Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-29, 09:59   #1
Marta20172017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8

Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.


Witam.
Mój partner nie pozwala mi się malować. Ostatnio mu powiedziałam, że nie ma nic do gadania w tej sprawie. A on po prostu ujął mnie za dłoń, zaprowadził do lusterka, przytulił i spojrzał na mnie. Powiedział, że mam młodą, zdrową cerę i jestem naturalnie piękna. Dodał, że taka mu się podobam, taka go pociągam seksualnie i w takiej się zakochał.
Bez makijażu wyglądam dobrze, ale chciałabym się malować, żeby dodać sobie urody.
Co mam zrobić? Pomocy!
Marta20172017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:00   #2
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
Witam.
Mój partner nie pozwala mi się malować. Ostatnio mu powiedziałam, że nie ma nic do gadania w tej sprawie. A on po prostu ujął mnie za dłoń, zaprowadził do lusterka, przytulił i spojrzał na mnie. Powiedział, że mam młodą, zdrową cerę i jestem naturalnie piękna. Dodał, że taka mu się podobam, taka go pociągam seksualnie i w takiej się zakochał.
Bez makijażu wyglądam dobrze, ale chciałabym się malować, żeby dodać sobie urody.
Co mam zrobić? Pomocy!
Zmienic faceta.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:03   #3
Marta20172017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Na poważnie?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Zmienic faceta.
Na poważnie? Jestem z nim szczęśliwa. Tylko ten makijaż...
Marta20172017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:06   #4
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
Na poważnie?
Tak, na poważnie. Nie dlatego, że bez makijażu nie można żyć, ale dlatego że narzuca Ci swoją wizję Ciebie. Za chwilę nie będziesz się mogła ładnie ubrać, albo cokolwiek... Nie chciałabym takiego związku.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:13   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Też bym zmieniła faceta. Twoja twarz to Twoja sprawa i rób z nią co chcesz. Zmywać makijaż możesz do łóżka i wtedy go pociągać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:18   #6
Marta20172017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;78363351]Tak, na poważnie. Nie dlatego, że bez makijażu nie można żyć, ale dlatego że narzuca Ci swoją wizję Ciebie. Za chwilę nie będziesz się mogła ładnie ubrać, albo cokolwiek... Nie chciałabym takiego związku.[/QUOTE]

Może i masz racje. Ale przecież ja też mam na niego wpływ. Nie pozwalam mu palić, pić w dużych ilościach. Doradzam mu też sposób ubierania i styl, tak żeby prezentował się atrakcyjnie. Może to jednak normalne, że osoby w związku dbają o siebie i wywierają na siebie wpływ.
Nie chcę zmieniać faceta, w którym się zakochałam i z którym jest mi dobrze. Miałam nadzieję, że podpowiecie mi inny sposób na rozwiązanie tej sytuacji. Może jakoś go przekonać?
Marta20172017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:20   #7
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Nie, nie jest normalne, że mu czegoś ZAKAZUJESZ lub NARZUCASZ. To nie ma nic wspólnego z dbaniem o partnera.

Wysłane z mojego SM-T320 przy użyciu Tapatalka
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 10:25   #8
Marta20172017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nie, nie jest normalne, że mu czegoś ZAKAZUJESZ lub NARZUCASZ. To nie ma nic wspólnego z dbaniem o partnera.

Wysłane z mojego SM-T320 przy użyciu Tapatalka
No nie wiem. Problem polega na tym, że jak mój facet się napije to robię się agresywna, mimo, że jestem trzeźwa. Nawet dwa razy go uderzyłam z liścia. Trochę się zdenerwował i nie chciał ze mną spać, ale rano jak go pocałowałam to już wszystko było w porządku.
Marta20172017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:26   #9
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Jesteś trollem?

Wysłane z mojego SM-T320 przy użyciu Tapatalka
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:29   #10
201805091331
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 663
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Jesteś trollem?

