Suplement na trądzik - Royal Skin 500 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-08, 23:00   #1
Ola2334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1

Suplement na trądzik - Royal Skin 500


Hej kochani! Pod wpływem nagłego załamania stanem mojej skóry na twarzy i plecach znalazłam ten suplement w internecie i przeczytałam dużo pozytywnych opinii na jego temat jednak nie znalazłam nic na wizażu. Stąd moje pytanie do was czy słyszalyście o nim ? Polecacie? I czy to nie jest jakiś przereklamowany suplement bo tego się obawiam? A może same coś polecicie ? Staram się unikać antybiotyków które zapisała mi dermatolog bo mają bardzo negatywnie skutki uboczne które nie są warte raczej swojej ceny! Mam 16 lat i od 5 lat walczę z trądzikiem trudno tu cokolwiek opisywać bo to jeden syf wielki : zaskórniki,blizny, stany zapalne dalej już nie mówię ale naprawdę potrzebuje czegoś bo wstyd do ludzi wyjść ciągle krytyka i makijaż już nawet nie pomaga:'(:'(:'(Pomocy!!!
Ola2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 12:55   #2
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Suplement na trądzik - Royal Skin 500

Jak masz aż takie problemy to ja bym prosiła rodziców o zapisanie się do dermatologa, bo jeżeli mówisz, ze masz aż takie problemy to ja bym tabletek sama na pałe sobie nie kupowała, zwłaszcza że kremy działają konkretnie na skórę, a jednak tabletki to też obciążanie wątroby, nerek, żołądka itp.
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-17 13:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.