małolatą, która jest w niego zapatrzona jak w obraz. Nie. Ale zakochałam się. Tak cholernie się zakochałam, po długim czasie gdy taki stan był mi obcy.

I teraz najlepsze: ostatni raz widziałam się z facetem w czerwcu. Tak, w czerwcu. Dlaczego? Był w trakcie zmiany pracy i nie mógł się ze mną spotkać, bo chory psychicznie wujek, bo matka, bo nie wiem co tam jeszcze... Jestem tego świadoma, że on może mieć żonę, dziewczynę, dzieci.... choć w to akurat nie do końca wierzę, bo tę informację mam sprawdzoną (wspólna praca)

Chciałabym to sprawdzić na własną rękę, o co tu chodzi, chciałabym wiedzieć wszystko, chciałabym sama nie wiem co...

Co robić?
florentynka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:48   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Dziwny 32-latek.

ja po miesiącu bez spotkań przy takiej odległości uznałabym, ze już nie jestem w związku. A miesiąc to i tak już bardzo wyrozumiała wersja.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:52   #3
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
ja po miesiącu bez spotkań przy takiej odległości uznałabym, ze już nie jestem w związku. A miesiąc to i tak już bardzo wyrozumiała wersja.
Tak samo uważam.

Dlaczego trzydziestoletni facet mieszka z chorym psychicznie krewnym, a nie sam??
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 22:53   #4
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Dziwny 32-latek.

Czy jego imię zaczyna się na M.?
Spotykałam się z takim jednym kiedyś. Też miał "psychiczną " matkę. Potem się okazało, że matka było ok, a to on miał problemy ze sobą i drugie życie.
Zrób mu niespodziewaną wizytę.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 23:30   #5
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
ja po miesiącu bez spotkań przy takiej odległości uznałabym, ze już nie jestem w związku. A miesiąc to i tak już bardzo wyrozumiała wersja.
Także się zgadzam. Po takim czasie i po takim zbywaniu to i zakochanie by umarło śmiercią naturalną.
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 01:17   #6
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dziwny 32-latek.

Gdybyś naprawdę chciała wiedzieć, to już dawno byś go odwiedziła.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 06:17   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dziwny 32-latek.

Ej, Ty dalej myślisz, że jesteś w związku? Jak dla mnie to już dawno jest po ptokach. Jest prawie listopad. Co robiłaś przez ostatnie miesiące? Pielegnowałaś związek, którego nie ma?

Idź po rozum do głowy, bo na razie się zachowujesz jak niedojrzała małolata. Trafiłaś na dziwny materiał, na gościa, który dalej mieszka z matką, który boi się tej matce przeciwstawić i który już od początku stawiał ją ponad Ciebie. Zagadka rozwiązana. Już nie musisz niczego sprawdzać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 06:20   #8
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Dziwny 32-latek.

A jak o Ciebie zabiegał na odległość? A wujek to pewnie żona
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 06:59   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez florentynka123 Pokaż wiadomość
(...)
Pewnie się teraz zastanawiacie, co ja robię w takim związku. Nie jestem podjaraną małolatą, która jest w niego zapatrzona jak w obraz. Nie. Ale zakochałam się. Tak cholernie się zakochałam, po długim czasie gdy taki stan był mi obcy.

I teraz najlepsze: ostatni raz widziałam się z facetem w czerwcu. Tak, w czerwcu. Dlaczego? Był w trakcie zmiany pracy i nie mógł się ze mną spotkać, bo chory psychicznie wujek, bo matka, bo nie wiem co tam jeszcze... Jestem tego świadoma, że on może mieć żonę, dziewczynę, dzieci.... choć w to akurat nie do końca wierzę, bo tę informację mam sprawdzoną (wspólna praca)

Chciałabym to sprawdzić na własną rękę, o co tu chodzi, chciałabym wiedzieć wszystko, chciałabym sama nie wiem co...

Co robić?
Do tego nie potrzebujesz wątku na forum, tylko wstać, ubrać kurtkę, wsiąść do samochodu / pociągu i pojechać do niego, wszystko zweryfikować na miejscu. ALE z drugiej strony w sumie po co? Ty nie jesteś w żadnym związku, tylko jakiejś dziwnej relacji, niestety na miarę naiwnej małolaty (przed czymś się tak wzbraniasz). Patrz na fakty, nie "wydaje mi się", "chciałabym", "on obiecał".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:36   #10
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Dziwny 32-latek.

Zona / dziewczyna / narzeczona / stado innych panieniek.
Wybacz, ale wszystko to jest bardziej prawdopodobne niz chory psychicznie wujek.
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 08:45   #11
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ej, Ty dalej myślisz, że jesteś w związku? Jak dla mnie to już dawno jest po ptokach. Jest prawie listopad. Co robiłaś przez ostatnie miesiące? Pielegnowałaś związek, którego nie ma?
To samo pomyślałam...
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 09:13   #12
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
A jak o Ciebie zabiegał na odległość? A wujek to pewnie żona
Taką samą miałam myśl.

