Hipokryzja kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-07, 10:46   #1
konte
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4

Hipokryzja kobiet


Pochylony nad ekranem laptopa kątem oka dostrzegam wspaniały widok.

Za oknem białe płatki leniwe opadając uśmiechają się do mnie łagodnie.

A ja zerkając w ich kierunku wiem, że stoję nad emocjonalną przepaścią.


W ostatnim czasie poznałem sporo nowych ludzi. Zadziwiające, że wszyscy z którymi zacząłem się spotykać, mają podobne przekonania do moich. Uderzające jest to, że choć nie znaliśmy się wcześniej, mamy co do białogłowych identyczne spostrzeżenia.


Kobiety mają wymagania. Ha, na pierwszy rzut oka, to dobrze. Warto je mieć by móc wybrać partnera na którym będzie można polegać. Trudno by osoba skupiona wyłącznie na swoich potrzebach, nie okazująca krztyny empatii mogła być odpowiednim kandydatem na chłopaka. Nie można więc się dziwić, że damy cenią mężczyzn opiekuńczych.


Wymagania związane z charakterem są rozsądne. Jeśli kobieta pragnie mężczyzny troskliwego, zabawnego, wrażliwego, to jest ok. W związku, cechy osobowości odgrywają ważną rolę.



Niemniej, większość dziewczyn ma rozbujane oczekiwania związane nie z kluczową osobowością, a wyglądem.


Pannice wymagają od mężczyzn nieprzeciętnego wyglądu. Skupiają się nie na tym, co istotne, żeby znaleźć wspólny język, móc na siebie liczyć, a na tym jak facet się prezentuje.



Przeglądając liczne fora można się natknąć na posty, w których dziewczyny wprost przyznają, że mężczyzna poniżej 180 cm wzrostu jest dla nich nieatrakcyjny. Jeszcze gdyby te głupoty padały z ust dziewczyn wysokich, to miałoby to jakiś sens. Ale często autorkami podobnych postów są kobiety niskie.



Jeżeli dziewczyna z 160 wymaga od faceta co najmniej 180, to jest coś nie tak.



No bo co jeśli trafi na chłopaka mierzącego 172, którego osobowość idealnie do niej pasuje? Odrzuci go. Za to wybierze innego, który ma 180, ale będzie znacząco odbiegał pod względem charakteru, od tego wcześniej odrzuconego.


Żeby było dowcipniej na forach można znaleźć posty o treści "co w tym dziwnego, że mam wymagania, sama o siebie dbam, więc wymagam tego od faceta". Dziewczyny uważają, że skoro przykładają wagę do swojego wyglądu, to mogą tego oczekiwać ze strony mężczyzny.



Sęk w tym, że niektórych rzeczy takich jak wzrost, twarz, nie możemy zmienić. A dziewczyny oczekują atrakcyjnych cech fizycznych, na które nie ma się wpływu. Gdyby wymagania dziewczyn związane były z higieną, z dbaniem o ciało, to można byłoby im przyznać rację. Ale jeśli są skupione na wzroście, to trudno się z nimi zgodzić.


Poza tym mnóstwo dziewczyn kieruje wzrok jedynie na typowe ciacha - chłopaków których wygląd można ocenić na bardzo atrakcyjny. Przeciętni mężczyźni są przez dziewczyny ignorowani. Nie wyglądają źle, ale kobiety aspirują wyżej.


Na kobiecych forach co raz częściej możemy znaleźć wpisy zwykłych mężczyzn. Którzy choć są zadbani i wysportowani mają problemy z dziewczynami.



Z wyglądu prezentują się ok. Jednak dziewczyny interesując się rasowymi przystojniakami, odrzucają zaloty zwykłych mężczyzn.
Faceci oglądają się za różnymi dziewczynami. Zarówno tymi ładnymi, pięknymi, średnimi i mniej atrakcyjnymi. A dziewczyny?



80% pragnie 15% typowych ciach.


Oczywiście, dziewczyny zapewniają że najważniejszy jest charakter. Jednak dziewczyna z przystojnym facetem umówi się na randkę. Kiedy ten okaże się dupkiem, to możliwe że go odrzuci, ale niczego to nie zmienia, bo się z nim spotkała. A przeciętny facet z interesującym wnętrzem? Dziewczyna na niego nie spojrzy i nie da mu szansy na pokazanie jakim jest człowiekiem.
konte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 10:53   #2
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Hpokryzja kobiet

Cytat:
Napisane przez konte Pokaż wiadomość
Pochylony nad ekranem laptopa kątem oka dostrzegam wspaniały widok.

Za oknem białe płatki leniwe opadając uśmiechają się do mnie łagodnie.

A ja zerkając w ich kierunku wiem, że stoję nad emocjonalną przepaścią.