Wysłane z mojego SM-T320 przy użyciu Tapatalka
Troll albo niezła patola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201805091331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:31   #11
Marta20172017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Nie, po prostu dziwne rzeczy piszecie jak dla mnie. Widzę, że jedyny sposób na komplikacje w związku to zmienić partnera. Każdy ma jakieś wady. A znam wiele kobiet, które nie są zadowolone, że ich mężczyźni piją i to jest normalne.
Marta20172017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 10:31   #12
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Aha.

Wysłane z mojego SM-T320 przy użyciu Tapatalka
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:35   #13
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
Może i masz racje. Ale przecież ja też mam na niego wpływ. Nie pozwalam mu palić, pić w dużych ilościach. Doradzam mu też sposób ubierania i styl, tak żeby prezentował się atrakcyjnie. Może to jednak normalne, że osoby w związku dbają o siebie i wywierają na siebie wpływ.
Nie chcę zmieniać faceta, w którym się zakochałam i z którym jest mi dobrze. Miałam nadzieję, że podpowiecie mi inny sposób na rozwiązanie tej sytuacji. Może jakoś go przekonać?
Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
No nie wiem. Problem polega na tym, że jak mój facet się napije to robię się agresywna, mimo, że jestem trzeźwa. Nawet dwa razy go uderzyłam z liścia. Trochę się zdenerwował i nie chciał ze mną spać, ale rano jak go pocałowałam to już wszystko było w porządku.
Jesteście siebie warci. Niezła patola.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:43   #14
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
No nie wiem. Problem polega na tym, że jak mój facet się napije to robię się agresywna, mimo, że jestem trzeźwa. Nawet dwa razy go uderzyłam z liścia. Trochę się zdenerwował i nie chciał ze mną spać, ale rano jak go pocałowałam to już wszystko było w porządku.
Związek-ideał. Szkoda czasu na rady.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:48   #15
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Ej, bez przesady. Dziewczyna ma trochę racji. Facet zakazuje jej czegoś - zmień go natychmiast! Serio to lekarstwo na wszystko?
Na początek proponowałabym z nim porozmawiać na spokojnie, że to Cię uszczęśliwia i lepiej się czujesz a jego gadanie tu nie ma nic do rzeczy. Jak zrozumie i zaakceptuje to super! Jeśli nie i będzie tylko gorzej to wtedy możesz go zmienić
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:57   #16
Marta20172017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ej, bez przesady. Dziewczyna ma trochę racji. Facet zakazuje jej czegoś - zmień go natychmiast! Serio to lekarstwo na wszystko?
Na początek proponowałabym z nim porozmawiać na spokojnie, że to Cię uszczęśliwia i lepiej się czujesz a jego gadanie tu nie ma nic do rzeczy. Jak zrozumie i zaakceptuje to super! Jeśli nie i będzie tylko gorzej to wtedy możesz go zmienić
Dzięki. Tak właśnie zrobię. W końcu jakaś sensowna rada.
Marta20172017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:04   #17
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
Dzięki. Tak właśnie zrobię. W końcu jakaś sensowna rada.
Bo nie widzę sensu zmieniać faceta przez takie pierdoły. Zamiast spokojnie porozmawiać to wystarczy go zostawić i już. Też mi rada

Wytłumacz mu, że tu chodzi o Twoje samopoczucie powinien Cię zrozumieć. W końcu chce abyś była szczęśliwa tak?
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:04   #18
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
Dzięki. Tak właśnie zrobię. W końcu jakaś sensowna rada.
W razie czego dwa razy z liścia, dla wzmocnienia przekazu
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:07   #19
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
Nie, po prostu dziwne rzeczy piszecie jak dla mnie. Widzę, że jedyny sposób na komplikacje w związku to zmienić partnera. Każdy ma jakieś wady. A znam wiele kobiet, które nie są zadowolone, że ich mężczyźni piją i to jest normalne.

To o czym mówisz, jest nie do zaakceptowania.
Kobieta ma prawo być niezadowolona, że facet pije. Ale nie ma prawa go zmuszać, by przestał, jeżeli wie od początku, że taka jest sytuacja. Po prostu ma szukać partnera, który spełnia oczekiwania w tym zakresie.

Ja nie znoszę palenia, dlatego nie związałabym sie z facetem palaczem. To jest proste jak drut. Jeżeli zacząłby palić później, czułabym się oszukana, ponieważ znał wcześniej moje stanowisko w tej sprawie.

