Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-30, 19:45   #1
Nika96x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4

Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy


Witam
Potrzebuję Waszej porady, co mam zrobić.
Jestem z moim chłopakiem niecałe 2 lata. Rocznica wypada nam w styczniu. Z tej okazji mieliśmy zaplanowany wyjazd na skoki narciarskie, ponieważ oboje bardzo lubimy oglądać ten sport, w pewnym sensie on nas połączył. Wszystko ustalone, bilety kupione, on ciągle gadał o tym wyjeździe.
Gdy nagle wczoraj, jak gdyby nigdy nic napisał mi, że w jego pracy organizowany jest 4dniowy wyjazd na narty do Austrii. Akurat wtedy, gdy wypada nasza rocznica. Tak się tym podekscytował, że w momencie zapomniał o naszych planach. Gdy delikatnie przypomniałam mu, że wtedy są te skoki i nasza rocznica, spytał czy będę bardzo zła jeśli nie pojedziemy.
Oczywiście, że jestem zła, jednak on ostatecznie wybrał, że jedzie na te narty z ludźmi z pracy, bo druga taka okazja może się nie powtórzyć, a my rocznic będziemy mieć jeszcze dużo. Powinnam jeszcze dodać, że na te narty jedzie z nimi jego szefowa, o którą jestem bardzo zazdrosna, ponieważ ewidentnie na niego leci. Co prawda on nie wykazuje żadnego zainteresowania, ale jednak boję się, że na tym wyjeździe alkohol lub wolność od dziewczyny odegra za dużą rolę i jej się w końcu uda go omamić. Albo jakiejś innej koleżance z pracy i do czegoś między nimi dojdzie.
Od dwóch dni jestem na niego obrażona i mamy poważny kryzys w związku i nie wiem co robić. W końcu w jednej sekundzie zapomniał i zrezygnował z naszego wyjazdu rocznicowego, dla wyjazdu na narty ze znajomymi z pracy. A ja jestem osobą sentymentalną i dla mnie takie rocznice są bardzo ważne. On się wtedy będzie dobrze bawił, a ja będę sama przed telewizorem oglądać skoki, na których mieliśmy być razem.
Proszę o pomoc- mam mu wybaczyć bo to nic takiego czy jednak chłopak nie powinien się tak zachować?
Nika96x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 07:56   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Cytat:
Napisane przez Nika96x Pokaż wiadomość
Witam
Potrzebuję Waszej porady, co mam zrobić.
Jestem z moim chłopakiem niecałe 2 lata. Rocznica wypada nam w styczniu. Z tej okazji mieliśmy zaplanowany wyjazd na skoki narciarskie, ponieważ oboje bardzo lubimy oglądać ten sport, w pewnym sensie on nas połączył. Wszystko ustalone, bilety kupione, on ciągle gadał o tym wyjeździe.
Gdy nagle wczoraj, jak gdyby nigdy nic napisał mi, że w jego pracy organizowany jest 4dniowy wyjazd na narty do Austrii. Akurat wtedy, gdy wypada nasza rocznica. Tak się tym podekscytował, że w momencie zapomniał o naszych planach. Gdy delikatnie przypomniałam mu, że wtedy są te skoki i nasza rocznica, spytał czy będę bardzo zła jeśli nie pojedziemy.
Oczywiście, że jestem zła, jednak on ostatecznie wybrał, że jedzie na te narty z ludźmi z pracy, bo druga taka okazja może się nie powtórzyć, a my rocznic będziemy mieć jeszcze dużo. Powinnam jeszcze dodać, że na te narty jedzie z nimi jego szefowa, o którą jestem bardzo zazdrosna, ponieważ ewidentnie na niego leci. Co prawda on nie wykazuje żadnego zainteresowania, ale jednak boję się, że na tym wyjeździe alkohol lub wolność od dziewczyny odegra za dużą rolę i jej się w końcu uda go omamić. Albo jakiejś innej koleżance z pracy i do czegoś między nimi dojdzie.
Od dwóch dni jestem na niego obrażona i mamy poważny kryzys w związku i nie wiem co robić. W końcu w jednej sekundzie zapomniał i zrezygnował z naszego wyjazdu rocznicowego, dla wyjazdu na narty ze znajomymi z pracy. A ja jestem osobą sentymentalną i dla mnie takie rocznice są bardzo ważne. On się wtedy będzie dobrze bawił, a ja będę sama przed telewizorem oglądać skoki, na których mieliśmy być razem.
Proszę o pomoc- mam mu wybaczyć bo to nic takiego czy jednak chłopak nie powinien się tak zachować?
Jedz z kims innym na te skoki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:02   #3
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Byłabym WŚCIEKŁA i jeśli on by stwierdził, że jednak jedzie, to stanęłabym na uszach, żeby gdzieś w tym terminie jednak się wybrać, jeśli nie na skoki, to na jakiś weeekend spa, czy coś w tym klimacie. Sama, z kimś, nieważne, nie siedziałabym w domu.