W ostatnim czasie poznałem sporo nowych ludzi. Zadziwiające, że wszyscy z którymi zacząłem się spotykać, mają podobne przekonania do moich. Uderzające jest to, że choć nie znaliśmy się wcześniej, mamy co do białogłowych identyczne spostrzeżenia.


Kobiety mają wymagania. Ha, na pierwszy rzut oka, to dobrze. Warto je mieć by móc wybrać partnera na którym będzie można polegać. Trudno by osoba skupiona wyłącznie na swoich potrzebach, nie okazująca krztyny empatii mogła być odpowiednim kandydatem na chłopaka. Nie można więc się dziwić, że damy cenią mężczyzn opiekuńczych.


Wymagania związane z charakterem są rozsądne. Jeśli kobieta pragnie mężczyzny troskliwego, zabawnego, wrażliwego, to jest ok. W związku, cechy osobowości odgrywają ważną rolę.



Niemniej, większość dziewczyn ma rozbujane oczekiwania związane nie z kluczową osobowością, a wyglądem.


Pannice wymagają od mężczyzn nieprzeciętnego wyglądu. Skupiają się nie na tym, co istotne, żeby znaleźć wspólny język, móc na siebie liczyć, a na tym jak facet się prezentuje.



Przeglądając liczne fora można się natknąć na posty, w których dziewczyny wprost przyznają, że mężczyzna poniżej 180 cm wzrostu jest dla nich nieatrakcyjny. Jeszcze gdyby te głupoty padały z ust dziewczyn wysokich, to miałoby to jakiś sens. Ale często autorkami podobnych postów są kobiety niskie.



Jeżeli dziewczyna z 160 wymaga od faceta co najmniej 180, to jest coś nie tak.



No bo co jeśli trafi na chłopaka mierzącego 172, którego osobowość idealnie do niej pasuje? Odrzuci go. Za to wybierze innego, który ma 180, ale będzie znacząco odbiegał pod względem charakteru, od tego wcześniej odrzuconego.


Żeby było dowcipniej na forach można znaleźć posty o treści "co w tym dziwnego, że mam wymagania, sama o siebie dbam, więc wymagam tego od faceta". Dziewczyny uważają, że skoro przykładają wagę do swojego wyglądu, to mogą tego oczekiwać ze strony mężczyzny.



Sęk w tym, że niektórych rzeczy takich jak wzrost, twarz, nie możemy zmienić. A dziewczyny oczekują atrakcyjnych cech fizycznych, na które nie ma się wpływu. Gdyby wymagania dziewczyn związane były z higieną, z dbaniem o ciało, to można byłoby im przyznać rację. Ale jeśli są skupione na wzroście, to trudno się z nimi zgodzić.


Poza tym mnóstwo dziewczyn kieruje wzrok jedynie na typowe ciacha - chłopaków których wygląd można ocenić na bardzo atrakcyjny. Przeciętni mężczyźni są przez dziewczyny ignorowani. Nie wyglądają źle, ale kobiety aspirują wyżej.


Na kobiecych forach co raz częściej możemy znaleźć wpisy zwykłych mężczyzn. Którzy choć są zadbani i wysportowani mają problemy z dziewczynami.



Z wyglądu prezentują się ok. Jednak dziewczyny interesując się rasowymi przystojniakami, odrzucają zaloty zwykłych mężczyzn.
Faceci oglądają się za różnymi dziewczynami. Zarówno tymi ładnymi, pięknymi, średnimi i mniej atrakcyjnymi. A dziewczyny?



80% pragnie 15% typowych ciach.


Oczywiście, dziewczyny zapewniają że najważniejszy jest charakter. Jednak dziewczyna z przystojnym facetem umówi się na randkę. Kiedy ten okaże się dupkiem, to możliwe że go odrzuci, ale niczego to nie zmienia, bo się z nim spotkała. A przeciętny facet z interesującym wnętrzem? Dziewczyna na niego nie spojrzy i nie da mu szansy na pokazanie jakim jest człowiekiem.

Kolejny zbóldupiały koleś. Widocznie trafiasz na same kobiety, które Ciebie nie chcą, a zwalasz to na mondrości znalezione w Internecie pod hasłem "ale czemu ona mnie nie chce, jestem taki samotny". Facet, nawet najprzystojniejszy na świecie, jak ma mentalność stulejarza, to jest u mnie skreslony.
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 10:56   #3
konte
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4
Dot.: Hpokryzja kobiet

A co to jest mentalność stulejarza?

I czy wiesz że niepowodzenia z dziewczynami wpływają na psychikę?

Jesli z moim charakterem jest coś nie tak, to jest to Wasza wina. Kobiety ponoszą wspólną odpowiedzialność za problemy mężczyzn
konte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:01   #4
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Hpokryzja kobiet

Cytat:
Napisane przez konte Pokaż wiadomość
A co to jest mentalność stulejarza?

