Gdy pożądanie jest silniejsze... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-31, 07:53   #1
wiszkawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 22

Gdy pożądanie jest silniejsze...


Hej laski!! Mam do was pytanie, a nawet proszę o radę. Otóż byłam 4 lata z facetem roztalismy się i zaczęłam nowe życie.



Ok 2 tyg temu poznałam w Internecie faceta. Byliśmy na 3 spotkaniach.. dobrze się nam rozmawia i oboje czujemy się dobrze w swoim towarzystwie. Jednak na tym ostatnim spotkaniu doszło do czegoś więcej.. calowalismy się kilka razy i kilka razy prawie by do czegoś doszło. Byłam na nim itd. Ale nie rozebrani Jednak w ostateczności ja powiedziałam że nie.. Ale to było silniejsze ode mnie dlatego te sytuacje się powtórzyłaly.. on zauważył że się bronie ..



Problem w tym że ja chciałabym poznać jego charakter.. Nie szukam kolegi do łóżka. Dlatego po tych wydarzeniach mu napisałam że jeżeli mamy kontynuuowac nasza znajomość trzeba zapomnieć o tym.. ja nie jestem gotowa itd.. on że mnie rozumie, zrobimy jak ja będę chciała i że dla niego ta znajomość jest zbyt ważna...



Jest to facet bardzo mądry, 7 lat starszy. Ja mam 24

No i teraz moje pytanie .. co o tym myślicie ? Bo ja boję się że on będzie czekał teraz tylko na SEX... wiadomo jak się kogoś dobrze nie zna to można mówić jedno drugie robić, zwłaszcza że dużo wypytywal np jaką bieliznę noszę itd... Hm. A ja tak jak mówiłam kolegi do łóżka nie potrzebuje tylko z drugiej strony dałam mu takie sygnały przez swoje zachowanie...I co teraz.. :/
wiszkawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 08:07   #2
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Przecież możecie się i bzykać i rozwijać znajomość. I jedno i drugie jest całkiem fajne.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 08:10   #3
wiszkawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 22
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Ja mam zle doświadczenia. Wszelkie znajomości w których dość szybko był sex okazywały się klapą. I bardzo szybko tracilo się zainteresowanie..
wiszkawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 08:13   #4
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Ryzyk fizyk. Nigdy w sumie nie wiadomo czy wszystko nie rozbije się o seks.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 08:22   #5
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Związek może rozpaść się z tysiąca powodów. Więc skoro jest taka opcja, to może lepiej żeby rozpadł się z powodów charakterologicznych, po fajnym seksie niż z powodu jego braku.
Tak sądzę.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 08:30   #6
wiszkawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 22
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Tylko właśnie to nawet nie jest związek tylko znajomość... znamy się od 2 tyg..3 spotkania w tym 1. Widzenie 15 minut 2. Kawiarnia 3. Kino no i że tak powiem mogłoby dojsc już do czegoś więcej