Natomiast podejście "zue baby go omotajom" jest do kitu Autorko. Jak nie będzie chciał zdradzić, to nie zdradzi, to jest naprawdę proste.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:04   #4
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Ja bym była zla.

Sa rzeczy wazne i ważniejsze. Jesli dla Ciebie takie okazje sa istotne to powinien być tego dnia z Tobą. A skoro lubicie sporty zimowe to moze razem kiedys by sie Wam udalo wyjechac.

A tak w ogole to nie może zabrać Cie na ten wyjazd? Doplacic czy cos?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:08   #5
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Męczy bułka jesteś. Chłopak ma rację, taka okazja może się nie powtórzyć, a rocznic będziecie mieć jeszcze pełno.
Smutno, że już wszystko zaklepane, ale wyszło coś ważniejszego, moim zdaniem i już. On wyjeżdża tylko na 4 dni.



Ale mnie by było przykro, że moja dziewczyna myśli, że się mogę "puścić" po alko i trzeba mnie trzymać na smyczy. Na miejscu też Cię może zdradzić
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:11   #6
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

A ta okazja moze sie nie powtorzyc, bo tak finansowo korzystny jest ten wyjazd? Czy dlatego, ze raczej nie ma opcji z kims innym jechac, i to jest okazja na wyjazd grupowy? Gdyby nie to, nie mialby szans jechac na narty w tym roku?
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:13   #7
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Męczy bułka jesteś. Chłopak ma rację, taka okazja może się nie powtórzyć, a rocznic będziecie mieć jeszcze pełno.
Smutno, że już wszystko zaklepane, ale wyszło coś ważniejszego, moim zdaniem i już. On wyjeżdża tylko na 4 dni.



Ale mnie by było przykro, że moja dziewczyna myśli, że się mogę "puścić" po alko i trzeba mnie trzymać na smyczy. Na miejscu też Cię może zdradzić
Dokładnie. Jak dla mnie robisz dramę.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-01, 08:14   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Ciekawe jest to granitowe przekonanie, że wyjazd z pracy się nie powtórzy, a rocznica owszem
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:16   #9
Nika96x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Ja bym była zla.

Sa rzeczy wazne i ważniejsze. Jesli dla Ciebie takie okazje sa istotne to powinien być tego dnia z Tobą. A skoro lubicie sporty zimowe to moze razem kiedys by sie Wam udalo wyjechac.

A tak w ogole to nie może zabrać Cie na ten wyjazd? Doplacic czy cos?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy jest możliwość zabrania kogoś na ten wyjazd, bo taka propozycja nie padła. Jednakże ja i narty to dwa odległe światy na razie, więc nawet nie pisałabym się na ten wyjazd. Tu bardziej chodzi o kwestię olania rocznicy niż samotnego wyjazdu

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
A ta okazja moze sie nie powtorzyc, bo tak finansowo korzystny jest ten wyjazd? Czy dlatego, ze raczej nie ma opcji z kims innym jechac, i to jest okazja na wyjazd grupowy? Gdyby nie to, nie mialby szans jechac na narty w tym roku?
Tak, wyjazd jest wg niego bardzo korzystny cenowo, jednakże planował w innych terminach w tym roku wyjazdy na narty. Raz z rodziną, raz ze mną żeby mnie nauczyć. Teraz wszystko poszło w odstawkę, bo wyjazd z pracy najważniejszy...
Nika96x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:24   #10
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ciekawe jest to granitowe przekonanie, że wyjazd z pracy się nie powtórzy, a rocznica owszem



Ja swoją wypowiedź oparłam na swoim związku, stabilnym, ułożonym, z planami na przyszłość. W pracy dążę do zmian i jak jest możliwość zmiany działu/innej pracy to to robię.