I czy wiesz że niepowodzenia z dziewczynami wpływają na psychikę?

Jesli z moim charakterem jest coś nie tak, to jest to Wasza wina. Kobiety ponoszą wspólną odpowiedzialność za problemy mężczyzn
Jejku, nawet na chwilkę nie próbujesz ukryć trollowatości. Zero zabawy. Przecież wiesz że za chwilkę dostaniesz bana, tak jak dostałeś je miliard razy już, po co się tak produkować?
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:04   #5
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Hpokryzja kobiet

Dlaczego ktoś miałby się wiązać na siłę z kimś, kto nie odpowiada mu pod względem wizualnym? Na różne deformacje również się nie ma wpływu, nie zmienia to faktu, że są one nieatrakcyjne.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:05   #6
Nymerth
Rozeznanie
 
Avatar Nymerth
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 597
Dot.: Hpokryzja kobiet

Ja nie wiem, czy to jest ta sama osoba ciągle, ale to śmieszne, że zawsze pisze to jakiś niski koleś i uważa, że wszystko przez wzrost. Nie zwracając kompletnie uwagi na to, że istnieje mnóstwo niższych niż 170, którzy mają fajne babki
Nymerth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:06   #7
konte
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4
Dot.: Hpokryzja kobiet

No to nie kreujcie się na płeć zwracającą mniejszą uwagę na wygląd, bo to nieprawda.

Dziewczyna ma małe piersi? Żaden problem. Jest niska, żaden problem.

Jest średnio atrakcyjna i tak jest fajna.

A średni koles? Nie ma powodzenia.

A niski to juz w ogole nie ma
konte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 11:15   #8
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Hipokryzja kobiet

Kolejny sfrustrowany chloptas albo troll. Mam faceta mniej niz 180cm. Dostane order z ziemniaka?
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:17   #9
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Hpokryzja kobiet

Cytat:
Napisane przez konte Pokaż wiadomość
No to nie kreujcie się na płeć zwracającą mniejszą uwagę na wygląd, bo to nieprawda.

Dziewczyna ma małe piersi? Żaden problem. Jest niska, żaden problem.

Jest średnio atrakcyjna i tak jest fajna.

A średni koles? Nie ma powodzenia.

A niski to juz w ogole nie ma
Znowu ten sam troll.... A odpowiedz szczerze czy chciałbyś być z nieatrakcyjną (dla Ciebie) dziewczyną, ale fajną?
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:20   #10
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Hipokryzja kobiet

Nowy tydzien nowy watek- paskudne i zle kobity nie chca niskich facetow^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:21   #11
konte
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 4
Dot.: Hpokryzja kobiet

Problem w tym że nieatrakcyjny to dla was ktos kto jest obiektywnie ok, tylko ze nie jesty super ciachem

albo ktos kto ma twarz ok, jest z charakteru spoko, a ma 170 wzrostu
konte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-07, 11:23   #12
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Hpokryzja kobiet

Cytat:
Napisane przez konte Pokaż wiadomość
Problem w tym że nieatrakcyjny to dla was ktos kto jest obiektywnie ok, tylko ze nie jesty super ciachem

albo ktos kto ma twarz ok, jest z charakteru spoko, a ma 170 wzrostu
Generalizujesz. Jeśli dziewczyna chce mieć wyższego faceta to co za problem? Każdy ma jakieś upodobania. W takim razie weźmy dziewczynę z ładną buzią i fajnym charakterem, ale przy tym wielką tzn. powyżej 185, szeroką, o mocnej budowie. Chciałbyś z taką być?
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:24   #13
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Hpokryzja kobiet

Cytat:
Napisane przez konte Pokaż wiadomość
No to nie kreujcie się na płeć zwracającą mniejszą uwagę na wygląd, bo to nieprawda.

Dziewczyna ma małe piersi? Żaden problem. Jest niska, żaden problem.

Jest średnio atrakcyjna i tak jest fajna.

A średni koles? Nie ma powodzenia.

A niski to juz w ogole nie ma
Nie znam ani jednego faceta, który nie patrzy na wygląd.
Znam wielu średnich i niskich, którzy mają piękne żony.
Znam przystojnych z wrednym charakterem, którzy są singlami.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:25   #14
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Hpokryzja kobiet

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Nie znam ani jednego faceta, który nie patrzy na wygląd.
Znam wielu średnich i niskich, którzy mają piękne żony.
Znam przystojnych z wrednym charakterem, którzy są singlami.
Popieram w 100%. Ciekawe kiedy znudzi się temu trollowi tworzyć co chwilę te same wątki.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-07, 11:31   #15
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Hpokryzja kobiet

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 12:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.