Jest to facet przystojny, komunikatywny, poznałam go na Badoo więc nie ukrywajmy niejedna dziewczyna za pewne z nim poszła do łóżka .. Nie chce być jak te inne. jednak on nie wygląda po rozmowie na takiego typowego podrywacza -ze codziennie inna ale na pewno laski do niego lgna po spotkaniu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Mysle ze dam czas ochłonąć i 2 lub 3 dni nie będę się odzywać.. jeżeli dalej będziemy zainteresowani znajomością to będziemy się spotykać.. Nie wiem już sama. Przez długi związek zapomniałam jak to jest z kimś się spotykać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiszkawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 08:32   #7
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Ale to musisz się określić przed spotkaniem z facetem czy seks wchodzi w grę czy nie. Skoro dajesz facetowi wyraźne sygnały, a potem się miksujesz, to pewnie niejeden pomyśli, że jesteś niestabilna, albo naiwnie udajesz trudnoosiągalną.
A może trafiłaś na faceta, który ma to wszystko gdzieś. Jest też taka opcja. Poza tym to Badoo. Ludzie rzadko kiedy szukają tam żony. Chyba że cudzej.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-31, 08:42   #8
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Facet szuka łatwego seksu.
Radzę wstrzymać się z seksem być nie być jak te inne.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 08:56   #9
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Facet szuka łatwego seksu.
Radzę wstrzymać się z seksem być nie być jak te inne.
A jeśli te inne miały tak zajefajny seks, że będą o nim opowiadać jeszcze wnukom?
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 09:02   #10
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
A jeśli te inne miały tak zajefajny seks, że będą o nim opowiadać jeszcze wnukom?
Jak w Tytanicu :-D
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 09:31   #11
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Związek może rozpaść się z tysiąca powodów. Więc skoro jest taka opcja, to może lepiej żeby rozpadł się z powodów charakterologicznych, po fajnym seksie niż z powodu jego braku.
Tak sądzę.
Też tak uważam. Autorko, jeśli nie chcesz jeszcze uprawiać seksu, to tego nie rób, ale nie licz na to, że czekanie w jakiś sposób wpłynie na to, czy będziecie w związku, czy nie. Nie łudź się też, że czekanie uczyni Cię w jego oczach "lepszą" od innych - o tym decyduje właśnie bliskość emocjonalna, charakterologiczna, światopoglądowa, a nie czas odwlekania seksu.
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-31, 09:51   #12
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
A jeśli te inne miały tak zajefajny seks, że będą o nim opowiadać jeszcze wnukom?
No i co z tego?

Badoo to portal gdzie szuka sie raczej na seks niz zwiazek cos jak tinder. Kiedys nie było az tak. Prawda jest tak ze po 3 spotkaniach to wy sie prawie nie znacie. Serio chcesz uprawiac seks z kims kogo prawie nie znasz?

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Związek może rozpaść się z tysiąca powodów. Więc skoro jest taka opcja, to może lepiej żeby rozpadł się z powodów charakterologicznych, po fajnym seksie niż z powodu jego braku.
Tak sądzę.
A czym sie rozni "rozpad zwiazku po fajnym seksie " od "rozpadu zwiazku z wiezia emocjonalna, takimi samymi zainteresowaniami, charakterem podobnym itd ale bez seksu"? Według mnie gorzej stracic zwiazek gdzie ludzie super pasuja charakterami, osobowosciami bo to jest rzadsze i trudniej kogos takiego spotkac. Fajny seks mozna miec z wieloma osobami. Ja mam duzy problem by spotkac kogos kto pasowałby mi charakterem.
Najlepiej poznac charakter i potem uprawiac seks bo seks przywiązuje do siebie. Jaki ma sens ryzykowac zbyt wczesnie? Według mnie to głupie. Skoro i tak lecą na siebie wiec seks bedzie wiec teraz lepiej sie poznać. Co ci po fajnym seksie jak charakter i osobowosc beznadziejna? Czy nie lepiej by facet poznał ją i sie zakochał wtedy szansa na zwiazek.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-12-31 o 09:55
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:21   #13
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Przecież możecie się i bzykać i rozwijać znajomość. I jedno i drugie jest całkiem fajne.
no właśnie, i jedno drugiego nie wyklucza. A jeśli on Cię bzyknie i potem zwieje to będziesz mieć sprawę jasną
wiesz, czasem bez sensu jest się powstrzymywać

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość

Badoo to portal gdzie szuka sie raczej na seks niz zwiazek cos jak tinder. Kiedys nie było az tak. Prawda jest tak ze po 3 spotkaniach to wy sie prawie nie znacie. Serio chcesz uprawiac seks z kims kogo prawie nie znasz?[COLOR=Silver]
nie zgodzę się z tym. każdy na badoo loguje się w innym celu, wiadomo różnie jest, bo różni są ludzie. Ja sama miałam konto na badoo i właśnie tam poznałam swojego tżta. ponad 2 lata temu. Tak że nie trzeba uogólniać że konto na badoo = tylko seks.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:26   #14
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez wiszkawiszka Pokaż wiadomość
Tylko właśnie to nawet nie jest związek tylko znajomość... :) znamy się od 2 tyg..3 spotkania w tym 1. Widzenie 15 minut 2. Kawiarnia 3. Kino no i że tak powiem mogłoby dojsc już do czegoś więcej