Ale fakt przy autorce może być różnie
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:24   #11
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Ja bym była wściekła. Wszystko zorganizowane, bilety kupione a on się rozmyślił i jedzie z kumplami na narty? Słabe. Czy powiedziałaś mu wprost że ten pomysł Ci się nie podoba? Czy raczej z pokerową twarzą czekałaś jaką podejmie decyzję? Jeżeli to drugie to facet może nie zdawał sobie sprawy z tego jak ważne jest to dla Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-01, 08:28   #12
Nika96x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;86192607]Ja bym była wściekła. Wszystko zorganizowane, bilety kupione a on się rozmyślił i jedzie z kumplami na narty? Słabe. Czy powiedziałaś mu wprost że ten pomysł Ci się nie podoba? Czy raczej z pokerową twarzą czekałaś jaką podejmie decyzję? Jeżeli to drugie to facet może nie zdawał sobie sprawy z tego jak ważne jest to dla Ciebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Powiedziałam, że mi to nie pasuje, nawet przysłowiowo strzeliłam focha i robiłam awanturę. Niby się wahał i zastanawiał, aż w końcu się zdecydował na wyjazd, a naszą rocznicę jakoś mi wynagrodzi. Teraz nie wiem co robić, jestem obrażona, ale widę, że naprawdę zależało mu na tym wyjeździe. Mam mętlik w głowie.
Nika96x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:30   #13
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Jesli i tak planowal inne wyjazdy, jak widac stac go na to etc.- wkurzylabym sie.

Jestem bardzo elstayczna co do zmian planow i niezaleznego zycia partnera. Ale tutaj nie ma jakiegos hiperwytlumaczenia dla tego wyjazdu. Wcale zadna to okazja.

Edit: a dlaczego zalezalo mu tak na tym wyjezdzie? Moze lubi znajomych a nie ma innej okazji z nimi jechac, tylko z Toba lub z rodzicami (wieje lekka nuda ).
__________________
zakochana w sobie od urodzenia


Edytowane przez natash88
Czas edycji: 2018-12-01 o 08:32
natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:35   #14
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Cytat:
Napisane przez Nika96x Pokaż wiadomość
Teraz nie wiem co robić(...)
Chyba niewiele się da, przecież go nie zostawisz z tego powodu. Ja bym zaplanowała wyjazd w tym terminie i poczekałabym na to wynagrodzenie rocznicy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:36   #15
kropeczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 102
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Mialam podobną sytuację z tym, że to były moje urodziny, a on wyjechał ze znajomymi w góry. Bo ja co roku będę mieć urodziny, a z tymi ludźmi to juz ostatnia taka okazja wyjechac. Nie robiłam mu zbytnich problemów, mimo, że chciałam spędzić ten dzień z nim.To było w kwietniu, w październiku zerwał ze mną po 3 latach związku, bo jednak okazało się, że mnie nie kocha na Twoim miejscu nie rezygnowalabym z wyjazdu. Jesli on chce jechać na narty niech jedzie, a Ty zorganizuj sobie na przykład babski wypad na te skoki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:39   #16
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Pomysl jak sama bys postapila.

Ja jestem taka osoba ze zawsze plany z ukochana osoba postawiłabym na pierwszym miejscu.
Absolutnie nie bawilabym sie dobrze wiedzac ze druga polowka w rocznice czy inny ważny dzień siedzi sama przed tv.

I tego samego oczekuje od drugiej strony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:40   #17
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Byłabym wściekła. Nie znoszę, gdy ktoś robi mi nadzieję na wyjazd, "truje upę", ekscytując się tym wyjazdem, a potem jak gdyby nigdy nic zmienia sobie plan, bo tak.

A że tak spytam - ten wyjazd to on sponsorował, czy razem się składaliście (nie widzę takiej informacji)?
Teraz doczytałam - na co jesteś na niego obrażona od dwóch dni, skoro dowiedziałaś się wczoraj o jego wyjeździe z pracy?
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.