Facet, który nie chce kobiety, która się maluje, niech szuka takiej, która tego nie robi, a nie próbuje zmieniać malującą się kobietę według własnej wizji. Tyle w temacie.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-29, 11:12   #20
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Ja to bardziej zrozumiałam, że on jej napomknął jaka mu sie ona podoba, a nie , że narzuca jej to na siłę. Czy jak facet chodziłby w wymiętych starych koszulkach nie powiedziałybyście mu, że fajniej wygląda w wyprasowanych koszulach (w zależności od Waszego gustu oczywiście)? Albo jakby nakładał za dużo żelu na włosy-że przesadza trochę z tym kosmetykiem? I wtedy wszystko cacy, wtedy to nie jest narzucanie zdania. A jak facet mówi swojej kobiecie, że wolałby ją bez makijażu, bo jest naturalnie piękna-to raczej komplement i sugestia, a nie narzucanie zdania. Niektóre z Was trochę przesadzają.

Autorko, a jak sie malujesz na codzień? Może będziesz po prostu używać mniej kosmetyków, alebo z któregoś zrezygnujesz (skoro masz ładną cerę, to po co Ci podkład)>
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:20   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
Witam.
Mój partner nie pozwala mi się malować. Ostatnio mu powiedziałam, że nie ma nic do gadania w tej sprawie. A on po prostu ujął mnie za dłoń, zaprowadził do lusterka, przytulił i spojrzał na mnie. Powiedział, że mam młodą, zdrową cerę i jestem naturalnie piękna. Dodał, że taka mu się podobam, taka go pociągam seksualnie i w takiej się zakochał.
Bez makijażu wyglądam dobrze, ale chciałabym się malować, żeby dodać sobie urody.
Co mam zrobić? Pomocy!
(Pomijam "kwiatki", które wyszły w kolejnych postach) Facet nie ma prawa Ci niczego zabraniać. Może mieć na ten temat swoje zdanie, Ty wysłuchałaś co ma do powiedzenia i to wszystko, co może. Rób to, co uważasz. Jeżeli z tego powodu macie się rozstać, to tym lepiej, bo to byłoby idiotyczne. Przecież na pewno go nie oszukiwałaś na pierwszych randkach, że "nie, nie uznaję makijażu".

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
To o czym mówisz, jest nie do zaakceptowania.
Kobieta ma prawo być niezadowolona, że facet pije. Ale nie ma prawa go zmuszać, by przestał, jeżeli wie od początku, że taka jest sytuacja. Po prostu ma szukać partnera, który spełnia oczekiwania w tym zakresie.

Ja nie znoszę palenia, dlatego nie związałabym sie z facetem palaczem. To jest proste jak drut. Jeżeli zacząłby palić później, czułabym się oszukana, ponieważ znał wcześniej moje stanowisko w tej sprawie.

Facet, który nie chce kobiety, która się maluje, niech szuka takiej, która tego nie robi, a nie próbuje zmieniać malującą się kobietę według własnej wizji. Tyle w temacie.
No dokładnie.