Poza tym "wspólna praca".

Byłaś u niego i co...

Znam typa, który potrafił umawiać się z trzema kobietami w jednym czasie i sprzedawał im tak wiarygodne, trzymające sie kupy historie, że najlepsi scenarzyści nie napisaliby scenariusza na telenowelę. Socjopatów i kłamców jest dużo.
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:26   #13
prezent_od_losu
Zrodzona z burzy
 
Avatar prezent_od_losu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 109
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Do tego nie potrzebujesz wątku na forum, tylko wstać, ubrać kurtkę, wsiąść do samochodu / pociągu i pojechać do niego, wszystko zweryfikować na miejscu. ALE z drugiej strony w sumie po co? Ty nie jesteś w żadnym związku, tylko jakiejś dziwnej relacji, niestety na miarę naiwnej małolaty (przed czymś się tak wzbraniasz). Patrz na fakty, nie "wydaje mi się", "chciałabym", "on obiecał".
Tylko nie jedź sama!!!
__________________
Obserwuję was... bardzo uważnie i z zainteresowaniem... nie mówię jak nie MUSZĘ
prezent_od_losu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:45   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez prezent_od_losu Pokaż wiadomość
Tylko nie jedź sama!!!
Fakt, byłoby bezpieczniej i raźniej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:50   #15
clintjones
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 272
Dot.: Dziwny 32-latek.

Także pomyślałem, że ma żonę.

Ale gdyby miał, to by autorki do siebie nie zabierał. Chyba, że koleś
a) jest niezbyt rozgarnięty;
b) jest mistrzem suspensu, bo na miejscu, się okaże, że tam teraz mieszka Murzyn z wielkim psem (if U know what I mean);

Niezależnie od powyższego pytanie jakie mi się nasuwa na usta:

--> Czy Twój związkowy partner wie, że jest w związku??? <--

Edytowane przez clintjones
Czas edycji: 2017-10-24 o 09:54
clintjones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:54   #16
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dziwny 32-latek.

Poprzedni podobny watek z 2015 roku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 10:30   #17
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez florentynka123 Pokaż wiadomość
Witam,

chciałabym podzielić się z Wami moją historią, prosząc również o obiektywną ocenę. Mam 26 lat i rok temu poznałam 6 lat starszego faceta. W tamtym okresie mojego życia nie miałam za bardzo ochoty na zawieranie nowych znajomości, jednak on wykazywał dużą inicjatywę, zabiegał o mnie, bardzo się starał. Z czasem i ja otwierałam się na niego coraz bardziej, aż w końcu zostaliśmy parą.

Spędzaliśmy ze sobą dużo czasu, poznawaliśmy się, ja wtedy zaangażowałam się już zdecydowanie bardziej. Myślałam, że wszystko idzie w dobrym kierunku budowania przyszłościowej i stałej relacji. Ale. No właśnie ale. Mój facet od momentu związania się ze mną, ANI RAZU nie spotkał się ze mną w weekend. Dodam, że dzieli nas zaledwie 45 km, więc moim zdaniem niezbyt dużo. A jaki był/ jest tego powód? I teraz uwaga: 32- latek nie może się ze mną spotykać w weekendy, święta, ponieważ mieszka z wujkiem który jest zachwiany psychicznie, a ten bojąc się jego reakcji nie robi tego chce. Sytuacja jest według mnie chora, patologiczna, absurdalna. Zdaję sobie z tego sprawę. Ponadto mój facet będąc w domu nie może ze mną rozmawiać przez telefon, bo "wujek usłyszy i co to będzie". Ogólnie on mieszka z matką i tym wujkiem. Byłam u niego w domu kilka razy, gdy akurat nikogo nie było, więc nie miałam okazji poznać jego domowników. On z kolei był wiele razy zapraszany do mnie, jednak zawsze szukał beznadziejnych wymówek aby nie przyjechać. Nawet w moje urodziny mi odmówił...

Pewnie się teraz zastanawiacie, co ja robię w takim związku. Nie jestem podjaraną małolatą, która jest w niego zapatrzona jak w obraz. Nie. Ale zakochałam się. Tak cholernie się zakochałam, po długim czasie gdy taki stan był mi obcy.