Jest to facet przystojny, komunikatywny, poznałam go na Badoo więc nie ukrywajmy niejedna dziewczyna za pewne z nim poszła do łóżka .. Nie chce być jak te inne. jednak on nie wygląda po rozmowie na takiego typowego podrywacza -ze codziennie inna ale na pewno laski do niego lgna po spotkaniu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Mysle ze dam czas ochłonąć i 2 lub 3 dni nie będę się odzywać.. jeżeli dalej będziemy zainteresowani znajomością to będziemy się spotykać.. Nie wiem już sama. Przez długi związek zapomniałam jak to jest z kimś się spotykać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NO sory ale mowisz, że to nie zwiazek a znajomosc. A wcześniej piszesz" że już na nim byłas " ... no to dosyć szybka jesteś
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:26   #15
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Najlepiej poznac charakter i potem uprawiac seks bo seks przywiązuje do siebie. Jaki ma sens ryzykowac zbyt wczesnie? Według mnie to głupie. Skoro i tak lecą na siebie wiec seks bedzie wiec teraz lepiej sie poznać. Co ci po fajnym seksie jak charakter i osobowosc beznadziejna? Czy nie lepiej by facet poznał ją i sie zakochał wtedy szansa na zwiazek.
Przesadzasz. Seks z głową i zabezpieczeniem to ryzyko mniejsze niż przejście przez ulicę.

Gdyby kiedyś dane Ci było przeżyć kilka nieziemskich nocy z rzędu, to wiedziałabyś zapewne o czym mowa
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:34   #16
wiszkawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 22
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
NO sory ale mowisz, że to nie zwiazek a znajomosc. A wcześniej piszesz" że już na nim byłas " ... no to dosyć szybka jesteś
No znajomość. Kilka spotkań.. I Koło 2 tyg pisania. Tak byłam na nim ale tylko się calowalismy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiszkawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:43   #17
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Powiem tak. Jeśli facet szuka kobiety do związku to nie ważne czy do czegoś dojdzie czy nie nadal chce ją poznawać, rozmawiać i spędzać czas na różne sposoby.
Jeśli facetowi zależy głównie na jednym to wystarczy namiętny pocałunek czy dotknięcie kolana i on już o niczym innym nie potrafi mówić tylko o czynnościach erotycznych .
Przynajmniej takie są moje doświadczenia.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:54   #18
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez wiszkawiszka Pokaż wiadomość
No znajomość. Kilka spotkań.. I Koło 2 tyg pisania. Tak byłam na nim ale tylko się calowalismy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wydaje mi się, że jeśli nie chcesz być laską na pare nocy, dla niego, to wstrzymaj się z "wychodzeniem na niego "
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:57   #19
wiszkawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 22
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

No to było głupie ... ale jasno mu wieczorem napisałam że nie jestem na to gotowa i jeżeli mamy kontynuuowac znajomość to bez tego.. on niby że jak chce.. , ale dla niego jest ważna ta znajomość. Teraz żebym tylko ja się powstrzymała bo nie ukrywajmy podnieca mnie albo kontakt się urwie hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiszkawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-31, 13:09   #20
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez wiszkawiszka Pokaż wiadomość
No to było głupie ... ale jasno mu wieczorem napisałam że nie jestem na to gotowa i jeżeli mamy kontynuuowac znajomość to bez tego.. on niby że jak chce.. , ale dla niego jest ważna ta znajomość. Teraz żebym tylko ja się powstrzymała bo nie ukrywajmy podnieca mnie albo kontakt się urwie hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sami musicie pokierować tą znajomością tak jak Wam odpowiada nikt z wizażu za Was tego nie zrobi.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 13:19   #21
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

zawsze możesz ukrócać, ignorować pytania, uwagi, o bieliźnie itp. zmieniać tematy.

tylko znasz gościa 3 tyg, ma 31 lat, całowałaś się, macalaś, on jasno pyta przede wszystkim o twoje majtki, i poznałaś go na portalu niekoniecznie dla romantyków.
wiadomo co jest dla niego głównym zainteresowaniem.