Facet może mówi coś z troską (o cerę), a może to po prostu element manipulacji, zgrywanie dobrego tatusia i potem dojdą kolejne "nie podoba mi się, że...". Ja rozumiem, że może nie chcieć np. iść do łóżka z kimś, kto ma nałożoną tapetę i potem poduszki są we fluidzie, ale malowanie się tak na co dzień i na wyjścia? Nic mu do tego. I piszę to ja, osoba która robi makijaż max kilkanaście razy w roku, tylko na wieczorne wyjścia.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
No nie wiem. Problem polega na tym, że jak mój facet się napije to robię się agresywna, mimo, że jestem trzeźwa. Nawet dwa razy go uderzyłam z liścia. Trochę się zdenerwował i nie chciał ze mną spać, ale rano jak go pocałowałam to już wszystko było w porządku.
Sorry, ale w pewnych przypadkach jedyna rada to "rozstańcie się", bo są ludzie niestety źle na siebie wpływający, pomimo tego, że ich do siebie ciągnie. Bonnie i Clyde może by dożyli później starości, gdyby się nie spotkali, a przynajmniej ona. A tak skończyli źle. Także nie dziw się opinii wielu osób tutaj, że to nie ma przyszłości. Moim zdaniem również nie, ale jasne, możesz próbować rozmowy. Tylko co tu po rozmowie, skoro dochodzi do agresji, nie jeden raz, a Ty uważasz że wszystko jest okej, no bo przecież Cię zdenerwowała, a potem dała mu całusa. To brzmi jak patologia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:20   #22
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 822
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Maluj się wedle uznania- to Twoja twarz i Twoja sprawa. On może wyrazić swoje zdanie, ale i tak nie ma na to realnego wpływu.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:21   #23
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
Witam.
Mój partner nie pozwala mi się malować. Ostatnio mu powiedziałam, że nie ma nic do gadania w tej sprawie. A on po prostu ujął mnie za dłoń, zaprowadził do lusterka, przytulił i spojrzał na mnie. Powiedział, że mam młodą, zdrową cerę i jestem naturalnie piękna. Dodał, że taka mu się podobam, taka go pociągam seksualnie i w takiej się zakochał.
Bez makijażu wyglądam dobrze, ale chciałabym się malować, żeby dodać sobie urody.
Co mam zrobić? Pomocy!
On Cię traktuje jak jakieś dziecko. Masakra.

Nie jego rola pouczać Cię, w czym wyglądasz dobrze a w czym nie i co masz robić.

Niestety z kolejnych Twoich postów wnioskuję, że wasza relacja nie wygląda zbyt dobrze. Ty go bijesz, wzajemnie się traktujecie jak dzieci. Co to znaczy że mu zabraniasz palić i pić? On tego nie robi, bo Ty mu zabraniasz? Kiepska motywacja. Jakie stosujecie kary wobec siebie oprócz "liścia", szlaban na komputer? Tragedia po prostu, jesteście oboje niedojrzali.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:22   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
Maluj się wedle uznania- to Twoja twarz i Twoja sprawa. On może wyrazić swoje zdanie, ale i tak nie ma na to realnego wpływu.
No chyba, że facet "da jej z liścia", bo go zdenerwowała, ale rano da całusa i już będzie cacy. W końcu taki ma przykład w tym związku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:23   #25
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

zmień faceta.
Autorko, to czy malujesz się czy nie to Twoja sprawa i facet nie powinien Ci tego zabraniać. Bo jeśli w makijażu czujesz się lepiej to się maluj.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
On Cię traktuje jak jakieś dziecko. Masakra.

Nie jego rola pouczać Cię, w czym wyglądasz dobrze a w czym nie i co masz robić.
otóż to.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:24   #26
Marta20172017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Właściwie to tylko na samym początku znajomości nosiłam makijaż. Potem przestałam i już bardzo długo tego nie robię. Jesteśmy w związku dwa lata, razem mieszkamy. Teraz czuję, że chciałabym znów zacząć się malować. On raczej nie chcę mnie zmieniać, tylko próbuje wpływać na to żebym się nie zmieniała.
Marta20172017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:26   #27
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez Marta20172017 Pokaż wiadomość
Może i masz racje. Ale przecież ja też mam na niego wpływ. Nie pozwalam mu palić, pić w dużych ilościach. Doradzam mu też sposób ubierania i styl, tak żeby prezentował się atrakcyjnie. Może to jednak normalne, że osoby w związku dbają o siebie i wywierają na siebie wpływ.
Nie chcę zmieniać faceta, w którym się zakochałam i z którym jest mi dobrze. Miałam nadzieję, że podpowiecie mi inny sposób na rozwiązanie tej sytuacji. Może jakoś go przekonać?
Może jeszcze w ramach szeroko pojętej troski każesz mu chodzić do pracy, żeby zarobił na chlebek? A jak nie pójdzie, to zaprowadzasz przed lustro i mówisz że taki z niego mądry, utalentowany mężczyzna a nie chodzi do pracy. I grozisz paluszkiem.