Edytowane przez matcha
Czas edycji: 2018-12-01 o 08:45
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 08:52   #18
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Cytat:
Napisane przez Nika96x Pokaż wiadomość
Powiedziałam, że mi to nie pasuje, nawet przysłowiowo strzeliłam focha i robiłam awanturę. Niby się wahał i zastanawiał, aż w końcu się zdecydował na wyjazd, a naszą rocznicę jakoś mi wynagrodzi. Teraz nie wiem co robić, jestem obrażona, ale widę, że naprawdę zależało mu na tym wyjeździe. Mam mętlik w głowie.
Jeżeli to jest pierwsza taka sytuacja to na Twoim miejscu porozmawiałabym jeszcze raz z chłopakiem. Podkreśliłabym że taki obrót spraw mi się nie podoba i w przyszłości wolałabym aby samodzielnie, bez brania mojego zdania pod uwagę nie zmieniał NASZYCH planów. Podkreśliłabym również że zależy mi na tym aby po naszym powrocie znalazł czas na uczczenie naszej rocznicy w miłej atmosferze.
Jeżeli natomiast takie sytuacje powtarzałyby się nagminnie to darowałabym sobie związek z facetem, z którym nie można nic zaplanować bo zawsze może mu wyskoczyć ciekawsze zajęcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 09:30   #19
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Cytat:
Napisane przez Nika96x Pokaż wiadomość
a my rocznic będziemy mieć jeszcze dużo.
Powiedz mu, że na jego miejscu nie byłabym tego taka pewna.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-01, 09:42   #20
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86192848]Powiedz mu, że na jego miejscu nie byłabym tego taka pewna.[/QUOTE]


dokładnie


co innego gdyby ci powiedział: słuchaj kochanie, jest sprawa, mam propozycje wyjazdu, czy mozemy przełożyć świętowanie, a co innego stawianie cię przed fakte dokonanym, gdzie jedyne co możesz zrobić to się wkurzyć. i tu nie chodzi o rocznicę, ale o to, że on miał gdzieś twoje zdanie. żenada.


jesli taki brak szacunku powtarzałby się często, to pomyślałabym nad zakończeniem tego.


ale jeśli to jednorazowy skok, to pojechałabym na te skoki sama lub z kimś i gdzieś miała tego faceta przez 4 dni a potem mógłby mi to wynagradzać w Paryżu czy innym Mediolanie.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 10:29   #21
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Nie miałabym pretensji o wyjazd ze znajomymi w rocznice, jak dla mnie to żadne ważne święto, można je razem spędzić 5 dni później.
Dziwia mnie twoje podejrzenia. Jak ma zdradzić, to zdradzi i będzie to tylko jego wina. Nie mieszalabym w to żadnych koleżanek.

Za to widziałabym olbrzymi problem, ze odwołał już opłacony wyjazd. Tego sobie w ogóle nie wyobrażam. To powinno być ważniejsze. Znajomych by mi było głupio tak wystawić, a co dopiero wlasnego partnera.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 11:18   #22
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Pieniądze przeznaczone na wyjazd możesz wydać na siebie.
Moim zdaniem grubo przesadzasz a sytuację należy oceniać dość indywidualnie.
Taki wyjazd może być dla niego nie tylko koleżeńsko fajny ale i pożyteczną integracją. Wg mnie moglibyście przełożyć świętowanie choćby o tydzień i bez problemu. Jeśli obawiasz się że zaliczy koleżankę to znaczy że równie dobrze tu w Polsce może jest psem na baby a twoje poczucie bezpieczeństwa opiera się na złudnej możliwości dopilnowania cudzego rozporka.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Wszystko ustalone, bilety kupione, on ciągle gadał o tym wyjeździe.
Aha, no to oglądania skoków nie przesuniesz, możesz sprzedać bilety lub zaprosić kogoś na jego miejsce?

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-12-01 o 11:15
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 11:28   #23
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Cytat:
Napisane przez Nika96x Pokaż wiadomość
Oczywiście, że jestem zła, jednak on ostatecznie wybrał, że jedzie na te narty z ludźmi z pracy, bo druga taka okazja może się nie powtórzyć, a my rocznic będziemy mieć jeszcze dużo. Powinnam jeszcze dodać, że na te narty jedzie z nimi jego szefowa, o którą jestem bardzo zazdrosna, ponieważ ewidentnie na niego leci. Co prawda on nie wykazuje żadnego zainteresowania, ale jednak boję się, że na tym wyjeździe alkohol lub wolność od dziewczyny odegra za dużą rolę i jej się w końcu uda go omamić. Albo jakiejś innej koleżance z pracy i do czegoś między nimi dojdzie.
A to on jest jakiś upośledzony? Jeśli pójdzie się bzykać z szefową albo koleżanką, to będzie jego decyzja, a nie ich. Ciekawe, że od razu zwalasz winę na obce kobiety, które nic ci nie są winne, a faceta oczyszczasz profilaktycznie z zarzutów, bo taki biedny omamiony. Alkohol sam się do gardła wleje, a koleżanki zawloką i przywiążą do łóżka.
Cytat:
Proszę o pomoc- mam mu wybaczyć bo to nic takiego czy jednak chłopak nie powinien się tak zachować?
Oczywiście, że nie powinien się tak zachować. I to już nie chodzi o rocznicę i inne sentymentalne pierdoły, tylko o szacunek do twojego czasu i pieniędzy. On zmieniając swoje plany, zmienia także twoje i stawia cię w głupiej sytuacji.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 11:39   #24
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Ja nie jestem jakaś super rocznicowa, ale jakby mi TŻ odwalił podobny numer to byłabym zła, że ma takie priorytety.