I teraz najlepsze: ostatni raz widziałam się z facetem w czerwcu. Tak, w czerwcu. Dlaczego? Był w trakcie zmiany pracy i nie mógł się ze mną spotkać, bo chory psychicznie wujek, bo matka, bo nie wiem co tam jeszcze... Jestem tego świadoma, że on może mieć żonę, dziewczynę, dzieci.... choć w to akurat nie do końca wierzę, bo tę informację mam sprawdzoną (wspólna praca)

Chciałabym to sprawdzić na własną rękę, o co tu chodzi, chciałabym wiedzieć wszystko, chciałabym sama nie wiem co...

Co robić?
Nie widziałaś się z facetem 4 miesiące, biorąc pod uwagę, że pewnie nie mieszkacie 1000 km od siebie, i ty uważasz, że jeszcze masz faceta?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 10:48   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Poprzedni podobny watek z 2015 roku...
Autorki?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:03   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dziwny 32-latek.

Autorki. Zobacz sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 11:05   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Autorki. Zobacz sobie
No to nieźle. Po raz kolejny powtarzam, że powinien być obowiązek oznaczania, że "zakładałam(em) już podobny wątek".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:09   #21
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dziwny 32-latek.

Od poczatku nie gralo...dwa lata minelo^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:13   #22
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Dziwny 32-latek.

Ale to chyba nie ten sam facet? Chyba że postarzał się 5 lat w 2 lata, bo wtedy miał 27 lat podobno. W każdym razie autorka i tak powinna się zastanowić, bo drugi raz jest w podobnej sytuacji.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:13   #23
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dziwny 32-latek.

Skoro był dziwnym trzydziestolatkiem, to czemu miałby być niedziwnym trzydziestodwulatkiem ? Przynajmniej jest konsekwentny.
Pytanie: dlaczego Ty zadajesz się tyle czasu z kimś dziwnym ?
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 11:28   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie ten sam facet? Chyba że postarzał się 5 lat w 2 lata, bo wtedy miał 27 lat podobno. W każdym razie autorka i tak powinna się zastanowić, bo drugi raz jest w podobnej sytuacji.
Quek blisko

Odleglosc taka sama

Zachowanie podobne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 16:17   #25
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Dziwny 32-latek.

A on na pewno nie ma 35 lat? Bo jakoś tak brzmi znajomo.

Ja mam taki przypadek w rodzinie.

Facet na pierwszy rzut oka całkiem normalny. Wygląd raczej przeciętny, ale też nie brzydki jak dupa pawiana. Jakieś studia ma skończone, pracę w zawodzie też. Spokojny, niepalący. Ale jak tylko poznaje dziewczynę, to się zaczyna problem weekendowy, bo on w weekend nie może się spotkać.

Żona? Kochanka? Banda dzieci? Kryminalna przeszłość?

A gdzie tam. Mamusia.

Nie mieszka z mamą, ale na każdy weekend (i to już w piątek popołudniu) wyrusza do mamy. Celem zjedzenia rosołu, poleżenia na kanapie i wzięcia wałówki na cały tydzień. Czasem, choć rzadko, mama przyjeżdża do niego i wtedy jeszcze mu sprząta, bo on jest do prac domowych niechętny. W weekend nie odbiera telefonów, bo przecież rodzice słuchają i będą potem pytali. A dodam jeszcze, że zdaniem mamy mało która kobieta na niego zasługuje, w co on święcie wierzy i zaraz w takiej delikwentce doszukuje się wad (za grube uda, za małe zarobki) i traci zainteresowanie.

Także w tym domu coś jest, choć nie musi to być żona. Na Twoim miejscu uciekałabym gdzie pieprz rośnie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 16:51   #26
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Dziwny 32-latek.

A może z wujkiem jest wszystko w porządku, a to twój "chlopak" jest zachwiany psychicznie? Widzi ludzi, słyszy głosy itp.?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 22:02   #27
florentynka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dziwny 32-latek.

Wątek nie dotyczy tego samego faceta o którym pisałam tu 2 lata temu. Tamtego poznałam przez internet, a obecnego w pracy. Niektórzy się dziwią, co ja z nim jeszcze robię itd....

Niestety, rozum podpowiada mi żebym zrobiła z tym definitywny porządek ale serce już coś innego
florentynka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 23:06   #28
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Dziwny 32-latek.

Skoro znalazłaś drugiego takiego, to znajdziesz i trzeciego. To nie z nimi jest problem.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 08:26   #29
florentynka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Skoro znalazłaś drugiego takiego, to znajdziesz i trzeciego. To nie z nimi jest problem.
Sugerujesz, że to ja mam jakiś problem ?
florentynka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 08:37   #30
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziwny 32-latek.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Skoro znalazłaś drugiego takiego, to znajdziesz i trzeciego. To nie z nimi jest problem.
Bywaja takie panie, co lubia byc w "wirtualnych zwiazkach", spotkan nie ma, ale chociaz sa jakies telefony i/lub pisanie na skype'ie?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-26 10:39:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.