w praktyce możesz nieźle się sparzyć , gość może z tobą i przez rok gawędzić o ksiązkach i psychologii, a na seks w międzyczasie umawiać się z innymi. ty się w międzyczasie silnie zakochasz a on może mieć olewkę.

nie ma tu złotej rady i złotego środka. no może się zakocha bo taka jesteś fajna. a może nie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 13:26   #22
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
w praktyce możesz nieźle się sparzyć , gość może z tobą i przez rok gawędzić o ksiązkach i psychologii, a na seks w międzyczasie umawiać się z innymi. ty się w międzyczasie silnie zakochasz a on może mieć olewkę.
zgadzam się z powyższymi słowami w 100%.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 13:38   #23
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
zawsze możesz ukrócać, ignorować pytania, uwagi, o bieliźnie itp. zmieniać tematy.

tylko znasz gościa 3 tyg, ma 31 lat, całowałaś się, macalaś, on jasno pyta przede wszystkim o twoje majtki, i poznałaś go na portalu niekoniecznie dla romantyków.
wiadomo co jest dla niego głównym zainteresowaniem.

w praktyce możesz nieźle się sparzyć , gość może z tobą i przez rok gawędzić o ksiązkach i psychologii, a na seks w międzyczasie umawiać się z innymi. ty się w międzyczasie silnie zakochasz a on może mieć olewkę.

nie ma tu złotej rady i złotego środka. no może się zakocha bo taka jesteś fajna. a może nie.
Zgadzam się z całą wypowiedzią.

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2017-12-31 o 13:39
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 13:45   #24
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez wiszkawiszka Pokaż wiadomość
Hej laski!! Mam do was pytanie, a nawet proszę o radę. Otóż byłam 4 lata z facetem roztalismy się i zaczęłam nowe życie.



Ok 2 tyg temu poznałam w Internecie faceta. Byliśmy na 3 spotkaniach.. dobrze się nam rozmawia i oboje czujemy się dobrze w swoim towarzystwie. Jednak na tym ostatnim spotkaniu doszło do czegoś więcej.. calowalismy się kilka razy i kilka razy prawie by do czegoś doszło. Byłam na nim itd. Ale nie rozebrani Jednak w ostateczności ja powiedziałam że nie.. Ale to było silniejsze ode mnie dlatego te sytuacje się powtórzyłaly.. on zauważył że się bronie ..



Problem w tym że ja chciałabym poznać jego charakter.. Nie szukam kolegi do łóżka. Dlatego po tych wydarzeniach mu napisałam że jeżeli mamy kontynuuowac nasza znajomość trzeba zapomnieć o tym.. ja nie jestem gotowa itd.. on że mnie rozumie, zrobimy jak ja będę chciała i że dla niego ta znajomość jest zbyt ważna...



Jest to facet bardzo mądry, 7 lat starszy. Ja mam 24

No i teraz moje pytanie .. co o tym myślicie ? Bo ja boję się że on będzie czekał teraz tylko na SEX... wiadomo jak się kogoś dobrze nie zna to można mówić jedno drugie robić, zwłaszcza że dużo wypytywal np jaką bieliznę noszę itd... Hm. A ja tak jak mówiłam kolegi do łóżka nie potrzebuje tylko z drugiej strony dałam mu takie sygnały przez swoje zachowanie...I co teraz.. :/
Znaczy ja się zgadzam, że facetowi moze zależeć tylko na seksie i może Ci mówić, że jasne, nie ma sprawy i możecie chodzić na kawę i na spacery, a będzie z innymi i po seksie się ulotni, a może nie, ciężko na tym etapie powiedzieć. Pytanie tylko czy te pytania o bieliznę itd. to jedyne co go interesuje? Tylko o tym rozmawiacie?
Bo dla mnie to też nie musi od razu oznaczać, że on chce tylko seksu, jeśli go kręcisz i widzi, że on Ciebie też, to nie ma w tym nic dziwnego. Według mnie można szybko zacząć z seksem nie rezygnując z poznawania się dalej i w żadnym stopniu nie przeszkadza to w tworzeniu związku. Także jeśli chcesz seksu i blokują Ciebie jedynie pierdoły w stylu 'wyjdę na łatwą', 'będę jedną z wielu', 'nie jestem dzi.wką' albo boisz się, ze wtedy straci zainteresowanie, to nie czekałabym. I też nie bawiłabym sie w te Twoje sztuczki, że się nie będziesz odzywać, zgrywać niedostępną i takie tam. Nie tędy droga.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:00   #25
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Pytanie tylko czy te pytania o bieliznę itd. to jedyne co go interesuje? Tylko o tym rozmawiacie
Myślisz, że jak dziewczyna siedzi okrakiem na facecie i razem wymieniają płyny ustrojowe, to on nagle wypali z pytaniem o jej stosunek do supersymetrycznych modeli cząstek elementarnych?