Bo można to rozegrać tak jak on, czyli jest wyjazd = rzucam wszystko i jadę, albo można jak dorośli ludzie porozmawiać o tym na spokojnie zanim się podejmie decyzję, tak żebyś nie czuła się pominięta.



Jakbym była na Twoim miejscu to kazałabym mu jechać w cholerę, oznajmiła, że idę do klubu z koleżankami świętować rocznicę i tak bym właśnie zrobiła.
Niech się nie bawi na spokojnie z tą szefową i koleżankami.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 12:06   #25
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ciekawe jest to granitowe przekonanie, że wyjazd z pracy się nie powtórzy, a rocznica owszem
no dokladnie. bylabym wsiekla i dokladnie wybadala kto taki tam jedzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 12:17   #26
Jace
Wtajemniczenie
 
Avatar Jace
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 016
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Byłabym zła, że odwołuje plany bez ustalenia ze mną.



No cóż, niech jedzie. Ja bym się zebrała i pojechała na te skoki sama albo ze znajomymi. Ostatecznie sprzedałabym bilety i zaplanowała inne rozrywki na ten dzień.



A co do zdrady, to już lekka paranoja. Musisz sobie poukładać nieco w głowie, bo takie myślenie do niczego nie prowadzi. Jak będzie chciał zdradzić, to uwierz mi, że nie jest mu do tego potrzebny żaden wyjazd za granicę. Albo ufasz, albo nie.
__________________
Nie bierz życia na poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
Jace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 12:19   #27
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Rocznic nie obchodzę, ale gdybym obchodziła i mielibyśmy już wszystko ustalone, Zakopane, zarezerwowane, kupione i on nagle by mi powiedział, że w tym czasie jedzie z ludźmi z pracy gdzieś indziej to byłabym WŚCIEKŁA, zrobilabym awanturę i pojechała na skoki z kim innym.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 12:24   #28
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Byłabym wściekła i bardzo zraniona.

Nie ważne jaka to okazja.
Ważne, ze było ustalone, zaklepane, obiecane.

A tu paru znajomków pomachała łapką i poleciał jak głupi baran za stadem. Ładnie pokazując jakie ma priorytety i ile warte jest jego słowo dane własnej dziewczynie.
Wyszło szydło z worka.

Bez jaj, wyjazd do Austrii na narty to jakaś okazja w ogole Austrie znikną nagle, czy nas przestaną za granicę Polski wypuszczać?
Bo nie ogarniam okazji
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 12:34   #29
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Masz słusznie żal, nie jesteście "starym dobrym małżeństwem" które nie pojedzie na 12 rocznicę bo wypadł w pracy fajny wyjazd na narty. To dopiero Wasza 2ga rocznica, zaplanowana z wyprzedzeniem i opłacona.Pomijam szefową która jest zainteresowana facetem i Twój brak zaufania do niego.

Cała ta sytuacja pokazuje gdzie jesteś na jego liście priorytetów. Jak będzie jakaś fajna, korzystna finansowo propozycja to pójdziesz w odstawkę. Zmieni plany, ustalenia z Tobą żeby wziąć w niej udział.

Czy Ci to pasuje?

Może to być jednorazowa akcja, która więcej się nie powtórzy. A może właśnie Ci pokazał że nie jesteś dla niego ważna.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2018-12-01 o 12:35
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-01, 13:07   #30
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wyjazd partnera ze znajomymi z pracy

Na Twoim miejscu byłoby mi zwyczajnie przykro. Nie jesteście ze sobą długo (raptem niecałe dwa lata). Wnioskuję, że ten wyjazd wypada w 2ą rocznicę, tak?

Dlaczego nie może Ciebie zabrać? Nawet jeśli nie lubisz nart, to wyjazd jest do Austrii Na miejscu jest mnóstwo innych rzeczy do robienia niż ślizganie po stoku. Wypożycz auto i zwiedzaj. On będzie zadowolony i Ty. Szkoda, że nie zaproponował Ci, żebyś dołączyła do ekipy.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-04 14:06:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.