Masakra dziewczyno, to nie jest troska. Dorośli ludzie nie funkcjonują w ten sposób, jeżeli ktoś nie ogranicza się w piciu i paleniu dla samego siebie, tylko z powodu zakazu partnerki, to powinien wrócić się przynajmniej do szkoły średniej.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:33   #28
patrykowo1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 38
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Przepraszam że się wtrącę w rady "zmienć faceta" bo coś powiedział co mu się nie podoba, ale czy jeśli kobieta by przytyła kilka kilo, i facet pytał o radę, że kocha ale ona ma lekkie boczki, odpisałybyście mu rzuć ją? Czy może zaakceptuj, każdy ma wady, może się zmieni, można wyćiwczyć można pójśc na kompromis etc? Ciekawi mnie wasza odp.

Uderzenie partnera przez autorkę to fakt, patola.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Może jeszcze w ramach szeroko pojętej troski każesz mu chodzić do pracy, żeby zarobił na chlebek? A jak nie pójdzie, to zaprowadzasz przed lustro i mówisz że taki z niego mądry, utalentowany mężczyzna a nie chodzi do pracy. I grozisz paluszkiem.

Masakra dziewczyno, to nie jest troska. Dorośli ludzie nie funkcjonują w ten sposób, jeżeli ktoś nie ogranicza się w piciu i paleniu dla samego siebie, tylko z powodu zakazu partnerki, to powinien wrócić się przynajmniej do szkoły średniej.
Jak facet ma nałóg palenia, a dziewczyna naprawdę go kocha, to nie widzę nic złego że wywiera czy stara się aby on ograniczył choćby aby zyskał na zdrowiu. Podobnie z piciem, jak facet np w weekend wypije 4 piwa, a dziewczyna prosi aby wypił 2-3 bo 4 to nie zdrowo, to chyba też świadzcy o jej trosce o niego. Czasem nam samym zależy nam mniej niż komuś na nas. Owszem można powiedzieć, pij ile chcesz, pal, szybko umrzesz a ja znajdę sobie nowego, ale chyba nie ma mowy wtedy że to zwiazek z miłości?
patrykowo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:37   #29
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez patrykowo1 Pokaż wiadomość
Jak facet ma nałóg palenia, a dziewczyna naprawdę go kocha, to nie widzę nic złego że wywiera czy stara się aby on ograniczył choćby aby zyskał na zdrowiu. Podobnie z piciem, jak facet np w weekend wypije 4 piwa, a dziewczyna prosi aby wypił 2-3 bo 4 to nie zdrowo, to chyba też świadzcy o jej trosce o niego. Czasem nam samym zależy nam mniej niż komuś na nas. Owszem można powiedzieć, pij ile chcesz, pal, szybko umrzesz a ja znajdę sobie nowego, ale chyba nie ma mowy wtedy że to zwiazek z miłości?
Jak facet co weekend wypija 4 piwa, to trzeba wiać aż się kurzy, a nie rozmawiać o czymkolwiek.

Facet który pali jest dla mnie skreślony, dorosły człowiek to nie dziecko, żeby go o coś prosić czy wywierać wpływ. Taka osoba musi sama podjąć decyzję o rzuceniu nałogu. Przy czym dla mnie nałóg palenia oznacza nie wejście w związek w ogóle lub zerwanie.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 11:41   #30
patrykowo1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 38
Dot.: Ratunku! Facet nie pozwala mi się malować.

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Jak facet co weekend wypija 4 piwa, to trzeba wiać aż się kurzy, a nie rozmawiać o czymkolwiek.

Facet który pali jest dla mnie skreślony, dorosły człowiek to nie dziecko, żeby go o coś prosić czy wywierać wpływ. Taka osoba musi sama podjąć decyzję o rzuceniu nałogu. Przy czym dla mnie nałóg palenia oznacza nie wejście w związek w ogóle lub zerwanie.
Naprawdę wypicie 4 piw raz w tygodniu to tragedia? A jak imprezują studenci zaczynając od czwartku do soboty, 3 dni, ile wypiją? Niech tylko pi piwie czy dwóch, wyjdzie 3-6 na tydzien.
patrykowo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-01 13:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:12.