Widzieli się raz przez kwadrans, raz w kawiarni i raz w kinie. Przecież to oczywiste, że tu chodzi o seks, a nie o szukanie męża, choć Autorka udaje, że jest inaczej.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:11   #26
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Myślisz, że jak dziewczyna siedzi okrakiem na facecie i razem wymieniają płyny ustrojowe, to on nagle wypali z pytaniem o jej stosunek do supersymetrycznych modeli cząstek elementarnych?

Widzieli się raz przez kwadrans, raz w kawiarni i raz w kinie. Przecież to oczywiste, że tu chodzi o seks, a nie o szukanie męża, choć Autorka udaje, że jest inaczej.
Nie zgodzę się. Nie każdy facet z którym wymieniałam płyny ustrojowe na drugiej czy trzeciej randce nie chciał ze mną rozmawiać. Zdarzały się wyjątki .
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:15   #27
wiszkawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 22
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Myślisz, że jak dziewczyna siedzi okrakiem na facecie i razem wymieniają płyny ustrojowe, to on nagle wypali z pytaniem o jej stosunek do supersymetrycznych modeli cząstek elementarnych?

Widzieli się raz przez kwadrans, raz w kawiarni i raz w kinie. Przecież to oczywiste, że tu chodzi o seks, a nie o szukanie męża, choć Autorka udaje, że jest inaczej.
Haha oczywiście że rozmawialiśmy również na różne tematy nie tylko o sexie... ludzie od razu na 1 randce ida do lozka.. I są potem razem także powyższy post mnie dziwi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez wiszkawiszka Pokaż wiadomość
Haha oczywiście że rozmawialiśmy również na różne tematy nie tylko o sexie... ludzie od razu na 1 randce ida do lozka.. I są potem razem także powyższy post mnie dziwi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jednak dla mnie jest to nie do przyjęcia choć niestety było blisko.. Dlatego napisałam na forum aby poznać opinie innych osób. Od 4 lat z nikim się nie spotkałam dlatego czuje się nieco zagubiona w kontakcie z facetem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiszkawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:22   #28
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez wiszkawiszka Pokaż wiadomość
Haha oczywiście że rozmawialiśmy również na różne tematy nie tylko o sexie... ludzie od razu na 1 randce ida do lozka.. I są potem razem także powyższy post mnie dziwi..
Oczywiście że chodzą do łóżka. I bardzo dobrze, skoro chcą i lubią. Tylko po co udawać potem niedostępną?
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:28   #29
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Myślisz, że jak dziewczyna siedzi okrakiem na facecie i razem wymieniają płyny ustrojowe, to on nagle wypali z pytaniem o jej stosunek do supersymetrycznych modeli cząstek elementarnych?

Widzieli się raz przez kwadrans, raz w kawiarni i raz w kinie. Przecież to oczywiste, że tu chodzi o seks, a nie o szukanie męża, choć Autorka udaje, że jest inaczej.
zresztą autorka sama jest na niego napalona, bo przyznała się
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:40   #30
wiszkawiszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 22
Dot.: Gdy pożądanie jest silniejsze...

No jasne że jestem bo mi się podoba. A raczej nie spotyka się z osobami które nam się nie podobają z wyglądu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiszkawiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-13 11:57:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.